Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 22:00   #4321
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

dziewczynki kochane kupiłam sobie kwas migdałowy na mazidłąch i salicylowy, czy te kwasy mozna łączyć, czy woda destylowaa moze byc zastapiona zwykłą przegotowaną?
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:04   #4322
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

całuje Was mocno na dobranoc

... muszę pozbierać dokumenty jeszcze na jutro, a teraz to jedyny moment Gadziny śpią
buziaki
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:12   #4323
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane kupiłam sobie kwas migdałowy na mazidłąch i salicylowy, czy te kwasy mozna łączyć, czy woda destylowaa moze byc zastapiona zwykłą przegotowaną?
Ja temacie wody moge sie wypowiedzieć bo wodny mam zawód nie mozna jej w takich przypadkach zastapic wodą przegotowana po pierwsze inny odczyn pH a to moze być istotne przy reacki lub rozpuszczaniu. A i woda przegotowana nie jest wolna od róznych zwiazkow chemicznych to tu tez bym nie ryzykowała. Wode destylowana kupisz na każdej stacji benzynowej Albo jeszcze lepiej z zaprzyjaźnionego labolatorium wziąśc wode demineralizowaną tzn oczna kilkarotnie byla destylowana i na 100% chemicznie jest czysta!!! albo w aptece gdzie robia leki tez powinni mieć taką.
Co do mieszania tych kwasów to nie wiem nic, ale napewno naczynie w ktorym bedziesz rozpuszczać tez powinno byc wypłukane w wdzie destylowanej.
Ja tez sie żegnam DOBRANOC
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:15   #4324
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Plameczki - normalnie padłam dzsiaj - auto w warsztacie , jutro TZ nie ma więc jestem uziemiona - nawet zakupów nie zrobię, bo jak z tej mojej wsi wyjechać
I moja suka miała dzisiaj operację - sterylizowalismy ja. Nie będzie miała dzieci. Jakoś mnie tak solidarność z nia bierze i żal mi, ze nie pozna , co to byc mamą.
Castrolku - jeżeli podczytujesz nasze forum, to myslę wspierajaco - przytulająco o Tobie i Twoim synku .
Acha - zrobiłam kolejne zakupy choinkowe. Mama - suszarko - lokówka, TZ - strzyżarka do wlosów, jakies super firmy ( nie znam sluchawki bezprzewodowe .
w planach jeszcze - kolczyki dla mamy,
nie mam pomyslu dla brata , bratowej, ich maluchów i co im wszystkim podpowiedziec, że chcę na urodziny , które mam w święta.
Dziewczyny - a co Wy kupujecie ???????
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:18   #4325
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

No i ja wróciłam a one poszłyPochodziłam wykompałam sie i wróciłam do was.A wiecie może jak się nazywaja te łózka do ćwiczenia dla leniwych?Meg-mnie kapucyn też się kojarzy z trzepaniem
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:43   #4326
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane kupiłam sobie kwas migdałowy na mazidłąch i salicylowy, czy te kwasy mozna łączyć, czy woda destylowaa moze byc zastapiona zwykłą przegotowaną?
Destylowana kupisz za marne grosze na stacji paliw, w aptece jest droga a po co przepłacać. A po co chcesz mieszać te kwasy? Nie wiem czy można.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 22:47   #4327
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No i ja wróciłam a one poszłyPochodziłam wykompałam sie i wróciłam do was.A wiecie może jak się nazywaja te łózka do ćwiczenia dla leniwych?Meg-mnie kapucyn też się kojarzy z trzepaniem
Uffffffffff to dobrze bo myślałam ,że tylko ze mną coś nie tak Twój paluszek to co innego ,skojarzył się wszystkim
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 22:55   #4328
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Uffffffffff to dobrze bo myślałam ,że tylko ze mną coś nie tak Twój paluszek to co innego ,skojarzył się wszystkim
Tak szczerze mówiąc to ja też tak pomyślałam z tym kapucynem, ale jakoś do Wini ta perwersja mi nie pasowała a tu masz.... cicha woda brzegi rwie
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-14 o 22:57 Powód: bo Wini o trzepaniu jednak mówiła... i nie o dywany chodziło
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:02   #4329
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kamilcia a ja dziś mikroskop półzabawkowy kupiłam dziecku....chyba
To tak jak tatko kolejkę kupuje.


Będę se włosy popalone farbowaniem oglądać.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:02   #4330
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Znaczy że mamy to samo w głowie Czy to dobrze?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:04   #4331
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

A co masz na myśli? Siano może
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 23:05   #4332
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Znaczy że mamy to samo w głowie Czy to dobrze?

Dobrze,dobrze a jak sobie człowiek jeszcze pogada to robić już nie musi

Iv siano to na głowie :-(


Kamilia żarty się skończyły.Kiedy wreszcie zamieścisz jakies fotki ???Zobacz jak Buczka sporządniała.Każesz jej i zaraz wstawia świeże fotki

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-11-14 o 23:08
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:11   #4333
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
A co masz na myśli? Siano może
Dupy a raczej........ ale to chyba dobrze ja tam się cieszę
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:13   #4334
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dobrze,dobrze a jak sobie człowiek jeszcze pogada to robić już nie musi

Iv siano to na głowie :-(


Kamilia żarty się skończyły.Kiedy wreszcie zamieścisz jakies fotki ???Zobacz jak Buczka sporządniała.Każesz jej i zaraz wstawia świeże fotki
Meguś m

Ivuś - to moze ja kupię swojemu synkowi masażer do stóp - może kiedyś mu zmarzną nogi i będzie jak znalazł, a na razie.....

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-14 o 23:15
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:22   #4335
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Pa zboki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:30   #4336
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ivuś - jest cos takiego fajnego, jak klocki magnetyczne - wrzuć nazwę na allegro. Zabawka na wiele lat.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:40   #4337
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Zboki poszły spać? Natalka Kochanie a Ty wczoraj tak późno sama siedziałaś Czy widzisz efekty tej swojej kuracji? Zauważyłaś jakieś skutki uboczne?

Wy już o tych prezentach kolejny dzień piszecie, a ja nawet pomysłu nie mam. Najłatwiej będzie z moim młodszym synkiem. Co by tu fajnego 16-latkowi sprezentować?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 00:16   #4338
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kwiatuszku a juz myslalam,ze znowu bede monologi pisac

moze jakas gra komputerowa dla Twojego syna?

a co one znowu zboczonego pisaly,ze zboki?
To przeczytam sama sobie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-15 o 00:20
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 00:20   #4339
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś muszę wydumac coś szałowego, bo niedobry jak diabli Powiedz jak się koncert córci udał?

Nie mam bladego pojęcia, kulturalnie przecież nawiązałam do ostaniego postu Ale pouciekały wszystkie, nawet Natalka niewinna jakby nie było!

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-15 o 00:23
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 00:37   #4340
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

no wlasnie skonczylam czytac jak chwascik uciekl
Koncert byl nudny,corcia tylko jedna piosenke zaspiewala,ale pieknie
TZ poszedl spac
Megusiu kochana kiecy potrzebujesz? Moja by sie na gale nadala.
22. kolezanka ja pozycza,to ja nie wiem czy tak szybko dojdzie. Mozemy sprobowacA tak wogole moja kieca ma powodzenie.Na sylwestra tez juz zamowiona.
Masimcia chociaz tatuaze mi sie nie podobaja,to jednak musze przyznac,ze Twoj jest nawet,nawet.Dyskret ny

ZBOKI to co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Dzisiaj moja kolej na dyzur?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 00:38   #4341
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Galaretko dawno Cie tu nie bylo.Co tam u Ciebie?

ja juz jak nasza Natalka po nocach pisze,sama samiusienka na tym forum
domcio to juz zaczyna przesadzac z tym Gorzowem
Mam nadzieje,ze sie jej zaraz buczka z kartonem przysni
to tez pojde zaraz spac!!!!!!!!
A nie jestem zmeczona.Zapomnialam dodac,ze bardzo sie dzisiaj luszczylam.Najgorsze jest to,ze sie do tego przyzwyczailam.I obojetne mi czy skorki zwisaja,czy nie! I strasze ludzi,ale jak im nie pasuje ,to przeciez moga zwrok odwrocic!

Ale Was jutro opierdziele za to,ze teraz sama siedze.Kobiety !!!piatek dzisiaj!!! Jutro mozna sie wyspac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-15 o 00:58 Powód: sama jestem
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 03:36   #4342
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Zboki poszły spać? Natalka Kochanie a Ty wczoraj tak późno sama siedziałaś Czy widzisz efekty tej swojej kuracji? Zauważyłaś jakieś skutki uboczne?

Wy już o tych prezentach kolejny dzień piszecie, a ja nawet pomysłu nie mam. Najłatwiej będzie z moim młodszym synkiem. Co by tu fajnego 16-latkowi sprezentować?
Mam nadal zepsuty komp. Znajomy mi dzisiaj napr. jest jeszcze gorzej.Każdą litere pisze dwa razy dłużej,koszmar,na twarzy też.Moje brodawki są napowiekach.cokolwiek stosuje mega podrażnienie.Teraz są spuchnięte , jak bym tydzien płakała. Byłam u lekarza,kazał rzadziej smarować.Najlepsze że lekarze ich nie widzą.Z powodu mojego podrażnienia przypomniałam sobie starą zasade, jak stosujesz kwasy ,to odczekaj pół godziny ,po umyciu twarzy i dopiero nakładaj krem,lub kwas.Nie ma wtedy takiego dużego podrażnienia.Owszem działa wolniej,ale dla osób z wrażliwą skóra jest to jakieś rozwiązanie Nauczyłam się dzisiaj odświeżać strone,jaka wygoda,u mnie nie działał F5 tylko jakieś zielone strzałki na ekranie. Nadal nie umiem robić odstępow ,może mi ktoś pomoże Napisłam do redakcji wizażu prośbe o zmiane nazwy może się zgodzą . POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:50   #4343
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Mam nadal zepsuty komp. Znajomy mi dzisiaj napr. jest jeszcze gorzej.Każdą litere pisze dwa razy dłużej,koszmar,na twarzy też.Moje brodawki są napowiekach.cokolwiek stosuje mega podrażnienie.Teraz są spuchnięte , jak bym tydzien płakała. Byłam u lekarza,kazał rzadziej smarować.Najlepsze że lekarze ich nie widzą.Z powodu mojego podrażnienia przypomniałam sobie starą zasade, jak stosujesz kwasy ,to odczekaj pół godziny ,po umyciu twarzy i dopiero nakładaj krem,lub kwas.Nie ma wtedy takiego dużego podrażnienia.Owszem działa wolniej,ale dla osób z wrażliwą skóra jest to jakieś rozwiązanie Nauczyłam się dzisiaj odświeżać strone,jaka wygoda,u mnie nie działał F5 tylko jakieś zielone strzałki na ekranie. Nadal nie umiem robić odstępow ,może mi ktoś pomoże Napisłam do redakcji wizażu prośbe o zmiane nazwy może się zgodzą . POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Dzień dobry Wszystkim

Natalko - uważaj z buzią, dobrze , że robisz ten odstępy po myciu, bo nie chodzi o to, by sobie skórę spalić.
Siada Ci komputer ? Wiesz, mnie po miesiącu bycia na tym forum całkiem zdechł i musialam kupic nowy, Domuś oblała swój lapatop i też płaciła . Zdaje się, ze Magda też coś miala z komp...... Szykuj kasę


Buczuś - spowijałaś się w te chusty ? Muszę Cię trochę zmartwić - te chusty , które maja owe kolorystki są do niczego nie poodobne - sama nie zrobisz sobie dobrej analizy. Poza tym, musisz to zrobic w świetle dziennym. A potem wszystko staje sie jasne - dlaczego niektóre kosmetyki , szczególnie kolorowka , na naszej twarzy wyglada jak przez okno. Jakich podkładów szukać, jakich odcieni cieni, szminek itd.Ja wyrzuciłam tonę kosmetyków i duzo ciuchów rozdałam , nareszcie wiedząc, dlaczego ładnie wisiały na wieszaku, a na mnie - im blizej twarzy, tym gorzej .I długo trwalo, zanim fryzjerka wychłodziła odcień moich włosów.
Bardzo Was namawiam do takiego jednego spotkania kimś takim, kto ustali Wam dobre dla Was kolory i pzrede wszytkim , jakim jsteście typem kolorystycznym . Poza wszystkim to super zabawa.


ojej , albo ach jo , jak mawiał Krecik - sama jestem na forum... nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi i nie przytuli bo TZ też sobie pojechał do pracy...

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-15 o 08:53 Powód: samotnośc wiejskiej baby
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:52   #4344
ktos.taki.jak.jaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam wszystkie coslemalnki Nie ma czasu na bieżąco sledzić waszych rozmówek i rozwijającej się przyjaźni ale czytanie nawet kilka stron na miesiąc sprawia mi ogromną przyjemnść

Plamiska mi prawie złazły, prawie bo wyłamałm sie z zaleceń (2 tyg. bez nic ), nawilżałam odrobinkę buziaka i mam za swoje wylazła mi najwieksza, najstarsza plama na czole ale i tak ogólny efekt smarowania cosmelanem jest extra.

Prosze podpowiedzcie mi (kiedyś była o tym mowa ale nie moge tewgo odnaleść) gdzie na Pieknej można kupic cosmelan? Kończy mi sie słoiczek i zaczynam sie martiwc że za pózno sie za to wzielam
Pozdrawiam i życze udanego dnia
ktos.taki.jak.jaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 09:01   #4345
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ktos.taki.jak.jaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie coslemalnki Nie ma czasu na bieżąco sledzić waszych rozmówek i rozwijającej się przyjaźni ale czytanie nawet kilka stron na miesiąc sprawia mi ogromną przyjemnść

Plamiska mi prawie złazły, prawie bo wyłamałm sie z zaleceń (2 tyg. bez nic ), nawilżałam odrobinkę buziaka i mam za swoje wylazła mi najwieksza, najstarsza plama na czole ale i tak ogólny efekt smarowania cosmelanem jest extra.

Prosze podpowiedzcie mi (kiedyś była o tym mowa ale nie moge tewgo odnaleść) gdzie na Pieknej można kupic cosmelan? Kończy mi sie słoiczek i zaczynam sie martiwc że za pózno sie za to wzielam
Pozdrawiam i życze udanego dnia
Witaj
http://www.bella-derm.pl - tutaj był cosmelan
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:02   #4346
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam dziewczyny- ja tylko przywitać się i pędzę. Mam dzisiaj wieczorem gości- impreza imienionowo- urodzinowa i zaraz idę sałatki kroić i szykować pyszności.
Do tego jeszcze musze do mojego lekarza na PIERWSZĄ i ostatnią wizytę kontrolną (5 tydzień po masce) chyba nie będę miła dla niego.

Buczuś mam moją czerwoną szafę- pan wczoraj definitywnie zakończył prace- jest śłiczna- moze jutro zrobię zdjęcie i wstawie.

Masi- kupiłam dzisiaj Roca serum na allegro- za 40zł- ale schytrzyłam sie tak jak Domcia i Iv i kupiłam 2 które zostały sorki. Będę pakować na szyję i dekold. Jak chcesz dam Ci namiar na tego sprzedawcę- widziałam jeszcze u kilku innych ale tak od 50 zł w górę.... Masi ja marzę o tatuarzu na plecach- tam gdzie normalnie mamy trójkącik od stringów- już od dawna postanowione- tylko nie mam kiedy pojechać zrobić . Sliczny ten Twój tatuaż- taki z klasą

Zboczki kochane- prawda jest taka , ze i tak wszystko się koło d**y kręci- czy to w rozmowie czy w czynach

Przeanalizowałam mój typ i wydaje mi się ze jestem latem (a jak już to wczesną jesienią- taka letnią) jestem szatynką (naturalną), oczy piwne, opalam się łatwo i docelowo na oliwkę.
Wczoraj byłam u fryzjera- poprosiłam o wycieniowanie włosów- pan zrobił to z obawą ale z wyczuciem i dodatkowo podkręcił mi włosy w falo- loki- było cudnie do wieczora- dzisiaj się wszystko rozprostowało.

Jak tam u Was pogoda listopadowa? Ktoś słoneczka potrzebuje to mówić... Laseczki miłego dzionka

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2008-11-15 o 11:04
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:19   #4347
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny- ja tylko przywitać się i pędzę. Mam dzisiaj wieczorem gości- impreza imienionowo- urodzinowa i zaraz idę sałatki kroić i szykować pyszności.
Do tego jeszcze musze do mojego lekarza na PIERWSZĄ i ostatnią wizytę kontrolną (5 tydzień po masce) chyba nie będę miła dla niego.

Buczuś mam moją czerwoną szafę- pan wczoraj definitywnie zakończył prace- jest śłiczna- moze jutro zrobię zdjęcie i wstawie.

Masi- kupiłam dzisiaj Roca serum na allegro- za 40zł- ale schytrzyłam sie tak jak Domcia i Iv i kupiłam 2 które zostały sorki. Będę pakować na szyję i dekold. Jak chcesz dam Ci namiar na tego sprzedawcę- widziałam jeszcze u kilku innych ale tak od 50 zł w górę.... Masi ja marzę o tatuarzu na plecach- tam gdzie normalnie mamy trójkącik od stringów- już od dawna postanowione- tylko nie mam kiedy pojechać zrobić . Sliczny ten Twój tatuaż- taki z klasą

Zboczki kochane- prawda jest taka , ze i tak wszystko się koło d**y kręci- czy to w rozmowie czy w czynach

Przeanalizowałam mój typ i wydaje mi się ze jestem latem (a jak już to wczesną jesienią- taka letnią) jestem szatynką (naturalną), oczy piwne, opalam się łatwo i docelowo na oliwkę.
Wczoraj byłam u fryzjera- poprosiłam o wycieniowanie włosów- pan zrobił to z obawą ale z wyczuciem i dodatkowo podkręcił mi włosy w falo- loki- było cudnie do wieczora- dzisiaj się wszystko rozprostowało.

Jak tam u Was pogoda listopadowa? Ktoś słoneczka potrzebuje to mówić... Laseczki miłego dzionka
Słoneczko - nie możesz być albo latem albo jesienią bo lato jest chłodne ,a jesień ciepla. Lato dobrze wygląda w srebrze ,lub takim chlodnym złocie. Acha - analizę się robi bez makijazu i z całkowicie zasłoniętymi białą opaska włosami. I wtedy przykłada się do twarzy różne kolory i wszystko wiadomo

Super imrezy Ci życzę i gratuluję czerwonej szafy. brzmi - hmmm... zmyslowo ??? co będziesz w niej chować
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:28   #4348
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień dobry I to chyba w końcu naprawdę pierwszy dobry od daaaawna

Kochane Moje muszę Wam się pochwalić, a także podziękować za wszystkie słowa otuchy bo byłam bliska porzucenia cos... Gdyby nie telefony Domci i Wasze wirtualne "wytrzymaj naprawdę warto!" przynajmniej kilka razy nasmarowałabym się wazeliną. Wstałam dziś potwornie ściągnięta ale już z niewielką ilością popękanej skóry, ból zmniejszył się kilkakrotnie, przy porannym smarowaniu już tak nie szczypało, dzięki pomijaniu pewnych miejsc ranki mi się goją, największe strupki pousychały i odpadły i co najważniejsze! - zaskórniki mi poznikały, chomiki oraz bruzdy wargowo-nosowe i lwia zmarszczka znacznie się wygładziły, a moja największa starcza plama jest prawie niewidoczna Na czole to nie widzę plam w zasadzie od maski, najpierw pewnie tylko przez zabarwienie maski, później przez buraka ale teraz to już chyba z innego powodu?
Także Cosmelaneczki

A teraz powrót do aktualności forumowych.
Buczunia ja myślałam, że Ty uciekłaś bo się wylogowałaś. Dzięki temu, że zostałam sama poszłam wcześniej spać i dziś mam ładne oczy Za karę zostałam Chwaścikiem ale i tak Cię uwielbiam

Natalko Ciebie prowadzi dermatolog? Rozumiem, że tych brodawek może nie być widać gołym okiem ale lekarz ma do takich celów sprzęt i musi je widzieć, bo po co dawałby Ci tak silny lek. Bez komputera w takim stanie musi Ci być ciężko, współczuję Dla nas i tak jesteś Natalką i zmiana loginu na niewiele się zda. Poza tym fajnie tak, kiedy piszemy do Natalki, a takiego użytkownika nie ma

Kami jak tylko dojdę do siebie, to wybieram się na zbadanie tej mojej kolorystyki. Znam te wszystkie opisy ale za chińskiego bożka nie mieszczę się w jednej porze roku. Ja też często jestem sama na forum

Ktosia a czym nawilżałaś plamy?

Listopadku skorzystaj z tej jedynej wizyty i nawsadzaj mu za tę jego ciężką pracę... Kto się będzie o tę szafę opierał?

Mam dziś zupełnie inny nastrój.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-15 o 11:30
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:39   #4349
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dzień dobry I to chyba w końcu naprawdę pierwszy dobry od daaaawna

Kochane Moje muszę Wam się pochwalić, a także podziękować za wszystkie słowa otuchy bo byłam bliska porzucenia cos... Gdyby nie telefony Domci i Wasze wirtualne "wytrzymaj naprawdę warto!" przynajmniej kilka razy nasmarowałabym się wazeliną. Wstałam dziś potwornie ściągnięta ale już z niewielką ilością popękanej skóry, ból zmniejszył się kilkakrotnie, przy porannym smarowaniu już tak nie szczypało, dzięki pomijaniu pewnych miejsc ranki mi się goją, największe strupki pousychały i odpadły i co najważniejsze! - zaskórniki mi poznikały, chomiki oraz bruzdy wargowo-nosowe i lwia zmarszczka znacznie się wygładziły, a moja największa starcza plama jest prawie niewidoczna Na czole to nie widzę plam w zasadzie od maski, najpierw pewnie tylko przez zabarwienie maski, później przez buraka ale teraz to już chyba z innego powodu?
Także Cosmelaneczki

A teraz powrót do aktualności forumowych.
Buczunia ja myślałam, że Ty uciekłaś bo się wylogowałaś. Dzięki temu, że zostałam sama poszłam wcześniej spać i dziś mam ładne oczy Za karę zostałam Chwaścikiem ale i tak Cię uwielbiam

Natalko Ciebie prowadzi dermatolog? Rozumiem, że tych brodawek może nie być widać gołym okiem ale lekarz ma do takich celów sprzęt i musi je widzieć, bo po co dawałby Ci tak silny lek. Bez komputera w takim stanie musi Ci być ciężko, współczuję Dla nas i tak jesteś Natalką i zmiana loginu na niewiele się zda. Poza tym fajnie tak, kiedy piszemy do Natalki, a takiego użytkownika nie ma

Kami jak tylko dojdę do siebie, to wybieram się na zbadanie tej mojej kolorystyki. Znam te wszystkie opisy ale za chińskiego bożka nie mieszczę się w jednej porze roku. Ja też często jestem sama na forum

Ktosia a czym nawilżałaś plamy?

Listopadku skorzystaj z tej jedynej wizyty i nawsadzaj mu za tę jego ciężką pracę... Kto się będzie o tę szafę opierał?

Mam dziś zupełnie inny nastrój.

nie jesteś sama - ja jestem Ciesze się, że masz dobry nastrój
A ja się właśnie sparzyłam rozpalając kominek
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 11:46   #4350
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
nie jesteś sama - ja jestem Ciesze się, że masz dobry nastrój
A ja się właśnie sparzyłam rozpalając kominek
Kami od rozpalania w kominkach są faceci Od dziś robić tego nie potrafisz

Porobiłam przed chwilą fotki makro do mojej kolekcji, jeszcze mam kilka zaskórników na bokach twarzy.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.