Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 13:43   #121
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki,

ja kobieta po trzydziestece mogę podzielić się z Wami pewnymi doświadczeniami - dwa razy miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy w okolice nosowo-wargowe i w zagłębienie w brodzie (był to Surgiderm 30XP - jeden z lepszych, bardziej gęsty i przez to skuteczniejszy i przede wszystkim trwalszy, ale też i ...najdrozszy) - rezultat jest świetny (naprawdę widoczny, choć bruzdki tak w rzeczywistości miałam niezbyt duże, ale mnie przeszkadzały); efekty aplikacji spokojnie utrzymują się ponad rok, a i później buźka wygląda lepiej, ponieważ zmarszczki moga powrócić, ale się nie poglębiają; podczas pierwszego zabiegu aplikacja była jednorazowa, podczas drugiego - dwukrotna, jednak za każdym razem pani doktor zużyła tylko jedną ampułkę preparatu (0,8 ml - dwa lata i rok temu zapłaciłam za nią 850 zł).
Jedna z Was napisała, że kwas hialuronowy jest tańszy od botoksu, moje informacje sa inne - ampułka botoksu - 500 zł (500-700zł), a kwasu hial. - 850 zł (800-1200zł) - być może taka opinia wynikała z oceny kosztów całego zabiegu, kiedy to na przykład zużywane sa 2-3 ampułki botoksu (na kurze łapki wystarczy jedna, bo już pytałam).
Jestem zainteresowana botoksem na "kurze łapki" pod oczami, ale jeszcze go nie robiłam Natomiast moja przyjaciółka zdecydowała się na botoks na "lwią zmarszczkę" na czole i efekt jest rewelacyjny (już ponad pół roku).
Zabiegi z kwasem hial. sa jedynie lekko bolesne, jeżeli ktoś jest "normalnie wrażliwy" na ból; kiedy kwas podawany jest w okolice ust stosowane jest znieczulenie podobne do stomatologicznego.

Życzę dobrych decyzji w walce z upływem czasu! Surgiderm 30XP szczerze polecam (ale tak na co najmniej 1-1,5 tygodnia przed ważną randką!) naprawdę nie ma się czego bać, pod warunkiem, że zabieg wykonuje specjalista (lekarz!)!
Pozdrawiam cieplutko
Cieszę się, że potwierdziłaś moje wyobrażenie i efekty
Ja własnie mam w planach kwas hialuronowy sobie wstrzyknąć w czoło na poziomą zmarszczkę, na szczęście nie mam jeszcze innych widocznych i drazniących kresek
Dziękuję za wpis, zkoda, że nie jesteś z Łodzi

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Mam 32 lata, do tej pory - przez lata brania hormonów - nie miałam większych problemów z cerą (tzn. wypryskami).

Mam baaaardzo wrażliwą skórę(mieszaną). Do tej pory stosowałam lekkie kremy nawilżająco-matujące. Byłam bardzo zadowolona z kremu (a właściwie fluidu) Shiseido - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8227

Myślę jednak, że pora już coś zmienić.
Skórę mam mieszaną, choć po odstawieniu hormonów częściej bywa tłusta, jednoszeście w niektórych miejscach przesuszona. Zmarszki - głónie wokół oczu.

Mam bardzo wrażliwą, alergiczną ceę, dodatkowo problem z rozzerzonymi naczynkami na nosie, zaskórnikami - głównie na brodzie). Od kilku miesięcy od czasu do czasu pojawiają się też drobne wypryski.

Czy możecie polecić mi jakieś sprawdzone przez Was preparaty apteczne?

Nie ukrywam, że trochę boję się kwasów-mam sporo pieprzyków.

Pozdrawiam
Najlepiej jak wejdziesz na watek na biochemii, o zmarszczkach, dużo tam jest tego.
A nie da się tak skrótowo w jednym zdaniu.
Ja mam podobną cerę i kocham preparaty z wit.C i tonik aspirynowy. O tym wszystkim poczytasz w tamtych watkach

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 13:52   #122
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Najlepiej jak wejdziesz na watek na biochemii, o zmarszczkach, dużo tam jest tego.
A nie da się tak skrótowo w jednym zdaniu.
Ja mam podobną cerę i kocham preparaty z wit.C i tonik aspirynowy. O tym wszystkim poczytasz w tamtych watkach

OK, dzięki, lecę czytać
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 14:09   #123
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
OK, dzięki, lecę czytać
Jeszcze dopiszę, że ja też łykam różne wspomagacze żeby od środka się tez zabezpieczać. I był tam wątek chyba:" Cudowne tabletki na zmarszczki", który też polecam

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 00:20   #124
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Iwonalodz -nie jestem z Łodzi, ale pozdrawiam serdecznie ze ...Szczecina i zyczę sukcesów w walce z czasem!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 09:57   #125
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Dostałam w aptece próbki Yshealu, w sumie 10 ml. i chyba ten krem nie jest dla mnie. Wydaje mi się jakiś taki tępawy. W zasadzie to stosuję go już 10 dni i ani nie nawilża, ani nie odżywia. Nic. Szkoda, że nie mogę nigdzie dorwać jeszcze próbki Eluage, a na zakup przed świętami, gdy są ważniejsze wydatki, to raczej się nie zdecyduję.
W każdym razie lepszy wydaje mi się"ten nowy" ROC, no i Substiane.

Co do wstrzykiwania czegokolwiek, gdziekolwiek, to jeszcze się nie zdecyduję. Wiem, że na czole i pod oczami powoli coś tam ewoluuje w nową, zmarszczkową formę życia, ale nie ukrywam, że skoro dzisiaj dla mnie problemem jest 100 na Eluage, to co dopiero paręset złotych na zabieg, na który pewnie i tak musiałabym pojechać do Wrocławia.

Cytat:
kocham preparaty z wit.C i tonik aspirynowy.
Ja też, szczególnie serum z wit. C z lipoderminą. Najchętniej, to używałabym je codziennie, tyle, że na stronie mazideł pisze, że należy stosować co 2 dni.
A co do aspiryny, to maseczka aspirynowa raz w tygodniu o toniku za bardzo nie słyszałam.
Jak go robisz?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 11:39   #126
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja też, szczególnie serum z wit. C z lipoderminą. Najchętniej, to używałabym je codziennie, tyle, że na stronie mazideł pisze, że należy stosować co 2 dni.
A co do aspiryny, to maseczka aspirynowa raz w tygodniu o toniku za bardzo nie słyszałam.
Jak go robisz?
Tonik robi się bajecznie prosto. Zreszta maseczkę też
Ja biorę jedną aspirynę na mały spodeczek nalewam dwie małe łyżeczki do herbaty, czekam aż się rozpuści. Czasem daję dwie aspiryny, czasem więcej/mniej wody, wiadomo i potem kładę na to wacik. To, co pod spodem watki nadaje się na piling, a to ze strony wierzchniej tonikiem jest i tym się maziam raz w tyg. maziam się po strefie T tym pilingiem z aspiryny. Z tym, że ja nie mam zbyt duzych porów i czystą cerę. Ale bardzo lubię tonik, a preparat z wit. C to najbardziej mi odpowiada z Biochemii żel z wit.C i E. Moja cera jest po nim bossska!!! i co więcej nie świeci się i nie natłuszcza za bardzo Polecam!
Ale musze też obejrzeć na mazidłach, co mają

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 13:05   #127
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Dziewczyny drogie,
jeżeli lubicie preparaty z witaminką C to polecam szczerze, na sobie sprawdzone - preparaty firmy Auriga z serii Flavo C - ich nowy produkt Flavo C forte serum, które zawiera 15% witaminę C (kosztuje 95 zł) i naprawdę działa - fiolka (z aplikatorem) starcza na ok. 2,5-3 mies. codziennego stosowania (2 razy dziennie), głównie jednak w okolice zmarszczek (ja stosowałam pod oczy, wokół ust i na czoło), także cera ozyskuje ładny koloryt (przestaje być ziemista); świetny jest też Flavo C flash w ampułkach, zwłaszcza tuż przed randką, ładnie napina skórę i super trzyma się na nim makijaż (ale jest drogi ok. 90 zł za 3 ampułki, ale ampułkę można używać oszczędnie i wówczas starcza na kilka razy); z tej serii jest jeszcze Flavo C serum (wcześniejsza wersja serum, koszt ok. 70zł) oraz krem Flavo C (koszt ok. 70 zł);
a ja wypróbuję proponowane przez Was domowe "preparaty z aspiryny", ale muszę z tym trochę poczekać, bo właśnie jestem po pilingu cosmelan i się złuszczam, więc muszę się delikatnie ze swoją buzią obchodzić (ale zaczyna już wyglądać ładna skórka spod "zadziorków") - dziewczyny, na problemy z rozszerzonymi porami, niedoskonałościami skóry polecam szczerze pilingi chemiczne, przede wszystkim te robione przez lekarzy dermatologów (jakoś nie mam w tym względzie zaufania do kosmetyczek i ich pilingów kwasowych, choć też je robiła, ale efekt słabiutki);
pozdrawiam
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 18:34   #128
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie,
jeżeli lubicie preparaty z witaminką C to polecam szczerze, na sobie sprawdzone - preparaty firmy Auriga z serii Flavo C - ich nowy produkt Flavo C forte serum, które zawiera 15% witaminę C (kosztuje 95 zł) i naprawdę działa - fiolka (z aplikatorem) starcza na ok. 2,5-3 mies. codziennego stosowania (2 razy dziennie), głównie jednak w okolice zmarszczek (ja stosowałam pod oczy, wokół ust i na czoło), także cera ozyskuje ładny koloryt (przestaje być ziemista); świetny jest też Flavo C flash w ampułkach, zwłaszcza tuż przed randką, ładnie napina skórę i super trzyma się na nim makijaż (ale jest drogi ok. 90 zł za 3 ampułki, ale ampułkę można używać oszczędnie i wówczas starcza na kilka razy); z tej serii jest jeszcze Flavo C serum (wcześniejsza wersja serum, koszt ok. 70zł) oraz krem Flavo C (koszt ok. 70 zł);
Lidio Flavo C jest niestety ekonomicznie np. dla mnie nieopłacalny, wcześniej używałam LRP Active C, a teraz kupuję w Biochemii żel z wit.C i E i tam to serum kosztuje 17,50zł plus przesylka, ale zazwyczaj biorę inne preparaty. I jestem o niebo bardziej zadowolona z tego serum niz z Active C i jestem wielką jego fanką i orędowniczką

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:30   #129
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lidio Flavo C jest niestety ekonomicznie np. dla mnie nieopłacalny, wcześniej używałam LRP Active C, a teraz kupuję w Biochemii żel z wit.C i E i tam to serum kosztuje 17,50zł plus przesylka, ale zazwyczaj biorę inne preparaty. I jestem o niebo bardziej zadowolona z tego serum niz z Active C i jestem wielką jego fanką i orędowniczką

Dla mnie z kolei problemem jest stężenie wit. C. Udało mi się moją skórę przyzwyczaić do 5% stężenia. Nie wyobrażam sobie 15%, chyba by mi twarz odpadła!
Poza tym nie ukrywam, że podobnie jak Iwona nie mogę sobie finansowo pozwolić na eksperymenty, a takim kiedyś było kupno Active C LRP. Nie podszedł mi ten krem i w końcu oddałam komuś prawie pełne opakowanie.
Teraz się czaję na jakiś specyfik z wit. A i tylko tak liczę, że w kwestii zbliżającej się Wigilii i prezentów moje błagalne spojrzenie na diroseal na wystawie apteki dały rezultaty.
Wprawdzie kiedyś na KWC diroseal zmieszałam z błotem, że krem fatalny, ale chcę do niego podejść po raz kolejny. Jestem od tamtego czasu starsza o parę lat, więc może się odmieni!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 12:25   #130
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Oczywiście gdyby na rynku nie było innych alternatyw kupowałabym, jak do tej pory LRP Active C na zmianę z Juvitem, którego moja skóra kocha ale jednak najlepiej się sprawuje na mojej twarzy serum z biochemii, które jest taniutkie na dodatek, więc nie widze sensu by płaćić dużo więcej tylko dlatego, że produkt ma "metkę"
A Diroseal używam od bardzo dawna i tez lubię.

Dziewczyny z okazji Świąt życzę Wam żebyście, co roku wyglądały piękniej i młodziej nie druzgocąc przy tym portfela a poza tym spokojnych, rodzinnych Świąt życzę i żeby Mikołaj był hojny i przystojny
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 14:49   #131
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Drogie moje, chętnie skorzystam z Waszych rad i wypróbuję polecane kosmetyki, a gdzie można kupić to serum z Biochemii? Fajna cena i jeszcze przez Was sprawdzone, warto popróbować. Dzięki!

a w ten świąteczny czas magiczny życzę Wam radości i spokoju, cudnej bliskości w gronie rodzinnym, super efektów w "walce z czasem" i uśmiechu na każdy dzień Nowego Roku
Pozdrawiam światecznie
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 15:03   #132
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

LidioM chodzi o www.biochemiaurody.com i mam nadzieję, że nie będzie to uznane za reklamę, jesli tak to podac mogę na priwa.

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:00   #133
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Dzięki Iwonkolodz - sprawdzę sobie zaraz to serum i zamówię! Buźka

Juz zerknęłam na ta stronkę, super kosmetyki i jeszcze się można zabawić w "małego chemika" - Iwonko, czy używałaś jeszcze innych kosmetyków z "biochemi", bo ja juz mam chrapkę na kilka z nich, ale chętnie poznałabym opinię!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 18:44   #134
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
Dzięki Iwonkolodz - sprawdzę sobie zaraz to serum i zamówię! Buźka

Juz zerknęłam na ta stronkę, super kosmetyki i jeszcze się można zabawić w "małego chemika" - Iwonko, czy używałaś jeszcze innych kosmetyków z "biochemi", bo ja juz mam chrapkę na kilka z nich, ale chętnie poznałabym opinię!
Lidio zamawiałam żel hialuronowy- jest boski, ale od kiedy mam serum z wit.C i E na żelu to żel nie potrzebny mi i dałam siostrze jak będę zamawiała teraz w styczniu znowu serum, bo mi starcza ono tak na 2 m-ce to może jakis tonik albo hydrolat zamówię ale jestem ogromna ich fanka tego serum na żelu !!!
Przyrządzanie ejst bardzo proste. Wydawało mi się, że ja tłumok jestem straszny w tych sprawach, ale w zestawie jets wszystko oprócz alkoholu i wszystko jest pięknie i prosto opisane

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 00:39   #135
gertrudaperkings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: kremy przeciwzmarszczkowe

Jestem kosmetyczką, sama korzystam z kremów przeciwzmarszczkowych i doradzam klientkom, zwykle kobietom 30-sto, 40-letnim. Miałam okazję przetestować ich całe mnóstwo i mogę spokojnie powiedzieć, że najlepsze przeciwzmarszczkowe, na jakie trafiłam to seria francuskiego laboratorium Plante System Bio. Kremy są skuteczne, skóra gładka, napręzona i młodsza, już po kilku dniach zmarszczki znikają.
Na zmarszczki najlepsze są dwa kosmetyki z serii Plante System Bio:
1. Plante System Bio Emulsja przeciwzmarszczkowa do skóry normalnej i mieszanej z ekstraktami lilii, maliny i kakao
Emulsja ta jest wskazana przy pierwszych oznakach starzenia się.
Stworzona na bazie rzadkich aktywnych składników roślinnych, takich jak lilia, stymuluje samoobronne właściwości skóry oraz odbudowę jej komórek. Dzień po dniu zmarszczki znikają, skóra staje się gładsza a cera jaśniejsza.
2. Plante System Bio Krem przeciwzmarszczkowy do skóry suchej
z ekstraktami z lilii, miodu, nagietka i kakao
Krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony dla skóry suchej i osłabionej. Zawiera unikalny kompleks roślinny, który odbuduje skórę i zwiększy jej elastyczność. Wzbogacony jest aktywnymi składnikami odżywczymi, a skóra dzięki temu jest ujędrniona i wygładzona.
Obydwa kremy dostępne są tylko w aptekach. Cena za taką jakość jest sensowna. Korzystnie można je kupić oraz inne dobre kosmetyki w aptekach internetowych

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2007-12-28 o 01:19 Powód: Nieoplacona reklama
gertrudaperkings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 01:22   #136
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Reklama na Wizazu jest platna,wydaje mi sie ze gdybys chciala pomoc to podalabys sklad INCI zamiast opisow i linkow do stron-poniewaz do tego mamy osobny watek Z Twojego postu usunelam odnosniki do stron.

Potraktuj to jako upomnienie z mojej strony poniewaz jest to Twoj pierwszy post i polecam zapoznanie sie z Regulaminem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 23:12   #137
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Ja jestem za retinoidami - dirosealem na noc, cold creme avene na dzien bardzo dobrze nawilza i natluszcza cere polecany szczegolnie zima. No i oczywiscie filtry SVR Witamina C oraz kwasy omega oraz MSM do lykania.
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:10   #138
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

co to jest to MSM??
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 23:37   #139
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Arrow Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

MSM to taki suplement diety.
Cytuje:
Związki organiczne siarki zawarte w MSM są jednym z podstawowych elementów budulcowych tkanki łącznej. Jej związki maja bezpośredni wpływ na stymulację syntezy MSM, działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo jak również s± niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej w stawach

Suplement MSM doskonale sprawdza się w walce ze skutkami kontuzji sportowych, bólem oraz nienaturalną sztywnościąstawów i kręgosłupa, która ogranicza możliwoość sprawnego poruszania się. Bardzo dobre efekty przynosi łączne stosowanie MSM z siarczanem glukozaminy (Glucosamin) oraz siarczanem chondroityny (Chondrotin). MSM to przywracanie sprawno¶ci ruchowej w sposób całkowicie naturalny i bez skutków ubocznych

MSM polecany jest jako profilaktyka i terapia wspomagaj±ca chorób zwyrodnieniowych stawów (ochrona stawów, regeneratory stawów), zmian przeci±żeniowych, kontuzji i urazów oraz ¶rodek przyspieszaj±cy regenerację powysiłkowa

MSM - działanie
regeneruje tkankę chrzęstn± (regeneratory stawów)
działa przeciwreumatycznie (ochrona stawów)
przeciwzapalnie
przeciwbólowo
przeciwgor±czkowo
przeciwalergicznie
antybiotycznie
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 23:39   #140
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Arrow Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Najwazniejszy w tym wszytskim dla skory jest to ze MSM wplywa na synteze kolagenu co z kolei ma wplyw na skore poprzez redukcje zmarszczek i polepszenie jej stanu.
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 10:48   #141
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lidio zamawiałam żel hialuronowy- jest boski, ale od kiedy mam serum z wit.C i E na żelu to żel nie potrzebny mi i dałam siostrze jak będę zamawiała teraz w styczniu znowu serum, bo mi starcza ono tak na 2 m-ce to może jakis tonik albo hydrolat zamówię ale jestem ogromna ich fanka tego serum na żelu !!!
Przyrządzanie ejst bardzo proste. Wydawało mi się, że ja tłumok jestem straszny w tych sprawach, ale w zestawie jets wszystko oprócz alkoholu i wszystko jest pięknie i prosto opisane

Iwono, zaciekawiłaś mnie tym serum. Do tej pory stosowałam samorobione serum z mazidel, ale chyba musze spróbować tego z Biochemii Urody http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html

Interesuje mnie jeszcze ten krem rozjaśniający http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-bright.html

olejek myjący http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html

serum-olejek regulujący http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html

tonik różano-mleczny
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha8.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 10:58   #142
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Iwono, zaciekawiłaś mnie tym serum. Do tej pory stosowałam samorobione serum z mazidel, ale chyba musze spróbować tego z Biochemii Urody http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html
Agnieszko jestem absolutną fanką tego serum jest idealnym "podkładem" pod filtry na dodatek pięknie wszystko robi z buzią od kiedy go używam nie myślę wcale o innych produktach z wit.C choć wcześniej "latałam" po całym KWC. No i cenowo jest mocno zachęcający. Właściwie nie ma minusów klei się tylko w momencie nakładania, jest lepkawym glutem ale na twarzy za chwilę to cudo sie wchłania, nie nabłyszcza prawie wcale, tylko w sposób absolutnie naturalny, cera staje się jedwabista w dotyku, napina, rozjaśnia, wygładza, nie uczula, nie zatyka. No w ogóle cud, miód i orzeszki ja też używam go dzięki Wizażance Nawet jeśli nie będzie na buzię komuś pasował jakimś cudem to na szyję, czy dekolt będzie w sam raz na pewno
Jeszcze raz polecam, bo warto!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 12:12   #143
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Arrow Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Iwona lodz
Wyczytalam w twoim profilu ze masz cere naczynkowa.
Ja tez mam cere naczynkowa moze polecilabys mi cos z tego sklepu biochemii. Do tej pory uzywalam Dirosealu na naczynka i przeciwzmarszczkowo ale chyba zrezygnuje ze wzgledu na skutki uboczne retinoidow. Mieszkam pod Lodzia takze jakbys sie zgodzila to moglabym sie przylaczyc do Twoich zakupow. Zawsze wtedy przesylka tansza.

czy dobrze zrozumialam zamawialas ten

Nawilżający żel hialuronowy 1% - 100g
czy
Żel hialuronowy z pantenolem 5% - 50g


Pozdrawiam serdecznie
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:39   #144
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Agnieszko jestem absolutną fanką tego serum jest idealnym "podkładem" pod filtry na dodatek pięknie wszystko robi z buzią od kiedy go używam nie myślę wcale o innych produktach z wit.C choć wcześniej "latałam" po całym KWC. No i cenowo jest mocno zachęcający. Właściwie nie ma minusów klei się tylko w momencie nakładania, jest lepkawym glutem ale na twarzy za chwilę to cudo sie wchłania, nie nabłyszcza prawie wcale, tylko w sposób absolutnie naturalny, cera staje się jedwabista w dotyku, napina, rozjaśnia, wygładza, nie uczula, nie zatyka. No w ogóle cud, miód i orzeszki ja też używam go dzięki Wizażance Nawet jeśli nie będzie na buzię komuś pasował jakimś cudem to na szyję, czy dekolt będzie w sam raz na pewno
Jeszcze raz polecam, bo warto!
po tym opisie musiałabym chyba upaśc na głowę by nie zamówic
Dziękuję poczekam na kasę i kupuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:52   #145
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Iwono, zaciekawiłaś mnie tym serum. Do tej pory stosowałam samorobione serum z mazidel, ale chyba musze spróbować tego z Biochemii Urody http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html

Interesuje mnie jeszcze ten krem rozjaśniający http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-bright.html

olejek myjący http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html

serum-olejek regulujący http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html

tonik różano-mleczny
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikaha8.html

Naczytałam się mądrości na biochemii i nie dość że sie filtrami przejęlam bardziej niz kiedys to zachciało mi się kręcić wlasnoręcznie jakies mazidła

na swoje pierwsze testy wybralam własnie serum flavoCEF i olejek regulujący - tyle że orange sa bardzo podobne. Jestem ciekawa efektów, oczywiscie jesli bedą powalające pochwale się - jesli niepowalające - poskarżę się

aa no i jeszcze serum z zielonej herbaty - a co
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:57   #146
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Naczytałam się mądrości na biochemii i nie dość że sie filtrami przejęlam bardziej niz kiedys to zachciało mi się kręcić wlasnoręcznie jakies mazidła

na swoje pierwsze testy wybralam własnie serum flavoCEF i olejek regulujący - tyle że orange sa bardzo podobne. Jestem ciekawa efektów, oczywiscie jesli bedą powalające pochwale się - jesli niepowalające - poskarżę się

aa no i jeszcze serum z zielonej herbaty - a co
wiesz, ja kręcę od dłuższego czasu ale od podstaw wszystko-sama odmierzam odpowiednie ilości itp. Ostatnio nie mam czasu i chciałabym wypróbowac takie gotowe zestawy.
Lemon jest chyba regulujący ? A Orange nie?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 17:00   #147
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Iwono, zaciekawiłaś mnie tym serum. Do tej pory stosowałam samorobione serum z mazidel, ale chyba musze spróbować tego z Biochemii Urody http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html

olejek myjący http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html
Właśnie czekam na paczuszkę z tymi produktami Też mam nadzieję, że kosmetyki będą tak świetne, jak opinie dziewczyn!
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 19:49   #148
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wiesz, ja kręcę od dłuższego czasu ale od podstaw wszystko-sama odmierzam odpowiednie ilości itp. Ostatnio nie mam czasu i chciałabym wypróbowac takie gotowe zestawy.
Lemon jest chyba regulujący ? A Orange nie?
a masz rację, orange nie nazywa się regulującym
cos tak kojarzyłam, że w opisach mozna było je stosowac zamiennie.


nie jestem jeszcze emocjonalnie gotowa na kręcenie wszystkiego od podstaw

ale moze jak wzbogacę się jeszcze "we wiedze" to zacznę, zawsze mozna cos pozmieniać i dostosowac do własnych potrzeb, jesli sie juz wie o co chodzi.

Pozdrawiam
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 21:21   #149
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Dziekuje za wyjasnienie! To jak w aptece pytac o te tabletki poprostu MSM?a wogole one sa bez recepty??
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 23:22   #150
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Cytat:
Napisane przez akryle Pokaż wiadomość
Iwona lodz
Wyczytalam w twoim profilu ze masz cere naczynkowa.
Ja tez mam cere naczynkowa moze polecilabys mi cos z tego sklepu biochemii. Do tej pory uzywalam Dirosealu na naczynka i przeciwzmarszczkowo ale chyba zrezygnuje ze wzgledu na skutki uboczne retinoidow. Mieszkam pod Lodzia takze jakbys sie zgodzila to moglabym sie przylaczyc do Twoich zakupow. Zawsze wtedy przesylka tansza.

czy dobrze zrozumialam zamawialas ten

Nawilżający żel hialuronowy 1% - 100g
czy
Żel hialuronowy z pantenolem 5% - 50g


Pozdrawiam serdecznie
Z biochemii używam serum z wit.C i E na żelu hialuronowym i o tym serum pisze. Ja lubię kosmetyki z wit.C ale każdy lubi co innego sam żel też zamówiłam, ten o który pytasz, ale nie używam go i dałam siostzre, bo serum zastąpiło mi wszystko inne, więc tylko filtry mi sa potrzebne. A chyba nie ma sensu zamawiania razem, bo płaci się od razu przelewm i chyba koszt to z 6zł jest. Ja będę dopiero w lutym coś zamawiała.
Nie wiem, co lubi Twoja skóra musisz poczytać i popróbować ja uzywam serum z wit.C bo bardzo lubię i z tego sklepu serum na bazie żelu z wit.C i E polecam

Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 22:08:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.