Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 16:07   #3541
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a ja chyba skoczę do S. po tą puszeczkę z benefitu bo potrzebują bazy Moje pory wokół nosa po operacji wyglądają jak kratery DW dotąd mójh ulubiony podkład wyglądał jakby się zważył

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
I wróciłam znowu z Mario- niestety meteorytów już nie ma, Dior poison także brak.

I kupiłam oczywiście cień chanel...i szminkę Dior....i dwie pary chusteczek
Dziewczyny proszę o wsparcie, bo aż mi wstyd i serce boli, że tyle wydałam!
oj tam w koncu nie codziennie takie promocje są trzeba było zrobić zapasy, a co
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:16   #3542
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
oj tam w koncu nie codziennie takie promocje są trzeba było zrobić zapasy, a co
dziękuję!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:23   #3543
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja cię pocieszę bidulko. Kupić musiałaś tyle wacików!!! A można było jeszcze ze dwie szmineczki. Oszczędzać będziesz po wyprzedażach
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:30   #3544
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja cię pocieszę bidulko. Kupić musiałaś tyle wacików!!! A można było jeszcze ze dwie szmineczki. Oszczędzać będziesz po wyprzedażach
Już kiepsko z kolorami było chciałam jeszcze jakiś jasny kolor, ale same takie bleee były. Marzyłam o szmince Chanel, bo te opakowania takie piękne ale niestety kolory bardzo nie dla mnie..najpiękniejsze jednak ma Dior ale jasne też brzydkie, więc na ciemnych się skończyło z reszty już konsystencja nie ta
ale i tak mam 3 szminkowe nowości normalnie będę szaleć! powiem lubemu, żeby mnie przypadkiem nie całował, bo ja się chce miziać szminkami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:49   #3545
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mnie bardzo rozbawilo jak poszlam kiedys do seph po basenie - bez makeupu, w ubraniu weekendowym i chcialam kupic jakis podklad, a pani patrzac na mnie powiedziala z przejeciem "ale wie pani, ze on jest bardzooooo drogi?????"
W takich sytuacjach zawsze przypomina mi się scena z Pretty woman .
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
I wróciłam znowu z Mario- niestety meteorytów już nie ma, Dior poison także brak.

I kupiłam oczywiście cień chanel...i szminkę Dior....i dwie pary chusteczek
Dziewczyny proszę o wsparcie, bo aż mi wstyd i serce boli, że tyle wydałam!
Szkoda że bye było meteorytów.
A nie mówiłam Dimii . Mam nadzieje, że się pochwalisz zdjęciami zakupów .
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Już kiepsko z kolorami było chciałam jeszcze jakiś jasny kolor, ale same takie bleee były. Marzyłam o szmince Chanel, bo te opakowania takie piękne ale niestety kolory bardzo nie dla mnie..najpiękniejsze jednak ma Dior ale jasne też brzydkie, więc na ciemnych się skończyło z reszty już konsystencja nie ta
ale i tak mam 3 szminkowe nowości normalnie będę szaleć! powiem lubemu, żeby mnie przypadkiem nie całował, bo ja się chce miziać szminkami
No co ty! Nie zabraniaj mu całowania. Niech całuje i pieści. Od tego jest .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:50   #3546
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Odwyk, weź się bier do roboty i działaj w końcu !
Jak sie juz obkupisz, to daj znac
Oho, dzis juz tez sie zlajdaczylas zakupowo, no ale okazja nie byle jaka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mnie bardzo rozbawilo jak poszlam kiedys do seph po basenie - bez makeupu, w ubraniu weekendowym i chcialam kupic jakis podklad, a pani patrzac na mnie powiedziala z przejeciem "ale wie pani, ze on jest bardzooooo drogi?????"
Buraczara jedna.
Raz poszlam do Chanela, wygladajac jak dzieciuch: bez makijazu, z wlosami upietymi na czubku glowy,w dresach i emu Pani i pan skakali nade mna, jakbym byla jakas hrabina.

Bardzo czesto mam ze soba zdezynfekowany sloiczek i ladnie prosze o wycisniecie podkladu do niego. No co to za roznica, czy wysmaruje sie nim po rece czy w domu, w normalnych dla mnie warunkach ( moj krem i pedzle), go potestuje.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2014-01-08 o 16:51
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:55   #3547
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ale trzeba przyznac tym Paniom ze latwej pracy sobie nie wybraly nie wszyscy klienci sa tak mili, grzeczni, sliczni i pokojowo nastawieni do swiata jak my
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 17:03   #3548
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[QUOTE=Soso;44490798]Dziewczyny, bo żeby dostać próbki to trzeba się dać konsultantce wykazać. Zauważyłam zależność, że im więcej im głowy zawracam, im więcej się dla mnie naszuka, nagada itp. tym więcej i bardziej spersonalizowane próbki dostaję. [/QUOTE

Zgadzam się w 100% Dzisiaj w S. kupilam m.in. słynną tu puszkę, a wcześniej z konsulatantką szukałyśmymi podkładu itp. Przy kasie usłyszałam jak inna konsultantka do klientki mówi na koniec tekst w stylu, że 'przykro, ale próbki się skończyły' (klientka kupiła chyba jakieś perfumy). "Moja" konsultantka nie dość, że zrobiła mi 2 porządne próbki podkładów, to dorzuciła pełno pierdół m.in. miniaturę kremu pod oczy...Ogólnie dziwna polityka.

ps
czytam Was i czytam, może czas w końcu oficjalnie się przywitac - witajcie!
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:04   #3549
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
W takich sytuacjach zawsze przypomina mi się scena z Pretty woman .

Szkoda że bye było meteorytów.
A nie mówiłam Dimii . Mam nadzieje, że się pochwalisz zdjęciami zakupów .

No co ty! Nie zabraniaj mu całowania. Niech całuje i pieści. Od tego jest .
były tylko 01 w szafie z tego co zauważyłam i jakieś inne mazidła do buźki, ale już mało co. Oni od dawna mieli spore braki i towar im nie przychodził, więc i nie ma się co dziwić, że szybko poszło to co było

no prawda ale zaraz mi moje szminki zliże z ust i co będzie? jeszcze będzie krzyczał, że się tak maluje jak wiem, że się z nim widzę

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jak sie juz obkupisz, to daj znac
Oho, dzis juz tez sie zlajdaczylas zakupowo, no ale okazja nie byle jaka

Buraczara jedna.
Raz poszlam do Chanela, wygladajac jak dzieciuch: bez makijazu, z wlosami upietymi na czubku glowy,w dresach i emu Pani i pan skakali nade mna, jakbym byla jakas hrabina.
hehe spoko dam znać bo jeszcze myślę nad błyszczolem guerlain kiss kiss essence de gloss, ale to z truskawy, a nie z Mario

widać Ty z tych co mają urodę szlachty, a nie plebsu poszłam raz tak ubrana do Douglasa, bez makijażu, w dresiku i zapytałam czy mają kredkę bezbarwną do ust- to Pani zjechała mnie wzrokiem góra dół, grymas na twarzy się pojawił i cisza- to pytam znowu, a ona, że mają i na paznokcie sobie patrzy i tak stoimy chwilę, nic się nie dzieje, to poprosiłam żeby mi pokazała- okazało się, że jednak nie mają już normalnie emocje takie od razu się taka mała poczułam

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ale trzeba przyznac tym Paniom ze latwej pracy sobie nie wybraly nie wszyscy klienci sa tak mili, grzeczni, sliczni i pokojowo nastawieni do swiata jak my
wczoraj jeden Pan kłócił się właśnie przed drzwiami (zamykali Mario i wpuszczali nowych klientów, jak wyszło kilka osób już), że traktują go jak dziecko itd i faktycznie nerwowo było ale akurat ta kobieta bardzo spokojna i opanowana była, także pan szybko dał spokój
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:06   #3550
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Elizko wszystkiego dobrego dla Ciebie i dziewczynek

Milka
dla Ciebie również trzymam kciuki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:15   #3551
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

hehe spoko dam znać bo jeszcze myślę nad błyszczolem guerlain kiss kiss essence de gloss, ale to z truskawy, a nie z Mario

widać Ty z tych co mają urodę szlachty, a nie plebsu poszłam raz tak ubrana do Douglasa, bez makijażu, w dresiku i zapytałam czy mają kredkę bezbarwną do ust- to Pani zjechała mnie wzrokiem góra dół, grymas na twarzy się pojawił i cisza- to pytam znowu, a ona, że mają i na paznokcie sobie patrzy i tak stoimy chwilę, nic się nie dzieje, to poprosiłam żeby mi pokazała- okazało się, że jednak nie mają już normalnie emocje takie od razu się taka mała poczułam
A gdzież! Pospolstwo jestem jak cholera
Skad oni je biora

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ale trzeba przyznac tym Paniom ze latwej pracy sobie nie wybraly nie wszyscy klienci sa tak mili, grzeczni, sliczni i pokojowo nastawieni do swiata jak my
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 17:16   #3552
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
A gdzież! Pospolstwo jestem jak cholera
Skad oni je biora


heh u mnie może myślą, że jak pracują w takiej ekskluzywnej perfumerii, to tylko kobiety w futrach i toną biżuterii przychodzą coś kupić, reszta tylko żeby popatrzeć i się poślinić
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:16   #3553
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Młoda86 bella bamba była wczoraj jeszcze w S na Sadybie
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:27   #3554
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44457201]Ta Twoja cora to malutka a nad wyraz bogata. Po co jej dodatkowy tysiac na swiateczne prezenty? Buzi by dala i kazdy by sie cieszyl .

A lozko ze zjezdzalnia fajne. Tez bym chciala .



Ja tez wydaje wszystko co do grosza co miesiac .
Widze, ze moj pomysl ze swinka i oszczedzaniem sie przyjal na watku . Na co chcesz zbierac?[/QUOTE]
Może też kupię świnkę i będę co tydzień wrzucać po 20zł. Za rok wybieram się ponownie do Tajlandii, może uzbieram na bilet, jak wcześniej ich nie wydam na kosmetyki
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:32   #3555
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
były tylko 01 w szafie z tego co zauważyłam i jakieś inne mazidła do buźki, ale już mało co. Oni od dawna mieli spore braki i towar im nie przychodził, więc i nie ma się co dziwić, że szybko poszło to co było

no prawda ale zaraz mi moje szminki zliże z ust i co będzie? jeszcze będzie krzyczał, że się tak maluje jak wiem, że się z nim widzę

hehe spoko dam znać bo jeszcze myślę nad błyszczolem guerlain kiss kiss essence de gloss, ale to z truskawy, a nie z Mario

widać Ty z tych co mają urodę szlachty, a nie plebsu poszłam raz tak ubrana do Douglasa, bez makijażu, w dresiku i zapytałam czy mają kredkę bezbarwną do ust- to Pani zjechała mnie wzrokiem góra dół, grymas na twarzy się pojawił i cisza- to pytam znowu, a ona, że mają i na paznokcie sobie patrzy i tak stoimy chwilę, nic się nie dzieje, to poprosiłam żeby mi pokazała- okazało się, że jednak nie mają już normalnie emocje takie od razu się taka mała poczułam

wczoraj jeden Pan kłócił się właśnie przed drzwiami (zamykali Mario i wpuszczali nowych klientów, jak wyszło kilka osób już), że traktują go jak dziecko itd i faktycznie nerwowo było ale akurat ta kobieta bardzo spokojna i opanowana była, także pan szybko dał spokój
Szkoda, że nie powiedziałam, że 01 też mogę przygarnąć .
A to ja ci mogę coś polecić co spowoduje, że pomalowane usta nie będą przeszkadzały chłopakowi: http://www.youtube.com/watch?v=F2LcK...RMABvba0G3JyEg zaczyna się od 6:30. Mam też tą pomadkę w tym samym kolorze i jest mega trwała.

W ogóle dziewczyny jest jakaś strona gdzie można obejrzeć wszystkie kosmetyki kolorowe marki Sephora? Przeglądałam ich stronę ostatnio, a tam tylko pokazują produkty hity itp. Trochę na grafice google oglądałam, ale wolałabym żeby wszystko razem było.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:41   #3556
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh u mnie może myślą, że jak pracują w takiej ekskluzywnej perfumerii, to tylko kobiety w futrach i toną biżuterii przychodzą coś kupić, reszta tylko żeby popatrzeć i się poślinić
A tu klops A przychodza takie 'normalne', truja pupe i jeszcze probek sie domagaja!
Zeby bylo sprawiedliwie: sa tez konsultantki i konsultanci na poziomie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:46   #3557
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44494905]




Wspolczuje. A jakiej pracy teraz szukasz? Ja za pare miesiecy tez sie biore za szukanie nowej pracy i ciezko to widze.


[/QUOTE]

Typowo administracyjnej, bądź w handlu lub projektach europejskich.

Stwierdzenie, że podkłąd jest baaaaardzo drogi to nic. Kiedyś kiedyś byłyśmy z siostrą na wakacjach w Gdyni, wiecie takie spalone od słońca bez makijażu, zmęczone pod koniec dnia jak cholera weszłyśmy do sklepu na jednej z głownych ulic miasta, siostra chciała zmierzyć buty, to jej ekspedeintka wprost powiedziała, że nas nie stać. I ta jej satysfakcja na twarzy Fakt buty były bardzo drogie, ale również faktem stało się to, że już w nastepnym tygodniu miła pani tam nie pracowała. Wyobrażacie sobie coś takiego usłyszeć? No mi oczy wyszły z orbit, pamiętam.
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:48   #3558
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Witam Wszystkich
się przywitłam bom rano pszenno buraczanie wlazła bez przywitania


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kupiły puszki Benefita - uzywacie tych Tintów?
Sie skusiłam na zestaw ale Tinta puszczam w świat / ktoś chętny /bo albo ja ofiara i używać nie umiem albo ten cudowny płyn nie dla mnie . Jak za mało to nie widac jak przedobrzę to ruska matrioszka na mnie z lustra zerka na usta owszem ładnie barwi ale na krótko zlizuje toto bo tak apetycznie pachnie więc z ta trwałością ustną też u mnie nijak

Przy ostatnich zakupach tez słyszałam jak jena konsultantka klientce śpiewa że próbki się skończyły a ja nie wiem czy urokiem osobistym czy że się ze mna po sklepie z koszyczkiem nalatała, czy to że troszke zakupów poczyniłam ,to i próbek masę dostałam i nawet pełnowymiarową kredke z MUFE insza inszość że ja czarnych nie używam
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:07   #3559
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44494905]No to rzeczywiscie, zes sie naoszczedzala . Wiedzialam, ze tak bedzie .


Tak, uzywam dwojeczki. Nieco ja rozjasniam. Obecnie sie na Givenchy przerzucilam.


Nieco moja regularnosc podupadla. Niemniej jak uzyje to jestem zadowolona.[/QUOTE]
No co no co, ja się tylko kolorówki wyrzekałam w sumie to z pielęgnacji na razie tez mam wszystko co mi potrzeba, więc nic więcej mnie nie kręci
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-08 o 18:14
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 18:08   #3560
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
a ja chyba skoczę do S. po tą puszeczkę z benefitu bo potrzebują bazy Moje pory wokół nosa po operacji wyglądają jak kratery DW dotąd mójh ulubiony podkład wyglądał jakby się zważył

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



oj tam w koncu nie codziennie takie promocje są trzeba było zrobić zapasy, a co
też się jutro po nią wybieram, głównie dla tej bazy, mam nadzieję, że jeszcze będzie
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:13   #3561
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
też się jutro po nią wybieram, głównie dla tej bazy, mam nadzieję, że jeszcze będzie
Tej bazy jest malutko, zaledwie 7.5 ml.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:17   #3562
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tej bazy jest malutko, zaledwie 7.5 ml.
wiem, ale jeśli mi nie przypasuje, to tym lepiej
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:19   #3563
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A fajna ta baza? potrzebowałabym czegoś, co zmniejszy moje kratery na kinolu i się zastanawiam za czym się rozglądać
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:20   #3564
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Witam

Dziewczyny jakus dobry tusz wydluzajaco pogrubiający? Uzywalam dior diorshow i ysl shock ale mam ochote na cos nowego

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:22   #3565
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ta baza ma tez być w glossybox styczniowym (ale 3 ml tylko)
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:28   #3566
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny jakus dobry tusz wydluzajaco pogrubiający? Uzywalam dior diorshow i ysl shock ale mam ochote na cos nowego

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Polecam lekture KWC, tam sa chyba wszystkie tusze zrecenzowane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:29   #3567
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny jakus dobry tusz wydluzajaco pogrubiający? Uzywalam dior diorshow i ysl shock ale mam ochote na cos nowego

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chanel le volume
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:29   #3568
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A fajna ta baza? potrzebowałabym czegoś, co zmniejszy moje kratery na kinolu i się zastanawiam za czym się rozglądać
James pisała, ze nawet dobra, tylko dla niej za ciemna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:33   #3569
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A fajna ta baza? potrzebowałabym czegoś, co zmniejszy moje kratery na kinolu i się zastanawiam za czym się rozglądać
Mam to samo
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 18:48   #3570
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie powiedziałam, że 01 też mogę przygarnąć .
A to ja ci mogę coś polecić co spowoduje, że pomalowane usta nie będą przeszkadzały chłopakowi: http://www.youtube.com/watch?v=F2LcK...RMABvba0G3JyEg zaczyna się od 6:30. Mam też tą pomadkę w tym samym kolorze i jest mega trwała.

W ogóle dziewczyny jest jakaś strona gdzie można obejrzeć wszystkie kosmetyki kolorowe marki Sephora? Przeglądałam ich stronę ostatnio, a tam tylko pokazują produkty hity itp. Trochę na grafice google oglądałam, ale wolałabym żeby wszystko razem było.
hehe trzeba kupić! stainy mam jest moc! maybelline ma bardzo fajne
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
A tu klops A przychodza takie 'normalne', truja pupe i jeszcze probek sie domagaja!
Zeby bylo sprawiedliwie: sa tez konsultantki i konsultanci na poziomie
no !

też prawda widać, że niektórzy lubią kontakt z klientem i sprawia im przyjemność doradzanie i rozmowa, ale niektórzy to serio....witki opadają

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Typowo administracyjnej, bądź w handlu lub projektach europejskich.

Stwierdzenie, że podkłąd jest baaaaardzo drogi to nic. Kiedyś kiedyś byłyśmy z siostrą na wakacjach w Gdyni, wiecie takie spalone od słońca bez makijażu, zmęczone pod koniec dnia jak cholera weszłyśmy do sklepu na jednej z głownych ulic miasta, siostra chciała zmierzyć buty, to jej ekspedeintka wprost powiedziała, że nas nie stać. I ta jej satysfakcja na twarzy Fakt buty były bardzo drogie, ale również faktem stało się to, że już w nastepnym tygodniu miła pani tam nie pracowała. Wyobrażacie sobie coś takiego usłyszeć? No mi oczy wyszły z orbit, pamiętam.

ja zawsze tylko czekam na taki tekst zaraz mi się tryb zalewu krwi włącza, sucz się we mnie odzywa i taki piękny, wredny tekst jedzie, że ma dość oczywiście żadne przekleństwa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.