Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 22:07   #1531
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Patrzce jakie dzieciaczki do mnie przyleciały dziś <KLIK> fotki z innego bloga, ja będę kutro focić
ooo... super, czekamy na testy
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:08   #1532
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



eee nie znam tego ja tylko o myszach słyszałam


obu nie znasz? ja o myszach nic, dawaj
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:11   #1533
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


obu nie znasz? ja o myszach nic, dawaj
Nie znam ani jednego ani drugiego

No że kobietom w ciązy sie nie odmawia bo Ci sie w domu myszy zalęgną
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:14   #1534
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie znam ani jednego ani drugiego

No że kobietom w ciązy sie nie odmawia bo Ci sie w domu myszy zalęgną
ło

u mnie są przesądy, że kobieta w ciąży nie powinna nosić pasków, ani obwiązywać talii, bo dziecko owinie się pępowiną.
albo z tymi pieluchami to już nie pamiętam, ale też coś z opętaniem
albo jak kobieta w ciąży widzi pożar nie powinna się dotykać, bo w tym miejscu, w które się dotknie dziecko będzie miało znamię
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:23   #1535
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ło

u mnie są przesądy, że kobieta w ciąży nie powinna nosić pasków, ani obwiązywać talii, bo dziecko owinie się pępowiną.
albo z tymi pieluchami to już nie pamiętam, ale też coś z opętaniem
albo jak kobieta w ciąży widzi pożar nie powinna się dotykać, bo w tym miejscu, w które się dotknie dziecko będzie miało znamię
O matko z tą pępowiną to szok a o znamionach to u mnie jest że jak sie oparzy albo ktoś ją przestraszy i np złapie za coś to w tym miejscu będzie znamię
Matko jakie zabobony
Chociaz w opowieści mojej babci jestem w stanie uwierzyć. Opowiadała ze mieli we wsi przeklęte drzewo. Ludzie sie na nim wieszali a później młodzi sie motorami i samochodami zabijali. Mojej mamy przyjaciółka na tym drzewie sie zabiła. Ścieli je i spalili. i od tamtej pory spokój. Albo inna opowieśc jak wracała z dziadkiem- byli młodym małżeństwem, w nocy z pola wozem z końmi. I gdzieś w szczerym polu te konie stanęły przestraszone i nie chciały dalej iść. Dziadek myślał że to może wilki i wziął kosę żeby odstraszyć. Jak tylko dziadek zszedł z wozu to na tył wskoczył wielki czarny pies. Moja babcia twierdziła przez całe życie że to był diabeł. A że miała różaniec i zaczęła sie modlić to ten wściekły pies uciekl a konie ruszyły dalej Brrr
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-04-29 o 22:24
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:25   #1536
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko z tą pępowiną to szok a o znamionach to u mnie jest że jak sie oparzy albo ktoś ją przestraszy i np złapie za coś to w tym miejscu będzie znamię
Matko jakie zabobony
Chociaz w opowieści mojej babci jestem w stanie uwierzyć. Opowiadała ze mieli we wsi przeklęte drzewo. Ludzie sie na nim wieszali a później młodzi sie motorami i samochodami zabijali. Mojej mamy przyjaciółka na tym drzewie sie zabiła. Ścieli je i spalili. i od tamtej pory spokój. Albo inna opowieśc jak wracała z dziadkiem- byli młodym małżeństwem, w nocy z pola wozem z końmi. I gdzieś w szczerym polu te konie stanęły przestraszone i nie chciały dalej iść. Dziadek myślał że to może wilki i wziął kosę żeby odstraszyć. Jak tylko dziadek zszedł z wozu to na tył wskoczył wielki czarny pies. Moja babcia twierdziła przez całe życie że to był diabeł. A że miała różaniec i zaczęła sie modlić to ten wściekły pies uciekl a konie ruszyły dalej Brrr
ale cuuuuda.
a u Was też taki przesąd że sznur wisielca noszony przy sobie przynosi szczęście?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:26   #1537
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale cuuuuda.
a u Was też taki przesąd że sznur wisielca noszony przy sobie przynosi szczęście?
Nie nie słyszałam Matko w życiu bym do ręki nie wzięła

Uciekam bo się straszno zaczyna robić i sama siedzę a Małż już śpi

Dobrej nocki i czerwony lakier w kieszeń
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-04-29 o 22:28
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 22:31   #1538
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie nie słyszałam Matko w życiu bym do ręki nie wzięła

Uciekam bo się straszno zaczyna robić i sama siedzę a Małż już śpi

Dobrej nocki i czerwony lakier w kieszeń
to chyba u nas tylko takie cuda bo ja noszę, dostałam od taty po 18 urodzinach. w rodzinie kiedyś był wisielec i takie cuda ponoć są.

dobranoc
i coś czerwonego bede miec na pewno na razie czerwone portki na resztę nocy
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 07:55   #1539
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziękuję Choć mojej zasługi tu niewiele
Nie no wcale... co tam dobry smak, gust, energia włożona w pielęgnację... to wszystko to nic, phi...
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40548588]Lakiery widoczny na zdjęciu, topy ze essence. Jakoś kolor trochę zjedzony, bardziej w róż wpada..[/QUOTE]
Ładnie, bardzo subtelnie.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Nef, troszkę się zawija
No to mówię, tak jak mój. Jak noszę dłuższe to jest ok, a na krótko to mi się tak robi...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hahaha Rozwaliło mnie to
No co, masz z czego być dumną... zawsze masz tak perfekcyjnie wymalowane i wypiłowane, no wiesz...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A to rzeczywiście ciekawy przypadek, bo na przykład tepodobają mi się zarąbiście (mimo, że są długie), ale już kilka postów później znowu są za bardzo wyrośnięte, zawinięte i ogólnie fu
Jeeej... ale to dziwne zjawisko, faktycznie niektóre mani i kształt czasem -super, jakby schizofrenię dziewczyna miała...
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kaaaaroooolaaaa ostatni wpis jest zdecydowanie dla Ciebie pisany
http://www.pani-halinka.pl/
Ja nie mogę
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
W ramach relaksu zmalowałam ale dufy mi nie urwało i widzę że serdeczny na prawej krzywy
A mi się podoba
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam jakiegoś pazurkowego doła Nie wiem sama co chcę, musze pilniczki pochować bo co chwila podpiłowuję i coraz gorzej wyglądają Miały być dłuższe a sie robią coraz krótsze i coraz bardziej krzywo spiłowane
buuuuuuuuuuu
No nie no... Kobieto! bo przez kolano przełożę... Mówiłam nie ruszaj kształtu?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Moja babacia mówiła zawsze że niepowodzenia są spowodowane przez złe oczy To tak jak z kwiatami- przyjdzie ktoś do Ciebie, pochwali kwiatka a on tydzień później usycha Niby nigdy w to nie wierzyłam ale jak mi sie za dużo rzeczy na głowę na raz zwalało, tonitke sobie czerwoną na lewm nadgarstku zaplątywałam i pomagało. Może to bardziej autosugestia że już tylko z górki będzie ale najważniejsze że pomagało.

Matko kochana XXI wiek a ja takie zabobony sieję
Wiesz, dla mnie to tylko zabobon. Ale - jak sobie powtarzasz, że będzie dobrze i wierzysz w to, to już masz inne nastawienie. Czasem jest tak, że już tylko dno i dwa metry mułu, a tu taka głupia czerwona nitka Ci przypomni, że kiedyś w końcu musi być lepiej... i z czasem jest lepiej. I nie ważne czy to zasługa nitki, czy po prostu nitka Ci przypominała że w końcu problemy się skończą. Tak jak mówisz - autosugestia
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 07:55   #1540
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

BĘDZIE MOJA JAK NIC!
zresztą konad wypuścił sporo nowych płytek.... dziura w kieszeni się szykuje!
oooo

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

heheh to tak jak u mnie widze
a no
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 08:06   #1541
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
...
...
Jeden komentarz: KLIK
fu :<
Hahahaha. genioalne. {Popłakałam się
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Śniegowa, czy u Ciebie łuszczenie i inne problemy nie zaczęły się czasem podczas używania zmywaczy z EF??
Bo ja chyba je podejrzewam...
No właśnie nie. Drugie opakowanie juz kończę.....
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mówiłam u mnie jest identyczny "zbieg okoliczności"...też mi się płytka łuszczy miejscami...
Ciekawe....
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Miyo+essi+flejksy + sh insta
Też się błuskasz. Jak ja
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczności i lakier i pazurki
Mam jeszcze
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cześć
bardzo ładnie niebieskości wyglądają

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tak reaguje na mnie pani z naszego GR. I to nie tylko na swoim stoisku. Kiedyś przydybała mnie w Kerfurze i mówi: " ooooooo dzień dobry, a wie pani co! Mamy promocje na JJ teraz" albo "nowe lakiery przyszły"
Także no miłe to w sumie
Strasznie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ale kusisz nimi.... no strasznie!!! Ehhh w przypływie gotówki może
(...)
nie zaskoczyłaś mnie, znam tego bloga. Tylko ona miala swego czasu swatche wszystkich bYS termicznych, więc wpatrywałam się w jej paznokcie bardzo dlugo...
No kuszę.
Dam znać, jak już wszystkie bedą miałay mini wersje (to o ile pamiętam 9ml)

Fajną przemianę ma


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Patrzce jakie dzieciaczki do mnie przyleciały dziś <KLIK> fotki z innego bloga, ja będę kutro focić

Sniegowa ten brokat jest czaderski! I biały-błękit cudny:slija: lubię takie pastele Ale te kacze dzioby mi obrzydziły życie
Ojojojoj!!!

Ten drugi jeszcze bardziej.... Taki różowawo- fioletowawo złotawo hologramowy......

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056187 6]Nie no wcale... co tam dobry smak, gust, energia włożona w pielęgnację... to wszystko to nic, phi...
[/QUOTE]
Kochana jesteś.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Śniegowa, informuję Cię, że przeżyłam WIELKIE rozczarowanie nie widząc cycków w załączniku


Spróbuję Cie obłaskawić zdjęciem mojej nowej dzidzi





Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A to rzeczywiście ciekawy przypadek, bo na przykład tepodobają mi się zarąbiście (mimo, że są długie), ale już kilka postów później znowu są za bardzo wyrośnięte, zawinięte i ogólnie fu
Masz rację....

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kaaaaroooolaaaa ostatni wpis jest zdecydowanie dla Ciebie pisany
http://www.pani-halinka.pl/
Karoola!!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A ja dopiero obiad zjadłam
To dobrze, ze zjadłaś... Bo potem byoby ciężko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7590.jpg (92,9 KB, 27 załadowań)
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-04-30 o 09:23
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 08:23   #1542
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
słyszałam ostatnio takie o zaczarowywaniu dzieci... że jak dziecko nie chrzczone to z czerwoną kokardą przy wózku ma jeździć, zeby stare baby nie uroku nie rzuciły, czy coś tam...
No... A jak stado bab zagląda do wózka i każda dzieciakowi chucha i dmucha, w końcu dziecko ma dość i ryczy w wniebogłosy to o patrz - na pewno tamta albo tamta urok rzuciła, złym okiem spojrzała
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zostawiliśmy Młodego na 2 noce. W pierwszą budził jej się chyba z 5 razy więc rano zadzwoniła i powiedziała że to nie jest normaln, ktos nam małego zauroczył z zazdrości ona na to coś poradzi. Prosiłam tylko żeby do pieca dzieciaka mi nie włożyła na 3 zdrowaśki Dowiedziałam sie po latach co wyczyniała. Mądre sąsiadki poradziły jej żeby z brzozowych patyczków zrobiła krzyż - patyczki muszą być związane czerwoną!!! wstążeczką. Położyć to pod łóżkiem, stanąć w nogach i do osolonej wody w garnku wlewać roztopiony wosk i oczywiście modlić się !!!!!!!!
Boki zrywaliśmy z Małżem przez tydzień
Dobre z tym piecem

To z piętnaście lat temu było, nie?
A ja nie dalej jak rok temu (może półtora?) od dziewczyny
dwudziestoparoletniej słyszałam, że muszą kogoś poprosić, coby dziecku jajko nad główką przelać (nie pytajcie jak bo nie wiem). Bo się mały budzi w nocy z płaczem, z krzykiem, spać nie chce... To nic że w sypialni ze czterdzieści stopni ciepła (bo mamusia tak lubi) a maluch opatulony w bodziaka, pajaca i spodenki dresowe Nie, to na pewno nie to, co ja tam wiem... Na bank któraś zauroczyła, bo tyle koleżanek przychodziło i wychwalało jaki maluszek śliczny...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No że kobietom w ciązy sie nie odmawia bo Ci sie w domu myszy zalęgną

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
u mnie są przesądy, że kobieta w ciąży nie powinna nosić pasków, ani obwiązywać talii, bo dziecko owinie się pępowiną.
albo z tymi pieluchami to już nie pamiętam, ale też coś z opętaniem
albo jak kobieta w ciąży widzi pożar nie powinna się dotykać, bo w tym miejscu, w które się dotknie dziecko będzie miało znamię
Nie wolno też prać w rękach i zmywać naczyń, bo jak się brzuch ochlapie to dziecko będzie pijakiem

A jak się w ciąży przez judasza wygląda, to będzie mieć zeza.

Jak się tłuczek (ale taki okrągły do makutry) oblizuje to syn będzie szybko łysy.

Coś dużo więcej tego było ale już nie w temacie jestem...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale cuuuuda.
a u Was też taki przesąd że sznur wisielca noszony przy sobie przynosi szczęście?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to chyba u nas tylko takie cuda bo ja noszę, dostałam od taty po 18 urodzinach. w rodzinie kiedyś był wisielec i takie cuda ponoć są.
Łooo... znam ale nie znałam dotąd nikogo kto to praktykuje



Czym by tu pomalować paznokcie? Czuję się jak kaleka bo zostałam chwilowo bez żadnego topa, ostatnio mani schło mi 4 godziny a i tak się jeszcze poodbijało potem co nieco. Aaa...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:06   #1543
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no pamiętam, jakbym mogła zapomnieć, skoro pakuję się do Twojej walizki
a ja mam nadzieję, że czas jakoś zwolni albo się wydłuży.. bo nie chcę matur
Na barana miało być!
Swoją drogą... muszę kupić dużą walizkę
Może macie jakieś propozycje?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Telepatia Myślałam dziś o Tobie czy go zanabyłaś



Eeee wieeeedziaałam Jestem rozczarowana brakiem elementu zaskoczenia



O tęczowej kresce?;>
Noo, do następnej promocji chyba bym nie doczekała A teraz jest po 13,50zł
No i nie było na wyspie piaskowych Paese Śnieguś, to też ino dla Ciebie

Mogłaś mi powiedzieć, to i ja bym się nie głowiła nad wyborem

Tęczowa kreska treścią mego życia
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to tadam

Miyo+essi+flejksy + sh insta
Nic nie jest do dufy, zostaw i nie ruszaj pilniczka!
Piękny kolorek
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pięknie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ejjjj co to za brokat, ten na serdaku i środkowym??? nie mam takiego chyba!!
NYC Midnight Confetti
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Matko kochana XXI wiek a ja takie zabobony sieję
Kooocham przesądy
Nie to, że w nie wierzę, ale uwielbiam ich klimat, szczególnie kiedy opowiada o nich babulka w chusteczce za głowie
W ogóle ludowe obrzędy są piekielnie interesujące
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:18   #1544
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Hej dziewczyny


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056223 6]No... A jak stado bab zagląda do wózka i każda dzieciakowi chucha i dmucha, w końcu dziecko ma dość i ryczy w wniebogłosy to o patrz - na pewno tamta albo tamta urok rzuciła, złym okiem spojrzała

Dobre z tym piecem

To z piętnaście lat temu było, nie?
A ja nie dalej jak rok temu (może półtora?) od dziewczyny
dwudziestoparoletniej słyszałam, że muszą kogoś poprosić, coby dziecku jajko nad główką przelać (nie pytajcie jak bo nie wiem). Bo się mały budzi w nocy z płaczem, z krzykiem, spać nie chce... To nic że w sypialni ze czterdzieści stopni ciepła (bo mamusia tak lubi) a maluch opatulony w bodziaka, pajaca i spodenki dresowe Nie, to na pewno nie to, co ja tam wiem... Na bank któraś zauroczyła, bo tyle koleżanek przychodziło i wychwalało jaki maluszek śliczny...



Nie wolno też prać w rękach i zmywać naczyń, bo jak się brzuch ochlapie to dziecko będzie pijakiem

A jak się w ciąży przez judasza wygląda, to będzie mieć zeza.

Jak się tłuczek (ale taki okrągły do makutry) oblizuje to syn będzie szybko łysy.

Coś dużo więcej tego było ale już nie w temacie jestem...



Łooo... znam ale nie znałam dotąd nikogo kto to praktykuje



Czym by tu pomalować paznokcie? Czuję się jak kaleka bo zostałam chwilowo bez żadnego topa, ostatnio mani schło mi 4 godziny a i tak się jeszcze poodbijało potem co nieco. Aaa... [/QUOTE]

Piec to z noweli Prusa - tak mi utkwiło to w pamięci- chyba w podstawówce lekturą była, tam siostrę tego Antka tak leczyli, wkładając do pieca na 3 zdrowaśki, aż zmarła

Ano z piętnaście jej ale to szybko minęło

Ja tak Młodego kiedyś tez załatwiłam- aż mu na całym ciele potówki sie pokazały, ale jestem usprawiedliwiona bo miałam gorączkę- angina się przyplątała, i mi było ciągle zimno W pokoju okna i drzwi pozamykane i pewnie też ze 40 stopni było bo jeszcze farelką sie dogrzewałam

O matko ile przesądów
Ciapnij Sh którymś

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nic nie jest do dufy, zostaw i nie ruszaj pilniczka!
Piękny kolorek


Kooocham przesądy
Nie to, że w nie wierzę, ale uwielbiam ich klimat, szczególnie kiedy opowiada o nich babulka w chusteczce za głowie
W ogóle ludowe obrzędy są piekielnie interesujące

Pilniczki pochowałam
Moi dziadkowie na wschodzie jeszcze żyją więc jak tylko jadę to zawsze coś opowiedzą zwłaszcza przy nawlekaniu tytoniu Wie któraś co to ??

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Też się błuskasz. Jak ja
chyba jeszcze dzisiaj zostawię i ciapnę flejksami

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056187 6]
A mi się podoba

No nie no... Kobieto! bo przez kolano przełożę... Mówiłam nie ruszaj kształtu?


Wiesz, dla mnie to tylko zabobon. Ale - jak sobie powtarzasz, że będzie dobrze i wierzysz w to, to już masz inne nastawienie. Czasem jest tak, że już tylko dno i dwa metry mułu, a tu taka głupia czerwona nitka Ci przypomni, że kiedyś w końcu musi być lepiej... i z czasem jest lepiej. I nie ważne czy to zasługa nitki, czy po prostu nitka Ci przypominała że w końcu problemy się skończą. Tak jak mówisz - autosugestia [/QUOTE]

Miałam tylko wyrównać bo różnej długości są i popitoliłam ale już nie będę


A ja do końca to nie wiem jak to z tym jest. Zawsze w opowieściach, legendach itp jest ziarenko prawdy. Pewnie że przez lata, obrastają te opowieści, dodatkowymi warstwami niesamowitości ale ale ... Zresztą tak prawde powiedziawszy to troche sie boję nie wierzyć bo a nuż
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:35   #1545
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Piec to z noweli Prusa - tak mi utkwiło to w pamięci- chyba w podstawówce lekturą była, tam siostrę tego Antka tak leczyli, wkładając do pieca na 3 zdrowaśki, aż zmarła
Tak, wiem. Jako dziecko to przez to płakałam i nie mogłam zrozumieć czemu ludzie byli tak głupi i upiekli dziewczynkę...

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ano z piętnaście jej ale to szybko minęło
Jeny nie strasz, mi trzy lata przez palce przeciekły nie wiem kiedy, ja nie chcę, żeby mi dziecko rosło...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja tak Młodego kiedyś tez załatwiłam- aż mu na całym ciele potówki sie pokazały, ale jestem usprawiedliwiona bo miałam gorączkę- angina się przyplątała, i mi było ciągle zimno W pokoju okna i drzwi pozamykane i pewnie też ze 40 stopni było bo jeszcze farelką sie dogrzewałam
Oj tam, co innego raz a co innego jak wszyscy wokół mówią a ta swoje...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ciapnij Sh którymś
Ale one tak długo schną... bez INM nie dam rady...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Moi dziadkowie na wschodzie jeszcze żyją więc jak tylko jadę to zawsze coś opowiedzą zwłaszcza przy nawlekaniu tytoniu Wie któraś co to ??
No jak nie... A jakie rączki po tym "czyściutkie" Moja droga Lublin to zdecydowanie też wschód

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A ja do końca to nie wiem jak to z tym jest. Zawsze w opowieściach, legendach itp jest ziarenko prawdy. Pewnie że przez lata, obrastają te opowieści, dodatkowymi warstwami niesamowitości ale ale ... Zresztą tak prawde powiedziawszy to troche sie boję nie wierzyć bo a nuż
A ja myślę, że po prostu ludzie na wiele zjawisk nie potrafią (nie potrafili w dawnych czasach) znaleźć wytłumaczenia, więc sobie dopowiadali. Wszelkie mądrości ludowe (i te mądre - a takie zielarstwo na przykład - i te mniej mądre jak przesądy ) przecież nie opierają się na nauce, tylko na obserwacji, były przekazywane z pokolenia na pokolenie... a że niektóre rzeczy tak sobie ewoluowały... No nie wiem. Ja tam jestem takim rasowym sceptykiem, czasem aż do
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:39   #1546
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Pilniczki pochowałam
Moi dziadkowie na wschodzie jeszcze żyją więc jak tylko jadę to zawsze coś opowiedzą zwłaszcza przy nawlekaniu tytoniu Wie któraś co to ??
Na wschodzie, to znaczy gdzie?
Wyguglałam sobie

Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070235.jpg (77,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070236.jpg (64,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070240.jpg (87,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070247.jpg (80,8 KB, 15 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:51   #1547
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056363 9]

Jeny nie strasz, mi trzy lata przez palce przeciekły nie wiem kiedy, ja nie chcę, żeby mi dziecko rosło...

Ale one tak długo schną... bez INM nie dam rady...

No jak nie... A jakie rączki po tym "czyściutkie" Moja droga Lublin to zdecydowanie też wschód

No nie wiem. Ja tam jestem takim rasowym sceptykiem, czasem aż do [/QUOTE]


Mi 18 trzasnęło nie wiem kiedy , już przetrawiłam okresy -1. oni mnie nie potrzebują 2. nie jestem im do niczego potrzebna 3. jakaś lafirynda syna mi z domu zabiera 4. mamo ja chyba na studia do innego miasta sie wyprowadzę Został mi jeszcze tylko do przetrawienia lafirynd u Młodej

Heheh do nawlekania zabieram zawsze paczke rękawiczek A ja pochodze z tamtych stron a dokładnie ze Szczebrzeszyna Moja chrzestna mieszka w Lublinie a cała reszta w Zamościu

Ja nie wierzę w bioprądy i takie tam pierdoły ale w ludowych podaniach zawsze wydaje mi sie że coś jest

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
Oczywista oczywistość że jak zwykle oczywiście pięknie Cudne pazurki kolorek fajny i jak zwykle perfekcja- ciapaj flejksami albo mgiełką albo maluj - nie no na mnie nie zwracaj uwagi bo ja zawsze przesadzam z tym ciapaniem
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-04-30 o 09:54
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:59   #1548
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mi 18 trzasnęło nie wiem kiedy , już przetrawiłam okresy -1. oni mnie nie potrzebują 2. nie jestem im do niczego potrzebna 3. jakaś lafirynda syna mi z domu zabiera 4. mamo ja chyba na studia do innego miasta sie wyprowadzę Został mi jeszcze tylko do przetrawienia lafirynd u Młodej

Heheh do nawlekania zabieram zawsze paczke rękawiczek A ja pochodze z tamtych stron a dokładnie ze Szczebrzeszyna Moja chrzestna mieszka w Lublinie a cała reszta w Zamościu
Eee to ja mam jeszcze do tego daleko. U nas póki co jest etap "mamo ja chcę!" i "mamo ja sama!" ale to takie trzylatkowe A od tego do studiów i lafirynda jeszcze długa droga... chyba

Przepiękna okolica Zamość też uwielbiam, chętnie bym się tam wyprowadziła...

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
Śliczny odcień. No i skończył się zwykły człowiek... znowu jest mani perfekcyjnie malowane...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:02   #1549
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zmalowalam mani z SE






NT II F
Precision The After After Party x2
GR SE 11 x2
SV



Niestety czeka mnie mocne skrócenie, ciągle próbuję się pozbyć rozdwojeń.
Znów magicznie! Świetne połączenie.
A SE to skrót od czego...? Bo ja chyba nie jestem na bieżąco...

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;40548588]
Dwa pierwsze bez lampy, następne z lampą.
Moje S2 robi ostatnio zdjęcia jak kalkulator. Lakiery widoczny na zdjęciu, topy ze essence. Jakoś kolor trochę zjedzony, bardziej w róż wpada.
A kształtu nadać nie umiem, teraz nawet pilniczka nie dotykałam.[/QUOTE]
Ładnie, delikatnie. Podoba mi się ten brokat na serdecznym, co to?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Padam na cycki a jeszcze kupa roboty
W ramach relaksu zmalowałam ale dufy mi nie urwało i widzę że serdeczny na prawej krzywy
Mani bez specjalnej staranności dlatego wybaczcie - pewnie i tak jutro zmyję

Idę nadrabiać a mam tylko godzinkę
No to tadam

Miyo+essi+flejksy + sh insta
Mnie się podoba

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
Jaki idealny kształt
Chyba z kątomierzem piłowałaś !

No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mimosasbeforemanis.jpg (90,4 KB, 40 załadowań)
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 10:19   #1550
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Swoją drogą... muszę kupić dużą walizkę
Jeżeli chcesz porządną i na długo, to kup Samsonite. Ja mam miękką i jestem bardzo zadowolona, chociaż ostatnio koleżanka, która baaaardzo dużo podróżuje przekonywała mnie do tych sztywnych. podobno lżejsze i lepsze. Warto też wziąć taką na 4 kółkach, które obracają się wokół własnej osi. Wtedy nie musisz jej ciągnąć, tylko idzie obok Ciebie Niestety ta funkcja jest sporo droższa, więc ja mam taką do ciągnięcia i też daje radę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
Piękny Uwielbiam fiolety. Mój nowy nabytek chyba jest podobny. Coś mi się zdaje, że dzis wieczorem, po powrocie od kosmetyczki mój brokatowy revlonek powie pa pa, a wrzucę na pazury wlaśnie ten fiolecik


Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's
Gdzie byłaś, gdy Cie nie bylo?

Piękne pazurki, ale kolor nie w moim guście. Ciekawe jak na żywo się prezentuje. Myśle, że zyskuje, bo wydaje mi się, że jakiś shimmerek w nim dostrzegam

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2013-04-30 o 10:23
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 11:22   #1551
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
ślicznie

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's
i lakier i paznokcie śliczne
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 11:28   #1552
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's
Wreeeszcie

Piękny kolor i super wypiłowane pazurki
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 11:38   #1553
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii
Tak to już z fioletami jest

Ależ Ty idealnie malujesz.....

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Znów magicznie! Świetne połączenie.
A SE to skrót od czego...? Bo ja chyba nie jestem na bieżąco...
(...)
No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's
Scale Efect- goldenkowe flejksy


Piękny kształt.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 11:59   #1554
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056187 6]
No to mówię, tak jak mój. Jak noszę dłuższe to jest ok, a na krótko to mi się tak robi...
[/QUOTE]

a mi ogólnie tak się robi ale już mniej niż jak 1 raz spiłowałam na kwadraty, wieczorem pokazę jak nie zapomnę


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056223 6]
Nie wolno też prać w rękach i zmywać naczyń, bo jak się brzuch ochlapie to dziecko będzie pijakiem

A jak się w ciąży przez judasza wygląda, to będzie mieć zeza.

Jak się tłuczek (ale taki okrągły do makutry) oblizuje to syn będzie szybko łysy.

Coś dużo więcej tego było ale już nie w temacie jestem...
[/QUOTE]

z zezem też znam


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kooocham przesądy
Nie to, że w nie wierzę, ale uwielbiam ich klimat, szczególnie kiedy opowiada o nich babulka w chusteczce za głowie
W ogóle ludowe obrzędy są piekielnie interesujące
pjonteczka!
i Viv, piękne pazurki jak zawsze


Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's

pięknie!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:01   #1555
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Gdzie byłaś, gdy Cie nie bylo?

Piękne pazurki, ale kolor nie w moim guście. Ciekawe jak na żywo się prezentuje. Myśle, że zyskuje, bo wydaje mi się, że jakiś shimmerek w nim dostrzegam
Głównie w szkole
Teraz na szczęście będę miała dużo wolnego (majówka i matury).
Na żywo kolor jest trochę bardziej intensywny. Shimmer niestety jest słabo widoczny...

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
i lakier i paznokcie śliczne
Dziękuję!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056629 2]Wreeeszcie

Piękny kolor i super wypiłowane pazurki [/QUOTE]
Ale miłe powitanie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Scale Efect- goldenkowe flejksy


Piękny kształt.
One są niedostępne, prawda?
Dziękuję! Miło mi to słyszeć, bo ostatnio sporo nad nim pracowałam
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:09   #1556
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
One są niedostępne, prawda?
Dziękuję! Miło mi to słyszeć, bo ostatnio sporo nad nim pracowałam
W Polsce tak
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:14   #1557
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W Polsce tak
Szkoda, pięknie wyglądają...
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:04   #1558
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Oczywista oczywistość że jak zwykle oczywiście pięknie Cudne pazurki kolorek fajny i jak zwykle perfekcja- ciapaj flejksami albo mgiełką albo maluj - nie no na mnie nie zwracaj uwagi bo ja zawsze przesadzam z tym ciapaniem
Dzięki!
Zastanawiałam się czym ciapnąć i tak myślałam i myślałam, aż wymyśliłam, że chyba mam chęć na noszenie zwykłego kremu
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4056415 9]Śliczny odcień. No i skończył się zwykły człowiek... znowu jest mani perfekcyjnie malowane... [/QUOTE]


Zresztą - i kto to mówi Ostatnie, które wstawiłaś spowodowały ślinotok, przedostatnie też i te poprzednie... I kwadraty, i migdały
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Jaki idealny kształt
Chyba z kątomierzem piłowałaś !

No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's
Dziękuję, bardzo mi miło

Ale znowuż: mogę zadać to samo pytanie Tobie
Przepiękne migdały
I kolor, który jest ostatnio bardzo w moim typie
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz porządną i na długo, to kup Samsonite. Ja mam miękką i jestem bardzo zadowolona, chociaż ostatnio koleżanka, która baaaardzo dużo podróżuje przekonywała mnie do tych sztywnych. podobno lżejsze i lepsze. Warto też wziąć taką na 4 kółkach, które obracają się wokół własnej osi. Wtedy nie musisz jej ciągnąć, tylko idzie obok Ciebie Niestety ta funkcja jest sporo droższa, więc ja mam taką do ciągnięcia i też daje radę



Piękny Uwielbiam fiolety. Mój nowy nabytek chyba jest podobny. Coś mi się zdaje, że dzis wieczorem, po powrocie od kosmetyczki mój brokatowy revlonek powie pa pa, a wrzucę na pazury wlaśnie ten fiolecik
Dziękuję za propozycję Zaraz sobie wyguglam.
Właśnie zaczynają marzyć mi się cztery kółeczka, musi być super-wygodnie

Maluj i pokazuj
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ślicznie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak to już z fioletami jest

Ależ Ty idealnie malujesz.....
To efekt końcowy całego procederu Po samym malowaniu, góry i doliny przy skórkach nie wyglądają atrakcyjnie
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
pjonteczka!
i Viv, piękne pazurki jak zawsze

Z racji mojego kierunku studiów musiałam już nie raz zagłębić się w ludowe wierzenia, obrzędy, tradycje i tak dalej - baardzo mnie to interesuje
Dziękuję!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:04   #1559
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
albo jak kobieta w ciąży widzi pożar nie powinna się dotykać, bo w tym miejscu, w które się dotknie dziecko będzie miało znamię

no to akurat i ja słyszałam


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to chyba u nas tylko takie cuda bo ja noszę, dostałam od taty po 18 urodzinach. w rodzinie kiedyś był wisielec i takie cuda ponoć są.

bałabym się tego do ręki wziąć..


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na barana miało być!
Swoją drogą... muszę kupić dużą walizkę
Może macie jakieś propozycje?

no dobra, to na barana
kup sobie dużą.. na kółkach i z rączką takie najwygodniejsze


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Znowu mam mani
I znowu musiałam ostro pozmieniać kolory, bo lakier zamiast fioletowego wyszedł niebieski To jakiś Jumpek, zostało mi go mniej niż więcej Jeden z pierwszych lakierów lakierowej manii

ale przepiękny!!


Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
No to może w końcu i ja coś wrzucę, bo na razie tylko od czasu do czasu wpadam, piszę kilka słów i znów znikam...
ChG Mimosa's Before Mani's

jak dobrze Cię widzieć
pazuki piękne, podrosły
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:17   #1560
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To efekt końcowy całego procederu Po samym malowaniu, góry i doliny przy skórkach nie wyglądają atrakcyjnie
To logiczne. malowanie to nie jest bezładne przejechanie lakierem po paznokciach....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.