Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 15:07   #1
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 172

Szukam koleżanki Waszawa


Cześć
Jestem Kasia, mam 19 lat i mieszkam w Warszawie.
W moim życiu tak się ułożyło że nie mam teraz żadnej koleżanki ani przyjaciółki i nie mam nawet z kim pogadać. Bardzo chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym tak po prostu pójść na kawe do kina, na zakupy, porozmawiać. Jesli może jest któraś z Was w takiej samej sytuacji niech napisze.

Edytowane przez 9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673
Czas edycji: 2013-09-22 o 15:26
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:50   #2
iwona199020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki Waszawa

czesc
jestem Iwona. też szukam kogoś z kim mogłabym pogadać a nawet umówić się na spacer , do kina lub gdziekolwiek . Moje koleżanki zostawiłam w innym mieście dla chłopaka. No ale niestety chłopak mi nie wystarcza a koleżanki są tylko na tel. Jestem z Żyrardowa. Mam kawałek do Warszawy. Chętnie bym poznała Warszawe przy okazji. Odezwij się jeśli chcesz. trawsonka1990@gmail.com
iwona199020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 23:15   #3
lovecranberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Szukam koleżanki Waszawa

Napisz PW jeśli nadal jesteś zainteresowana, mam 22 lata.
lovecranberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 10:27   #4
iwona199020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki Waszawa

To w Takim razie ja proponuje spotkać się we trójke. Co Wy na to?
iwona199020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 19:45   #5
Freszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Freszkaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Szukam koleżanki Waszawa

Nie wiem, na ile wątek jest aktualny, ale też bym się z chęcią spotkała W życiu jak to w życiu, różnie się układa, a teraz poza chłopakiem właściwie wszystkich potraciłam... Jeśli to istotne mam 18 lat.
Freszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:12   #6
facetWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

W sumie już tu kiedyś pisałem, zastosowałem się do rad i nic to nie dało. Tak bardzo chciałbym mieć grupkę znajomych, przyjaciół, bo dokucza mi samotność, ale jestem nieśmiały i małomówny mimo moich 28 lat. Piszę na forum kobiecym, bo równie popularnego co to forum dla facetów nie znalazłem.
Chodzę na siłownię, kurs językowy, byłem w jednej organizacji i nic to niestety nie dało, nie poznałem nikogo z kim mógłbym utrzymać kontakt.

Nie jestem imprezowiczem więc nocne chodzenie po klubach mi nie odpowiada, jakie jeszcze są możliwości poznania znajomych w Warszawie dla osoby nieśmiałej??
facetWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 21:38   #7
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

hmm.może uderz w swoją grupę zawodową?
albo jakiś kurs, ale nie tyle tańca, czy bębenków, bo tam łatwo przyjść, nic nie powiedzieć i nawet jak zagaisz, to i tak jesteś dla ludzi obcy, tylko taki..dyskusyjny, bardziej humanistyczny.
co Cię interesuje? pracujesz? jaki typ ludzi najbardziej Cię interesuje? napisz też, jak myślisz, z czego wynika fakt iż nie możesz znaleźć sobie znajomych
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 21:53   #8
facetWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

Jestem programistą, ale wolałbym obracać się w kręgu osób z innych branż, bo w moim środowisku raczej dużo jest dziwnych osób, którzy większość czasu spędzają przed kompem, a ja chciałbym gdzieś w ciągu dnia wyjść, pochodzić a nie tylko siedzieć przed kompem - stąd myślę wynika też mój problem, że trudno mi nawiązać kontakt skoro przyzwyczaiłem się do kontaktu bardziej z kompem niż z drugim człowiekiem.

Edytowane przez facetWawa
Czas edycji: 2013-10-26 o 21:54
facetWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 23:20   #9
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

hmm....no tak, chyba rozumiem o co chodzi, mój chłopak też z takich ...
... czy nie masz nawet jednego znajomego? może on by Cię wciągnął do znajomych znajomych, na pewno domówki baardzo pomagają - ni to impreza, ale na tyle spokojna że można pogadać z każdym w normalnych warunkach.
Myślę że dosyć ważne jest Twoje nastawienie, czy Twoja depresja jest wyleczona? Np mój chłopak też głównie siedzi (zawodowo) przed komputerem..jego znajomi to też...komp i przeświadczenie jakimi są zaj)(*&^bistymi geekami, tac lepsi i niebanalni, nie jak cały ten ludzki plebs, po czym jakby mieli wyjść do ludzi i spokojnie pogadać to nagle blokada i patrzą z przerażeniem w oczach na świat . Jeśli uważasz się za kogoś lepszego,to każdy to wyczuje - oczywiście teraz bazuje na moim chłopaku, może wcale taki nie jesteś.

To jest proces małych kroczków.
Domyślasz się czemu Twoje wcześniejsze próby się nie powiodły?
Może masz jakieś, jakiekolwiek koleżanki? Albo rodzinę w Wawie? dzięki nim też mógłbyś kogoś poznać
Nie chcę byc okrutna, ale to,jak się prezentujesz też jest ważne. Czy patrzysz spode łba z przerażeniem depresyjnej sarny, masz coś do powiedzenia, potrafisz szybko reagować i rozbawić ludzi? W zasadzie działają dwie rzeczy - zaimponować (to bardziej) i zainteresować (to czasami). Czyli, powinieneś zwrócić uwagę innych, wyróżnić się w pozytywny sposób .
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 10:24   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

Może spróbuj poznać kogoś przez net w takim razie, na jakimś forum tematycznym czy gdzieś gdzie zbierają się ludzie na wspólne granie w planszówki, spacery z psami czy nordic walking.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:34   #11
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

Na forum? :-D
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 18:48   #12
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Gdzie w Warszawie znaleźć przyjaciół?

Cytat:
Napisane przez facetWawa Pokaż wiadomość
W sumie już tu kiedyś pisałem, zastosowałem się do rad i nic to nie dało. Tak bardzo chciałbym mieć grupkę znajomych, przyjaciół, bo dokucza mi samotność, ale jestem nieśmiały i małomówny mimo moich 28 lat. Piszę na forum kobiecym, bo równie popularnego co to forum dla facetów nie znalazłem.
Chodzę na siłownię, kurs językowy, byłem w jednej organizacji i nic to niestety nie dało, nie poznałem nikogo z kim mógłbym utrzymać kontakt.

Nie jestem imprezowiczem więc nocne chodzenie po klubach mi nie odpowiada, jakie jeszcze są możliwości poznania znajomych w Warszawie dla osoby nieśmiałej??
Jak ja chciałam zwiększyć sieć swoich kontaktów (a też jestem z Warszawy ) to zrobiłam bardzo prostą rzecz: zaczęłam wychodzić na miasto
Ale nie na imprezy, gdzie jak samemu pójdziesz, to będziesz ściany podpierał, zwłaszcza jak nie lubisz densingów w klubach - to bez sensu. Pamiętaj: jak jesteś całkiem sam, to często jest trudniej kogoś poznać np. w klubie pełnym ludzi, bo po prostu widać, że szukasz towarzystwa. Musisz więc wybierać takie miejsca i eventy, na które można chodzić samemu i nie jest to nic dziwnego. A najlepiej, aby przy okazji pokrywało się to z Twoimi zainteresowaniami, tak, by poznanie nowych ludzi było tylko profitem, natomiast wyjście było atrakcją i wartością samą w sobie

A w Warszawie: człowieku, masz przeogromny wybór!!!
Ostatnio np. był Festiwal Nauki, super sprawa! Byłeś? Pewnie nie... A no właśnie i dlatego masz problem
Tak więc orient, człowieku!
Na dobry początek polecam: Kurier Wolski.
Tu link: http://www.wola.waw.pl/page/341,inte...artykul_id=502
Wybierasz eventy, które Cię zainteresują plus te, na które jest wstęp wolny - aby przyzwyczaić tyłek do ruszania się z domu
Pierwsza z brzegu wystawa "Impresje Wojciechowskie" - co to za problem pójść, zobaczyć, co to, przy okazji spytać się napotkanego kogoś: "a co sądzisz o tej wystawie?" (widzisz, nawet temat do rozmowy z kimś obcym masz gotowy ), a jak się nie spodoba wystawa i towarzystwo, wrócić do domu? A poza tym, może się spodoba i poszerzysz horyzonty? Nie masz nic do stracenia!

Na drugi sort:
https://www.facebook.com/events/4641...y_type=regular
https://www.facebook.com/events/421931547929848/?ref=22
płacisz "co łaska" za zwiedzanie Warszawy... osobiście również wybieram się na taki spacer, przecież to okazja stulecia (wycieczka za piątala)

Oprócz tego często są wykłady wolne i ciekawe debaty naukowe - też bardzo fajna sprawa, można się i nauczyć czegoś nowego, i spotkać naprawdę wartościowe osoby - bo zauważ, że żadna pusta blondi ani głupi dresik na takie eventy nie trafią...

Co jeszcze? Eventy organizowane przez miasto! W najbliższym czasie na pewno odbędzie się "uroczysta iluminacja" choinek i ulic, a w lecie masz np. pokazy fontann - byłeś chociaż raz na takim pokazie? Naprawdę warto!

Tak więc do roboty!
I proszę mi więcej nie narzekać, że w Warszawie nie ma gdzie wyjść i poznać kogoś, bo to jakieś herezje są normalnie

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:21
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:41   #13
sunniva95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 35
Dot.: Szukam koleżanki Waszawa

ah jak to pieknie brzmi"spotkać się z koleżanką" niestety, ja 4 lata temu wyprowadzilam się z Warszawy, mieszkam w okolicach Mińska Maz. kontakty z kolezankami sie pourywały odkad zmieniłam miejsce zamieszkania, u mnie w mojej miejscowosci nie ma mlodych dziewczyn wiec jedynym moim towarzystwem jest córka - 11 miesiecy i chłopak który wyjeżdza w delegacje i jest tylko w weekend w domu. dziewczyny ja po prostu juz wariuje z braku damskiego towarzystwa. fajnie by bylo od czasu do czasu z kims sie spotkać, pogadać, napic się piwa czy kawy. chętnie bym poznała jakąś dziewczyne ktora jest w podobnej sytuacji do mojej, dodam, że mam 18 lat.
sunniva95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 14:41   #14
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 172
Przyjaciółka od serca

Cześć
Jestem Kasia i mieszkam w Warszawie.
W moim życiu tak się ułożyło że nie mam teraz żadnej koleżanki ani przyjaciółki. I nie mam nawet z kim pogadać. I czuje sie strasznie samotna. Potrzebuje i szukam przyjaciółki od serca z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym, zwierzyć sie,pójść na zakupy, na spacer, czy tak poprostu się spotkać.
Mam 19 lat.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:02   #15
Suivi
Zadomowienie
 
Avatar Suivi
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 350
Dot.: Przyjaciółka od serca

Szkoda, że jesteś z Warszawy, bo i ja z chęcią poznałabym taką osobę
__________________

Suivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:07   #16
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Przyjaciółka od serca

I to są właśnie paradoksy życiowe- tylu mieszkańców w Warszawie, a człowiek bardziej samotny niż na wsi Powodzenia, może wkrótce znajdziesz przyjaciółkę od serca
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:03   #17
mumilka
Raczkowanie
 
Avatar mumilka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 246
Dot.: Przyjaciółka od serca

co prawda z Warszawy nie jestem, a z Lublina, ale też chętnie poznałabym kogoś takiego, nie mam jakoś bliższej przyjaciółki, a bardzo mi tego brakuje... no nie wiem, proponuję zapoznanie się internetową drogą. jeśli Cie to zainteresuje, to napisz
mumilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:05   #18
nika911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Przyjaciółka od serca

Hej Studiuję w Warszawie (mam 22 lata) i lubię poznawać nowych ludzi. Jestem towarzyska, wygadana. Z chęcią się spotkam
nika911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:12   #19
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 172
Przyjaciółka od serca

Cześć
Mam na imię Kasia i mieszkam w Warszawie.
W moim życiu tak się ułożyło że nie mam teraz koleżanek ani przyjaciółki.Nie mam nawet z kim pogadać. I czuje się strasznie samotna. Potrzebuje i szukam prawdziwej przyjaciółki od serca z którą mogłabym porozmawiać o wszystkim i o niczym, zwierzyć się, pójść na zakupy, na spacer,tak po prostu się spotkać. Na którą zawsze mogłabym liczyć.
Mam 19 lat. Wiek nie ma dla mnie znaczenia.
9aa1fba17f6e13063f6756ced6358d07e297d46d_5f88d4c6db673 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 13:29   #20
BIG MAMA86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjaciółka od serca

Witaj Kasiu,to trudne gdy nie ma sie bliskiej osoby której mógłbyś się zwierzyć ,ale nie wiem czy miejscem na szukanie kogoś bliskiego powinno byc forum nigdy tak naprawdę nie wiesz kto jest po drugiej stronie.Nie chce być źle zrozumianą chce byś była ostrożna.Zawsze mozesz zrzucić z siebie ciężar i liczyć na pomoc porade.Trzymaj się mocno i głowa do góry w życiu są różne okresy raz jesteś na wozie raz pod wozem,mam na myśli ze teraz krucho ze znajomymi ale szybko moze to sie odmienić..
BIG MAMA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 14:29:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.