Farouk chi ionic hair color - farbowanie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 13:02   #91
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

hmmm... trudno powiedzieć - wydaje sie być podobny do któregoś odcienia z palety 'copper', ale tak niezupełnie...
wadą tej farby jest dość ograniczona paleta. może poszukaj wśród innych farb to znajdziesz kolor odpowiadający temu na zdjęciu.
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 18:51   #92
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
dzieki ale moze jest jakis bardziej zblizony do brazu ale podchodzacy pod ten odcien i troche ciemniejszy.. mam tu jeszcze jedno zdjecie ale nie wiem jak wkleic:P a chodzi o to ze chce akurat ta farbe bo ta mozna rozjasnic o kilka tonow jest profesjonalna i z opinii ktore wyczytalam jest najlepsza...

o i jeszcze jedno ilu procentowa mam wziasc wode?? do odcienia 7CG , on wlasnie bardziej podpada pod braz i jest ciemniejszy i bardziej stonowany takze latwiej mi bedzie go uzyskac...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-26 o 19:36 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:31   #93
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez wiola05111991 Pokaż wiadomość
o i jeszcze jedno ilu procentowa mam wziasc wode?? do odcienia 7CG
musiałabyś określić jak bardzo ciemne masz teraz włosy. jeśli rozjaśnianie sięgałoby dwóch odcieni w dół to potrzeba będzie woda 6%, jeśli więcej to 9%
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 14:03   #94
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

dzieki za odpowiedz zamowilam wode 9% mam nadzieje ze wyjdzie mi ladny kolor pozdrawiam
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:11   #95
patunia0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

hej. ja mam zamiar wlasnie pofarbowac wlosy na czarno 2N. Do tego potrzebny jest aktywator 3% czyli 10vol. Jednak nie mam jak kupowac tego w zadnym sklepie a na allegro jest od 20vol w gore.;/ czy jest jakas inna okazja zeby kupic przez neta 3% ??
patunia0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:05   #96
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez patunia0909 Pokaż wiadomość
hej. ja mam zamiar wlasnie pofarbowac wlosy na czarno 2N. Do tego potrzebny jest aktywator 3% czyli 10vol. Jednak nie mam jak kupowac tego w zadnym sklepie a na allegro jest od 20vol w gore.;/ czy jest jakas inna okazja zeby kupic przez neta 3% ??
mogłabyś popytać tych sprzedawców z allegro, którzy maja w ofercie produkty Farouk czy posiadają i czy by Ci wystawili aktywator 10 vol.
lub ostatecznie użyć wody 3% z innego producenta
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:56   #97
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Dziewczyny nie wiecie moze czy w poznaniu mozna gdzies kupic ta farbe?? bbaaardzo chce sprobowac a nie chce czekac na przesylke :P:
pozdrawiam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 14:02   #98
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie moze czy w poznaniu mozna gdzies kupic ta farbe?? bbaaardzo chce sprobowac a nie chce czekac na przesylke :P:
pozdrawiam
siedziba firmy znajduje sie w Poznaniu na ul. Szybowcowej 17 (na ich stronie w zakładce kontakt jest nawet mapka). i właśnie tam kupowałam farbę, z tym ze było to parę miesięcy temu - nie wiem czy nadal tak można ( z tego co widzę w ich sklepiku on-line nie ma już dostępnych produktów do koloryzacji). najlepiej jeśli zadzwonisz do nich i zapytasz
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:57   #99
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
siedziba firmy znajduje sie w Poznaniu na ul. Szybowcowej 17 (na ich stronie w zakładce kontakt jest nawet mapka). i właśnie tam kupowałam farbę, z tym ze było to parę miesięcy temu - nie wiem czy nadal tak można ( z tego co widzę w ich sklepiku on-line nie ma już dostępnych produktów do koloryzacji). najlepiej jeśli zadzwonisz do nich i zapytasz
green.eyed dziekuje za tak szybka odpowiedz
dzownilam , ale jakas niezbyt mila pani powiedziala , ze sprzedaja tylko hurtowniom;( hmm moze sie przejde i sprobuje cos na miejscu wynegocjowac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 10:07   #100
Marfifi
Przyczajenie
 
Avatar Marfifi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlasie :)
Wiadomości: 8
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

podbijam do góry i pytam,
Drogie Wizażanki, czy do każdego koloru trzeba użyć innego utleniacza?
jeśli tak, to jakiego bede potrzebowac do7W albo 7G, dziękuję z góry za pomoc
__________________
czy ja grzechoczę jak grzech,
kostka lodu ?
Marfifi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:39   #101
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Marfifi Pokaż wiadomość
podbijam do góry i pytam,
Drogie Wizażanki, czy do każdego koloru trzeba użyć innego utleniacza?
jeśli tak, to jakiego bede potrzebowac do7W albo 7G, dziękuję z góry za pomoc
utleniacz się dobiera w zależności od tego o ile chcemy rozjaśnić włosy.
I tak:
3%=10vol=rozjaśnia o jeden ton i służy do koloryzacji ton w ton
6%=20vol=rozjaśnia o 2 poziomy
9%=30vol=rozjaśnia o 3 poziomy
12%=40vol=rozjaśnia o 4 poziomy

(w 1szym poście na fot nr5 jest instrukcja tam to wszystko jest opisane )
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 01:19   #102
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Witajcie
Mam pytanko do Was. Mój naturalny kolor włosów to poziom 8 (jest zimny i ma srebrzysty połysk). To poziom jasności jasny blond. Mam już odrosty, bo całość mam farbowaną na bardzo bardzo jasny blond Goldwellem. Chciałabym bardzo wypróbować odcnienia 10N lub 11A lub 11N (nie zdeczydowałam się jeszcze na konkretny). Czy jest możliowość, że farba pozbawiona amoniaku rozjaśni mi włosy z poziomu 8 (naturalny) do poziomu 10 lub 11?? To jeszcze nie są rozjaśniające blondy.
Bardzo chciałabym wypróbować tę farbę, bo nie zawiera amoniaku a włosy po mocnych maskach z ceramidami doprpwadziłam do stanu 100% zdrowego i nie chcę ich już niszczyć a bardzo chciałabym mieć jaśniejszy o 2 do max. 3 tonów jaśniejszy blond od mojego naturalnego.
Pozdrówka i bardzo proszę o odp.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 04:35   #103
Marfifi
Przyczajenie
 
Avatar Marfifi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlasie :)
Wiadomości: 8
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

dziękuję bardzo green.eyed
__________________
czy ja grzechoczę jak grzech,
kostka lodu ?
Marfifi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:47   #104
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pytanko do Was. Mój naturalny kolor włosów to poziom 8 (jest zimny i ma srebrzysty połysk). To poziom jasności jasny blond. Mam już odrosty, bo całość mam farbowaną na bardzo bardzo jasny blond Goldwellem. Chciałabym bardzo wypróbować odcnienia 10N lub 11A lub 11N (nie zdeczydowałam się jeszcze na konkretny). Czy jest możliowość, że farba pozbawiona amoniaku rozjaśni mi włosy z poziomu 8 (naturalny) do poziomu 10 lub 11?? To jeszcze nie są rozjaśniające blondy.
Bardzo chciałabym wypróbować tę farbę, bo nie zawiera amoniaku a włosy po mocnych maskach z ceramidami doprpwadziłam do stanu 100% zdrowego i nie chcę ich już niszczyć a bardzo chciałabym mieć jaśniejszy o 2 do max. 3 tonów jaśniejszy blond od mojego naturalnego.
Pozdrówka i bardzo proszę o odp.
teoretycznie gdy użyjesz do tego utleniacza 9% to powinny Ci się włosy rozjaśnić do poziomu 11. w praktyce trudno powiedzieć jak to będzie - ja sama nie rozjaśniałam włosów o 3 poziomy (max o 1-2 i było wszystko oki)
jeśli chodzi o niszczenie włosów, to faktycznie (i tu mogę osobiscie potwierdzić) jest to jedna z niewielu farb które po użyciu pozostawiają włosy w takim stanie jak były przed farbowaniem.
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 00:30   #105
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

O Green.eyed Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź Będę zadowolona jak rozjaśnią się nawet o te 2 tony, bo w sumie 3 to już dosyć sporo a już mam trochę dosyć tak super jasnych blondów (na szczęscie niesztucznych i niebiałych).
A i mam jeszcze ostatnie pytanko, cała farba do jakiej ilości wody? Czy też oxydantu musi być o 30ml więcej niż farby w ml? Czy tyle samo ml farby i tyle samo ml oxydantu? Pytam, bo różne farby mają różne zalecenia, co do użycia ml oxydantu. A zastanawiam się nad farbą Farouka lub nad Alfaparf.
Pozdrówka i proszę jeszcze o tę odpowiedź. Oczywiście zależy mi na rozjaśnieniu o 2 tony. Wiem, że muszę użyć 9% oxydant.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 12:11   #106
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
A i mam jeszcze ostatnie pytanko, cała farba do jakiej ilości wody? Czy też oxydantu musi być o 30ml więcej niż farby w ml? Czy tyle samo ml farby i tyle samo ml oxydantu? Pytam, bo różne farby mają różne zalecenia, co do użycia ml oxydantu.

do farouka stosuje się proporcje 1:1
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:06   #107
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Green.eyed, bardzo dziękuję Ci za odopwiedź
Podoba mi się efekt jaki osiągnęłaś po 9A - bardzo naturalnie i naprawdę chłodno. Ja wolabym coś jeszcze tylko o 1 ton jaśniejszego. Najlepszy poziom dla mnie to 10 tylko, że ta 10 - to wersja naturalna i aby nie wychodziła zbyt ciepło. Chociaż mam teraz bardzo bardzo jasne włosy lekko słoneczne i najlepiej mi w takim odcieniu (jestem wiosną) to marzę o trochę chłodniejszych (miałam nieraz mega chłodne, ale naturalnie wyglądające i nie było mi dobrze w takiej "zimnicy").
W wolnym czasie zastanowię się, co wybrać.
Dzięki jeszcze raz

ciekawi mnie jeszcze czy bardzo ocieplał Ci się kolor po 9A, czy dbasz w jakiś sposób na przedłużenie blondu, bo ja w tej chwili (robiłam Goldwellem) i raz nakładałam ozywkę Shining Blonde Schwarzkopfa, Timotei do złocistych refleksów, szampon Johnson&Johnson rumiankowy (dla dzieci) a teraz znowu zaczynam używać Farouk Silver Lights. Bo ja mam coś takiego, że w mega zimnych włosach mi nie dobrze jest i wtedy je ocieplam a jak ocieplę, to znowu marzę o chłodnych a najlepiej mi w ciepłych blondach, ech...
Pozdrawiam

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-09 o 14:11 Powód: Mały błąd+dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 14:04   #108
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Green.eyed, bardzo dziękuję Ci za odopwiedź
Podoba mi się efekt jaki osiągnęłaś po 9A - bardzo naturalnie i naprawdę chłodno.
dziekuję.
taki bardzo-bardzo chłodny to on nie był, przynajmniej nie taki 'niebiesko-popielaty'

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Ja wolabym coś jeszcze tylko o 1 ton jaśniejszego. Najlepszy poziom dla mnie to 10 tylko, że ta 10 - to wersja naturalna i aby nie wychodziła zbyt ciepło. Chociaż mam teraz bardzo bardzo jasne włosy lekko słoneczne i najlepiej mi w takim odcieniu (jestem wiosną) to marzę o trochę chłodniejszych (miałam nieraz mega chłodne, ale naturalnie wyglądające i nie było mi dobrze w takiej "zimnicy").
W wolnym czasie zastanowię się, co wybrać.
Dzięki jeszcze raz

ciekawi mnie jeszcze czy bardzo ocieplał Ci się kolor po 9A, czy dbasz w jakiś sposób na przedłużenie blondu, bo ja w tej chwili (robiłam Goldwellem) i raz nakładałam ozywkę Shining Blonde Schwarzkopfa, Timotei do złocistych refleksów, szampon Johnson&Johnson rumiankowy (dla dzieci) a teraz znowu zaczynam używać Farouk Silver Lights. Bo ja mam coś takiego, że w mega zimnych włosach mi nie dobrze jest i wtedy je ocieplam a jak ocieplę, to znowu marzę o chłodnych a najlepiej mi w ciepłych blondach, ech...
Pozdrawiam
używałam rożnych szamponów i płukanek do chłodnych odcieni (ostatnio silver farouka) ale niestety na mnie one nie działają więc z czasem odcień mi sie ociepla, ale nie aż tak żeby był żółty czy tez rudy. dość naturalnie to wygląda
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:10   #109
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Dziękuję Ci grenn-eyed Bardzo
Ja też używam Faruok Silver Lights i ładnie ochładza kolorek.
Pozdrówka
A fajnie, że nie jest on taki niebieski blond, bo taki błękitny blond to miałam po Loreal Excellence 03 (nie dobrze wyglądam w aż tak zimnym odcieniu).
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 23:45   #110
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Ooooo, nie !!! A bylam taka zadowolona z efektu Diacoloru Az do chwili, kiedy zobaczylam palete Farouk. I przeczytalam Wasze opinie... Od dawna szukam lodowatego, stalowego, ale jednoczesnie naturalnego ciemnego blondu. Taka bardziej wyrazista wersja mysiego I juz myslalam, ze dwoma farbowaniami Diacolorem osiagnelam efekt najlepszy z mozliwych, a tu taka niespodzianka. 8AA jest przepiekny !!!!!!!!!!!!! Jezeli faktycznie wyjdzie tak, jak mowicie, ze te kolorki wychodza, to bylabym uszczesliwiona. Mam tylko nadzieje, ze sie nie wyplucze. Chociaz inne farby raczej nie splukiwaly sie szybko z moich wlosow.
Sa jakies nowe wiesci, doswiadczenia odnosnie tej farbki ?
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:16   #111
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Interesują mnie blondy z tej serii, mam włosy naturalne na poziomie tak 7-8. Do tych blondów u-12, u-13 itd. koniecznie bym musiała mieć 12% wodę?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:24   #112
alicefromwonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

jak tak chwalicie ta farbe to chyba trzeba bedzie sprobowac kolorek oczywiscie czarny. Mam włosy zniszczone i bardzo mi wypadaja , ale od pól roku (od kiedy nie farbuje) bardzo o nie dbam, mama ndzieje, ze za niedlugo bedzie widac efekty.
Nie chce ich zepsuc farbą, myslicie ze farouk to dobre rozwiazanie? czy moze jest jeszcze jakas farba mniej niszcząca?
alicefromwonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 23:03   #113
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Ja Farouka jeszcze nie uzywalam, ale ostatnio robilam dwa razy Diacolorem L'oreal - tez nie ma amoniaku i woda chyba niecale 3%. O technice wiecej nie wiem natomiast efekt farbowania jest, wedlug mnie, super. Wlosy nie sa zniszczone, przeciwnie - wygladaja na odzywione i grubsze. Jednak zamierzam przerzucic sie na Farouk z uwagi na wiekszy wybor kolorkow.
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 17:21   #114
miskaa5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 926
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

A czy konieczne będzie wcześniejsze rozjaśnianie jesli bym chciała mieć z ciemniejszej śliwki, jasny albo średni brąz???
miskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 08:41   #115
bjakbeata89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 271
Smile Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Hej dziewczyny. Ja własnie zrobiłam duże zamówienienie przez internetową hurtownię fryzjerską.
Kupiłam mędzy innymi farbę chi ionic hair color.
Kolor 50-8W i wodę chi ionic 40vol
Teraz mam na głowie taki średni brąz. I chcę stopniowo rozjasniac włoski o dwa-trzy tony. Myślę że farba rozjaśni mi je troszke.
A słyszałyście coś o otwieraniu łuski włosa przed farbowaniem?
Wiem tylko tyle ze się miesza wodę utleniona 6% z szamponem o naturalnym PH w proporcji 1:1 i myje sie tym głowe przed farbowaniem. Podobno farba lepiej działa.
Chyba tak zrobie.
teraz czekam na przesyłkę
bjakbeata89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:19   #116
bjakbeata89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 271
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Dziewczyny tą farbę stosuje się na suche czy na mokre włosy? Bo chciałam zrobic próbę i nałożyłam na jedno pasmo i nic. Nawet nie zmienił sie odcien włosów.
bjakbeata89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:34   #117
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Szkoda, że umieszczacie opinie tylko o kolorach blond i brąz. Ja tej farbki nie polecam. Farbowałam u fryzjera chciałam miedziany a wyszedł wściekle czerwony osobiście znienawidzony kolor, farbowałam też brązem i szybko się wypłukuje, bardzo słaba farba, tak też mi powiedzieli w hurtowni fryzjerskiej. Jedyny plus to to , że ładnie pachnie i nie zawiera amoniaku, ale kolor to loteria, a nie o to chyba chodzi. Pozdrawiam
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:35   #118
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez bjakbeata89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tą farbę stosuje się na suche czy na mokre włosy? Bo chciałam zrobic próbę i nałożyłam na jedno pasmo i nic. Nawet nie zmienił sie odcien włosów.
Na suche włosy
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:05   #119
maud1106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Ja też jestem niezadowolona z tej farby. Kolory wychodzą inaczej niż na palecie(znaczna różnica) a po kilku myciach kolor jest wypłukany tak, że nie widać, że włosy niedawno były farbowane :/ Owszem wydaje mi się, że farouk nie niszczy włosów (choć na pewno też nie pielęgnuje jak to słyszałam w salonie) ale to za mało, by uznać tą farbę za dobrą
maud1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 16:15   #120
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez maud1106 Pokaż wiadomość
Ja też jestem niezadowolona z tej farby. Kolory wychodzą inaczej niż na palecie(znaczna różnica) a po kilku myciach kolor jest wypłukany tak, że nie widać, że włosy niedawno były farbowane :/ Owszem wydaje mi się, że farouk nie niszczy włosów (choć na pewno też nie pielęgnuje jak to słyszałam w salonie) ale to za mało, by uznać tą farbę za dobrą
maud1106, a jakim kolorem miałaś farbowane włosy i jaki był kolor wyjściowy?
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.