Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 07:55   #1981
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Gdybys zapytala wiedzialabys ze mialam zgode na wklejenie tych zdjec -.- Koles kiedy wyslal mi je na maila mowil ze moge z tymi zdjeciami robic co chce i gdzie chce udostepniac wiec sorry komentarz po mnie splynal
Pin up - ja wiem, ze ciezko jest czasem przyjac taka krytyke, ale moze odetchnij gleboko 3 razy i zastanow sie nad tym, co piszesz, zanim nacisniesz guzik "wyslij odpowiedz". Z mojego punktu widzenia zdarza Ci sie zatracac granice dobrego smaku. Prosze, przemysl to sobie, bo pewne umiejetnosci przydadza Ci sie takze w realnym zyciu, nie tylko tu na forum. To nie tak, ze sie z nami nie da pogadac o pewnych sprawach, cala sztuka, zeby wiedziec JAK...

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
zapewniam Cię, że to przeczytałam, ale to nie zmienia faktu, że postapiłas nie fair.
Fajnie, ze ktos jeszcze ma odwage cywilna i takie rzeczy tematyzuje Ja sie dolaczylam do tego topiku, bo dziewczyny trzymaly poziom - i to bylo fajne. Nie chce tu kiedys wejsc i stwierdzic, ze tu dno i wodorosty zostaly

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Konwalia, TwojaKokaina - jak dla mnie pinup jest z tego gatunku ludzi, których unikam w realnym życiu i nazywam pustakami, ewentualnie istotami, którym kreatywna myśl nigdy nie pogwałciła umysłu wrzucanie czyiś zdjęć z prześmiewczym komentarzem bez jego zgody, co za żenada...
Wiesz, to jest tak, ze spotkaly sie tu dziewczyny z roznych warstw spolecznych, z roznym wyksztalceniem, w roznym wieku itp. Ja tam nie mam problemu, zeby z kazdym pogadac i kazdego rowno traktowac - pod warunkiem, ze ta osoba stara sie trzymac poziom. Nikt nie jest idealny i ja duzo rozumiem, ale nie chce po prostu, zeby ten watek sie stoczyl po rowni pochylej

Ok, koniec kazania , ide myc wlosy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:12   #1982
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Nie chce tu kiedys wejsc i stwierdzic, ze tu dno i wodorosty zostaly
dlatego już mi się tu tak wchodzić nie chce jak kiedyś...

spadło mi kolejne pół kilo

nie ma to jak peeling skalpu od rana
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:18   #1983
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Pewnie ją wypróbuję, gdy już zapuszczę w całości moje naturalki.

Niby jestem latem i ciepły odcień włosów powinien mi nie pasować, ale podtyp soft summer jest mieszanką odcieni ciepłych i zimnych, więc nawet jeżeli powstaną jakieś złote refleksy, to nie będzie tragedii. ^^
u mnie pod wpływem różnych naturalnych płukanek odcień się zmienia też jestem soft lato, taki mix ciepłego i zimnego bo już myślałam, że nie można mieć złotych piegów, stalowo-niebieskich oczu i szarawego blondu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:29   #1984
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

byłam dziś z młodymi na spacerze i wstąpiłam do rosska
(powinnam pójść na odwyk ) i kupiłam szampon , ciekawe jak się sprawdzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...n-koffein.html
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:34   #1985
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
u mnie pod wpływem różnych naturalnych płukanek odcień się zmienia też jestem soft lato, taki mix ciepłego i zimnego bo już myślałam, że nie można mieć złotych piegów, stalowo-niebieskich oczu i szarawego blondu
Ja mam szaro-brązowe piegi, szarawe włosy, ale moje niebieskie tęczówki mają domieszkę ciepłej zieleni/żółci.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
byłam dziś z młodymi na spacerze i wstąpiłam do rosska
(powinnam pójść na odwyk ) i kupiłam szampon , ciekawe jak się sprawdzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...n-koffein.html
Mam go. Zapach bardzo sympatyczny, nieźle się pieni - złego słowa o nim nie mogę napisać.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:40   #1986
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja mam szaro-brązowe piegi, szarawe włosy, ale moje niebieskie tęczówki mają domieszkę ciepłej zieleni/żółci.



Mam go. Zapach bardzo sympatyczny, nieźle się pieni - złego słowa o nim nie mogę napisać.
z lampą wychodzą mi ciemniejsze, ale mocno chłodne, bez lampy łatwiej mi uchwycić jasny kolor, ale wychodzą ciepłe gdybym miała błekitne oczy, byłabym pewnie Wiosną

co do szamponów, to dzisiaj pierwszy raz od dłuuugiego czasu wypróbowałam zwykły L'oreal, a sls, silikonami itd itp - włosy nie były śliskie ani lejące się jak po naturalnych szamponach - wtf?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:54   #1987
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dlatego już mi się tu tak wchodzić nie chce jak kiedyś...

spadło mi kolejne pół kilo

nie ma to jak peeling skalpu od rana
Gratuluje spadku wagi!
Tez polubilam peeling cukrowy, niestety najczesciej przypomina mi sie o nim, jak juz stoje pod prysznicem z mokra glowa

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
byłam dziś z młodymi na spacerze i wstąpiłam do rosska
(powinnam pójść na odwyk ) i kupiłam szampon , ciekawe jak się sprawdzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...n-koffein.html
O tak, odwyk od Rosska i drogerii DM by sie przydal. O dziwo trzymalam w rece w sobote ten szampon i... jednak sie nie zdecydowalam. W sumie wlosy mi przestaly wypadac odkad nie farbuje, wiec raczej bylby zbedny. Za to ostatnio moim hitem jest ta odzywka bez splukiwania: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ose-milch.html - dobrze sprawdza sie na cienkich wlosach, bo nie obciaza nic a nic.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
u mnie pod wpływem różnych naturalnych płukanek odcień się zmienia też jestem soft lato, taki mix ciepłego i zimnego bo już myślałam, że nie można mieć złotych piegów, stalowo-niebieskich oczu i szarawego blondu
Jak masz patent na szary/popielaty odcien to chetnie poczytam. Ja stosowalam plukanke z chabra nawet, ale efektu chyba nie bylo. To samo z plukanka z malwy - nic. Za to rumianek swego czasu dzialal az za dobrze - wlosy mi cudooownie pozolkly i tym samym sie przekonalam po raz kolejny, ze szpetnie wygladam w cieplych kolorach
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 14:00   #1988
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
byłam dziś z młodymi na spacerze i wstąpiłam do rosska
(powinnam pójść na odwyk ) i kupiłam szampon , ciekawe jak się sprawdzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...n-koffein.html
sama mam na niego ochotę, ale nie lubię alterry, bo jest mało wydajna
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Gratuluje spadku wagi!
Tez polubilam peeling cukrowy, niestety najczesciej przypomina mi sie o nim, jak juz stoje pod prysznicem z mokra glowa
dziękuję
u mnie akurat jest systematycznie, raz na tydzień chociaż sam szampon z SLS by wystarczył pewnie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:03   #1989
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Jak masz patent na szary/popielaty odcien to chetnie poczytam. Ja stosowalam plukanke z chabra nawet, ale efektu chyba nie bylo. To samo z plukanka z malwy - nic. Za to rumianek swego czasu dzialal az za dobrze - wlosy mi cudooownie pozolkly i tym samym sie przekonalam po raz kolejny, ze szpetnie wygladam w cieplych kolorach
też strasznie wyglądam w słonecznych odcieniach możesz spróbować płukanki z korzenia pietruszki, teorytycznie powinno spopielić, ale u mnie lepiej się sprawdził napar z piołunu
btw myślałam, żeby zrobić naturalną płukankę z czegoś fioletowego/niebieskiego (jagody, owoce), ale nawet chemiczna płukanka nie działa na moje naturalne włosy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:05   #1990
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jak masz patent na szary/popielaty odcien to chetnie poczytam. Ja stosowalam plukanke z chabra nawet, ale efektu chyba nie bylo. To samo z plukanka z malwy - nic. Za to rumianek swego czasu dzialal az za dobrze - wlosy mi cudooownie pozolkly i tym samym sie przekonalam po raz kolejny, ze szpetnie wygladam w cieplych kolorach
O nie!

I jak się pozbyłaś tej żółtej poświaty?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Kaguya, a znasz jakąś płukankę, która rozjaśni nieco ciemny blond bez ryzyka kaczej żółci?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:18   #1991
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
sama mam na niego ochotę, ale nie lubię alterry, bo jest mało wydajna

dziękuję
u mnie akurat jest systematycznie, raz na tydzień chociaż sam szampon z SLS by wystarczył pewnie
Ale Ty ten cukier na wlosy stosujesz? Bo ja je omijam wlasnie i traktuje nim tylko skore glowy. Chyba, ze cos zle zrozumialam z tym szamponem z SLS?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
też strasznie wyglądam w słonecznych odcieniach możesz spróbować płukanki z korzenia pietruszki, teorytycznie powinno spopielić, ale u mnie lepiej się sprawdził napar z piołunu
btw myślałam, żeby zrobić naturalną płukankę z czegoś fioletowego/niebieskiego (jagody, owoce), ale nawet chemiczna płukanka nie działa na moje naturalne włosy
Hehe, no nie wiem, jak to z jagodam wyjdzie, moze byc smiesznie Ale sprobuj moze plukanke z kwiatu malwy. Garsc zalac zimna (!!!!!) woda - powstaje fioletowy barwnik i tym plukac wlosy. Ja chyba mam za ciemne, ale siwym wlosom mojej cioci nadawala ona niebieskawo-fioletowy odcien.
Slyszalam, ze mozna robic plukanke z... atramentu, tylko ze splywa ona razem z deszczem...
Dopisuje w takim razie do listy zakupow ten piolun.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
O nie!

I jak się pozbyłaś tej żółtej poświaty?
Ano, urocza bylam w tym czasie , za kazdym razem kiedy widze zdjecia z zeszlych wakacji to...
Problem w tym, ze sie nie pozbylam poswiaty, piekna zolc jest obecna w farbowancach do teraz.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 14:22   #1992
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ano, urocza bylam w tym czasie , za kazdym razem kiedy widze zdjecia z zeszlych wakacji to...
Problem w tym, ze sie nie pozbylam poswiaty, piekna zolc jest obecna w farbowancach do teraz.
No to skutecznie mnie odstraszyłaś i teraz nie wiem, czy sięgnę po rumianek.

Podoba mi się mój szarawy blond, ale fajnie by było, jakby zyskał troszkę jaśniejszy odcień lub/i (nie żółte) refleksy.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:25   #1993
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ale Ty ten cukier na wlosy stosujesz? Bo ja je omijam wlasnie i traktuje nim tylko skore glowy. Chyba, ze cos zle zrozumialam z tym szamponem z SLS?
cukier tylko na skalp
ale jak np. ktoś stosuje tylko delikatne szampony bez SLS, to jak raz w tygodniu sobie umyje w SLS to dziala jak peeling juz
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:34   #1994
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
No to skutecznie mnie odstraszyłaś i teraz nie wiem, czy sięgnę po rumianek.

Podoba mi się mój szarawy blond, ale fajnie by było, jakby zyskał troszkę jaśniejszy odcień lub/i (nie żółte) refleksy.
Zawsze mozesz eksperymentowac na jednym pasemku tylko. Sa osoby, ktore sobie chwala rumianek, ale na nieco ciemniejszych wlosach daje on efekt... spranej szmaty. Tak jakby naturalny kolor wyblakl i przyzolknal, dla mnie - niefajnie
Rozjasnic to chyba najlepiej sie da przez sloneczko, choc wlosy tez moga zolknac. Wszystkie naturalne rozjasniacze tak naprawde "wyzlacaja" wlosy, co daje zludzenie rozjasnienia (zolte kolory wydaja sie jasniejsze, popielate - ciemniejsze).
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:48   #1995
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

O tak, odwyk od Rosska i drogerii DM by sie przydal. O dziwo trzymalam w rece w sobote ten szampon i... jednak sie nie zdecydowalam. W sumie wlosy mi przestaly wypadac odkad nie farbuje, wiec raczej bylby zbedny. Za to ostatnio moim hitem jest ta odzywka bez splukiwania: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ose-milch.html - dobrze sprawdza sie na cienkich wlosach, bo nie obciaza nic a nic.

a gdzie to dostać? i jaki ma skład?
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:07   #1996
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mi włosy ladnie od sloneczka pojasnialy + ten rumianek z BD, bo innego rozwiazania na rozjasnienie nie widze. wolalabym ciemniejsze, ale trudno. az czasem jak patrze w lustro to ide do mamy i pytam, czy to siwe nie jest
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:08   #1997
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
a gdzie to dostać? i jaki ma skład?
Oj, cos mi sie zdaje, ze nie ma tego niestety w Polsce, myslalam, ze skoro jest na KWC to jest normalnie dostepna. Balea to jedna z tanszych marek w Niemczech, ceny sa podobne do Isany.
Sorki za zmyle, bylam pewna, ze wprowadzili ja na polski rynek .
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:25   #1998
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny mam problem.. nie wiem czy to za sprawą kosmetyków czy pogody, ale moje włosy zrobiły się strasznie suche... normalnie używam tego co wcześniej, wy też tak macie od tej pogody czy to ja sobie coś ubzdurałam? xD
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:34   #1999
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.. nie wiem czy to za sprawą kosmetyków czy pogody, ale moje włosy zrobiły się strasznie suche... normalnie używam tego co wcześniej, wy też tak macie od tej pogody czy to ja sobie coś ubzdurałam? xD
W lato zazwyczaj tak sie dzieje: slonce, morska woda itp... Ja na moich tez to niestety zauwazylam Dlatego od powrotu z biwaku zaczelam ostra regeneracje
Tak poza tematem czy uzywalyscie moze do olejowania oleju sezamowego albo arachidowego? W Lidlu jest promocja i kosztuja 4,99 i oczywiscie kusza
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 16:40   #2000
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.. nie wiem czy to za sprawą kosmetyków czy pogody, ale moje włosy zrobiły się strasznie suche... normalnie używam tego co wcześniej, wy też tak macie od tej pogody czy to ja sobie coś ubzdurałam? xD
Ja też tak mam! Zawsze, gdy pozwalam włosom wyschnąć po myciu w naturalny sposób, odwdzięczają się pięknym połyskiem i dobrze się układają.

A wczoraj po myciu zrobiła mi się sucha szopa...wyglądam gorzej niż po intensywnym suszeniu suszarką.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:56   #2001
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
W lato zazwyczaj tak sie dzieje: slonce, morska woda itp... Ja na moich tez to niestety zauwazylam Dlatego od powrotu z biwaku zaczelam ostra regeneracje
Tak poza tematem czy uzywalyscie moze do olejowania oleju sezamowego albo arachidowego? W Lidlu jest promocja i kosztuja 4,99 i oczywiscie kusza
noo tak to wiem, tylko że nie byłam nigdzie na wakacjach, a na słońcu nie siedzę nie wiem może to od tego, że byłam chora ostatnio...masakra...

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Nie chce tu kiedys wejsc i stwierdzic, ze tu dno i wodorosty zostaly

chyba nie jest jeszcze tak źle?

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja też tak mam! Zawsze, gdy pozwalam włosom wyschnąć po myciu w naturalny sposób, odwdzięczają się pięknym połyskiem i dobrze się układają.

A wczoraj po myciu zrobiła mi się sucha szopa...wyglądam gorzej niż po intensywnym suszeniu suszarką.
no właśnie jak tak samo... zwykle jak same schną są ładne, a wczoraj, tragedia po prostu już od paru dni tak mam...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:59   #2002
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja też tak mam! Zawsze, gdy pozwalam włosom wyschnąć po myciu w naturalny sposób, odwdzięczają się pięknym połyskiem i dobrze się układają.

A wczoraj po myciu zrobiła mi się sucha szopa...wyglądam gorzej niż po intensywnym suszeniu suszarką.
to ja jak dam wyschnąć samym to wyglądają jak pobojowisko, a jak suszę suszarką to gładka tafla

ale to pewnie przez cieniowane włosy i strasznie ŻAŁUJĘ że pocieniowałam je w lutym bo przez to wyglądają na zniszczone


znalazłam aparat który robi dużą różnicę w kolorze tego co mam na głowie to cynkęłam fotę bo fajnie widać odrost

P.S. farbowana część jest ciemniejsza niż na zdjęciu chociaż muszę przyznać że i tak już się dużo wypłukało tej farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotografia0512.jpg (26,1 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-06 o 17:00
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:12   #2003
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.. nie wiem czy to za sprawą kosmetyków czy pogody, ale moje włosy zrobiły się strasznie suche... normalnie używam tego co wcześniej, wy też tak macie od tej pogody czy to ja sobie coś ubzdurałam? xD
A mnie sie z kolei zaczely przetluszczac Tak, to sloneczko, wiatr i woda w lecie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość


chyba nie jest jeszcze tak źle?

Ano nie jest i niech tak zostanie
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
to ja jak dam wyschnąć samym to wyglądają jak pobojowisko, a jak suszę suszarką to gładka tafla

ale to pewnie przez cieniowane włosy i strasznie ŻAŁUJĘ że pocieniowałam je w lutym bo przez to wyglądają na zniszczone


znalazłam aparat który robi dużą różnicę w kolorze tego co mam na głowie to cynkęłam fotę bo fajnie widać odrost

P.S. farbowana część jest ciemniejsza niż na zdjęciu chociaż muszę przyznać że i tak już się dużo wypłukało tej farby
O nieee
A ja wlasnie przed chwila stalam przed lustrem i decyzja zapadla: cienuje wlosy! Wchodze i widze Twoj wpis, ze zalujesz - moze to jakis znak?
A mialas cieniowane (stopniowane) czy degazowane (przerzedzane)?
Bo ja wymarzylam sobie po prostu wieksza gestosc z tylu glowy bo wydaje mi sie, ze mam taki plaski tyl i wydaje mi sie, ze to fajnie przywroci proporcje glowie, ech.
A Twoj odrost - super
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:16   #2004
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A mnie sie z kolei zaczely przetluszczac Tak, to sloneczko, wiatr i woda w lecie


Ano nie jest i niech tak zostanie

O nieee
A ja wlasnie przed chwila stalam przed lustrem i decyzja zapadla: cienuje wlosy! Wchodze i widze Twoj wpis, ze zalujesz - moze to jakis znak?
A mialas cieniowane (stopniowane) czy degazowane (przerzedzane)?
Bo ja wymarzylam sobie po prostu wieksza gestosc z tylu glowy bo wydaje mi sie, ze mam taki plaski tyl i wydaje mi sie, ze to fajnie przywroci proporcje glowie, ech.
A Twoj odrost - super
Ja mam też płaski tył. I to nie tylko wina włosów, ale też czaszki. Mam płaski tył głowy jak Fred Flinston.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:21   #2005
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A mnie sie z kolei zaczely przetluszczac Tak, to sloneczko, wiatr i woda w lecie


Ano nie jest i niech tak zostanie

O nieee
A ja wlasnie przed chwila stalam przed lustrem i decyzja zapadla: cienuje wlosy! Wchodze i widze Twoj wpis, ze zalujesz - moze to jakis znak?
A mialas cieniowane (stopniowane) czy degazowane (przerzedzane)?
Bo ja wymarzylam sobie po prostu wieksza gestosc z tylu glowy bo wydaje mi sie, ze mam taki plaski tyl i wydaje mi sie, ze to fajnie przywroci proporcje glowie, ech.
A Twoj odrost - super
właśnie ja też z tego tytułu poleciałam do fryzjera bo mam taką czaszkę płaską że wygląda jakbym mózgu nie miała
cieniowane + degażowane końcówki i teraz to nie wygląda jak cieniowane z degażowaniem tylko jak zniszczone i pourywane
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:56   #2006
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dziewczyny, oto prawdziwe oblicze wizażanki której coponiektóre z was tak wyjadały z dziubków. jak dla mnie taki język, podejście to dno społeczne i mentalne - od takich neandertali trzymam się z daleka, chyba powinnam usunąć zdjęcia i odsubskrybować wątek...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (123,2 KB, 54 załadowań)
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:03   #2007
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziewczyny, oto prawdziwe oblicze wizażanki której coponiektóre z was tak wyjadały z dziubków. jak dla mnie taki język, podejście to dno społeczne i mentalne - od takich neandertali trzymam się z daleka, chyba powinnam usunąć zdjęcia i odsubskrybować wątek...
a już jej chciałam bronić, ale ona się zachowuje prawie tak jak mój były z tego co widzę :/
faktycznie słownictwo dno i hipokryzja

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-06 o 18:18
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:29   #2008
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
zależy od sytuacji
chociaż czasem jak się uśmiechnę to mam wrażenie, że wyglądam jak debil
Ja się oduczałam nieśmiałości uśmiechając się do obcych ludzi na ulicy i zaglądając im w oczy zaczynałam od dzieci
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat, wzieli az trojke dzieciaczkow. Najpierw chcieli tylko niemowle, ale okazalo sie, ze ma ono rodzenstwo w domu dziecka wiec... przygarneli i reszte. Maja teraz troche klopotow z najstarszym, bo ma okres buntu i wiadomo - jak go wzieli mial juz 12 lat i ciezko go teraz wychowac po swojemu. Ale z tego co mowia - nie zaluja
Ej, ale to muszą być świetni ludzie


Dziewczyny, widzę kłótnia jak mnie nie było -trochę czuję się odpowiedzialna, bo jakbym nie zareagowała to by się zdjęcia i komentarze nie pokazały A było to do przewidzenia.

I a propos -wiecie, że jakaś dziewuszka (pewnie dziecko) ukradła mi zdjęcie z bloga ze mną i napisała, że to ona Jakiś życzliwy anonim mnie dziś o tym powiadomił -wkurzyłam się, ale dałam lasce czas na usunięcie tego
I się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, by ukraść czyjś dziecięcy wizerunek

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Makeup-> ja bym to zgłosiła
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-08-06 o 18:31
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:32   #2009
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziewczyny, oto prawdziwe oblicze wizażanki której coponiektóre z was tak wyjadały z dziubków. jak dla mnie taki język, podejście to dno społeczne i mentalne - od takich neandertali trzymam się z daleka, chyba powinnam usunąć zdjęcia i odsubskrybować wątek...
o rany... nie no bez przesady przez jedną osobę chcesz nas opuścić ? Wyjadały, nie wyjadały wydaje mi się, że normalnie rozmawiałyśmy do czasu, no ale niektórzy ludzie tacy są niestety ale nie opuszczaj nas

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie przed chwila stalam przed lustrem i decyzja zapadla: cienuje wlosy! Wchodze i widze Twoj wpis, ze zalujesz - moze to jakis znak?
A mialas cieniowane (stopniowane) czy degazowane (przerzedzane)?
Bo ja wymarzylam sobie po prostu wieksza gestosc z tylu glowy bo wydaje mi sie, ze mam taki plaski tyl i wydaje mi sie, ze to fajnie przywroci proporcje glowie, ech.
A Twoj odrost - super
ja mam wycieniowane i nie narzekam, ale degażowania nie polecam

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I a propos -wiecie, że jakaś dziewuszka (pewnie dziecko) ukradła mi zdjęcie z bloga ze mną i napisała, że to ona Jakiś życzliwy anonim mnie dziś o tym powiadomił -wkurzyłam się, że dałam lasce czas na usunięcie tego
I się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, by ukraść czyjś dziecięcy wizerunek [COLOR="Silver"]
ej serio? ładnie trzeba mieć coś z głową? Niby po co jej Twoje zdj. z dzieciństwa?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:35   #2010
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ech...nie sądziłam, że ta drobna polemika będzie miała taki przykry finał.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja mam wycieniowane i nie narzekam, ale degażowania nie polecam
A dlaczego? Pytam, ponieważ fryzjerka przerzedziła mi włosy właśnie albo poprzez pikowanie, albo degażowanie (już nie pamiętam) i mam wrażenie, że to właśnie przez ten zabieg mam teraz szopę i końce wywijające się na zewnątrz.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.