Fryzjer - Lublin - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 21:49   #1291
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez aneciashow Pokaż wiadomość
sorry, ale jak wcześniej napisałam, nigdy nie ścinałam się w Lbn a co za tym idzie w porządnym salonie fryzjerskim i nie wiem czy zakwalifikowałabym się do dziecięcego. Dlaczego od razu ktoś musi mnie wyśmiewać. * Ogarnęłam się. A więc poleca ktoś salon na dworcu pkp ? Ile kosztuje tam ścięcie ?
Przejrzyj wątek, tu masz info o tym salonie https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=18276868
Poczytaj też opinie o innych salonach i wybierz coś dla siebie.
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:49   #1292
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej dziewczyny,
ja zaś w przeciwieństwie do wiekszości szukam fryzjera nie do ścięcia, tylko do zafarbowania włosów z naturalnego "mysiego brązu" na jasny zimny blond. czy w tym zakresie jest ktoś godny polecenia? bardzo rzadko chodzę do fryzjerów więc nie orientuję sie totalnie gdzie powinnam pójśc zeby coś z tego dobrego wyszło. od razu zaznaczę ze rok temu byłam już u fryzjera gdzies w bocznej ulicy al. racławickich i tam fryzjerka odmówiła mi takiego zabiegu mówiąc że będe w szoku (o to akurat nie ma sie co martwic gdyz znając siebie bede tym raczej zachwycona) dlatego teraz jestem na tym punkcie przeczulona i nie chce iśc byle gdzie.
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 05:59   #1293
izuleczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 163
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A czy orientujecia sie gdzie w lublinie moge wykonac zageszczanie wlosow?Bardzo duzo fryzjerek oferuje przedluzanie wlosow a mi dlugosc odp.tylko chcialabym je troche zagescic.
izuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 08:34   #1294
pequena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez MangaVu Pokaż wiadomość
Witam.chciałabym wszystkim polecic salon Pierre przy kapucynskiej.nie jest tanio ale jeszcze nie widzialam zeby ktos wychodzil z niego zle obciety. naprawde polecam stylistow 2 czy 3 stopnia natomiast odradzam uczacych sie ktorzy czesto obcinaja za darmo ..chociaz jak ktos lubi ryzykowac.. natomiast tak jak mowilam fryzjerzy bardzo dbaja o kazdy najmniejszy detal fryzury pelny profesjonalizm warty swojeje ceny
bylam odradzam. fryzura po pierwsze identyczna jaka mi zrobil fryzjer za 40zl, wcale mi sie nie podoba, miala byc inna (za krotkie sciecie, chociaz zaznaczalam ze nie chce wiele stracic na dlugosci, pani sciela mi z 4cm, i oczywiscie juz sa tak krotkie ze nawet ich zwiazac nie moge w kitke), mysle ze problem polega na braku przewidywania, ze wlosy sciete na mokro beda krotsze po wysuszeniu, nie mam w do mu prostownicy zeby je sztucznie wyciagac na dluzsze

sciecie niby naturalne, odpowiadajace ukladaniu sie wlosa..dziekuje, robi mi sie przedialek ktorego nie chcialam, nienawidze! po pierwszym umyciu sie zalamalam, wygladam jak chlop ze wsi, co sie od garnka obcial

nie moge odzalowac swojej decyzji pojscia do tego salonu
pequena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:46   #1295
prosiaczek2
Przyczajenie
 
Avatar prosiaczek2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A może polecicie mi jakiegos fryzjera, który jest otwarty w niedzielę i fajnie wymodeluje mi włosy na wesele? wiem że salony w Leclercu, Tesco i Realu są czynne ale słyszałam że nie są godne polecenia. Help!

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pequena Pokaż wiadomość
bylam odradzam. fryzura po pierwsze identyczna jaka mi zrobil fryzjer za 40zl, wcale mi sie nie podoba, miala byc inna (za krotkie sciecie, chociaz zaznaczalam ze nie chce wiele stracic na dlugosci, pani sciela mi z 4cm, i oczywiscie juz sa tak krotkie ze nawet ich zwiazac nie moge w kitke), mysle ze problem polega na braku przewidywania, ze wlosy sciete na mokro beda krotsze po wysuszeniu, nie mam w do mu prostownicy zeby je sztucznie wyciagac na dluzsze

sciecie niby naturalne, odpowiadajace ukladaniu sie wlosa..dziekuje, robi mi sie przedialek ktorego nie chcialam, nienawidze! po pierwszym umyciu sie zalamalam, wygladam jak chlop ze wsi, co sie od garnka obcial

nie moge odzalowac swojej decyzji pojscia do tego salonu
Rozumiem o czym piszesz, też niestety miałam w życiu takie niemiłe historie. Polecam ci Panią Monikę z salonu na rogu Jasnej i Wieniawskiej, po schodkach w górę. Świetna babka, trzeba tylko dobrze wytłumaczyć co sie chce, może nawet jakiś fotkę przynieść, zrobi wszystko aby było jak chcesz i za krótko cię nie obdzymboli, woli najpierw obciąć dłużej a najwyżej po podsuszeniu jeszcze trochę przyciąć.
prosiaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 14:07   #1296
aneciashow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Przejrzałam te wątki, ale co nieco mogło się zmienić Czy jest to dalej godny polecenia salon ? Ewentualnie jakaś alternatywa dla niego ? Z tych watków wynika, że nie ma za dużo dobrych salonow w okolicach Krak.

Ile ścięcie kosztuje w tym salonie na dworcu ? gdzie on dokładnie się mieści, w budynku dworca pkp ?
aneciashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:59   #1297
kunegunda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez niezapominajka11111 Pokaż wiadomość
a ja polecam p.Dorotę z salonu ''W piwnicy'' ul.UŁANÓW 23 - boczna al.Kraśnickich
Sprawdziłam. Polecam. Pani Dorota jest przemiłą osobą, która nie tylko doradza, ale także słucha sugestii. Na skutek tego wszystkiego - po kilkudziesięciu minutach wyszłam z salonu odmieniona i zadowolona.
kunegunda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 10:04   #1298
aneciashow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A co z salonem Bianco Nero w Realu ?
aneciashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 01:04   #1299
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: fryzjer - LUBLIN

halo nikt mi nie pomoze? kogo mozecie polecic do rozjasniania włosów, a nie do cięcia? (i zeby cena mojego studenckiego portfela nie nadwyrężyła...)
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 07:17   #1300
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Mi super włosy rozjaśniła pani Sylwia z Fabryki Urody na Jana Sawy 5. Tylko, że to była dekoloryzacja - z czarnych do... brązo-rudego. Myślałam, że będę miała siano na głowie po takiej drastycznej zmianie, a w ogóle się nie zniszczyły. Ceny uważam za bardzo rozsądne
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:33   #1301
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: fryzjer - LUBLIN

a moglabys napisac ile wlasnie zaplacilas? mam włosy do łopatek wiec spodziewam sie duzych kwot :/
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 10:00   #1302
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kunegunda3 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam. Polecam. Pani Dorota jest przemiłą osobą, która nie tylko doradza, ale także słucha sugestii. Na skutek tego wszystkiego - po kilkudziesięciu minutach wyszłam z salonu odmieniona i zadowolona.

A mogłabyś napisać coś więcej tzn jakie są ceny, ile wcześniej trzeba się zapisać.
Będe wdzieczna
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:02   #1303
krolowamalinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Pisałam kilka wątków wcześniej ale jeszcze sie powtórze...
Dziewczyny może któraś z was wie gdzie moge znalezc Panią Renate , fryzjerke z salonu w Plazie,,,Byłam bardzo zadowolona z jej usług, świetnie ścina... Ale juz tam nie pracuje i niestety nie chcieli mi podac namiarów na nią.
krolowamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:51   #1304
Radossna
Przyczajenie
 
Avatar Radossna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez necia007 Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać coś więcej tzn jakie są ceny, ile wcześniej trzeba się zapisać.
Będe wdzieczna
Byłam, sprawdziłam, potwierdzam. Skusiłam się na salon 'W Piwnicy' u pani Dorotki po spędzeniu paru godzin czytając cały wątek. Nie żałuję, zostałam świetnie ścięta, fryzjerka rozmawiała ze mną, rysowała, podpowiadała i ostrzegała, a przede wszystkim starała się zrozumieć. Co do ceny to zaskakująco niska i jak najbardziej na studencką kieszeń. Polecam wszystkim!!!
Radossna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:56   #1305
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: fryzjer - LUBLIN

po półrocznej przerwie od nożyczek dzisiaj znowu odwiedziłam p. Ewelinę z salonu Trendy na głębokiej (wczoraj zmieniła kolor włosów z rudych na jakiś odcień blondu - nie znam się )
super ścięcie, zdecydowanie polecam
koszt z modelowaniem: 55zł, studenci zniżka 20% za okazaniem legitymacji, czas: godzina
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:16   #1306
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej dziewczyny! szukam namiaru na fryzjera gdzie porządnie robią styling. Mój aktualny prawie się już rozkręcił a fryzjerka która mi go zrobiła wyjechała z kraju wiec raczej nie mam szans złapać jej w innym salonie . Aha, chciałabym gruby skręt (teraz miałam robione na niby najgrubszych kołkach jakieś 2-3 cm), czy któraś z Was miała do czynienia z grubszymi? Widziałam niedawno takie dużo grubsze w tv ale nie wiem czy używają ich u nas na wschodzie
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:41   #1307
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Radossna Pokaż wiadomość
Byłam, sprawdziłam, potwierdzam. Skusiłam się na salon 'W Piwnicy' u pani Dorotki po spędzeniu paru godzin czytając cały wątek. Nie żałuję, zostałam świetnie ścięta, fryzjerka rozmawiała ze mną, rysowała, podpowiadała i ostrzegała, a przede wszystkim starała się zrozumieć. Co do ceny to zaskakująco niska i jak najbardziej na studencką kieszeń. Polecam wszystkim!!!
A mogłabyś napisać konkretnie tzn. czy zapisywałaś się wcześniej, jeśli tak to mniej wiecej ile?
No i konkretnie chodzi mi o cenę.
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:51   #1308
kunegunda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez necia007 Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać coś więcej tzn jakie są ceny, ile wcześniej trzeba się zapisać.
Będe wdzieczna
Za ścięcie z modelowaniem zapłaciłam 45 zł. Bez modelowania zdaje sie koszt ok. 30 zł. Zapisałam się kilka dni wcześniej.
kunegunda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:20   #1309
necia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 182
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

kunegunda3 dziękuję Ci bardzo za odp.
necia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 17:44   #1310
bereciq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Hej dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego styliste męskiego w Lbn??
Mam włosy proste jak druty i o ile z góry jeszcze jak opadają to jakoś to wyglada to na bokach robi sie coś ala jeż i to dość śmiesznie wygląda a przy każdej próbie zapuszczenia dłuższych włosów ten jeż sie mniej wiecej utrzymuje i jest to dość irytujące wiec jak ktoś ma namiary na jakiegoś męskiego styliste który dobierze fryzure pod owal twarzy i pod rodzaj włosów (kręcone proste itp) to pisac ;] pozdrawiam
bereciq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:14   #1311
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez bereciq Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego styliste męskiego w Lbn??
Mam włosy proste jak druty i o ile z góry jeszcze jak opadają to jakoś to wyglada to na bokach robi sie coś ala jeż i to dość śmiesznie wygląda a przy każdej próbie zapuszczenia dłuższych włosów ten jeż sie mniej wiecej utrzymuje i jest to dość irytujące wiec jak ktoś ma namiary na jakiegoś męskiego styliste który dobierze fryzure pod owal twarzy i pod rodzaj włosów (kręcone proste itp) to pisac ;] pozdrawiam
kamil z loko http://www.kamilskrzypek.pl/
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:30   #1312
ManiaManka
Przyczajenie
 
Avatar ManiaManka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja byłam dziś w Akademii Piękna przy placu Dworcowym. Pani Basia profesjonalnie zajęła się moimi włosami. Luźna, bardzo sympatyczna atmosfera salonu sprawiła, że z pewnością mają już nową stałą klientkę w postaci mnie

Bardzo polecam ten salon. Dowiedziałam się dużo o moich włosach a fryzurka wyszła idealnie jak ta na pokazanym przeze mnie zdjęciu.

Pierwszy raz trafiłam w tak dobre ręce, tym bardziej, ze moja koncepcja zmiany była bardzo rozmyta. Pani Barbara doradziła, powiedziała jak zetnie. Jestem baardzo zadowolona, polecam z czystym sumieniem !!!

Ps. Oprócz radykalnego ścięcia zmieniłam też kolor. Ciekawe co powie mój Luby
ManiaManka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:15   #1313
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ManiaManka Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś w Akademii Piękna przy placu Dworcowym. Pani Basia profesjonalnie zajęła się moimi włosami. Luźna, bardzo sympatyczna atmosfera salonu sprawiła, że z pewnością mają już nową stałą klientkę w postaci mnie

Bardzo polecam ten salon. Dowiedziałam się dużo o moich włosach a fryzurka wyszła idealnie jak ta na pokazanym przeze mnie zdjęciu.

Pierwszy raz trafiłam w tak dobre ręce, tym bardziej, ze moja koncepcja zmiany była bardzo rozmyta. Pani Barbara doradziła, powiedziała jak zetnie. Jestem baardzo zadowolona, polecam z czystym sumieniem !!!

Ps. Oprócz radykalnego ścięcia zmieniłam też kolor. Ciekawe co powie mój Luby
REKLAMA?

Zajrzałam na ich stronke, ceny są wysokie... Ciekawe ile kosztuje farbowanie. ManiaManka nie wiesz może?
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:38   #1314
Kylie vel Janet 1986
Przyczajenie
 
Avatar Kylie vel Janet 1986
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez akszer Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, dowiedziałam się, że Grzegorz już nie pracuje u Piera, i szukam go z determinacja godna największej fanki. Grzegorz Stępnik! Jeśli któraś z Was się natknie gdzieś na niego pliiiiisssss dajcie znać!! Szczupły, młody, sympatyczny blondyn. Czekam z niecierpliwością
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee!!! Ja go musze znaleźć tam na Sawy!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym żeby za rok do ślubu mnie czesał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! No i wybierałam sie z wizytą do niego za 2 tygodnie!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze nie wyemigruje z Lublina!!!!!!!!!!!!!
Kylie vel Janet 1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:09   #1315
ManiaManka
Przyczajenie
 
Avatar ManiaManka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Napisałam w samych superlatywach bo jestem baardzo zadowolona. Farbowanie kosztuje od 160 wzwyż (przez telefon pan niejaki mateo powiedział, ze 250 z całą pielęgnacją to max), ale wszystko zależy co się chce mieć na głowie. Strzyżenia też sa różne, normalne, awangardowe (czy jakoś tak to było nazwane). Ceny są spore, miałam isc do tego salonu w BigMarze na Hempla, tam mi pani powiedziała, ze strzyżenie i koloryzacja wyniosa mnie 140 zł.
Akademia Piękna pracuje na Golwelu (nie wiem czy dobrze napisałam)
ManiaManka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 18:20   #1316
maja-rossi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Trieste
Wiadomości: 15
Dot.: fryzjer - LUBLIN


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

ja polecam salon Eve Style na Szafirowej, chodze do fryzjerki Eweliny juz 8 lat i jest swietna! pieknie robi blondy i umie strzyc krecone/falowane wlosy. W piatek robie u niej przedluzanie, mam nadzieje, ze tez bedzie slicznie poza tym w Lublinie polecam ogolnie Berendowicza&Kublin (czy jakos tak) tylko ceny niestety strasznie wysokie!

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Robiła może któraś z Was dekoloryzacje?? maluje włosy szamponem na 24 mycia ciemnym brazem juz sie troche spłukał, chciałabym jakis miedziany ewentualnie mahoniowy brązik, tylko nie wiem gdzie pójść, i jescze chciałam podciać same końcówki włosów, zapuszczam i boje się ze fryzjer za bardzo zetnie

Dziewczyno nie rob dekoloryzacji! wlosy sie strasznie niszcza, ja musialam sciac 20cm, naprawde nie warto, lepiej powoli wprowadzac jasniejsze pasemka itp
maja-rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:55   #1317
bereciq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
dzwoniłem do tego Kamila i okazało się że strzyże tylko kobiety więc może macie jakieś inne propozycje?? :p
bereciq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:29   #1318
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Kylie vel Janet 1986 Pokaż wiadomość
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee!!! Ja go musze znaleźć tam na Sawy!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym żeby za rok do ślubu mnie czesał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! No i wybierałam sie z wizytą do niego za 2 tygodnie!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze nie wyemigruje z Lublina!!!!!!!!!!!!!
koniecznie napisz za te dwa tygodnie czy jestes zadowolona z efektow
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:59   #1319
elliotsroad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
salon vincent lublin

hej Wybieram sie w najblizszym czasie do salonu vincent na okopowej w Lublinie. Mam zamiar pofarbowac dlugie wlosy (za lopatki) albo jeden kolor blond albo balejaz 2 kolory. Czy ktos z Was ma moze pojecie jakiego przedzialu cenowego moge sie spodziewac za taka usluge? (straszna gapa ze mnie i nie zdarzylam zapytac kiedy sie umawialam). Czy polecacie ten salon do farbowania wlosow?
Jestem nowa na forum jesli umieszczam to zapytanie w nieodpowiednim miejscu to z gory przepraszam.
Pozdrawiam
elliotsroad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:31   #1320
elliotsroad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: salon vincent lublin

OK moze komus to sie przyda Bylam w vincencie i uwazam ze to miejsce godne polecenia. Uzywaja produktow kadus, swietna fryzjerka, dobra atmosfera i przystepna cena. Za balejaz 2 kolorami na dlugich wlosach, strzyzenie zaplacilam 170zl. Nie oszczedzaja na kosmetykach, po farbowaniu nakladaja bardzo dobra maske na wlosy. Skromne ale profesjonalne i przyjazne miejsce. Jakosc uslug na naprawde wysokim poziomie. Polecam Pania Marte.
elliotsroad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.