Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 20:49   #1591
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A KNK ma zdecydowanie za dobre pomysły
.
że ja ? nie wiem o co chodzi, ale i tak jestem niewinny
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:01   #1592
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czy dla ludzików spoza Warszawy będzie chociaż fotorelacja z wykładów KNK?

Kamil masz kartę MAC zniżkową w PL?? Pytam a propos podkładu
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:07   #1593
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Tanyu jak bedziesz testowala podklad to od razu daj znac co i jak, jak lezy, czy nie uczula, bo zauwqzylam ze mamy podobne gusta ( jesli to nie bedzie mineralny bo takowego nie moge )
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:26   #1594
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tanyu jak bedziesz testowala podklad to od razu daj znac co i jak, jak lezy, czy nie uczula, bo zauwqzylam ze mamy podobne gusta ( jesli to nie bedzie mineralny bo takowego nie moge )
Reniu ja już testowałam Płynny mineralny, choć pięknie rozświetla, to szybko złazi z twarzy i mimo, że fajny nie powalił na kolana ( na duzo drobinek rozjaśniających, niby ładnie wygląda, ale on chyba jest do cer idealnych - tak na mój gust ) oraz miałam próbkę Studio sculpt w kolorze NC20. Jest bardzo fajny, ma żelową konsystencję, ale fajnie się rozprowadza - u mnie nie robił smug, dodatkowo można nakładac warstwami i wygląda to fajnie. Ładnie wygląda na buzi, ładnie wygląda w porach, całkiem nieźle je wygładza ( dla mnie bomba! ) daje niezły mat przy naturalnym wyglądzie. Co więcej mat nie jest z tych maskowych płaskich, ale twarz jest wielowymiarowa ( co prawda mniej niz przy płynnym mineralnym). Długo się trzyma na buzi. Naprawdę testy mnie zachwyciły. Jeszcze jedna uwaga co do tego podkładu- strasznie przyciąga puder do siebie. Jak nałozyłam na ten podkład pastele- to miałam na buzi same drobinki Dlatego dla mnie lepszym patentem jest wpierw delikatniutka warstwa sypkiego Kanebo a potem ewentualnie meteoryty.

Ja też mineralnych niestety nie mogę, ajkoś ze mną nie współpracują
Pozdrawiam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 08:48   #1595
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
że ja ? nie wiem o co chodzi, ale i tak jestem niewinny
KNK, czyli ja mam nie wpłacać Ci zaliczki? Już się nie mogę doczekać. Chciałam się jeszcze zapytać, czy każdy może wykupić kartę zniżkową w MAC w UK czy tylko makijażyści? Pozdrawiam!
Przepraszam, jeśli się powtarzam, ale internet mam tylko w pracy i nie jestem na bieżąco w temacie.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 09:49   #1596
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Odnośnie pędzelków... siostra zrezygnowała z MACa - ze względu na cenę. Wybrałyśmy za to TBS. Oby były dobre. . A niech mój Flatty się rozwali w grudniu to będę mieć 182.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:07   #1597
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mam do Was prosbe... PROSZE powiedzcie mi jaki pedzel z Mac-a jest nie za miekki do pudru w kulkach a dokladniej meteorytow??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 12:15   #1598
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Drogie ekspertki MACowe!
Mam do Was pytanie dotyczące eyelinera Fluidline, a dokładniej jego opakowania. No właśnie - jakie on ma w końcu opakowanie? W salonie MACa widziałam okrągłe. Ja mam kwadratowe. Kupowałam na allegro, ale generalnie z produktu jestem zadowolona, więc nie sądzę, żeby była to podróbka Jak to jest z tymi opakowaniami?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:23   #1599
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Drogie ekspertki MACowe!
Mam do Was pytanie dotyczące eyelinera Fluidline, a dokładniej jego opakowania. No właśnie - jakie on ma w końcu opakowanie? W salonie MACa widziałam okrągłe. Ja mam kwadratowe. Kupowałam na allegro, ale generalnie z produktu jestem zadowolona, więc nie sądzę, żeby była to podróbka Jak to jest z tymi opakowaniami?
Fluidline są okrągłe.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:32   #1600
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Drogie ekspertki MACowe!
Mam do Was pytanie dotyczące eyelinera Fluidline, a dokładniej jego opakowania. No właśnie - jakie on ma w końcu opakowanie? W salonie MACa widziałam okrągłe. Ja mam kwadratowe. Kupowałam na allegro, ale generalnie z produktu jestem zadowolona, więc nie sądzę, żeby była to podróbka Jak to jest z tymi opakowaniami?
Fluidline sa okrągłe. Raczej masz podróbkę
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:34   #1601
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Odnośnie pędzelków... siostra zrezygnowała z MACa - ze względu na cenę. Wybrałyśmy za to TBS. Oby były dobre. . A niech mój Flatty się rozwali w grudniu to będę mieć 182.
A co kupilas w TBS?
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 16:10   #1602
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A co kupilas w TBS?
Ten do różu i ten do nakładania i rozcierania cieni razy dwa
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 16:19   #1603
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
KNK, czyli ja mam nie wpłacać Ci zaliczki? Już się nie mogę doczekać. Chciałam się jeszcze zapytać, czy każdy może wykupić kartę zniżkową w MAC w UK czy tylko makijażyści? Pozdrawiam!
Przepraszam, jeśli się powtarzam, ale internet mam tylko w pracy i nie jestem na bieżąco w temacie.
nie musisz bo masz małe zamowienie, w polsce znizka jest chyba tylko dla makijażystów, natomost na świecie jest zniżka dla makijażystów i nieco nizsza dla fryzjerow, kosmetyczek, osób pracujących na scenie, dokładne info na stronie MacPro

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Drogie ekspertki MACowe!
Mam do Was pytanie dotyczące eyelinera Fluidline, a dokładniej jego opakowania. No właśnie - jakie on ma w końcu opakowanie? W salonie MACa widziałam okrągłe. Ja mam kwadratowe. Kupowałam na allegro, ale generalnie z produktu jestem zadowolona, więc nie sądzę, żeby była to podróbka Jak to jest z tymi opakowaniami?
zawsze był okragły, więc raczej to nie jest oryginał
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 16:47   #1604
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Tak mi teraz wpadło do głowy ze możemy sobie kiedys zrobic jakieś fajne szkolenie, z takich technik co to nie są za bardzo popularne w Polsce, a dają ciekawe efekty bo mnóstwo mitów krązy nawet na wizażu
Tych mitów to w ogóle mnóstwo krąży, nie tylko dotyczących makijażu. Kwestia pism kobiecych i (zbyt) dobrego PR-u firm kosmetycznych. Takie szkolenie to bardzo fajny pomysł

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
trochę mnie zdziwiłaś tą informacja, bo w USA wchodzi 12 października DSqared, a international ma być (podobno) od listopada... czyli co? daliby nam szybciej niż Amerykanom?
chociaż wiem, ze standy już w MAcu na tę kolekcję są od dawna, więc...
Przy Colour Craft bodajże tez tak było. W USA wchodziła w połowie lipca, a u nas już 1

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie mam tak dziwnie że mam bardzo jasną karnację (bledzioch ze mnie, zawsze mam problem z podkładem) ale ciemny kolor ust naturalny. Niestety nie dla mnie wszelakie odcienie Nude - delikatne róże, beże itp. a tak mi się podobają... No niestety - ze mnie robią trupka, więc moje kolory doustne nawet na dzień muszą być konkretne
Pokombinuj z kolorami, ja np jakiś czas temu odkryłam, że najlepiej się czuję (jak wyglądam to nieważne, ) w odcieniach typu śliwka... Dlatego zakochałam się w Soft Pause bo niby wygląda jak brąz a na ustach pięknie mieni się właśnie tak śliwkowo... a brązy, choć piękne nie są w ogóle dla mnie...
także wszystko kwestia dopasowania czegoś fajnego.
Czyli spodobała Ci się Soft Pause Ja tez mam bladą skórę i kolory "nude" wyglądają na mnie fatalnie. Ja też bardzo lubię różne śliwkowe odcienie i te z MACa z "berry" w nazwie. Pasują mi idealnie
Art Deco miało w zeszłojesiennej kolekcji śliczne półprzejrzyste śliwkowe błyszczyki, szkoda, że limitowane. I w MACu czegoś podobnego nie znalazłam.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 16:55   #1605
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

jejku, nie było mnie tydzień, a tu tyle czytania
widzę wielkie oczekiwanie na zakupy KNK

w zeszły piątek byłam w Północnej Irlandii m.in. w MACu.. i kupiłam sobie kilka drobiazgów ale pochwalę się jutro bo za chwilę lecę do pracy

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Jak się okazało polecane przez tą stronkę co podałyście Warm Chilli to LE czyli jej nie dostanę już . Teraz będę szukać z innych marek zamiennika. Byłam też pytać się o biel i polecono mi tą welwetową nie tą mocno perłową.
niestety nie było już Warm Chill chyba wymieniają co jakiś czas towar, bo mojego Pink Opala też już nie było
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:00   #1606
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię różne śliwkowe odcienie i te z MACa z "berry" w nazwie. Pasują mi idealnie
To teraz na Night Violet zapoluj - to repromote z CoC i już wtedy się w tym kolorze zakochałam Albo mój ulubiony ze stałej - Up the Amp - mocny chłodny fiolet.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:01   #1607
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

oglądałem dzisiaj Style Black cienie przecudne, mocne napigmentowane, mnóstwo drobinek i opalizacje wyrażne na skórze, tylko jeden cień jet bardziej brazowozłoty kompletnie nie czarny, ale tez piekny. Przetestowałem je też na mokro i jako liner da się nimi bawić pomadki matowe też super, błyszczyk ładny na pomadkę, ale solo na ustach średni chyba że ktoś ma bardzo mocna pigmentację ust bo to taki kolor brudnej szarej wody z fioletoróżowymi opiłkami. CCB jakieś słabo napigmentowane - reszty nie pamietam
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-09-24 o 17:50
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:15   #1608
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jejku, nie było mnie tydzień, a tu tyle czytania
widzę wielkie oczekiwanie na zakupy KNK

w zeszły piątek byłam w Północnej Irlandii m.in. w MACu.. i kupiłam sobie kilka drobiazgów ale pochwalę się jutro bo za chwilę lecę do pracy


niestety nie było już Warm Chill chyba wymieniają co jakiś czas towar, bo mojego Pink Opala też już nie było
Oj to szkoda.... jak nie fart to nie fart
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:41   #1609
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Ten do różu i ten do nakładania i rozcierania cieni razy dwa
Bardzo fajnie! I jak probowalaś ju je? Dobre są?
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 17:59   #1610
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To teraz na Night Violet zapoluj - to repromote z CoC i już wtedy się w tym kolorze zakochałam Albo mój ulubiony ze stałej - Up the Amp - mocny chłodny fiolet.
Dzięki za sugestię, zastanawiałam się nad nim, ale czy te pomadki nie są zbyt matowe? W sensie czy jakoś tam optycznie nie wpływają źle na wygląd ust (pewnie kolejne mity kosmetyczne, ale ja z dużą nieufnością podchodzę do wszystkiego z matem w nazwie ). W CoC też mi się podobały te szminki, ale w głowie miałam cytat z gazet, że "matowe szminki to tylko przy dużych ustach"... ...

Ale na pewno ją przetestuję Myślę, że już pierwszego dnia nie zniknie
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:16   #1611
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Piszę do was z prośbą, mam nadzieję, że bedziecie w stanie udzielić mi odpowiedzi
Czy w salonach maca można "zamowić" sobie makijaż, żeby ktoś profesjonalnie mnie pomalował. I czy ktoraś z was korzystała z tego i jak ocenia
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:35   #1612
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
oglądałem dzisiaj Style Black cienie przecudne, mocne napigmentowane, mnóstwo drobinek i opalizacje wyrażne na skórze, tylko jeden cień jet bardziej brazowozłoty kompletnie nie czarny, ale tez piekny. Przetestowałem je też na mokro i jako liner da się nimi bawić pomadki matowe też super, błyszczyk ładny na pomadkę, ale solo na ustach średni chyba że ktoś ma bardzo mocna pigmentację ust bo to taki kolor brudnej szarej wody z fioletoróżowymi opiłkami. CCB jakieś słabo napigmentowane - reszty nie pamietam
Musiałeś tak ?? Jak ja już sobie odpuściłam, powiedziałam, że wcale nie muszę mieć, że nie chcę, to musiałeś Kamilu napisać to tak, że zaczynam się zastanawiam nad posiadaniem przynajmniej dwóch odcieni I tutaj moje pytanie czy one dają jako liner taki efekt jak Pearglide ? Bo jeśli tak, to cóż, trzeba będzie wybulić
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 22:34   #1613
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Witam

Pozdrowienia od szalonego zMACanego mini-zlotu z Poznania ( W składzie Marta, Kasia i ja )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 22:48   #1614
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Witam

Pozdrowienia od szalonego zMACanego mini-zlotu z Poznania ( W składzie Marta, Kasia i ja )
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:45   #1615
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Tak jak ci już pisałam, mój przelew poszedł dziś rano, mam nadzieję, że zdąży dojść na czas bo się inaczej zapłaczę
Lizzie, przelewu nie ma robiłaś go w banku czy na poczcie ?

edit: Przelew dotarł, ale po tym jak wymieniłem częsć pieniedzy na funty, ale postarm sie kupić z twojego zamówienia tyle ile się da - jestem dobrej myśli
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-09-25 o 18:38
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:49   #1616
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie! I jak probowalaś ju je? Dobre są?
Jeszcze nie .... niech mi siostra je najpierw da na urodziny (dziś mam)..

Chyba ta paletka z Clinique się na mnie uparła (bo tą zieleń muszę mieć po prostu) a za to czekam na jakąś matową kolekcję z MACa lub z delikatną perłą.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 10:14   #1617
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
co do pomadki to mam taka z Lancome Rouge Absolue 382, ale chyba już jej nie ma, wysle ci z MAC'iem kawałeczek to wypróbujesz
dziękować
Cytat:
Jeżeli chodzi o koszty wysyłki, to policzę za paczkę do 1kg (lub dla osob kóre mają mniej kosmetyków za list polecony pryiorytetowy powiedzmy do 500g)+ ewentualne ubezpieczenie stosownie do wartości jeżeli ktoś chce.
ojjj to u mnie zdecydowanie będzie kg... a to z tym ubezpieczeniem możemy się tak umówić, że po wysyłce przelejemy za wysyłkę...?jak już będziesz wiedział dokladnie żeby potem pięciu przelewów nie robić
Cytat:
Jeżeli będą kosmetyki w takiej ilości jak zakładam to będzie jakieś 170-180pln z naszych składek ponad koszty wyjazdu, i z tych pieniędzy kupie kartony które będę potrzebował, taśmę klejącą, folie bąbelkową, koperty bąbelkowe i inne takie pierdoły. Tak będzie lepiej niz pózniej zawracanie głowy mi i wam o dodatkowe 3 czy 5 pln, pewnie zostanie z tego troche, ale to tak małe kwoty będą w przeliczeniu na osobę że nie ma sensu sie bawić w dokładne rozliczenia.

Cytat:
We wtorek będę wysyłał pw z dokładnym opisem co mam dla każdej osoby, po jakim kurcie GBP i ile wyszło w sumie
świetnie. Ja będę czekać we wtorek chyba cały dzień przed kompem jak tylko dostanę info co i jak to robię przelew


Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Mam do Was prosbe... PROSZE powiedzcie mi jaki pedzel z Mac-a jest nie za miekki do pudru w kulkach a dokladniej meteorytow??
ja do meteorytów mam i bardzo sobie chwalę pędzel z Sephory o dość gęstym włosiu taki wysuwany do pudru. nie pamiętam numeru, jestem w Poznaniu jak do domku zajadę to sprawdzę świetny bo zbity i kulki nie włażą a niego.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Czyli spodobała Ci się Soft Pause Ja tez mam bladą skórę i kolory "nude" wyglądają na mnie fatalnie. Ja też bardzo lubię różne śliwkowe odcienie i te z MACa z "berry" w nazwie. Pasują mi idealnie
Art Deco miało w zeszłojesiennej kolekcji śliczne półprzejrzyste śliwkowe błyszczyki, szkoda, że limitowane. I w MACu czegoś podobnego nie znalazłam.
BOSKA jest!!!!
Ja lubię szminki, błyszczyki z "berry" i "mauve" w nazwie ojjj przegapilam to Art Deco...
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Witam

Pozdrowienia od szalonego zMACanego mini-zlotu z Poznania ( W składzie Marta, Kasia i ja )
byłam, widziałam, MACałam...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:51   #1618
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

moje ostatnie łupy MACzkowe

Studio Fix NW25
Sculpt and Shape - Warm Light Definitive
cienie: Femme Fi, Time & Space, Expensive Pink
pigmenty: Kitschmas, Circa Plum, Mauvement


Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-09-25 o 13:55
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:10   #1619
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje ostatnie łupy MACzkowe

Studio Fix NW25
Sculpt and Shape - Warm Light Definitive
cienie: Femme Fi, Time & Space, Expensive Pink
pigmenty: Kitschmas, Circa Plum, Mauvement

Martiryb, świetne zakupy, zazdroszczę szczególnie pigmentu Mauvement
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:37   #1620
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

ja do meteorytów mam i bardzo sobie chwalę pędzel z Sephory o dość gęstym włosiu taki wysuwany do pudru. nie pamiętam numeru, jestem w Poznaniu jak do domku zajadę to sprawdzę świetny bo zbity i kulki nie włażą a niego.

Dziekuje, ze odpisalas
O tym pedzlu z Sephory slyszalam.ale niestety nie mam do niego dojscia, dlatego pytalam o Mac-iusiowe
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.