Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 09:26   #3451
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka zastanawiam się nad Ha-Pantotenem i vitapilem, a oby dwa są na włosy, paznokcie i cerę??

Paulcia no mogłabys miec poważne problemy, naprawdę...ale dobrze, że się "opamiętałaś" w porę
a co do tabletek to ja albo vitapi albo Ha-pantoten

mgielka na ostatnim zdjęciu Ci jest naprawdę ślicznie
teraz jest ten nowy vitpil i tez wpływa na paznokcie i cerę bo to biotyna robi z resztą dam ci fajnego linka tu są dobre informacje http://www.puritan.pl/Products/see/1...l/189/Preparat ale jeśli czytałaś ze źle wpływa na cerę trondzikową to bierz albo ha-patonten albo ten mertz special

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
można. Tylko musiałabyś zamówić keratynę i przerobić końcówkę, ja tak robiłam i swojego czasu przedłużałam tylko na keratynę,ale teraz przerzuciłam się na ringi, moim zdaniem to lepsza metoda,bo włoski które zdejmiesz możesz jeszcze raz założyć,a te na keratynę no i jak ściągniesz to pełno tej keratyny na głowie,a po ringach śladu nie ma [COLOR="Silver"]
aha... no ale ja próbowałam ringów na paru pasemkach i to był dla mnie koszmar myślałam o tym tylko kiedy je ściągne i zostało mi sporo włosów
a ciebie zapytam bo laydy mi nie odpisala czy trzeba myć glowe na stojąco czy można pochylonym nad wanną???

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ewcia, ja robiłam bez żadnej rozgrzewki to 8 min abs wystarczająco się rozgrzewałam w trakcie heh

mgiełka-prześlicznie Ci w tym jasnym blondzie wracaj do niego!!

dziewczyny co to vitapilu, to kiedyś zrobiłam rozeznanie u pani farmeceutki i powiedziała, że to obecnie najlepszy na rynku suplement na włosy ma wszystko czego tylko im potrzeba
dla tego ja sie na vitapil przerzucam i jeszcze on ma drożdże w składzie a to jest mega kop na porost!

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałam trochę czasu i zafarbowałam wlosy dzisiaj.
Stockholmem. Trzymalam 50 minut na odrostach i potem dałam na całość na 10 minut. Wstawię zdjecia z lampą z lekko wilgotnymi włosami, jutro dam lepsze. Jestem zaskoczona efektem. Na plus.
Z lampą sie odróżnia kolor wlosow a odrostów, ale jutro wstawię w swietle dziennym, a kolor nie odroznia sie wiele. Ale w rzeczywistosci złapało bardzo dobrze

Jakośc tych zdjec jest kiepska. Nie usunę ich oczywiscie, ale jutro wkleje dzienne, bo te jednak przekłamuja kolor. Ten odrost wydaje sie jakis szary? i mocno sie blyszczy
no nawet nieźle w tym świetle a jk ciemny masz odrost?? koniecznie wklej fotki w świetle dziennym!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:32   #3452
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia ja biore biotyne po tabletce 5 mg. Efekt narazie na paznokciach. Tak szybko efektow jeszcze nie mialam. Cera mi sie pogorszyla z jednej strony czyli cos mi powyskakiwalo z drugiej wyladniala . Ciezko mi stwierdzic moze to pokrzywa, moze biotyna , moze na okres. Mam zamiar wziasc tak przez trzy miesiace a potem slabsza ddawke zastosowac.

Snow ladny plaszczyk. A wzrost 170 to juz wysoki dla kobiety ( jak dla mnie) i z drugiej strony rozwojowy bo obcas 12 centow mozna jeszcze ubrac. Ja mam 170 pare jakies 2 lub 3 a wiekszosc kobiet ktore znam ledwo mi do ramienia siega. Moze faktycznie mlodsze pokolenia sa wyzsze...

Agatau tys to blyskawica, dopiero co odrost poganialas na pasemka a juz odrostu nie ma . Ale ladniutko ci wyszlo .
Mysle ze z dwojga to ty lato jestes. Bo zima to albo sniezka albo taki typ goracej brunetki. Oczy owszem zimne ale oprawa bardzo ciemna, geste brwi mocno zarysowane i ciemne wlosy... a u ciebie blondzik. Cera albo mleczna nie zarozowiona albo oliwkowa nie rumiejaca. Zima moze miec tez wlosy blond bardzo jasny lub bialy, taki typ powiedzmy zimny skandynawski. Albo jestes typem mieszanym.
Bunny sie zna na typach moze ci pomoze ?
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:42
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:40   #3453
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kiciamala no ja tez mysle ze jestem jednak lato

Wkleje zdjecia, na razie aparat ładuję
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:42   #3454
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow
Ale śliczny płaszczyk
Mam bardzo podobny i jest to mój ulubiony.Mam sporo kurtek i płaszczy ale ten to najukochańszy.Czyżbyś kupiła go w MANGO?

infatuated
Oj to już coraz bliżej farbowania.A powiedz jaki jest poziom Twoich naturalnych włosów.Moj jest gdzieś kolo 6 wiedz się zastanawiam co to wyjdzie mi z tym odrostem jak wezmę 9,13.

Agatu
Bardzo dobrze wzięło.Ale nie ma się co dziwić masz dość jasne włosy swoje naturalne.Ale na prawdę świetnie.Dawaj te foty bo czekamy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-26 o 09:44
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:03   #3455
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj stalam przed farbami w rossmannie i ten odcień już miałam w koszyku, ale stwierdziłam, że jeszcze się wstrzymam bo jak kupie to będzie mnie kusić, żeby ją zrobić odrazu a powiedźcie mi czy któraś z was miała ten kolor? jak wychodzi? Najważniejsze, jak chwyta odrosty????

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
chcialam sie Wam pochwalic ze dostalam prace!!! na 1/2 etatu w sklepie z garniturami i odzieza damska i meska dziisaj bylam pierwszy dzien i bylo calkiem spoko to moja pierwsza praca.. bardzo sie balam ale niepotrzebnie! zobaczymy jak bedzie dalej..
No to gratuluję Będzie dobrze na pewno

Ja powinnam mieć zakaz wchodzenia do rossmanna bo poszłam po szampon a kopiłam jeszcze oczywiście dużo innych kosmetyków, jak zawsze same potrzebne ale dorobiłam się też wody brzozowej, zobaczymy czy pomoże
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:12   #3456
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ta palettka bardzo ładnie wychodzi i świetnie bierze odrosty- moja siostra nią robi. Kolor wychodzi bardzo błyszczący i jasny- taki słoneczny blond.
Mogę polecić
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:16   #3457
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kochaneczka mozesz położyć stokholm z 12% albo jakąś inną farbe profesjonalna z hurtowni popielatą. Wtedy zgasisz rude.
Jaki ty masz poziom naturali? Jaki poziom farby chcesz osiągnąć?
infatauted, marjeta- bardzo dziekuje Wam za gratulacje! bardzo mi milo

Bunny ja mam poziom naturali ok.6 albo 5-6.- cieply odcien.
A chcialabym zrownac odrosty z reszta wlosow- a jaki to jest poziom teraz to nie wiem sama.. cos ok 10. wczesniej (po tonowaniu garnierami)bylo 9 bo byly bardziej szare ale juz sie troche to wyplukalo wiec mysle ze to jest 10 teraz z chlodnym odcieniem.
Farbowalam kiedys wellatonem 12/1- wyszło rudo na odrostach. Pozniej mialam pasemka rozjasniaczem na tym i znowu zafarbowalam calosc, tylko ze Syossem 9-5 tez wyszlo mi rudo(podobnie jak ppo wellatonie) no i stonowalam to Garnierami wg przepisu mysi- rudo-zolte na odrostach sie stonowalo i calosc tez lepiej wygladala. Obecnie ten popiel sie wyplukal troche a na odrostach jakby bardziej zaczal sie znowu rudawy wybijac. No i moje naturalne odrosty juz sa ok 0,5 cm.
Na pewno chce chłodny odcien, ewentualnie jakis pastelowy. Nie chce metody podklad+farba. Wiec jesli to jedyne rozwiazanie to wole cos z poziomu 9- chlodny. Chcialabym jak najmniej inwazyjnie teraz zafarbowac wloski bo wypdaja dosc znacznie ostatnio
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 10:21   #3458
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Blond Bunny, tam na stronie 114 sa moje zdjęcia z tym Garnierem. Myślisz, że jak ten garnier się wypłucze, to mogłabym spróbować tej Palette, o której teraz pisała marejta?
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:25   #3459
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ta palettka bardzo ładnie wychodzi i świetnie bierze odrosty- moja siostra nią robi. Kolor wychodzi bardzo błyszczący i jasny- taki słoneczny blond.
Mogę polecić
Bunny a czy twoja siostra kładzie ją bezpośrednio, czy najpierw robi podkład? Jakie ma odrosty?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:25   #3460
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wklejam zdjecia.
Jak widać włosy nie sa srebrne jak ktoras z Was pisała
Jest pochmurno, szkoda, bo lepiej by wyszły zdjecia w dzień słoneczny.
Odrost mialam około 1,4cm max.
I z tyłu robilam sama więc mam miejsca nawet nie maźnięte farbą Ale tak tego nie widać.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:25   #3461
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mgielka mi tez sie podobasz w tym zlotym blondzie. Na tym ostatnim zdjeciu przypominasz mi taka dziewczyne
http://www.youtube.com/watch?v=QgKLDX_owz8

Agatau no wyszlo ci jak na pudelku , no az zazdroszcze. Mi slabo rozjasnilo.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-26 o 10:31
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 10:28   #3462
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Mgielka mi tez sie podobasz w tym zlotym blondzie. Na tym ostatnim zdjeciu przypominasz mi taka dziewczyne
http://www.youtube.com/watch?v=QgKLDX_owz8
kicimała, dziękuję Izabelle25D - bardzo lubię ją oglądać - przesympatyczna dziewczyna
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:31   #3463
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia.
Jak widać włosy nie sa srebrne jak ktoras z Was pisała
Jest pochmurno, szkoda, bo lepiej by wyszły zdjecia w dzień słoneczny.
Odrost mialam około 1,4cm max.
I z tyłu robilam sama więc mam miejsca nawet nie maźnięte farbą Ale tak tego nie widać.
no prosze żadnej żółci rudości no rewelacja!!! kurcze ale ja to chyba mam za ciemne odrosty na taki kolorek... ale widze siebie chyba jednak w jaśniejszych włosach
aaa dziewczyny przed chwilą powróciłam do prostej grzywki chyba juz z rok jej nie mialam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:36   #3464
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kiciamala no nie dokladnie jak na pudełku, bez przesady
na zdjeciach sa lekko cieple, ale w rzeczywistości są chlodniejsze.

kotka wklej zdjecie z grzywka, jak wygladasz, prosze, bo mnie tez kusi Please
Widzisz siebie w jasniejszych? Ja juz mam i tak mocno jasne.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:38   #3465
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

aha... no ale ja próbowałam ringów na paru pasemkach i to był dla mnie koszmar myślałam o tym tylko kiedy je ściągne i zostało mi sporo włosów
a ciebie zapytam bo laydy mi nie odpisala czy trzeba myć glowe na stojąco czy można pochylonym nad wanną???
ja mam wannę i głównie myję tak,że siedzę w wannie kąpie się i od razu myję włosy. Można tak myć,że pochylasz głowę,ale wtedy plączą się włosy pomiędzy łączeniem (ringiem, zgrzewem) a skórą głowy i jak ściągniesz d oczepiane włosy to w tych miejscach masz takie jakby dredy
mam nadzieję,że w miarę jasno napisałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 10:55   #3466
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj stalam przed farbami w rossmannie i ten odcień już miałam w koszyku, ale stwierdziłam, że jeszcze się wstrzymam bo jak kupie to będzie mnie kusić, żeby ją zrobić odrazu a powiedźcie mi czy któraś z was miała ten kolor? jak wychodzi? Najważniejsze, jak chwyta odrosty????



No to gratuluję Będzie dobrze na pewno

Ja powinnam mieć zakaz wchodzenia do rossmanna bo poszłam po szampon a kopiłam jeszcze oczywiście dużo innych kosmetyków, jak zawsze same potrzebne ale dorobiłam się też wody brzozowej, zobaczymy czy pomoże
kupiłam dzisiaj tą farbę właśnie w rossmanie, idę zaraz próbować na pasemku, bo się boję co wyjdzie, a nie ukrywam że oczekiwania co do niej mam duuże...
Dziewczyny, jeśli mam naprawdę jasny odrost to mogę od razu nałożyć na całość włosów?
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.

Edytowane przez kaps
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:00
kaps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:14   #3467
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia.
Jak widać włosy nie sa srebrne jak ktoras z Was pisała
Jest pochmurno, szkoda, bo lepiej by wyszły zdjecia w dzień słoneczny.
Odrost mialam około 1,4cm max.
I z tyłu robilam sama więc mam miejsca nawet nie maźnięte farbą Ale tak tego nie widać.
Świetnie Gratuluje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:19   #3468
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ty to jestes blyskawica Z tego co widac to bardzo, bardzo przyzwoicie wyszlo A mowie Wam od nie wiem kiedy ze to swietna farba Nie wiem jak to wyglada w realu ale z tych zdj wyglada na to ze odrost troche lepiej Ci rozjasnilo niz Yattamance na wodzie 12%? Wstaw jutro fotki w dzien
No a jakże w końcu mam ciemniejsze włoski Poza tym ja miałam prawie 2 cm odrostu więc było widać, a jak Agatka miała mały odrost to tak go nie widać Obecnie już mi się trochę wypłukało i już tak nie razi Po prostu nauczka by nie czekać aż odrost będzie taki długi; jakbym zrobiła od razu jak miał około cm i cyknęła z flaszem to też by go nie było widać

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:23
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:20   #3469
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kotka pokaz grzyweczke tez juz swojej rok nie mam i niedlugo bedzie ciachuuu ciach nie ma to jak grzywki dodaja sexapilu i wogole ukazuja twarz w innej odslonie tylko ze do tego zazwyczaj trzeba miec proste wloski a nie loki czy scisly skret wlosow dlatego ja nie dbam juz tak bardzo o mocny skret a raczej o grubsze fale
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:25 Powód: literki
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 11:22   #3470
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamanka no dlatego ja nie czekalam, moj mial około 1,2-1,4cm. Zreszta na zdjeciu widac jak sie dobrze przyjrzec gdzie odrost był
Teraz zrobie pewnie za miesiąc max.

Adzi dziekuje
Staralam sie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:25   #3471
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka no dlatego ja nie czekalam, moj mial około 1,2-1,4cm. Zreszta na zdjeciu widac jak sie dobrze przyjrzec gdzie odrost był
Teraz zrobie pewnie za miesiąc max.

Adzi dziekuje
Staralam sie
Ale włoski zdrowe i długie Super Kiedy moje wreszcie urosną
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:27   #3472
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj tą farbę właśnie w rossmanie, idę zaraz próbować na pasemku, bo się boję co wyjdzie, a nie ukrywam że oczekiwania co do niej mam duuże...
Dziewczyny, jeśli mam naprawdę jasny odrost to mogę od razu nałożyć na całość włosów?
To trzymam w takim razie kciuki ale ty piszesz, że masz jasny odrost, a ja wręcz przeciwnie zastanawiam się po prostu czy chwyci mi na ten ciemny, chociaż na stronie pokazują niby ze tak Koniecznie pokaż nam wyniki
Coraz bardziej mnie kusi kupno i zrobienie ale dopiero półtora tygodnia mam od farbowania u fryzjera, a może dwa i trochę sama nie pamiętam
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:30   #3473
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale włoski zdrowe i długie Super Kiedy moje wreszcie urosną
Gdzie tam one zdrowe i długie, nic z tego. Długosc jak widac czyli to sie nazywa chyba półdługie
A zdrowe tez nie, niestety zniszczone, ale staram sie dbac i pielegnowac je.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:36   #3474
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kiciamala no nie dokladnie jak na pudełku, bez przesady
na zdjeciach sa lekko cieple, ale w rzeczywistości są chlodniejsze.

kotka wklej zdjecie z grzywka, jak wygladasz, prosze, bo mnie tez kusi Please
Widzisz siebie w jasniejszych? Ja juz mam i tak mocno jasne.
znaczy ja mam jasne
pierwsze zdjeci słaba jakoś i nie oddaje efektu (włosy nie wyprostowane i moje nieszczęsne fale) ale nie mam aparatu za sobą w pracy
2 zdjecie to jak wyszłam od fryzjara z podcientymi końcówkami i ono oddaje najbardziej mój kolorek tam gdzie robie juz farby to ładniesze reszta jeszcze zółć przebłyskuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:40   #3475
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mam wannę i głównie myję tak,że siedzę w wannie kąpie się i od razu myję włosy. Można tak myć,że pochylasz głowę,ale wtedy plączą się włosy pomiędzy łączeniem (ringiem, zgrzewem) a skórą głowy i jak ściągniesz d oczepiane włosy to w tych miejscach masz takie jakby dredy
mam nadzieję,że w miarę jasno napisałam
no mniej więcej jasno narazie sie na to na bank nie zdecyduje... za dużo musiałabym zmienić a ty jak sobie z tym radzisz? sama przedłużasz?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:40   #3476
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Grzywka super
Kotka ale Ty takich bialych jak Ewcia chyba teraz nie masz. Ze zdjecia wynika ze masz jasne, bardzo jasne, ale z refleksami, naturalne, takie chłodno-cieple.
Takie mleczno-słoneczne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:42   #3477
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Gdzie tam one zdrowe i długie, nic z tego. Długosc jak widac czyli to sie nazywa chyba półdługie
A zdrowe tez nie, niestety zniszczone, ale staram sie dbac i pielegnowac je.
Wierzę na słowo jednak na zdjęciu wyglądaja bardzo zdrowo No a jeśli chodzi o długość to jak dla mnie to są długie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:48   #3478
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wierzę na słowo jednak na zdjęciu wyglądaja bardzo zdrowo No a jeśli chodzi o długość to jak dla mnie to są długie
Poczekaj, na wiosnę bedziesz miała dłuższe niz ja teraz Nim sie obejrzysz urosną byle by kucyka moc zrobic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:56   #3479
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
znaczy ja mam jasne
pierwsze zdjeci słaba jakoś i nie oddaje efektu (włosy nie wyprostowane i moje nieszczęsne fale) ale nie mam aparatu za sobą w pracy
2 zdjecie to jak wyszłam od fryzjara z podcientymi końcówkami i ono oddaje najbardziej mój kolorek tam gdzie robie juz farby to ładniesze reszta jeszcze zółć przebłyskuje

Ładnie Ci w tej grzyweczce Ja tam tak właśnie średnio raz na rok chęć na grzywkę po czym po jakimś czasie mi się nudzi Teraz też nie dano miałam grzywkę na prosto ale ścięłam ją by się na skos ukłądała i obecnie ma prawie długość reszty włosków

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Poczekaj, na wiosnę bedziesz miała dłuższe niz ja teraz Nim sie obejrzysz urosną byle by kucyka moc zrobic
Ja wiem.. ale ile to jeszcze czasu Nie mam pracy, siedzę w domu te dni jakoś tak wolno mijają Także wiosna to dla mnie jeszcze wieki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 12:38   #3480
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Grzywka super
Kotka ale Ty takich bialych jak Ewcia chyba teraz nie masz. Ze zdjecia wynika ze masz jasne, bardzo jasne, ale z refleksami, naturalne, takie chłodno-cieple.
Takie mleczno-słoneczne
nom.. heh coś podobnego jak wasienka ma
ale ja chce takie jasne ostatno robiłam delux a na to pasenka po górze syossem i widać ze góra bardziej mleczna ale nie przeszkadza mi to

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ładnie Ci w tej grzyweczce Ja tam tak właśnie średnio raz na rok chęć na grzywkę po czym po jakimś czasie mi się nudzi Teraz też nie dano miałam grzywkę na prosto ale ścięłam ją by się na skos ukłądała i obecnie ma prawie długość reszty włosków [COLOR="Silver"]
ja to chce mieć jakąs fajną grzyweczke bo jak wiąze włosy w kitke to mam jakieś włoski zostawione i to fajnie wygląda a zresztą ciągle ją zmieniam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.