Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 16:45   #3301
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

niepotrzebnie, to kolko to large mixing jar czyli sloik do mieszania podkladow. to nie jest logo z pedzla, twoj pedzel nie jest podrobka.
hehe a ja zrozumialam ze to o kolko ze jara chodzilo

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-20 o 16:46
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:06   #3302
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny przepraszam, ale muszę się upewnić: wziełam najtańszą przesyłkę z EMD, zamawiałam pędzel, darmowy zestaw. Zawsze przychodziło mi po tygodniu, a teraz cisza, napisałam maila, dostałam od nich
USPS First Class International Mail Tracking ID.
Poszłam z tym numerem dzisiaj na pocztę i dowiedziałam się, że nie mogą nic sprawdzić, bo to nie polecony ani nie paczka, więc nie jest numerowany(nie jest też awizowana - więc u siebie też nie mogą szukać) Oczywiście mogę złożyć reklamacje, ale to nic nie da podobno.
Zostawiłam im numer i jutro jeszcze mam przyjść.
To jak to w końcu jest? W pierwszym poście widzę info, że to jest paczka i zagraniczne są rejestrowane?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:08   #3303
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przychodzę z obiecanymi swatchami jeśli coś jest niewyraźne, piszcie, spróbuję zrobic lepsze ujęcie konkretnych kolorków

IMG_4141.jpg IMG_4147.jpg IMG_4148.jpg IMG_4150.jpg

Podejrzewam, że najnowszy FS i ewentualnie ten przedziwny Sweet Almond będą moimi wczesnoletnimi kolorami.
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:21   #3304
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, ale muszę się upewnić: wziełam najtańszą przesyłkę z EMD, zamawiałam pędzel, darmowy zestaw. Zawsze przychodziło mi po tygodniu, a teraz cisza, napisałam maila, dostałam od nich
USPS First Class International Mail Tracking ID.
Poszłam z tym numerem dzisiaj na pocztę i dowiedziałam się, że nie mogą nic sprawdzić, bo to nie polecony ani nie paczka, więc nie jest numerowany(nie jest też awizowana - więc u siebie też nie mogą szukać) Oczywiście mogę złożyć reklamacje, ale to nic nie da podobno.
Zostawiłam im numer i jutro jeszcze mam przyjść.
To jak to w końcu jest? W pierwszym poście widzę info, że to jest paczka i zagraniczne są rejestrowane?
poczekaj aż minie 25 dni roboczych, wtedy można panikować a nie po tygodniu. spij spokojnie, przyjdzie.

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Przychodzę z obiecanymi swatchami jeśli coś jest niewyraźne, piszcie, spróbuję zrobic lepsze ujęcie konkretnych kolorków

Załącznik 2201335 Załącznik 2201336 Załącznik 2201337 Załącznik 2201338

Podejrzewam, że najnowszy FS i ewentualnie ten przedziwny Sweet Almond będą moimi wczesnoletnimi kolorami.
super swatche, dziękujemy
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:28   #3305
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ozanno za swatche

kurka, mogłyby już dojść zamówienie, kończą mi się sample
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:29   #3306
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Więc tak...
1. LHK - to moje odkrycie roku hehehe, flat chowa sie przy nakładaniu intensive. do tej pory minimalnie (ale zawsze jednak) widoczny intensive, dziś jest rewelacyjny dzięki kabuki. Chyba powinno się jednak na początek jego polecac dla niewprawnych ze wzgl. na latwiejsze i wszechstronne użycie.

2. Znalazłam sposób na zostanie milionerką!!! wystarczy "po prostu" tak dobrze doradzić jak Pastereczka i pobrać symboliczną opłatę 1zł. i miliony same lecą!!!! Tylko kto posiada taką zdolność jak Ona????????
Pastereczko dziękuję Ci. Podałam tylko:

miałam intensive buff beige neutral, i niby na upartego była ok, ale jakaś taka za różowa jak dla mnie. Chciałabym coś bardziej chłodnego, beżowego i minimalnie ciutek ciemniejszego. Czy zatem jak strzelę w oliwki to będzie ok? co do jasności to czy lepsza będzie neutral czy medium???? jak się one mają?"

Posłuchałam opinii i wstrzeliłam się w 1000% z kolorem za pierwszym razem. Czy jeszcze ktoś dorównał mojemu rekordowi hehehe? A kolor olive neutral jest idealny, zwłaszcza na mokro choć pewnie na lato będę musiała go przyciemniać, bo i teraz juz jestem taka świeżutka, jaśniutka, promienna. Ach super!!!.
3. Spotkanko było super! Chciałam Wam podziękować Laseczki za mile spędzony czas ( no i oczywiście próbki, aż nie mogę się doczekać jutrzejszego testowania) i chce mi się następnych spotkań. Częściej, Panie, częściej!!!! A jak nie to zmuszę Was do wspólnych zakupów

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-04-20 o 17:32
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:32   #3307
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

mam pytanie odnośnie pędzli kabuki. Fundusze mam ograniczone a chciałam zamówić pędzel. Mam Flat Topa i chciałam zamówić Baby Kabuki. Czy to dobry wybór? Czy lepiej jednak zainwestowac w LHK?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:37   #3308
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie pędzli kabuki. Fundusze mam ograniczone a chciałam zamówić pędzel. Mam Flat Topa i chciałam zamówić Baby Kabuki. Czy to dobry wybór? Czy lepiej jednak zainwestowac w LHK?
lepiej w LHK, baby jest malusi, dobry do rozświetlacza
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:40   #3309
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Złożyłam zamówienie jak była jeszcze promocja -10%. A teraz chcę zapłacić. Jak myslicie, czy dostanę 3 próbki cieni ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:53   #3310
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, chcę zamówić na allegro minerałek EDM, ale nie wiem do końca jaki kolor. Cere mam jasną, obecnie używam podkładu mary Kay beige i jest za jasny.
Chce cos do lekko opalonej buzki, chce taki zdrowy, opalony kolorek Co polecicie?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:07   #3311
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
poczekaj aż minie 25 dni roboczych, wtedy można panikować a nie po tygodniu. spij spokojnie, przyjdzie.

(...)
Nie nie, zwykle przychodziły po tygodniu, a teraz to już 17 dni roboczych.
Wiem, że po 25 mam pisać do EMD, ale szczerze wolałabym jakby się ta przesyłka znalazła
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 18:23   #3312
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dzieki za swatche
dlaczeho piszesz ze sweet almond jest przedziwny??
za nim zamierzam lekko zzolcic linena
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:37   #3313
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Swatche już są w albumie

Magdolena, Sweet Almond w słoiczku wydawał mi się niepozorny, ot taki beżyk. Za to na buzi - jej, ile w nim żółtości! i jest dużo ciemniejszy na twarzy niż w słoiczku. Ale to takie moje prywatne odczucie
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:49   #3314
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

rozwielitka i 86Paula ślicznie dziękuję Wam za odpowiedz i za rozwianie moich wątpliwości
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:51   #3315
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ale mnie wysypalo nalozylam podklad po raz pierwszy na cala twarz ( do tej pory uzywalam w formie korektora,punktowo) i mam pol twarzy w podskornej kaszce alergicznej, nie wiecie moze ile to moze potrwac zanim skora sie przyzwyczai ?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:07   #3316
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ozannko dzięki za swatche
Mogłabyś mi tak słownie opisać jak się ma Fairly Summer do Fawna? Bo potrzebuje właśnie dość żółtego podkładu, Fawn jest niby okey ale tak się zastanawiam czy nie mogłoby być jeszcze lepiej
I jeszcze jakie to są formuły? Intensive?
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:25   #3317
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Fairly Summer jest o wiele wiele mniej żółty od Fawna. I jest chyba ciemniejszy. (Piszę o formułach Intensive).

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-04-20 o 20:35
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:33   #3318
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No tak, zapomniałam napisac o formułach: Fairly Light Neutral to Intensive, reszta to Matte.

yaminishi, ciężko mi cokolwiek powiedziec w sztucznym świetle a na razie nie używam tych kolorów, są za ciemne i czekają na troszkę opalenizny Fairly Summer jest sporo ciemniejszy od Fawna, raczej bliżej mu do Fairly Light Neutral. Fawn jest takim typowym żółciakiem, nie widzę w nim ani grama pomarańczu. Z kolei FS jest bardziej... pomarańczowy, brązowy? Sama nie wiem... A co Ci nie odpowiada z Fawnie? Jeśli jest za jasny, to może spróbuj Winged Butter? Dziewczyny mówiły, że też jest taki żółtkowaty, ale ciemniejszy
trochę zamotałam
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:51   #3319
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

witajcie dziewczyny - jestem nowa więc prosze o wyrozumiałośc - jejku trzy godziny pochłaniałam to co napisałyście, pooglądałam setki kolorów - też na allegro, poczytałam was i sama zamierzam kupic sobie parę rzeczy tylko bardzo prosze o pomoc
generalnie kupno podkładu to dla mnie koszmar - po 15 min ze wszystkich podkładów wychodzi mi różowy kolor i wyglądam jak prosi - dlatego nie mogę mie nic co ma róż w sobie
mam kilka swoich typów:
- beige neutral
- medium beige neutral
- fairly summer
olive neutral
olive medium
linen

do tego myślałam o korektorze pearl beige - nie mam cieni pod oczami tylko troche zaczerwienieni w okolicach nosa
no i róż walkee talkie

czy to dobry pomysł
i prosze kniecznie o pomoc w kolorze podkładu
czy wersja intensive - mam skóre normalna ale świeci mi sie zawsze bardzo noc i broda
POMOCY!!!!!!
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 20:58   #3320
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ale jak mamy Ci pomóc, skoro nie wiemy, jaki odcień ma Twoja cera? jedyne, co podałaś to to, że nie może być różu, okey, ale to trochę mało linen i fairly summer różu nie mają, ale linen jest jasny, o wieeeele wieeele jaśniejszy od np. medium beige neutral

jeśli nie masz nic do ukrycia to spróbuj formuły Matte

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-04-20 o 21:00
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:12   #3321
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

no tak, o tym nie pomyślałam
mam taki średni odcień skóry - ani nie bardzo jasny ani nie ciemny, jestem szatynka i mam brązowe oczy
i nie wiem czy to w czymś pomoże
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:31   #3322
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ks222 Pokaż wiadomość
no tak, o tym nie pomyślałam
mam taki średni odcień skóry - ani nie bardzo jasny ani nie ciemny, jestem szatynka i mam brązowe oczy
i nie wiem czy to w czymś pomoże
nie bardzo.
wrzuć zdjęcie kawałka twarzy z szyją bez makijażu w świetle dziennym.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:34   #3323
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
No tak, zapomniałam napisac o formułach: Fairly Light Neutral to Intensive, reszta to Matte.

yaminishi, ciężko mi cokolwiek powiedziec w sztucznym świetle a na razie nie używam tych kolorów, są za ciemne i czekają na troszkę opalenizny Fairly Summer jest sporo ciemniejszy od Fawna, raczej bliżej mu do Fairly Light Neutral. Fawn jest takim typowym żółciakiem, nie widzę w nim ani grama pomarańczu. Z kolei FS jest bardziej... pomarańczowy, brązowy? Sama nie wiem... A co Ci nie odpowiada z Fawnie? Jeśli jest za jasny, to może spróbuj Winged Butter? Dziewczyny mówiły, że też jest taki żółtkowaty, ale ciemniejszy
trochę zamotałam
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1196743 6]Fairly Summer jest o wiele wiele mniej żółty od Fawna. I jest chyba ciemniejszy. (Piszę o formułach Intensive).[/quote]

Dziękuje dziewczyny
Tak jakoś na Twoim zdjęciu ozanno wydawało mi się że Fairly Summer jest równie żółty co Fawn. Może to wina mojego monitora.
A co mi nie pasuje w Fawn... w sumie dobre pytanie Napewno odpowiada mi ilość żółci, ale ja jestem jakoś tak dziwnie...ubarwiona, że twarz ma inny kolor, szyja inny i w dodatku się czerwienie. Zamówiłam sobie Winged Butter ale pewnie będzie za ciemny bo już nawet teraz kiedy akurat cera jest spokojna (czyli nie zaczerieniona) to Fawn jest jakby ciut ciemnieszy niż centralna część szyji. Ja to mam problemy

sunprince właśnie zależało mi najbardziej na opinii o formule Intensive. Skoro piszesz, że jest ciemnieszy i do tego ma mniej żółci to już sobie go odpuszczam


Tak poza tym to czekałam dziś na te osławione nowości w EDM (jako, że właśnie brakuje mi różność mineralnych do ust) i jestem nieco zawiedziona (ale może to i lepiej).
Kolory nie moje, jedynie może ten Sprinkler Slide mógłby ujść. Czyli nawet jeśli zrobią z tego kita, to raczej się nie skuszę...
A Wam jak się podoba?
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:49   #3324
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ks222 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny - jestem nowa więc prosze o wyrozumiałośc - jejku trzy godziny pochłaniałam to co napisałyście, pooglądałam setki kolorów - też na allegro, poczytałam was i sama zamierzam kupic sobie parę rzeczy tylko bardzo prosze o pomoc
generalnie kupno podkładu to dla mnie koszmar - po 15 min ze wszystkich podkładów wychodzi mi różowy kolor i wyglądam jak prosi - dlatego nie mogę mie nic co ma róż w sobie
mam kilka swoich typów:
- beige neutral
- medium beige neutral
- fairly summer
olive neutral
olive medium
linen

do tego myślałam o korektorze pearl beige - nie mam cieni pod oczami tylko troche zaczerwienieni w okolicach nosa
no i róż walkee talkie

czy to dobry pomysł
i prosze kniecznie o pomoc w kolorze podkładu
czy wersja intensive - mam skóre normalna ale świeci mi sie zawsze bardzo noc i broda
POMOCY!!!!!!
wybrałaś odcienie skrajnie różne, a do tego nie napisałaś nic o tym, jakich podkładów używasz (najlepiej wstawić fotkę), więc ciężko będzie Ci pomóc.. Medium Beige Neutral to dość ciemny odcień i opalony (dla mnie za ciut ciemny obecnie) , natomiast Linen z tych jaśniejszych (dla mnie sporo za jasny). Tak więc oba na pewno nie będą dobre
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:18   #3325
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Yaminishi, w takim razie jutro jeszcze raz przypatrzę się Fawnowi i Fairly Summer, ale w świetle dziennym.
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:25   #3326
nemea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No witam ponownie Tydzień się włóczyłam a tu tyle wiadomości przybyło, że ciężko mi było przeczytać za jednym zamachem Ale teraz przy własnej manufakturce (robię swoje zaproszenia ślubne) dobrnęłam do końca wątku znów. Płakać mi się chce, że przegapiłam taka fajną zniżkę... Chociaż jak tak pomyślę, to jeszcze wtedy pieniążków na PP nie miałam Ale teraz mam, a następne dochody w planie i skuszam się na zamówienie róźności z EDM.
Z Perfectem Intensive (na razie jedynym minerałkiem) jesteśmy juz ponad tydzień jak papużki nierozłaczki Formułka dobra, a kolorek jak na razie cudeńko Tylko bedę sie opalać niedługo Mam chęć na dwa zestawy sampelków. Myślałam za poprzednią radą Pastereczki zamówić:
Buff Perfect - Intensive
Beige Sunkissed Fair - Intensive
Buff Fairly Summer - Intensive

Z Intensive formuła dobrze sie rozumiemy jak dotad. Problemik z różami i korektorami pasujacymi do tego. Ponieważ myśle o drugim jakimś zestawiku to proszę o rade po 2 sztuki tego. Na podkłady myślę wziąć te same 3 ale w o-glo formule. Chyba, że ktoś ma inną radę. Ale w intensive się nie swiecę, a myslałam o-glo dodać nieco blasku. Róże to takie tez dla podkreślenia naturalnych rumieńców bym chciała

Przepraszam, że tak długie i takie wymagania, ale liczę na guru Pastereczke i resztę specjalistek
nemea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:40   #3327
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a ja mam pytanie: używałyście może wet sand lub champagne?
Przybliżcie mi proszę ich działanie, jak się sprawują, jaki dają efekt. No i czym się od siebie różnią?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 00:39   #3328
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie: używałyście może wet sand lub champagne?
Przybliżcie mi proszę ich działanie, jak się sprawują, jaki dają efekt. No i czym się od siebie różnią?
Było już o nich nieraz. Przeszukaj wątek. Znajdziesz też zdjęcia w albumie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:47   #3329
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Więc tak...
1. LHK - to moje odkrycie roku hehehe, flat chowa sie przy nakładaniu intensive. do tej pory minimalnie (ale zawsze jednak) widoczny intensive, dziś jest rewelacyjny dzięki kabuki. Chyba powinno się jednak na początek jego polecac dla niewprawnych ze wzgl. na latwiejsze i wszechstronne użycie.

2. Znalazłam sposób na zostanie milionerką!!! wystarczy "po prostu" tak dobrze doradzić jak Pastereczka i pobrać symboliczną opłatę 1zł. i miliony same lecą!!!! Tylko kto posiada taką zdolność jak Ona????????
Pastereczko dziękuję Ci. Podałam tylko:

miałam intensive buff beige neutral, i niby na upartego była ok, ale jakaś taka za różowa jak dla mnie. Chciałabym coś bardziej chłodnego, beżowego i minimalnie ciutek ciemniejszego. Czy zatem jak strzelę w oliwki to będzie ok? co do jasności to czy lepsza będzie neutral czy medium???? jak się one mają?"

Posłuchałam opinii i wstrzeliłam się w 1000% z kolorem za pierwszym razem. Czy jeszcze ktoś dorównał mojemu rekordowi hehehe? A kolor olive neutral jest idealny, zwłaszcza na mokro choć pewnie na lato będę musiała go przyciemniać, bo i teraz juz jestem taka świeżutka, jaśniutka, promienna. Ach super!!!.
3. Spotkanko było super! Chciałam Wam podziękować Laseczki za mile spędzony czas ( no i oczywiście próbki, aż nie mogę się doczekać jutrzejszego testowania) i chce mi się następnych spotkań. Częściej, Panie, częściej!!!! A jak nie to zmuszę Was do wspólnych zakupów
Cieszę się że kolor pasuje. alez z tych Warszawianek organizatorki

Cytat:
Napisane przez nemea Pokaż wiadomość
No witam ponownie Tydzień się włóczyłam a tu tyle wiadomości przybyło, że ciężko mi było przeczytać za jednym zamachem Ale teraz przy własnej manufakturce (robię swoje zaproszenia ślubne) dobrnęłam do końca wątku znów. Płakać mi się chce, że przegapiłam taka fajną zniżkę... Chociaż jak tak pomyślę, to jeszcze wtedy pieniążków na PP nie miałam Ale teraz mam, a następne dochody w planie i skuszam się na zamówienie róźności z EDM.
Z Perfectem Intensive (na razie jedynym minerałkiem) jesteśmy juz ponad tydzień jak papużki nierozłaczki Formułka dobra, a kolorek jak na razie cudeńko Tylko bedę sie opalać niedługo Mam chęć na dwa zestawy sampelków. Myślałam za poprzednią radą Pastereczki zamówić:
Buff Perfect - Intensive
Beige Sunkissed Fair - Intensive
Buff Fairly Summer - Intensive

Z Intensive formuła dobrze sie rozumiemy jak dotad. Problemik z różami i korektorami pasujacymi do tego. Ponieważ myśle o drugim jakimś zestawiku to proszę o rade po 2 sztuki tego. Na podkłady myślę wziąć te same 3 ale w o-glo formule. Chyba, że ktoś ma inną radę. Ale w intensive się nie swiecę, a myslałam o-glo dodać nieco blasku. Róże to takie tez dla podkreślenia naturalnych rumieńców bym chciała

Przepraszam, że tak długie i takie wymagania, ale liczę na guru
Pastereczke i resztę specjalistek
Jak perfect jest dobry to mozesz wziac probeczke multitasking
róże spośród naturalnych:
matowe daydream (mozesz uzyc na usta) weekend gateway (i do oczu)
best riends i once again (chlodniejszy)
a z lekkim blyskiem : evening out, back to shool, opening day(tez na usta) i moj ulubiony dvr sarurday(tez na usta)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 09:11   #3330
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Swatche już są w albumie

Magdolena, Sweet Almond w słoiczku wydawał mi się niepozorny, ot taki beżyk. Za to na buzi - jej, ile w nim żółtości! i jest dużo ciemniejszy na twarzy niż w słoiczku. Ale to takie moje prywatne odczucie
w moim przypadku jest inaczej

Na twarzy nie widzę dużej różnicy pomiędzy fawn, a sweet almond. Na mojej buźce nie jest ciemniejszy, ale jest trochę mniej żółty niż fawn.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.