Farouk chi ionic hair color - farbowanie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 09:35   #61
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez mysza316 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie
mniej wiecej ile dni powinno sie czekac przed uzyciem szamponu koloryzujacego jezeli wczesniej (4 dni) uzylo sie szamponetki? pytam bo raz uslyszalam ze nie trzeba czekac a raz ze lepiej poczekac az sie kolor zmyje...
z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
moim zdaniem lepiej juz poczekac az szamponetka sie zmyje, bo od tego moze tez zalezec jaki kolor wyjdzie potem na wlosach
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:15   #62
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
Agatka_90, a co tam u Ciebie? Farbowanko już było?
oj z wrazenia zapomnialam sie pochwalic wyszlo booosko! sliczny, chlodny kolorek. na odrostach troche inaczej sie wyplukuje, nastepnym razem bede musiala jakos inaczej nakladac ale jestem baaaaardzo zadowolona. juz dawno tak nie bylam



Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
Agatka_90 gdzie kupowalas farby w warszawie?
hm jakby to wytlumaczyc jezeli idzie sie do zlotych tarasow od strony metra juz prawie pod samymi tarasami jest podziemne przejscie i tam jest taki sklepik z fryzjerskimi
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 22:09   #63
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
oj z wrazenia zapomnialam sie pochwalic wyszlo booosko! sliczny, chlodny kolorek. na odrostach troche inaczej sie wyplukuje, nastepnym razem bede musiala jakos inaczej nakladac ale jestem baaaaardzo zadowolona. juz dawno tak nie bylam
To fajnie, ze jesteś zadowolona
Ja w końcu jutro sie farbnę, już mnie rączki świerzbią

Aaa mam jeszcze takie pytanko, do dziewczyn już po: Jak wam się ta farba wypłukuje? Zmienia się cuś odcień farby, czy nie?

Pozdrawiam
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:16   #64
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
To fajnie, ze jesteś zadowolona
Ja w końcu jutro sie farbnę, już mnie rączki świerzbią

Aaa mam jeszcze takie pytanko, do dziewczyn już po: Jak wam się ta farba wypłukuje? Zmienia się cuś odcień farby, czy nie?

Pozdrawiam

I co i co? Czekamy na wieści.

Co do wypłukiwania to nie wiem bo już mam inną na niej
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 15:05   #65
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
hm jakby to wytlumaczyc jezeli idzie sie do zlotych tarasow od strony metra juz prawie pod samymi tarasami jest podziemne przejscie i tam jest taki sklepik z fryzjerskimi

dzieki

kurcze a ja sie wylamalam, mialam sie pofarbowac faroukiem, ale w rece wpadla mi farba ce-ce i sie skusilam... kolor wyszedl calkiem ladny, (chociaz jak zwykle cieply) ale podobno szybko sie zmywaja.
nastepnym razem kupie farouka juz na 100 %
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 19:24   #66
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
I co i co? Czekamy na wieści.
No już, już


Ogólnie muszę powiedzieć, ze wrażenia są pozytywne
No może z wyjątkiem tego, ze farbując odcieniem 9A otrzymałam odcień 9N :/
A tak wogóle to farba jest taka kremowa - nie sprawia trudności w nakładaniu, nie śmierdzi amoniakiem i co najzabawniejsze emulsja ma kolor różowy (jakoś mnie to zaskoczyło - przeważnie umieszana farba była kremowa, perłowa, ale z różowym sie jeszcze nie spotkałam )
A więc reasumując, konsystencja, nakładanie, zapach, efekt po w postaci błyszczenia i gładkości włosów oceniam pozytywnie, tylko efekt po w postaci oczekiwanego rezultatu kolorystycznego - negatywnie.
i nie wiem czy to wina farby, czy moich włosów (wyjściowego koloru, czy tez naturalnego podbicia). mam jeszcze drugie pól tubki - za jakiś miesiąc, półtora znów sie farbnę i zobaczę jaki odcień wyjdzie wówczas...

Pisałam, ze może zamieszczę fotę, ale ponieważ nie wyszedł odcień 9A, to chyba sobie daruję
Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
Co do wypłukiwania to nie wiem bo już mam inną na niej
Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dzieki

kurcze a ja sie wylamalam, mialam sie pofarbowac faroukiem, ale w rece wpadla mi farba ce-ce i sie skusilam... kolor wyszedl calkiem ladny, (chociaz jak zwykle cieply) ale podobno szybko sie zmywaja.
nastepnym razem kupie farouka juz na 100 %
O Wy! zdradziłyście Farouka!
Martinka, widziałam kiedyś paletę Ce-Ce, nawet fajne kolorki, tylko przeszkadzało mi to, ze te 'próbki' (tzn. zafarbowane sztuczne włosy) sie tak błyszczały - utrudniało to realna ocenę odcienia ;/
P.S. Niezły av
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 00:25   #67
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dzieki



dzieki a to juz wiem o czym mowisz, kiedys kupowalam tam inne kosmetyki farouka. oni w ogole to maja stronke w necie i tam sobie sprawdzalam czy maja farby ale nie znalazlam. widocznie nie zamieslili calej ofery.
Na koszykowej są dwa sklepy fryzjerskie jeden tuz przy WAPW, bliżej placu Konstytucji, a drugi kawałek dalej po przeciwnej stronie ulicy. Z tego co wiem to ten pierwszy ma stronke, drugi może tez,ale wątpie bo jest dużo mniejszy i taki "schowany", mało popularny. Farby są właśnie w tym drugim
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 12:53   #68
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Hmm, wiecie co, jestem teraz po drugim myciu włosów i muszę powiedzieć, ze mi sie trochę kolor zmienia. Tzn. ochładza się. Kiedy ocieniałam go po farbowaniu to był prawie identyczny jak 9N - taki ciepławy. Teraz jest bardziej podobny do 9A - nie identyczny jak na karcie, ale jednak chłodniejszy niż 9N (już nie ma tego żółto - rudego odcienia). Być może sie trochę po tych myciach wypłukał. Tylko teraz jest pytanie czy będzie mi sie nadal wypłukiwać i jak będzie to wyglądać?
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 13:16   #69
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

a u mnie odwrotnie, wyplukuje sie na cieplo ale to dlatego, ze mialam cieply pod spodem ;/ nastepnym razem wezme podwojnie popielaty i powinno byc ok
EDIT: problem w tym, ze podwojnie popielaty konczy sie na srednim brazie a ja chcialabym ciemny. no to teraz mam rozkminke...
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 13:43   #70
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
EDIT: problem w tym, ze podwojnie popielaty konczy sie na srednim brazie a ja chcialabym ciemny. no to teraz mam rozkminke...
No właśnie. Tu sie pojawia problem - że tych najbardziej pożądanych i wymarzonych odcieni nie ma na karcie. Właśnie z tego powodu zrezygnowałam z farbowania sie Renee Blanche i Majirel Loreala - bo mi odcienie na palecie nie odpowiadały.
Ta paleta Farouka też nie jest idealna. Np szkoda, ze nie ma odcienia 10A, 9AA i 10AA, bo chętnie bym popróbowała te kolorki.
Agatka, a ten 5AA to jest już taki dość ciemny kolorek - przy sztucznym świetle (jak większość kolorów) pewnie może wyglądać na prawie czarny. Tak myślę, przynajmniej
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:02   #71
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Green.eyed, jakie wrazenia po 2 miesiacach od zastosowania farby 9 A? szkoda ze nie umiescialas fotki bo wlasnie dokladnie ten odcien planuje zakupic,czy skuissz sie na niego ponownie?pozdrwoinka
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 13:50   #72
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
Green.eyed, jakie wrazenia po 2 miesiacach od zastosowania farby 9 A? szkoda ze nie umiescialas fotki bo wlasnie dokladnie ten odcien planuje zakupic,czy skuissz sie na niego ponownie?pozdrwoinka
hej, ta farbe już nałożyłam po raz drugi, i pod drugim razie kolorek jest jakby chłodniejszy,
teraz znów zbliża mi sie farbowanie, ale jeszcze nie zdecydowałam sie jakiej farby użyje
Za Faroukiem przemawiałaby trwałość, połysk, delikatność, minusem jest trochę za mała gama kolorów (szczególnie odcieni chłodnych, perłowych, piaskowych itp) i cena (jest to chyba jedna z droższych farb)
ostatnio trochę nasłuchałam sie pochwał na temat obecnego kolorku, wiec może skusze się na zakup kolejnej tubki. no ale jak już pisałam wcześniej - jeszcze sie ostatecznie nie zdecydowałam
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 14:51   #73
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Wielkie dzieki za odpowiedz, ja do tej pory farbowalam sie Lorealem Majirel i bylam zadowolona, a ostatnio z powodu niedostarczenia paczki z zamowiona farba na allegro zostalam wrecz zmuszona do zakupu farby loreal feria w drogerii Rossman i wiem ze wiecej tego bledu nie popelnie, myslalam ze mi glowe wypaliaz porobily mi sie strupki na skorze glowy, takze nigdy wiecej drogeryjnych farb!!! do tego kolor zakupilam na poziomie 10 i wygladam jakos za blado, a Majrela uzywalam na poziomie 9(platyna lub opalizujacy) i wlasnie ten Farouk 9A wydaje mi sie byc odpowieni, bo rowniez preferuje tylko chlodne blondywlasnie zamowilam te farbe przez internet, koszuje 28,50( a za ta w Rossmanie placilam tez ok 23 zl) szkoda ze nie masz zdjec, pozdrowionka i do nastepnego farbowania
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 15:08   #74
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez bambi1311 Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki za odpowiedz, ja do tej pory farbowalam sie Lorealem Majirel i bylam zadowolona, a ostatnio z powodu niedostarczenia paczki z zamowiona farba na allegro zostalam wrecz zmuszona do zakupu farby loreal feria w drogerii Rossman i wiem ze wiecej tego bledu nie popelnie, myslalam ze mi glowe wypaliaz porobily mi sie strupki na skorze glowy, takze nigdy wiecej drogeryjnych farb!!! do tego kolor zakupilam na poziomie 10 i wygladam jakos za blado, a Majrela uzywalam na poziomie 9(platyna lub opalizujacy) i wlasnie ten Farouk 9A wydaje mi sie byc odpowieni, bo rowniez preferuje tylko chlodne blondywlasnie zamowilam te farbe przez internet, koszuje 28,50( a za ta w Rossmanie placilam tez ok 23 zl) szkoda ze nie masz zdjec, pozdrowionka i do nastepnego farbowania
oj, to ty masz wrażliwą skórę głowy, to rzeczywiście musisz uważać na farby. farouk Ci raczej krzywdy nie zrobi, bo to dość delikatna farbka
poszperałam w kompie i znalazłam takie jedno zdj, które by odpowiadało obecnemu kolorowi jaki mam na włosach, podczepiam je w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,7 KB, 301 załadowań)
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 15:28   #75
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

hejka... widze ze bardzo pozytywne są opinie o tej farbie. moja sytuacja jest dość nieciekawa... mam ciemny brąz naturalny odrosty z 5 cm... a mialam ostatnio farbowane na ciemny czerwony szatyn. Ogólnie moj naturalny kolorek ladnie lapie blondy ale nie wiem jak te farbowane... jak myślicie czy ciemny blondzik farouk mi je dobrze pokryje i nie bedzie zadnej wpadki?
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 18:15   #76
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

lepeij poczekaj bo szamponetki niszcza tak samo jak farby tez sa robione na wodzie 6% a nawet gorzej bo ciemne farby sa robione na 3%( ale nie wszystki)
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:40   #77
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

farouk wymyl sie w tempie ekspresowym bylam strasznie zawiedziona.
w smutku i zalu () kupilam sobie taniego garniera. kolor: ciemny szatyn. i...?
SUPER! sliczny, zimny braz zostaje juz przy tej farbce. kupuje dwa opakowania na dlugie wlosy i wydaje ok.20 zl, a nie ok.50, bo tyle tracilam na farouku
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 13:28   #78
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

wlasnie oczekuje na paczuszke z farbami, 4N dla mamy i 4RB dla mnie, ciekawe co z tego wyjdzie do tej pory malowalam garnierem albo lorealem i wyplukiwaly sie za szybko, myje wlosy codziennie a po 2-3 tyg kolor stawal sie nie do zaakceptowania. Nawet jesli farouk wyplucze sie w tym samym tempie to przynajmniej mi tak wlosow nie zniszczy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:35   #79
isvinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warwszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

dziewczyny, nie wypadają Wam włosy po farbowaniu Faroukiem? wiem, że przyczyn może być dużo ale zaczełam podejrzewać o to farbę, choć mam nadzieję, że się myle
isvinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 17:51   #80
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Mnie po Farouku nie wypadały włosy, ani nie miałam żadnego podrażnienia, a farbowałam się nią dwa razy. W sumie jest to jedna z łagodniejszych farb - co oczywiście nie znaczy, ze akurat na Ciebie mogła podziałać drażniąco.
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 09:03   #81
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Witam Was
Jakiego oxydantu powinnam użyć do odcieni 2N i 3N ? 10 czy 20 Volume? Bo nie mam takich typowych 3%, 6%...
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 11:05   #82
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez atena Pokaż wiadomość
Witam Was
Jakiego oxydantu powinnam użyć do odcieni 2N i 3N ? 10 czy 20 Volume? Bo nie mam takich typowych 3%, 6%...
witaj
10 Volume = 3%
20 Volume = 6%
wartość utleniacza dobiera sie do wyjściowego koloru włosów, ale odcienie, które wymieniłaś są dośc ciemne więc myślę, ze wystarczy 3% (=10 Vol)
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 12:05   #83
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Dziękuję serdecznie
I szkoda, że dopiero teraz zadałam to pytanie...Kupowałam w hurtowni fryzjerskiej farbę 3N (bardzo ciemny brąz) i ekspedientka dała mi 20v... Niestety wyszedł mi kolor rudy Zakupiłam drugą 2N (naturalny czarny) i wyszedł ..czerwony... Ale nikt nie powiedział mi, że to wina nieodpowiedniej wody...Tak nie marnowałabym pieniędzy ani nie niszczyła włosów A włosy mam farbowane na bardzo ciemne brązy (wychodzą niemal czarne). Nie wiem teraz, czy lepsza jest ta 3N czy 2N? Nie chcę mieć ciepłego odcienia, ale też nie chcę smolistej czerni (choć wiem ,że jest też odcień 1N czarny) Czy któraś z Was farbowała na te odcienie?
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 12:27   #84
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

a jaki miałaś wyjściowy kolor?
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 17:03   #85
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Swoje naturalne mam w kolorze brązu (takiego średniego -ani jasny, ani ciemny) A farbowałam od kilku miesięcy na ciemny brąz, ale wychodziły prawie czarne...
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 22:07   #86
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

hmmm, to dziwne, ze wychodzą Ci takie 'ciekawe' kolory. Być może jest to rzeczywiście wina utleniacza...
myślałam , ze przechodziłaś z blondu na ciemny - to tłumaczyło by ten rudy, ale tak to
jeśli nie chcesz ciepłego odcienia to spróbuj kolorów z oznaczeniem A lub AA. wiem, że paleta AA kończy sie na nr5, ale szczerze powiedziawszy to też jest już ciemny kolor...
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:00   #87
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

A od czego zależy użycie 10Volume i 20 Volume? Jaką dobrać do odcieni 2N i 3N ? Tą 10? Bo nie chciałabym bezmyślnie eksperymentować na swoich włosach...Nie potrafię znaleźć konkretnej informacji jaka woda do jakiego koloru...Farba wydaje mi się atrakcyjna cenowo i jakościowo, poza tym jest bez amoniaku, a ja często farbuję włosy (co 4-5 tyg.), więc to też ma spore znaczenie Ale boję się kolejny raz zaryzykować..W mojej okolicy nie ma zakładu fryzjerskiego, który pracuje na tych produktach i nie mam możliwości sprawdzenia tego w profesjonalnych warunkach
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 11:26   #88
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

utleniacz się dobiera do koloru farby. i do tego czy ma on być jaśniejszy czy ciemniejszy od naturalnych lub od koloru jaki wyszedł po ostatnim farbowaniu. im wyższe stężenie utleniacza tym większe możliwości rozjaśniające
ja się traktuję kolorem 9A więc używam 6% utleniacza i to mi w zupełności wystarcza Ty chcesz sie zafarbować na ciemniejszy kolor wiec nie potrzebujesz utleniacza z dużym stężeniem, dlatego myślę że wystarczy Ci 3% (czyli 10vol)
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:18   #89
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Dziękuję serdecznie za Twoje zainteresowanie i pomoc Użyję więc wody 10 Volume Jak zafarbuję włosy, zdam relację, jaki efekt uzyskałam Pozdrawiam
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:30   #90
wiola05111991
Raczkowanie
 
Avatar wiola05111991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

witam to moj pierwszy post na tym forum ale to taki maly szczegol chcialam sie zapytac was o to jaki to jest dokladnie kolor(wydaje mi sie ze mahoniowy braz) i czy wyszedlby na ciemno brazowych wlosach?? takich bardzo ciemno brazowych czytalam we wczesniejszych postach ze ta farba rozjasnia nawet o cztery tony wiec kolor powinien wyjsc... prosze o szybka odpowiedz bo juz sie nie moge doczekac kiedy w koncu odejde od tego ciemnego brazu:P wstawiam link http://www.klopsik.pl/klops-238.html z gory dzieki
wiola05111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.