Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 21:23   #4981
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Daj znać jak się spiszę.
Wczesniej mialam NC20, ale w pomarańćz leciał, zreszta wtedy sie jeszcze czasem opalałam i ciemniejsza deczko byłam. Sama jestem ciekawa jak bedzie teraz. Aczkolwiek nadziei sobie jakiejs nie robię, bo moja cera od 2-3 tygodni swiruje i wszystko na niej srednio po 3-4 h swieci się w okolicach nosa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:52   #4982
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kojarzy Wam się z czymś z MAC ta szminka:
http://www.daisybeauty.com/image/ima...=1443808116591 (66)
http://www.frokenrosa.net/wp-content...e-prune-02.png
http://www.frokenrosa.net/wp-content...-velvet-01.png
To nie Rebel, chociaż podobna

Cori, mam prośbę, jesteś obeznana z tuszami.. nasuwa Ci się jakiś fajny tusz który daje dramatyczny efekt coś w stylu Upwarda?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 11:03   #4983
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Może Fashion Revieval, ona jest lekko bardziej bordowa od Rebel... albo Media?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 12:38   #4984
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

W Douglasie pojawiły się Paint Poty z MACnificent Me, jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana (pamiętam, że ktoś wolał zamówić je w D., ale ich wtedy nie było).

P.S. ja do towarzystwa dla Nice Composure wzięłam też Stroke My Ego i jest śliczny Idealny dla chłodnolubnych.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 13:05   #4985
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

vine a masz porównanie nowego Stroke My Ego z Vintage Selection ? ten pierwszy wydaje mi się chłodny właśnie, a VS wypada u mnie zimno, srebrzyscie poza tym ma wielkie drobiny i wszystko mi się osypuje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-10-06 o 13:07
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 13:18   #4986
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
vine a masz porównanie nowego Stroke My Ego z Vintage Selection ? ten pierwszy wydaje mi się chłodny właśnie, a VS wypada u mnie zimno, srebrzyscie poza tym ma wielkie drobiny i wszystko mi się osypuje
Nie, nie mam Vintage Selection i nawet go nigdy nie słoczowałam
Temptalia twierdzi, że VS jest cieplejszy od Stroke My Ego - nie wiem, na ile to prawda U mnie SME wypada jak taki srebrzysty taupe i jak nie cierpię za dużych drobin, tak tu to wszystko wychodzi bardzo ładnie na powiece. Świeci się, ale nie chamsko, tylko pięknie rozjaśnia spojrzenie. A osypywania żadnego absolutnie nie doświadczyłam, więc tu możesz być spokojna
Aha, i mylące są znowu swatche Temptalii w kwestii porównania do Satin Taupe - u niej ST wypada tylko nieco ciemniej, natomiast porównywałam je w salonie i ST jest totalnie ciemniejszy, plus bardziej wpada w brąz. SME idzie dużo bardziej w srebro. Zresztą bardzo ładnie wygląda połączony z ST i Copperplate
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 13:23   #4987
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Nie, nie mam Vintage Selection i nawet go nigdy nie słoczowałam
Temptalia twierdzi, że VS jest cieplejszy od Stroke My Ego - nie wiem, na ile to prawda U mnie SME wypada jak taki srebrzysty taupe i jak nie cierpię za dużych drobin, tak tu to wszystko wychodzi bardzo ładnie na powiece. Świeci się, ale nie chamsko, tylko pięknie rozjaśnia spojrzenie. A osypywania żadnego absolutnie nie doświadczyłam, więc tu możesz być spokojna
Aha, i mylące są znowu swatche Temptalii w kwestii porównania do Satin Taupe - u niej ST wypada tylko nieco ciemniej, natomiast porównywałam je w salonie i ST jest totalnie ciemniejszy, plus bardziej wpada w brąz. SME idzie dużo bardziej w srebro. Zresztą bardzo ładnie wygląda połączony z ST i Copperplate

możliwe, że właśnie VS jest cieplejszy, ale i tak wypada mega zimno kusi mnie trochę SME
kurde ... nie mam gdzie pomacać

dzięki Vine
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 13:24   #4988
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
W Douglasie pojawiły się Paint Poty z MACnificent Me, jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana (pamiętam, że ktoś wolał zamówić je w D., ale ich wtedy nie było).

P.S. ja do towarzystwa dla Nice Composure wzięłam też Stroke My Ego i jest śliczny Idealny dla chłodnolubnych.
Jeszcze żeby były fajne gratisy Kliknęłam jeden i drugi, może opłacę jak będą lepsze próbki Myślę czym by tu dobić do bezpłatnej wysyłki...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 13:32   #4989
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
możliwe, że właśnie VS jest cieplejszy, ale i tak wypada mega zimno kusi mnie trochę SME
kurde ... nie mam gdzie pomacać

dzięki Vine
Nie ma sprawy, przecież w sumie Ci nie rozjaśniłam sytuacji No najlepiej, żebyś przetestowała, bo ciężko powiedzieć, jak u Ciebie ten kolor wypadnie, ja mam zupełnie inną karnację (z tego co pamiętam z rozmów tutaj). Ale sam kolor jest piękny

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeszcze żeby były fajne gratisy Kliknęłam jeden i drugi, może opłacę jak będą lepsze próbki Myślę czym by tu dobić do bezpłatnej wysyłki...
No ja właśnie złożyłam zamówienie (na kolejny Patentpolish ) jak jeszcze była bezpłatna wysyłka od 59 zł Ale za to nie było wtedy paint potów (chyba) Ja je akurat brałam stacjonarnie - Nice Composure od razu wiedziałam, że chcę, i wzięłam za pierwszym razem, ale Stroke My Ego chodził za mną, chodził, aż w końcu znowu pognałam do MACa, zrobiłam piętnasty swatch i też go kupiłam

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-10-06 o 14:11 Powód: poprawienie masła maślanego, które napisałam ;)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 14:30   #4990
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

[QUOTE=vine;53015110
No ja właśnie złożyłam zamówienie (na kolejny Patentpolish ) jak jeszcze była bezpłatna wysyłka od 59 zł Ale za to nie było wtedy paint potów (chyba) Ja je akurat brałam stacjonarnie - Nice Composure od razu wiedziałam, że chcę, i wzięłam za pierwszym razem, ale Stroke My Ego chodził za mną, chodził, aż w końcu znowu pognałam do MACa, zrobiłam piętnasty swatch i też go kupiłam [/QUOTE]


Ja na razie tylko rezerwuję bo Stroke My Ego nie macałam nawet jeszcze.

Jak była darmowa wysyłka to nie miałam żadnych potrzeb



Który patentpolish kliknęłaś?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 14:42   #4991
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Który patentpolish kliknęłaś?
Drugi egzemplarz Make Me Proud, choć obiecałam sobie, że nie będę robić zapasów Ale tak dobrze mi się go nosi, że aż się sama zdziwiłam; praktycznie codziennie jest w użyciu. Idealny dzienniak, i o dziwo nie mam nic w tym odcieniu (tzn. w 10 podobnych już tak, ale w takim nie ).
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 14:44   #4992
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Own The Look jest śliczna, aczkolwiek prawie identyczna ze Strong Woman - porównywałam
być takmoże, ale że nie mam SW tylko muszę sobie do niej zęby wybielić
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez mam violke ale ja lubie
o tak, ja też uwielbiam ją!


ale poleciałyście dziewczyny!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 15:09   #4993
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
możliwe, że właśnie VS jest cieplejszy, ale i tak wypada mega zimno kusi mnie trochę SME
kurde ... nie mam gdzie pomacać

dzięki Vine
Swatchowałam SME i strasznie mi się nie podobał. Kolor wydał mi się nieładny, nieciekawy, do tego wielkie drobiny i nie był zbyt kryjący. No ale to tylko swatch, może na oku lepiej wypada.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 15:32   #4994
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Swatchowałam SME i strasznie mi się nie podobał. Kolor wydał mi się nieładny, nieciekawy, do tego wielkie drobiny i nie był zbyt kryjący. No ale to tylko swatch, może na oku lepiej wypada.
Łojezu, ale żeś go zrugała No ale co człowiek, to opinia - mnie ten Paint Pot bardzo urzekł
Zgodzę się tylko co do słabego krycia - on daje mało mocnego koloru, bardziej rozświetlenie z "poświatą" koloru, ale ja i tak wszystko kładę na Painterly, więc mi to kompletnie nie przeszkadza. A wręcz myślę, że dziwnie by wyglądał taki shimmer w wersji mocno kryjącej (to już chyba byłaby wersja ostro sylwestrowa), więc jego słabe krycie to dla mnie akurat plus
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 15:43   #4995
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Swatchowałam SME i strasznie mi się nie podobał. Kolor wydał mi się nieładny, nieciekawy, do tego wielkie drobiny i nie był zbyt kryjący. No ale to tylko swatch, może na oku lepiej wypada.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Łojezu, ale żeś go zrugała No ale co człowiek, to opinia - mnie ten Paint Pot bardzo urzekł
Zgodzę się tylko co do słabego krycia - on daje mało mocnego koloru, bardziej rozświetlenie z "poświatą" koloru, ale ja i tak wszystko kładę na Painterly, więc mi to kompletnie nie przeszkadza. A wręcz myślę, że dziwnie by wyglądał taki shimmer w wersji mocno kryjącej (to już chyba byłaby wersja ostro sylwestrowa), więc jego słabe krycie to dla mnie akurat plus

jednak odpuszczam SME takie delikatne shimmerowe krycie to mam w innych cieniach, no cóż ... wygenerowałam sobie nowe chciejstwo - Stormy Pink
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 15:49   #4996
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jednak odpuszczam SME takie delikatne shimmerowe krycie to mam w innych cieniach, no cóż ... wygenerowałam sobie nowe chciejstwo - Stormy Pink
Ale jego masz w stałej kolekcji, wiesz o tym? Przynajmniej nie trzeba się spieszyć
Ja go mam i o ile na swatchach bardzo mi się podoba, o tyle na powiekach robi mi trochę typowe rabbit eyes Problem rozwiązałam, dając na niego różne ładne brązy czy taupe (np. Bohemian Waxwing Rouge Bunny Rouge pięknie z nim wygląda), ale solo (jak miałam nadzieję go nosić) u mnie się nie sprawdził niestety Wyglądam w nim jakbym była dość ciężko chora. No ale Ty masz inną kolorystykę na buzi, więc może to dla Ciebie dobra wiadomość
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 16:11   #4997
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Łojezu, ale żeś go zrugała No ale co człowiek, to opinia - mnie ten Paint Pot bardzo urzekł
Zgodzę się tylko co do słabego krycia - on daje mało mocnego koloru, bardziej rozświetlenie z "poświatą" koloru, ale ja i tak wszystko kładę na Painterly, więc mi to kompletnie nie przeszkadza. A wręcz myślę, że dziwnie by wyglądał taki shimmer w wersji mocno kryjącej (to już chyba byłaby wersja ostro sylwestrowa), więc jego słabe krycie to dla mnie akurat plus
Przepraszam! Nie doczytałam, że go masz. Bo masz? No ja tylko przetestowałam na dłoni, być może na oczach wygląda korzystnie, czasem swatch na dłoni zupełnie nie oddaje uroku cienia.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jednak odpuszczam SME takie delikatne shimmerowe krycie to mam w innych cieniach, no cóż ... wygenerowałam sobie nowe chciejstwo - Stormy Pink
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ale jego masz w stałej kolekcji, wiesz o tym? Przynajmniej nie trzeba się spieszyć
Ja go mam i o ile na swatchach bardzo mi się podoba, o tyle na powiekach robi mi trochę typowe rabbit eyes Problem rozwiązałam, dając na niego różne ładne brązy czy taupe (np. Bohemian Waxwing Rouge Bunny Rouge pięknie z nim wygląda), ale solo (jak miałam nadzieję go nosić) u mnie się nie sprawdził niestety Wyglądam w nim jakbym była dość ciężko chora. No ale Ty masz inną kolorystykę na buzi, więc może to dla Ciebie dobra wiadomość
Mi Stormy też robił królicze oko, dobre określenie. Takie niezdrowe. O dziwo Tailor grey wypada na powiece jako kolor bardziej zbliżony do Stormy w słoiczku, a Stormy jakoś tak sino-różowo, niekorzystnie. Ale żeby znowu nie zniechęcam, to polecam przetestować na oku


Mi się zachciało kredki Fluidline Water Willow, ma ktoś? Kolor wypada chyba jak pigment Deep Blue Green.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 16:11   #4998
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ale jego masz w stałej kolekcji, wiesz o tym? Przynajmniej nie trzeba się spieszyć
Ja go mam i o ile na swatchach bardzo mi się podoba, o tyle na powiekach robi mi trochę typowe rabbit eyes Problem rozwiązałam, dając na niego różne ładne brązy czy taupe (np. Bohemian Waxwing Rouge Bunny Rouge pięknie z nim wygląda), ale solo (jak miałam nadzieję go nosić) u mnie się nie sprawdził niestety Wyglądam w nim jakbym była dość ciężko chora. No ale Ty masz inną kolorystykę na buzi, więc może to dla Ciebie dobra wiadomość
wiem, że w stałej no ja to ciemniejsza jestem od Ciebie i to sporo NC25 zimą bez opalenizny więc może nie będę wyglądać na ciężko chorą bardzo mi się podoba ten kolor na słoczach, w ogóle kocham paint poty to taki mega szybki makijaż, całe lato eksploatowałam Rubenesque i Indianwood
a Vintage Selection bym najchętniej zbyła, któraś chętna ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 16:16   #4999
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przepraszam! Nie doczytałam, że go masz. Bo masz? No ja tylko przetestowałam na dłoni, być może na oczach wygląda korzystnie, czasem swatch na dłoni zupełnie nie oddaje uroku cienia.
No coś Ty, i co z tego, że go mam? Przecież każdy szczerze pisze, co sądzi o danej rzeczy
Mi się podobał i na dłoni, i na oku, więc w tym przypadku to zwyczajnie kwestia upodobań


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi Stormy też robił królicze oko, dobre określenie. Takie niezdrowe. O dziwo Tailor grey wypada na powiece jako kolor bardziej zbliżony do Stormy w słoiczku, a Stormy jakoś tak sino-różowo, niekorzystnie. Ale żeby znowu nie zniechęcam, to polecam przetestować na oku
No właśnie ja kupując SP miałam nadzieję na taki Tailor Grey, tylko z domieszką fioletu (bo tak SP wygląda w słoiczku). No ale raczej wyszło inaczej Trudno się mówi, trzeba się ratować łączeniem go z innymi kolorami. Ale zawód był, to przyznam...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 16:47   #5000
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Marsala jest super - z rozami delikatnymi, czy fioletami na oku I fajnie się blenduje
Pro Long w kolorze NW15 okazał się iedalny do tego stopnia, ze nabyłam podkład
Wniosek taki, ze tzreba czasami sprawdzać i NW przy cerze NC

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kojarzy Wam się z czymś z MAC ta szminka:
http://www.daisybeauty.com/image/ima...=1443808116591 (66)
http://www.frokenrosa.net/wp-content...e-prune-02.png
http://www.frokenrosa.net/wp-content...-velvet-01.png
To nie Rebel, chociaż podobna

Cori, mam prośbę, jesteś obeznana z tuszami.. nasuwa Ci się jakiś fajny tusz który daje dramatyczny efekt coś w stylu Upwarda?
Upwarda jeszcze nie używałam, wiec nie porównam, ale ja teatralny efekt osiagam albo YSL EFC, albo Benefotami - Roller Lash albo They're Real

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Swatchowałam SME i strasznie mi się nie podobał. Kolor wydał mi się nieładny, nieciekawy, do tego wielkie drobiny i nie był zbyt kryjący. No ale to tylko swatch, może na oku lepiej wypada.
Stroke My Ego najpierw swatchowałam i miałam indetiko odczucia, a zeby byc pewnym, to uzylam dzisiaj na oku i niestety odczucia stały sie realne - pigmentacja prawie transparentna - skrząca , w sumie widac same drobiny. U mnie odpada, daje efekt dyskotekowego kiczu, zwłaszcza jak dam na niego frosty, satyny, czy inne polyskliwosci. Na maty troche lepiej, ale tak nie lubie uzywac matów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 20:18   #5001
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A W OGÓLE TO ZAPRASZAM DO NOWEGO WĄTKU, WŁASNIE SIĘ KAPNEŁAM (RYCHŁO W CZAS ) ZE STAREMU STUKNEŁO 5 TYSIAKÓW


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=53019906 #post53019906
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 20:23   #5002
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

To zamykam i zmykam do nowej części
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.