Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 14:38   #3961
gogo29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Moje kolejne pytanie (pewnie już nie raz poruszane na tym forum, ale nie chce mi się przeszukiwać tylu stron w poszukiwaniu odpowiedzi - prosze mnie nie bić A więc: jaki jest najlepszy MAC-owy pędzel do różu?
gogo29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:51   #3962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Moje kolejne pytanie (pewnie już nie raz poruszane na tym forum, ale nie chce mi się przeszukiwać tylu stron w poszukiwaniu odpowiedzi - prosze mnie nie bić A więc: jaki jest najlepszy MAC-owy pędzel do różu?
O pędzlach było już milion razy. Genralnie ile osób tyle opinii.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:43   #3963
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam pytanie do osób używających podkładu Pro Longewara, czy u was po dłuższym stosowaniu też zaczęły się dziać dziwne rzeczy na twarzy? Ja nigdy nie miałam problemów ze skórą, okazjonalnie raz na pare miesięcy coś się pojawiało i po paru dniach znikało, a po używaniu przez około 4 miesiące tego podkładu moja cera stała się okropna Na początku myślałam że to może wina złej pielęgnacji, ale to raczej ten podkład tak zapycha.. a Face&Body? on też może zapychać?szukam teraz czegoś lżejszego..
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:46   #3964
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Moje kolejne pytanie (pewnie już nie raz poruszane na tym forum, ale nie chce mi się przeszukiwać tylu stron w poszukiwaniu odpowiedzi - prosze mnie nie bić A więc: jaki jest najlepszy MAC-owy pędzel do różu?
na takie pytanie to niestety nikt Ci nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi (w ogóle w tym wątku pytanie o naj- cokolwiek są skazane na niepowodzenie, lubimy tu chyba przede wszystkim dyskusje )

Wszystko zależy od efektu jaki chcesz uzyskać i jakiego typu produkt zamierzasz użyć

ja używam 188 (mały "skunks" - ten dwukolorowy) i on jest świetny do róży mocno napigmentowanych, a także do róży w kremie/żelu/sypkich i różnych rozświetlaczy bo najłatwiej uzyskać mi nim naturalny efekt - koloru wtopionego w skórę. Ale też trzeba się nim trochę napracować - dwa machnięcia pędzlem nie wystarczą.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:51   #3965
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
no dobra pora sie przynać pracowałem w MAC w Arkadii nie dawno, tzn juz nie pracuje, więc bardzo mozliwe że ze mną rozmawiałaś

miło było przeczytac od paru osób tutaj że podobała wam się moja praca, to było całkiem smieszne jak kojarzyłem z kim rozmawiam

i zeby było jasne moje posty to ni żadna reklama, udzielam się w tym watku juz chyba od 3 lat, bardzo cenie te kosmetyki w pracy

to ci niespodzianka.
To Ty mi doradziles ten pedzelek??
Jezeli tak ,to
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:54   #3966
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób używających podkładu Pro Longewara, czy u was po dłuższym stosowaniu też zaczęły się dziać dziwne rzeczy na twarzy? Ja nigdy nie miałam problemów ze skórą, okazjonalnie raz na pare miesięcy coś się pojawiało i po paru dniach znikało, a po używaniu przez około 4 miesiące tego podkładu moja cera stała się okropna Na początku myślałam że to może wina złej pielęgnacji, ale to raczej ten podkład tak zapycha.. a Face&Body? on też może zapychać?szukam teraz czegoś lżejszego..
Szczerzę mówiąc, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Widocznie Twojej skórze nie działa na dobre, bywa i tak. Co do Face& Body, nie me jednoznacznej odpowiedzi. Każdy typ skóry jest inny. Około 10 osób będzie go używało bez negatywnych efektów, a 11 coś się przytrafi. Proponuję przetestowanie w postaci próbki.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 16:21   #3967
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A tak żartem, to już widzę miny koleżanek z poważnej instytucji, jak wyciągam opakowanie pudru z WW, by poprawić sobie nosek Bo koledzy pewnie by padli
A ja się nie mogę doczekać jak będę wyciągać publicznie szminkę z napisem Wonder Woman
A z tym pudrem to możesz mieć dodatkowy efekt komiczny nie tylko z powodu koloru, ale i rozmiaru
A koledzy to padną z zachwytu - oni pewnie bardziej kojarzą komiksy

Szkoda, że kolekcji Barbie swego czasu nie zrobili bardziej "fachowej" - w sensie bardzo różowej i bardzo plastikowej



Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem nową MACoholiczką, dopiero poznającą arkana makijażu i nie dziwcie się moim pytaniom Właśnie kupiłam bazę pod podkład i korektor pod oczy MAC-a i zapomniałam zapytać jak ich używać. Wiem, że najpierw krem do twarzy potem baza i na koniec podkład, ale nie wiem jak tą bazę nakładać tzn. czy na całą twarz, czy tylko na pewne partie?? Po za tym, czy muszę chwilę odczekać przed nałożeniem podkładu na twarz, aż może się wchłonie?? Może jakieś inne podpowiedzi?? To samo tyczy się korektora pod oczy. Czy najpierw nałożyć podkład na całą twarz i potem poprawić korektorem pod oczami, czy właśnie omijać oczy i dopiero samym korektorem potraktować oczy?? Czy nakładać tylko pod oczy, czy na powieki też?? Może KNK jako specjalista MAC-owy by mi pomógł??
Zależy jaką masz bazę - moim zdaniem nie musisz na całą twarz jeśli to jest baza matująca, a tłustą skórę masz tylko w strefie T

Ja podkładu nie daję nigdy pod oczy - omijam je po prostu, potem kładę korektor. Osobiście uważam, że im mniej kosmetyków pod oczy tym lepiej

Co do korektora na powieki (górne), to jeśli maluję oczy cieniem to daję jakąś baze pod cienie, bez żadnego korektora.
Ale używam Select Moisturecover i czasami po nieprzespanej nocy nakładam go na powieki zamiast cieni, jako szybki i jak najlżejszy makijaż - i on genialnie ukrywa wszelkie zmęczenie, niewyspanie, kaca itp

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób używających podkładu Pro Longewara, czy u was po dłuższym stosowaniu też zaczęły się dziać dziwne rzeczy na twarzy? Ja nigdy nie miałam problemów ze skórą, okazjonalnie raz na pare miesięcy coś się pojawiało i po paru dniach znikało, a po używaniu przez około 4 miesiące tego podkładu moja cera stała się okropna Na początku myślałam że to może wina złej pielęgnacji, ale to raczej ten podkład tak zapycha.. a Face&Body? on też może zapychać?szukam teraz czegoś lżejszego..
mnie F&B nie zapycha - jako jedyny z podkładów które do tej pory używałam Ale każda skóra inaczej reaguje - najlepiej wziąć próbkę za sklepu.
W Pro Longwear jest pełno silikonów - mnie one zawsze zapychają.
I jeszcze tak duża ilość dwutlenku tytanu (nie lubię za bardzo tego składnika, mam wrażenie, że też mnie zapycha więc staram się unikać z nim kosmetyków w dużej ilości i na całą twarz)

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-03-02 o 16:27
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 16:49   #3968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja się dołączam do grona zachwytów na Matte Brozne

A dziewczyny doradzcie, który pędzelek najpierw nabyc: 187 czy 109, bo waham sie i ciężko wybrac
Dodam, że do twarzy mam już 138, 116 i 188.
Ma byc do "wszystkiego"


Aaaa i mnie tez nic nie zapycha, ani Pro Long, ani tym bardziej Face & Body.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-03-02 o 16:51
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:09   #3969
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się dołączam do grona zachwytów na Matte Brozne

A dziewczyny doradzcie, który pędzelek najpierw nabyc: 187 czy 109, bo waham sie i ciężko wybrac
Dodam, że do twarzy mam już 138, 116 i 188.
Ma byc do "wszystkiego"


Aaaa i mnie tez nic nie zapycha, ani Pro Long, ani tym bardziej Face & Body.
ja mam z twarzowych 187 i 134


187 używam do różu, a 134 do pudru i starczy
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:31   #3970
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja mam z twarzowych 187 i 134


187 używam do różu, a 134 do pudru i starczy
Hmmm, 187 do pudru mozna użyc, a do bronzera?
Bo 109 to w sumie do wszystkiego chyba podejdzie, mylę się?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Hejjj !! Na dzien kobiet przy zakupie za min 150 zl losuje sie darmowy prezent-produkt
To pewne??? W każdym MAC-u?? Jak tak, to pojadę Aczkolwiek dzień kobiet wypada we wtorek i trochę mi to nie po drodze, wolałabym w weekend
Ciekawe jakie mają produkty do loterii przeznaczone
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:31   #3971
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

no to ja tradycyjnie polece do brązera 182 - kabuki , z tymze ja uzywam tylko na poliki
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-03-02 o 18:32
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 18:37   #3972
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Hejjj !! Na dzien kobiet przy zakupie za min 150 zl losuje sie darmowy prezent-produkt
O, znowu moja ulubiona akcja
W Krk też?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:40   #3973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no to ja tradycyjnie polece do brązera 182 - kabuki , z tymze ja uzywam tylko na poliki
Dla mnie kabuki to tylko do pudrów, za duży jest na inne rzeczy

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, znowu moja ulubiona akcja
W Krk też?
Własnie do KRK sie wybieram, jak będzie
A powiedz mi, brałas juz w takiej udział? Co tam było do wylosowania?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:41   #3974
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

To pewne??? W każdym MAC-u?? Jak tak, to pojadę Aczkolwiek dzień kobiet wypada we wtorek i trochę mi to nie po drodze, wolałabym w weekend
Ciekawe jakie mają produkty do loterii przeznaczone


Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, znowu moja ulubiona akcja
W Krk też?
W Krk na 100% bo z tamtąd wiem A w innych nie mam pewności, ale przypuszczam, że też, no bo to nie dni galerii ani nic, tylko ogólny dzień kobiet (Ale no jeszcze może niech ktoś z innych miast potwierdzi, ja jestem w stanie mówić z pewnością tylko za Krk


--edit

Corii : Te rzeczy do wylosowania to w większości limitowane edycje (cienie, szminki...)

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-03-02 o 18:43
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:46   #3975
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak wychwalacie pędzelek 109 do rózu i bronzera, a używa ktoś do tego 138 i jest zadowolony?
Bo dla mnie nieco za miekki.
O, a ja miałam kupować 116 do różu, ale chyba 109 mi się bardziej spodoba .
Ja używac 138 ale do skinfinisha i kocham ten pędzel .
Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Hejjj !! Na dzien kobiet przy zakupie za min 150 zl losuje sie darmowy prezent-produkt
Może jakieś szczegóły? Tzn. pewnie nie taka sielanka, że na pewno dostaniesz ten darmowy produkt, tylko możliwe, że wygrasz, tak? Ciekawe co
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no to ja tradycyjnie polece do brązera 182 - kabuki , z tymze ja uzywam tylko na poliki
Czekam na 182 juz ho ho i ciągle go nie ma . Coprawda nie chcę go do bronzera, ale zawsze lubiłam pędzle kabuki i już chciałabym mieć ten MACowy!
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, znowu moja ulubiona akcja
W Krk też?
O, to może Ty powiesz jak to dokladnie działa? Też mnie interesuje Kraków

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie kabuki to tylko do pudrów, za duży jest na inne rzeczy

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



Własnie do KRK sie wybieram, jak będzie
A powiedz mi, brałas juz w takiej udział? Co tam było do wylosowania?
Kabuki zdecydowanie jest najlepszy do pudrów i podkładów w kompakcie, sypkich itp . Ale nie próbowałam go używać do różu czy bronzera, będę musiała sprawdzić, jak go wreszcie dostanę .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:48   #3976
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Może jakieś szczegóły? Tzn. pewnie nie taka sielanka, że na pewno dostaniesz ten darmowy produkt, tylko możliwe, że wygrasz, tak? Ciekawe co .
Napewno dostaniesz Poprostu losujesz rzecz z pudła

-edit-
chyba ze teraz bedzie inaczej, ale raz juz tak bylo i kazdy cos wylosowywal

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-03-02 o 18:58
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:49   #3977
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Corii : Te rzeczy do wylosowania to w większości limitowane edycje (cienie, szminki...)
No to się napaliłaaaaam, ciekawe czy będą mieli poprzednia limitkę, czy już WW
A ze stałej kolekcji mają mniejszość w takich akcjach? A jak ktoś wylosuje szminkę, to kolor dobiera sam, czy tez losowany jest kolor? Bo przeciez nie kazdemu we wszystkim dobrze Sorka za mnogość pytań, ale ja dokładnie lubie wiedzieć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 18:51   #3978
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to się napaliłaaaaam, ciekawe czy będą mieli poprzednia limitkę, czy już WW
A ze stałej kolekcji mają mniejszość w takich akcjach? A jak ktoś wylosuje szminkę, to kolor dobiera sam, czy tez losowany jest kolor? Bo przeciez nie kazdemu we wszystkim dobrze Sorka za mnogość pytań, ale ja dokładnie lubie wiedzieć
Hehe no ja ekspertem nie jestem.... Jak wylosujesz nie swój kolor to chyba masz poprostu pecha Nie wiem....

Aha i napewno nie WW, tam są właśnie poprzednie limitowanki
Wiem ze w jesieni wylosowałam rzecz z wiosennej kolekcji

Ahaa i z tym, czy osobno sie losuje kolor, to przynajmniej wtedy co ja bylam, to odrazu już losowałas "żywy" produkt Nie zadne karteczki Więc mogłas sobie wymacać , czy chcesz szminke, blyszczyk czy co tam jeszcze bylo :p

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-03-02 o 18:56
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:07   #3979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O, a ja miałam kupować 116 do różu, ale chyba 109 mi się bardziej spodoba .
Ja używac 138 ale do skinfinisha i kocham ten pędzel .
138 do Skinfinisha? Ooo a tak go jeszcze nie "wykorzystywałam" musze spróbować
Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Hehe no ja ekspertem nie jestem.... Jak wylosujesz nie swój kolor to chyba masz poprostu pecha Nie wiem....

Aha i napewno nie WW, tam są właśnie poprzednie limitowanki
Wiem ze w jesieni wylosowałam rzecz z wiosennej kolekcji
Eee, jak tak, to lipa, nabijanie luda w butelkę

Nie WW tylko jakieś stare do tyłu? Nooo świnki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 19:24   #3980
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Aaa i juz wiem z czym ten pedzel109 porownac. Nadi kojarzysz moze taki pedzel do różu z rossmana, taki czarny z naturalnego wlosia? To ten z maca jest troche sztywniejszy, bardziej zbity. No jako jedynym potrafi nim nalozyc róż Bourjois, ktory jest najtwardszym rozem jaki mialam w swim 26 letnim zyciu. Do twardego rozświetlacza powienien byc ok.

a ja dzis ide sobie sprawic Pink Power ;D
a na brytyjskiej stronie mac pink power to jedyny ktorego jeszcze nie ma, dziwne...
kojarzę, wielkie dzięki super, bo właśnie do różu burżujskiego też coś chciałam, bo albo musze się namachać albo nic nie widać Czyli jest kolejna pozycja na liście
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:27   #3981
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
138 do Skinfinisha? Ooo a tak go jeszcze nie "wykorzystywałam" musze spróbować

Eee, jak tak, to lipa, nabijanie luda w butelkę

Nie WW tylko jakieś stare do tyłu? Nooo świnki
Gdyby mieli kabuki 8 marca to bym była bardzo szczęśliwa. Czuwajcie, bo jak wylosuję jakiś cień to na 99% nie będę go chciała także chętnie wymienię czy nawet oddam . Btw. jakiś czas temu dostałam szminkę russian red (sama sobie wybrałam), ale ostatecznie stwierdziłam, że kompletnie mi ten odcień nie pasuje, użyłam jej raz ... Więc jak zbiorę jakąś większą kolekcję rzeczy do wymiany/oddania to dam Wam znać . Szczególnie jakby ktoś z Krakowa chciał, żeby problemów z wysyłką nie było .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:28   #3982
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Moje kolejne pytanie (pewnie już nie raz poruszane na tym forum, ale nie chce mi się przeszukiwać tylu stron w poszukiwaniu odpowiedzi - prosze mnie nie bić A więc: jaki jest najlepszy MAC-owy pędzel do różu?
ja do tej pory używałam z MACa 168, ale teraz mała zamiana-168-ka idzie do bronzera (suuuper modeluje!!!), a do różu rusza 187 (jak nie umiałam nim nałożyć podkładu, tak dalej nie umiem ale za to róż-bajka )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:28   #3983
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
kojarzę, wielkie dzięki super, bo właśnie do różu burżujskiego też coś chciałam, bo albo musze się namachać albo nic nie widać Czyli jest kolejna pozycja na liście
Ja ten róż jestem w stanie nałożyć tylko wacikiem :P. Ale muszę powiedzieć, że specjalnie mnie to nie martwi, bo waciki zawsze mam, w podrózy tym bardziej, prać nie trzeba ... Ale i tak się czaję na jakiś pędzel <czuję, że padnie na 109 :P>

Ja nie wiem czy 187 nie będę sprzedawać, bo podkładu nim nie umiem nałożyć(zresztą tak naprawdę nie mam podkładu, który by się nim dało nałożyć), różu też nie (bo mam burżujka ) , więc leży nieużywany. Mogłabym za to kupić jakiś inny, którego przynajmniej będę używać .
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:29
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:29   #3984
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
138 do Skinfinisha? Ooo a tak go jeszcze nie "wykorzystywałam" musze spróbować

Eee, jak tak, to lipa, nabijanie luda w butelkę

Nie WW tylko jakieś stare do tyłu? Nooo świnki
Ja wiem właściwie tylko tyle, że ma być losowanie i w puli rzeczy z byłych kolekcji...

Wszystko co ponad to, wiem z tego razu kiedy już raz losowałam
Nie wiadomo czy to będzie dokładnie tak samo i dlatego nie chce za dużo tak mówić...
WTEDY; było pudło i losowało się już odrazu prody=ukt, sama nie wiem co dokładnie było, bo losowałąm tylko jedną rzecz...

No a co do WW to skoro ona wchodzi dokładnie dzień wcześniej to nie mogą przecież jej tak "rozdać"

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:30
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:30   #3985
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
W Krk na 100% bo z tamtąd wiem A w innych nie mam pewności, ale przypuszczam, że też, no bo to nie dni galerii ani nic, tylko ogólny dzień kobiet (Ale no jeszcze może niech ktoś z innych miast potwierdzi, ja jestem w stanie mówić z pewnością tylko za Krk
--edit

Corii : Te rzeczy do wylosowania to w większości limitowane edycje (cienie, szminki...)
Ta promocja obowiązuje tylko w jeden dzień, tj. 8 marca?
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:34   #3986
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Gdyby mieli kabuki 8 marca to bym była bardzo szczęśliwa. Czuwajcie, bo jak wylosuję jakiś cień to na 99% nie będę go chciała także chętnie wymienię czy nawet oddam . Btw. jakiś czas temu dostałam szminkę russian red (sama sobie wybrałam), ale ostatecznie stwierdziłam, że kompletnie mi ten odcień nie pasuje, użyłam jej raz ... Więc jak zbiorę jakąś większą kolekcję rzeczy do wymiany/oddania to dam Wam znać . Szczególnie jakby ktoś z Krakowa chciał, żeby problemów z wysyłką nie było .
Russian Red? moze chcesz z mooojego watku cos za nia?

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
No a co do WW to skoro ona wchodzi dokładnie dzień wcześniej to nie mogą przecież jej tak "rozdać"
A szkoda, prawda? W końcu Dzien Kobitek jest tylko raz w roku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:42   #3987
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ale peszek, jutro u mnie wchodzi WW, o 9 rano, Pani poradzila mi żebym przyszla jak najszybciej
No zobaczymy jutro.
No i oczywiscie poinformowalam moja siostrzyczkę ukochaną o tej ofercie 8 marca i powiedziala że jestem okrutna
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:42   #3988
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ta "promocja" będzie tylko 8 marca, tak? A nie, że wcześniej czy później?

Chyba to będzie dzień moich pierwszych zakupów MACowych

I teraz takie dość nietypowe pytanie:
Macie swoje absolutne MUST HAVE z Maca?

Myślę, że odpowiedź na to pytanie każdemu może podrzucić jakiś ciekawy pomysł na zakupy albo zwrócić uwagę na dany produkt
__________________
Odliczam do wakacji

Edytowane przez myrmyr
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:43
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:43   #3989
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Margaretka : Tak )

Corii: hahah no wiadomo!!! Było by super, chociaż tak naprawde to ta kolekcja mnie jakoś nie urzekła... No może na żywo zmienie zdanie, ale jak na razie to zainteresowana byłabym chyba tyko różami


Myrmyr: Mi powiedziano, że 8 marca, nie mam na to żadnych dowodów na piśmie dlatego nie chce żebyście w razie czego mnie za cokolwiek obwiniały... hahha

ale tak; z tego co mi wiadomo, 8 marca

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-03-02 o 19:45
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:43   #3990
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Zgłasza się kolejna MAC'oholiczka Podczutuje Was od dawna, moja przygoda z Mac trwa prawie 2,5 roku. Jak narazie uzywam Studio Fix i mysle nad zmiana na Pro Longwear, ale boje sie niespodzianek. Jestem na etapie testów odpowiedniego odcienia i moze sie skusze. Napewno zdecydowałam sie na puder matujacy Blot po Waszych dobrych recenzjach Dobrze,ze przeczytalam o tych prezentach 8 marca bo jutro mialam isc na zakupy wlasnie do Maca, wiec wstrzymam sie te kilka dni choc bedzie ciezko
Byłam dzis w Galerii Mokotów,obsługa miła ale jednak pozostane przy mojej ulubionej i szalonej Pani z ZT
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.