Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 11:12   #2701
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co to za szanelek?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Olaboga. Przeczytałam Eris.


Aż się boję tych pejczy i kajdan, które trzymasz w szufladzie.


Ja to chyba najbardziej lubię historie proste o prostych ludziach.
Jakby to powiedzieć, hmmm
Trudne sprawy stanowczo wygrywają z Ukryta prawdą.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Co polska jakość- to polska jakość.
Pogromca promocji!
za dużo Erisów, przed oczami migają

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Jeszcze w D zobaczyłam pędzel The Balm za 115 zł, kojarzy mi się jak dodatek do gumy balonowej :|
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:13   #2702
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
A co to za szanelek?

http://www.chanel.com/en_US/fragranc...261/sku/140262
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:20   #2703
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Hej Dziouszki
Poziomka kocham takie objasnienia

te subtelnosci pomiedzy tafla, bezdrobinkowym rozjasnieniem, nasyconym kolorem, podbitym satynką...


Magdalena az zerknęłam na ten masażer - o kursach myślę podobnie:piona:
Z resztą nie tylko ja..bo rtv wymiecione lapy te lepsiejsze pono schodzą jak ciepłe bułeczki.

Tomama - Clinique lubie Chubby naoczne, niekt óre limitki, myjo ły, bronzer i sypańca. O kremach się wypowiadałam że lepiej mi służy Arkana, Clarena, Femi choć TT wielbiłam. Zużyłam podocznego smarta z ostatniego boxa i nie jest najgorszy.
Uzywała któraś z Was moze?
ciekawa jestem jak reszta z serii smart, bo nie znam

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Miskaa przecudne staniorki
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:21   #2704
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dobra kto uzywa John MAsters Organic i powie mi jak sprawdzic date ważnosci? Mam mgiełke rózano aloesową i chce wrzucic na wymiankowy ale ni uja nie mogę rozkminić jak date ważnosci sprawdzić.


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość



Za to u mnie najwięcej kryminałów, książek o II wojnie, biografii sportowców i nazistów Takie tam zboczenie. A najcenniejsza - cała kolekcja Krajewskiego za szybką i wara jak ktoś się zbliży czy nawet na nią popatrzy

choć właściwie wielbie tylko serię Breslau z Mockiem Popielski już takiego uwielbienia we mnie nie wzbudzał. Nie mniej jednak Krajewski jest dla mnie mistrzem, czekam ze w końcu ten zapowiadany serial o Mocku będzie, jestem ciekawa jak bardzo to spie.przą.

Dużo osób mi wrońskiego polecało, że to niby podobny klimat, skusił mnie fakt, ze to o Lublinie ale nie urywa.

nie lubie takich przesłodzonych ułożonych kryminałów , gdzie wszystko jest czarne i białe, ktos jest albo dobry albo zły i dlatego wielbie Krajewskiego

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
co na przykłąd
foty juz usunełam, z pamięci pisz
mozę tym sposobem uda się pomniejszyć kolekcję perfum a powiększyć kosmetixów

Never Ty wiesz, ze ja le parum nie łoddam

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------


ło jakie fajne !!
o panie a myslisz ze ja pamietam widocznie aż tak bardzo ich nie chciałam bo nie pamietam aaa wiem Fordem mnie kusiłaś ale ja to sobie na - 50 nabyje akurat

ale jak masz Ysl Elle to mozemy sie dogadać- ciągle odkłądam ich zakup bo mam nadzieje ze ta lepka rączka która mi je zajumała razem z pudrem Sisley jakoś mi je podrzuci spowrotem

poszłam zajrzeć aż na moją półeczke i myśle sobie a moze coś wrzuce na wymianke, popsiukałam się Burberry body edp i tylko sie wącham i wącham nie wiem czemu ja tego nie używałam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:24   #2705
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

dor6 przepiękne zbiory
Kobako ach to i moje sentymentalne westchnienia.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:30   #2706
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Co klikasz?
Zestaw z tuszem .
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A potem znikną ze strony te zestawy?
Ostatnio nie zniknęły ze strony, tylko ceny podskoczyły.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:31   #2707
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tłoczenie przypomina kolonie paciorkowców
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 11:34   #2708
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Słodziachne, ale właśnie jakoś nie ufam takim sklepom z butami co wszystko ładne, a pewnoż z chin
E ja już od nich mam dwie pary butowców i wszystko jest ok

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Fajowe mam podobne do tych drugich lubimy się


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Aż się boję tych pejczy i kajdan, które trzymasz w szufladzie.
Pejcza jeszcze się nie dorobiłam, ale kajdanki mam i to dwie pary z czerwonym i różowym futerkiem


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

choć właściwie wielbie tylko serię Breslau z Mockiem Popielski już takiego uwielbienia we mnie nie wzbudzał. Nie mniej jednak Krajewski jest dla mnie mistrzem, czekam ze w końcu ten zapowiadany serial o Mocku będzie, jestem ciekawa jak bardzo to spie.przą.

Dużo osób mi wrońskiego polecało, że to niby podobny klimat, skusił mnie fakt, ze to o Lublinie ale nie urywa.

nie lubie takich przesłodzonych ułożonych kryminałów , gdzie wszystko jest czarne i białe, ktos jest albo dobry albo zły i dlatego wielbie Krajewskiego
Odniosłam to samo wrażenie, Mock to dla mnie mistrzostwo, Popielski już trochę gorzej, za to seria z Patyrem ( pisana z Czubajem ) to nuda. Fajna jest też ta książka Umarli mają głos

Mi zamiast Krajewskiego polecono Miłoszewskiego, ale dla mnie to nie ta bajka, momentami za długo i nudnawo. Za to polubiłam Katarzyne Bonde.

Co do Mocka też czekam na serial, pewnie pierwsze co to nie będzie mi pasował wygląd Mocka. Byłam też w teatrze na spektaklu o Mocku i to była największa pomyłka jaką w życiu zrobiłam, nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać, co innego w książce co innego na scenie, przedobrzyli koszmarnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:34   #2709
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Miskaa w kwestii sentymentów czy te Coty nie uległy zepsuciu tfu reformulacji http://www.fragrantica.pl/perfumy/Co...ant-10934.html
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:35   #2710
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pierwsza moja myśl:



Druga już na spokojnie:

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:35   #2711
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


o panie a myslisz ze ja pamietam widocznie aż tak bardzo ich nie chciałam bo nie pamietam aaa wiem Fordem mnie kusiłaś ale ja to sobie na - 50 nabyje akurat

ale jak masz Ysl Elle to mozemy sie dogadać- ciągle odkłądam ich zakup bo mam nadzieje ze ta lepka rączka która mi je zajumała razem z pudrem Sisley jakoś mi je podrzuci spowrotem

poszłam zajrzeć aż na moją półeczke i myśle sobie a moze coś wrzuce na wymianke, popsiukałam się Burberry body edp i tylko sie wącham i wącham nie wiem czemu ja tego nie używałam
body też lubię

Fordów bym i tak nie oddała a elle nie mam, na mnie jadą apteką
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 11:36   #2712
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

pingwintastas za skojarzenia paciorkowców

to jedyna szczepionka na takie chciejstwo
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:38   #2713
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Miskaa w kwestii sentymentów czy te Coty nie uległy zepsuciu tfu reformulacji http://www.fragrantica.pl/perfumy/Co...ant-10934.html
hehe a co teraz jest w nienaruszonym stanie? Na pewno uległy, ale na szczeście nie pamiętam pierwowzoru więc luzik

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pierwsza moja myśl:



Druga już na spokojnie:

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:39   #2714
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
pingwintastas za skojarzenia paciorkowców

to jedyna szczepionka na takie chciejstwo
No, mnie nie kusi wcale ten rozświetlacz
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:46   #2715
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Mnie niestety kusi rozświetlacz, mimo "kolonii" rozswietlaczy

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Miska dobre podejscie zaraź mnie nim
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:48   #2716
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

A najbardziej nie lubię opakowań z wieloma dziurkami - włącza mi się trypofobia Brzydzą mnie trochę Nie podoba mi z wierzchu opakowanie palety Gwen dla UD - te kółka W sumie dobrze, bo kolory cieni mi się podobają, ale wiadomo - jak opakowanie brzydkie to kupić nie można
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:49   #2717
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A to zwracam honor! Zrozumiałam, że dziś wszystko sentymentalnie
Zainspirowana Waszymi wspominkami, wygrzebałam 20-letni pusty flakon Evasion z czasów liceum (jestem strasznym chomikiem, wiem ) i powąchałam. Teraz są zupełnie nie w moim stylu.



Zapasy na czas wojny...
Też dążę do minimalizmu. Na razie z trudem zbijam z ponad 200 flaszek.
Dasz jakieś rady, jak udało Ci się tego dokonać?
Bo jak pisałyście na allegro w ogóle nie opłaca się odsprzedawać używek.
1. Przegląd i podział- co mam, ile mam, ile zostało we flaszce. Podział na te: chcę zużyć jak najszybciej/ lubię/ kocham/ zostawię, bo może kiedyś mi się spodobają.
2. Spisanie wszystkich flakonów
3. Dzielić zużycia etapami- u mnie każdym "etapem" było zejście do następnej okrągłej liczby flakonów- tzn. ze 186 do 180, potem 170 itd itd.
4. Nie kupować. Choćby nie wiem co. Jeśli coś kusi, kupić próbkę. Najczęściej chciejstwo zakupowe jest już wtedy zaspokojone. Albo wymieniać.
5. Nowa flaszka za 3/5 (czy ile sobie ustalisz) zużytych.
6. Bycie bezwzględną- jeśli zapach mnie nie powala, to się nad nim nie pieszczę, nie będzie moją miłością, więc mogę go zużyć, flaszkę wyrzucić i zapomnieć.
7. Nigdy nie sprzedawałam flaszek, serce boli jak się patrzy na te ceny na Allegro w porównaniu z tym, ile za nie zapłaciłam. Poza tym- dla mnie to tak jakby sprzedać- ja wiem- dziecko (?) albo wywalić stare pamiętniki- w każdym razie coś, co jest częścią mnie. Książek i flaszek nie sprzedaję- wolę oddać komuś bliskiemu, kto się będzie z tego cieszył.


A- zdenkowałam odżywkę BB z brokuła i pomarańczową maskę GlamGlow- nie wrócę do niej, nie robi mi nic wystrzałowego i nie jest warta 230 zł.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:50   #2718
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Jeszcze co do rozświetlacza Chanel aka kolonia paciorkowców - podobno nie będzie dostępny w PL
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:50   #2719
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Ale wstawiacie piękne kolekcje moja to przy Was baaardzo marna, nie mam czym się chwalić dopiero wchodzę w świat perfum

A Chanel? Cudny! Chcę go Pewnie u nas w Pl nie będzie dostępny..
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 11:52   #2720
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pierwsza moja myśl:



Druga już na spokojnie:




---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jeszcze co do rozświetlacza Chanel aka kolonia paciorkowców - podobno nie będzie dostępny w PL
Ano . A ja chce wszystko co u nas niedostępne zazwyczaj .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 11:55   #2721
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jeszcze co do rozświetlacza Chanel aka kolonia paciorkowców - podobno nie będzie dostępny w PL
Ufff i bardzo dobrze
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:02   #2722
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
E ja już od nich mam dwie pary butowców i wszystko jest ok







Pejcza jeszcze się nie dorobiłam, ale kajdanki mam i to dwie pary z czerwonym i różowym futerkiem




Odniosłam to samo wrażenie, Mock to dla mnie mistrzostwo, Popielski już trochę gorzej, za to seria z Patyrem ( pisana z Czubajem ) to nuda. Fajna jest też ta książka Umarli mają głos

Mi zamiast Krajewskiego polecono Miłoszewskiego, ale dla mnie to nie ta bajka, momentami za długo i nudnawo. Za to polubiłam Katarzyne Bonde.

Co do Mocka też czekam na serial, pewnie pierwsze co to nie będzie mi pasował wygląd Mocka. Byłam też w teatrze na spektaklu o Mocku i to była największa pomyłka jaką w życiu zrobiłam, nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać, co innego w książce co innego na scenie, przedobrzyli koszmarnie
no właśnie ja mam wrażenie ze albo zrobia to tak ze bedzie groteskowo, albo go zrobią zbyt ułożonego jak na niego samego, zresztą ja sobie nie wyobrażam zadnego polskiego aktora w tej roli.

Popielskiego łatwo byłoby odtworzyć ale Mocka... czekam a jednocześnie strasznie się boję tego co to będzie

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
body też lubię

Fordów bym i tak nie oddała a elle nie mam, na mnie jadą apteką

to dobrze zebyś ich nie oddała , tylko lepiej o nich swiadczy

U mnie z body była pokrętna historia bo psiuknełam sobie tym po ręce nie za bardzo mi się spodobało i wyszłam, potem wracam na uczelnie i coś mi tak ładnie pachnie nie mogłam przestać ręki wąchać i cały czas zastanawiałam sie co to jest i po kształcie flakonika poznałam, ale problem był w tym że wszystkie wersje body wyglądały tak samo, kupiłam jedne ale myślałam potem ze kupiłam jednak nie te co chciałam. A dzisiaj stwierdziłam ze to chyba jednak te (2 lata przeleżały w kwarantannie prawie ) one mi sie w pierwszej chwili nie podobają, tylko tak po 5 minutach dopiero

A elle uwielbiam, mi tam zadną apteką nie pachną
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:02   #2723
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
pierwsza moja myśl:



druga już na spokojnie:

😁😂
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:05   #2724
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Hej Dziouszki
Tomama - Clinique lubie Chubby naoczne, niekt óre limitki, myjo ły, bronzer i sypańca. O kremach się wypowiadałam że lepiej mi służy Arkana, Clarena, Femi choć TT wielbiłam. Zużyłam podocznego smarta z ostatniego boxa i nie jest najgorszy.
Uzywała któraś z Was moze?
ciekawa jestem jak reszta z serii smart, bo nie znam

Miskaa przecudne staniorki
Hejo,
co to TT. Tangle Teezer?
Podoczny smart jeszcze u mnie leży, więc nie wiem jak smakuje. Pamiętam, że wiele dziewczyn tutaj chwaliło natwarzowe serum smartowe.


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie lubie takich przesłodzonych ułożonych kryminałów , gdzie wszystko jest czarne i białe, ktos jest albo dobry albo zły
Jotyz.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tłoczenie przypomina kolonie paciorkowców
Cóż za porównanie.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A najbardziej nie lubię opakowań z wieloma dziurkami - włącza mi się trypofobia Brzydzą mnie trochę Nie podoba mi z wierzchu opakowanie palety Gwen dla UD - te kółka W sumie dobrze, bo kolory cieni mi się podobają, ale wiadomo - jak opakowanie brzydkie to kupić nie można
Mam tak samo.
Zajrzałam sprawdzić co to trypofobia.
Bleeeee...
Jednak, odwołuje.
Nie mam tak samo.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-01-24 o 12:08
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:05   #2725
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

pingwintastas

Gwen dla UD nadaje się wyłącznie do zdepotowania

wklejam dupki rozpisane na ostudzenie chciejstwa
http://www.temptalia.com/urban-decay...hotos-swatches
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:10   #2726
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A najbardziej nie lubię opakowań z wieloma dziurkami - włącza mi się trypofobia Brzydzą mnie trochę Nie podoba mi z wierzchu opakowanie palety Gwen dla UD - te kółka W sumie dobrze, bo kolory cieni mi się podobają, ale wiadomo - jak opakowanie brzydkie to kupić nie można

gorzej jak sie czasami kupuje tylko dlatego ze opakowanie piękne
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:10   #2727
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

AnulaQa
Tangle Teezer fajoski jest

TT chodziło mi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-renewer.html

fajoski jak i cała linia


natwarzowe serum smartowe, coś przegapiłam gratisy czy zamówienia
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:15   #2728
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tłoczenie przypomina kolonie paciorkowców

Ja na początku pomyślałam o łożyskach kulkowych


Ciekawe czy to działa też w drugą stronę, siedzisz przy mikroskopie i widzisz szanele ?

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
AnulaQa
Tangle Teezer fajoski jest

TT chodziło mi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-renewer.html

fajoski jak i cała linia


natwarzowe serum smartowe, coś przegapiłam gratisy czy zamówienia
Serum smartowe wpadało jako niespodzianka do każdego zamówienia w C kiedyś, a potem jeszcze się dodawało do każdego zakupu produktu z linii smart o ile dobrze kojarzę.
No ale dawno to było
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:20   #2729
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Sprawdziłam ! .
Trypofobia- paniczny lęk przed dziurką.
Czyli co? Jak i przed dziurką to i przed kutangiem? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:25   #2730
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

czytam czytam i postów nie przybywa

Jadę dzisiaj z babciodniową wizytą do teściów, i już mam stresika porządnego
mój tż po raz kolejny się odgraża, że im powie co naprawdę myśli i będzie wesoło
Nie wiem kto go wychował


---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam ! .
Trypofobia- paniczny lęk przed dziurką.
Czyli co? Jak i przed dziurką to i przed kutangiem? .
Chyba przed grupowym, tych dziurem musi być więcej niż jedna i blisko siebie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.