Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 16:50   #1
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123

Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!


Od jakiegos 1,5 roku farbowałem moje naturalnie ciemny blond włosy na czarny ...Jednak ostanio zdecydowalem sie ze chce wygladac bardziej naturalnie i wybrałem sie na dekoloryzacje do fryzjera....Wybrałem z palety kolor raczej zimnego sredniego brązu...Fryzjer zapewnił mnie ze kolor wyjdzie naturalny i równomierny...Po dekoloryzacji uzyskałem kolor brudnego blondu...Ufarbowano mi włosy na wybrany przeze mnie kolor...I wyszła cała paleta barw na gowie..U nasady mam miedziany..pote m przechodzi do sredniego brązu...a na koncówkach jest prawie czarny...Wyglądam jak jakis transwestyta...Za dekoloryzacje z farbowaniem zapłaciłem 140 zł.Pieniadze wywalone w błoto......Jak zobaczyłem sie w lustrze...to tak mnie zatkało ze nawet sie nie kłociłem...Fryzjer stwierdził nawet ze kolor wyszedł bardzo ładnie i prawie tak samo jak na palecie..Zenada...Nie chce wydac nastepnych pieniedzy na dekoloryzacje u fryzjera...Nie wiem w sumie co mam robic...Zastanawiam sie nad skróceniem włosów (ścięciem tych czarnych konców) ..ale szkoda mi moje fryzury..która mi sie podoba i nie chce niczego zmieniec..Nie chce ufarbowac włosów na ciemniejszy odcien..Zreszta nawet boje sie myslec co wyjdzie mi na moich miedzianych włosach...Widziałem na allegro dosc tanie dekoloryzatory bez amoniaku...zastanawiam sie nad ponowną dekoloryzacja ...tym razem w zaciszu domowym...Poradzcie mi cos Załczam zdjecia przed dekoloryzacja(w tle kolezanka )...Moja ogolna fryzura...Moze znajdzie jakas fajna fryzura w takim stylu...zeby je skrócic...No ja juz nie wiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mateusz i dominika.jpg (60,1 KB, 257 załadowań)
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:26   #2
playmax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Na allegro znajdziesz dekoloryzator LOREAL PLATINIUM, ale po ponownym użyciu końcówki i tak będą ciemniejsze...

Może warto przyciąć te końcówki trochę, włosy powinny odpocząć 2-3 tygodnie i możesz zafarbować ponownie na średni lub ciemny brąz, to powinno przykryć tę miedź, taka moja rada, może jeszcze ktoś się wypowie...
playmax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:46   #3
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Jesteś chłopakiem więc mozesz sciąć włosy na krótko i dać im odpocząc i poczekac az odrosną Twoje naturalne włosy.

Moim zdaniem w czarnym kolorze i w tej fryzurze wyglądasz fatalnie,a kombinowanie(i to samodzielne)z dekoloryzatorem zazwyczaj źle sie konczy,więc moze czas na zmianę image'u??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:54   #4
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Jesteś chłopakiem więc mozesz sciąć włosy na krótko i dać im odpocząc i poczekac az odrosną Twoje naturalne włosy.

Moim zdaniem w czarnym kolorze i w tej fryzurze wyglądasz fatalnie,a kombinowanie(i to samodzielne)z dekoloryzatorem zazwyczaj źle sie konczy,więc moze czas na zmianę image'u??

Iziaczek
ma 100% racji...

masz może zdjęcie swoich włosów teraz?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:30   #5
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Nie nie mam zdjeciaaa....I powiem szczerze ze wstydziłbym sie pokazac na wizazu z tym czyms na głowie...Wiec mówicie ze nie czarny.....Mi sie nie podobaja moj naturalny kolor...Jaki by mi pasował kolor włosów??Myslałem co prawda o takiej fryzurze :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg go113a_0156b-f4f4a3b4-t3.thumbnail.jpg (18,6 KB, 157 załadowań)
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:45   #6
space
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

coz dodatkowym problmem jest to, ze na pewno zniszczone sciaganiem koloru wlosy nie beda sie chialay ladnie ukladac
space jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:50   #7
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Od jakiegos 1,5 roku farbowałem moje naturalnie ciemny blond włosy na czarny ...Jednak ostanio zdecydowalem sie ze chce wygladac bardziej naturalnie i wybrałem sie na dekoloryzacje do fryzjera....Wybrałem z palety kolor raczej zimnego sredniego brązu...Fryzjer zapewnił mnie ze kolor wyjdzie naturalny i równomierny...Po dekoloryzacji uzyskałem kolor brudnego blondu...Ufarbowano mi włosy na wybrany przeze mnie kolor...I wyszła cała paleta barw na gowie..U nasady mam miedziany..pote m przechodzi do sredniego brązu...a na koncówkach jest prawie czarny...Wyglądam jak jakis transwestyta...Za dekoloryzacje z farbowaniem zapłaciłem 140 zł.Pieniadze wywalone w błoto......Jak zobaczyłem sie w lustrze...to tak mnie zatkało ze nawet sie nie kłociłem...Fryzjer stwierdził nawet ze kolor wyszedł bardzo ładnie i prawie tak samo jak na palecie..Zenada...Nie chce wydac nastepnych pieniedzy na dekoloryzacje u fryzjera...Nie wiem w sumie co mam robic...Zastanawiam sie nad skróceniem włosów (ścięciem tych czarnych konców) ..ale szkoda mi moje fryzury..która mi sie podoba i nie chce niczego zmieniec..Nie chce ufarbowac włosów na ciemniejszy odcien..Zreszta nawet boje sie myslec co wyjdzie mi na moich miedzianych włosach...Widziałem na allegro dosc tanie dekoloryzatory bez amoniaku...zastanawiam sie nad ponowną dekoloryzacja ...tym razem w zaciszu domowym...Poradzcie mi cos Załczam zdjecia przed dekoloryzacja(w tle kolezanka )...Moja ogolna fryzura...Moze znajdzie jakas fajna fryzura w takim stylu...zeby je skrócic...No ja juz nie wiem...
Ha, taki jest właśnie problem z dekoloryzowanymi i rozjaśnianymi włosami. Nie powtarzaj tego. Za pierwszym razem odcień wychodzi dużo jasniejszy ale użyj tej samej farby za jakieś dwa tygodnie (teraz przebolej i nie patrz w lustro). Zobaczysz, że wyjdą ciemniejsze, gdy włos w pełni wypije farbę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 21:36   #8
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Hmm...Czyli zaczekam...teraz chodze w takiej duzej zwisajacej czapce...lol...żeby ludzie sie ze mnie nie smiali...
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:54   #9
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

W tych czarnych, dłuższych włosach przypominasz mi dziecko emo Ciemny blond i troche krótsze włosy.... może być coś w stylu takim jak wkleiłeś na zdjęciu.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:12   #10
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
W tych czarnych, dłuższych włosach przypominasz mi dziecko emo Ciemny blond i troche krótsze włosy.... może być coś w stylu takim jak wkleiłeś na zdjęciu.
EEE tam..bylbym emoooo,jakbym mial grzywke na pol twarzy :P
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 12:05   #11
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Kompletnie nieudana dekoloryzacja u fryzjera!Koszmar!!

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Nie nie mam zdjeciaaa....I powiem szczerze ze wstydziłbym sie pokazac na wizazu z tym czyms na głowie...Wiec mówicie ze nie czarny.....Mi sie nie podobaja moj naturalny kolor...Jaki by mi pasował kolor włosów??Myslałem co prawda o takiej fryzurze :
bardzo łądna fryzura będzie Ci pasować. Ale tak jak mówią dziewczyny, zetnij się. Włosy szybko odrosną zdrowiutkie
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.