dobry krem nawilżający w przystępnej cenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 12:57   #1
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102

dobry krem nawilżający w przystępnej cenie


Mam cerę mieszaną, tzn normalną, z miejscami suchymi, szczególnie między policzkami a nosem i między brwiami skóra jest bardzo sucha... i chciałabym kupić jakiś dobry krem nawilżający, ale taki który dość dobrze się wchłania, i nie jest tłusty, nie zostawia żadnej klejącej powłoki na twarzy, a skóra będzie jednoczenie miękka i elastyczna w dotyku...
próbowałam już kilka kremów ale albo w ogóle nie było działania przynajmniej widocznego, albo miałam wrażenie, że wyglądam jak po wysmarowaniu się tłuszczem ;/
Tak naprawdę, zauważyłam, że normalizuje mi się cera po używaniu kremów koloryzujących tzn. do efektu opalenizny... l'oreala czy nivea... tyle, że idzie zima i sami rozumiecie, a ja nie lubię być cały czas taka opalona, poza tym to chyba niszczy cerę na dłuższą metę, więc stosuje, maseczki itd ale codziennie jest to uciążliwe, no i efekt jednodniowy ;/
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 13:08   #2
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

polecam physiogel na noc (jest dośc ciężki) , a na dzień iwostin sensitia. pierwszy ok 30 zł, drugi 25, także ceny extra jak na dobre dermokosmetyki
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 13:15   #3
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Ziaja Calma HLC (biało-niebieskie opakowanie). Uwaga! Są dwie wersje: nawilżająca i biolipidowa, bardzo łatwo o pomyłkę. Polecam oczywiście tą pierwszą
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 17:39   #4
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Ziaja Calma HLC (biało-niebieskie opakowanie). Uwaga! Są dwie wersje: nawilżająca i biolipidowa, bardzo łatwo o pomyłkę. Polecam oczywiście tą pierwszą
Też szukam dobrego krem nawilżającego (też mam suchą/mieszaną skórę). I z tego co czytałam, to ten krem Ziaja Calma HLC jest bardzo dobry i niedrogi, i mam zamiar go kupić. Skusiłam się na krem ziaji masło kakaowe, ale jest on bardzo tłusty i używam go tylko na noc. Miałam kiedyś próbkę kremu nawilżającego z Olay i był bardzo dobry, ale jest droższy od ziaji, więc zamierzam najpierw ziaję wypróbować.
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:19   #5
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Bathory Pokaż wiadomość
polecam physiogel na noc (jest dośc ciężki) , a na dzień iwostin sensitia. pierwszy ok 30 zł, drugi 25, także ceny extra jak na dobre dermokosmetyki
Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Ziaja Calma HLC (biało-niebieskie opakowanie). Uwaga! Są dwie wersje: nawilżająca i biolipidowa, bardzo łatwo o pomyłkę. Polecam oczywiście tą pierwszą
Ziaja wydaje mi się dobrą firmą , tych wcześniejszych przykładów firm jeszcze nie znam... ale pewnie jeszcze doczytam na KWC

oczywiście, jeśli ktoś ma podobną cerę do mojej , i sprawdzone kremy to czekam na dalsze odp
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:33   #6
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Też polecam nawilżającą Calmę.To jedyny krem po którym mnie nie wysypuje,nie szczypie,nie ma zaczerwienień...Cera jest promienna i nawilżona.Cere mam sucha,a mimo to czasem coś wyskoczy,dość wrażliwą-często reaguje pieczeniem na różne specyfiki.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."

Edytowane przez Snaefridur
Czas edycji: 2008-12-03 o 21:09
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 21:11   #7
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Ziaja Calma HLC (biało-niebieskie opakowanie). Uwaga! Są dwie wersje: nawilżająca i biolipidowa, bardzo łatwo o pomyłkę. Polecam oczywiście tą pierwszą
Dokładnie tak calma nawilżająca.Mój bezkonkurencyjny faworyt,po tysiącach zapchanych porów i dziesiątkach złotych.
Jest wspaniały !
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 22:16   #8
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Dokładnie tak calma nawilżająca.Mój bezkonkurencyjny faworyt,po tysiącach zapchanych porów i dziesiątkach złotych.
Jest wspaniały !
oj jak tak zachwalacie to chyba kupie mam nadzieję, że go tylko kupie u siebie w mieścinie... a wy gdzie go kupowałyście ?!
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:38   #9
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Ja polecam krem nawilżajaco - ziołowy TOŁPA. - naturalny, cudowny, uwielbiam. Cena: 17 zł
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:42   #10
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
oj jak tak zachwalacie to chyba kupie mam nadzieję, że go tylko kupie u siebie w mieścinie... a wy gdzie go kupowałyście ?!
Zazwyczaj jest w każdym Rossmanie i Naturze, równie często widuję go w osiedlowych sklepikach.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 08:14   #11
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

o tak ziaja calma to moj faworyt

mam skore miejscami sucha jak wior (policzki, czesc miedzy brwiami, skrzydelka nosa) plus do tego zanieczyszczona (zaskorniki i od czasu do czasu mala niespodziewanka)
ja mam calme biolipidowa, jest taka bogatsza, ma sie wrazenie, ze posmarowalo sie twarz woda, dla mnie bardzo przyjemne uczucie; a jesli nie chcesz czegos takiego to polecam zwykla calme nawilzajaca

to jedyny krem (!!!) który mnie porządnie nawilża i nie zatyka mi skóry!
warto dodac, ze jest wspanialym 'kremem ratunkowym': 3 dni do ylu zrobilam sobie za ostry peeling mea culpa, skora szczypala i bolala jak diabli, w sumie poltora dnia smarowania calma i mam piekna, nawilzona skore o rownym kolorycie bez luszczenia sie naprawde polecam
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 10:33   #12
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

A ja polecę Effaclar H(La Roche Posay) - krem nawilżający , kojący do cery trądzikowej.
Moj problem to cera sucha , b.sucha .
Wszystkie inne kremy powodowaly u mnie zapychanie porów , w efekcie zaskórniki, trądzik.
Ten krem spisuje się swietnie. Widocznie zmiejszyły się pory , tradziku brak, twarz delikatna , miekka , nawilzona.
Nie probowałam tej Calmy , boję się zapcyhania porów, ale skoro takie pozytywne opinnie , to z checia wypróbuje.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:28   #13
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Ziaja nie przekonuje mnie swoją skutecnością:| jestem zadowolona z serii Optimals Hydra Energii firmy Oriflame
nie mozemy zapominac ze sam kirem nie nawilży naszej skóry, cera przesłuszona wymaga pielegnacji dlatego polecam uzywania na codzień odpowiednio dobranych koemtykó, tj do demakijazu oliwki mleczka smietanki hydrofilne, peelingi enzymatyczne toniki bezalkoholowe(!), nawilzajace z aloesem lub roza, kremy tłusne poltłuste zawierajace lipidy, wit E lub A bo to wlasnie skłąd kremów jest najbardziej istotny a nie jego cena
polecam takze maseczki domowego przyżadzenia np z marchwi, zóltka, oliwy ktora nawilzy i poprawi koloryt skóry
lepiej oszczedzić i zainwestować w coś droższego bo to świadczy o jakosci produktu, nie sadze zeby w kremach za 10zł czy 20 były niezbedne skłądniki nawilzajace
__________________

Edytowane przez fifcia
Czas edycji: 2008-12-04 o 11:31
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 12:57   #14
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
o tak ziaja calma to moj faworyt

mam skore miejscami sucha jak wior (policzki, czesc miedzy brwiami, skrzydelka nosa) plus do tego zanieczyszczona (zaskorniki i od czasu do czasu mala niespodziewanka)
ja mam calme biolipidowa, jest taka bogatsza, ma sie wrazenie, ze posmarowalo sie twarz woda, dla mnie bardzo przyjemne uczucie; a jesli nie chcesz czegos takiego to polecam zwykla calme nawilzajaca

to jedyny krem (!!!) który mnie porządnie nawilża i nie zatyka mi skóry!
warto dodac, ze jest wspanialym 'kremem ratunkowym': 3 dni do ylu zrobilam sobie za ostry peeling mea culpa, skora szczypala i bolala jak diabli, w sumie poltora dnia smarowania calma i mam piekna, nawilzona skore o rownym kolorycie bez luszczenia sie naprawde polecam
No ja mam właśnie podobnie, więc chyba najpierw wypróbuje ziaje , tym bardziej, że dużo osób ją poleca... a czymś znaczącym różni się Calma nawilżająca od tej biolipidowej ?? czy tylko tym, że ma więcej bogatszych składników?? kurczę ja się na tym zbytnio nie znam... mam właśnie suchą cere, ale raczej jakiś większych problemów nie mam... więc już nie wiem która wersja lepsza by była dla mnie

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
Ziaja nie przekonuje mnie swoją skutecnością:| jestem zadowolona z serii Optimals Hydra Energii firmy Oriflame
nie mozemy zapominac ze sam kirem nie nawilży naszej skóry, cera przesłuszona wymaga pielegnacji dlatego polecam uzywania na codzień odpowiednio dobranych koemtykó, tj do demakijazu oliwki mleczka smietanki hydrofilne, peelingi enzymatyczne toniki bezalkoholowe(!), nawilzajace z aloesem lub roza, kremy tłusne poltłuste zawierajace lipidy, wit E lub A bo to wlasnie skłąd kremów jest najbardziej istotny a nie jego cena
polecam takze maseczki domowego przyżadzenia np z marchwi, zóltka, oliwy ktora nawilzy i poprawi koloryt skóry
lepiej oszczedzić i zainwestować w coś droższego bo to świadczy o jakosci produktu, nie sadze zeby w kremach za 10zł czy 20 były niezbedne skłądniki nawilzajace
do Oriflamu, tak jak do Avonu, podchodzę z dystansem... niektóre kosmetyki mają świetne... a nie które? szkoda w ogóle o nich wspominać... z Hydra Energii nie korzystałam Ja nie wiem, czy by wytrzymała moja cera po tylu maseczkach, peelingach, kremach itditd bo mam w sumie wrażliwą skórę, jeśli za długo i za dużo coś przy niej kombinuje i mieszam... a co do kremów za 10 czy 20zł to myślę, że to tak naprawdę, zależy co komu przypadnie... wiadome, że droższe kosmetyki mają wiecej jakiś tam składników... ale nie każdemu to pasuje, każdego skróra, cera, wymagania są inne... i nie zakładam od razu, że wszystko co tańsze jest gorsze, a czasem naprawdę można się zdziwić
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 13:19   #15
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Co do katalogowych produktów kazdy ma inne gusta i zgadzam sie z Toba ze to co pasuje jednej cerze innej mogłoby wrecz zaszkodzić, dlatego dobrym rozwiazaniem jest zaopatrzyć sie w próbki kremów nie sa one trudno dostepne, i na tej podstawie dobrac sobie krem ktory potem zakupimy wede uznania i ceny moja cera takze jest dosc kapryśna ale narazie sobie z nią radze i zalecam poczytać sobie wątki o typach cer i dobiorze kosmetyków bo czesto przez nasza niewiedze z cery mieszanej czy tłustej doprowadzamy do skrajnych przesłuszeń.
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 14:30   #16
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
No ja mam właśnie podobnie, więc chyba najpierw wypróbuje ziaje , tym bardziej, że dużo osób ją poleca... a czymś znaczącym różni się Calma nawilżająca od tej biolipidowej ?? czy tylko tym, że ma więcej bogatszych składników?? kurczę ja się na tym zbytnio nie znam... mam właśnie suchą cere, ale raczej jakiś większych problemów nie mam... więc już nie wiem która wersja lepsza by była dla mnie


poczytaj KWC, wersja biolipidowa moze Ci sie wydac tlustawa i trzeba poczekac tak z 10 min zeby moc zaczac sie malowac, zaznacze ze uzywam calmy bardzo malo. rozsmarowywuje sie cudownie wg mnie. jesli nie chcesz miec uczucia wody/tluszczu na skorze kup sobie na poczatej calme nawilzajaca jesli sie zdecydujesz, biolipidowa, jest przeznaczona dla skory ktora nie jedno przeszla (opalanie na sloncu, za mocne peelingi, zluszczanie). zawsze mozesz zaryzykowac, sloiczek calmy w naturze kosztuje okolo 5-7 zł. no i kazda skora reaguje inaczej.
no i lektura kwc, obowiazkowo

wersja nawilzajaca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html
wersja biolipidowa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...olipidowy.html
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 15:49   #17
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

A ja Calmę odradzam - u mnie zostawia paskudną błyszczącą powłokę, i gdy mam jakieś małe podrażnienia strasznie piecze mnie po niej cera. Poza tym nie nawilża dostatecznie. Moja mama jest tego samego zdania .
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 15:59   #18
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić krem Alantan plus. super nawilża i na mnie działa matująco. po prostu mój ideał. aaa i do tego jest bardzo tani- ok.8zl.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:56   #19
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Kupiłam ostatnio krem Nivea visage odżywczy nawilżający na dzień.Krem przeznaczony do cery suchej i wrażliwej.Ja mam cerę suchą.Krem ma delikatny miły zapach.Na razie jest w fazie testowania bo mam go dopiero od tygodnia.
A poprzednio używałam kremu nawilżającego z Garniera z wyciągiem z róży i passiflory(chyba tak się pisze)też dla cery suchej i wrażliwej.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 22:57   #20
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Ja mam Calmę biolipidową, wzięłam prez nieuwagę, zamiast nawilżającą. Używam tylko na noc, po demakijaży. Fakt, zostawia tłusta poświate, ale rano buzię mam miękka, nawilżoną
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:21   #21
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
poczytaj KWC, wersja biolipidowa moze Ci sie wydac tlustawa i trzeba poczekac tak z 10 min zeby moc zaczac sie malowac, zaznacze ze uzywam calmy bardzo malo. rozsmarowywuje sie cudownie wg mnie. jesli nie chcesz miec uczucia wody/tluszczu na skorze kup sobie na poczatej calme nawilzajaca jesli sie zdecydujesz, biolipidowa, jest przeznaczona dla skory ktora nie jedno przeszla (opalanie na sloncu, za mocne peelingi, zluszczanie). zawsze mozesz zaryzykowac, sloiczek calmy w naturze kosztuje okolo 5-7 zł. no i kazda skora reaguje inaczej.
no i lektura kwc, obowiazkowo

wersja nawilzajaca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html
wersja biolipidowa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...olipidowy.html
przeczytam wszystko na pewno, nie raz już się kierowałam w zakupach opiniami na KWC i jak narazie źle na tym nie wyszłam ani razu dzięki za linki

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
A ja Calmę odradzam - u mnie zostawia paskudną błyszczącą powłokę, i gdy mam jakieś małe podrażnienia strasznie piecze mnie po niej cera. Poza tym nie nawilża dostatecznie. Moja mama jest tego samego zdania .
Widocznie, masz bardzo wrażliwą cerę, no cóż nie każdemu wszystko pasuje. Ja na szczęście, jeszcze nie trafiłam [ tfu tfu ] na coś co by podrażniło mi cerę, najczęściej właśnie nie widzę efektu jakiego się spodziewam... a na Calmę chyba się jednak skusze, bo jak narazie to jedyna opcja którą mam w zanadrzu

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić krem Alantan plus. super nawilża i na mnie działa matująco. po prostu mój ideał. aaa i do tego jest bardzo tani- ok.8zl.
na pewno też będę mieć na uwadze, jak Calma jednak u mnie się nie sprawdzi zobaczymy...

Cytat:
Napisane przez Monifash34 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio krem Nivea visage odżywczy nawilżający na dzień.Krem przeznaczony do cery suchej i wrażliwej.Ja mam cerę suchą.Krem ma delikatny miły zapach.Na razie jest w fazie testowania bo mam go dopiero od tygodnia.
A poprzednio używałam kremu nawilżającego z Garniera z wyciągiem z róży i passiflory(chyba tak się pisze)też dla cery suchej i wrażliwej.
No ja właśnie miałam Nivea visage i w ogóle się dla mnie nie sprawdził, nic nie nawilżał, pozostawiał tłustą, świecącą powłokę i poza tym się jakoś tak dziwnie zwijał na mnie... by go skończyć używałam go na noc na odczepnego...

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ja mam Calmę biolipidową, wzięłam prez nieuwagę, zamiast nawilżającą. Używam tylko na noc, po demakijaży. Fakt, zostawia tłusta poświate, ale rano buzię mam miękka, nawilżoną
Wydaje mi się, że wezmę narazie po prostu nawilżającą , zobaczymy jak się sprawdzi
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:00   #22
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

o to ja też spróbuję tej zaji
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 00:30   #23
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Z tańszych kremów, które dobrze nawilżają polecam nawilżający Tilia Studio, w fioletowym słoiczku. Kosztuje chyba ok. 5zł. Poza tym niezły jest Soraya Miód i Mleko, ale on raczej taki regenerująco-odżywczy jest, niemniej niezły na problemy z przesuszoną skórą.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:10   #24
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Kuuupiłam Calme , i jest naprawdę fajna, użyłam dopiero 2 razy , wczoraj po kąpieli, kiedy po wodzie miałam wysuszoną twarz i dziś rano... i już teraz widzę, że skóra jest inna w dotyku, nawilżona, ale nie tłusta, i nprawdę za tą cene polecam każdemu! Dzięki kochane za doradztwo
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:22   #25
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
No ja właśnie miałam Nivea visage i w ogóle się dla mnie nie sprawdził, nic nie nawilżał, pozostawiał tłustą, świecącą powłokę i poza tym się jakoś tak dziwnie zwijał na mnie... by go skończyć używałam go na noc na odczepnego...

Dziś mogę powiedzieć,że miałaś rację.Przede wszystkim pozostawia tłustą powłokę .Dlatego ja stosuję go jedynie na wieczór żeby skończyć opakowanie i na pewno już go nie kupię.
Wrócilam do garniera bo jest zdecydowanie lepszy.
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:29   #26
Malenalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: dobry krem nawilżający w przystępnej cenie

Czy wie ktoś może gdzie można teraz kupić tą Calmę??? Wcześniej była w każdym Rossmanie, a teraz nigdzie nie mogę jej kupić. Uzależniłam się od tego kremu,. bo nawilżała i nie zatykał porów.
Malenalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.