Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 17:53   #1
carrello08
Przyczajenie
 
Avatar carrello08
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 7

Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?


Hej, pomóżcie mi ocenić który kolor z pudrów Ben Nye Luxury Powder (NIE transparentnych) jest najjaśnieszy?
http://www.charakteryzacja.com/index...pr,500464.html
na podstawie kolorów w kółkach to chyba "CAMEO", ale w opakowaniach to "BANANA"
Czy któraś z was jest bladziochem i używała tego pudru? Który kolor polecacie dla jasnej cery?

Dzięki za pomoc
carrello08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:12   #2
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cameo jest jasny i z odcieniem różowym , a Banana jest żółty ....


Dla jasnej cery to chyba Cameo bardziej , ale polecam ten :

http://www.charakteryzacja.com/index...pr,500558.html

odcień FAIR

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2012-11-12 o 20:14
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 20:29   #3
carrello08
Przyczajenie
 
Avatar carrello08
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 7
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Dzięki za odp. Tylko, że ja wolałabym te pudry Luxury Powder, bo podobno są kryjące na czym mi zależy... Wiem, że transparetne mają jasne odcienie, tylko, że ja wolę właśnie te
carrello08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 21:59   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez carrello08 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. Tylko, że ja wolałabym te pudry Luxury Powder, bo podobno są kryjące na czym mi zależy... Wiem, że transparetne mają jasne odcienie, tylko, że ja wolę właśnie te
...........
cameo
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:39   #5
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Najjaśniejszy Cameo, ale ten jest ekstremalnie jasny, prawie jak mąka. Najbardziej neutralny a przy tym jaśniutki jest Buff.
Banana jest ciemny, dla mnie dużo za ciemny i widoczny bardzo na twarzy

Ale krycia to one nie dają praktycznie żadnego, więc nie masz co na ukrycie czegokolwiek przy ich pomocy liczyc Może delikatne wyrównanie kolorytu najwyżej.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 22:42   #6
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Najjaśniejszy Cameo, ale ten jest ekstremalnie jasny, prawie jak mąka. Najbardziej neutralny a przy tym jaśniutki jest Buff.
Banana jest ciemny, dla mnie dużo za ciemny i widoczny bardzo na twarzy

Ale krycia to one nie dają praktycznie żadnego, więc nie masz co na ukrycie czegokolwiek przy ich pomocy liczyc Może delikatne wyrównanie kolorytu najwyżej.
A moze krycie zalezne jest w jaki sposob czym sie go nalozy? np gabeczka -bedzie lepiej kryl? i odcien bananas ,nie polecasz doajsnej karnacji? lepiej Buff wybrac?(moja karnacja jest:mleczna+zaczerwienie nia na skorze+troche szarawa)
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 00:30   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

[QUOTE=Polski Bursztyn;37644711]A moze krycie zalezne jest w jaki sposob czym sie go nalozy? np gabeczka -bedzie lepiej kryl? i odcien bananas ,nie polecasz doajsnej karnacji? lepiej Buff wybrac?(moja karnacja jest:mleczna+zaczerwienie nia na skorze+troche szarawa)[/QUOTE
....
Bursztynku,one generalnie nie kryją,te ciemniejsze odcienie moga nadawac lekki ton,ale to nie krycie w moim odczuciu,a to czym go nałozymy bardziej wpływa na efekt utrwalenia makijazu<wciskany gąbka/puszkiem>lepiej połaczy podkład ze skórą i ja zmatuje.
Dla Twojej skóry lepszy będzie Cameo niż bananowiec.<Buff może nieco podkreslac zaczerwienienia>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-11-16 o 00:34
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 19:58   #8
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

[QUOTE=dark01;37645243]
Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A moze krycie zalezne jest w jaki sposob czym sie go nalozy? np gabeczka -bedzie lepiej kryl? i odcien bananas ,nie polecasz doajsnej karnacji? lepiej Buff wybrac?(moja karnacja jest:mleczna+zaczerwienie nia na skorze+troche szarawa)[/QUOTE
.....
Dla Twojej skóry lepszy będzie Cameo niż bananowiec.<Buff może nieco podkreslac zaczerwienienia>
Bardzo dziekuje za porade ,odpowiedz bo tak wszyscy zachwalali ten odcien banans ,ja rowniez sie na niego napalilam ,ale wynika z tego ze jednak lepszy bedzie do mojej karnacji kolor CAMEO(moja karnacja:mleczna+czerwone zaczerwienienia+troche poszaszala)



Obecnie mam puder CLINIQUE BLENDED POWDER -(odcien nr20 "invisible blend")-i zdaje mi sie ze ten odcien jest prawie taki sam jak odcien "BUFF" pudru Ben Nye Luxury ?moze ktoras ma porownanie i wlasnie ten odcien CLINIUE(invisible blend) wyglada u mnie troszke jakby szarawo


I JESZCZE jedno bardzo wazne pytanie odnoscie pudru BEN-czy on nie uwydacznia porow jeszcze bardziej ,nie wbija sie w niedoskonalosci(linie,zma rszczki mimiczne,pory itp) jeszcze bardziej je uwydatnaijac? i czy utrzymuje sie dlugo nie znika szybko ??
?i czy po jego nalozeniu SKORA WYGLADA BARDZO MIEKKO Delikatnie???
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-16 o 20:04
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:22   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

[QUOTE=Polski Bursztyn;37660418]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za porade ,odpowiedz bo tak wszyscy zachwalali ten odcien banans ,ja rowniez sie na niego napalilam ,ale wynika z tego ze jednak lepszy bedzie do mojej karnacji kolor CAMEO(moja karnacja:mleczna+czerwone zaczerwienienia+troche poszaszala)



Obecnie mam puder CLINIQUE BLENDED POWDER -(odcien nr20 "invisible blend")-i zdaje mi sie ze ten odcien jest prawie taki sam jak odcien "BUFF" pudru Ben Nye Luxury ?moze ktoras ma porownanie i wlasnie ten odcien CLINIUE(invisible blend) wyglada u mnie troszke jakby szarawo


I JESZCZE jedno bardzo wazne pytanie odnoscie pudru BEN-czy on nie uwydacznia porow jeszcze bardziej ,nie wbija sie w niedoskonalosci(linie,zma rszczki mimiczne,pory itp) jeszcze bardziej je uwydatnaijac? i czy utrzymuje sie dlugo nie znika szybko ??
?i czy po jego nalozeniu SKORA WYGLADA BARDZO MIEKKO Delikatnie???
....
skoro wiekszośc profesjonalistów,równiez zagranicą go uwielbia..... to chyba mówi samo za siebie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 10:18   #10
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Nie wchodzi absolutnie w żadne zakamarki skóry! Nie podkreśla zmarszczek, nie wysusza nawet bardzo suchej skóry, nie niweluje działania kremu nawilżającego. Skóra wygląda po nim miękko i delikatnie, satynowo (nie płaski mat). Zupełnie niewidoczny na twarzy.

Też mi się wydaje, że cameo będzie jak znalazł dla Twojej karnacji. Buff pewnie też byłby dobry, jest zupełnie neutralny, nie ma przewagi ani żółci, ani różu, czysty beż.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:37   #11
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Nie wchodzi absolutnie w żadne zakamarki skóry! Nie podkreśla zmarszczek, nie wysusza nawet bardzo suchej skóry, nie niweluje działania kremu nawilżającego. Skóra wygląda po nim miękko i delikatnie, satynowo (nie płaski mat). Zupełnie niewidoczny na twarzy.

Też mi się wydaje, że cameo będzie jak znalazł dla Twojej karnacji. Buff pewnie też byłby dobry, jest zupełnie neutralny, nie ma przewagi ani żółci, ani różu, czysty beż.
Super bardzo ci dziekuje za przekierowanie mnie z koloru bananas na CAMEO(odcien) swietnie ze ten puder BEN-nie daje efektu plaskiej twarzy i nie uwidacznia lin,nierownosci skory,nie podkresla zmarszczek jak wiekszosc pudrow... widac to szczegolnie u starszyn pan jak naloza taki puderek na skore ...to mowia na nie "stare pudrownice"



a co do odcienia BUFF(czyli bez) -zdaje mi sie ze wlasnie on jest taki sam kolorystycznie jak puder CLINIQUE BLENDED(odcien nr20-IVISIBLE BLEND)
KTOREGO SPRZEDAWCE w necie polecicie ktory sprzedaje pelnowymarowe opakowanie tego pudru BEN (odcien CAMEO)?? i ktory wysyla za granice?



MOZE ktoras z wizazanek ma porownanie:moze POROWNAC ten puder BEN z pudrem KRYOLAN lub CLINIQUE??
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-18 o 19:30
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 20:19   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Super bardzo ci dziekuje za przekierowanie mnie z koloru bananas na CAMEO(odcien) swietnie ze ten puder BEN-nie daje efektu plaskiej twarzy i nie uwidacznia lin,nierownosci skory,nie podkresla zmarszczek jak wiekszosc pudrow... widac to szczegolnie u starszyn pan jak naloza taki puderek na skore ...to mowia na nie "stare pudrownice"



a co do odcienia BUFF(czyli bez) -zdaje mi sie ze wlasnie on jest taki sam kolorystycznie jak puder CLINIQUE BLENDED(odcien nr20-IVISIBLE BLEND)
KTOREGO SPRZEDAWCE w necie polecicie ktory sprzedaje pelnowymarowe opakowanie tego pudru BEN (odcien CAMEO)?? i ktory wysyla za granice?



MOZE ktoras z wizazanek ma porownanie:moze POROWNAC ten puder BEN z pudrem KRYOLAN lub CLINIQUE??
,,,,
bierz BEN'a jest najlepszy z tych trzech.nawet bezkonkurencyjny moim zdaniem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:12   #13
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
,,,,
bierz BEN'a jest najlepszy z tych trzech.nawet bezkonkurencyjny moim zdaniem.
dobrze!! tylko poleccie mi jakiegos dobrego sprawdzonego sprzedawce ,ktory sprzedaje pelnowymiarowe produkty BEN (odcien CAMEO) i ktory wysyla za granice

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Odcien Banana jest ciemny, dla mnie dużo za ciemny i widoczny bardzo na twarzy

.
wiec odcien BANANAS -nie nadaje sie do jasnych mlecznych karnacji


Moja karnacja: chlodny typ urody(lato) jasna mleczna karnacja+zaczerwienienia miejscowe,okolice nosa,policzki+troche poszarzala)



poleccie mi jakiegos dobrego sprawdzonego sprzedawce ,ktory sprzedaje pelnowymiarowe produkty BEN (odcien CAMEO) i ktory wysyla za granice ,sprawdzalam i stronka charakteryzacja.com-nie wysyla produktow za granice....na ebay.de -nie ma tych pudrow,na amazonie.de -tez nie maja tych pudrow ..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-18 o 22:21
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 20:33   #14
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest jakaś różnica między Ben Nye Neutral Set a Luxury Powder Ben Nye, czy tylko ten pierwszy jest transparentny czy jeszcze różnią się właściwościami? czy te drugie są bardziej kryjące? Jaki odcień będzie odpowiedni do jasnej cery Fair czy Cameo?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 09:55   #15
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest jakaś różnica między Ben Nye Neutral Set a Luxury Powder Ben Nye, czy tylko ten pierwszy jest transparentny czy jeszcze różnią się właściwościami? czy te drugie są bardziej kryjące? Jaki odcień będzie odpowiedni do jasnej cery Fair czy Cameo?
....
Luxury jest bardzi gładki i ma bardziej jedwabistą,sliską konsystencję...jest bardziej "luksusowy "poprostu...ten drugi taki zwyklak tez fajny,ale bardziej tępy i suchy w nakładaniu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:02   #16
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Darko bardzo dziękuję za odpowiedź Mam próbkę Ben Nye Neutral Set i jest dobry, dlatego zastanawiałam się czy jest jakaś znacząca różnica. Jak mi się gdzieś uda dorwać próbkę Luxury Powder Ben Nye to przetestuję. Na pewno będę chciała zakupić większe opakowanie któregoś z nich.

Jeszcze raz pięknie Ci dziękuję za pomoc przy poleceniu kosmetyków do pielęgnacji twarzy, wszystko się super sprawdza, moja cera wraca do normy
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 13:59   #17
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

witajcie, tez zapragnelam sprobowac tego pudru! napalilam sie na banana z wzgledu na to ze mam bardzo jasna cere z duzymi zaczerwienionymi miejscami(rumień, naczynka) uzywam revlona colorstay w odcieniu ivory/buff. Mialam nadzieje ze ten puder pomoze mi zniwelowac czerwien na twarzy ale wyczytalam ze wypada dosc ciemno, czy to prawda?? jesli tak to ktory w takim razie pomoze zniwelowac rumien - zalezy mi na linii luxury. doradżcie
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875

Edytowane przez nataliaaa88
Czas edycji: 2013-01-27 o 14:35
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 15:00   #18
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
witajcie, tez zapragnelam sprobowac tego pudru! napalilam sie na banana z wzgledu na to ze mam bardzo jasna cere z duzymi zaczerwienionymi miejscami(rumień, naczynka) uzywam revlona colorstay w odcieniu ivory/buff. Mialam nadzieje ze ten puder pomoze mi zniwelowac czerwien na twarzy ale wyczytalam ze wypada dosc ciemno, czy to prawda?? jesli tak to ktory w takim razie pomoze zniwelowac rumien - zalezy mi na linii luxury. doradżcie
....
nooo żaden.Przy takiej jasnej karnacji banana bedzie sie odcinał,to znaczy możesz go zastosowac np miejscowo na najwieksze zmiany,np policzki,i na to dac juz inny puder dobrany do koloru cery.ale raczej lepiej pod podkład lub na podkład dac toner/korektor w zółtym odcieniu..MAC ma b
ardzo fajny we flamastrze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 15:54   #19
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

dzieki za szybką odpowiedz! w takim razie odpuszcze tego bananowca ale i tak mam chec na ktorys z tych pudrów, wacham sie pomiedzy fair, cameo i buff, ktory byłby najodpowiedniejszy sugerując się podkładem? bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi!
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 16:13   #20
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
dzieki za szybką odpowiedz! w takim razie odpuszcze tego bananowca ale i tak mam chec na ktorys z tych pudrów, wacham sie pomiedzy fair, cameo i buff, ktory byłby najodpowiedniejszy sugerując się podkładem? bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi!
....
ja mam cameo a uzywam tego samego odcienia podkładu co Ty
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:38   #21
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

i to jest satysfakcjonująca odpowiedź! pozdrawiam
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 09:49   #22
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Używam Revlon color stay w kolorze 180 sand, Double wear w kolorze fresco (próbka, też jest ok), Rimmel Lasting Finisch w kolorze 103. Chciałabym zakupić puder Ben nye, tylko nie wiem który. Myślę o banana, buff i fair. Chciałabym coś w miarę neutralnego raczej beżowe tony (żadnego różu). Co polecacie? Może któraś też używa CS w kolorze 180? Myślałam ewentualnie o tym , że jeśli banana będzie za żółty (chciałabym nim niwelowac czerwoności) to dosypię do buff lub fair-bo chcę zamówić narazie próbki). Ale widzę że też zachwalacie cameo... i nie wiem już. Na necie niby swatche są , ale może Wy coś polecicie od siebie?
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2013-07-06 o 09:51
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:32   #23
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Używam Revlon color stay w kolorze 180 sand, Double wear w kolorze fresco (próbka, też jest ok), Rimmel Lasting Finisch w kolorze 103. Chciałabym zakupić puder Ben nye, tylko nie wiem który. Myślę o banana, buff i fair. Chciałabym coś w miarę neutralnego raczej beżowe tony (żadnego różu). Co polecacie? Może któraś też używa CS w kolorze 180? Myślałam ewentualnie o tym , że jeśli banana będzie za żółty (chciałabym nim niwelowac czerwoności) to dosypię do buff lub fair-bo chcę zamówić narazie próbki). Ale widzę że też zachwalacie cameo... i nie wiem już. Na necie niby swatche są , ale może Wy coś polecicie od siebie?
....
buff będzie ok,babana ewentualnie do mieszania z buff...fair za jasny i mocniej ''kryje''
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:53   #24
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

dzięki bardzo
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 12:17   #25
Marabu_91
Przyczajenie
 
Avatar Marabu_91
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Ja też używam Revlon CS 180, w okresie jesienno-zimowym, kiedy opalenizna zejdzie. Również zastanawiam się który kolor Bena zamówić i najbardziej przemawia do mnie Banana. Cameo ma różowe tony, których nie chcę, a z kolei Buff wydaje mi się ciemniejszy od Banana. Mam nadzieję, że nie będę żółta jak Azjatka. Jak oglądam filmiki Katosu, to Banana zawsze u niej fajnie wygląda, ale ostatnio zaczęła stosować właśnie Cameo. Już sama nie wiem:/ Jakby co, to Banana odsprzedam jeśli będzie któraś chętna :p A jak któraś stosuje Banana, to niech napisze jak się sprawdza i czy nie jest zbyt żółty.
Marabu_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 12:20   #26
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

Cytat:
Napisane przez Marabu_91 Pokaż wiadomość
Ja też używam Revlon CS 180, w okresie jesienno-zimowym, kiedy opalenizna zejdzie. Również zastanawiam się który kolor Bena zamówić i najbardziej przemawia do mnie Banana. Cameo ma różowe tony, których nie chcę, a z kolei Buff wydaje mi się ciemniejszy od Banana. Mam nadzieję, że nie będę żółta jak Azjatka. Jak oglądam filmiki Katosu, to Banana zawsze u niej fajnie wygląda, ale ostatnio zaczęła stosować właśnie Cameo. Już sama nie wiem:/ Jakby co, to Banana odsprzedam jeśli będzie któraś chętna :p A jak któraś stosuje Banana, to niech napisze jak się sprawdza i czy nie jest zbyt żółty.
....
banana odpada przy 180 revlona...Katosu ma naprawdę dość średnią oliwkową karnacje,może na filmikach tego nie widać,ale nie jest bardzo jasna...jasna jak 180tka Cameo będzie bardzo dobrym wyborem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:20   #27
Marabu_91
Przyczajenie
 
Avatar Marabu_91
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ben Nye Luxury Powder- który najjaśniejszy?

dzięki, zamawiam Cameo Ale Banana też kiedyś wypróbuję, jakoś tak mnie kusi Ale nie zaryzykuję kupna 85g produktu w tym odcieniu. Jak ktoś będzie miał odsypkę, to chętnie kupię, chociażby tylko 5g, albo zamienię za 5g Cameo Pozdrawiam !
Marabu_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.