Mój partner nie śpi ze mną cztery lata - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 18:37   #31
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Przychodzę z problem i proszę o pomoc.
Mam 40 lat jestem bardzo atrakcyjną osobą ( duże powodzenie u mężczyzn tych młodszych jak i starszych). Pięć lat po rozwodzie i nigdy w małżeństwie nie było problemów łóżkowych, pod tym względem było cudownie.Rozwód z powodów finansowych. Cztery lata temu poznałam faceta.
Starszy trzy lata ode mnie,przystojny inteligentny dobrze sytuowany. Wprowadził się do mnie bardzo dużo mi pomaga we wszystkim, dobry,uczynny itd. same superlatywy.
Przez pierwsze pół roku układało się dobrze miedzy nami w łóżku choć mogło by być lepiej.
Liczyłam że nasze nasze życie intymne się poprawi ale było coraz gorzej. Przestał go interesować sex ( myślę że chodziło tu o mieszkanie i stabilizacje,że dopiął swego-zamieszkał zdobył zaufanie, rodzinę..jest jedynakiem po dwóch nieudanych związkach, bezdzietny).
Nie kocha się ze mną cztery lata.Wielokrotnie rozmawiałam z nim-milczał albo odpowiadał że że to z powodu pracy jaka wykonuje że działa szkodliwie na niego ale że to się zmieni, pójdzie do lekarza i że będzie dobrze.Tak wyglądają nasze rozmowy co pewien czas przez te cztery lata. Nic nie robi w tym kierunku.
Wielokrotnie próbowałam się do niego zbliżyć ( seksowna bielizna,dotykałam go ,chciałam pieścić ale zawsze wymawiał się jakimś bólem albo zmęczeniem.Gdy nie dawałam za wygraną to kazał mi przestać gdy nawet doszło do wzwodu. Prosiłam ostatnio żeby się wyprowadził bo mam kogoś i spotykam się z nim( kłamałam go) po to tylko że zrobi coś w tym kierunku i rozwiązał problem w jedną lub drugą stronę. Bez skutecznie- nie kocha się ze mną i nie chce się wyprowadzić. Nie ukrywam że zależy mi na nim i chciałabym żeby wszystko było normalnie. Dwie myśli mam albo jest innej orientacji albo jest impotentem( inne kobiety nie wchodzą w grę na 100 %) CO ROBIĆ ? CO SĄDZICIE O TYM?
no to jak to jest wreszcie ? 4 lata temu go poznalas, pol roku bylo dobrze w lozku pozniej coraz gorzej a teraz przez 4 lata sie nie kochaliscie
przepraszam ale niech mi ktos to wytlumaczy bo ja juz nie rozumiem

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2010-10-19 o 18:38
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:45   #32
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
no to jak to jest wreszcie ? 4 lata temu go poznalas, pol roku bylo dobrze w lozku pozniej coraz gorzej a teraz przez 4 lata sie nie kochaliscie
przepraszam ale niech mi ktos to wytlumaczy bo ja juz nie rozumiem
ajjjj czepiasz siękobitka sobie pomyliła, poznała 4 lata temu, a moze od 3,5 nie sypiają...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:08   #33
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22761926]ajjjj czepiasz siękobitka sobie pomyliła, poznała 4 lata temu, a moze od 3,5 nie sypiają...[/QUOTE]

a moze prowokacja i sie pomylila z tego wszystkiego ?
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:17   #34
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Prowokacja... nagle jej się przypomniało o tapecie z gejami(która, o dziwo, nic jej nie dała do myślenia?)
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:37   #35
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Prowokejszyn...
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:42   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
Prowokejszyn...
Hehe, również tak myślę, ale popisać sobie zawsze można.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 20:55   #37
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Prowokacja... nagle jej się przypomniało o tapecie z gejami(która, o dziwo, nic jej nie dała do myślenia?)
to nie jest prowokacja..nagle mi się nie przypomniało o tapecie tylko zauważyłam ją pare dni temu i daje mi to do myślenia..facet ma duże poczucie humoru, pracuje z mężczyznami i często robią sobie różne kawały albo przesyłają sprośne kawałki na telefon..dlatego zastanawiam sie czy to jest żart czy związek z jego orjętacja..jestem bardzo wrażliwą kobietą i jest mi troche przykro że nie wierzycie w to wszystko co pisze..
jeszcze jedno wyjaśniam jeżeli ważne są dokładne daty to prosze..poznałam go 4 lata temu w październiku do lutego jakoś sie układało ..czyli dokładnie 3,5 roku nie śpimy ze sobą
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 20:57   #38
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Rozmawiałaś z nim?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:02   #39
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

nie da rady z nim dzisiaj rozmawiać ponieważ wrócił od lekarza i ma zapalenie ucha..teraz śpi więc musze przełożyć rozmowe na inny dzień
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:14   #40
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez vodoska Pokaż wiadomość

Corka sie przywiazala jak do ojca, ale to nie jest problem. Chcesz w tym tkwic ze wzgledu na dziecko? Dziecku nic nie bedzie, a Ty ratuj swoje kolejne lata. Swoja droga, jesli facet taki dorosly i odpowiedzialny to nie widze problemu, zeby z dzieckiem kontakt utrzymywal i spedzal z nim chociazby ktores dni.
.
No jasne, dziecko to nie problem. Dzieci to w ogóle uczuć nie mają. Po co się z nimi w ogóle liczyć, nic mu nie będzie przecież.

ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 21:34   #41
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
No jasne, dziecko to nie problem. Dzieci to w ogóle uczuć nie mają. Po co się z nimi w ogóle liczyć, nic mu nie będzie przecież.

dziękuje ama4..dla mnie dziecko jest najważniejsze i ono nigdy nie było i nie będzie swiadkiem naszych rozmów itd.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

vodoska też ma racje bo powinnam zadbać o siebie o swój los a jednocześnie uchronić dziecko
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 22:26   #42
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Tak, powinnaś zadbać o siebie - i tak jak pisałam wcześniej, córka nie będzie szczęśliwa jeśli nie będzie widziała, że między Wami jest dobrze. Ale jednocześnie na pewno dotknie ją Wasze rozstanie i jeśli ma z nim dobry kontakt - niech go utrzymują dalej. Nie krytykuj go przy niej, niech nie słyszy właśnie Waszych kłótni. Niech ma sama prawo budowania z nim kontaktu, a on z nią. Tak jak w przypadku normalnych małżeństw i ich dzieci - przy rozstaniu rodziców powinno się podkreślać fakt, że oboje nadal dziecko kochają i to nie jego wina, że doszło do rozstania - tak i w tym wypadku powinnaś z córką porozmawiać, na spokojnie wyjaśnić co się stało, podkreślić że to nie jej wina (wydaje się to absurdalne może, ale dzieci NAPRAWDĘ sobie wmawiają często, że to ich wina...) i że może dalej z nim utrzymywać kontakt jeśli chce.

To rady z autopsji.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:49   #43
vodoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 167
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez ama4
No jasne, dziecko to nie problem. Dzieci to w ogóle uczuć nie mają. Po co się z nimi w ogóle liczyć, nic mu nie będzie przecież
Nie powiedzialam, ze dzieci nie maja uczuc. Oczywisce, ze je maja. A co takiego ma sie dziecku stac? Jesli facet jest taki odpowiedzialny jak autorka pisze, to z dzieckiem kontakt utrzyma.
Swoja droga, jak matka nie jest szczesliwa to i dziecko nie bedzie ( takie rzeczy dzieci czuja ).



Ps. Moze i jestem egoistka, ale nie poswiecilabym swojego zycia i szczescia tylko dlatego, ze dziecko jest do czegos/kogos przywiazane. Szukalabym raczej posredniego rozwiazania.
__________________
Nie uzywam tego konta. Nie uzywam zadnego, bo niestety na tym xIx wiecznym forum nie mozna usunac SWOJEGO WLASNEGO, PRYWATNEGO konta. !
vodoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:58   #44
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

rozmawiałam z nim wczoraj..zaprzeczył, że jest gejem..obrazek w telefonie to tylko żarty z kolegami w pracy..opowiadane w towarzystwie kawały o nich to również żarty..mówi że brzydzi się nimi i żebym wybiła sobie z głowy ten pomysł. To ,że ze mną nie śpi to nie jest moja wina bo jestem piękną kobietą zgrabną wysoką bez żadnych mankamentow bez celulitu rozstępów tłustości,długie nogi duży biust jednym słowem obiekt pożądania wielu mężczyzn.Nie wie dlaczego tak się dzieje, ma jakąś blokade ale sam sobie z nią poradzi.Powiedział że to jest nasza ostatnia rozmowa i teraz będzie dobrze że nie musze nawet mu dawać czasu, sama się przekonam jaka nastąpi poprawa. Powiedziałam ;jeżeli to się nie poprawi rozstaniemy się. Płakał że to jest niemożliwe bo on nie ma dokąd się wyprowadzić,że wszystko co mial włożył w ten dom i rodzine ,że kocha mnie bardzo i dzieci ( córa i syn dorośli poza domem ,11-to letnia córka w domu) .
I teraz nasuwa się pytanie czy wierzyć w to ,że z gejami to tylko żarty? przecież nie przyzna się, może ten dom jest dla niego przykrywką? Fakt,że nie ma dokąd iść,nie jest aż tak majętny żeby kupić mieszkanie za gotówke ale jak by się postarał to troche gotówki , kredyt i daje rade.
Stała praca w panstwowym zakładzie,duże zarobki.Nie wiem czy mam w to wierzyć ,czas pokaże .Zastanawia mnie to ,że po każdej rozmowie jest zawsze jakaś choroba i bóle ( tak jak teraz ból ucha).Czy to nie jest gra a zwłoke?
Ta blokada?nie zrobił nic przez tak długi czas , po
każdej rozmowie obiecywał poprawe..kończy się
jakimiś bólami z jego strony a później szło w niepamięć.
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:05   #45
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
.Nie wie dlaczego tak się dzieje, ma jakąś blokade ale sam sobie z nią poradzi..
taaa, tak jak do tej pory...radzi sobie już 3,5 roku...
.
Cytat:
Powiedział że to jest nasza ostatnia rozmowa i teraz będzie dobrze że nie musze nawet mu dawać czasu, sama się przekonam jaka nastąpi poprawa. .

.
Cytat:
Powiedziałam ;jeżeli to się nie poprawi rozstaniemy się.
.
.
Cytat:
Płakał że to jest niemożliwe bo on nie ma dokąd się wyprowadzić,że wszystko co mial włożył w ten dom i rodzine .
to mnie martwi-ważne jest dla niego to że nie ma się gdzie podziać?a ty?
.
Cytat:

I teraz nasuwa się pytanie czy wierzyć w to ,że z gejami to tylko żarty?
.
żaden gej się nie przyzna, jeśli zależy mu na ukryciu.

.
Cytat:
przecież nie przyzna się, może ten dom jest dla niego przykrywką?
.

.
Cytat:
.Zastanawia mnie to ,że po każdej rozmowie jest zawsze jakaś choroba i bóle ( tak jak teraz ból ucha).Czy to nie jest gra a zwłoke?
Ta blokada?nie zrobił nic przez tak długi czas , po
każdej rozmowie obiecywał poprawe..kończy się
jakimiś bólami z jego strony a później szło w niepamięć .
dziwne.

probuje wzbudzić litość aby nadal było tak jak kiedyś.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:09   #46
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

To, że on nie ma się dokąd wyprowadzić akurat najmniej powinno Cię obchodzić jeśli podejmiesz decyzję o rozstaniu. Spore zarobki pozwolą mu na wynajem jakiegoś mieszkania i da sobie radę. Nie daj sobie zamydlić oczu obietnicami bez pokrycia tylko faktycznie daj mu kilka dni (dni, a nie lat), aby sytuacja uległa zmianie.
Choć szczerze mówiąc, to ja w takie deklaracje nie wierzę. Bo skoro ma blokadę od prawie 4 lat, to nagle poradzi sobie z nią od ręki i to bez pomocy specjalisty? Bardzo naciągane...
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:14   #47
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

wspomiałam kiedyś,że chce zmienić wystrój w salonie..dzwonił już rano z pracy i powiedział że zrobimy remont w domu i że kupi dzisiaj farby tynk strkture i nowe oświetlenie,które mi sie podobało i zaczniemy remont..już się boje poraz kolejny chce załagodzić,zająć się czymś innym..Wzoraj był u lekarza i twierdzi że ma zapalenie ucha ale nie wzioł zwolnienia-zastanawia mnie to.
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:17   #48
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
wspomiałam kiedyś,że chce zmienić wystrój w salonie..dzwonił już rano z pracy i powiedział że zrobimy remont w domu i że kupi dzisiaj farby tynk strkture i nowe oświetlenie,które mi sie podobało i zaczniemy remont..już się boje poraz kolejny chce załagodzić,zająć się czymś innym..Wzoraj był u lekarza i twierdzi że ma zapalenie ucha ale nie wzioł zwolnienia-zastanawia mnie to.
chce załagodzić sytuację, ugładzić cięmyśli że jak będzie miły to do rozmowy nie wrócisz.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:21   #49
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22769666]chce załagodzić sytuację, ugładzić cięmyśli że jak będzie miły to do rozmowy nie wrócisz.[/QUOTE]

tak zawsze było..do rozmowy wracałam po miesiącu czasu i w kółko to samo
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 08:26   #50
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Autorko nie jestes jego matka, to dorosly chlop. Nie jestes mu tez nic winna.
Ale co teraz zrobi? Przez kilka lat seksu nie bylo, wiec co, teraz nagle bedzie? Zmusi sie, tylko dlatego zebys go z domu nie wyrzucila? Matko ja z taka mysla czulabym sie okropnie i w zyciu nie dala sie tknac.
Nie zgadzaj sie na remont, bo jak sie rozejdziecie, to jeszcze bedzie chcial kase za niego. Nie obraz sie, ale zle zrobilas z ta ostatnia szansa, za duzo ich mial. Gdyby jeszcze powiedzial, "sluchaj mam problem chodzmy do seksuologa", to rozumiem sytuacja diametralnie sie zmienia, bo widac facet sie przelamal i wola o pomoc. Ale w tym wypadku kolejna obietnica bez pokrycia, lub wymuszona. Naprawde Ty masz jeszcze sile na to?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:42   #51
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

nie znam tak dobrego człowieka jak on,zawsze jest pomocny dla całej mojej rodziny ..córka remontowala swoje mieszkanie to jeżdził do niej kupował niezbędne materiały i robił,mamie mojej tez zawsze pomaga i trójce moich dzieci i nie tylko finansowo..zawsze możemy na niego liczyć.jestem mu za to wdzięczna,szanuje go nigdy sie nie kłócimy-dałam jemu wspaniały dom i rodzine.Nie mam sumienia go wywalić a jednocześnie zdaje sobie sprawe,że poświęcam swoje szczęście i jestem nieszczęśliwa w tym zwiazku bez bliskości.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Autorko nie jestes jego matka, to dorosly chlop. Nie jestes mu tez nic winna.
Ale co teraz zrobi? Przez kilka lat seksu nie bylo, wiec co, teraz nagle bedzie? Zmusi sie, tylko dlatego zebys go z domu nie wyrzucila? Matko ja z taka mysla czulabym sie okropnie i w zyciu nie dala sie tknac.
Nie zgadzaj sie na remont, bo jak sie rozejdziecie, to jeszcze bedzie chcial kase za niego. Nie obraz sie, ale zle zrobilas z ta ostatnia szansa, za duzo ich mial. Gdyby jeszcze powiedzial, "sluchaj mam problem chodzmy do seksuologa", to rozumiem sytuacja diametralnie sie zmienia, bo widac facet sie przelamal i wola o pomoc. Ale w tym wypadku kolejna obietnica bez pokrycia, lub wymuszona. Naprawde Ty masz jeszcze sile na to?
uwierz mi ,że jestem u kresu wytrzymałości ..czuje że robie się jakaś psychiczna, że on opętał mnie i nie moge sie z tego wyzwolić
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:42   #52
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
nie znam tak dobrego człowieka jak on,zawsze jest pomocny dla całej mojej rodziny ..córka remontowala swoje mieszkanie to jeżdził do niej kupował niezbędne materiały i robił,mamie mojej tez zawsze pomaga i trójce moich dzieci i nie tylko finansowo..zawsze możemy na niego liczyć.jestem mu za to wdzięczna,szanuje go nigdy sie nie kłócimy-dałam jemu wspaniały dom i rodzine.Nie mam sumienia go wywalić a jednocześnie zdaje sobie sprawe,że poświęcam swoje szczęście i jestem nieszczęśliwa w tym zwiazku bez bliskości.
Jak uwazasz chcesz sie meczyc, to sie mecz. Rady juz dostalas.
Ah tylko pamietaj, faceta poznaje sie po tym jak konczy, a nie po tym jak zaczyna.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:52   #53
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jak uwazasz chcesz sie meczyc, to sie mecz. Rady juz dostalas.
Ah tylko pamietaj, faceta poznaje sie po tym jak konczy, a nie po tym jak zaczyna.
Dokładnie.

A dziecku współczuję, bo nie pozna jak powinien wyglądać normalny związek między dwojgiem dorosłych ludzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:56   #54
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Słusznie. Siebie unieszczęśliwiasz, a dziecku też nie dajesz dobrego wzorca relacji damsko-męskich. Ani Ty się nie powinnaś poświęcać, ani on. Nie na tym polega związek.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 08:57   #55
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

jak jest taki wpsaniały to może znajdź sobie kochanka?
może on po cichu na to liczy?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:00   #56
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie.

A dziecku współczuję, bo nie pozna jak powinien wyglądać normalny związek między dwojgiem dorosłych ludzi.

i w tym momencie mi łzy popłyneły
. .wielki ból
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:05   #57
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
i w tym momencie mi łzy popłyneły
. .wielki ból
Eh, nie placz juz.
Babo zrob no cos ze swoim zyciem.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:06   #58
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Nie czas na łzy, tylko na działanie. Dla dobra Twojego i Twojego dziecka. Myślisz, że córka nie widzi, że matka nie jest szczęśliwa?
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:21   #59
orzeszunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

staram się nie pokazywać tego przy córce..z pół roku temu rozmawiałam z nią bardzo delikatnie jakby on sie od nas wyprowadził, powiedziała że byłoby jej bardzo przykro i nie chce żeby się wyprowadził bo jest dobry i jak coś się miedzy nami się nie układa to napewno sie poprawi. Tak to rozumie dziecko 11-to letnie.
orzeszunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:33   #60
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Mój partner nie śpi ze mną cztery lata

Cytat:
Napisane przez orzeszunio Pokaż wiadomość
staram się nie pokazywać tego przy córce..z pół roku temu rozmawiałam z nią bardzo delikatnie jakby on sie od nas wyprowadził, powiedziała że byłoby jej bardzo przykro i nie chce żeby się wyprowadził bo jest dobry i jak coś się miedzy nami się nie układa to napewno sie poprawi. Tak to rozumie dziecko 11-to letnie.
Powiedz, ze od dluzszego czasu probowaliscie naprawic problemy ktore sa w waszym zwiazku, ale doszliscie do wniosku ze nie mozecie juz razem mieszkac. Wczesniej oczywiscie musisz zalatwic sprawe ze swoim facetem, zeby on dziecku glupot zadnych nie nagadal.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.