Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 17:02   #4831
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mozesz spróbować dodawać olejku herbacianego to jakiegokolwiek szamponu, wg badań już 5% w szamponie pomaga w usuwaniu łupieżu
dzięki
a gdzie taki dostanę?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:12   #4832
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzięki
a gdzie taki dostanę?
Olejek herbaciany można kupić w aptece albo sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością. Warto sprawdzić skład, żeby było 100% olejku herbacianego, bo niektórzy producenci dodają jeszcze jakieś substancje zupełnie niepotrzenie.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:13   #4833
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kilka godzin mnie nie było i tyle czytania no
Szlag mnie trafia już! Szukam i szukam mieszkania i co znajdę to gorsze. jestem ograniczona finansowo niestety, mieszkania w Lublinie sa cholernie drogie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z kremu byłam zadowolona - pisałam juz kilk arazy, że uzywałam próbke od koleżanki przez 5 dni. Ten co teraz kupiłam czeka w kolejce. Bardzo ładnie nawilża, fajnie się wchłania. Mam cere mieszaną.

Próbowałam edm, pixie, rhe, lumiere. Napewno nie nakładam za dużo i robię wszystko jak trzeba. Po prostu to nie dla mnie.
Skład revlona?
Matko, długi
Praktycznie taki sam jak podany na kwc, tylko zamiast talku jest mica i silica
Skład: Active ingredients: Titanium Dioxide 0.9%
Mica, Silica, Nylon-12, Polymethyl Methacrylate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Perfluorononyl Octyldodecyl Glycol Grapeseedate, Polyethylene, Mother of Pearl, Topaz, Quartz, Silk Powder, Orchid Flower Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Lily Bulb Extract, Mallow Extract, Dimethiconol, Dimethicone/Silsesquioxane Copolymer, Triethoxycaprylylsilane, Lecithin, Alumina, Lauroyl Lysine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben [ /-] CI 77019/ Mica, CI 77891/ Titanium Dioxide, CI 77491/ CI 77492/ CI 77499/ Iron Oxides, CI 77163/ Bismuth Oxychloride.

Jakies tam drobne różnice są, ale nie chce mi sie przepisywac z opakowania

Bardzo źle?
Bardzo Anulka, bardzo Zazdroszczę Ci skóry jeśli on Ci nie szkodzi. Od dawna go masz? Ale wierzę, że cera po nim jest piękna i gładka.

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, po 8 godzinach w pracy z perspektywą godzinnego powrotu przez zakorkowane miasto i widmem obiadu, który trzeba zrobić... jakoś nie chce mi się jeszcze jeździć i masować.
Poza tym, to strasznie męcząca fizycznie praca, a nie po to się tyle uczyłam, żeby teraz nie móc się za biurkiem poopitalać A tak serio, na studiach sobie tak dorabiałam i w końcu machnęłam ręką - byłam tak zmęczona, że nic innego mi się już potem nie chciało robić.

Co do Tż... mój jak u mamusi był, to też obiad dwudaniowy, kotlecik, ziemniaki (jego tato nie jada nic innego, etc. Jak zamieszkaliśmy razem i razem zaczęliśmy się uczyć gotować (bo ja też jedynaczka, czytaj, mamusia zrobiła to się okazało, że i sałatki, i makarony, i tortille da się jeść... ba, pyszne są i nawet czasem sam przygotuje
A rozumiem... No tak, napracować się trzeba przy masowaniu. Moja przyjaciółka jest po fizjoterapii i czasami jak zbyt wiele osób wymasuje to ma straszne problemy z kciukami.
Mam nadzieję, że Tż też kiedyś odkryje w sobie talent kulinarny!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Niby dobrze, że 5 sierpnia, ale to też jeszcze 2 tygodnie... Cholera! POwinni mu od razu zrobić, takie przypadki nie powinny czekac w jakiejś głupiej kolejce!!

A skoro mówimy o debilizmie lekarzy - moja Mała, jak miała 3 lata, miała robione usg nerek po zapaleniu dróg moczowych i lekarz mi powiedziała, że dziecku jedna nerka obumiera i nie pracuje..... Boże! Co ja przeżyłam wtedy to się nie da opisać! POjechałam z nia od razu na prywatne badania specjalistyczne i do Centrum Zdrowia Dziecka. W CZD lekarz mnie zapytał, co za idiota mi zasugerował chorobe nerek u dziecka - to, że jedna nerka jest mniejsza to naturalne a na usg nic poza różnicą w wielkości nie wyszło, więc zachodzili w głowę po co ta debilka z mojego szpitala takich bzdur mi naopowiadała.......
o ludzie!!! Jak można coś takiego matce powiedzieć? Nie powinno przekazywac się takich informacji, dopóki nie jest się tego pewnym! Zawału można dostać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rozumiem


Płukanka octowa wzmacnia włosy i dodaje im połysku. Noi oczyszcza z różnych pozostałości po innych środkach. Fajna sprawa przy wypadających włosach. Nie sądzę, aby mogła krzywde zrobic
Przygotowanie proste - na litr wody 50-60 ml octu jabłkowego, płuczesz tym włosy po spłukaniu szamponu i potem już nie płuczesz. Spróbuj - zobaczysz czy Ci pasuje. Dobrze zrobić sobie więcej, na pierwszy raz z 1,5 litra i płukac nad jakąś miską, bo dobrze kilkakrotnie wody polac ta płukanką, tak żeby wszędzie dotarła. Troche bedzie walić octem jabłkowym ale z włosów aż tak mocno nie jedzie.
A jaki masz kolor włosów? Ta płukanka nie rozjaśnia koloru?
Też marzy mi się, by myć włosy co 2 dni. w sumie mogłabym ale mam jakąś fobię. Zawsze po wstaniu z łóżka musze umyć włosy. Mam wrażenie jakby były strasznie brudne i tluste a tak na prawdę nie są. Nawet moja fryzjerka na mnie krzyczy czego myję codziennie włosy. No ale musze. Czasami jak zaśpię i już nie mam czasu, by umyć całe włosy to myję chociaż grzywkę . Inaczej z domu nei wyjdę. Chore co?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:22   #4834
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Olejek herbaciany można kupić w aptece albo sklepach zielarskich i ze zdrową żywnością. Warto sprawdzić skład, żeby było 100% olejku herbacianego, bo niektórzy producenci dodają jeszcze jakieś substancje zupełnie niepotrzenie.
dzięki, przy okazji popatrzę

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Też marzy mi się, by myć włosy co 2 dni. w sumie mogłabym ale mam jakąś fobię. Zawsze po wstaniu z łóżka musze umyć włosy. Mam wrażenie jakby były strasznie brudne i tluste a tak na prawdę nie są. Nawet moja fryzjerka na mnie krzyczy czego myję codziennie włosy. No ale musze. Czasami jak zaśpię i już nie mam czasu, by umyć całe włosy to myję chociaż grzywkę . Inaczej z domu nei wyjdę. Chore co?
ja też nie mam super włosów na drugi dzień ale związuję albo spinam klamrą i jest ok grunt to się nie przejmować zbytnio
ja jestem po prostu chyba za leniwa by codziennie myć

może spróbuj się raz przełamać bo faktycznie jeśli nie ma potrzeby to po co
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:25   #4835
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzięki
a gdzie taki dostanę?
W aptekach, Internecie. Musi być oczywiście prawdziwy olejek eteryczny, ale wiedz że moga, a nawet powinny być wymienione składniki takie ja limonene czy linalool za łacińską nazwa olejku, jako ze są jego składnikami oraz potencjalnymi alergenami, wiec producent jest zobowiązany jest wymienic je na etykiecie
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:32   #4836
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Super! Już zaczynam zbierac Kto z nami, kto z nami?
mit eż kiedyś TŻ rozmoczył pół mydełka, ale już się pilnuje

Mój dostał taki opiernicz,że już raczej też się będzie pilnował
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anakazar wiesz gdybyś zachwalała jakieś "syfy" to było by źle a jak takie same cudowności to i proszę o więcej
chciałam olej pod oka a olej alepia też mam, smaruje bliznę i skoro tak piszesz to bede go pod oczy dawała też, mam cienie a jak sie nie wyśpie to sie robią bardzo widoczne i to moja zmora nr 1. a zmora nr 2 to blinkjąca T...

Mi sam wspaniały pomógł na cienie to mam nadzieję,że różany da radę-tylko zanim ja go otworzę
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kosmetyki-natury.eu wprowadziły Alepię! z olejów jest na razie czarnuszka (złotówkę droższa niż w Biolanderze, ale przesyłka za free) i róża rdzawa (2 zł droższa). Ale może jak pomęczymy ten sklep to wprowadzą resztę (wspaniały )
http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html?producent=43
Ale super!Ty to ja zawsze wpadasz z samymi dobrymi informacjamiOby dołożyli inne oleje.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, pomyślę nad tym.
Anakazar, to jest wyszukana wymówka aby coś nowego kupić, jestem tego pewna.
.
TaaaRozgryzłaś mnie
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To tak jak ja, już kiedyś o tym pisałam. Podchodzę 20 razy do produktu i w końcu nie biorę, bo dochodzę do wniosku, że jest mi to jednak niepotrzebne.

A co do ojca to jest źle. Musi iść na rezonans magnetyczny, bo lekarzowi się oko nie podoba. Oczywiście zadawał pytanie czemu go na ostrym dyżurze od razu nie skierowali (no niestety tak działa wszystko w Polsce ). Ojciec zadzwonił i co? Termin dopiero na wrzesień, a on ma to zrobić w ciągu 2 tygodni. Do tego oko straciło barwy widzi już tylko na czarno-biało, dlatego koniecznie trzeba sprawdzić wszystko aby postawić diagnozę i zacząć ewentualne leczenie albo skierować na operację czy coś.

Moja przesyłka z doz nadal nie doszła do apteki... A dzisiaj minie 72 godziny.
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę.Ja dzisiaj wyskoczyłam w przerwie po czereśnie,arbuza i wróciłam z dwoma nowymi kardiganamiktó rych mam chyba ze sto w szafie
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
napisano o 13:28 ----------

Anula skoro już tyle tych szamponów użyłaś to jaki polecasz?
mam Lavery mniej niż połowę i niedługo będę się rozglądać
chociaż nie wiem czy przy niej nie zostać skoro moja głowa tak mało toleruje
A jaki szampon lavera?

Ja od tygodnia już składam zamówienie na matique,ale sama nie wiem co wziąć i tak mi schodzi

A dzisiaj użyłam odżywki JMO miód&hibiskus,ale byłam sceptycznie nastawiona,bo dziewczyny za bardzo jej nie chwaliły.Jednak mi pasuję.Moja druga taka fajna odżywka.Odżywki mam z głowy.Jeszcze tylko szampon muszę dobrać.Wezme lavery,ale nie wiem tylko czy do normalnych czy do przetłuszczających sięi to mi blokuje zamówienie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:34   #4837
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzięki, przy okazji popatrzę


ja też nie mam super włosów na drugi dzień ale związuję albo spinam klamrą i jest ok grunt to się nie przejmować zbytnio
ja jestem po prostu chyba za leniwa by codziennie myć

może spróbuj się raz przełamać bo faktycznie jeśli nie ma potrzeby to po co
Już próbowałam wiele razy, ale jakoś nie mogę. Latem nei jest to uciążliwe. Ale zimą, kiedy mam do szkoły na 8. Bardzo!

Odpisały mi Mazidła i wprowadzą nowe oleje Ale nie wiadomo kiedy
Matique też wprowadzi Alepię
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 17:46   #4838
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kupilam wlaśnie olejek herbaciany - będę testować na niespodzianki
i wymienilam pastę do zębów - jeden zly produkt mniej na liście

edit: Ale śmierdziuszek... chociaż w sumie zapach może być, tylko bardzo intensywny.

Edytowane przez asiek14
Czas edycji: 2011-07-18 o 17:58
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:52   #4839
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A jaki szampon lavera?
http://matique.pl/pl/lavera-basis-se...tnych_639.html
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:25   #4840
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mam do was wielką prośbę. Który olej bardziej polecacie do cery trądzikowej z bliznami, zaczerwienieniami i ogólnie nierównym kolorycie skóry? Biorę pod uwagę olej wspaniały i ten z róży rdzawej Alepi, bo oba są przez was zachwalane

Szukam cały czas kremu na dzień pod minerały i nic nie mogę znaleźć. Kupiłam ostatnio krem na dzień MF zielony, ale mi nie pasuje. Jak go nałożę to wszystkie pryszcze i czerwone ślady wychodzą jakby na wierzch, ale oprócz tego fajnie nawilża i nie zostawia filmu na twarzy, pod minerały fajnie się nadaje Potrzebuję jednak czegoś co uspokoi moją cerę i załagodzi wszelkie wypryski. Znacie coś o takim działaniu ?

Jakby ktoś chciał to mogę się wymienić na ten kremik

I ostatnie pytanie, czy orientujecie się czy w Biolanderze można połączyć rabat 5% na pierwsze zakupy z 2% za polubienie ich na fb ? Pisałam do nich w tej sprawie, ale oczywiście nie otrzymałam odpowiedzi :/

Melduje też, że jestem posiadaczką szamponu pomidorowego Yes to i jestem z niego baardzo zadowolona Stosuję go bez odżywki i nie mam problemu z rozczesaniem włosów. Dobrze oczyszcza i przede wszystkim mnie nie uczulił co zrobił JMO

edit. Przepraszam was za takie prośby po zupełnym nieudzielaniu się w wątku, ale zupełnie nie mam na to czasu. Dzisiaj dopiero nadrobiłam kilkunastostronnicowe zaległości

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2011-07-18 o 19:54
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:38   #4841
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kolcia ty sobie edytuj to odsprzedać żebyś punktów nie zebrała przypadkiem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 18:46   #4842
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A dziękuję
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mam do was wielką prośbę. Który olej bardziej polecacie do cery trądzikowej z bliznami, zaczerwienieniami i ogólnie nierównym kolorycie skóry? Biorę pod uwagę olej wspaniały i ten z róży rdzawej Alepi, bo oba są przez was zachwalane

Klocia wez sobie zobacz na ten
http://www.kosmetyki-natury.eu/Olej_...10_ml-438.html
i zobacz w kwc recenzje Anuli o nim

Ja też szukam na trądzik i przebarwienia dla mojej siostry i tak się waham między tym,a wspaniałym.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-07-18 o 18:50
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 19:59   #4843
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Kolcia ty sobie edytuj to odsprzedać żebyś punktów nie zebrała przypadkiem
Dzięki za uprzedzenie. Już raz zarobiłam za to ostrzeżenie zupełnie nieświadomie Zapomniałam, że to wizaż

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Klocia wez sobie zobacz na ten
http://www.kosmetyki-natury.eu/Olej_...10_ml-438.html
i zobacz w kwc recenzje Anuli o nim

Ja też szukam na trądzik i przebarwienia dla mojej siostry i tak się waham między tym,a wspaniałym.
Też brałam go pod uwagę, ale tak się zastanawiam czym on się różni od tego naszego oleju z czarnuszki. Może ktoś ma porównanie ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:03   #4844
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wiesz co, poznałam już wiele kosmetycznek, po różnych szkołach. I one nie mają pojęcia o składach.. Wczoraj też byłam u kosmetyczki i jak powiedziałam, że przestawiłam się całkowicie na kosmetyki naturalne to nie miała pojęcia o czym mówię. Potrafiła tylko pośmiać się, że rtęć jest w tuszach do rzęs a ołów w szminkach. Na dobrą sprawę nie wiem czy to prawda. Nigdy się z tym nie spotkałam a analizowałam już wiele kosmetyków. I czułam się bardzo, bardzo dziwnie jak nałożyła mi na dłonie peeling parafinowy a potem krem silikonowy. Masakra! No ale co, miałam powiedzieć - proszę mi tego nie nakładać zanim nie przeczytam składu? A może zaczne chodzić ze swoimi kosmetykami?
Dziewczyny ja wiem, że to bardzo głupie pytanie (bo powinnam już to wiedzieć) ale dlaczego parafina jest zła? Bo wpisałam w google i wyskoczyły mi same stronki "parafina- sposób na piękną i aksamitną skórę"

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Super! Już zaczynam zbierac Kto z nami, kto z nami?
mit eż kiedyś TŻ rozmoczył pół mydełka, ale już się pilnuje
Ja! Ja

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja już mam zrobiony - z racji studiów i masaż i odnowę biologiczną (co prawda dość szeroko rozumianą) przerobiłam, plus dodatkowe zajęcia do wyboru z samego masażu. Jak będzie trzeba, to papier dorobię

A w ogóle Chłop mi niespodziankę zrobił i jak wróciłam w piątek do domu, to przywitała mnie spakowana torba i hasło "Masz 15 minut na spakowanie kosmetyczki! Jedziemy nad jezioro!"
No i pojechaliśmy Faaajnie było
Oczywiście Chłop się spiekł, bo po co na żagle, na żarówę z nieba brać koszulkę Został najpierw psiknięty Panthenolem, a potem wysmarowany olejem kokosowym z dodatkiem olejku cedrowego (herbaciany byłby lepszy, ale Tż żle na niego reaguje). Zadziałało lepiej niż się spodziewałam - dzisiaj po pierwsze może ubrać koszulkę, a po drugie, "wszystko czerwone" zrobiło się ładnie brązowe i skóra nie schodzi. I nawet docenił i powiedział, ze jak z pracy wrócimy, to on chce jeszcze raz taką mieszankę... Normalnie sukces na całej linii
Oo, pozazdrościć Męża też
To pogoda Wam się udała

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - PAS!!!!
Oficjalnie ogłaszam mój rozwód z minerałami!!!
Nie mam juz siły, ochoty, samozaparcia i czasu......
To jest po prostu bez sensu.

Koniec przygody z minerałami raz na zawsze. Jak jeszcze kiedyś mnie dopadnie chęć kolejnych testów kolejnej firmy mineralnej to skopcie mi 4 litery
Szkoda, że minerały tak Ci nie służą
Skopiemy, zawsze możesz na nas liczyć

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jezu straszne! U mnie w wieku 16 lat podejrzewali nieuleczalną chorobę i to właściwie bez badań. Na moje dzień dobry lekarka odpowiedziała tak: To jak walka z wiatrakami, z góry jesteś spisana na porażkę. Miałam 16 lat i byłam u lekarza bez rodziców, wyobraźcie sobie, co poczułam. Potem poszłam do innego lekarza, prywatnie i okazało się, że tamci wystawili diagnozę bez zrobienia PODSTAWOWYCH badań przy tej chorobie.
Udało się ojcu wywalczyć aby z 21 września przenieśli mu rezonans na 5 sierpnia, dobre i to. Wytłumaczyli się tym, że nie dali go w sobotę na rezonans, bo rezonans się popsuł.
To jest jakaś paranoja Ja nie wiem jak w ogóle takie rzeczy mogą się zdarzać! Straszyć Ciebie, Anule takimi wiadomościami, które nie zostały w żaden sposób poparte nawet podstawowymi badaniami albo wynikają z niewiedzy Teraz to czasami strach iść do lekarza

Własnie sobie przypomniałam, jak chodziłam do podstawówki to wspaniała pani doktór powiedziała, że mam grzybice pleców, no to wszyscy Po 3 dniach jak przyszłam jeszcze raz, w opinii pani doktór to już było co innego

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a wcześniejsze doświadczenia - każdy szampon od Timotei, L'oreal po Dermedic czy Vichy powodował u mnie prędzej czy później łupież
T'ai, jakbym słyszała moją mamę Uczulają ją wszystkie szampony oprócz 2 jakie człowiek wyprodukował i jakie przetestowała. Umyję 2 czy 3 razy głowe szamponem i dostaje łupieżu, bąbli, swędzenia.. i musze powiedzieć, że ostatnio namówiłam ją na Yesa pomidorowego i.. wszystko jest w jak najlepszym porządku Włoski ma ładne, błyszczące, nadaje im objętość i nic ją nie swędzi.. podejrzewa tylko, że szybciej jej farbę z włosków zmywa ale to na razie podejrzenia

Jeśli chodzi o kłótliwość, to ja jestem zawzięta i uparta I mogę się kłócić do upadłego jeśli tylko wiem, że mam rację Czasami nawet chciałabym odpuścić ale nie mogę
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:09   #4845
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Płukanka octowa wzmacnia włosy i dodaje im połysku. Noi oczyszcza z różnych pozostałości po innych środkach. Fajna sprawa przy wypadających włosach. Nie sądzę, aby mogła krzywde zrobic
Przygotowanie proste - na litr wody 50-60 ml octu jabłkowego, płuczesz tym włosy po spłukaniu szamponu i potem już nie płuczesz. Spróbuj - zobaczysz czy Ci pasuje. Dobrze zrobić sobie więcej, na pierwszy raz z 1,5 litra i płukac nad jakąś miską, bo dobrze kilkakrotnie wody polac ta płukanką, tak żeby wszędzie dotarła. Troche bedzie walić octem jabłkowym ale z włosów aż tak mocno nie jedzie.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
TaaaRozgryzłaś mnie

Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę.Ja dzisiaj wyskoczyłam w przerwie po czereśnie,arbuza i wróciłam z dwoma nowymi kardiganamiktó rych mam chyba ze sto w szafie
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Kupilam wlaśnie olejek herbaciany - będę testować na niespodzianki
i wymienilam pastę do zębów - jeden zly produkt mniej na liście

edit: Ale śmierdziuszek... chociaż w sumie zapach może być, tylko bardzo intensywny.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wiem, że to bardzo głupie pytanie (bo powinnam już to wiedzieć) ale dlaczego parafina jest zła? Bo wpisałam w google i wyskoczyły mi same stronki "parafina- sposób na piękną i aksamitną skórę"

To jest jakaś paranoja Ja nie wiem jak w ogóle takie rzeczy mogą się zdarzać! Straszyć Ciebie, Anule takimi wiadomościami, które nie zostały w żaden sposób poparte nawet podstawowymi badaniami albo wynikają z niewiedzy Teraz to czasami strach iść do lekarza

Własnie sobie przypomniałam, jak chodziłam do podstawówki to wspaniała pani doktór powiedziała, że mam grzybice pleców, no to wszyscy Po 3 dniach jak przyszłam jeszcze raz, w opinii pani doktór to już było co innego
Anula, dziękuję za odpowiedź.
Anakazar, wiedziałam!
I wiem, że mi zazdrościsz.
Asiek14, a ja lubię ten zapach, nie wiem czemu ludzie go nie lubią.
Caameroon, u mnie w książce jest napisane, że czysta parafina nie jest zła, ale ta skażona, zanieczyszczona może prowadzić do podrażnień skóry, a nawet egzemy. Bo parafina może pochodzić od ropy naftowej, ale może tej z oleju drzewnego/łupkowego/węglowego.
A co do lekarzy no cóż... Najlepszy lekarz to my sami, bo to my jesteśmy ze sobą 24 godziny, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku i tak naprawdę to my znamy najlepiej nasze ciało, a to, że niektórzy ciała i jego oznak nie słuchają to już inna bajka.

A tak w ogóle czy ktoś może wie czemu zniknęły niektóre produkty, które dodałam do KWC?
Edit: Ooo i już się pojawiły... więc okay. Jest już AnneMarie (nie wiem tylko czy wszystko), Jason i ta cała reszta. ^^ Nawet Alterra krem myjący się wreeeszcie pojawił, więc idę mu wystawić recenzję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 21:20
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:50   #4846
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kilka godzin mnie nie było i tyle czytania no
Szlag mnie trafia już! Szukam i szukam mieszkania i co znajdę to gorsze. jestem ograniczona finansowo niestety, mieszkania w Lublinie sa cholernie drogie

Bardzo Anulka, bardzo Zazdroszczę Ci skóry jeśli on Ci nie szkodzi. Od dawna go masz? Ale wierzę, że cera po nim jest piękna i gładka.


A rozumiem... No tak, napracować się trzeba przy masowaniu. Moja przyjaciółka jest po fizjoterapii i czasami jak zbyt wiele osób wymasuje to ma straszne problemy z kciukami.
Mam nadzieję, że Tż też kiedyś odkryje w sobie talent kulinarny!


o ludzie!!! Jak można coś takiego matce powiedzieć? Nie powinno przekazywac się takich informacji, dopóki nie jest się tego pewnym! Zawału można dostać


A jaki masz kolor włosów? Ta płukanka nie rozjaśnia koloru?
Też marzy mi się, by myć włosy co 2 dni. w sumie mogłabym ale mam jakąś fobię. Zawsze po wstaniu z łóżka musze umyć włosy. Mam wrażenie jakby były strasznie brudne i tluste a tak na prawdę nie są. Nawet moja fryzjerka na mnie krzyczy czego myję codziennie włosy. No ale musze. Czasami jak zaśpię i już nie mam czasu, by umyć całe włosy to myję chociaż grzywkę . Inaczej z domu nei wyjdę. Chore co?
A co strasznego jest w moim revlonie, ze moze mi zaszkodzić? Uzywam go już ze 2 lata chyba.... albo ze 3. Cery pieknej nie mam - myslisz, ze to po nim????/ Ale teraz miałam dłuższa przerwę na minerały i nie widze poprawy
Włosy mam kasztanowo - brazowe. Ciemne znaczy sie. Rozjasnione to mam, ale przez farby, z którymi skoczyłam rok temu. Po płukankach nie zauważyłam zmiany koloru.
Ja na drugi dzień włosy mam takie raczej średnie, ale chrzanie - nie bede myła codziennie i już!!
Wiesz, jako matka wiele juz bzdur usłyszałam od lekarzy.... ale co zrobic, takie zycie. Dlatego nigdy nie wierze pierwszemu lekarzowi, któri mo cis powie - zawsze idę conajmniej do 2, 3
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzięki, przy okazji popatrzę


ja też nie mam super włosów na drugi dzień ale związuję albo spinam klamrą i jest ok grunt to się nie przejmować zbytnio
ja jestem po prostu chyba za leniwa by codziennie myć

może spróbuj się raz przełamać bo faktycznie jeśli nie ma potrzeby to po co
Dokładnie!! Popiream - musisz sie przełamać! Ja sie zawzięłąm i nie będe myła włosów częściej. Dlatego tyle z szamponami eksperymentuje - bo szukam takich, po których na drugi dzień włosy sa świeże
Tai, ponownie polecam szampon essential care z olejkiem herbacianym - tak jak Hey pisała olejek herbaciany w szaponie może Ci pomóc w porblemach ze skóra głowy.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mam do was wielką prośbę. Który olej bardziej polecacie do cery trądzikowej z bliznami, zaczerwienieniami i ogólnie nierównym kolorycie skóry? Biorę pod uwagę olej wspaniały i ten z róży rdzawej Alepi, bo oba są przez was zachwalane

Szukam cały czas kremu na dzień pod minerały i nic nie mogę znaleźć. Kupiłam ostatnio krem na dzień MF zielony, ale mi nie pasuje. Jak go nałożę to wszystkie pryszcze i czerwone ślady wychodzą jakby na wierzch, ale oprócz tego fajnie nawilża i nie zostawia filmu na twarzy, pod minerały fajnie się nadaje Potrzebuję jednak czegoś co uspokoi moją cerę i załagodzi wszelkie wypryski. Znacie coś o takim działaniu ?

Jakby ktoś chciał to mogę się wymienić na ten kremik

I ostatnie pytanie, czy orientujecie się czy w Biolanderze można połączyć rabat 5% na pierwsze zakupy z 2% za polubienie ich na fb ? Pisałam do nich w tej sprawie, ale oczywiście nie otrzymałam odpowiedzi :/

Melduje też, że jestem posiadaczką szamponu pomidorowego Yes to i jestem z niego baardzo zadowolona Stosuję go bez odżywki i nie mam problemu z rozczesaniem włosów. Dobrze oczyszcza i przede wszystkim mnie nie uczulił co zrobił JMO

edit. Przepraszam was za takie prośby po zupełnym nieudzielaniu się w wątku, ale zupełnie nie mam na to czasu. Dzisiaj dopiero nadrobiłam kilkunastostronnicowe zaległości
Odpowiem na ile potrafię
Olej - dziewczyny pisały, że róży rdzawej nie poleca sie przy aktywnym trądziku. Na problemy skórne chyba najlepszy byłby z nigelli, mnie przesuszał, ale HA załatwi sprawę. Wspaniały jest wspaniały , ale nigella bedzie silniej działac. A czy różni sie czyms od oleju z czarnuszki to nie wiem - nigella to czarnuszka siewna, więc może to to samo jest. Jeślipogrzebiesz i sie przekonasz, że to te same oleje to weż sobie wspaniały.
Biolander - wiesz, Pani Elzbieta jest bardzo elastyczna w kwestiach rabatu. Koneicznie sie z nia skontaktuj w tej sprawie. Jesli z maile sa problemy to gg polecam. Poproś o połączenie rabatów - moze sie udac
Kremu po dminerały nie polecę - własnie rzuciłam minerały!
Gratuluje szmaponu pomidorowego - to moja wielka miłość
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-18 o 21:53
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:00   #4847
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny koło 16:30 zauważyłam, że o 13:00 dostałam e-mail, że moja przesyłka z doz już jest, więc czas na prezentację + ogólnie zakupy dokonane w lipcu.

Zdjęcie 1:
- Szampon Babydream, bo mi się właśnie skończył. Teraz szampon znowu na promocji, więc dałam 2,99.
- Woda termalna Iwostin. Nie mam porównania z innymi, a ta mi krzywdy nie robi, więc używam. To już moje drugie opakowanie.

Zdjęcie 2:
- Balsam Sanoflore z płatków kwiatów z olejkami eterycznymi z Magnolii i Bergamotki. Zapach wyobrażałam sobie trochę inaczej, ale nie jest źle.
- Krem do rąk i paznokci jak widać także z Sanoflore. Jest to regenerujący krem z olejkiem eterycznym z Lawendy. Zapach jest specyficzny, ale bardzo, bardzo mi się podoba. Coś czuję, że się w nim zakocham.
- Olej z jojoba ze zróbsobiekrem. Mówiłam już o nim, ale nie pokazywałam. Olej dzisiaj użyję po raz szósty. Tak jak mówiłam jestem nastawiona optymistycznie, ale i średnio zarazem. Olejek z drzewa herbacianego nie dał u mnie takich efektów jak u niektórych, więc i tutaj nastawiam się, że może być podobnie.
- Mydełko Tuli, wersja czekoladowa owsianka, pachnie mi ono miętą nie wiem czemu. Mydełko też już pokazywałam. Za kilka dni wyląduje pod prysznicem.
- Na dole próbka, która była dołączona do zestawu Sanoflore. Próbka spadła mi z nieba, bo jest to krem pod oczy, aromatyczno - wzmacniający z ekstraktem z lukrecji i protein pszenicy oraz z chabrowej wody kwiatowej. Mam nadzieję, że będzie pięknie pachniał. Ja akurat szukam teraz jakiegoś kremu, bo ostatnio moja skóra pod oczami trochę się upomina. Swoją drogą nawet nie wiedziałam, że Sanoflore taki krem posiada.

Zdjęcie 3:
Chciałam Wam pokazać jak pięknie zapakowane (prócz normalnego pudełka) były kosmetyki. Podoba mi się to, mam pewność, że nikt mi nic nie wycisnął. W miejscu linii lekko pociągało się do góry i ślicznie schodziło zabezpieczenie, nic, a nic nie trzeba się było siłować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00092.jpg (91,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00091.jpg (120,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00095.jpg (106,4 KB, 29 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 22:03
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:01   #4848
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Pisałam, że zamówiłam na biomanii spray do stópek i krem venus z noni.
Poprosiłam o szybka wysyłke, bo bardzo mi zależało na czasie - zamówienie złożyłam w piatek a dzisiaj paczka juz na mnie czekała Swietny kontakt ze sklepem - napisałam, że pieniążki już wysłałam i że moge przesłac potwierdzenie , jesli to przyspieszy wysyłkę. Właścicielka odpisała, że jak im wysle potwierdzenie przelwu to paczke jeszcze tego samego dnia nadadza, czyli w piątek. I tak zrobili!!!!! Dzieki temu mam juz swoje zakupki w domu i bardzo sie cieszę, bo bardzo mi były potrzebne szybciutko
I do tego jeszcze ile próbek do tych 2 zamówionych drobiazgów dostałam (do próbki essential care i neobio najbardziej się ślinię )
Na zdjęciu: krem venus z noni i spray do stópek oraz próbeczki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1262.jpg (202,5 KB, 56 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:04   #4849
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja byłam dziś w Gdyni na wycieczce tramwajem wodnym Czy jest tu ktoś z Trójmiasta i zna jakieś sklepy z kosmetykami fajne?
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam szamponu Sante Szampon Henna Volume. Od początku nie bardzo mi się podobał i go odstawiłam. Ale chciałam dać mu drugą szansę. Niestety nie docenił tego Szampon jest OKROPNY. Moje włosy już były bardzo ładne (nawilżone, gładkie, lśniące) a po kilku krotnym użyciu tego szamponu ... tragedia. Suche, matowe i szorstkie. Nawet olej im nie pomógł. Nie robi nic dobrego. Fakt głowa jest umyta ale włosy wyglądają tragicznie. Do tego okropnie plącze włosy. Aby zniwelować ten efekt musiałam nałożyć okropnie dużo odżywki. Produkt ląduje w koszu (albo wrzucę go na wymiankę - może komuś podpasuje)
Jak nikt go nie będzie chciał, to chociaż do mycia pędzli będziesz mieć
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skopcie
No własnie, ja już nie mam siły sie męczyć. A naprawdę mi sie wydaje, że mój revlon nic złegonie ma w sobie (skład ma inny niż w kwc - zamiast talku na początku jest mica i silica.
A nie chciałabyś mi tych próbek minerałów opchnąć?
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

stwierdzam że jednak szampon babydream jest nie dla mnie
Sante z tą lawą wulkaniczną tak samo mi nie pasuje
wróciłam do mojej końcówki Lavery i jestem zadowolona

wczoraj mąż chciał wziąć sobie sole do kąpieli z marketu ale jak mu powiedziałam co jest w składzie to wszystko odłożył na półkę
Mój TŻ sobie kupił dziś alantan na te spalone nogi, wziął ulotkę, czyta i z oburzeniem do mnie - tu jest parafina! Jak oni w aptece mogą coś takiego sprzedawać!


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To własnie jest niepełny skład.
Diabli wiedzą co w nim siedzi.... Ja miałam oba, ale na nich nie było nic więcej, brak pełnego składu. One maja tylko ta przednią etykietę, nie ma tylnej z pełnym składem. Ja je zuzywałami służyły mi dobrze, ale byc może maja w sobie coś niefajnego...
Może na wszelki wypadek zdecyduja sie na jakis inny szampon? Nie chciałabym Ci źle doradzić...
I dziewczyny, nie miejcie do mnie pretensji jak kupicie cos z tego co podałam i Wam nie posłuży - ja naprawde z głębi serca napisałam, które były dla mnie najlepsze, ale co głowa i co włosy to inne potrzeby i wrażenia.

Edit: Przepraszam, teraz dopiero doczytałam uwaznie, że podali INCI!!!!! Na mojej starej wersji szamponu nie było.
To chyba juz byłoby wszystko w kwestii składu.
Jak myślicie mądre kobiety?? To pełen skład?
Chyba pełny, ale tylko jeden detergent ma (CB)? Może Hey się wypowie
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nie próbowałam Figs&Rouge w ten sposób, ale można jak najbardziej, bo olejek z drzewa herbacianego jest własnie na pryszcze i inne niespodzianki
Tylko z tym Figs&Rouge to ostrożnie, bo ma w składzie shea i wosk pszczeli, które niektórych zapychają. Chyba lepiej (i taniej) kupić sam olejek herbaciany.
Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Wiem wiem, chciałam się dowiedziec czy któraś z was próbowała. Szukam czegoś na przyspieszenie gojenia niespodzianek, może macie jakiś interesujacy i sprawdzony specyfik? Ja nie mam szczęscia do takich preparatów, albo nie działają albo mnie wysuszają.
A glinka zielona punktowo?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mój dostał taki opiernicz,że już raczej też się będzie pilnował

Mi sam wspaniały pomógł na cienie to mam nadzieję,że różany da radę-tylko zanim ja go otworzę

Ale super!Ty to ja zawsze wpadasz z samymi dobrymi informacjamiOby dołożyli inne oleje.

TaaaRozgryzłaś mnie

Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę.Ja dzisiaj wyskoczyłam w przerwie po czereśnie,arbuza i wróciłam z dwoma nowymi kardiganamiktó rych mam chyba ze sto w szafie

A jaki szampon lavera?

Ja od tygodnia już składam zamówienie na matique,ale sama nie wiem co wziąć i tak mi schodzi

A dzisiaj użyłam odżywki JMO miód&hibiskus,ale byłam sceptycznie nastawiona,bo dziewczyny za bardzo jej nie chwaliły.Jednak mi pasuję.Moja druga taka fajna odżywka.Odżywki mam z głowy.Jeszcze tylko szampon muszę dobrać.Wezme lavery,ale nie wiem tylko czy do normalnych czy do przetłuszczających sięi to mi blokuje zamówienie
Kochana, czy Ty nie miałaś pójść na odwyk?
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Już próbowałam wiele razy, ale jakoś nie mogę. Latem nei jest to uciążliwe. Ale zimą, kiedy mam do szkoły na 8. Bardzo!

Odpisały mi Mazidła i wprowadzą nowe oleje Ale nie wiadomo kiedy
Matique też wprowadzi Alepię
To niedługo Matique będzie miało lepszą ofertę niż Biolander
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja! Ja
Dobra, jesteśmy we trzy

Zużyłam próbki JMO szampon wiesiołek (a nie wieczorny pierwiosnek - chyba dystrybutor zamieścił dosłowne tłumaczenie :P ) i odżywka lawenda i awokado. Pierwsze wrażenie: śmierdzą Po wysuszeniu suszarką (to jest zawsze próba dla kosmetyków) włosy miękkie, gładkie, nawilżone, niepuszące się, zarąbiste no . Jakiegoś szybszego przetłuszczania nie zauważyłam, ale ja myję codziennie włosy tak czy inaczej.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 22:07   #4850
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pisałam, że zamówiłam na biomanii spray do stópek i krem venus z noni.
Poprosiłam o szybka wysyłke, bo bardzo mi zależało na czasie - zamówienie złożyłam w piatek a dzisiaj paczka juz na mnie czekała Swietny kontakt ze sklepem - napisałam, że pieniążki już wysłałam i że moge przesłac potwierdzenie , jesli to przyspieszy wysyłkę. Właścicielka odpisała, że jak im wysle potwierdzenie przelwu to paczke jeszcze tego samego dnia nadadza, czyli w piątek. I tak zrobili!!!!! Dzieki temu mam juz swoje zakupki w domu i bardzo sie cieszę, bo bardzo mi były potrzebne szybciutko
I do tego jeszcze ile próbek do tych 2 zamówionych drobiazgów dostałam (do próbki essential care i neobio najbardziej się ślinię )
Na zdjęciu: krem venus z noni i spray do stópek oraz próbeczki.
To super, że sklep taki świetny ma kontakt z klientem. Daj znać jak ten specyfik do stóp się sprawuje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:09   #4851
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sekretny, rzadko mam okazje to pisać, tym wieksza to frajda - CUDNE ZAKUPY
krem pod oczy sanoflore brzmi zachęcająco!!! wogóle zachęcająco o sanoflore piszesz
to sobie jeszcze krem orzeźwiajacy wypróbujesz, bo paczka poszła.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:14   #4852
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny, rzadko mam okazje to pisać, tym wieksza to frajda - CUDNE ZAKUPY
krem pod oczy sanoflore brzmi zachęcająco!!! wogóle zachęcająco o sanoflore piszesz
to sobie jeszcze krem orzeźwiajacy wypróbujesz, bo paczka poszła.

Och... dziękuję. Ja miałam tylko jedną próbkę, 1,5 ml i nie wiele mogłam z tego wywnioskować.

Dziewczynki ponawiam pytanie. Czy myślicie, że dodanie olejku do szamponu mogłoby pomóc przy przetłuszczającym się czubku głowy? A co jeżeli takie coś wpadnie mi w oko? Mi zawsze szampon wpada w oko, dlatego cenię sobie Babydream za to, że nic, a nic mnie nie szczypie.

__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 22:17
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:16   #4853
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, jak chcesz to moge Ci oddac. Ale ja w nich dłubałam - to sa te, z których kiedys Ci zdjęcia na łapce robilam. Te, co ostatnio zamówiłam to wymieszałam, żeby mieć swój kolor, wic te się nie nadaja. Ale te wczesniejsze moge Ci wysłac.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:21   #4854
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Właśnie sprawdziłam ten krem pod oczy. Na wizażu pisze, że 30 ml kosztuje 60 zł, ale w necie widziałam, że 60 zł kosztuje 15 ml. Wow, drogo, drogo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:32   #4855
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Tylko z tym Figs&Rouge to ostrożnie, bo ma w składzie shea i wosk pszczeli, które niektórych zapychają. Chyba lepiej (i taniej) kupić sam olejek herbaciany.

A glinka zielona punktowo?
Glinki jeszcze nie próbowałam, ale dziękuję za podpowiedz.
Olejek mam w planach, jak go gdzieś zauważe to napewno kupię.

A balsam zamówiłam, Figs&Rouge chodził mi po głowie od dawna. Działanie na niespodzianki to coś ekstra, głównie mam zamiar używac jako balsam. Jak się nie sprawdzi, jakoś przeżyję. Na szczęscie to tylko 20 zł razem z przesyłką.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pisałam, że zamówiłam na biomanii spray do stópek i krem venus z noni.
Poprosiłam o szybka wysyłke, bo bardzo mi zależało na czasie - zamówienie złożyłam w piatek a dzisiaj paczka juz na mnie czekała Swietny kontakt ze sklepem - napisałam, że pieniążki już wysłałam i że moge przesłac potwierdzenie , jesli to przyspieszy wysyłkę. Właścicielka odpisała, że jak im wysle potwierdzenie przelwu to paczke jeszcze tego samego dnia nadadza, czyli w piątek. I tak zrobili!!!!! Dzieki temu mam juz swoje zakupki w domu i bardzo sie cieszę, bo bardzo mi były potrzebne szybciutko
I do tego jeszcze ile próbek do tych 2 zamówionych drobiazgów dostałam (do próbki essential care i neobio najbardziej się ślinię )
Na zdjęciu: krem venus z noni i spray do stópek oraz próbeczki.
Gratuluję zakupów, a ile próbek.
A do Neobio też się ślinię Używałaś coś kiedyś od nich?
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:33   #4856
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
T'ai, jakbym słyszała moją mamę Uczulają ją wszystkie szampony oprócz 2 jakie człowiek wyprodukował i jakie przetestowała. Umyję 2 czy 3 razy głowe szamponem i dostaje łupieżu, bąbli, swędzenia.. i musze powiedzieć, że ostatnio namówiłam ją na Yesa pomidorowego i.. wszystko jest w jak najlepszym porządku Włoski ma ładne, błyszczące, nadaje im objętość i nic ją nie swędzi.. podejrzewa tylko, że szybciej jej farbę z włosków zmywa ale to na razie podejrzenia
możemy podać sobie z twoją mamą ręce

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dokładnie!! Popiream - musisz sie przełamać! Ja sie zawzięłąm i nie będe myła włosów częściej. Dlatego tyle z szamponami eksperymentuje - bo szukam takich, po których na drugi dzień włosy sa świeże
Tai, ponownie polecam szampon essential care z olejkiem herbacianym - tak jak Hey pisała olejek herbaciany w szaponie może Ci pomóc w porblemach ze skóra głowy.
no strata czasu z tym myciem

aj już go wryłam w pamięć, obejrzałam ze sto razy
kusi by zamówić ale kurcze jeszcze mam trochę w butelce no i może poczekam do wizyty u lekarza - może akurat jakąś tam kurację i zaleci

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny koło 16:30 zauważyłam, że o 13:00 dostałam e-mail, że moja przesyłka z doz już jest, więc czas na prezentację + ogólnie zakupy dokonane w lipcu.
za zakupki

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pisałam, że zamówiłam na biomanii spray do stópek i krem venus z noni.
Poprosiłam o szybka wysyłke, bo bardzo mi zależało na czasie - zamówienie złożyłam w piatek a dzisiaj paczka juz na mnie czekała
I do tego jeszcze ile próbek do tych 2 zamówionych drobiazgów dostałam (do próbki essential care i neobio najbardziej się ślinię )
Na zdjęciu: krem venus z noni i spray do stópek oraz próbeczki.
mimo że ktoś tu miał już nie zamawiać

co do próbek miałam krem na dzień z neobio próbeczkę i byłam super zadowolona
tak swoją drogą chyba muszę poinformować matique ile mam lat - za każdym razem dostaję 90% próbek dla cery dojrzałej/przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Mój TŻ sobie kupił dziś alantan na te spalone nogi, wziął ulotkę, czyta i z oburzeniem do mnie - tu jest parafina! Jak oni w aptece mogą coś takiego sprzedawać!
nieźle



co do szczypania oczu - przypomniało mi się mąż ma niesamowity talent, jak wsiadałam do auta to akurat uruchomił spryskiwacz do szyb i centralnie wpadło mi w lewe oko

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2011-07-18 o 22:34
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:35   #4857
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny koło 16:30 zauważyłam, że o 13:00 dostałam e-mail, że moja przesyłka z doz już jest, więc czas na prezentację + ogólnie zakupy dokonane w lipcu.

Zdjęcie 1:
- Szampon Babydream, bo mi się właśnie skończył. Teraz szampon znowu na promocji, więc dałam 2,99.
- Woda termalna Iwostin. Nie mam porównania z innymi, a ta mi krzywdy nie robi, więc używam. To już moje drugie opakowanie.

Zdjęcie 2:
- Balsam Sanoflore z płatków kwiatów z olejkami eterycznymi z Magnolii i Bergamotki. Zapach wyobrażałam sobie trochę inaczej, ale nie jest źle.
- Krem do rąk i paznokci jak widać także z Sanoflore. Jest to regenerujący krem z olejkiem eterycznym z Lawendy. Zapach jest specyficzny, ale bardzo, bardzo mi się podoba. Coś czuję, że się w nim zakocham.
- Olej z jojoba ze zróbsobiekrem. Mówiłam już o nim, ale nie pokazywałam. Olej dzisiaj użyję po raz szósty. Tak jak mówiłam jestem nastawiona optymistycznie, ale i średnio zarazem. Olejek z drzewa herbacianego nie dał u mnie takich efektów jak u niektórych, więc i tutaj nastawiam się, że może być podobnie.
- Mydełko Tuli, wersja czekoladowa owsianka, pachnie mi ono miętą nie wiem czemu. Mydełko też już pokazywałam. Za kilka dni wyląduje pod prysznicem.
- Na dole próbka, która była dołączona do zestawu Sanoflore. Próbka spadła mi z nieba, bo jest to krem pod oczy, aromatyczno - wzmacniający z ekstraktem z lukrecji i protein pszenicy oraz z chabrowej wody kwiatowej. Mam nadzieję, że będzie pięknie pachniał. Ja akurat szukam teraz jakiegoś kremu, bo ostatnio moja skóra pod oczami trochę się upomina. Swoją drogą nawet nie wiedziałam, że Sanoflore taki krem posiada.

Zdjęcie 3:
Chciałam Wam pokazać jak pięknie zapakowane (prócz normalnego pudełka) były kosmetyki. Podoba mi się to, mam pewność, że nikt mi nic nie wycisnął. W miejscu linii lekko pociągało się do góry i ślicznie schodziło zabezpieczenie, nic, a nic nie trzeba się było siłować.
Gratuluję udanych zakupów.
Jeszcze nie używałm nic z sanflore, ale mam w planach zakup kremu do cery z niespodzinkami jak tylko skończę obecny.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:39   #4858
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Och... dziękuję. Ja miałam tylko jedną próbkę, 1,5 ml i nie wiele mogłam z tego wywnioskować.

Dziewczynki ponawiam pytanie. Czy myślicie, że dodanie olejku do szamponu mogłoby pomóc przy przetłuszczającym się czubku głowy? A co jeżeli takie coś wpadnie mi w oko? Mi zawsze szampon wpada w oko, dlatego cenię sobie Babydream za to, że nic, a nic mnie nie szczypie.
Essential care z olejkiem herbacianym bardzo dobrze wpływa na włosy przetłuszczające sie, więc spróbuj - dodaj do jednej porcji na przetestowania, tylko dopytaj kogos madrego albo poszukaj w necie ile mozna dodac.
Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Glinki jeszcze nie próbowałam, ale dziękuję za podpowiedz.
Olejek mam w planach, jak go gdzieś zauważe to napewno kupię.

A balsam zamówiłam, Figs&Rouge chodził mi po głowie od dawna. Działanie na niespodzianki to coś ekstra, głównie mam zamiar używac jako balsam. Jak się nie sprawdzi, jakoś przeżyję. Na szczęscie to tylko 20 zł razem z przesyłką.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Gratuluję zakupów, a ile próbek.
A do Neobio też się ślinię Używałaś coś kiedyś od nich?
No własnie z neobio nic jeszcze nie miałam dlatego tak sie ciesze! I od razu komplet na dzień i na noc - niby nie do mojej cery, ale awsze jakiś poglad na firme będe mieć.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 22:40   #4859
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziękuje Dziewczyny, a tak trochę odbiegając od tematu. To koleżanka zimą poleciła mi pewien film krótkometrażowy. Ja rzadko oglądam filmy, bo rzadko mnie coś zachwyca. Ten film trwa tylko 20 minut i chciałabym się z nim z Wami podzielić. Obejrzyjcie proszę, mnie bardzo oczarował. Szczególnie w drugiej części fragment od 1:32 do 2:54. A najpiękniejsze zdanie jest w drugiej części w momencie 0:54
Myślę, że każda z Was może poświęcić 20 minut, może to coś odmieni w Waszym życiu?
http://www.youtube.com/watch?v=fyRnby4oE0E
http://www.youtube.com/watch?v=XsLYi...eature=related
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-18 o 22:42
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 23:09   #4860
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
możemy podać sobie z twoją mamą ręce


no strata czasu z tym myciem

aj już go wryłam w pamięć, obejrzałam ze sto razy
kusi by zamówić ale kurcze jeszcze mam trochę w butelce no i może poczekam do wizyty u lekarza - może akurat jakąś tam kurację i zaleci


za zakupki


mimo że ktoś tu miał już nie zamawiać

co do próbek miałam krem na dzień z neobio próbeczkę i byłam super zadowolona
tak swoją drogą chyba muszę poinformować matique ile mam lat - za każdym razem dostaję 90% próbek dla cery dojrzałej/przeciwzmarszczkowe


nieźle



co do szczypania oczu - przypomniało mi się mąż ma niesamowity talent, jak wsiadałam do auta to akurat uruchomił spryskiwacz do szyb i centralnie wpadło mi w lewe oko
juz nie bedę kupować
Scena ze spryskiwaczem musiała byc niezła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.