Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 12:08   #1081
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej Andriaa
o diecie norweskiej mzoesz poczytac tutaj: http://diety.pozmu.net/diety-ekspres...-norweska.html
ja dzis niby 3 dzienm na tej diecie ale jest to (a raczej bedzie-mam nadzieje :P) pierwszy taki pelny dzien bez zadnych odstepstw:P
bo w pt np wypilam 2 reddsy
a wczoraj dorzucilam nalesnika z dzemem i gryzy jakis tam malo istotnych rzeczy hehe
jednak kalorycznie jest dobrze(nawet za malo ale taka jest ta dieta) i nie martwie sie zbytnio ze to nie poskutkuje bo ja juz widze male rezultaty.
nie jestem jakas gruba bo przy ok 164 waze 55-56kg wiec nie przejmuje sie tymi odstepstwami:P

ale do rzeczy:
do konca trzeciego opakowania Inneov zostlo mi 9 dni
poprawe widze,mama mowi ze zmienila mi sie figura,wszyscy ze schudlam etc a przciez jadlam w miare normalnie(o dziwo) a nawet niezdrowy bym powiedziala tylko kalorycznie wychodzilo normlanie:P i tez malo cwiczylam.
sama nawet widze,ze tyłek jest jakby bardziej podniesiony napiety.brzuch tak samo.
Dorzucilam tez masaże gąbka antycellulitowa z Syreny(swoja droga polecam) wczesniej niby tez je robilam ale teraz robie je prawie codziennie
z sukcesow to takze to ze dzis duzo pocwiczylam wymasowalam sie i nabalsamowalam moimi balsamam ktore sa dla mnie odkryciem roku co pewnie juz tu pisalam

A i ja takze uzywam Inneov w kapsulkach :P smak tych w saszetkach mi zbytnio nie smakuje ale mam gdzies jeszcze 2 saszetki ktore dostalam jako probke w Gymnasionie wiec je pewnie zuzyje zanim nie kupie 4 opakowania(musze zdobyc fundusze:/)

pozdrawiam walczace
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:22   #1082
julciak
Raczkowanie
 
Avatar julciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hmmm juz rok sie przymirzam do tegospecyfiku i nie wiem kupic czy nei kupic...
Mozecie mi powiedziec jedna rzecz? Lepsze tabsy czy herbata ?? bo ja i tak pije czerwona i zielona herbate hektolitrami i neibardzo chce mi sie jeszcze inneov pazyc.... jest ktos kto kapsułki szamie?
julciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 21:54   #1083
JulaHula
Przyczajenie
 
Avatar JulaHula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez julciak Pokaż wiadomość
hmmm juz rok sie przymirzam do tegospecyfiku i nie wiem kupic czy nei kupic...
Mozecie mi powiedziec jedna rzecz? Lepsze tabsy czy herbata ?? bo ja i tak pije czerwona i zielona herbate hektolitrami i neibardzo chce mi sie jeszcze inneov pazyc.... jest ktos kto kapsułki szamie?

Ja stosuje kapsułki. Z tej formy preparatu jestem bardzo zadowolona, bo wygodne i nie trzeba sie meczyc z moze znosnym, ale nie smacznym smakiem saszetek. Tak jak wczesniej pisalam nie widze na razie efektów, ale to 7 dzien i jak twierdzi pszczoua moze to byc za wczesnie, wiec na razie czekam na poprawe


Pozdrawiam serdecznie
JulaHula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:21   #1084
julciak
Raczkowanie
 
Avatar julciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 31
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez JulaHula Pokaż wiadomość
Ja stosuje kapsułki. Z tej formy preparatu jestem bardzo zadowolona, bo wygodne i nie trzeba sie meczyc z moze znosnym, ale nie smacznym smakiem saszetek. Tak jak wczesniej pisalam nie widze na razie efektów, ale to 7 dzien i jak twierdzi pszczoua moze to byc za wczesnie, wiec na razie czekam na poprawe


Pozdrawiam serdecznie

Pomodle sie za twoje rezultaty, napisz koniecznie jak cos zauwazysz!!
julciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:59   #1085
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez adriaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Kociczką, inneov może zdziałać cuda jeżeli się ćwiczy i masuje ! Mimo, że tego nie robię, nie żałuję wydanych na inneov pieniędzy (kończę czwarte opakowanie) bo skóra zdecydowanie się ujędrniła, cellulit leciutko zmniejszył i myślę, że trochę przyhamowałam z tyciem tzn. mam wrażenie, że gdyby nie kapsułki utyłabym bardziej. Jedynie czego żałuję, to tego że nie dotrzymałam postanowień, które miały pomóc inneov (masaże, więcej ruchu, lepsza dieta), mam jeszcze miesiąc może się zmobilizuję Wytrwalsze w swoich postanowieniach Kobietki z inneov mogą pokonać to paskudztwo, czego życzę
Dziewczynki , a czy mogłybyście napisać w jakiej formie zażywacie Inneov? Czy jest jakaś różnica (Waszym zdaniem) miedzy kapsułkami, a proszkiem do rozpuszczania w wodzie?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:24   #1086
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez JulaHula Pokaż wiadomość
Witam wizazanki

Otoz po przeczytaniu dosc wychwalajacych opini na temat inneov celluit postanowilam go nabyc( na allegro 2 opakowania za ok. 130 zl i odebralam w moim miescie osobiscie z apteki to rozprowadzajacej). Kupilam kapsulki, bo wole polykac niz pic i rozpuszczac To z czystego lenistwa:P

Moj cellulit nie jest jakos bardzo nagromadzony, ale rozlegly- obejmuje cale uda. Najgorzej jest pod posladkami, w miejscu tzw bryczesow i z przodu.

Inneov zazywam juz 7 dni i nie widze popawy. Spodziewalam sie czegos wiecej. Moze po prostu za krotko stosuje, ale niektore wizazanki widzialy efekty juz po 5 dniach... Boje sie ze tyle kasy wydane na marne..

Mam nadzieje ze to sie poprawi za kolejne 7 dni.

Bede was informowac jak przebiega moja kuracja

Pozdrawiam
Czy Ty nie przesadzasz z tymi oczekiwaniami, 7 dni i ma być rezultat ? Ja stosuję 3 tydzień i mam rezultaty, ponadto pilnuję się z dietą, najbardziej widać poprawę na tyłku, a najlepsze jest to, że to nie ja a mój mąż zauważył że coś się zmieniło , nawet nie wiedział że stosuję jakiś specyfik (niec chwalę się swoimi kombinacjami suplementowymi) I powiem to z całą stanowczością, tyłek stał się mega zgrabny, smuklejszy, i mniejszy Na udach też widzę różnicę, ale czekam na więcej

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Dziewczynki , a czy mogłybyście napisać w jakiej formie zażywacie Inneov? Czy jest jakaś różnica (Waszym zdaniem) miedzy kapsułkami, a proszkiem do rozpuszczania w wodzie?
Ja uważam, że saszetki z napojem są lepiej przyswajalne dlatego wybrałam napój o smaku truskawki, zresztą jest pyszny więc nie zmieniam go
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 08:39   #1087
koziolek2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

'leg magic' lub 'leg master' spotkalam sie z tymi dwoma nazwami.
http://www.allegro.pl/item614919037_...ik_gratis.html
bardzo działa na nozki a ja czekam na efekty, bo cwicze dopiero tydzien, wiec dam znac jak sie cos zmieni a marza mi sie szczuplejsze uda...
koziolek2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 10:47   #1088
Dionizja
Przyczajenie
 
Avatar Dionizja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Uważam, że inneov jest po prostu świetnym motywatorem, jakoś przy jego stosowaniu wszystkie dziewczyny się motywują, trzymają dietę, ćwiczą, masują... dlatego działa
Dionizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:51   #1089
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Dionizja Pokaż wiadomość
Uważam, że inneov jest po prostu świetnym motywatorem, jakoś przy jego stosowaniu wszystkie dziewczyny się motywują, trzymają dietę, ćwiczą, masują... dlatego działa
Ja z ręką na sercu przyznaję, że nie ćwiczę, a dietę trzymałam już wcześniej i efektów takich nie było
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:27   #1090
adriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Czy ktos moglby mi napisac zawartosc procentowa zielonej herbaty w inneov cellulit? Ja mam na wypadanie wlosow i na opakowaniu gdzies z boku powinno byc napisane (ogolnie procentowa zawartosc skladnikow). Ja nie mam zamiaru placic takich pienedzy za inneov. Bede pila duzo zielonej herbaty-juz kiedys mi pomoglo. Tylko chce sobie przeliczyc czy inneov nie ma czasem jakies wielkiej dawki tej herbaty. Moze sama herbata nie da rady. Ja kiedys pilam codziennie 3 szklanki zielonej i zauwazylam, ze po pol roku nie mialam cellulitu-no moze troszke ale byla duza roznica. 2 lata temu mialam spory cellulit meczylam sie zelami balsamami itd i tylko troche pomoglo. Dalam sobie spokoj. Pozniej zimą pilam ta zielona herbate nawet nie wiedzac o jej wplywie, dopiero po kilku miesiacach zauwazylam ze prawie nie mam cellulitu. I tak myslalam..od czego? W koncu przyszla mi do glowy ta herbata, a jak sie okazuje w inneov to glowny skladnik
375 mg taka jest info na opakowaniu

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez JulaHula Pokaż wiadomość
Witam wizazanki

Otoz po przeczytaniu dosc wychwalajacych opini na temat inneov celluit postanowilam go nabyc( na allegro 2 opakowania za ok. 130 zl i odebralam w moim miescie osobiscie z apteki to rozprowadzajacej). Kupilam kapsulki, bo wole polykac niz pic i rozpuszczac To z czystego lenistwa:P

Moj cellulit nie jest jakos bardzo nagromadzony, ale rozlegly- obejmuje cale uda. Najgorzej jest pod posladkami, w miejscu tzw bryczesow i z przodu.

Inneov zazywam juz 7 dni i nie widze popawy. Spodziewalam sie czegos wiecej. Moze po prostu za krotko stosuje, ale niektore wizazanki widzialy efekty juz po 5 dniach... Boje sie ze tyle kasy wydane na marne..

Mam nadzieje ze to sie poprawi za kolejne 7 dni.

Bede was informowac jak przebiega moja kuracja

Pozdrawiam
Kurację trzeba przeprowadzić całą (6 opakowań!), a jak dodasz masaże jakimś mazidłem, trochę ruchu i w porządku dietę to będziesz miała efekt !
adriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:28   #1091
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny. Długo się nie oglądałam w lustrze i dziś w końcu zobaczyłam rezultaty A oglądam się w najgorszym świetle, które uwypukla wszelkie nierówności (to tak dla motywacji). Przyznam, że byłam na początku sceptycznie nastawiona do tego specyfiku, ale teraz nie żałuję, że wykupiłam całą kurację Nierówności widocznie się spłyciły. Poza tym dziś założyłam też spodnie, które ostatnio miałam miesiąc temu i dosłownie na mnie wiszą Tyłek stał się zgrabnieszjy, nad udami muszę jeszcze troszkę popracować, ale jak tak dalej będzie to będę mogła latem śmiało paradować w bikini Dziś również jestem 3ci dzień na diecie. Narazie się nie ważę, chcę zobaczyć jaki będzie efekt po 2 tygodniach ;]Oby wam też się udało, 3mam kciuki

A co do tego, że samo łykanie inneov motywuje do działania, jak najbardziej się zgadzam Ja dodatkowo co 2 dzień robię sobie okład glinką guam (firmy Farmavit - tańsza) i uda są również po niej ładnie wygładzone. Pod prysznicem masuję się gąbką Syreny, później naprzemienny ciepły i zimny prysznic i smaruję się balsamami antycell. Myślę, że te dodatkowa działania też mają duże znaczenie. Ale gdyby nie inneovm, to bym się chyba nigdy nie zmotywowała :p
__________________

Edytowane przez pszczoua
Czas edycji: 2009-05-18 o 11:44
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 12:37   #1092
adriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Dionizja Pokaż wiadomość
Uważam, że inneov jest po prostu świetnym motywatorem, jakoś przy jego stosowaniu wszystkie dziewczyny się motywują, trzymają dietę, ćwiczą, masują... dlatego działa
To prawda, przez pierwsze 2 tygodnie byłam wybitnie zmotywowana, właśnie przez inneov, ćwiczyłam, masowałam, szkoda, że mi przeszło

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Hej Andriaa
o diecie norweskiej mzoesz poczytac tutaj: http://diety.pozmu.net/diety-ekspres...-norweska.html
ja dzis niby 3 dzienm na tej diecie ale jest to (a raczej bedzie-mam nadzieje :P) pierwszy taki pelny dzien bez zadnych odstepstw:P
bo w pt np wypilam 2 reddsy
a wczoraj dorzucilam nalesnika z dzemem i gryzy jakis tam malo istotnych rzeczy hehe
jednak kalorycznie jest dobrze(nawet za malo ale taka jest ta dieta) i nie martwie sie zbytnio ze to nie poskutkuje bo ja juz widze male rezultaty.
nie jestem jakas gruba bo przy ok 164 waze 55-56kg wiec nie przejmuje sie tymi odstepstwami:P

ale do rzeczy:
do konca trzeciego opakowania Inneov zostlo mi 9 dni
poprawe widze,mama mowi ze zmienila mi sie figura,wszyscy ze schudlam etc a przciez jadlam w miare normalnie(o dziwo) a nawet niezdrowy bym powiedziala tylko kalorycznie wychodzilo normlanie:P i tez malo cwiczylam.
sama nawet widze,ze tyłek jest jakby bardziej podniesiony napiety.brzuch tak samo.
Dorzucilam tez masaże gąbka antycellulitowa z Syreny(swoja droga polecam) wczesniej niby tez je robilam ale teraz robie je prawie codziennie
z sukcesow to takze to ze dzis duzo pocwiczylam wymasowalam sie i nabalsamowalam moimi balsamam ktore sa dla mnie odkryciem roku co pewnie juz tu pisalam

A i ja takze uzywam Inneov w kapsulkach :P smak tych w saszetkach mi zbytnio nie smakuje ale mam gdzies jeszcze 2 saszetki ktore dostalam jako probke w Gymnasionie wiec je pewnie zuzyje zanim nie kupie 4 opakowania(musze zdobyc fundusze:/)

pozdrawiam walczace
Wiesz, jak się waży 55 kg to jest się szczęściarąMoje marzenie to 58,59 kg, a do tego droga coraz dalsza (68 i wciąż w górę)MASAKRA ! ale muszę przyznać, że weszło mi w krew wmasowywanie prawie co wieczór preparatu antycell i mam nadzieję, że jak skończę inneov to wcieranie pozostanie (chociaż jeden pozytyw) Ogólnie z inneovu jestem zadowolona, skóra zdecydowanie fajniejsza !
Powodzenia Kobietki !
adriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:02   #1093
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Długo się nie oglądałam w lustrze i dziś w końcu zobaczyłam rezultaty A oglądam się w najgorszym świetle, które uwypukla wszelkie nierówności (to tak dla motywacji). Przyznam, że byłam na początku sceptycznie nastawiona do tego specyfiku, ale teraz nie żałuję, że wykupiłam całą kurację Nierówności widocznie się spłyciły. Poza tym dziś założyłam też spodnie, które ostatnio miałam miesiąc temu i dosłownie na mnie wiszą Tyłek stał się zgrabnieszjy, nad udami muszę jeszcze troszkę popracować, ale jak tak dalej będzie to będę mogła latem śmiało paradować w bikini Dziś również jestem 3ci dzień na diecie. Narazie się nie ważę, chcę zobaczyć jaki będzie efekt po 2 tygodniach ;]Oby wam też się udało, 3mam kciuki
U mnie też na tyłku spektakularne efekty , z udami jest tak, że wyszczupliły się ale cellulit jeszcze jest No nic trzeba być cierpliwym, bo jeszcze miesiąc nie minął jak piję, a przede mną jeszcze dwa
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 07:32   #1094
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dorinka, jeśli się nie mylę, to zaczęłyśmy w podobnym czasie stosować inneov Mam nadzieję, że inneov nadal będzie działał i latem będą z nas super niunie
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 07:49   #1095
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
dorinka, jeśli się nie mylę, to zaczęłyśmy w podobnym czasie stosować inneov Mam nadzieję, że inneov nadal będzie działał i latem będą z nas super niunie



Nie ukrywam, że liczę na to co podkreślone Ty pijesz saszetki czy łykasz tabsy ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 07:55   #1096
diablola
Przyczajenie
 
Avatar diablola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Właśnie kończę 3 opakowanie INNEOV w proszku o smaku truskawkowym i powiem Wam szczerze, że na razie kompletnie nie jestem zadowolona z efektów Kurację zaczęłam 04.04.2009. Do tego biegam regularnie co 2, 3 dni. Waga - 2 kg mniej (raczej od biegania bo zawsze tak mam) a cellulit jak siedział, tak siedzi. Widocznie dobrze mu u mnie Zarejestrowałam się specjalnie, żeby dołączyć się do tego wątku i na koniec kuracji wsadzić swoje trzy grosze. Koszt kuracji 380 (6 opakowań na 3 m-ce) i mimo wielkiego rozczarowania nie przestaję, piję dalej....
diablola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:26   #1097
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez diablola Pokaż wiadomość
Właśnie kończę 3 opakowanie INNEOV w proszku o smaku truskawkowym i powiem Wam szczerze, że na razie kompletnie nie jestem zadowolona z efektów Kurację zaczęłam 04.04.2009. Do tego biegam regularnie co 2, 3 dni. Waga - 2 kg mniej (raczej od biegania bo zawsze tak mam) a cellulit jak siedział, tak siedzi. Widocznie dobrze mu u mnie Zarejestrowałam się specjalnie, żeby dołączyć się do tego wątku i na koniec kuracji wsadzić swoje trzy grosze. Koszt kuracji 380 (6 opakowań na 3 m-ce) i mimo wielkiego rozczarowania nie przestaję, piję dalej....
Czyli nic nie widać ? żadnych zmian na ciele, nie jest smuklejsze, zbite , jędrne ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 09:57   #1098
JulaHula
Przyczajenie
 
Avatar JulaHula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez adriaa Pokaż wiadomość
375 mg taka jest info na opakowaniu

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------


Kurację trzeba przeprowadzić całą (6 opakowań!), a jak dodasz masaże jakimś mazidłem, trochę ruchu i w porządku dietę to będziesz miała efekt !
Moze rzeczywiscie pospieszylam sie ze sprawdzaniem efektów Na razie skonczylam 1 opakowanie A no i oczywiscie smaruje sie jakims mazidlem(), wiecej sie ruszam i trzymam diete(ale to juz od 1.5 miesiaca). Zobaczymy co bedzie dalej.

Pozdrawiam

Edytowane przez JulaHula
Czas edycji: 2009-05-21 o 10:00
JulaHula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:47   #1099
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/b]


Nie ukrywam, że liczę na to co podkreślone Ty pijesz saszetki czy łykasz tabsy ?

Piję saszetki. Według mnie organizm lepiej to przyswoi. To podobnie jak z wapnem. Kiedyś jak lekarz przepisywał mi wapno musujące, to powiedział, że takie rozpuszczone lepiej będzie przyswojone przez organizm niż tabletka. I tym się zasugerowałam
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 11:36   #1100
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Piję saszetki. Według mnie organizm lepiej to przyswoi. To podobnie jak z wapnem. Kiedyś jak lekarz przepisywał mi wapno musujące, to powiedział, że takie rozpuszczone lepiej będzie przyswojone przez organizm niż tabletka. I tym się zasugerowałam
Ideantycznie myślę, dlatego też piję saszetki truskawkowe
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:44   #1101
JulaHula
Przyczajenie
 
Avatar JulaHula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ideantycznie myślę, dlatego też piję saszetki truskawkowe
Na prawde myslicie ze to sie lepiej przyswaja niz kapsulki? Moze powinnam zmienic forme przyjmowania inneov...
JulaHula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:01   #1102
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez JulaHula Pokaż wiadomość
Na prawde myslicie ze to sie lepiej przyswaja niz kapsulki? Moze powinnam zmienic forme przyjmowania inneov...

Naprawdę , jesli nie masz zrobionych zapasów to zmień może na saszetki

Zresztą na forum gazety dziewczyny po saszetkach też widziały lepsze efekty
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 17:19   #1103
diablola
Przyczajenie
 
Avatar diablola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Czyli nic nie widać ? żadnych zmian na ciele, nie jest smuklejsze, zbite , jędrne ?
Smuklejsze i jędrniejsze nogi to zawsze mam na wiosnę jak zaczynam biegać po zimowej przerwie. Jestem obiektywna, mam cellulit też na przedramionach i ani drgnął i moje przedramiona nie są ani ciut ciut smuklejsze ani jędrniejsze. Może to za wcześnie na efekty. Tak jak napisałam piję dalej. A też uważam, że saszetki do picia są lepiej przyswajalne. Sądze, że firma wypuściła tabletki pod presją klientek niezadowolonych z rozpuszczanego napoju.
diablola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:37   #1104
JulaHula
Przyczajenie
 
Avatar JulaHula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Naprawdę , jesli nie masz zrobionych zapasów to zmień może na saszetki

Zresztą na forum gazety dziewczyny po saszetkach też widziały lepsze efekty
Moze warto w takim razie to zmienic.. Ale kurcze, boje sie ze nie bedzie mi to smakowac, no i ze dodaja tam dodatkowy cukier czy cos takiego..

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez diablola Pokaż wiadomość
Smuklejsze i jędrniejsze nogi to zawsze mam na wiosnę jak zaczynam biegać po zimowej przerwie. Jestem obiektywna, mam cellulit też na przedramionach i ani drgnął i moje przedramiona nie są ani ciut ciut smuklejsze ani jędrniejsze. Może to za wcześnie na efekty. Tak jak napisałam piję dalej. A też uważam, że saszetki do picia są lepiej przyswajalne. Sądze, że firma wypuściła tabletki pod presją klientek niezadowolonych z rozpuszczanego napoju.
Diablola, ale w jakim sensie te klientki mialy byc niezadowolone z rozpuszczalnego napoju? Chodzi Ci o smak? Zastanawiam sie czy przezucic sie na saszetki.
JulaHula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 06:24   #1105
diablola
Przyczajenie
 
Avatar diablola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Diablola, ale w jakim sensie te klientki mialy byc niezadowolone z rozpuszczalnego napoju? Chodzi Ci o smak? Zastanawiam sie czy przezucic sie na saszetki.[/quote]

Poczytaj fora z 2007 roku. Wszystkie forumowiczki zachwycały się "cudownym" działaniem In. a bardzo narzekały na paskudny smak i uciążliwość rozpuszczania saszetek. Wówczas cellulit cudownie znikał nawet po 2 opakowanich. (???) Jeszcze raz podkreślam, że jestem dokładnie w połowie kuracji i kompletnie żadnych efektów antycellulitowych nie widzę. Może za 1,5 m-ca odwołam wszystko. Oby!
diablola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:54   #1106
JulaHula
Przyczajenie
 
Avatar JulaHula
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez diablola Pokaż wiadomość
Poczytaj fora z 2007 roku. Wszystkie forumowiczki zachwycały się "cudownym" działaniem In. a bardzo narzekały na paskudny smak i uciążliwość rozpuszczania saszetek. Wówczas cellulit cudownie znikał nawet po 2 opakowanich. (???) Jeszcze raz podkreślam, że jestem dokładnie w połowie kuracji i kompletnie żadnych efektów antycellulitowych nie widzę. Może za 1,5 m-ca odwołam wszystko. Oby!
Mam nadzieje ze za 1.5 m-ca bedziesz skakac do gory ze szczescia. Zastanowie sie nad tym rozpuszczalnym inneov. Na razie mam jeszcze 1 opakowanie kapsulek.
JulaHula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:05   #1107
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Co do smaku powiem szczerze, jak dla mnie smak truskawkowy jest naprawdę dobry Wiem, kwestia gustu ale mnie czytając narzekania na smak aż ciężko w to uwierzyć, że ludzkie kubki smakowe az tak się różnią Autentycznie smakują mi te truskawy dlatego picie tego to dla mnie sama przyjemność
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 10:33   #1108
tynamartyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a czy w wieku 17 lat mozna stosowac ten inneov???
tynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 16:54   #1109
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

kurcze tak sobie czytam Was i powiem szczerze ze troche mnie to zaniepokoilo. bo ja wlasnie koncze 3 opakowanie Inneov ale w kapsułkach...
z ciekaowsci rozpuscilam sobie wlasnie truskawkowa saszetke ktora zostala mi sprzed roku jak dostalam próbke w Gymnasionie i coz tak jak rok temu niebardzo mi to smakuje..takie chemiczne i cos taki dziwny posmak ma.
moze brzoskwiniowe bylyby lepsze?
rozwazam czy jako 4 opakowanie nie kupic wlasnie saszetek...
hmmm nie wiem doradzcie cos
dla mnie kapsulki sa wygodniejsze i bezsmakowe chcoiaz ale jezeli saszetki maja lepiej dzialac to coz..dla urody trzeba pocierpiec:PP chcoiaz te 2 tygodnie potem zobacze
mial ktos brzoskwiniowe??jak smak?
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 06:51   #1110
koziolek2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja mam brzoskwiniowe bo jakos trudno u mnie dostac inny smak :/ pierwsze saszetki piło sie cieżko, ale teraz juz ok, nawet mi smakuje (moze kwestia przyzwyczajenia) wazne zeby działalo...a koncze juz drugie opakowanie, i efekty jeszcze nie zadowalają podsumowujac-dla mnie smak brzoskwiniowy jest do przełkniecia
koziolek2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.