Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 23:02   #1051
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli fakycznie trzeba wyodrebniac poszczegolne nuty (w przypadku perum), to mam rozumiec ze za kazdym razem taka recenzja bez tego opisu bedzie kasowana? Przyznam, ze na poszczegolnych nutach kompletnie sie nie znam, nie potrafie odroznic co sie sklada na rozwijajacy sie zapach. Jezeli tak trzeba, to fakycznie jest to przyczyna.
No wiesz nie wymagamy by każdy znał się aż tak dokładnie na perfumach, by w recenzji rozprawiał o każdej nucie zapachowej. Ale fakt - trzeba coś napisać o samym zapachu. A recenzje bez takiego opisu są kasowane. Nie ważne czy są pozytywne czy negatywne.

No i jak widać kolejny przykład "moja regulaminowa recenzja została usunięta bo była negatywna/pozytywna", który okazał się nieprawdą.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:50   #1052
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Wiem, że moderatorki (...) nie mają wpływu na kształt portalu. Trzeba by rozmawiać z osobą odpowiedzialną za marketing w edipress.
I dlatego postanowiłaś się wyżalić mnie?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czyli jednak jakiś okres ochronny jest, a jego długość zależna od sprawności pamięci moderacji? Bo przecież od razu się ich nie usuwa i nie ma sensu nawet ich zgłaszać zaraz jak się pokazują, bo i tak będą sobie wisieć.
Ja mogę tak do upadłego:

O zasadach prowadzenia testów proszę rozmawiać z ich organizatorami. To nie moje kompetencje i nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tego jaśniej się już chyba napisać nie da, piszemy w kółko, że oceny z testów są zawyżone, że działa w tym wypadku taka a nie inna strategia marketingowa, ale nie, w kółko jest "Bo mnie się nie da kupić". Tej się nie da kupić, tamtej się nie da kupić, a tymczasem przyjrzyjmy się co my tu dziś za testy mamy na tapecie: dezodorant i żel marki Sanex. Obecnie na 100 recenzji na stronie 34 to recenzje tych właśnie dwóch produktów. Czyli około 1/3 to recenzje testowe Sanexa plus parę niedobitków innych marek z testów z poprzednich dni. Oczywiście tylko przypadkiem dezodorant dostał 4,3 a żel 4,6 na 5?
Nikt nie zmusza, ani nie nakłania testerek do pisania nieuczciwych, pochlebnych recenzji produktów, które uważają za słabe, nikt też niepochlebnych recenzji testerek nie usuwa dlatego, że są niepochlebne. Na ich psychikę moderacja KWC nie ma wpływu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-04-08 o 12:03
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:37   #1053
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2016-04-08 o 12:38 Powód: szkoda gadać
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:14   #1054
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chociażby podać rozmiar włosia i rączki oaz / lub opisać kształt.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 10:15   #1055
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

wkurza mnie, jak moderatorki się żalą, że im cokolwiek piszemy. no przepraszam, od czego Wy jesteście? od kasowania recenzji i wsio?
KWC zrobiło się fatalne, raz, że nie można nic znaleźć, dwa, że jest zalew recenzji testowych, wiszą sobie spokojnie i wniosek nasuwa się sam - producent rozdał kosmetyki, zapłacił za reklamę, oczekuje spełnienia swoich warunków. i bardziej rozumiem producenta, a mniej wizaż, ktory to akceptuje. dziwi mnie, że moderatorki nie widzą, że jest to nierzetelne. jednych reguły obowiązują, innych nie. co do reguły wzajemności - niestety tak to działa, że choć będziemy się zapierać, podświadomie chcemy się odwdzięczyć, tylko część z nas z tego sobie bardziej zdaje sprawę. a wystarczyłoby zaznaczyć, że dany kosmetyk był testowany. a chyba prędzej moderatorka ma możliwość dotarcia do osób decyzyjnych niż my, prawda?
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 12:38   #1056
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Nieprawda.
Twierdzenie jakoby moderatorzy KWC mieli jakikolwiek wpływ na warunki prowadzenia testów oraz na wygląd, funkcje i działanie obecnego KWC jest z gruntu fałszywe.
Dlatego z pewnością nie będą tłumaczyć się z cudzych decyzji w tym, ani w żadnym innym wątku.
Fałszywa jest też teza, że moderatorzy KWC mają większą (szybszą) możliwość dotarcia do pracowników redakcji Edipresse. Mają dokładnie taką samą drogę - przez zakładkę "kontakt" na samym dole strony - jak pozostali użytkownicy portalu i tą drogą wyrazili już dawno swoje zdanie nt. zasad prowadzenia testów.

Moderatorzy KWC zostali powołani do pilnowania przestrzegania regulaminu Katalogu w zakresie określanym przez redakcję portalu. Nie są ogniwem pośrednim do przekazywania żali i niezadowolenia z zasad prowadzenia testów lub oprogramowania KWC. To każdy użytkownik może zrobić sam - konta @ pracowników redakcji Edipresse są ogólnodostępne, a do zgłaszania błędów i propozycji dotyczących nowego KWC istnieje na forum technicznym właściwy wątek.
Uparte poruszanie w tym wątku problemów, których rozwiązanie w żaden sposób nie zależy od moderatorów KWC nie ma najmniejszego sensu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-04-11 o 19:09
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 21:46   #1057
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

no to sorry, nie rozumiem. w życiu nie zgodziłabym się moderować czegoś i egzekwować zasad nie mając możliwości kontaktu ze zleceniodawcą w zakresie większym niż zwykły użytkownik. i widząc, że odwalam robotę komuś, kto ma moje zdanie głęboko w... w jakiś sposób wyjaśnia to ten bałagan, olewactwo ze strony właścicieli portalu. robicie czarną robotę i zbieracie cięgi. ja już dawno podziękowałam KWC, głównej wizażu i innym takim. jedyne, co mnie tu trzyma, to niektóre wątki na forum i użytkowniczki. i chyba dobry wybór widzę.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 10:06   #1058
Mikolaj12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Recenzje do usunięcia

Nikt mi nie płaci za umieszczanie recenzji.Muszę je umieszczać bo takie są zadania #ambasadorkilpm Jeśli trafiam na dobry produkt to wiadomo,że recenzja będzie pozytywna,jeśli coś mi nie pasuje to piszę szczerze.Nie rozumiem Twojej irytacji.
Mikolaj12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 12:14   #1059
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Mikolaj12 Pokaż wiadomość
Nikt mi nie płaci za umieszczanie recenzji.Muszę je umieszczać bo takie są zadania #ambasadorkilpm Jeśli trafiam na dobry produkt to wiadomo,że recenzja będzie pozytywna,jeśli coś mi nie pasuje to piszę szczerze.Nie rozumiem Twojej irytacji.
Jakoś mnie nie dziwi brak zrozumienia dla logicznych argumentów na tym portalu, widać na kogo wizaż zmienił target. Czy w wasze ambasadorowanie wchodzi też robienie burdelu na forum i zaśmiecanie go nowymi wpisami a nawet nowymi wątkami bez jakiekolwiek treści z samą tylko reklamą? Jezus Maria, jak to ludzi można łatwo kupić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 12:25   #1060
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Mikolaj12 Pokaż wiadomość
Nikt mi nie płaci za umieszczanie recenzji.Muszę je umieszczać bo takie są zadania #ambasadorkilpm Jeśli trafiam na dobry produkt to wiadomo,że recenzja będzie pozytywna,jeśli coś mi nie pasuje to piszę szczerze.
No ja za bardzo nie ufam recenzjom "sponsorowanym", tak czy inaczej dostałaś produkt za darmo. Wiele z testerek niestety nie pisze szczerze tylko "na zamówienie", dostały to się odwdzięczają. I zaśmiecają wizaż, bo w założeniu miały tu być recenzje pisane bez przymusu (sama zaznaczasz, że takie masz zadanie jako ambasadorka), a teraz to w większości są tu same testy...
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 20:09   #1061
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niestety nie.
Rozumiem Twoje argumenty ale regulamin KWC nie dopuszcza recenzji produktów używanych "na kimś". Za wyjątkiem produktów dla dzieci i niemowląt.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 21:51   #1062
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Oto recenzja szamponu Dove Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment, oceniony na 5 gwiazdek i hit, oczywiście recenzentka ma tylko 2 recenzje (ten szampon i odżywkę, które dostała do testów):
Szampon dobrze się pieni, łatwo rozprowadza. opakowanie zawiera zamknięcie typu "klik" więc nie mam obaw , że coś wyleje. Konsystencja odpowiednia , dzięki niej moje włosy przypominają jedwab . Polecam

Poniżej czas stosowania - tydzień
Ilość zużytych opakowań - 1

Serio? Szampon starczający na tydzień to super produkt?? Konsystencja zapewniająca piękne włosy??
I to jest właśnie nowe KWC, super wiarygodne, kupione recenzje...
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:30   #1063
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez rochas Pokaż wiadomość
Oto recenzja szamponu Dove Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment, oceniony na 5 gwiazdek i hit, oczywiście recenzentka ma tylko 2 recenzje (ten szampon i odżywkę, które dostała do testów):
Szampon dobrze się pieni, łatwo rozprowadza. opakowanie zawiera zamknięcie typu "klik" więc nie mam obaw , że coś wyleje. Konsystencja odpowiednia , dzięki niej moje włosy przypominają jedwab . Polecam

Poniżej czas stosowania - tydzień
Ilość zużytych opakowań - 1

Serio? Szampon starczający na tydzień to super produkt?? Konsystencja zapewniająca piękne włosy??
I to jest właśnie nowe KWC, super wiarygodne, kupione recenzje...
No co Ty, przecież takie recenzje można zgłaszać do usunięcia Bo przecież nie ma prikazu z góry, że ich usuwać nie wolno, ani żadnego czasu, przez który muszą sobie wisieć. A że moderator ich nie usunie od razu, tylko jak mu się kiedyś tam przypomni, to najlepiej sobie zapisuj gdzieś i zgłaszaj może...hmmm... za pół roku
Istnienie tego wątku w obliczu tego jak wygląda nowe KWC to jest jakaś kpina.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 14:57   #1064
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Dziewczyny, nie wiem czy to mój komp szwankuje, ale nie widzę całej dyskusji o konkursie na dodanie największej liczby recenzji? Czyżby została wycięta, bo redakcja poczuła się dotknięta krytyką?

A nie sorry, pomyliłam wątek)

Edytowane przez czerwonapoziomka
Czas edycji: 2016-06-18 o 14:58 Powód: pomyłka
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 10:36   #1065
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No co Ty, przecież takie recenzje można zgłaszać do usunięcia Bo przecież nie ma prikazu z góry, że ich usuwać nie wolno, ani żadnego czasu, przez który muszą sobie wisieć. A że moderator ich nie usunie od razu, tylko jak mu się kiedyś tam przypomni, to najlepiej sobie zapisuj gdzieś i zgłaszaj może...hmmm... za pół roku
No ja je właśnie zgłaszam, ale dość często moderacja nic z nimi nie robi, albo wiszą przepisową ilość czasu i może potem znikają. Dość często też zgłaszanie do moderacji nie działa, klikam link, piszę przyczynę, klikam wyślij i wszystko się zacina... I tak wiele razy z rzędu, więc w końcu odpuszczam. Dzieje się tak dość często, niestety.
No a za pół roku, hmm... Nie wiem, czy jeszcze będę korzystać z KWC, jak tak dalej pójdzie

Zapisz
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 09:46   #1066
Nelkaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Ale mnie ta strona już wkurza. Kiedyś regularnie odwiedzałam KWC i czytałam recenzje, a teraz szlag mnie trafia jak próbuje tutaj coś znaleźć. Recenzowałam już kiedyś kilka kosmetyków i zawsze się do tego przykładałam, a ostatnio musiałam założyć nowe konto, bo usunęło mi się zapamiętane hasło do starego, do maila starego też już hasła nie pamiętam, bo konto było zakładane z 10 lat temu i dodałam recenzje Blokera z Ziaji i teraz patrzę, a ona jest usunięta. Powodem jest to, że oceniłam produkt na 2, tylko dlatego, że mnie podrażnił. Tylko tak jak napisałam, nie chodziło o jakieś tam podrażnienie, tylko o RANY których nie mogą się pozbyć od kilku miesięcy, a które na 100% pojawiły się po używaniu tego cuda. I choćby mi ktoś zapłacił, to nie byłabym w stanie zużyć tego produktu do końca. Jest super że taka opinia jest rzekomo niezgodna z regulaminem, a jak ktoś testuje próbki, to, z tego co piszecie jest ok. Noosz kurde, ale mnie to zdenerwowało.
Nelkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 00:56   #1067
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 484
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Witam, moja recenzja tych chusteczek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...azu-3-w-1.html została usunięta, a jako powód mam wpisane: ''recenzja tego produktu została już wcześniej wystawiona przez klona konta''. Mam tylko jedno konto na tym portalu, więc proszę o wyjaśnienie..
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 20:11   #1068
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

[1=730c9abf60f4e6b0752c7f4 9f92fd5e5a5121651;7302372 6]Witam, moja recenzja tych chusteczek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...azu-3-w-1.html została usunięta, a jako powód mam wpisane: ''recenzja tego produktu została już wcześniej wystawiona przez klona konta''. Mam tylko jedno konto na tym portalu, więc proszę o wyjaśnienie..[/QUOTE]
Nasz system wyszukiwania klonów zidentyfikował 4 konta, które łączy wspólny z twoim IP
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 19:43   #1069
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 484
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Nasz system wyszukiwania klonów zidentyfikował 4 konta, które łączy wspólny z twoim IP
mam internet bezprzewodowy, może zmienne IP(?), nie znam się na tym, ale konto mam TYLKO JEDNO
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-02, 14:51   #1070
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Ok, właśnie zaważyłam, że skasowano moją recenzję suchego olejku Nuxe'a i przyznam, że jestem w szoku. Stosowałam go codziennie przez ponad tydzień na różne partie ciała, wyrobiłam sobie zdanie o nim takie, a nie inne (mało pochlebne), czytając inne recenzje wizażanek upewniłam się, że tak naprawdę wszyscy polecieli na, że tak powiem, wygląd produktu i... mi skasowano tę recenzję. What the heck? A jakimś cudem, kiedy dostaję produkt w ramach testu, często bardzo, bardzo spóźnionym kurierem, tak, że przed terminem napisania recenzji mam szansę użyć produktu (często też do pielęgnacji) raz czy dwa, to wszystko jest ok. i wtedy ten naciągany tydzień użytkowania mi zatwierdzają?
Kurczę, jak być konsekwentnym, to po całości.
Przyznam, że ta sytuacja bardzo zaszła mi za skórę, zupełnie jakby moderator szukał wymówki, aby wywalić niepochlebną recenzję dla hitu KWC.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 11:35   #1071
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Dziewczyny, gdzie zgłaszać błędy? Np. że zdjęcie jest złe dodane. Nie mogę znaleźć takiego wątku. Może mi nie wyskakuje, bo w aplikacji wyszukiwarka mam wrażenie, że bardzo słabo działa. Będę wdzięczna za pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 12:00   #1072
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie zgłaszać błędy? Np. że zdjęcie jest złe dodane. Nie mogę znaleźć takiego wątku. Może mi nie wyskakuje, bo w aplikacji wyszukiwarka mam wrażenie, że bardzo słabo działa. Będę wdzięczna za pomoc.
Tuż nad opisem produktu z prawej strony jest przycisk "zgłoś do moderacji". To chyba najprostszy sposób. Możesz tam zgłaszać wszystko.
Są też wątki:
- Sprzątanie KWC: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60624
- Zgłoszenie do poprawki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88372

Dla kosmetyków przyporządkowanych do złej kategorii jest watek Zła kategoria: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=38823
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut.jpg (306,8 KB, 10 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2017-11-16 o 12:06
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 12:06   #1073
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Dziękuję bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:37   #1074
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 10:39   #1075
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Można
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 17:50   #1076
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 19:11   #1077
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Czy do katalogu można dodawać recenzje w języku obcym ? Bo widziałam jedną po niemiecku i jestem zaskoczona w regulaminie albo przeoczyłam albo nic na ten temat nie jest napisane
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 09:56   #1078
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez maladaga Pokaż wiadomość
Czy do katalogu można dodawać recenzje w języku obcym ? Bo widziałam jedną po niemiecku i jestem zaskoczona w regulaminie albo przeoczyłam albo nic na ten temat nie jest napisane
Gdzie?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 10:20   #1079
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...review-2168271
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 159 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 11:15   #1080
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Dobrze, że to chociaż faktycznie recenzja (choć marna)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-28 22:07:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.