Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 14:25   #4201
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
NIEEEE!!! Miałam nie kupować!
Ale to taka ładna czerń.....

kup bo lakier naprawdę fajny, przyjemnie się maluje, szybko schnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:27   #4202
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ZDAŁAM!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:30   #4203
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem źle
Wiadomo. Ale słodko pierdzące komentarze są niefajne. A jescze mniej fajne jest jak kogoś próbujesz konstruktywnie skrytykować, a tu święte oburzenie.....
niestety mam taki przypadek w rodzine mojego K.
kurcze nic nie mozna powiedziec, bo zaraz sie obraza, najlepiej wlasnie slodko pierdziec i przytakiwac

nie lubie tak

przeciez czasem ktos krytykujac nie ma nic zlego na mysl, tylko krytykuje w dobrej wierze
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:41   #4204
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ooo, ja też potrzebuję kupić pędzelek/ki. Nie mam takiej ostro zakończonej kuleczki do precyzyjnego robienia V w zewn. kąciku. I do nanoszenia cienia na całą powiekę by mi się też przydał, bo ten którego posiadam, jest chyba nieco za mały. Jakieś rady
Ja będę się zaopatrywać u Wizażyści.pl.

KLIK

KLIK

Za podobne pędzle w inglocie płaciłam 2 razy tyle.
Możemy się ugadać na wspólną dostawę.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:41   #4205
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masz rację. Zdecydowanie tak lepiej jest.
Jak coś wrzucę i jest chwalone, to wiem, ze szczerze.A jak coś sknocę, to zwócicie uwagę na to i bedę mogła poprawić technikę
Przez takie bezkrytyczne chwalenie, przestałam wstawiać makijaże na MM
Też uważam, ze pod tym względem jesteśmy taki"zdrowym" wątkiem. Mamy tak zgrane grono, ze mówimy sobie jak coś jest nie halo. Ja tam lubię jak ktoś mi powie prawdę, że coś mu się nie podoba, albo, ze coś mogłam zrobić trochę inaczej...
A z kształtem paznokci czy takimi cudami to już w ogóle pierwsze co robię to lecę do Was

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Malinkaa ona tak cudownie się czepiała tęsknię za jej okiem do błędów Wracaj!
Malinka jest mega zabiegana, praca, szkoła zdaje się dalej iii w ogóle nie ma czasu dla siebie... mam nadzieję, ze za jakiś zcas to się trochę uspokoi i unormuje. Wtedy na pewno wróci

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ZDAŁAM!
łaaaaaaaaaaa BRAWO!!!!!!!!!! i to na 4. Ekstra, odpoczywaj teraz!



Aha a teraz wywód....
No to tak na gorąco - Loreal True Match to chyba najgorsze mazidło jakie w zyciu miałam! Dzięki ci Rossmannie, że nie kupiłam go za pełną kwotę!!!
Nie dość, że rozprowadza się to fatalnie i jest chyba hiper niewydajne... to jeszcze wygląda jakoś tak paskudnie.. Nie wiem w okolicach oczu to tak jakbym się zważyło od razu...
Nakładałam gąbką... może trzeba by spróbować czymś innym ale ja nie zamierzam! Dobrze, ze mnie nie podkusiło używać go przed wyjściem do pracy...
Dzisiaj miałam inne załatwienia i no - skończyło się na ponownym makijażu! Nie kryło to nic! Moje zaczerwienienia jeszcze gorzej tylko wyglądały... Absolutnie nic...(wiem, ze jest korektor, ale jednak moj podkład jakieś takie średnie krycie musi mieć bo musiałabym się na połowie powierzchni twarzy wysmarować korektorem...) i na dodatek kolorystycznie nie był jakoś super dobrany. Ale z tych dwóch to to krycie mnie bardziej zabolało. Jakieś takie plamy się robiły... nie był w stanie stopić się z korektorem i wychodziła jakaś tragedia...
Fakt podkusiło mnie i dałam inny puder niż zwykle... ale to nie usprawiedliwia plam, przebijającego korektora... nawet nie umiem opisać tego efektu jaki miałam na twarzy..

Nie wiem, może ja cienki makijażysta jestem i stąd takie odczucia, ale ponownie pomalowałam się czym innym i już nie miałam takich egzystencjonalnych problemów...
Omen nomen nie jest jeszcze tak źle bo do mieszania się nadaje... To czym pomalowałam się potem to BB krem Dear Me petite z domieszką tego True Match w jakiejś małej proporcji i to był strzał w dziesiątkę! Kolor miodzio i na właściwościach BB nie stracił z powodu tej domieszki.

Wyszło na moje poniekąd, bo potrzebowałam czegoś do tuningu bebiszonów, ale żeby komu do głowy nie przyszło tego kupować z zamiarem noszenia solo skoro i ja i Lolli i Śniegowa twierdzimy, ze jest okropny... to widocznie taki jest!
Jedyną jego zaletą jest chyba szeroka gama kolorystyczna, a poza tym to innych nie zauważyłam..

No takze tego.. jak tylko dostanę jakiś zapas gotówki to kupuję BB i będę sobie mieszała. Bo fakt z tej dzisiejszej michranki BB + True Match byłam bardzo zadowolona.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2013-01-29 o 14:49
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:44   #4206
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
O nie !
to mnie kompletnie wnerwia, bo zawsze w tym momencie zdarzylabym przeskoczyc
Ooo, też tego nienawidzę haj fajw!
Mój instruktor nauki tak mówił:
"Na egzaminie musisz jechać zgodnie z przepisami. Jak już zdasz to możesz nawet po chodniku jeździć."
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:55   #4207
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kup bo lakier naprawdę fajny, przyjemnie się maluje, szybko schnie
Nie kuś....

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Malinka jest mega zabiegana, praca, szkoła zdaje się dalej iii w ogóle nie ma czasu dla siebie... mam nadzieję, ze za jakiś zcas to się trochę uspokoi i unormuje. Wtedy na pewno wróci

łaaaaaaaaaaa BRAWO!!!!!!!!!! i to na 4. Ekstra, odpoczywaj teraz!



Aha a teraz wywód....
No to tak na gorąco - Loreal True Match to chyba najgorsze mazidło jakie w zyciu miałam! Dzięki ci Rossmannie, że nie kupiłam go za pełną kwotę!!!
Nie dość, że rozprowadza się to fatalnie i jest chyba hiper niewydajne... to jeszcze wygląda jakoś tak paskudnie.. Nie wiem w okolicach oczu to tak jakbym się zważyło od razu...
Nakładałam gąbką... może trzeba by spróbować czymś innym ale ja nie zamierzam! Dobrze, ze mnie nie podkusiło używać go przed wyjściem do pracy...
Dzisiaj miałam inne załatwienia i no - skończyło się na ponownym makijażu! Nie kryło to nic! Moje zaczerwienienia jeszcze gorzej tylko wyglądały... Absolutnie nic...(wiem, ze jest korektor, ale jednak moj podkład jakieś takie średnie krycie musi mieć bo musiałabym się na połowie powierzchni twarzy wysmarować korektorem...) i na dodatek kolorystycznie nie był jakoś super dobrany. Ale z tych dwóch to to krycie mnie bardziej zabolało. Jakieś takie plamy się robiły... nie był w stanie stopić się z korektorem i wychodziła jakaś tragedia...
Fakt podkusiło mnie i dałam inny puder niż zwykle... ale to nie usprawiedliwia plam, przebijającego korektora... nawet nie umiem opisać tego efektu jaki miałam na twarzy..

Nie wiem, może ja cienki makijażysta jestem i stąd takie odczucia, ale ponownie pomalowałam się czym innym i już nie miałam takich egzystencjonalnych problemów...
Omen nomen nie jest jeszcze tak źle bo do mieszania się nadaje... To czym pomalowałam się potem to BB krem Dear Me petite z domieszką tego True Match w jakiejś małej proporcji i to był strzał w dziesiątkę! Kolor miodzio i na właściwościach BB nie stracił z powodu tej domieszki.

Wyszło na moje poniekąd, bo potrzebowałam czegoś do tuningu bebiszonów, ale żeby komu do głowy nie przyszło tego kupować z zamiarem noszenia solo skoro i ja i Lolli i Śniegowa twierdzimy, ze jest okropny... to widocznie taki jest!
Jedyną jego zaletą jest chyba szeroka gama kolorystyczna, a poza tym to innych nie zauważyłam..

No takze tego.. jak tylko dostanę jakiś zapas gotówki to kupuję BB i będę sobie mieszała. Bo fakt z tej dzisiejszej michranki BB + True Match byłam bardzo zadowolona.
Niestety.... Szkoda, ze masz takie same odczucia. Ja go nie lubiłam od początku jak się pojawił (miałam miniaturę)
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 14:58   #4208
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Niestety.... Szkoda, ze masz takie same odczucia. Ja go nie lubiłam od początku jak się pojawił (miałam miniaturę)
No trudno się mówi... i żyje się dalej. Dobrze, że za tak małą kwotę mogłam go przetestować to raz, a dwa, że jednak mam jak go zużyć. Także w sumie nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:01   #4209
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Mgiełko, Śniegowa - racja, true match to koszmarek, co więcej - dzisiaj moja koleżanka również mi "płakała", że skończył jej się revlon i znowu "ten cholerny klajster musi wylewać na siebie" (bo kupiła kiedyś i tak leży aż do zepsucia, potem pewnie go wywali).
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:20   #4210
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aha a teraz wywód....
Szkoda Ale dobrze, że chociaż dużo za niego nie zapłaciłaś.

Miałyście może całopaznokciowe naklejki z essence? Mój szał zakupów rozszerzył się i o nie, też były w promocji
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:07   #4211
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3891517 0]
Amelko super ten salt n pepper, chociaż mi to się kojarzy z maczkiem
[/QUOTE]
Haha, można go do maku porównać
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Śliczny.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na chromie działa- Szczeście mówił
Na Firefoxie rówież
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pospamuje jednak pazurkami
Ciut dopracowałam kształt i dodałam piegi. Czuję, że nie rozstanę się z nimi szybko

Aaa, wiecie co jest fajnego w porannych zakupach? Właśnie dostałam maila, że wpłata otrzymana i towar wysłany A jako, że kurierem, to może jutro będę mogła nacieszyć oczy, wsadzić lakier do boxa, zapakować go i już nic nie zmieniać
Jej, ale ładne Takie delikatesowe migdałki

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, bardzo Wam dziękuję za głaski i pocieszanki. Kochane jesteście! Nerw mi trochę przeszedł, ale kac moralny nadal męczy... No, gdzie ja miałam głowę?!
Dziś jadę wieczorem z mężem do WORDu się zapisać. Wczoraj nie miałam gotówki przy sobie.
Zapewniam Cię, że na swoim miejscu
Ja zdałam za 2 razem. 1 raz oblałam na placu bo strzeliłam takiego drifta, że słupki to pod niebiosa latały
Oblać to żaden wstyd- stres zjada zdrowy rozsądek

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dzięki dzięki dzięki dzięęęęki
za wsparcie i kciukasy! kocham Was

mam piękną 4 w indekse *_*
KUJON! Gratuluję

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Ja wróciłam z egzaminu i zaliczenia z historycznej i pochłonęłam paczkę orzeszków w chrupku paprykowym Teraz kawa i kotlet i jestem w niebie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 16:18   #4212
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie kuś....

kuszęęę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:36   #4213
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Taaa pamiętam I dochodzę do wniosku, że wtedy jej wielkie czepialstwo było na poziomie naszego teraźniejszego czepialstwa poniżej dziennej normy
W sensie - mam wrażenie, że wcześniej jak któraś zwróciła komuś uwagę na nierówną długość, to było traktowane jako jakiś wrzut W sumie się cieszę, że się normy w wątku wyostrzyły, bo mamy coraz więcej pięknych pazurków
O tak! i zdecydowanie widać to po paznokciach

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie odebrałam Cię nigdy jako czepialskiej....


Masz rację. Zdecydowanie tak lepiej jest.
Jak coś wrzucę i jest chwalone, to wiem, ze szczerze.A jak coś sknocę, to zwócicie uwagę na to i bedę mogła poprawić technikę
Przez takie bezkrytyczne chwalenie, przestałam wstawiać makijaże na MM
hehe to fajnie, mimo iż pół żartem to napisałam

Ja czasem chwalę słodko-pierdząco, ale wtedy rzeczywiście tak musi być a jak coś nie pasuje to piszę to i tyle. Czasem mi się zdaje że to może być za ostro dla np nowych osób, no ale life is brutal no i przecie o czyjeś dobro chodzi, a nie żeby mu źle doradzić.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Tak Anula czepialska motywujaco czepialska, bo teraz jak maluje paznokcie to za kazdym razem mysle, zeby to ladnie zrobic, aby Anula nie musiala mi zwracac uwagi
ja tam nie odbieram tego w sensie minusu, lubie jak ktos mowi co mu sie nie podoba, wtedy wiem co mam poprawic i staram sie to robic
i nie lubie jak mi ktos slodko pierdzaco chwali wszystko o!

A Malinka to do mnie nigdy sie nie czepiala
Haha i dobrze!
W ogóle sam fakt, że fotografujemy i pokazujemy nasze paznokcie na pewno są mobilizujące, żeby być co raz bardziej perfekcyjnym

A mnie też chyba nie, jakoś nie pamiętam. A chciałabym, uwielbiałam tę jej krytyczność

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Anulka, jaka soczysta czerwień!
Chyba wchodzę na wyższy poziom lakieromaniactwa, bo mi kolorystyczna ignorancja z oczu zeszła i dopiero teraz widzę, że np. czerwień czerwieni nierówna

Kolejny poziom wtajemniczenia! czerwieni jest masę różniastych, ale też stosunkowo łatwo trafić na podobne, bo po prostu czerwień w butelce a na paznokciach to co innego. Często są żelkowe trochę lub bardziej i jednak niełatwo przewidzieć efekt

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3892141 9]

No przecież
Pierwsze "wykroczenia" jakie namiętnie popełniam to niezatrzymywanie się na zielonej strzałce (ktoś oprócz eLek to właściwie robi? raz mnie za to nawet obtrąbiono zaraz po odebraniu prawka... ) no i jazda szybsza o te kilka km niż dozwolone ale to tak... 60, jak się da to góóóra 70 zamiast 50 bo te 50 to ni przypiął ni wypiął , wszyscy wyprzedzają i noga zawieszona na tym gazie w głupim miejscu A na egzaminie to wieeelkie przewinienie przecież jak depniesz do 51 jeśli dozwolone 50

Następnym razem ZDASZ![/QUOTE]

ja nie to nie znaczy że jadę na oślep, bo wiadomo że i tak trzeba upewnic się co do pieszych i innych samochodów, ale nie zatrzymuję się

Tak samo podchodzę do znaków ustąp pierwszeństwa i stop. Znam takie co jest ustąp, a koniecznie trzeba się zatrzymać, bo słaba widoczność, a znam takie gdzie jest stop, a widać z dalekaaa czy coś jedzie...

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oj tak, czasem te pianie nad czymś aż bije po oczach Mnie to najczęściej wkurza na blogach - tam większość jest śliczna i słodka, i bógwiekjakajeszcze, ble.
Też mi się zdaje, że na blogach, albo same zachwyty, albo hejtowanie. Jakoś tak mało konstruktywnej krytyki...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ZDAŁAM!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Anula, to czerń ale taka nietypowa, klik
A to jednak dobrze wypatrzyłam że jest jakaś nietypowa fajna

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3892256 9]Ach tak? A co powiesz na niewłączanie prawego migacza przy zjeździe z ronda... I'm a bad girl... yeah...

Tak tylko bredzę, ja włączam... na ogół... [/QUOTE]

Ooo tego to nie cierpię!
Ja sama jak zjeżdżam i widzę że ktoś czeka na wjazd to staram się jak najszybciej mrygnąć, po co ma stać.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehehehe no w ostateczności mozemy się podzielić tym zaszczytem
piąteczka!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:39   #4214
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ZDAŁAM!
Aż chce się powiedzieć: a nie mówiłam?
Brawo Smoot!
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Uwielbiam mięte Niech już przyjdzie wiosna

Taa... Ja już kilka razy zmieniałam koncepcję. Moja boxianka jest niesamowita, więc muszę stanąć na wysokości zadania.
Ten lakier chyba bardziej w pistację wpada Zresztą co za różnica, i tak mi się podoba

Mi box w końcu wyszedł bardzo monotematyczny, ale myślę, że się spodoba, no cóż - zobaczymy
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
super wygląda
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Śliczne są, bardzo lubię twój kształt
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ale śliczne... a kształt jest miodzio!!!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jej, ale ładne Takie delikatesowe migdałki
Dzię-ku-ję!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:42   #4215
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dziś dostałam 6 z francuskiego,a wczoraj jako jedna z 3 osób,piątke za niezapowiedzianą kartkówkę z fizyki
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:46   #4216
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pospamuje jednak pazurkami
Ciut dopracowałam kształt i dodałam piegi. Czuję, że nie rozstanę się z nimi szybko
idealne! widzę szał na miętę trwa dawno nie nosiłam...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Aha a teraz wywód....
Muszę w takim razie zapamiętać...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:07   #4217
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Złamałam ban lakierowy Trafiłamn na wyprzedaż wycofywanych produktów essence. Wzięłam różową dwójkę i C&G I love bed boys. Ten drugi jest śliczny, ale na pierwszym się przejechałam - w sklepie wyglądał na jaśniejszy, a w domu okazało się, że jest dupem virtuala z biedry, a to glossfleckowa część ma mocne krycie i chyba nie nada się jako top Szkoda, ze nie było tych z jasnymi mgiełkami...
Muszę się przyjrzeć temu niebieskiemu. Nawet ładny się wydaje Chociaż po co mi tyle niebieskich lakierów?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3892256 9]Ach tak? A co powiesz na niewłączanie prawego migacza przy zjeździe z ronda... I'm a bad girl... yeah...

Tak tylko bredzę, ja włączam... na ogół... [/QUOTE]

Ooooo

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Moja Boxianka też jest niesamowita i jeszcze takiego mi psikusa w preferencjach zrobiła, że po nocach niemalże spać nie mogę zastanawiając się, jaki jeszcze lakier dokupić

A z cieniami mi nie pomogłyście!
Chyba zdecyduję się na Bad girl. Au naturel mnie mniej przekonuje z tej racji, że ja mam ciemną oprawę oczu, także beże i brązy są dla mnie zbyt delikatne. Jeśli już używam cieni, to chcę, żeby ten makijaż był widoczny- uwielbiam mocno podkreślone oko!
To chociaż mi powiedzcie, gdzie zamówić tego Sleeka?
Powiedz kim ona jest. Porozmawiam sobie z nią

Ja pomogłam Od razu żem mówiła "Bierz BG, bierz BG"

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3892295 7]
Na jaki by tu pomalować paznokcie? [/QUOTE]

Wiesz co odpowiem...

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ten lakier chyba bardziej w pistację wpada Zresztą co za różnica, i tak mi się podoba
U mnie bardziej w mięte A idealnej pistacji już szukam od dłuższego czasu...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38926012]Dziś dostałam 6 z francuskiego,a wczoraj jako jedna z 3 osób,piątke za niezapowiedzianą kartkówkę z fizyki [/QUOTE]

To się rozszalałaś
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:13   #4218
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

jakby któraś z Was miała zły humor to.. klik i.. klik
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:14   #4219
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Mroźnoo


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pospamuje jednak pazurkami
Ciut dopracowałam kształt i dodałam piegi. Czuję, że nie rozstanę się z nimi szybko

Aaa, wiecie co jest fajnego w porannych zakupach? Właśnie dostałam maila, że wpłata otrzymana i towar wysłany A jako, że kurierem, to może jutro będę mogła nacieszyć oczy, wsadzić lakier do boxa, zapakować go i już nic nie zmieniać
ładnie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

ZDAŁAM!
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Miałyście może całopaznokciowe naklejki z essence? Mój szał zakupów rozszerzył się i o nie, też były w promocji
o, ciekawe jak się będą sprawować ładne są...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38926012]Dziś dostałam 6 z francuskiego,a wczoraj jako jedna z 3 osób,piątke za niezapowiedzianą kartkówkę z fizyki [/QUOTE]

gratki

mam ładne mani ale nie miałam kiedy obfocić... :/ może jutro w naturalnym świetle...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 17:14   #4220
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełko, Śniegowa - racja, true match to koszmarek, co więcej - dzisiaj moja koleżanka również mi "płakała", że skończył jej się revlon i znowu "ten cholerny klajster musi wylewać na siebie" (bo kupiła kiedyś i tak leży aż do zepsucia, potem pewnie go wywali).
nooo coż, człowiek nie spróbuje to by mu po głowie chodziło. Mało zapłaciłam i jeszcze uda mi się zużyć - także w zasadzie niech tam

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Szkoda Ale dobrze, że chociaż dużo za niego nie zapłaciłaś.
no dokładnie.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
piąteczka!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Muszę w takim razie zapamiętać...
a no... wiadomo, każdemu co innego może podpasować, ale tego ewidentnie bym nie polecała..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:26   #4221
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakby któraś z Was miała zły humor to.. klik i.. klik
Czytam ten wątek regularnie czasem można się popłakac ze śmiechu
mafory dobre

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

a no... wiadomo, każdemu co innego może podpasować, ale tego ewidentnie bym nie polecała..
jednak jak mam próbować coś nowego to wolę coś co ktoś poleca, a nie wręcz przeciwnie...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:28   #4222
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek regularnie czasem można się popłakac ze śmiechu
mafory dobre

ja też, nieodłączny element każdego dnia
mafory to mnie zabiły, co sobie przypomnę to się śmieję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:41   #4223
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jednak jak mam próbować coś nowego to wolę coś co ktoś poleca, a nie wręcz przeciwnie...
no wiadomo, ale nie chciałabym też jakoś tutaj dyskryminować osób którym on podpasował... a kwc twierdzi, ze są takie
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:56   #4224
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakby któraś z Was miała zły humor to.. klik i.. klik
Tampaski
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:00   #4225
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3891634 4]A no wieeem... Ty masz teraz pikne włoski bez tego [/QUOTE]

a ja wiem czy pikne?
są bo są, rosną szybciutko. końcówki łamią się i kruszą. rosną bejbiki. mam paskudny odrost
co w tym piknego?

a i zapomniałam dodać - kręcone się prostują a proste - kręcą


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3891666 9]
Dałam ostatnio ciała z pielęgnacją włosów... caaały styczeń przebimbałam, dosłownie ze dwa razy, może trzy - coś nakładałam przed myciem, a tak to tylko babydream i odżywka. I co? I już widać efekt. U mnie jednak efekty pielęgnacji są widoczne natychmiastowo... zaniedbanie niestety też... Kopnąć mnie w zad proszę i to mocno... [/QUOTE]

kopię!
ja się zawzięłam czesto olejowałam, ale za to co mycie to sls


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zaspałam do pracy... Na 13:00 miałam
gratuluję!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pospamuje jednak pazurkami
Ciut dopracowałam kształt i dodałam piegi. Czuję, że nie rozstanę się z nimi szybko

Aaa, wiecie co jest fajnego w porannych zakupach? Właśnie dostałam maila, że wpłata otrzymana i towar wysłany A jako, że kurierem, to może jutro będę mogła nacieszyć oczy, wsadzić lakier do boxa, zapakować go i już nic nie zmieniać
ale faaaaajne
haha, tylko lakieru nie przywłaszcz sobie


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Smooth, nie wiem, czy już jesteś po egzaminie, ale kciuki były!
dziękuję
każdej z Was!


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nienawidze moich brwii własnie je reguluje i dupka wychodzi a nie piękne brwi
o ja też mam z tym zawsze problem


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3892141 9]
No przecież
Pierwsze "wykroczenia" jakie namiętnie popełniam to niezatrzymywanie się na zielonej strzałce (ktoś oprócz eLek to właściwie robi? raz mnie za to nawet obtrąbiono zaraz po odebraniu prawka... ) no i jazda szybsza o te kilka km niż dozwolone ale to tak... 60, jak się da to góóóra 70 zamiast 50 bo te 50 to ni przypiął ni wypiął , wszyscy wyprzedzają i noga zawieszona na tym gazie w głupim miejscu A na egzaminie to wieeelkie przewinienie przecież jak depniesz do 51 jeśli dozwolone 50

Następnym razem ZDASZ![/QUOTE]

u nas kiedyś koleś mandat za to dostał, że się nie zatrzymał mój K. prawie zwalnia do 0, ja tam nigdy


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
jutro party! dzisiaj od 17 nic nie jem, herbata zaraz i potem do spania woda i jutro gastro, brr.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:15   #4226
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Smoo, gratulacje!
dzieki


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Złamałam ban lakierowy Trafiłamn na wyprzedaż wycofywanych produktów essence. Wzięłam różową dwójkę i C&G I love bed boys. Ten drugi jest śliczny, ale na pierwszym się przejechałam - w sklepie wyglądał na jaśniejszy, a w domu okazało się, że jest dupem virtuala z biedry, a to glossfleckowa część ma mocne krycie i chyba nie nada się jako top Szkoda, ze nie było tych z jasnymi mgiełkami...
śliczny ten C&G
ja teraz w trakcie sesji mam taką chcicę na lakiery, dużo kosmetyków, wydawanie kasy....


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Spróbowałabyś nie!
Gratuluję
To ostatni już był egzamin?
haha, dziękuję
niee, pierwszy. jeszcze jeden w piątek i 2 tyg wolnego


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
łaaaaaaaaaaa BRAWO!!!!!!!!!! i to na 4. Ekstra, odpoczywaj teraz!

tak jest! posiedze jeszcze, kolo 21 chyba pójdę spać, wymęczyła mnie ta analityczna..


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
KUJON! Gratuluję

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Ja wróciłam z egzaminu i zaliczenia z historycznej i pochłonęłam paczkę orzeszków w chrupku paprykowym Teraz kawa i kotlet i jestem w niebie
haha, a jak! od środy kułam!
ooooorzeszki i kawa
a ja nie mogę nic do jutra....


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Aż chce się powiedzieć: a nie mówiłam?
Brawo Smoot!
mów to częściej

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jakby któraś z Was miała zły humor to.. klik i.. klik
o kurczaki, niezle
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:17   #4227
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja nie mogę nic do jutra....

Czemu?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:24   #4228
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38926012]Dziś dostałam 6 z francuskiego,a wczoraj jako jedna z 3 osób,piątke za niezapowiedzianą kartkówkę z fizyki [/QUOTE]
Jesteśmy dumne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
idealne! widzę szał na miętę trwa dawno nie nosiłam...
Ojjj, ja też daawno nie miałam jej na paznokciach W ogóle rzadko już noszę kremy, a spokojne kremy to już w ogóle
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ładnie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale faaaaajne
haha, tylko lakieru nie przywłaszcz sobie
Dzięki
Ej no, przejrzałaś mnie Muszę coś przygarnąć dla siebie, żeby było według zasad (przynajmniej w miarę)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:35   #4229
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Czemu?
gastroskopię mam jutro o 10


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki
Ej no, przejrzałaś mnie Muszę coś przygarnąć dla siebie, żeby było według zasad (przynajmniej w miarę)
hahaha ! wiedziałam!
no dobra, ten jeden raz Ci wybaczę

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

umarłam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:46   #4230
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
gastroskopię mam jutro o 10
Oj...
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.