18lat i bruzdy nosowo wargowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-09, 16:31   #1
adadadad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3

18lat i bruzdy nosowo wargowe


x

Edytowane przez adadadad
Czas edycji: 2016-03-17 o 13:18
adadadad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:00   #2
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: 18lat i bruzdy nosowo wargowe

Medycyna estetyczna-nic inne nie pomoze.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:15   #3
adadadad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: 18lat i bruzdy nosowo wargowe

medecyna estetyczna tzn?
adadadad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 19:17   #4
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: 18lat i bruzdy nosowo wargowe

Tzn. trzeba znalesc dobry gabinet lub klinike medycyny estetycznej, isc na konsultacje,oczywiscie za wszystko trzeba placic,lekarz proponuje czym wypelnic bruzdy,ale w wieku 18 lat ,no nie wiem.Pozd....
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 11:37   #5
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 18lat i bruzdy nosowo wargowe

Cytat:
Napisane przez adadadad Pokaż wiadomość
Czesc , mam 18lat i borykam sie z problemem brud nosowo wargowych , bardzo mnie to postarza i chcialbym jakos to wyeliminowac , probowalem roznych "cwiczen" , diete mam zroznicowana i pomimo tego nic sie nie polepszylo , nawilzam skore twarzy kremem nivea , pomaga jesli chodzi tylko o suchosc , bo super nawilza.Co byscie mi poradzili zeby sobie z tym problemem poradzic.
Ps.Dodam ze gdy jest lato i slonce swieci to tych bruzd jakby nie bylo w ogole , nizej dam zdjecia jak wygladaja normalnie a jak wygladaja (lub nie wygladaja bo ich wtedy jakby nie ma ) gdy pada na mnie swiatlo slonca.Zapomnialem dodac ze mam AZS , ale od pewnego czasu przeszlo mi praktycznie calkowicie , jedynie teraz mi sie pogorszylo , ale to chwilowy epizod.

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=358zbpy&s=9 - normalny widok lub pod ostrym swiatlem(fot1)

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2rd855g&s=9 - gdy pada slonce lub jakies "mniej ostre" swiatlo
Jedyne co mogę polecić na te okolice, to pod makijaż bazy, a na co dzień dobre kremy nawilżające, mogą być z substancjami napinającymi. Niestety zdarzają się takie przypadki że ktoś w młodym wieku ma już takie bruzdy, ale to tylko kwestia urody, nie panikowałabym tak bardzo
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 12:47   #6
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: 18lat i bruzdy nosowo wargowe

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jedyne co mogę polecić na te okolice, to pod makijaż bazy, a na co dzień dobre kremy nawilżające, mogą być z substancjami napinającymi. Niestety zdarzają się takie przypadki że ktoś w młodym wieku ma już takie bruzdy, ale to tylko kwestia urody, nie panikowałabym tak bardzo
Z tego co zrozumiałam, autorem jest mężczyzna, więc dość prawdopodobne, że nie wykonuje makijażu


A co do samego pytania - dokładnie jak wyżej. Taka już Twoja uroda
Można się bawić kwasami, kolagenem czy różnymi zabiegami, w które włożysz sporo pieniędzy, a efekty nie wiadomo czy będą zadowalające.
Myślę, że najlepszym sposobem jest po prostu zaakceptowanie siebie i nie przejmowanie się tym
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-12 13:47:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.