Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 08:09   #61
niesmiala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

ul. Powstańców Śląskich 166

8szt -> 37zł (jak szukałam sobie to inni brali tyle za 4szt)
4szt -> 27zł

Pani fotograf bardzo miła, robi kilka ujęć, a później sobie wybierasz jedno Retusz nie jest z kosmosu - rozpoznasz się ;d Zdjęcie bardzo naturalnie wygląda. Polecam, robiłam tam zdjęcia ostatnio, moi znajomi również - wszyscy byliśmy (jesteśmy) zadowoleni

Edytowane przez niesmiala_
Czas edycji: 2015-01-19 o 08:12
niesmiala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:42   #62
natalia0790
Przyczajenie
 
Avatar natalia0790
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Byłam wczoraj robić zdjęcia na Powstańców śląskich 166 i REWELACJA!!! Najpiękniejsze zdjęcie jakie zrobiono mi dotychczas, do tego Pani fotograf umie stworzyć rozluźniającą atmosferę, ustawia ciało jak i głowę, troche włosy i dlatego na zdjęciu wygląda się naturalnie, retusz minimalny i niezauważalny. POLECAM
natalia0790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 15:39   #63
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez niesmiala_ Pokaż wiadomość
Podbijam temat, potrzebuję zdjęć do dyplomu - widzę, że wskazywałyście dwa zakłady na Świdnickiej - ktoś wie, gdzie przeniósł się wyżej wspominany p. Dawid z FotoLabiryntu? I czy na Powstańców 166 wciąż istnieje zakład?

P.S. Ktoś coś może powiedzieć o fotografie przy Żeromskiego 35?

edit: Byłam na Powstańców Śląskich 166 - polecam
Fotograf na Świdnickiej już nie istnieje, właścicielki zamknęły działalność (pracowałam tam), Polecam na Powstańców 166 , zakład prowadzi moja dawna szefowa
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 10:46   #64
aglaoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Również polecam Powstańców 166 - Pani bardzo profesjonalnie ustawia, układa nawet włosy! Retusz też bardzo naturalny
aglaoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 20:04   #65
hanabuf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Polecam fotografa na poniatowskiego - dobra, stara szkoła.
Jak weszłam miałam trochę wątpliwości, bo nie jest to studio z przepychem, ale facet ma fach w ręku, bo po zrobieniu zdjęcia nie byłam do końca przekonana, ale jak odbierałam je to byłam mile zaskoczona - machnął dobry retusz, czy co on tam zrobił, że wyczarował coś dobrego.
I co mi się podobało - sam kombinował, żeby zrobić jak najlepsze ujęcie. Kilkakrotnie robiłam zdjęcia na kuźniczej, ale tam nie przejmowali się jak człowiek wyszedł, byle zrobić (nie wiem czemu, ale nie umiałam zwrócić im uwagi, że zdjęcie takie sobie i żeby zrobić inne ujęcie )
hanabuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:52   #66
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez Sarenka__88 Pokaż wiadomość
Witajcie, temat podbijam bo szukam jakiegoś fotografa, na gwałtu rety bo mi się paszport kończy, te z dowodu są tragiczne. Nie wiem gdzie zrobić bo nie znam wrocławskie fotografów. Czy ten zakład na Powstańców Śląskich nadal trzyma poziom? Może jest coś godnego polecanie bliżej centrum?

Napisz proszę później jak kolejki do paszportowego, bo miesiąc temu ponoć były kolejki do kolejki
Kiedyś na necie reklamował się fotograf z hali Tęcza, ze będzie robił zdjęcia aż klient będzie zadowolony.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 16:01   #67
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez Sarenka__88 Pokaż wiadomość
Witajcie, temat podbijam bo szukam jakiegoś fotografa, na gwałtu rety bo mi się paszport kończy, te z dowodu są tragiczne. Nie wiem gdzie zrobić bo nie znam wrocławskie fotografów. Czy ten zakład na Powstańców Śląskich nadal trzyma poziom? Może jest coś godnego polecanie bliżej centrum?
Potwierdzam, że nadal trzymają poziom, pani, która robi retusz to magiczka . Bliżej centrum podobno Foto-Aga na Kuźniczej jest spoko, ale nie byłam, więc nie wiem.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-03, 10:28   #68
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez Sarenka__88 Pokaż wiadomość
U fotografa z Tęczy byłam, ale jak zobaczyła, że to ten sam typ co w Sky Towerze mi robił to sobie odpuściła i poszłam. Wystarczy mi tragiczne zdjęcie w dowodzie. Wyglądam na nim jak chomik .

Na Powstańców teraz mam słaby dojazd, a z dzieckiem w taki upał się nie wybiorę.

Znalazłam za to Pana, który robi zdjęcia do dokumentów u klienta w domu. http://kowalczykpawel.pl/ czy ktoś coś wie jakie zdjęcia robi?

Dobrze wiedzieć w takim razie o Tęczy. A gdzie na powstańców jest ta pani?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 13:00   #69
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez Sarenka__88 Pokaż wiadomość
Zakład na Powstańców Śl. 166. Ja tak w ślepo umówiłam się na jutro pod wieczór z Panem Pawłem. Troche dużo liczy sobie jak na zdjęcia do paszportu, ale ja oszczędzam na przejazdach, czas no i od razu mąż sobie zrobi. Zobaczymy jak wyjdą, a w poniedziałek do biura paszportowego. A fotograf w biurze paszportowym dalej jest? Sąsiadka mi wspominała, że kilka lat temu na miejscu robiła zdjęcia.

O dzięki za namiar.
Czy jest w biurze to nie wiem, tez mnie czeka wizyta. Daj znać proszę jaka kolejka do wyrobienia paszportu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 23:15   #70
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez Sarenka__88 Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak piszę. Kolejka w biurze jest, ale nie powala. Mąż przez jakąś stronę zaklepał mi termin wizyty więc nie było źle.

Co do Fotografa to wyrażę się pozytywnie o jego pracy. Dał się męczyć, aż uznałam, że wyglądam ludzko Nie każe związywać ściśle włosów, odsłaniać uszu bo "nie trzeba" jak to powiedział. Faktycznie sprawdzałam na stronie MSWiA nic nie ma o uszach czy niesfornych włosach. ma być widoczna twarz i tyle. To spory plus bo u innego fotografa kazano mi zaczesać włosy i wyglądam jak kuzynka Buki z Muminków.

Zdjęcia otrzymałam w wersji papierowej następnego dnia. Retusz zrobił bo nie widać cienie pod oczami, ale sama twarz nie wygląda jak z salonu figur woskowych.

Zdjęcia mi przyjeli bez problemu. Znalazłam zdjęcie ID u niego na stronie http://kowalczykpawel.pl/fotograf-w-twoim-domu/

Za dwa komplety zdjęć (po 8 szt.) zapłaciłam 100 zł, przy odbiorze tak wolał Pan Paweł. Niby drogo, ale nie jeździłam po mieście, i zdjęcia były robione przez dobry kwadrans, a marudził nie fotograf tylko mój mąż. Polecam Pana Pawła Kowalczyka jako fotografa, który potrafi zrobić ładne zdjęcie do dokumentów.

Dzięki wielkie za info



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 16:42   #71
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Cytat:
Napisane przez natalia0790 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj robić zdjęcia na Powstańców śląskich 166 i REWELACJA!!! Najpiękniejsze zdjęcie jakie zrobiono mi dotychczas, do tego Pani fotograf umie stworzyć rozluźniającą atmosferę, ustawia ciało jak i głowę, troche włosy i dlatego na zdjęciu wygląda się naturalnie, retusz minimalny i niezauważalny. POLECAM
Nie polecam fotografa na Powstańców Śląskich 166.
Wykonane zdjęcia do paszportu zostały odrzucone. Mimo moich sugestii co do zdjęcia okukarów, odsłonięcia brwii. Wszystko zostało zignorowane, pani nie prowadzi dialogu z klientem. Koszmarna atmosfera. I wizyta w urzędzie paszportowym na marne.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.

Edytowane przez Harmonija
Czas edycji: 2017-09-06 o 16:47
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 18:22   #72
aeniea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Ja również polecam fotografa przy Powstańców Śląskich 166 bardzo miła atmosfera,odpowiednie i eleganckie tło (popielate) i super zdjęcie. Pani ustawia, delikatnie poprawia włosy tu i ówdzie, dzięki czemu dobrze się prezentują na zdjęciu. Sugestie osoby fotografowanej jak najbardziej są brane pod uwagę. Jest wykonywanych kilka ujęć w różnych pozycjach. Za 8 odbitek zapłaciłam 40 zł - uważam że dobra cena, jakość mi odpowiada i ogólnie jestem bardzo zadowolona
aeniea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 10:36   #73
snexio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wrocław - zdjęcia do dowodu - gdzie ładny retusz?

Widzę że opinie są podzielone, czy we Wrocławiu jest fotograf u którego w weekend albo późno po pracy można zrobić zdjęcie? 24/7 to raczej tak nie ma, chyba że ktoś pilnie i po znajomości
snexio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-05 11:36:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.