Inna wielkość piersi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 23:44   #1
mlodaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Exclamation

Inna wielkość piersi.


Moje piersi są bardzo nie równa I to na prawdę bardzo widać, jest to różnica rozmiaru.. może więcej, nie wiem dokładnie. Już dawno to zauważyłam, ale było mniej widoczne, a teraz bardzo.. Nawet jak mam bluzkę z dekoltem to to widzę... Jedna się ledwo mieści w staniku, a druga ma spory luz.. Ma któraś tak ? Byłyście z tym u lekarza ? ;>
Ps. mam 17 lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF8148.jpg (28,5 KB, 93 załadowań)
mlodaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:53   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Inna wielkość piersi.

Cytat:
Napisane przez mlodaaa17 Pokaż wiadomość
Moje piersi są bardzo nie równa I to na prawdę bardzo widać, jest to różnica rozmiaru.. może więcej, nie wiem dokładnie. Już dawno to zauważyłam, ale było mniej widoczne, a teraz bardzo.. Nawet jak mam bluzkę z dekoltem to to widzę... Jedna się ledwo mieści w staniku, a druga ma spory luz.. Ma któraś tak ? Byłyście z tym u lekarza ? ;>
Ps. mam 17 lat
Tego typu różnice w wielkości piersi uznawane są za coś normalnego, zwłaszcza w okresie, kiedy piersi jeszcze rosną.
Jeśli jednak Cię to niepokoi, to idź do lekarza. To na pewno nie zaszkodzi
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 00:01   #3
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Inna wielkość piersi.

Jak dla mnie to tego typu różnica nie jest normalna. Owszem, są pewne odchylenia, ale nie wielkości całego rozmiaru... Ja nie mam równych piersi, ale to nie jest aż TAK widoczne i sprawiające problemy. Przecież ta lewa się wprost wylewa z miseczki, podczas gdy druga jest w niej idealnie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 00:03   #4
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Inna wielkość piersi.

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to tego typu różnica nie jest normalna. Owszem, są pewne odchylenia, ale nie wielkości całego rozmiaru...
Z tego, co wiem, to nawet różnica całego rozmiaru jest normalna Chociaż wiadomo, do lekarza warto pójść, jeśli się martwi całą sprawą.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:57   #5
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Inna wielkość piersi.

Lewa pierś zawsze jest trochę większa. Do lekarza zawsze warto pójść żeby Cię uspokoił, ale ja już teraz mogę Ci powiedzieć, że taki Twój urok Też mam lewą pierś sporo większą od prawej- jedyne o czym trzeba pamiętać to, aby dobierać biustonosz do większej piersi, żeby jej nie uciskać. do prawej miseczki można zawsze włożyć wkładkę
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:02   #6
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Inna wielkość piersi.

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;35784780]Lewa pierś zawsze jest trochę większa.[/QUOTE]

U każdego? Dlaczego tak się dzieje?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:09   #7
karola1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Inna wielkość piersi.

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;35784780]Lewa pierś zawsze jest trochę większa. Do lekarza zawsze warto pójść żeby Cię uspokoił, ale ja już teraz mogę Ci powiedzieć, że taki Twój urok Też mam lewą pierś sporo większą od prawej- jedyne o czym trzeba pamiętać to, aby dobierać biustonosz do większej piersi, żeby jej nie uciskać. do prawej miseczki można zawsze włożyć wkładkę[/QUOTE]

raczej nie zawsze bo ja mam prawą większą
karola1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 18:41   #8
Myszka_83
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_83
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Fucking ro...
Wiadomości: 3 161
Dot.: Inna wielkość piersi.

Cytat:
Napisane przez karola1986 Pokaż wiadomość
raczej nie zawsze bo ja mam prawą większą
Ja też
__________________









Myszka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:06   #9
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Inna wielkość piersi.

moja kumpela miała tak samo. była u lekarza (miała wtedy chyba 15 albo 16 lat) . Powiedział jej tyle, że z wiekiem jej wyrówna a jak nie to operacja plastyczna. Ale coś mam wrażenie, że ten lekarz był mało kompetentny :P
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 03:32   #10
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Inna wielkość piersi.

Cytat:
Napisane przez karola1986 Pokaż wiadomość
raczej nie zawsze bo ja mam prawą większą
Dokładnie - nie zawsze musi to być lewa pierś, ale prawdą jest, że najczęściej jedna jest większa, choć nie powinna być to jakaś znaczna różnica (u mnie nie jest to tak widoczne, jak u autorki wątku, natomiast moja znajoma ma jedną pierś większą o ok. 1.5-2 rozmiary od drugiej i nie jest to wadą, w sensie skutkiem choroby czy innych zaburzeń). Hm, faktycznie ciekawe, skąd te różnice... Może to jak z ludzką twarzą - po prostu nie ma symetrii w ludzkim ciele ?
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:07   #11
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Inna wielkość piersi.

kurcze, dziewczyny to nie jest normalne. Widziałam różne różnice w rozmiarach, ale tak dużej jeszcze nie. Przecież jedna pierś jest dopasowana do stanika, a druga jest o wiele większa i się wylewa!! Ktoś napisał, żeby dopasowywać biustonosz do tej większej - ale jak, skoro ta mniejsza będzie tam "latać" ?

Idż do lekarza autorko, z tego względu, że właśnie masz dopiero te 17 lat i może da się coś z tym zrobić. Moja koleżanka też miała taki problem, ale była nieco młodsza niż Ty, poszła do lekarza, zrobił jej badania hormonalne, dostała po prostu hormony i w ciągu trzech (!!!!) miesięcy ta druga pierś urosła do rozmiarów tej większej, wszystko się wyrównało.

Ja polecam nie patrzeć na to, co mówią wizażanki (że to norma) tylko iść teraz do lekarza (ale poleconego, jakiegoś mądrego, a nie takiego co machnie ręką) bo możliwe że da się coś jeszcze teraz zrobić. Jesteś w wieku dojrzewania, możliwe, że ingerencja w hormony naprawi sprawę. Ale masz już 17 lat, więc niedługo piersi przestaną rosnąć (a na pewno tak intensywnie) i nie wiem czy akurat wtedy będzie można coś zdziałać..
Ja bym nie słuchała komentarzy, że to normalne, wyrówna się itd... o ile to jest "normalne" u 14 - 15 latki to u 17 latki już nie powinno tak być...
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.