Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 12:09   #1621
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nie chce ich usunac. Tylko nie chce sie bardziej pomarszczyc :p co do kaszki na początku chce sama cos zadzialac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To warto już kosmetykami działać

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dzięki! Wow, to niezła wydajność!
Oczywiście masz rację z tą świeżością Fakt jest taki, że ja jakoś nie lubię próbek - dopiero przy azjatyckich zamówieniach zaczęłam się do tego przekonywać. Jakoś mnie odrzucają te małe saszetki (to może trochę dziwne ), podkładem przy próbkach od razu jestem cała usyfiona... Ale teraz, kiedy mam tysiącpińcet próbek z ebaya i od haarajuku, już się jakoś opanowałam Jak najbardziej rozumiem sensowność próbek (i w kwestii testowej, i świeżości, i finansów), ale dopiero uczę się lubić ich używanie.
Może zamówię od razu 20 saszetek
Jestem pewna, że szybko się nauczysz!

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze tez fajnym pomysłem będzie kupno opakowania typu airless i przelać tam wszystkie próbki.
Ja mam taki zamiar bo nie cierpię jak wszystko mi się mazia. Jeżdżę do domu i wrzucam te próbki do kosmetyczki i zawsze musi mi trochę wylać

Wysłane z mojego S4
Ooooo, nie wiedziałam o takim opakowaniach! Dzięki za cynka, muszę sobie sprawić taki.


Dziewczyny, próbowałyście może tych rzekomo koreańskich kosmetyków z drogerii Hebe, iwant? Ja bardzo nieufnie podchodzę do nowych marek, szczególnie, że na oczy tego jeszcze nie widziałam (do najbliższej Hebe musiałabym się pociągiem przejechać) i czy to faktycznie jest koreańskie czy jakaś ściema? Muszę sobie jakąś piankę do twarzy kupić ale z tego, co widzę, to ceny tych kosmetyków są powyżej 50zł.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:21   #1622
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Przygladne sie tym kosmetykom w Hebe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 12:56   #1623
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
nie dla każdego

Mi (i mamie) zdecydowanie bardziej służy Sulwhasoo Innerise Complete. Dodam że saszetek serum OHUI mama zużyła jakieś 70 więc trochę tego było. Każdemu posłuży co innego
zależy też w jakim jest się przedziale wiekowym i czy Twoje zmarszczki nie są jakieś "powierzchowne/nie utrwalone" wynikające po prostu z odwodnienia cery. Ja produkty Sulwhasoo polecam. A z OHUI świetne jest Black Serum.
Sulwhasoo Innerise Complete uwielbiam, szczególnie latem, pięknie zmniejsza mi pory i ujednolica koloryt skóry, ale zmarszczek nie rusza.

Ja mamie kupiłam teraz serię Goa z Sulwhasoo, z kremu na szyję jest bardzo zadowolona.


Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Trochę z opóźnionym zapłonem, ale czuję potrzebę także skomentowania zamieszczonego wcześniej filmiku zrobionego przez te dziewczyny:P
Jak dla mnie to brzmią jak jakaś sekta. Takie gadanie, które ma budować jakieś wyobrażenie, ale na żadnej konkretnej wypowiedzi nie da się skupić:P np. mówienie o kolagenie, który się nie wchłania w głębsze partie skóry. Ale odkrycie. Tylko w tych koreańskich się nie wchłania? Przecież kolagen zastosowany w niekoreańskich kosmetykach będzie zachowywał się tak samo:P i wielka nagonka z tego powodu. Ja nie mogę, przecież wszystkie kosmetyki działają powierzchniowo.
Albo zaprzeczanie samym sobie. Blogerki nie znające się na wykorzystanej technologii, czytanie samych składów nie wystarcza, a potem, że tak żadnej technologii nie ma.
Może nie rozumiem ich przekazu? Bo jak dla mnie one tylko rzucają hasłami. "one tego nie rozumieją!" "nie mogą tego zrozumieć!" "one nie wiedzą na czym polega kosmetyka" a to trzeba się konkretnie edukować, żeby coś stosować?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze Panie podobno otwierają sklep, kosmetyki koreańskie pewnie trudniej by im było sprzedawać z Japonii, a japońskie są trochę mniej popularne, to próbują zniechęcić wszystkich do koreańskich opowiadając niestworzone historie i próbując przekonać, że japońskie są najlepsze.


Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbowałyście może tych rzekomo koreańskich kosmetyków z drogerii Hebe, iwant? Ja bardzo nieufnie podchodzę do nowych marek, szczególnie, że na oczy tego jeszcze nie widziałam (do najbliższej Hebe musiałabym się pociągiem przejechać) i czy to faktycznie jest koreańskie czy jakaś ściema? Muszę sobie jakąś piankę do twarzy kupić ale z tego, co widzę, to ceny tych kosmetyków są powyżej 50zł.
i want jak najbardziej koreańskie - i want

Chyba ktoś pisał o olejku Dark Knight Deep Cleansing Black Oil, że u nas kosztuje około 45zł. Zestawy z rollerem też u nas tańsze niż na ich koreańskiej stronie.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 13:05   #1624
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mozecie polecic cos mocno nawilzajacego i przeciwzmarszczkowego? Na kaszke pod skora kupilam sobie tabletki 4akne
Najlepiej cos pod oczy twarz i jakis filtr
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2014-05-19 o 13:06
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:03   #1625
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Odnosnie fajnych BB to bardzo dobrze sprawdza sie u mnie ostatnio mieszanka Secret Key slimakowego i zielonego Skin79 - mialam po piatce kazdego i slimakowy byl za ciemny, zielony zbyt szpachlowaty, a razem sa ekstra. W ogole slimakowy Secret Key sam tez by sie u mnie sprawdzal, ale kolor niestety brrrr.... teraz nie wiem, na co sie kusic - konczy sie powoli moja Aqua Jelly z Holiki, ktora lubie i na lato wydaje sie ekstra, ale z drugiej strony czuje, ze moja skora uwielbia slimaka. Niestety wszystkie slimakowe BB, ktore testowalam maja jak dla mnie fatalne kolory :/ spodobal mi sie tez szalenie ten niebieski, nawilzajacy z BRTC, ale nie daja mi spokoju slimaki Ach, wazna decyzja do podjecia

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:42   #1626
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mozecie polecic cos mocno nawilzajacego i przeciwzmarszczkowego? Na kaszke pod skora kupilam sobie tabletki 4akne
Najlepiej cos pod oczy twarz i jakis filtr
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wewnętrznie na kaszkę polecam tylko i wyłącznie tabletki Sufrin- sprawdzone po raz pierwszy właśnie przy kaszce. Jedno opakowanie to koszt ok. 37zł ale warto. Najlepiej uzbroić się w dwa opakowania i kurację przeprowadzić. Próbowałam wielu suplementów, Colostrum, siarki z innej firmy, Kelpów i innych glonów. I tylko Sufrin po 3 tygodniach faktycznie ZADZIAŁAŁ.
Zewnętrznie polecam to:
http://agathblog.blogspot.com/2013/0...y-essence.html

ale nie w próbkach bo prawie nic w nich nie ma no i konsystencja właściwie wody nie ułatwia korzystania Z polskich kremów to Tialo kremo- żel ale nie cała seria bo jest za mocna a tylko ten krem.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:35   #1627
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
wewnętrznie na kaszkę polecam tylko i wyłącznie tabletki Sufrin- sprawdzone po raz pierwszy właśnie przy kaszce. Jedno opakowanie to koszt ok. 37zł ale warto. Najlepiej uzbroić się w dwa opakowania i kurację przeprowadzić. Próbowałam wielu suplementów, Colostrum, siarki z innej firmy, Kelpów i innych glonów. I tylko Sufrin po 3 tygodniach faktycznie ZADZIAŁAŁ.
Zewnętrznie polecam to:
http://agathblog.blogspot.com/2013/0...y-essence.html

ale nie w próbkach bo prawie nic w nich nie ma no i konsystencja właściwie wody nie ułatwia korzystania Z polskich kremów to Tialo kremo- żel ale nie cała seria bo jest za mocna a tylko ten krem.
Co prawda post był kierowany do NinySimone, ale przymierzałam się właśnie do esencji sojowej od Innisfree i trochę mnie zmartwiłaś. Myślałam właśnie o próbkach w tych małych fiolkach, a jak mówisz, że prawie nic w nich nie ma, to już nie wiem
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 19:15   #1628
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dostałam dziś Memebox'a #10
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 19:15   #1629
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
wewnętrznie na kaszkę polecam tylko i wyłącznie tabletki Sufrin- sprawdzone po raz pierwszy właśnie przy kaszce. Jedno opakowanie to koszt ok. 37zł ale warto. Najlepiej uzbroić się w dwa opakowania i kurację przeprowadzić. Próbowałam wielu suplementów, Colostrum, siarki z innej firmy, Kelpów i innych glonów. I tylko Sufrin po 3 tygodniach faktycznie ZADZIAŁAŁ.
Zewnętrznie polecam to:
http://agathblog.blogspot.com/2013/0...y-essence.html

ale nie w próbkach bo prawie nic w nich nie ma no i konsystencja właściwie wody nie ułatwia korzystania Z polskich kremów to Tialo kremo- żel ale nie cała seria bo jest za mocna a tylko ten krem.
Zainteresuje sie tymi tabletkami. Jak juz 4AKNE nie pomoze. Dzieki. Choc widze, ze to wlasnie na nawilzenie
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 20:35   #1630
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Co prawda post był kierowany do NinySimone, ale przymierzałam się właśnie do esencji sojowej od Innisfree i trochę mnie zmartwiłaś. Myślałam właśnie o próbkach w tych małych fiolkach, a jak mówisz, że prawie nic w nich nie ma, to już nie wiem
W buteleczce są 4ml, więc trochę jest. Iamsolucky zapewne chodziło o saszetki, w których rzeczywiście jest mało produktu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 22:34   #1631
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
W buteleczce są 4ml, więc trochę jest. Iamsolucky zapewne chodziło o saszetki, w których rzeczywiście jest mało produktu.
Jasna sprawa, wrzucam buteleczki do koszyka znów mam chciejstw na 3 zamówienia

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dostałam dziś Memebox'a #10
Będzie relacja?
Kuszą mnie te pudła.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 23:31   #1632
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Jasna sprawa, wrzucam buteleczki do koszyka znów mam chciejstw na 3 zamówienia
Bardzo lubię tę esencję. Zamówiłam sobie całą butlę wraz z serum.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 16:58   #1633
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dostałam dziś Memebox'a #10
Zazdroszczę Tobie. Fajne pudełko
Mi dzis przyznali te 10 memopoints za ten event na FB. Mam wsumie 20 mp i pasowało by cos kliknąć ale nie wiem co
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 17:07   #1634
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Będzie relacja?
Kuszą mnie te pudła.
W pudełku znalazłam:
Atopalm, Moisturizing Eye Repair Serum 15 ml,
Dewytree, Ginseng Nutritious Black Mask,
Caolion, Mool Pool Deep Cleansing 75ml
Mise en scene, Curling Essence 2X 150ml,
Hanskin, Bio Origin Royal Ampoule BB SPF 30 PA++ 5ml,
Drww, Multi-Action Smart Cream Gel 70ml.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Tobie. Fajne pudełko
Mi dzis przyznali te 10 memopoints za ten event na FB. Mam wsumie 20 mp i pasowało by cos kliknąć ale nie wiem co
Wow, a ja zazdroszczę Tobie Też bym tyle chciała
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 17:45   #1635
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
W buteleczce są 4ml, więc trochę jest. Iamsolucky zapewne chodziło o saszetki, w których rzeczywiście jest mało produktu.
tak chodziło mi saszetki choć czytałam że te buteleczki-fiolki są strasznie nieszczelne i przychodzą wypełnione do połowy

były rozbierane na wizażu serie rozjaśniające z IOPE lub Hery? Może się ktoś coś na ten temat wypowiedzieć? Albo jakieś inne godne polecenia wybielające serie z tej trochę droższej półki?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 18:13   #1636
oilia
Przyczajenie
 
Avatar oilia
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny ^^ Wiem, że temat filtrów pojawiał się już tysiąc razy, ale albo źle szukam, albo nic nie znajduję, zatem pytam: czy któraś z Was wie coś może o filtrze Holika Holika UV Wonder Shield Daily Sun Cream? (Mój koreański jest zbyt kulawy na zrozumienie czegokolwiek poza składem - który i tak mi za wiele nie mówi, bo na składach sie nie znam :P) I może go ewentualnie porównać z Innisfree Eco Safety daily sun Block? Chciałabym kupić swój pierwszy filtr i nie przepłacać (te są w granicach 30zł na ebayu), jako że moja skóra na większość kosmetyków źle reaguje (np. w skladzie Innisfree widzę oczar, który, przynajmniej w wersji nierozcieńczonego hydrolatu, mnie podrażnia)- no i zastanawiam się miedzy tymi dwoma. Pod filtr zamierzam używać jeszcze krem / żel, bo jest strasznie sucha. (Na trzymanie się podkładu na filtrze nawet nie liczę, ale chcialabym ogarnąć wreszcie twarz i doprowadzić ją do stanu, gdzie podkłady/kremy bb potrzebne nie są - a do tego filtr jest chyba niezbędny, bo moim jedynym problemem jest czerwona gęba ;~~; )
Jeśli coś wiecie lub polecacie, byłabym bardzo wdzięczna za radę ^-^ A jeśli była mowa o tym filtrze z Holiki, to wybaczcie i nie bijcie~

btw Stosowałyście coś z serii Tonymoly Berrianne poza próbkami kremiku? bo wydaje się fajna, ale cenowo boję się ryzykować~

Edytowane przez oilia
Czas edycji: 2014-05-20 o 18:15
oilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 18:29   #1637
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
W pudełku znalazłam:
Atopalm, Moisturizing Eye Repair Serum 15 ml,
Dewytree, Ginseng Nutritious Black Mask,
Caolion, Mool Pool Deep Cleansing 75ml
Mise en scene, Curling Essence 2X 150ml,
Hanskin, Bio Origin Royal Ampoule BB SPF 30 PA++ 5ml,
Drww, Multi-Action Smart Cream Gel 70ml.



Wow, a ja zazdroszczę Tobie Też bym tyle chciała
Tylko pudełka wszystkie wykupione..Zastanawiam sie nad Lucky #5
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 18:45   #1638
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
W pudełku znalazłam:
Atopalm, Moisturizing Eye Repair Serum 15 ml,
Dewytree, Ginseng Nutritious Black Mask,
Caolion, Mool Pool Deep Cleansing 75ml
Mise en scene, Curling Essence 2X 150ml,
Hanskin, Bio Origin Royal Ampoule BB SPF 30 PA++ 5ml,
Drww, Multi-Action Smart Cream Gel 70ml.
za wiele mi to nie mówi, ale podejrzałam u Ciebie na blogu - fajny box

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tak chodziło mi saszetki choć czytałam że te buteleczki-fiolki są strasznie nieszczelne i przychodzą wypełnione do połowy
To się jeszcze dwa razy zastanowię ale pewnie i tak zamówię, dzięki!


Dziewczyny, a podpowiedzcie jeszcze jedną rzecz - jak jest z cłem przy paczkach z Korei? Zdarza się, że urząd coś wlepia? Trzeba się pilnować, żeby to było poniżej jakiejś kwoty? Przy moim pierwszym zamówieniu nie było problemu, a teraz mi się TYLE rzeczy podoba, że pewnie będzie większe...
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:22   #1639
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Tylko pudełka wszystkie wykupione..Zastanawiam sie nad Lucky #5
Mnie akurat 5 nie kręci, bo boję się, że dużo mi się zdubluje - chociaż moich łapkach wylądowały tylko (aż?) 4 pudełka do tej pory W tym 2 Lucky
Ja brałabym #14 Ale muszę się wziąć w garść i nie kupować żadnego pudła w czerwcu, bo przetrzepałam boleśnie portfel... W niedzielę mam komunię chrześniaka, wiec jestem spłukana totalnie


Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
za wiele mi to nie mówi, ale podejrzałam u Ciebie na blogu - fajny box


Dziewczyny, a podpowiedzcie jeszcze jedną rzecz - jak jest z cłem przy paczkach z Korei? Zdarza się, że urząd coś wlepia? Trzeba się pilnować, żeby to było poniżej jakiejś kwoty? Przy moim pierwszym zamówieniu nie było problemu, a teraz mi się TYLE rzeczy podoba, że pewnie będzie większe...
Fajny, chociaż z poprzednich byłam bardziej zadowolona
Testowałam już Caolion, Mool Pool Deep Cleansing i jak na razie czad Ciekawe co będzie dalej
Nie wklejałam sznurka, bo boję się punkcików...

Mi jeszcze nigdy nie wlepili żadnej dodatkowej kasy Ale nigdy nie robiłam nie wiadomo jak dużych zakupów
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 19:28   #1640
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

katniewojt ja do tej pory zamówiłam tylko #13 i mini 2
Myslałam o 14 ale obawiam się ze za bardzo kolororówką bedzie
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:51   #1641
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
tak chodziło mi saszetki choć czytałam że te buteleczki-fiolki są strasznie nieszczelne i przychodzą wypełnione do połowy

były rozbierane na wizażu serie rozjaśniające z IOPE lub Hery? Może się ktoś coś na ten temat wypowiedzieć? Albo jakieś inne godne polecenia wybielające serie z tej trochę droższej półki?
Mnie przyszły całe.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:01   #1642
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
katniewojt ja do tej pory zamówiłam tylko #13 i mini 2
Myslałam o 14 ale obawiam się ze za bardzo kolororówką bedzie
Nawet nie kracz
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:28   #1643
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
i want jak najbardziej koreańskie - i want

Chyba ktoś pisał o olejku Dark Knight Deep Cleansing Black Oil, że u nas kosztuje około 45zł. Zestawy z rollerem też u nas tańsze niż na ich koreańskiej stronie.
O, widzę, że znasz temat bardzo dobrze bo ja nie byłam w stanie odszukać ich oficjalnej strony przez google, obcykana jesteś Dzięki wielkie za potwierdzenie

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a podpowiedzcie jeszcze jedną rzecz - jak jest z cłem przy paczkach z Korei? Zdarza się, że urząd coś wlepia? Trzeba się pilnować, żeby to było poniżej jakiejś kwoty? Przy moim pierwszym zamówieniu nie było problemu, a teraz mi się TYLE rzeczy podoba, że pewnie będzie większe...
Tak, wlepiają - postaraj się, żeby wartość produktów nie przekroczyła 100zł.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:52   #1644
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Tak, wlepiają - postaraj się, żeby wartość produktów nie przekroczyła 100zł.
Tak mi coś chodziło po głowie z tą setką dziękuję bardzo!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:53   #1645
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a podpowiedzcie jeszcze jedną rzecz - jak jest z cłem przy paczkach z Korei? Zdarza się, że urząd coś wlepia? Trzeba się pilnować, żeby to było poniżej jakiejś kwoty? Przy moim pierwszym zamówieniu nie było problemu, a teraz mi się TYLE rzeczy podoba, że pewnie będzie większe...
Zależy od rodzaju przesyłki, kupuję dużo z Gmarket (przesyłka EMS), zdarzało mi się, że płaciłam Vat od paczki o wartości 48$, a kilka dni później paczka wysłana jako K-Packet o wartości ponad 70$ przeszła bez problemów.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
O, widzę, że znasz temat bardzo dobrze bo ja nie byłam w stanie odszukać ich oficjalnej strony przez google, obcykana jesteś Dzięki wielkie za potwierdzenie
Sama w grudniu szukałam co to za firma, przed świętami zestawy z rollerem były w przecenie i zastanawiałam się czy to naprawdę koreańskie. W końcu nic nie kupiłam, bo składy mnie nie przekonują.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:56   #1646
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Loua, polecasz jakieś kosmetyki?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 21:39   #1647
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Loua, polecasz jakieś kosmetyki?
Jeżeli jeszcze nie używałaś, to su:m37 Secret Repair Concetrate i Primera Miracle Seed Essence. Miracle Seed Essence bardzo lubię, mam drugie opakowanie już, można kupić w małych buteleczkach na Ebayu, Secret Repair Concetrate miałam kilka próbek, a dwa tygodnie temu kupiłam pełnowymiarowe opakowanie, to jakiś cud, świetnie nawilża i regeneruje skórę, pierwsze efekty używania widziałam po kilku dniach.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 22:33   #1648
hadesowa81
Przyczajenie
 
Avatar hadesowa81
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej.Możecie mi polecić jakiś fajny krem BB lub CC do cery mieszanej?
Prawie rok używałam dr Jart Silver ale mi się znudził.Teraz od miesiąca używam It s Skin prestige Ginseng d eascargoot BB.Wszystko było by idealnie ale na mojej mieszanej cerze spływa po 3 godzinach..Nawet jak go przypudruje pudrem w kamieniu Lioele.
Mam bardzo jasną karnację i nie wszystkie bebiki mi pasują.
hadesowa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:18   #1649
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez loua Pokaż wiadomość
Sulwhasoo Innerise Complete uwielbiam, szczególnie latem, pięknie zmniejsza mi pory i ujednolica koloryt skóry, ale zmarszczek nie rusza.

Ja mamie kupiłam teraz serię Goa z Sulwhasoo, z kremu na szyję jest bardzo zadowolona.
ja właśnie zastanawiam się czy kupić swojej ten żeńszeniowy krem czy Goa ale nie na szyję tylko nagębny jest zadowolona tylko z szyjnego kremu z tej serii?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:38   #1650
loua
Raczkowanie
 
Avatar loua
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Knurów/Guangzhou
Wiadomości: 127
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja właśnie zastanawiam się czy kupić swojej ten żeńszeniowy krem czy Goa ale nie na szyję tylko nagębny jest zadowolona tylko z szyjnego kremu z tej serii?
Zapytam Też zastanawiałam się nad żeńszeniowym, ale w Sulwhasoo polecili mi serię Goa gdy powiedziałam, że szukam kremu dla mamy.

Pytałaś o serie rozjaśniające, używałaś su:m37 White Award Whitening Spot Essence? To jeden z najlepiej ocenianych produktów rozjaśniających w Korei. I jeszcze Hera White Program Biogenic Effector, też dobrze oceniany.
loua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.