Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 12:36   #61
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
O której rano wstajecie a na która macie do pracy?
Wstaję o 5:30.
Wyjść z domu muszę o 6:25
Więc mam jakąś godzinkę.

Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
O której myjecie włosy i ile czekacie zanim wyjdziecie na dwór?
Włosy myję zaraz po wstaniu - to pierwsza czynność. Potem przez 15 minut trwania mojego śniadania chodzę w turbanie na głowie.

Potem suszę włosy suszarką około 10 minut, ubieram się, robię make up i jest już 6:25. Time to go


Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
Suszycie wlosy suszarka?
Tak Mam długie włosy.

Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
Nie chorujecie po tym na zatoki?
Nie. A ostatnie płukanie włosów robię zimną wodą.

Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
Nie przewiewa was?
Nie.

Cytat:
Napisane przez pandonapandona Pokaż wiadomość
Jakies rady?
Spróbować na własnej skórze. Ja praktykuję od jakiś kilkunastu lat.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:44   #62
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Ja myję codziennie rano. Jak do szkoły mam na 8 (autobus 7:35), to wstaję około 6.10-6.15, od razu idę umyć włosy, turban i robię resztę rzeczy . 10-15 minut później owijam turban, nakładam piankę i układam. Trochę suszę. Znów robię swoje. Potem znowu suszę. I tak jakoś się wyrabiam w godzinę.
Nie umiałabym wyjść z nieumytymi włosami, bo mi się szybko przetłuszczają. Jednak jak nigdzie nie idę (np. dzisiaj ), to w ogóle włosów nie myję- nie chce mi się, zresztą po co?
Ja to siamo moje włosy truudno doprowadzić do przetłuszczenia;P Poza tym są fajne dopiero 2 dnia, w 1 zabardzo sie puszą i takie są takie.. podfruwajki;p jakos sie tak nie łączą w loki
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 12:16   #63
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Ja codziennie myję włosy rano. Kiedyś, w liceum z konieczności, powiedzmy natury "estetyczno-dobrosamopoczuciowej" (ale słowo;p), teraz dla pewności siebie, wyższej samooceny.

Włosy mi się dość mocno przetłuszczają, nie wytrzymują dwóch dni.
Poza tym mam schizę na punkcie swoich włosów, nie lubię naturalnego zapachu włosów takich "na drugi dzień", nieumytych.

Kiedyś w liceum wstawałam dużo wcześniej, żeby je umyć, ale miałam krótsze, więc szybko schły same, bez suszenia, poza tym często wstawałam wcześniej, żeby się pouczyć. Teraz zainwestowałam w lepszą suszarkę, mam dłuższe włosy i suszę codziennie.

Przez tyle lat, odkąd zaczęłam myć włosy rano codziennie, nie chorowałam z tego powodu. Ale ja robię tak: wstaję rano i pierwszą rzeczą jest umycie głowy, potem turban na głowę i reszta mnie ląduje w wodzie Odwijam turban, chodzę chwilę w takich luźnych wilgotnych (nastawiam wodę, przygotowuję pierdoły do wyjścia), suszę i potem mam około pół godziny chodzenia w wysuszonych włosach po domu, więc nie narażam się bezpośrednio na działanie mrozu czy wiatru. Potem obowiązkowo czapka, jeśli jest mróz to i kaptur i ogień

Według mnie najważniejsze to nie wyskakiwać od razu po wysuszeniu na świeżaka, żeby nie było szoku termicznego, zostawić sobie trochę czasu na odtajanie i wyrównanie temperatury.

Edit: Mycie włosów to też doskonały sposób na Dzień Paszteta
__________________


Edytowane przez YipYip
Czas edycji: 2009-11-17 o 12:26
YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:19   #64
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Ja wieczorem zwykle myje, a raczej w nocy.
Rano to ja sobie wole pospac
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:51   #65
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

[QUOTE=YipYip;15331456]
Włosy mi się dość mocno przetłuszczają, nie wytrzymują dwóch dni.
Poza tym mam schizę na punkcie swoich włosów, nie lubię naturalnego zapachu włosów takich "na drugi dzień", nieumytych.

[/

też tak mam - poza tym moje włosy tylko pierwszego dnia wyglądają ładnie, - właściwie to się nie przetłuszczają, wręcz przesyszają ( na drugi dzien są jakieś takie "napuszone") - i dlatego myję je codziennie

wstaje ok. 6, prysznic wraz z myciem włosów, w turbanie nie chodzę długo - tylko podczas mycia zabków i kremowania się. potem odżywki, pianki itp. Włosów nie suszę ( mam naturalnie kręcone i ładnie wygladają tylko wtedy, gdy wyschną same, gorace powietrze, nawet wydmuchiwane przez dyfuzor bardzo im szkodzi). Potem ok. pół godzinki 'kręcenia się" - ubranie, makijaż, śniadanko do pracy i wychodzę prawie z mokrymi włosami nawet na mróz, (oczywiscie bez czapki) - przyzwyczaiłam się i nie jest mi zimno.
robie tak od ok. 10 lat. Nigdy w tym czasie nie byłam chora - nie "przewiewa mnie" - nawet nie wiem własciwie co to znaczy - bo nigdy tego nie doświadczyłam

Myslę, ze to, czy się choruje zależy w dużej mierze od "zachartowania" organizmu - np. moja kumpela która chodzi w czapce i zawsze z suchymi włosami - jak tylko trochę zmoknie na deszczu, lub posiedzi przy otwartym oknie, jest przeziebiona

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2009-11-17 o 13:53
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:05   #66
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

ja myje włosy codziennie rano od lat. początkowo wstawałam na 2 godziny przed wyjściem, obecnie zredukowałam ten czas do 40-60 minut. zaczynam od prysznica, potem filtrowanie i malowanie paszczy, suszenie i układanie włosów, ubranie. wychodzę przeważnie z wilgotnymi włosami i bulgoczącą w uszach wodą. jak jest zimno zakładam czapkę ale ściągam zaraz w autobusie żeby się włosy nie poodginały. boję się, że to sie odbije jakoś na moim zdrowiu ale nie mam alternatywy. każdy kiedyś na coś umrze a wyglądać jakoś trzeba.

kilkakrotnie robiłam próby wieczornego mycia ale rano wyglądały koszmarnie i kwalifikowały się tylko do związania (obecnie na wiązanie są za krótkie). do tego noc pełna stresu - ciągłę przebudzanie się i sprawdzanie czy włosy nie odginają się na paduszce albo nie lepią do twarzy, o nocnym seksie też można zapomnieć.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:31   #67
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Ja też myję włosy rano. Jak mam na 9 to wstaję między 7:40, a 7:45 i się wyrabiam.
Mam krótkie włosy, takie przed ramiona i suszę je ok. 5 minut.
Wcześniej myłam włosy wieczorem, bo teoretycznie mogłabym spać te 15 minut dłużej, ale jak raz umyłam włosy rano to już mi tak zostało. Dużo ładniej wyglądają.
Póki co nie chorowałam przez mycie i suszenie rano, ale zaczęłam myć rano w czerwcu .
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 15:25   #68
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez calineczka013 Pokaż wiadomość
przecierz umycie głowy to tylko pare minutek
Moze umycie tak, ja zeby umyc wlosy rano musze zarezerwowac na to dodatkowe 30 minut:

1. Umycie - ok. 10 min. (2-krotne nalozenie i splukanie szamponu)
2. Trzymanie owinietej glowy w reczniku - 2 min. Jesli naloze odzywke na zbyt mokre wlosy, to splynie i w ogole nie zadziala.
3. Trzymanie na wlosach odzywki do splukiwania - MINIMUM 5 min., choc zauwazylam, ze mam ladniejsze wlosy, gdy potrzymam na nich odzywke przez 10-15 min.
4. Splukanie odzywki - 2-3 minuty.
5. Ponowne trzymanie wlosow pod recznikiem - 2 min.

Mamy juz ok. pol godziny na w/w czynnosci.

Pozostaje jeszcze wysuszenie. Mnie zajmuje ok. godzine gdy nie uzywam suszarki (w miedzyczasie jem sniadanie, ubieram sie, robie makijaz), a ok 10 min. jesli uzywam suszarki.

Wiem, ze cala czynnosc mozna skrocic uzywajac odzywki bez splukiwania, ale nie wszystkie wlosy takie odzywki lubia.

Podsumowujac: gdy ktos mi mowi, ze na poranne mycie wlosow poswieca tylko dodatkowe 10 minut, to wedlug mnie po prostu o te wlosy nalezycie nie dba. Wlosy nigdy nie beda zadbane, jesli odzywke potrzymamy na nich 2 minuty. Jesli raz na jakis czas tak zrobimy, nic sie nie stanie, ale jesli za kazdym razem, gdy myjemy wlosy, traktujemy je byle jak, to nie ma mocnych: takie wlosy nie beda ladne.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 09:14   #69
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Moze umycie tak, ja zeby umyc wlosy rano musze zarezerwowac na to dodatkowe 30 minut:

1. Umycie - ok. 10 min. (2-krotne nalozenie i splukanie szamponu)
2. Trzymanie owinietej glowy w reczniku - 2 min. Jesli naloze odzywke na zbyt mokre wlosy, to splynie i w ogole nie zadziala.
3. Trzymanie na wlosach odzywki do splukiwania - MINIMUM 5 min., choc zauwazylam, ze mam ladniejsze wlosy, gdy potrzymam na nich odzywke przez 10-15 min.
4. Splukanie odzywki - 2-3 minuty.
5. Ponowne trzymanie wlosow pod recznikiem - 2 min.

Mamy juz ok. pol godziny na w/w czynnosci.

Pozostaje jeszcze wysuszenie. Mnie zajmuje ok. godzine gdy nie uzywam suszarki (w miedzyczasie jem sniadanie, ubieram sie, robie makijaz), a ok 10 min. jesli uzywam suszarki.

Wiem, ze cala czynnosc mozna skrocic uzywajac odzywki bez splukiwania, ale nie wszystkie wlosy takie odzywki lubia.

Podsumowujac: gdy ktos mi mowi, ze na poranne mycie wlosow poswieca tylko dodatkowe 10 minut, to wedlug mnie po prostu o te wlosy nalezycie nie dba. Wlosy nigdy nie beda zadbane, jesli odzywke potrzymamy na nich 2 minuty. Jesli raz na jakis czas tak zrobimy, nic sie nie stanie, ale jesli za kazdym razem, gdy myjemy wlosy, traktujemy je byle jak, to nie ma mocnych: takie wlosy nie beda ladne.
Ty myjesz włosy 10 minut? To co ty robisz? Ja myje 2 razy i mam włosy długo za zapięcie stanika i max 5 minut mi to zajmuje. 5 minut spłukujesz odżywkę ? Wszystko co robisz daje się zrobić 2 razy szybciej.

I może to dla ciebie dziwne,ale nie każdy musi nakładać odżywkę codziennie,by mieć ładne włosy. A już na pewno nie trzeba takich ceregieli odprawiać i twierdzić,ze to nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 09:17   #70
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

No mnie mycie z kolei zajmuje kilka minut z odzywka, ale suszenie nawet pół godziny, jak nie wiecej... nie ma szans, zeby wyschly w trakcie śniadania. Dlatego zrezygnowalam z porannego mycia, przez dluuuugi czas budziłam się w środku nocy, zeby umyc, teraz myje na noc, a i tak nie zawsze budzę się z suchymi.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2017-12-04 o 09:21
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 10:08   #71
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ty myjesz włosy 10 minut? To co ty robisz? Ja myje 2 razy i mam włosy długo za zapięcie stanika i max 5 minut mi to zajmuje. 5 minut spłukujesz odżywkę ? Wszystko co robisz daje się zrobić 2 razy szybciej.

I może to dla ciebie dziwne,ale nie każdy musi nakładać odżywkę codziennie,by mieć ładne włosy. A już na pewno nie trzeba takich ceregieli odprawiać i twierdzić,ze to nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakbym miała codziennie odprawiać takie ceregiele z włosami jak Gonia, to serio, prędzej obcięłabym włosy na Sinead O'Connor.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 10:20   #72
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Ja myję włosy rano, odżywkę nakładam czasem (bo nie zawsze mi się chce, poza tym nie mogę z tym przedobrzyć), suszę suszarką i zajmuje mi to jakieś 5-10 minut max.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 12:07   #73
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Ja myję rano jak na zewnątrz jest na tyle ciepło, żeby nie zakładać czapki. Teraz już czas na nakrycie głowy, a czapka+niedosuszone włosy=tragedia na głowie. Myję odżywką i dodaje mi to jakieś 3 minuty do całej porannej toalety, ale nawet po 10minutowym podsuszeniu włosów lekko ciepłym powietrzem dalej są wilgotne, a suszenie gorącym powietrzem powoduje, że włosy nadają się tylko do kucyka, a skoro i tak będę musiała związać włosy, to wolę umyć je wieczorem i nie zmarznąć rano.

Tak, ja sobie załatwiłam zatoki. Tak, mnie przewiewa.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 12:23   #74
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Mam włosy do pasa, mycie 2 min, 1 min spłukiwanie, 2 min odżywka, 30 sek spłukiwanie. Ręcznik na głowę-śniadanie, makijaz, ogólne szykowanie- maks 1min rozczesywanie, później suszenie 2 min.
Jeśli chodzi o stan włosów- bardzo dobry.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 12:28   #75
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Kiedyś miałam takie odchyły, żeby myć włosy rano, teraz nie ma mowy Sen do ostatniej chwili przede wszystkim Poza tym ranne mycie wiązało się z użyciem suszarki, a naprawdę tego nie lubię.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 12:39   #76
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Kiedyś tak myłam jak byłam nastolatką. W trakcie studiów przestałam bo zaczęły mi dokuczać zatoki. Wolę myć włosy na noc i wysuszyć przed snem. Im rzadziej myję, tym rzadziej mogę myć bo mniej się przetłuszczają. Jak musicie myć codziennie to możliwe, że to skutek przesuszenia skóry głowy takim właśnie codziennym, porannym mycie bo normalnie jak by umyć na noc to w nocy ma szansę się odbudować warstwa ochronna skóry zanim wyjdziecie na zewnątrz i skóra będzie wystawiona na działanie różnych drażniących czynników, a jak myjecie rano no to szans na taką odbudowę przed starciem z otoczeniem nie ma.
Ja myję teraz co 3-4 dni na noc i jest ok.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 14:01   #77
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Ja to właściwie myje co drugi dzień, ale bardziej z lenistwa niż braku czasu na drugi dzień włosy są ok, chociaż już nie tak jak w pierwszym. Trzeciego dnia widać przetłuszczenie.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:57   #78
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie chcę Was martwić Drogie dziewczęta, ale skutki uboczne wychodzenia na dwór (wel na pole ) z niedosuszonymi włosami przychodzą, jakby to zgrabnie ująć...z wiekiem Ja też byłam twardzielka jakoś tak w czasach studiów i parę lat później nic mnie nie ruszało...aż do pamiętnej grypy, wilgotnych włosów na wietrze, powikłań i grożącym przeszczepem serca...No i z wiekiem zaczęły się też odzywać zatoki...Nie chcę brzmieć jak stara babulinka, bo mam tylko 31 lat, ale naprawdę we wczesnej młodości "pracuje się" na lumbago po 40tce

Co nie zmienia faktu, że z porannego mycia głowy nie zrezygnowałam. Też myję codziennie, ale mam dość krótką fryzurkę, dobrze ostrzyżoną - tak, że włosy same się układają, nie trzeba niczego poza umyciem i wysuszeniem. Nie wyobrażam sobie wstawać o 4 rano, żeby umyć włosy...Brrr...


Ekhm, przez naście lat myłam włosy rano, do czasu aż mi się zatoki nie odezwały. Kłopoty przyszły z wiekiem
Chciałam czy nie chciałam musiałam się przestawić na mycie wieczorem.
Basen też musiałam odpuścić.
Teraz mam tak, że na drugi dzień włosy układają się lepiej niż świeżo po umyciu, więc w sumie pasuje codzienne wieczorne mycie
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 17:03   #79
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Mam włosy kręcone, do pupy i gęste. Od wielu lat codziennie rano je myję, bo to dla mnie jedyny sposób, żeby je okiełznać. Ogarnięcie ich zajmuje mi myślę jakieś 20-40 minut. Zależy to od tego jak bardzo się poplątały, odżywka jest obowiązkowo, do tego codziennie też wgniatam w nie piankę. Na ogół brakuje mi czasu, żeby je porządnie wysuszyć. Generalnie cały mój poranek jest podporządkowany włosom. Nie znoszę tego, a jednak codziennie to robię.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 17:36   #80
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Od 10 lat myję włosy codziennie rano - zaczęły mi się tak przetłuszczać w czasie dorastania. Nie widzę sensu w myciu 2 razy pod rząd, skoro myję codziennie to raz wystarczy. Myję zamiennie szamponem lub odżywką. Na noc nakładam często olej, więc rano go zmywam. Mycie to max 2 minuty + 1 minuta spłukanie, jeśli myję odżywką to później tylko używam odżywki bez spłukiwania + serum na końcówki, natomiast gdy szamponem to zależy ile mi się chce trzymam odżywkę od 2 do 10 minut. Ja wychodzę z założenia że i tak umyć i wysuszyć muszę codziennie - lepiej się czuję i wyglądam - i dodatkowe 10 minut na odżywkę mnie nie zbawia. Włosy suszę i układam około 5 minut. Mam włosy do piersi.
Nie mogłabym wyjść z domu 10 min po przebudzeniu, tak po prostu źle bym się czuła, potrzebuję godzinki na rozbudzenie, więc w tym czasie biorę prysznic, myję włosy, maluję się, jem śniadanie i przeważnie zdążę sobie jeszcze coś poprzegądać.

Natomiast kiedy musiałam do pracy wstawać już o 4:30 to wtedy sobie darowałam poranne mycie, bo wtedy uznałam że to byłaby juz przesada
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 19:30   #81
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam takie odchyły, żeby myć włosy rano, teraz nie ma mowy Sen do ostatniej chwili przede wszystkim Poza tym ranne mycie wiązało się z użyciem suszarki, a naprawdę tego nie lubię.
ja właśnie od ponad roku tylko i wyłącznie suszę suszarką... zauważyłam, że jak zostawię do wyschnięcia to są powyginane, przyklapnięte, jakby tłuste? jak wysuszę suszarką, to są puszyste, świeże i proste
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 19:57   #82
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Potwierdzam, zapalenie ucha boli jak cholera. Wiem bo miałam i nie myję włosów rano.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 07:05   #83
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Moje też lepiej wyglądają wysuszone suszarką - tzn. znośnie - czasami. Schnące same są do niczego - zawsze. Dlatego nawet jam mam kilka godzin do wyjścia ale chcę wyglądać jako tako to wolę użyć suszarki.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 07:41   #84
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Czy jet tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed praca?

Od miesiąca myję codziennie rano, ale tylko dlatego że trochę później zaczynam pracę. Jak wstawałam o 6 to mi się nie chciało. Myję raz (jak codziennie to nie widzę sensu w podwójnym myciu), nakładam odżywkę bez spłukiwania/serum silikonowe i suszę suszarką. Maskę nakładam tylko w weekend, raz w tygodniu olej na noc - włosy mam takie, że nie mogę ich przeciążać. Jak myję wieczorem to rano mam przyklap, po suszarce włosy są uniesione. No i teraz chodzę w czapce obowiązkowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 20:27   #85
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą?

Ja myje. Slyszalam.ze takie.codzienne mycie wlosow nie jest zdrowe dla nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:53   #86
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą?

Ja myję głównie wieczorem bo bardzo długo zajmuje mi mycie, maski, plopping, stylizacja. Samo suszenie dyfuzorem to minimum 15 minut (i to nie wysuszenie do końca). Ale ja mam gęste kręcone włosy. Myję co około 3 dni, ale codziennie rano je reanimuję, co zajmuje z 15 minut. W ciągu dnia myję tylko przed jakimś wyjściem. Nie wyobrażam sobie myć włosów rano przed pracą, szczególnie w zimie.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:56   #87
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą?

Zdarza mi się. Całe 15 minut łącznie z prysznicem mi to zajmuje. Włosy zawijam w ręcznik i mogę się w tym czasie nakremować, wypić kawę i posiedzieć chwilę na wizażu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:04   #88
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;79451201]Ja myje. Slyszalam.ze takie.codzienne mycie wlosow nie jest zdrowe dla nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niektórzy twierdzą też, że codziennie mycie innych części ciała nie jest takie dobre, więc tego

Ja nie wyobrażam sobie nie umyć włosów po całym dniu. Przetłuszczanie to jedno, ale jakoś nie mam ochoty iść do łóżka z całym tym kurzem i brudem, który w ciągu dnia na włosach osiada.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 15:42   #89
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7946638 1]Niektórzy twierdzą też, że codziennie mycie innych części ciała nie jest takie dobre, więc tego

Ja nie wyobrażam sobie nie umyć włosów po całym dniu. Przetłuszczanie to jedno, ale jakoś nie mam ochoty iść do łóżka z całym tym kurzem i brudem, który w ciągu dnia na włosach osiada.[/QUOTE]

Mam podobnie, świadomość zanieczyszczeń, jakie sa obecnie w powietrzu skutecznie zniechęca mnie przed nie myciem włosów :/ ale też nie pozwala mi na mycie ich rano, bo do łóżka, bym się z takimi zanieczyszczeniami nie położyła
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 19:23   #90
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Czy jest tu ktoś taki kto myje włosy codziennie rano przed pracą?

Nie wyjdę z domu bez prysznica i umycia włosów, więc codziennie rano wstaję o 5 i się szoruję. Do pracy mam na 7.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-23 15:47:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.