..kryjemy rozszerzone pory! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 18:22   #31
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
evamoni
Mam pytanie dot. podkladu Armaniego, gdzie go kupilas i jaki
kolor polecilabys dla bladolicej? Mam na niego chrapke
Sa 2 rodzaje chyba, LUMINUOS SILK i MATTE SILK ...
Mam Luminous Silk. Kupilam w Köln w Douglasie.
Czytalam kiedys w gazetce Douglasa, ze sprzedaja go tylko w najwiekszych miastach Niemiec. Zapytaj w Twoim miescie w Douglasie, moze Ci go sprowadza. Kosztuje 42 Euro. Co do koloru dla Bladolicych, to niestety Ci nie pomoge. Mam ciemne wlosy i cere o srednim kolorze. Uzywam Nr. 6,5 - ma zoltawy odcien. Dla porownania jesli Ci to pomoze, to podobny jest do Mat Lumiere Chanel Nr. 50 ale troche jasniejszy. Konsystencja delikatniejsza i bardziej matuje i jednoczesnie rozswietla.

Dla mnie niezastapiony.

Probowalam tez tego matujacego. Ale nie warty jest zachodu.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 09:18   #32
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

evamoni
Wlasnie testuje CHANEL-Matt Lumiere, niby fajny, ale cos mi sie dziwnie"slizga" na filtrze, wiec sie zastanawiam. Bylam w Douglasie
ale niestety nie maja nic Armaniego, wiec pozostaje mi szukac dalej.Dzieki za info.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 10:54   #33
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
jest, no pewnie moze w kat nie ma zapytaj konsultantke ale na allegro sa o polowe tansze, wiesz dziewczyny wiecej zamawiaja i maja wieksza znizke wiec sprzedaja taniej.
naprawde polecam, ja wczesniej nawet jak palcem przejechalam to czulam "gabke" na polikach kolo nosa a teraz nawet moj TZ powiedzial ze moje pory znikaja, musisz po prostu ok 1,5-2min trzec w tych miejscach gdzie sa najbardziej widoczne (tzn ja cala twarz robie ale na porach mocniej tre i dluzej), ja po ok 3 tygodniach bylam juz zachwycona wiec cierpiwosci i co drug dzien regularnie uzywaj a na pewno nie bedziesz zawiedziona
a nie szkodzi na naczynka?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 11:14   #34
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
witam, rozszerzone pory to niestety moja zmora ale ostatnio sa w o wiele lepszym stanie niz kiedykolwiek a to za sprawa

1. MIKRODERMABRAZJA W KREMIE AVON, myje nia twarz co dwa dni od jakis 2,5 tygodnia i naprawde jest roznica a myslalam ze juz mi nic nie pomoze, na zadne kwasy nie moglam sie zdecydowac bo karmilam piersia wiec szukalam innych rozwiazan i z czystym sercem polecam ta niby mikrodermabrazje bo w sumie to mocny peeling jest (przy tym delikatny bardzo) ktory doskonale poleruje skore a nawet mala blizna na moim prawym poliku splycila sie, produkt jest doskonaly moim zdaniem! co prawda nie sa one calkowicie niewidoczne jednak zmniejszyly sie o conajmniej 50% a sadze to to juz ogromna roznica!

2. BAZA POD MAKIJAZ DAX COSMETICS nie matuje co prawda, nie przedluza makijazu jednak polozony na nia podklad tworzy z nia gladka powierzchnie od ktorej pieknie odbija sie swiatlo przez co pory wydaja sie mniej widoczne. Stosuje pure mat stare z manhattanu, wierna od jakis 3 lat jestem i namietnie skupuje na allegro jakies resztki bo wycofali go ze sprzedazy a zastepczy juz nie jest taki sam a matujace pudry osiadaja w porach i uwidaczniaja je jeszcze bardziej ale w polaczeniu z kometykami 1 i 2 osiagam efekt ktory mnie zadowala.

Czekoladko
muszę wypróbować, miałam kiedyś tą silikonową bazę ale jakoś mi sie nie sprawdziła, może powinnam dać jej jeszcze raz szansę.
A tej avonowskiej mikrodermabrazji muszę koniecznie spróbować.

OT Jak tam sie dzidzia chowa, uściski dla Ciebie i niuni EOT
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:45   #35
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

up
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:53   #36
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

powiem Wam, że ja osobiście straciłam nadzieję, bo wypróbowałam już i pore minimizer clinique i nową ulepszoną wersję idealista EL i niestety bardzo się na nich zawiodłam bo pomimo ceny efekty były żadne a jeśli już to bardzo krótkotrwałe...
ale może jest to indywidulana kwestia, jednakże wydaję mi się iż nie ma sensu pokładać zbyt dużych nadziei w drogich kosmetykach
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:05   #37
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

tez mam rozszerzone pory i sie wsciekam jak kupie podklad i okazuje sie beznadziejny wlasnie tylko przez te pory teraz uzywam rimmel recover i on jest jeszcze najlepszy bo rozswietla twarz i nie widac ich tak zreszta tez nie wbija sie tak w te pory
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 10:29   #38
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

A czy pomagaja Wam jakies kwasy na rozszerzone pory..ja mialam robione zabiegi u dermatologa i skutkiem byl tylko wysyp nowych pryszczy.. moze jakies serum/krem/maseczka-moga byc wysokopółkowe.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:56   #39
kachna115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

hej czy nie wiecie moze jaki peeling jest zkuteczny na rozszerzone pory??
czy kwas glikolowy bylby w sstanie mi pomoc tak z 3 zabiegi co myslicie
moze ktoras z was była
prosze odpiszcie mi to wyglada strasznie a najgorzej jak naloze poddklad juz nie wiem co mam robic
czy to prawda ze zozszerzonych porow nie idzie zmniejszyc??cy zamknąć??
a jesli idzie zmniejszyc to do jakiego stopnia??
kachna115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 22:09   #40
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
hej czy nie wiecie moze jaki peeling jest zkuteczny na rozszerzone pory??
czy kwas glikolowy bylby w sstanie mi pomoc tak z 3 zabiegi co myslicie
moze ktoras z was była
prosze odpiszcie mi to wyglada strasznie a najgorzej jak naloze poddklad juz nie wiem co mam robic
czy to prawda ze zozszerzonych porow nie idzie zmniejszyc??cy zamknąć??
a jesli idzie zmniejszyc to do jakiego stopnia??
mialam ten sam problem, a nawet tzw."dziurki". co pomaga?
mikrodermabrazja raz na miesiac+ Acneroxid na noc+ maseczka na recepte robioona w aptece (wszystko od dermatologa)+ w dzien filtr anthelios XL dla dzieci= wszystkoo sier wygladzilo niesamowicie
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:28   #41
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Odświeżam. Poszukuję podkładu dla cery suchej z rozszerzonymi porami. Lubię podkłady rozświetlające, ale one chyba trochę podkreslają rozszerzone pory... Może coś polecicie??
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 16:37   #42
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Na rozszerzone pory polecam kosmetyki koreańskie, do wyboru do koloru od maseczek, peelingów, kremów, korektorów przez bazy i podkłady. Miałam kilka tychże kosmetyków i naprawdę działają. Azjatki mają świra na pukncie idealnej cery i na ich rynku mają kosmetyk na dosłownie każdą najdrobniejszą skazę. Ja mogę polecić bazę pod makijaż marki Missha The Style Pore Silky Boomer. Niedawno kupiłam i działa super. Skóra jest po niej idealnie gładka i pory stają się niewidoczne. Podkłady Misshy też ładnie kryją pory, z rozświetlających fajny jest Misshy M Signature Radiance.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
hej czy nie wiecie moze jaki peeling jest zkuteczny na rozszerzone pory??
czy kwas glikolowy bylby w sstanie mi pomoc tak z 3 zabiegi co myslicie
moze ktoras z was była
prosze odpiszcie mi to wyglada strasznie a najgorzej jak naloze poddklad juz nie wiem co mam robic
czy to prawda ze zozszerzonych porow nie idzie zmniejszyc??cy zamknąć??
a jesli idzie zmniejszyc to do jakiego stopnia??
Pewnie,że się da zmniejszyć, ja miaąłm kiedyś ten problem ale potem zaczęlam stosować odpowiednie kosmetyki i teraz mam cerę ładniejszą (bez rozszerzonych porów) niż gdy byłam o wiele młodsza. Polecam zieloną glinkę jako maseczkę na pory.

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2013-01-23 o 16:43
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:48   #43
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Na rozszerzone pory polecam kosmetyki koreańskie, do wyboru do koloru od maseczek, peelingów, kremów, korektorów przez bazy i podkłady. Miałam kilka tychże kosmetyków i naprawdę działają. Azjatki mają świra na pukncie idealnej cery i na ich rynku mają kosmetyk na dosłownie każdą najdrobniejszą skazę. Ja mogę polecić bazę pod makijaż marki Missha The Style Pore Silky Boomer. Niedawno kupiłam i działa super. Skóra jest po niej idealnie gładka i pory stają się niewidoczne. Podkłady Misshy też ładnie kryją pory, z rozświetlających fajny jest Misshy M Signature Radiance.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------



Pewnie,że się da zmniejszyć, ja miaąłm kiedyś ten problem ale potem zaczęlam stosować odpowiednie kosmetyki i teraz mam cerę ładniejszą (bez rozszerzonych porów) niż gdy byłam o wiele młodsza. Polecam zieloną glinkę jako maseczkę na pory.

a gdzie kupowałaś te kosmetyki chętnie bym ich spróbowała.

A zielona glinka jest dobra ale nie do każdej cery, jest niestety mocna, wysusza i efekt jest czasem całkowicie odwrotny, więc ostrzegam, zwłaszcza jak ktoś ma suchą cerę, już prędzej proponuje glinkę białą bądź różową

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Odświeżam. Poszukuję podkładu dla cery suchej z rozszerzonymi porami. Lubię podkłady rozświetlające, ale one chyba trochę podkreslają rozszerzone pory... Może coś polecicie??
na rozszerzone pory idealna jest baza z benefit
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 13:50   #44
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Dzięki za pomoc dziewczyny.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 09:39   #45
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

[QUOTE=ElkaMakeUp;38851278]a gdzie kupowałaś te kosmetyki chętnie bym ich spróbowała.

A zielona glinka jest dobra ale nie do każdej cery, jest niestety mocna, wysusza i efekt jest czasem całkowicie odwrotny, więc ostrzegam, zwłaszcza jak ktoś ma suchą cerę, już prędzej proponuje glinkę białą bądź różową

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------


W sklepach stacjonarnych chyba nie ma jeszcze kosmetyków koreańskich. Ja kupowałam prze internet.

Edytowane przez jennifer2006
Czas edycji: 2013-01-26 o 09:40
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:56   #46
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

bardzo polecana jest baza BIODERMA PORE REFINER i podklad clinique pore

i NIE WOLNO w przypadku cery z porami omiatac pedzlem!!! TYLKO METODA WCISKAJACA sprawdza sie

A jaki olejek z czego polecilybyscie zeby on splycil zmniejszyl pory istnieje jakis taki wogole?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:35   #47
wspanialutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 175
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Hej dziewczyny Chciałabym odświeżyć temat. Mam duuuuże pory, i do tej pory bardzo rzadko się malowałam. Teraz jednak chciałabym to zmienić... Jakie kosmetyki dla "żłótodzioba" polecacie? Chodzi mi o bazę, podkład i puder. Mam skórę mieszaną w strefie T tłustą. Przejrzałam wszystkie wątki na wizażu na ten temat, jednak ostatnie posty są z dość dawna, a może już jakieś nowe cudeńka się na rynku pojawiły i coś polecicie? Z góry dzięki za pomoc
wspanialutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:00   #48
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez wspanialutka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Chciałabym odświeżyć temat. Mam duuuuże pory, i do tej pory bardzo rzadko się malowałam. Teraz jednak chciałabym to zmienić... Jakie kosmetyki dla "żłótodzioba" polecacie? Chodzi mi o bazę, podkład i puder. Mam skórę mieszaną w strefie T tłustą. Przejrzałam wszystkie wątki na wizażu na ten temat, jednak ostatnie posty są z dość dawna, a może już jakieś nowe cudeńka się na rynku pojawiły i coś polecicie? Z góry dzięki za pomoc
bazę mogę polecić
1. POREfessional z Benefit
2. Pore minimizing primer z Smasbox

Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić kupując kosmetyki (te są dosyć drogie) jednak są dobre i ładnie wypełniają pory.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 14:54   #49
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

tez mam ten problem i u mnie świetnie sprawdza się baza Pore minimizing primer ze Smasbox'a
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 21:28   #50
wspanialutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 175
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
bazę mogę polecić
1. POREfessional z Benefit
2. Pore minimizing primer z Smasbox

Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić kupując kosmetyki (te są dosyć drogie) jednak są dobre i ładnie wypełniają pory.
A gdzie je kupujesz? Słyszałam że podróbki bywają w internecie, a nie chciałabym wydać dużej kwoty, a kupić podróby
Znasz miejsce, gdzie mogłabym zakupić próbki tych kosmetyków? A może dadzą mi w Sephorze? Perfumy zawszę wyproszę, ale nie wiem jak z tego typu produktami??

Mogę wydać więcej, byleby było dobre Nie chce też jeszcze bardziej zniszczyć sobie twarzy kupując jakiś bubel.

Dzięki dziewczyny za odzew czyli 2 głosy za Pore minimizing.

Edytowane przez wspanialutka
Czas edycji: 2015-01-12 o 22:37
wspanialutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:54   #51
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez wspanialutka Pokaż wiadomość
A gdzie je kupujesz? Słyszałam że podróbki bywają w internecie, a nie chciałabym wydać dużej kwoty, a kupić podróby
Znasz miejsce, gdzie mogłabym zakupić próbki tych kosmetyków? A może dadzą mi w Sephorze? Perfumy zawszę wyproszę, ale nie wiem jak z tego typu produktami??

Mogę wydać więcej, byleby było dobre Nie chce też jeszcze bardziej zniszczyć sobie twarzy kupując jakiś bubel.

Dzięki dziewczyny za odzew czyli 2 głosy za Pore minimizing.
Ja zawsze kupuje w Sephorze, boję się przez allegro czy tym podobne co by się nie nadziać na podróbę.
W Sephorze powinni Ci dać próbki bez problemu. I jak będziesz tam kupować (jak się zdecydujesz), a nie jest Ci to potrzebne na już teraz to możesz poczekać na VIPy i kupić z -20%
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 01:19   #52
wspanialutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 175
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Dziękuję za radę A orientujesz się kiedy będą te obniżki?
wspanialutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 12:26   #53
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez wspanialutka Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę A orientujesz się kiedy będą te obniżki?
Oj nie wiem, ale nie za prędko ponieważ 2 tyg temu skończyło się -30% na całą kolorówkę
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 08:44   #54
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Moim niezastąpionym produktem na rozszerzone pory jest porefessional firmy benefit
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:28   #55
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;49919814]Moim niezastąpionym produktem na rozszerzone pory jest porefessional firmy benefit[/QUOTE]


Moim również, ale już na szczęście nie mam tego problemu. Nawet pisałam ostatnio na swoim blogu o tym kosmetyku:

http://kosmetycznieimodnie.blogspot....d-makijaz.html
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 07:59   #56
wspanialutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 175
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Moim również, ale już na szczęście nie mam tego problemu. Nawet pisałam ostatnio na swoim blogu o tym kosmetyku:

http://kosmetycznieimodnie.blogspot....d-makijaz.html
jakim cudem nie masz już problemu z porkami? Można wiedzieć?
wspanialutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:34   #57
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Bardzo dobrze działa BeneFit, POREfessional
Moim zdaniem najlepszy efekt gdy nakładana jest na podkład (tylko w problematyczne miejsca)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 11:47   #58
wspanialutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 175
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

Ooo, to jeszcze inaczej ciekawe...
A myślicie że w perfumerii dostanę jakąś próbkę benefitu? Żeby na sobie wypróbować? W ogóle dają takie rzeczy żeby przetestować? Czy tylko w sklepie na siebie można nałożyć i tyle?
wspanialutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 20:07   #59
Sonjaaa89
Przyczajenie
 
Avatar Sonjaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

właśnie dziś wziełam próbkę benefitu, zobaczymy czy coś zdziała u mnie
Sonjaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 05:49   #60
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: ..kryjemy rozszerzone pory! :)

można wypróbowywać bazy, ale to nie jest rozwiązanie długoterminowe
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-13 08:25:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.