Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 12:07   #1
EluCh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Smile

Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?


Czeeeeść
Muszę was prosić o radę, gdyż mimo, że bardzo lubie i bardzo często zaskakuje mojego chłopaka, teraz mam z tym nie lada problem. We wtorek TŻ wraca z wakacji, a ja chciałabym go jakoś sympatycznie przywitać. Wszystko super, pięknie, jednak... mamy dwa problemy.
Po pierwsze: spotkamy się ok. 2 w nocy. Dwa: Ani ja, ani on, nie będziemy mieli wolnego domu (jednak oczywiście na noc u siebie możemy zostać)

Myślałam początkowo o jakimś nocnym pikniku. Kocyk, jedzonko. Biorac pod uwage, ze mieszkam 100m od lasku, który jest bardzo zadbany, ma śliczne alejki itd i miejsca do takich wypadów, po za tym nieco dalej są puste polany, niewidoczne z drogi, aczkolwiek nieco oświetlone przez lampy i promenada spacerowa.
Jednak gdy spojrzałam na prognozę pogody mogę mieć małe obawy, ze zastanie nas deszcz, tudzież przerażające zimno, któremu nie oprze się nawet ciepły kocyk.

Druga sprawa z jaką się do was zgłaszam, nierozerwalna z tą nocą jest upominek, który kupiłam dla niego (nie mogłam się oprzeć!). Poznaliśmy się na wycieczce rowerowej, więc chcąc nie chcąc, jednoślad stał się naszym symbolem. Ostatnio odwiedzając sklep natknęłam się na śliczną, stylową szarą poduszkę z wyrysowanym czarnym rowerem w śmiesznie niskiej cenie, a idealnie pasuje ona do pokoju TŻ. Nie mogłam się powstrzymać by jej nie kupić, jednak teraz nie wiem jak mam ją mu wręczyć. Myślałam o tym, by do środka wpakować nasze zdjęcia, jednak jako, że jesteśmy ze sobą od niedawna nie ma tego wiele a nie chce robić nic na siłę. Pomyślałam też o małych karteczkach z romantycznymi, zabawnymi i intymnymi wyznaniami.
Co wy dziewczyny o tym wszystkim sadzicie ? Baaaardzo was proszę o pomoc i ocenę.
EluCh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 22:43   #2
Sieha
Przyczajenie
 
Avatar Sieha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?

Co do spotkania w nocy - jeśli miejsce, w którym był na wakacjach, jest jakoś daleko i chłopak będzie miał za sobą długą podróż to najpewniej jedyne, na co będzie miał ochotę to kąpiel/prysznic i spanie, więc ciąganie go po lasach na Twoim miejscu bym odpuściła :P element niespodzianki możesz wykorzystać rano, np. obudzić go jego ulubioną piosenką i śniadaniem do łóżka.
A pomysł z poduszką świetny, myślę, że mogłabyś połączyć obydwa swoje pomysły i włożyć do środka kilka zdjęć i trochę karteczek; pewnie ucieszyłby się nawet, gdybyś tam nic nie włożyła, więc o nietrafiony prezent martwić się nie musisz

Edytowane przez Sieha
Czas edycji: 2012-07-27 o 22:44
Sieha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:03   #3
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?

Zgadzam się z poprzedniczką: jeśli podróż była daleka to faktycznie chłopak może być zmęczony i mimo tego, że będziesz się starać aby było miło, efekt końcowy może być odwrotny. Na Twoim miejscu poczekałabym do następnego dnia, aż sobie odpocznie po podróży, wyśpi się i dopiero później zrób mu jakąś niespodziankę. Zaproś go do kina i np. do pizzerii lub zrób jakąś kolację przy świecach.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:46   #4
EluCh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?

Ja też tak na początku myślałam, że spotkamy się rano. Jednak to jego pomysł by przywitac sie jeszcze w nocy i to on bardzo na to nalegał. Co do podróży to będzie po 4h locie.
Niezależnie od pory dnia, sposobu i miejsca podobania, robie pare bardzo fajnych potraw, które przewidziałam na domniemany piknik- aczkolwiek możemy je także spokojnie zjeść przy w kuchni, przy świecach.
Między innymi mam na myśli dwa dipy podane w wydrązonych paprykach- z serkiem feta i chilli, do tego oczywiscie swieze, surowe warzywa i banalnie proste bursztynowe paluchy, jajka uformowane w serca, truskawki w gorzkiej czekoladzie, tarta budyniowa na kwasnej smietanie, ciasteczka-guziki i galaretka w skórce pomarańczy. Jeśli któraś z was chce któryś z w/w przepisów lub zdjęcie potrawy to piszcie. Nie pogardziłabym jakimś kolejnym miłym przepisem, chociażby na później
EluCh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 19:37   #5
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?

Ty chcesz to wszystko podawać o 2 w nocy?
Ja bym raczej przygotowała jakieś dobre śniadanie.
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 21:59   #6
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?

łał, chłop wraca tylko z wakacji a tu takie powitanie ;o jestem w szoku, serio.
Ale mimo wszystko gratuluje chęci i pomysłu oraz życzę miłej nocy/spotkania
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:12   #7
TomekKiszonek
Raczkowanie
 
Avatar TomekKiszonek
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 42
Dot.: Jaka niespodzianka na "dzień dobry" ?

romantyczne karteczki jak najbardziej
TomekKiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.