Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 11:10   #2191
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16118066]Wzielabym ten podklad, ale pewnie nr 1 bedzie za ciemny .[/QUOTE]

Nie widziałam nr 1 ale sądząc po tym jak jasny jest nr 05 to jedynka pewnie będzie porcelanowa, tylko dla ekstremalnie jasnych karnacji.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:11   #2192
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16118066]Wzielabym ten podklad, ale pewnie nr 1 bedzie za ciemny .[/QUOTE]
Tego samego sie obawiam, dodatkowy minus to krycie, bo ja lubie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:20   #2193
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

To ja tylko napiszę, że przyszedł mi HR Glorious (i że od 2 dni czekam na zatwierdzenie przesyłki na feelu )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:27   #2194
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
nie, dlatego, że w jest to sprzedaż wysyłkowa i tu jest po prostu ustawowy brak zwolnienia od VAT.

A te ograniczenia kwotowe dotyczą innych przypadków- zakupów w "nie sklepach" , prezentów, własnych "wwozów" i takie tam.......
czyli rozumiem że lepiej nie zaznaczać gift i wtedy nie bedzie naliczane?
a myslałam że bedzie odwrotnie ze jako gift i się odczepia
chociaż moje paczki zawsze sa sprawdzane bo są porozrywane i tylko tak owinięte żeby się trzymały,pierwszy raz to nie chciałam przyjąć od listonosza ale po niewielkim zastanowieniu stwierdziłam że to na pewno UC i odebrałam,ale zadnych opłat dodatkowych nie było.

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2009-12-29 o 11:32
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:29   #2195
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za pomocja właśnie koncze bazę lumene
Nie ma za co. Ja Lumene lubiłam za konsystencję. Ale nie była za trwała i się wałkowała jednak po ok. 6-7 godzinach. A z ArtDeco zrobił się kamień szybko, mimo dokręcania słoiczka. Guerlain mam już prawie 2 miesiące i ciągle jestem z niej zadowolona i używam z przyjemnością

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mogę zdać relację z podkładu YSL , mam go na buzi
Kolorystyka rzeczywiście bardzo jasna. W perfumerii były tylko testery dwóch odcieni 05 i 09. Dostałam próbkę 05 , jest to jasny żółtawy odcień zbliżony do np Chanel Innocence 020 ta 09 była sporo ciemniejsza, wpadająca zdaje się w pomarańcz.
Konsystencja gęstego nietłustego kremu, mi bardzo przypomina krem tonujący Sisley Tinted Moisturizer, którego latem używałam. Stopień krycia niewielki, też zbliżony do owego Sisley'a. Tak więc osoby, które potrzebują podkładu kryjącego mogą nie być zadowolone. Rozprowadza się gładko, nie podkreśla porów, mam wrażenie, ze nie jest zbyt wydajny bo tak jakby wsiąka w skórę. Nie wiam jak z trwałością, moge ocenić to dopiero za kilka godzin.
No chyba anuluję moją 04, bo z podkładów Chanel to chyba mi konsultantka dopasowała 040... Musze sobie wynaleźć inny odcień

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
To ja tylko napiszę, że przyszedł mi HR Glorious (i że od 2 dni czekam na zatwierdzenie przesyłki na feelu )
Zdaj proszę relację Ja się do niego przymierzam. I do Surrealist.. I nie wiem, który pierwszy brać
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:44   #2196
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Oczywiście Zaraz jadę ją odebrać od rodziców (na stary adres przyszła ) i się maźnę nim od razu
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:49   #2197
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Witam Was Truskawkomaniaczki

Prawie 2 lata nie zaglądałam do tego wątku, a kiedyś często pisałam. Odpuściłam sobie, bo nie wyrabiałam finansowo przez Tru
Ale że dostaję newsletter na maila oczywiście wlazłam wczoraj w te promocje na koniec roku i już wydałam kilka stów Oczywiście wzięłam krem pod oczy Borghese, tonik Borghese (akurat mój Biotherm się kończy), pomadkę Clarinsa Strawberry, puder SB, tusz NR, no i dzisiaj (nie wytrzymałam) kliknęłam podkład YSL. Wybrałam odcień Blond, mam nadzieję, że będzie ok. Do tej pory używałam CC DP 30 (Aurore).

No zwariować można przez truskawę!

Pozdrawiam wszystkie towarzyszki niedoli

Lili

Edytowane przez lilivampire
Czas edycji: 2009-12-29 o 11:51 Powód: pomyłka
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 11:54   #2198
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

UC łapnął róż diora oni mnie chcą chyba w ten sposób zmusić do porzucenia zakupów na tru, jesli i tym razem będę czekać na laurke 3 tygodnie to im chyba złoże poświąteczną wizyte.
Skoro nie mogą wyrobić z paczkami to po co je łapią
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:00   #2199
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Obserwacji ciąg dalszy...
Podkład nie robi maski, jest niewidoczny, to za sprawą, tak jak wcześniej pisałam kremowej nietłustej konsystencji, która wsiąka w skórę. Wkładając twarz w lustro można dostrzec jak leciutko osiada na suchych skórkach i w porach. Rozświetlenia nie dostrzegam, szkoda.
napisz cos be o nim, zeby mnie nie skusil
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:05   #2200
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ten wątek jest gorszy niż dżuma Nie wiedziałaś o tym
Coraz częściej się o tym przekonuję


Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Nie widziałam nr 1 ale sądząc po tym jak jasny jest nr 05 to jedynka pewnie będzie porcelanowa, tylko dla ekstremalnie jasnych karnacji.
Teraz to ja się boję że 1 będzie dla mnie za jasna, może trzeba było brać 2 nic to...poczekamy zobaczymy
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:07   #2201
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mogę zdać relację z podkładu YSL , mam go na buzi
Kolorystyka rzeczywiście bardzo jasna. W perfumerii były tylko testery dwóch odcieni 05 i 09. Dostałam próbkę 05 , jest to jasny żółtawy odcień zbliżony do np Chanel Innocence 020 ta 09 była sporo ciemniejsza, wpadająca zdaje się w pomarańcz.
Konsystencja gęstego nietłustego kremu, mi bardzo przypomina krem tonujący Sisley Tinted Moisturizer, którego latem używałam. Stopień krycia niewielki, też zbliżony do owego Sisley'a. Tak więc osoby, które potrzebują podkładu kryjącego mogą nie być zadowolone. Rozprowadza się gładko, nie podkreśla porów, mam wrażenie, ze nie jest zbyt wydajny bo tak jakby wsiąka w skórę. Nie wiam jak z trwałością, moge ocenić to dopiero za kilka godzin.
a ja nadal napalona
chyba pojadę zobaczyć tester
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 12:10   #2202
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
to będę grzecznie czekać.
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
tak


kochana sprawdź ten odcień 02 jutro skoro świt namiętnie, bo mam dylemat czy nie wziąć jednak 01 .....
z Diora 010 pasuje mi idealnie


a nie 22 E??
no więc tak
ja różu w tym 02 nie widzę ( mam tylko nadzieje że numeracja się pokrywa bo na tych próbnikach nie było nazw kolorów tylko numery ) - przykłądając go do 010 diora YSL wypada minimalnie jaśniej;
ma taki neutralny jasny kolor - dior moim zdaniem jest minimalnie bardziej bezowaty niż YSL;

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Hmm, no i muszę chyba z babskiej nieograniczonej ciekawości je kliknąć



To musisz mi pokazać jeszcze raz , bo wkleiłaś linka do strony głównej, a w dziale korektory duuużo ich i nie wiem, który to taki the beściak



Ale tak na chłopski rozum, to powinno być tyle sztuk ile było zamówień, bo chyba każde zamóienie odejmuje ilość dostępnych sztuk, więc teoretycznie dla nikogo, kto kupił nie powinno zabraknąć, no chyba, że Zenkowi przyjdzie do głowy poużywać trochę


No coś Ty Ryzyko jest wpisane w zakupy w ciemno Ja za to nigdy nie zapomnę, kto polecił mi Givenchy Extravaganza, które baaaardzo mi się podobają



Ten wątek jest gorszy niż dżuma Nie wiedziałaś o tym



Mój leży w UC, może jutro go dostanę
kurcze- nie mam chwilowo aparatu żeby wkleić - to jest full cover 15 ml - dziś testowałam - ZA***IOZA!!!

Rano pomalowałam się podkłądem YSL 02 którego próbkę dostałam wczoraj i wiem na 100% że za niego płacę;
1. pierwszy podkład w moim życiu którego kolor jest IDEALNIE taki sam jak mojej twarzy - jak go nakładałam to jakbym krem nakładała w kolorze buzi - nie było widać żadnej różnicy;
2. aplikacja mi sie z shisheido kojarzy - że on taki niby krem ale jakby troszkę pudrowy - bardzo szybko się wtapia w buzię - aż chce sie położyć więcej - ale ładnie mi wyrównał koloryt, zakrył jakieś minimalne zaczerwnienienia bez problemu;
3. w pierwszym wrażeniu miałam takie uczucie jakby sucho było na buzi - ale po kilku minutach podkład stopił się z twarzą tak idealnie że jest super - buzia ładna, nie podkreśla porów, nic mi sie nie świeci ( no może troche nos ale to norma że musze matowić go co 2-3 godziny), nie robi maski - twarz wygląda b. naturalnie

nie wiem co wam jeszcze napisać ...


dostałam dziś też pomadkę ysl 30 i mam doła
za różowa
konsystencja cudna, smak świetny, opakowanie zachwyca ale ten róż chyba mnie przeraża
co mnie podkusiło żeby 28 nie kupić
o ja durna

w pocieszeniu rano zanim listonosz ją przyniósł to rozpoczęłam błyszczyk stila z zestawu ulta mate i jest BOSKI - nie spodziewałam się
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:15   #2203
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no więc tak
ja różu w tym 02 nie widzę ( mam tylko nadzieje że numeracja się pokrywa bo na tych próbnikach nie było nazw kolorów tylko numery ) - przykłądając go do 010 diora YSL wypada minimalnie jaśniej;
ma taki neutralny jasny kolor - dior moim zdaniem jest minimalnie bardziej bezowaty niż YSL;



kurcze- nie mam chwilowo aparatu żeby wkleić - to jest full cover 15 ml - dziś testowałam - ZA***IOZA!!!

Rano pomalowałam się podkłądem YSL 02 którego próbkę dostałam wczoraj i wiem na 100% że za niego płacę;
1. pierwszy podkład w moim życiu którego kolor jest IDEALNIE taki sam jak mojej twarzy - jak go nakładałam to jakbym krem nakładała w kolorze buzi - nie było widać żadnej różnicy;
2. aplikacja mi sie z shisheido kojarzy - że on taki niby krem ale jakby troszkę pudrowy - bardzo szybko się wtapia w buzię - aż chce sie położyć więcej - ale ładnie mi wyrównał koloryt, zakrył jakieś minimalne zaczerwnienienia bez problemu;
3. w pierwszym wrażeniu miałam takie uczucie jakby sucho było na buzi - ale po kilku minutach podkład stopił się z twarzą tak idealnie że jest super - buzia ładna, nie podkreśla porów, nic mi sie nie świeci ( no może troche nos ale to norma że musze matowić go co 2-3 godziny), nie robi maski - twarz wygląda b. naturalnie

nie wiem co wam jeszcze napisać ...


dostałam dziś też pomadkę ysl 30 i mam doła
za różowa
konsystencja cudna, smak świetny, opakowanie zachwyca ale ten róż chyba mnie przeraża
co mnie podkusiło żeby 28 nie kupić
o ja durna

w pocieszeniu rano zanim listonosz ją przyniósł to rozpoczęłam błyszczyk stila z zestawu ulta mate i jest BOSKI - nie spodziewałam się
Nie przejmuj sie
tez dostałam dzisiaj pomadke YSL 30 i tez mi sie nie podoba opakowanie ma piekne, ale dla niego jej nie bede trzymac przeciez heh faktycznie mozna bylo klikac ta 28!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:17   #2204
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

tak pięknie YSL na topie !!! podczytuje i czekam żeby chociaz jedna napisała że jest badziew !!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:19   #2205
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Witaj w naszych skromnych progach



Młodym brać, starszym nie brać, a tym pośrodku (jak ja) - wisieć w koszyku

Jeśli mowa o tym kremiku pod oczy to ja mam 31 latek ,zmarchy maluskie ale zmora były cienie i doły pod oczami. teraz cienie małe doły niet,skóra pod oczkami miluśka gładziutka a poza tym ja nie jestem biegła z kosmetologii ale najlepsze kremy pod oczy na zmarchy to te z wit. C...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:21   #2206
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ja ogólnie twierdzę że YSL jest o'k ale szału nie ma , jak dla mnie oczywiście
z pewnoscia nie jest wart ceny regularnej
jeszcze nie kupiłam, ciągle się zastanawiam , mam mieszane uczucia
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273

Edytowane przez lola23
Czas edycji: 2009-12-29 o 12:23
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:25   #2207
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie
tez dostałam dzisiaj pomadke YSL 30 i tez mi sie nie podoba opakowanie ma piekne, ale dla niego jej nie bede trzymac przeciez heh faktycznie mozna bylo klikac ta 28!
no właśnie patrzę na te moje usta i jakoś mi nie styka
głupia głupia głupia
a taka milusia konsystencja
usta smaczne
opakowanie jest kosmiczne
ale chyba spóbuję ją na all puścić no bo faktycznie trzymać ja dla opakowania...
choć patrzę że ysl na allegro raczej nie chodzi

ide płacić za podkład na pocieszenie

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
ja ogólnie twierdzę że YSL jest o'k ale szału nie ma , jak dla mnie oczywiście
z pewnoscia nie jest wart ceny regularnej
jeszcze nie kupiłam, ciągle się zastanawiam , mam mieszane uczucia

powiem szczerze że za 325 też bym go nie kupiła
ale za stówkę moge zaszaleć - wyjdzie mi taniej niż diorksin, u mnie podkłady żyją max 6 miesięcy to sie zużyje = ale jednak co YSL to YSL
no i mojej buzi sie podoba
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:32   #2208
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o tym kremiku pod oczy to ja mam 31 latek ,zmarchy maluskie ale zmora były cienie i doły pod oczami. teraz cienie małe doły niet,skóra pod oczkami miluśka gładziutka a poza tym ja nie jestem biegła z kosmetologii ale najlepsze kremy pod oczy na zmarchy to te z wit. C...
hola ola jaką konsystencje ma ten krem?
Taką masełkowatą czy bardziej wodnistą/żelową?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:39   #2209
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
tak pięknie YSL na topie !!! podczytuje i czekam żeby chociaz jedna napisała że jest badziew !!!
badziew
ja nie kupuje chociaz cena faktycznie atrakcyjna...ale ja mam pory wielkie i ciagle z nimi problemy wiec w ciemno nie kupie, a ze nie mam jak przetestowac to po problemie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no właśnie patrzę na te moje usta i jakoś mi nie styka
głupia głupia głupia
a taka milusia konsystencja
usta smaczne
opakowanie jest kosmiczne
ale chyba spóbuję ją na all puścić no bo faktycznie trzymać ja dla opakowania...
choć patrzę że ysl na allegro raczej nie chodzi

ide płacić za podkład na pocieszenie

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------




powiem szczerze że za 325 też bym go nie kupiła
ale za stówkę moge zaszaleć - wyjdzie mi taniej niż diorksin, u mnie podkłady żyją max 6 miesięcy to sie zużyje = ale jednak co YSL to YSL
no i mojej buzi sie podoba
no u mnie wogole jakis ten roz taki dziwny:/ dobrze, ze drozsza nie byla bo bym sie inaczej wsciekla!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 12:43   #2210
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Mejkapownia, a mowilam - brac 28? bylo mnie sluchac

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

tego ysl to ja juz nie wiem
jutro pojde do tej seph i sie zobaczy....
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:46   #2211
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
hola ola jaką konsystencje ma ten krem?
Taką masełkowatą czy bardziej wodnistą/żelową?
Konsystencja w dotyku bardzo milutka nie wiem do czego porównać. to matowy żel ale nic wodnistego to masełkowata konsystencja. ja nie lubie kremów cięzkich żele tez nie koniecznie (choć z przewaga na nie) a ten krem ma dla mnie idealna konsystencję. nie roluje sie, szybko wchłania...
aż samej trudno mi uwierzyć że ten krem tonaprawdę strzał jak dla mnie w dziesiątkę
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:49   #2212
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
badziew
ja nie kupuje chociaz cena faktycznie atrakcyjna...ale ja mam pory wielkie i ciagle z nimi problemy wiec w ciemno nie kupie, a ze nie mam jak przetestowac to po problemie



no u mnie wogole jakis ten roz taki dziwny:/ dobrze, ze drozsza nie byla bo bym sie inaczej wsciekla!
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkapownia, a mowilam - brac 28? bylo mnie sluchac

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

tego ysl to ja juz nie wiem
jutro pojde do tej seph i sie zobaczy....
ale ja byłam przekonana że w sephorze nr 30 oglądałam i była sliczna...
i teraz nie wiem czy ze mną było coś nie tak czy z pomadką
no dziwny róż - w sumie na wieczór do światła sztucznego to chyba ok - ale tak od rana to mi chyba za mocno... choć może dlatego że siedze pod kocem i mam na sobie granatowy dres to mi sie ta pomadka nie komponuje

ilios - będę Cię już zawsze słuchać; ZAWSZE;
W sephorze jak wczoraj byłam w plazie to był tylko 05 z ysl , ale w douglase było chyba z 10 kolorów więc idź tam

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

chce jeszcze sobie do koszyka wrzucc krem pod oczy i tonik;
nie jestem przekonana czy zapłacę - dam sobie kilka dni do namysłu ale wolę mieć "zaklepane" bo np. cieni ysl widzę że już nie ma;
i co kliknąć jako trzecie??????
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:01   #2213
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII


---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

chce jeszcze sobie do koszyka wrzucc krem pod oczy i tonik;
nie jestem przekonana czy zapłacę - dam sobie kilka dni do namysłu ale wolę mieć "zaklepane" bo np. cieni ysl widzę że już nie ma;
i co kliknąć jako trzecie??????[/QUOTE]

jak zapłacisz za krem i uzyjesz i nie będzie Ci pasował to ja go chętnie odkupię
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:03   #2214
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
napisz cos be o nim, zeby mnie nie skusil
skuś się Dimiti...skuś....

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
Rano pomalowałam się podkłądem YSL 02 którego próbkę dostałam wczoraj i wiem na 100% że za niego płacę;
1. pierwszy podkład w moim życiu którego kolor jest IDEALNIE taki sam jak mojej twarzy - jak go nakładałam to jakbym krem nakładała w kolorze buzi - nie było widać żadnej różnicy;
2. aplikacja mi sie z shisheido kojarzy - że on taki niby krem ale jakby troszkę pudrowy - bardzo szybko się wtapia w buzię - aż chce sie położyć więcej - ale ładnie mi wyrównał koloryt, zakrył jakieś minimalne zaczerwnienienia bez problemu;
3. w pierwszym wrażeniu miałam takie uczucie jakby sucho było na buzi - ale po kilku minutach podkład stopił się z twarzą tak idealnie że jest super - buzia ładna, nie podkreśla porów, nic mi sie nie świeci ( no może troche nos ale to norma że musze matowić go co 2-3 godziny), nie robi maski - twarz wygląda b. naturalnie
a nie mówiłam że cudo

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
tak pięknie YSL na topie !!! podczytuje i czekam żeby chociaz jedna napisała że jest badziew !!!


---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość


chce jeszcze sobie do koszyka wrzucc krem pod oczy i tonik;
nie jestem przekonana czy zapłacę - dam sobie kilka dni do namysłu ale wolę mieć "zaklepane" bo np. cieni ysl widzę że już nie ma;
i co kliknąć jako trzecie??????
kup sobie pomadke wyjdzie 21 zeta
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:06   #2215
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a klykłam se pojednczo - najpierw kremik podoczny, potem tonik - będę sobie za wszystko płacić pojednynczo, jakośsie rozłozy w czasie i paczek więcej przyjdzie

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

chce jeszcze sobie do koszyka wrzucc krem pod oczy i tonik;
nie jestem przekonana czy zapłacę - dam sobie kilka dni do namysłu ale wolę mieć "zaklepane" bo np. cieni ysl widzę że już nie ma;
i co kliknąć jako trzecie??????
jak zapłacisz za krem i uzyjesz i nie będzie Ci pasował to ja go chętnie odkupię [/QUOTE]

ano widzisz zawsze to jakaś opcja będę pamiętać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:06   #2216
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Był ktoś w końcu zerknąć na ten podkład w perfumerii?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:08   #2217
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość

kup sobie pomadke wyjdzie 21 zeta
pomadke kupiłam już sobie wczoraj wraz z triem stila i kredką lancoma
i już nawet do mnie leci

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Był ktoś w końcu zerknąć na ten podkład w perfumerii?
ale ysl??
no był
ja na przykład
i mam go dziśna swej facjacie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:13   #2218
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
pomadke kupiłam już sobie wczoraj wraz z triem stila i kredką lancoma
i już nawet do mnie leci

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



ale ysl??
no był
ja na przykład
i mam go dziśna swej facjacie
A jaki odcien? Interesuje mnie 01 musi byc megajasny i ciutke kryjący, tak czy nie?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:14   #2219
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ej, faktycznie nie ma tych cieni juz dobrze, ze juz mam ss
a nawet myslalam czy nie wziac jeszcze jednych, bo wczoraj macalam i calkiem calkiem sie wydaja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:18   #2220
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ale ysl??
no był
ja na przykład
i mam go dziśna swej facjacie
myślę, że 01 to bedzie porcelana idąca w róż, a 02 porcelana idąca w beżo-żółcie
ale zaskoczyłaś mnie, że 02 jest jaśniejszy od 010 Diora, bo on wydaje mi się mega jasny
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.