III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 17:03   #31
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Zapomniałam Wam napisać, że mamy dzisiaj z Małżem sesję zdjęciową

Wczoraj wieczorem przyszła teściowa z informacją, że jej koleżanka - fotograf przyjechała na tydzień do Polski i bardzo chce zrobić parę zdjęć brzucha no i przy okazji nam porobi jakieś fajne wspólne No to idziemy, nic nas to nie będzie kosztowało, więc popstryka i pamiątka będzie
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:07   #32
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Witam

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
No udało się Mój brzusio w końcówce 28 tygodnia
Zjadłam obiadek, dorszyk w sosie, ziemniaczki młode, szczypiorek, buraczki, suróweczka z pekinki i marchewki Pękam w szwach ale coś jeszcze bym zjadła
To ja się nie dziwię,że Ty tak wszystko czujesz,bo brzuszek to masz słuszny

Cytat:
Napisane przez katiusza1985 Pokaż wiadomość
My niestety nie mamy imienia dla Dziecka, Tz sie w ogóle nie kwapi i tylko odrzuca moje propozycje.
Mój też ciągle odrzucał i wybraliśmy w końcu mniejsze zło o które się nie kłócimy,bo nigdy nawet nie braliśmy go pod uwagę chociaż już stresów nie ma o imię


Martyna,ale wam fajnie też bym chciała sesję i to za free..

Właśnie wróciliśmy ze spacerku,Tż przeżywał,że Warkę 0,0% piję i mało się nie udusił z nerwów,bo to alkohol,bo to nieprawda,że ma 0 procent i na pewno ma więcej... Spróbował,obwąchał,czytał 500 razy i w końcu mi oddał,bo powiedział,że ohydne W Biedronce chyba kupię całą zgrzewkę,bo tam pakowane po 6 czy 8 piwek
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:10   #33
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Moniś, mam właśnie taki jak na zdjęciu pokazywałam, to jest dokładnie dąb wenge brąz. Byłam pytać w tym sklepie co ją kupowałam czy coś dobiorę i...ciężko, bo jak coś mają to sam wenge i już jest kapkę inne. U mnie np. te paski/słoje lecą pionowo, tam w niektórych poziomo, tzn. teraz patrzę, że na tych dolnych frontach w szafce RTV lecą poziomo Też mi się właśnie nie uśmiecha wystawiać tej meblościnaki od piwnicy, bo to w zasadzie nie taki stary zakup. Teraz już są tańsze te mebelki to i tak jak je sprzedam, to żebym choć połowę dostała tego co wydałam to będzie dobrze, ale i tak wątpię. Możesz pokazać te elementy, które dokupiłaś, bo widzę, że dość podobne te nasze mebelki. Biurko właśnie mamy też w tym dużym pokoju,kupione już dawniej, ale w dobrym stanie, bo na stancjach wcześniej wynajmowanych zawsze jakieś meble były to swoich mieliśmy kilka rzeczy, no i niestety biurko jest jasne Teraz obmyślam jak to wszystko ustawić, by się nie zagracić, żeby to miało jakiś ład i skład. Pokój jest długaśny chyba z 5-6 metrów i chciałabym po jednej ścianie pociągnąć rządek mebli. Z tym, że jest to pokój ze skosem, gdzie mieszczą się okna dachowe, to od samego początku ściany szafy nie ustawię, dopiero jak skos podchodzi wyżej. Chyba, że właśnie zaczęłabym od jakiegoś niższego elementu i zakończyła szafą
Wczoraj już oglądałam ten zestaw mebli
http://allegro.pl/zestaw-mebli-trans...300923522.html
i widzę, ze moduły według siebie można skompletować, ale to już wiadomo, że większa kasa. Dziękuję za pomoc i zainteresowanie Widzę, ze apetyt Ci dopisuje, a jakie Ty miksy robisz

Paulina, nikt i tak Ci nie narzuci swojego zdania. Jesteś dużą dziewczynką i zrobisz jak sobie udumasz, tymczasem mogę sobie tylko wyobrazić jak wkurzające jest takie gadanieNo i fajno, że niebawem necik będziesz u siebie miała.

Ja póki co nie mogę narzekać na MAMUSIĘ (czyt. teściową). Na to lokum wyprzedziła moją mamę i zaproponowała kupno firan do pokoju. Fakt, mamy jedno okno i drzwi balkonowe,że tak powiem normalne, w drugim pokoju i w kuchni okna dachowe. Ja zrobiłam jej fotkę tej ściany, pomierzyłam, pokazałam kilka projektów, co mi się podoba, ona materiał sama wybierała i się dogadałyśmy, bo to taki fajny, że nie trzeba ich prasować. Sama mówiła, że ma podobny i mi poleca. Ogólnie raczej nigdy nic nie narzuca, zawsze stara się pomóc, doradzić, mówi swoje zdanie. Teraz jak dowiedziała się, ze będzie nas troje, to już pierwszej nocy spać nie mogła,dumała, jakbyśmy mogli poprzestawiać, by było nam wygodnie mieszkać, czy nie zamienić pokoi odwrotnie, bo mieszkamy spory kawałek od rodziny, a na tyle co do nas gości przychodzi to i mniejszy pokój mógłby być gościnny. No martwi się, a jak zryczała się, gdy dowiedziała się że będzie wnusia...pierwsza!Już obie babcie mówią, że to ich królowa będzie hehe, szalone. Moja mamitka co i rusz mówi, że coś małej kupiła i już chyba zacznie w karton jakiś mi składać. A nie wiem czy pisałam, że teściowa ostatnio na wyprzedaży w biedronce, tam u nich, kupowała różności naprawdę za grosze. Garnek fajny kupiła, jakieś kuchenne narzędzia, bo przed Biedrą rozstawili namiot i ceny były jeszcze na pół jak były w gazetkach, no i też rajstopki kupowała dla wnuka. Jedne wzięła szare z autkami i w pośpiechu drugie capnęła w tym samym rozmiarze, tylko granatowe. Wrócili z teściem z pracy, oglądamy, podziwiamy co kupiła, ona rozkłada te drugie rajtuzy, a tam na ciemnym granacie...piękne różowe serduszka i na wysokości kostki kotek Hello Kitty No i mówi do mnie, co ja teraz zrobię... kochana jedyna nadzieja w Tobie, że może urodzisz mi wnusię, bo same chłopaki mi się rodzą. Za kilka dni dostała telefon od nas, że już po wizycie, że będzie wreszcie prawdziwa babcią(a nie jak dotąd tylko żoną dziadka), aaa no i żeby rastop nie wymieniała
Ogólnie nasi rodzice są zdania, że dobrze jak dzieci są w miarę w pobliżu, ale dobrze też jak młodzi osobno mieszkają. Wiadomo jak w każdym małżeństwie/związku bywa, pokłócą się, wieczorem pogodzą i jest git, a rodzica tak serce nie boli, bo nie słyszy jak sobie wyrzucają to czy tamto.

Niestabilna, dokładnie, najpiękniejsze będą te święta... i dla nas! W zeszłe przy opłatku byliśmy tylko we dwoje (bo mąż jakoś miał służbę i nie bardzo opłacało nam się jechać na krótko do domu). Poleciały mi łezki, mąż mnie przytulił i bez pytania mnie o co chodzi powiedział: nie martw się, spełni się to nasze małe marzenie. Teraz mówię:"ty coś wiedziałeś?!", bo suma sumarum niebawem już była fasoleczka

Ana, u nas leżaczko-bujaczki kupują moi teście wszystkim wnukom jak się rodzą co by nie było, stara się w miarę swoich możliwości i chce traktować ich jednakowo.Teraz jak byliśmy to akurat męża bratowa urodziła i już na małego Frania też czekał podarunek. Żeby było śmiesznie jak było cicho to było cicho, a teraz w ciągu 3 lat jak się wór z wnukami posypał to ho ho. A to dopiero początek, my się dopiero rozkręcamy A tak poza tym to zdrówka!!!
Fajnie jak z rodzicami teściami są takie dobre kontakty jak doradzają a nie narzucają ja też nie ma co narzekać... wiadomo czasem są jakieś zgrzyty ale nic poważnego.

A to co napisałaś o dzieleniu opłatkiem i o tym marzeniu to aż mi łezka wyskoczyła

U nas wór też się powoli otwiera;D

Cytat:
Napisane przez agness2011 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Przygarniecie jeszcze jedną wrześniówkę? Tp mam na 06.09. - chyba, że maleństwo zechce przyśpieszyć przyjście na ten świat Według lekarza początkowo miał być chłopak, ale ostatnio okazało się, że jednak dziewczynka i teraz to ja już sama nie wiem jakiego koloru ubranek szukać
witaj

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Za to wczoraj mój znawca powiedział, że mam brzuch smarować oliwką dla dzieci, bo on teraz szybko rośnie i będzie mnie swędział, a oliwka trochę to złagodzi Nie wiem gdzie on to wyczytał, ale zaskoczył mnie
troszczy się

Cytat:
Napisane przez Simran86 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja jeszcze ani jednego ciuszka nie kupiłam dostaliśmy tyle ciuchów, że Milenka wszystkiego na pewno nie założy ;P Jeśli chodzi o rozmiar kombinezonu to ten ma akurat rozmiar 68 Gratulujemy III trymestru mnie wczoraj też dziewczyny na forum uświadomiły, że zaczęliśmy III trymestr Szaleństwo
jaka szczęściara
III trymestr, to już brzmi poważnie

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość

Gratulacje III trymestru
Leżaczek /bujeczek już mam , nawet dwaJeden taki dość mocno sfatygowany od siostry(po 3 dzieci) ale uszyłam sobie pokrowiec i jest ok, a potem kupowałam na allegro fotelik samochodowy i gratis też był bujaczek, o taki.
TY to jesteś dobrze zaopatrzona zaczynam się denerwować że nie zdążę tego wszystkiego ogarnąć :P

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość

a paczuszka juz przyszla, super ciuszki juz wam wklejam zdjecia
rzeczywiście piękne

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Hej☺
Mogę się pochwalić? Przyznali mi zasiłek 100 % i mogę sobie w domku siedzieć aż do porodu😋.Teraz tylko muszę czekać na przelew☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hej... w końcu spokój odpoczywaj!

--

Nadrabiałam na raty... nie mam siły, to gardło mnie wykańcza :-(
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:15   #34
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Monika sliczny brzuszek ;-)
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:26   #35
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Witam się na nowym wątku



Monia noooo bebzonik masz słuszny super!



Zazdroszczę wam tych zakupkow i paczek :P


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:26   #36
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

A u mojego męża wszystko dobrze w pracy. Chodziło o wypłatę bo spytał sie swojego kierownika jak to bedzie z wypłatami a ten go wysłał do prezesa. To dobrze ;-)

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio przy użyciu Tapatalka
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 17:56   #37
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

witam na nowym wątku

dziś przyszło łóżeczko zamawiane na allegro
któraś pisała, że też ma takie, ja też się skusiłam, klasyczne i cenowo tanie
http://allegro.pl/piekne-sosnowe-loz...317650715.html
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 17:56   #38
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Pięknie tu jest
Zaraz się zabieram za kolacje, mąż wraca z pracy dziś na noc a po wczorajszym ciężkim dniu i Dyżurze muszę go przywitać odpowiednio. Zaserwuje mu sałatę z Kurczakiem i sosem tzatizki z grzankami czosnkowymi mam nowy nabytek patelnie grillowa to będzie smakowicie

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2014-06-17 o 17:58
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:02   #39
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Pięknie tu jest
Zaraz się zabieram za kolacje, mąż wraca z pracy dziś na noc a po wczorajszym ciężkim dniu i Dyżurze muszę go przywitać odpowiednio. Zaserwuje mu sałatę z Kurczakiem i sosem tzatizki z grzankami czosnkowymi mam nowy nabytek patelnie grillowa to będzie smakowicie
A ty znowu zaczynasz ... mmmmmmmmmm podzielicie się ??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:05   #40
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Jenny to ja wstawialam to lozeczko z tym ze bez szuflady a w komplecie z materacem i tez od tego sprzedawcy zamawialam. Lozeczko mimo iz klasyczne jest piekne, teraz stoi zapakowane w kartonie w piwnicy i czeka na swoj czas

Lecia ale ten twoj maz ma z toba dobrze

Martynka udanej sesji zdjeciowej zazdraszczam
Ciekawe czy ja sie kiedys dorobie aparatu innego niz w komorce hehehe
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:06   #41
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
No udało się Mój brzusio w końcówce 28 tygodnia
Zjadłam obiadek, dorszyk w sosie, ziemniaczki młode, szczypiorek, buraczki, suróweczka z pekinki i marchewki Pękam w szwach ale coś jeszcze bym zjadła
Śliczny brzuszek, zacny

Witam się w nowym wątku i tym razem uroczyście obiecuję,że będę się udzielać często i gęsto
Przeglądam ofert na allegro i nie mogę się zdecydiwać - kołyska czy łóżeczko Kołyska starczy na krótko, ale jest urocza, z drugiej strony po pół roku musiałabym kupić łóżeczko Ma któraś z Was kołyskę, albo zamierza kupić??
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 18:08   #42
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Jenny to ja wstawialam to lozeczko z tym ze bez szuflady a w komplecie z materacem i tez od tego sprzedawcy zamawialam. Lozeczko mimo iz klasyczne jest piekne, teraz stoi zapakowane w kartonie w piwnicy i czeka na swoj czas

Lecia ale ten twoj maz ma z toba dobrze

Martynka udanej sesji zdjeciowej zazdraszczam
Ciekawe czy ja sie kiedys dorobie aparatu innego niz w komorce hehehe
my materac kupujemy oddzielnie, a tu zależało nam na szufladzie

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

za tydzień kupujemy wózek
zdecydowaliśmy się na tutek grander model sprawdzony przez kuzynkę, więc nie kombinujemy
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:27   #43
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Martek a moze polaczenie obu tych rzeczy w jedno czyli lozeczko na biegunach? Nie wychodzi drogo a jak ci sie kolyska (te bieguny) znudza lub nie podpasuja to tylko odkrecicie i bedzie klasyczne lozeczko

Monika duuuzy juz ten brzus
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:35   #44
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez agness2011 Pokaż wiadomość
B
A ja się rozpłynęłam z zachwytu: http://demotywatory.pl/4352303/Ty-idz-po-mleko
Super!
Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać, że mamy dzisiaj z Małżem sesję zdjęciową
Wczoraj wieczorem przyszła teściowa z informacją, że jej koleżanka - fotograf przyjechała na tydzień do Polski i bardzo chce zrobić parę zdjęć brzucha no i przy okazji nam porobi jakieś fajne wspólne No to idziemy, nic nas to nie będzie kosztowało, więc popstryka i pamiątka będzie
Bardzo dobrze, korzystajcie i pochwal się koniecznie sesją brzuszkową
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Mój też ciągle odrzucał i wybraliśmy w końcu mniejsze zło o które się nie kłócimy,bo nigdy nawet nie braliśmy go pod uwagę chociaż już stresów nie ma o imię


Martyna,ale wam fajnie też bym chciała sesję i to za free..

Właśnie wróciliśmy ze spacerku,Tż przeżywał,że Warkę 0,0% piję i mało się nie udusił z nerwów,bo to alkohol,bo to nieprawda,że ma 0 procent i na pewno ma więcej... Spróbował,obwąchał,czytał 500 razy i w końcu mi oddał,bo powiedział,że ohydne W Biedronce chyba kupię całą zgrzewkę,bo tam pakowane po 6 czy 8 piwek
Jakie wybraliście, bo chyba przegapiłam tą informację? U nas wciąż dyskusja nt imienia...
A co do warki to kurde byłam dzisiaj w biedronce i były 6paki ale tylko tej 2% sie wkurzyłam!
A i któraś pytała o te piżamy za 21 zł i staniki za 15zł. Byłam dzisiaj w innej biedronce i dalej były, także szukajcie, fajne są :tak:

Monika, no to jest brzusio na III trymestr!

Edytowane przez 41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Czas edycji: 2014-06-17 o 18:37
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:41   #45
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Śliczny brzuszek, zacny

Witam się w nowym wątku i tym razem uroczyście obiecuję,że będę się udzielać często i gęsto
Przeglądam ofert na allegro i nie mogę się zdecydiwać - kołyska czy łóżeczko Kołyska starczy na krótko, ale jest urocza, z drugiej strony po pół roku musiałabym kupić łóżeczko Ma któraś z Was kołyskę, albo zamierza kupić??
Ja mam kołyske ale kupuje jeszcze łożeczko. Kołyska będzie w sypialni a lozeczko w pokoiku dziecka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:52   #46
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

wiecie co ja właśnie poczytałam analizy kosmetyków dziecięcych ze strony srokao.pl
wychodzi na to, że najbardziej polecany żel do mycia i oliwka to albo babydream albo hipp. Jeśli chodzi o kremik do twarzy to polecają hippa.
Chusteczki nawilżające - tu opinie są podzielone, ale dada są godne uwagi. Zastanawiam się jeszcze nad chusteczkami pampersa.

Bambino, Nivea i Johnsons są stanowczo odradzane...
Myślicie, że można tak mieszać marki, czy lepiej wszystko z jednej serii?

Na co Wy bedziecie polować?
__________________
Małżeństwo to diament szlifowany całe życie... 20.04.2013

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko, a ja...
Twoja mama

12.09.2014
20.02.2017

czekamy.... 13.10.2021
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:53   #47
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Martek a moze polaczenie obu tych rzeczy w jedno czyli lozeczko na biegunach? Nie wychodzi drogo a jak ci sie kolyska (te bieguny) znudza lub nie podpasuja to tylko odkrecicie i bedzie klasyczne lozeczko

Monika duuuzy juz ten brzus
O tym kompletnie nie pomyślałam, tępa dzida jestem

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ja mam kołyske ale kupuje jeszcze łożeczko. Kołyska będzie w sypialni a lozeczko w pokoiku dziecka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokój dziecka jeszcze nie urządzony, bo póki co maluch będzie spał w naszej sypialni, więć 2ch na raz nie chcę kupować
Kupię chyba tak jak napisała misstic- łóżeczko na biegunach
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:01   #48
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Witam i ja

Dzień mi zleciał nie wiem kiedy... Chyba zaczynam lubić gotowanie i w kuchni spędziłam pół dnia. Zrobiłam zupę cebulową i teraz zgaga fest! A tak lubię cebulę i zupka mi smakowała (zrobilam zapiekaną z grzanką, no wypas!)

etusiaaa - przepiękne są te ubranka. widzę, że firmy carter's - miałam kilka tej firmy, bo dostaliśmy z usa - używane. Najśliczniejsze i najlepszej jakości jakie miałam. Naprawdę super sprawa, gratuluję. Nawet nie wiem czy ta firma jest w Polsce dostępna.
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:04   #49
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy ze spacerku,Tż przeżywał,że Warkę 0,0% piję i mało się nie udusił z nerwów,bo to alkohol,bo to nieprawda,że ma 0 procent i na pewno ma więcej... Spróbował,obwąchał,czytał 500 razy i w końcu mi oddał,bo powiedział,że ohydne W Biedronce chyba kupię całą zgrzewkę,bo tam pakowane po 6 czy 8 piwek
normalnie bym go udusila na twoim miejscu
A my w sobote idziemy na parapetowke i ja bede pic czerwone winko a niech mi tylko ktos cos powie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 19:04   #50
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać, że mamy dzisiaj z Małżem sesję zdjęciową

Wczoraj wieczorem przyszła teściowa z informacją, że jej koleżanka - fotograf przyjechała na tydzień do Polski i bardzo chce zrobić parę zdjęć brzucha no i przy okazji nam porobi jakieś fajne wspólne No to idziemy, nic nas to nie będzie kosztowało, więc popstryka i pamiątka będzie
ZazdroszczęJa mam siostrę która trochę się bawi w fotografowanie, ale miewa swoje humorki i nie wiem czy w końcu uda mi się ją namówić na sesję.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Śliczny brzuszek, zacny

Witam się w nowym wątku i tym razem uroczyście obiecuję,że będę się udzielać często i gęsto
Przeglądam ofert na allegro i nie mogę się zdecydiwać - kołyska czy łóżeczko Kołyska starczy na krótko, ale jest urocza, z drugiej strony po pół roku musiałabym kupić łóżeczko Ma któraś z Was kołyskę, albo zamierza kupić??
Ja niedawno kupiłam na all kołyskę, wrzucałam nawet ze 3 str temu zdjęcie. W sumie to nawet jeszcze nie przyszła
Ale moja szwagierka miała te łóżeczko kołyskę i bardzo polecała.
Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ja mam kołyske ale kupuje jeszcze łożeczko. Kołyska będzie w sypialni a lozeczko w pokoiku dziecka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie będzie tak samo
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2014-06-17 o 19:19
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:06   #51
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Martek odrazu ze tępa poprostu nie wpadlo ci nigdzie w oko, ja jeszcze do niedawna nie wiedzialam ze jest cos takiego, poki nie zaczelam szukac hehe

Dzanet to ja pytalam o te staniki i koszulki. Ja bylam juz w kilku biedrach i niestety nigdzie nie ma. Co prawda koszulke do karmienia juz kupilam w hurtowni za 22zl ale staniczkow nie maja takich, ale bede jeszcze szukac
A wczoraj wlasnie w biedronce zakupilam 2 wareczki 0,0% za 1,79zl/szt

Jenny pampersa chusteczki tez w tej analizie wyszly bardzo slabo.
Ja bede kupowala tak:
Chusteczki nawilzane- w biedronce te Tiffi lub w netto te ich (ale kiedys uzywalam ich i mi zapach nie podchodzil, dlatego sklaniam sie bardziej do tych niebieskich Tiffi)
Pieluszki- chce wyprobowac te Dada, potem wyjdzie w praniu czy pasuja malenstwu
Plyn do kapieli- z rossmana babydream.

Tak sobie ustalilam po analizie tego bloga
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:11   #52
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Dziele się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1403028922482.jpg (77,5 KB, 38 załadowań)
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:12   #53
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Kule wszyscy mają warki a ja herbata... Co za pech!

Ja mam chusteczki dada bo mi się ta promocja z 4 opakowaniami i tym pudełkiem spodobała Ogólnie lubię robić zakupy w biedronce i mam nadzieję przejść potem tez na te pieluszki dada, ale na początek chyba wezmę newborn z pampersa... Zobaczymy jaka będzie promocja
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:12   #54
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

am mniam mniam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:13   #55
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Mmmm... Latte jakie pychotki
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:15   #56
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Pyszne w sam raz na wieczorne obżarstwo i jakie proste ale najlepiej jeść we dwoje bo jednak czosnek daje hihi a teraz pije karmi i motywuje męża do zmian muszę być ostrożna, żeby nie wyszło za nachalnie
Co do kosmetyków ja na początek zamierzam jednak postawić na Nivea a później na baby dream
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:19   #57
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Ja stawiam na kosmetyki hipp teraz wyszla niwa seria ale mysle jeszcze nad Bübschen (chyba tak to sie pisze) pieluszki raczej pampers albo z drogerii Müller ich firmowe bo maja bardzo dobre opinie co do chusteczek nie mam pojecia, ale raczej moja odp to bardziej do mam z niemiec heheh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:20   #58
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Witam się w kolejnej części ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:26   #59
agness2011
Raczkowanie
 
Avatar agness2011
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 147
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
witam na nowym wątku

dziś przyszło łóżeczko zamawiane na allegro
któraś pisała, że też ma takie, ja też się skusiłam, klasyczne i cenowo tanie
http://allegro.pl/piekne-sosnowe-loz...317650715.html
jenny1234 też upatrzyłam właśnie to łóżeczko z szufladą od tego sprzedawcy - i podobnie osobno chcę kupić materac, bo jakoś nie mam przekonania do materaca kokos-pianka-gryka... Jak oceniasz jego jakość? Może być? Ja się trochę bałam, że pomacać nie będę mogła przed zakupem... W sumie to bym już je zamówiła, ale czekam jeszcze na informację, czy może uda nam się "w spadku" łóżeczko dostać

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Martek odrazu ze tępa poprostu nie wpadlo ci nigdzie w oko, ja jeszcze do niedawna nie wiedzialam ze jest cos takiego, poki nie zaczelam szukac hehe

Dzanet to ja pytalam o te staniki i koszulki. Ja bylam juz w kilku biedrach i niestety nigdzie nie ma. Co prawda koszulke do karmienia juz kupilam w hurtowni za 22zl ale staniczkow nie maja takich, ale bede jeszcze szukac
A wczoraj wlasnie w biedronce zakupilam 2 wareczki 0,0% za 1,79zl/szt

Jenny pampersa chusteczki tez w tej analizie wyszly bardzo slabo.
Ja bede kupowala tak:
Chusteczki nawilzane- w biedronce te Tiffi lub w netto te ich (ale kiedys uzywalam ich i mi zapach nie podchodzil, dlatego sklaniam sie bardziej do tych niebieskich Tiffi)
Pieluszki- chce wyprobowac te Dada, potem wyjdzie w praniu czy pasuja malenstwu
Plyn do kapieli- z rossmana babydream.

Tak sobie ustalilam po analizie tego bloga
Misstic ja podobnie mam zamiar kupić chusteczki i pieluszki z Biedronki a kosmetyki z Babydream z Rossmanna i tak nie kupię tego dużo bo jeśli młoda na coś źle będzie reagować to trzeba będzie zmienić...
agness2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:29   #60
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Zosiu te grzaneczki i kurczaczka to ci chyba ukradne
Przegladalas kochana tego bloga?
Ja tez na poczatku chcialam postawic na nivea a potem przejsc na babydream ale po zapoznaniu sie ze skladem odrazu wybiore ten rossmanowski kosmetyk.
A i na jakie zmiany przekabacasz mezulka?

Madziu hipp tez ma bardzo dobre opinie
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 20:03:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.