przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-27, 22:15   #1891
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny wiecie co zalamka zamowilam 125 pasemek w kolorze 4 ( sredni/ciemny braz) a babka z allegro napisala mi dzis ( po moim pytaniu czy wyslala przesylke) ze wyslala ale 25 pasm jest jasniejsze - jasny braz bo sredni jej sie skonczyl;/ wkurzylam sie na maxa twierdzi ze wyslala jakiegos meila( ja zadnego nie dostalam;/) a nawet jak wyslala to przeciez nie dostala odpowiedzi wiec jak moze wysylac cos czego ja nie chce!? a meila nie dostalam slowo bo jakbym dostala to bym odpisala ze wole ciemny braz...;/ kurde nie wiem co mam teraz zrobic zalamalam sie dam wam linka zebyscie luknely na kolorki http://allegro.pl/item176933909_natu...i_kolory_.html
ta allegrowiczka byla tak zachwalana a ja sie zawiodlam myslicie ze z polaczenia tych kolorow wyjdzie cos fajnego? to nie bedzie wygladac glupio bo wlosy swoje mam wlasnie sredni braz ( z jasniejszymi koncami - pozostalosc farby) co sadzicie?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:17   #1892
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny wiecie co zalamka zamowilam 125 pasemek w kolorze 4 ( sredni/ciemny braz) a babka z allegro napisala mi dzis ( po moim pytaniu czy wyslala przesylke) ze wyslala ale 25 pasm jest jasniejsze - jasny braz bo sredni jej sie skonczyl;/ wkurzylam sie na maxa twierdzi ze wyslala jakiegos meila( ja zadnego nie dostalam;/) a nawet jak wyslala to przeciez nie dostala odpowiedzi wiec jak moze wysylac cos czego ja nie chce!? a meila nie dostalam slowo bo jakbym dostala to bym odpisala ze wole ciemny braz...;/ kurde nie wiem co mam teraz zrobic zalamalam sie dam wam linka zebyscie luknely na kolorki http://allegro.pl/item176933909_natu...i_kolory_.html
ta allegrowiczka byla tak zachwalana a ja sie zawiodlam myslicie ze z polaczenia tych kolorow wyjdzie cos fajnego? to nie bedzie wygladac glupio bo wlosy swoje mam wlasnie sredni braz ( z jasniejszymi koncami - pozostalosc farby) co sadzicie?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:19   #1893
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny wiecie co zalamka zamowilam 125 pasemek w kolorze 4 ( sredni/ciemny braz) a babka z allegro napisala mi dzis ( po moim pytaniu czy wyslala przesylke) ze wyslala ale 25 pasm jest jasniejsze - jasny braz bo sredni jej sie skonczyl;/ wkurzylam sie na maxa twierdzi ze wyslala jakiegos meila( ja zadnego nie dostalam;/) a nawet jak wyslala to przeciez nie dostala odpowiedzi wiec jak moze wysylac cos czego ja nie chce!? a meila nie dostalam slowo bo jakbym dostala to bym odpisala ze wole ciemny braz...;/ kurde nie wiem co mam teraz zrobic zalamalam sie dam wam linka zebyscie luknely na kolorki http://allegro.pl/item176933909_natu...i_kolory_.html
ta allegrowiczka byla tak zachwalana a ja sie zawiodlam myslicie ze z polaczenia tych kolorow wyjdzie cos fajnego? to nie bedzie wygladac glupio bo wlosy swoje mam wlasnie sredni braz ( z jasniejszymi koncami - pozostalosc farby) co sadzicie?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 22:36   #1894
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie co zalamka zamowilam 125 pasemek w kolorze 4 ( sredni/ciemny braz) a babka z allegro napisala mi dzis ( po moim pytaniu czy wyslala przesylke) ze wyslala ale 25 pasm jest jasniejsze - jasny braz bo sredni jej sie skonczyl;/ wkurzylam sie na maxa twierdzi ze wyslala jakiegos meila( ja zadnego nie dostalam;/) a nawet jak wyslala to przeciez nie dostala odpowiedzi wiec jak moze wysylac cos czego ja nie chce!? a meila nie dostalam slowo bo jakbym dostala to bym odpisala ze wole ciemny braz...;/ kurde nie wiem co mam teraz zrobic zalamalam sie dam wam linka zebyscie luknely na kolorki http://allegro.pl/item176933909_natu...i_kolory_.html
ta allegrowiczka byla tak zachwalana a ja sie zawiodlam myslicie ze z polaczenia tych kolorow wyjdzie cos fajnego? to nie bedzie wygladac glupio bo wlosy swoje mam wlasnie sredni braz ( z jasniejszymi koncami - pozostalosc farby) co sadzicie?
ja proponuję wysłać do allegrowiczki emaila, że ma Ci te 25 pasemek wymienić na swój koszt, bo jak nie to wystawisz jej negatywa. W końcu zapłaciłaś, to masz prawo domagać się o swoje
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 23:18   #1895
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

n o wyslalam chyba sie dogadam jakos z nia.. kurde ale co sie nadanerwowalam to moje.. a najgorsze ze w niedziele wyjzedzam i poprostu musze miec te wlosy zestresowalam sie , ale jakos sie chyba z nia dogadam i bede miec te ktore chce tylko kurcze jakbym dostala tego meila ze nie ma tego koloru odrazu powiedzila bym zeby byl ciemniejszy i by nie bylo problemu ani potem czekania a ewentualna paczke;/ ... dzieki za wsparcie dziewczynki
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 01:43   #1896
ewaa2312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc
czytam tutaj na forum o przedluzaniu wlosow i w sumie niewiem czy sie oplaca robic to.Obecnie przebywam w Usa i dzwoniac do jednej pani powiedziala mi za przedluzenie 800zl gdzies za 50 pasemek czy to jest duzo?czy opaca mi sie to tu robic czy lepiej sie wstrzymac i zrobic to w Polsce. acha czy bardzo sie po tym wlosy niszcza i lepiej sztuczne czy prawdziwez gory dzieki za odpowiedz
ewaa2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 07:06   #1897
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

mysle ze z polaczenia jednego koloru ale w dwoch tonacjach moze wytjsc fajny balejaz tylko niestety 25 pasemek w stosunku do 100 to troche za malo zeby wyszlo cos fajnego. musioialabyc swoje wloski naturalne( nie wszystkie, a tylko pasemka) takze rozjasnic do kolorku pasemek dokupionych. i te 25 szt rozlozyc na calej glowie doczepiajac do kilku pasemek rozjasnionych. pozostale rozjasnione pasemka musialyby zostac bez doczepienia. wtedy efekt bedzie dosyc ciekawy. jesli chcesz to sprobuj tak a jesli nie to pozostale ci zalozyc tylko 100 pasemek a 25 jasniejszych probowac zwrocic sprzedajacej-mize przyjmie....
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 07:52   #1898
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia_666 moim zdaniem ocenisz jak zobaczysz kolorki. Ja też poniekąd na ślepo kupowałam ponieważ widziałam kolory na karcie ale mimo że dzwoniłam to nie dowiedziałam się jak się nazywają kolory które mie interesowały. W sumie dostałam jeden taki popielaty średni albo ciemny blond a drógi złoty brąz a blond jasny 613 okazał się jakiś taki słoneczny inny niż te krutsze które dostałam wcześniej - tamte zamówiłam kolor 613 i dostałam kolor identyczny do mojego naturalnego czyli jasny popielaty blond. Jak dostałam włosy długie to w pierwszej chwili zwątpiłam ale potem na spokojnie obmyśliłam jak je założyć żeby nie było widać że kolorki są inne niż powinny. Pierwszy rząd na karku zrobiłam cały blond, złoty brąz w drógim i trzecim rzędzie naprzemian z blondem tak by się pozbyć tego brązu a potem wszystkie naprzemian, a na samym końcu najwięcej pasemek tego popielatego z kolorem 613 żeby zniwelować ten słoneczny odcień blondu, no i się udało w sumie niewidać że kolor 613 którego zamówiłam 60 sztuk jest zupełnie inny niż mój na głowie i z przodu te krótsze doczepione.

Więc jak dostaniesz swoje włosy to może zrób balejaż w partiach przy karku. Ale w sumie myśle że będzie dobrze te kolory aż tak mocno się od siebie nie różnią , jeszcze pewnie bedziesz zadowolona że ci taki kolorek wysłała. Ja w karzdym razie trzymam kciuki .




Neptuna dziękuje bardzo za komplementy i za polecenie mi maski.
Niestety ja już tak niebardzo szaleje ponieważ mimo 23 lat mam już dorodną rodzinke . Ale chętnie bym się wybrała na jakąś imprezke.

A ci Neptuno też życze żebyś sobie przedłużyła włosy jeśli to cię uszczęśliwi, bo najważniejsze to żeby czuć się dobrze sama ze sobą.




A ja wczoraj po wyprostowaniu włosów byłam pół dnia na wietrze i nawet się nie musiałam czesać co prawda były lekko poplątane ale nie było widać ( bo ostatnio to robiły mi się wielkie kołtuny które mocno odstawały i jakbym się nie czesałam 30 min to wyglądałam jak niekochany pudel) Albo to zasługa prostownicy albo litrów jedwabiu które mam na włosach, będe kombinować dalej. A na noc założyłam sobie kitka z 3 gumkami ( u góry w połowie i na dole ) i włosy są nadal proste w sumie dziś moga takie zostać.


Pozdrawiam.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:23   #1899
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

farbowanie mich wlosow nie wchodzi w gre- zbyt wiele wloso stracilam przez rozjasniacz i do tej pory czuje jego skutki na koncach...a poza tym lepiej czuje sie z ciemniejszych wlosach a ta babka prawdopodobnie dosle mi jeszcze 25 pasm ciemnego brazu - na swoj koszt i tamte powiedziaa zebym sobie zostawila bo to ona namieszala itd.. wiec bede miec w sumie 3 kolory i 25 jasnych w stosunku do 125 coiemnych nie powinno sie rzucac mocno w oczy prawda?? mam nadzieje, ze ztych 3 kolorkow wyjdzie fany balejaz z refleksami w sumie orpcz czasu przez ktory to wszytsko sie przedluza to skorzystaam nawet na tym :P
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 09:46   #1900
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Są jeszcze jakieś chętne na przedłużenie włosów u pani Renii 3-4 kwietnia w Warszawie? !!!!!!!!!!!
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 11:44   #1901
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

fajnie, normalnie 40 zł jak znalazł, mam nadzieje że jak zrobisz do załączysz jakieś fotki

Pozdrawiam
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 13:28   #1902
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

niom wyszlo wsumie ok jutro powinny dojsc te dodatkowe wlosy i płytka wiec w piatek albo sobote sobie przedluze pokaze wam efekty napewno buziaki
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 13:49   #1903
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam.

mam juz zrobione wloski po czesci racoonem .

jestem bardzo zadowolona z efektu. laczenia sa male i waskie i trzeba sie wpatrywac zeby je zobaczyc po rozlozeniu wlosow.

wogole ich nie czuc na glowie a jesli sie dotknie reka to wrazenie jest takie jakby dotykalo sie malenkiej igielki.

SWIETNA ROBOTA PANI RENIU.DZIEKUJE.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 13:54   #1904
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ewaa2312 Pokaż wiadomość
czesc
czytam tutaj na forum o przedluzaniu wlosow i w sumie niewiem czy sie oplaca robic to.Obecnie przebywam w Usa i dzwoniac do jednej pani powiedziala mi za przedluzenie 800zl gdzies za 50 pasemek czy to jest duzo?czy opaca mi sie to tu robic czy lepiej sie wstrzymac i zrobic to w Polsce. acha czy bardzo sie po tym wlosy niszcza i lepiej sztuczne czy prawdziwez gory dzieki za odpowiedz
moim zdaniem do zbyt duza kwota jak na taka ilosc .
mysle powinnas zrobic to w polsce i oczywiscie wlosy naturalne sama jestem posiadaczka takowych (a mialam i sztuczne) sa swietne i dobrze sie ukladaja .farbowalam je nawet farba a wczoraj mialam polozona henne w kolorze braz .

popatrz na zdjecia na tym forum na wczesniejszych stronach.pozdrawiam.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 14:10   #1905
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Dziękuje wam dziewczyny za odpowiedź.

Ja ogólnie czasem prostowałam włosy przed przedłużeniem i dziś w desperacji też po nią sięgnełam, przed prostowaniem nawaliłam jeszcze kupe jedwabiu na włosy i wyprostowałam i jest nieźle wyglądają dość naturalnie ( tylko końcówki moich włosów wyglądają jak przetłuszczone od tego jedwabiu ).

Mnie najbardziej denerwowało to że jak zdejme kitka to widać gdzie się kończą moje włosy i dlatego jak ich nie zakręce albo pożądnie nie rozprostuje to widać że coś tu nie gra ( chyba będze musiała je pocieniować)
mialam to samo i wiesz co wycieniowalam je dzisiaj nie duzo ale przejscie miedzy moimi a reszta zamazalo sie i teraz jest ok.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 14:11   #1906
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wcale to nie jest duza kwota!! jak na USA??? no prosze Cie.
ja w Polsce placilam 2000zl za 120 pasemek wiec wychodzi ze taka sama cena.
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 14:30   #1907
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja uwazam ze jest duzo , skoro w wawie mozna zalozyc na keratyne naturalne wlosy dl.45 cm 150 pasemek za 499 zl. a 120 pasemek za 399 zl. w salonie
wiem po sama duzo sie interesowalam zanim zalozylam a poza tym osoba u ktorej ja robilam tez bierze duzo mniej iz ceny panujace na rynku a wlosy sa bardzo dobrej jakosci i usluga rowniez.

oczywiscie sa osoby ktore zaplaca tez duzo wiecej i beda uwazaly ze to malo. ale wiesz co kazdy ma jakis zasob portwela ktory pozwala mu na decydowanie ile wyda na te przyjemnosc i czy warto to zrobic za dane pieniadze.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 15:12   #1908
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja też, ja też!!!..moge zrobic za 2 tys. jeśli ktos chętny , a tak poważnie...jeśli jest pani na stałe w USA to może wrato znależć tam kogos sprawdzonego, do którego bedzie pani sobie chodziła na poprawki.
Pani Reniu_73 bardzo sie ciesze ze metoda sie podoba, mam nadzieję ze kolor wyszedł jak trzeba i tak wogóle całusy dla dwóch uroczych istot
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 15:46   #1909
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

RENIHAIR
kolor wyszedl super blyszczacy w sloncu wyglada jak kolor ciemnego czerwonego wina - chyba za duzo go pijam i wszedl mi w pigment.
dziekuje za calusy dla moich urwisek.papa.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 16:18   #1910
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

renia73 fotki fotki chcemy fotki!!!!
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 16:36   #1911
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Renihar a ja skorzystam z okazji i zapytam.
Jesli dajmy na to mam juz wlosy [indyjskie remy] zalozone metoda keratynowa to mozna u pani te same wlosy po raz kolejny zalozyc metoda Racoon? Mam na mysli odnawianie za kilka miesiecy , czyli zdjecie i ponowne zalozenie tych samych. Pytam ,bo jestem bardzo zainteresowana ta metoda a nie ukrywam , ze gdybym przedluzala u pani to bynajmniej bylabym spokojna i nie bala sie efektu.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 16:56   #1912
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jA mysle ze to jednak sporo kasy.. tak jak tu juz wspominalam koszt kupienia samemu wlosów <nienaturalnych> to ok 150 zl i jest na bank wiecej niz na 50 pasem, a koszt wlosków naturalnych to 250 zl i jest tam 250 pasemek
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 17:24   #1913
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Pani Renihar a ja skorzystam z okazji i zapytam.
Jesli dajmy na to mam juz wlosy [indyjskie remy] zalozone metoda keratynowa to mozna u pani te same wlosy po raz kolejny zalozyc metoda Racoon? Mam na mysli odnawianie za kilka miesiecy , czyli zdjecie i ponowne zalozenie tych samych. Pytam ,bo jestem bardzo zainteresowana ta metoda a nie ukrywam , ze gdybym przedluzala u pani to bynajmniej bylabym spokojna i nie bala sie efektu.
a pewnie ze można. żaden problem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 07:50   #1914
ciekawa
Przyczajenie
 
Avatar ciekawa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja wczoraj swojej mamie przedłużałam włosy, choć musiałam reklamować kolor i długość u jednej z allegrowiczek, bo przysłała mi 613 zamiast 60 i 45cm zamiast 50cm to bez większych problemów wymieniła mi te włosy no i teraz są tego koloru co miały być no i jak na razie są bardzo dobrej jakości , zobaczymy po myciu czy są faktycznie REMY
ciekawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 08:18   #1915
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

cholera dostalam wypłate,chce zamówic włoski a aukcja sie zakonczyła u beautyshop7 napisałam maila ale nie ma odpowiedzi czy wystawi ponownie włoski
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 08:50   #1916
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

argissa - pewnie beautyshop7 wystawi ale niewiadomo czy od razu, tak patrze na allegro że wszystkie jej aukcje się zakończyły, pewnie teraz jakiś czas odczeka i wystawi później. Przynajmiej tak mi się wydaje bo jak ja kupowałam włosy to inni sprzedawcy tak robili np ta od której ja kupiłam to 2 tygodnie temu wszystkie aukcje jej się skończyły i do dziś nic nie ma wystawione. Możesz czekać aż beautyshop7 wystawi ponownie, przy okazji śledząc aukcje ( może ktoś inny wystawi dobre włosy), a możesz kupić z braku laku coś droższego i do niczego


ciekawa- to ty dla mamy potrzebowałaś te 70 cm-owe włosy? A pozatym jaki to jest kolor nr 60 - popielaty blond?, bo się na niego chciwiłam ale w karzdej aukcji miał on różne nazwy ( słomkowy blond, szampański blond, popielaty blond) ?
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 09:13   #1917
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Milcia ja obserwowałam te aukcję,wczoraj rano pisało ze zostało 4 dni do zakonczenia więc dzis rano miałam kupic..a skonczyła sie nagle bez zapowiedzi.Było wystawione 10 zestawów a sprzedała tylko 4.To była jedyna aucja z tak krótkimi kłaczkami i cena była bardzo bardzo korzystna (99zł za 100szt 35cm włosów + rinigi + zaciskarka + szydełko) inne włosy są juz o conajmniej 40% droższe a wiem z wypowiedzi znajomych ze ona ma fantastyczne włosy no nic czekam na odpowiedz mailową czy da rade jescze kupic ten zestawik
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 10:21   #1918
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

jak Wy kupujecie wloski i ringi, to same sobie przedluzacie, czy dajecie komus by to zrobil ?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 10:24   #1919
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja chce wykorzystac moja psiapsiółkę do tego celu :P
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 10:24   #1920
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

mi przedłużała kuzynka
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.