jednodniowy nieregularny okres i dziwny cykl - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-30, 12:13   #1
bluescat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1

jednodniowy nieregularny okres i dziwny cykl


witam wszystkich, mam pytanie dotycz±ce okresu.
jestem osob±, która miesi±czkuje ju¿ od paru lat, mój okres nie jest zbyt regularny, ale zawsze mniej wiêcej ten miesi±c by³, a sam okres trwa³ z 5-6 dni i przez pierwsze dwa dni by³ bardzo obfity.
niestety ostatnio co¶ dziwnego dzieje siê z moim cyklem - w lutym dosta³am okres jakie¶ dwa tygodnie po poprzednim, w marcu dosta³am go bardzo pó¼no i trwa³ zaledwie dwa dni, a w kwietniu dosta³am go po miesi±cu i 10 dniach i trwa³ tylko jeden dzieñ.
dodam, ¿e nie wspó³¿y³am w ostatnim czasie i od pocz±tku roku jestem na diecie (1000kcal), w lutym/marcu mia³am te¿ bardzo du¿o stresu.
czy ten dziwny cykl mo¿e byæ spowodowany diet± i stresem? martwi mnie to bardzo, nie wiem, czy wybieraæ siê do ginekologa.
bluescat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 12:45   #2
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 475
Dot.: jednodniowy nieregularny okres i dziwny cykl

To chyba logiczne, ¿e siê wybieraæ?
__________________
Karolllka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-30, 22:22   #3
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: P³oñsk
Wiadomo¶ci: 7 831
Dot.: jednodniowy nieregularny okres i dziwny cykl

Cytat:
Napisane przez bluescat Poka¿ wiadomo¶æ
witam wszystkich, mam pytanie dotycz±ce okresu.
jestem osob±, która miesi±czkuje ju¿ od paru lat, mój okres nie jest zbyt regularny, ale zawsze mniej wiêcej ten miesi±c by³, a sam okres trwa³ z 5-6 dni i przez pierwsze dwa dni by³ bardzo obfity.
niestety ostatnio co¶ dziwnego dzieje siê z moim cyklem - w lutym dosta³am okres jakie¶ dwa tygodnie po poprzednim, w marcu dosta³am go bardzo pó¼no i trwa³ zaledwie dwa dni, a w kwietniu dosta³am go po miesi±cu i 10 dniach i trwa³ tylko jeden dzieñ.
dodam, ¿e nie wspó³¿y³am w ostatnim czasie i od pocz±tku roku jestem na diecie (1000kcal), w lutym/marcu mia³am te¿ bardzo du¿o stresu.
czy ten dziwny cykl mo¿e byæ spowodowany diet± i stresem? martwi mnie to bardzo, nie wiem, czy wybieraæ siê do ginekologa.
Mo¿e byæ spowodowany diet±. I musisz i¶æ do lekarza, nie czekaj a¿ okres przestanie siê pojawiaæ.
__________________
Ka¿dego dnia, z ka¿d± godzin± ro¶nie liczba osób, które mog± poca³owaæ mnie w d...
panna mati_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.