Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 09:16   #4171
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
E tam Buczka mnie się podoba..... ale jak już musisz coś zmienić, to zmień


....................tylko potem nie rycz Mała


A widzisz, Kamilcia też tak mówi.
no dobra to zostane GRUFTI Rodzina Adamsow
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:19   #4172
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome podrzuce ci piwko zopatrzyłam się w Danii w świateczne 6% royal i biorne to są ulubione marki TZ Co wy tak z tym ROC szalejecie wiem że są lepsze kremy jak Retin-A , te o ktorych piszecie to filtry?
Casi Retin-A został wycofany z Polski to po pierwsze, po drugie nie można go łaczyć z cosmelanem, bo on zawiera retinoidy czyli pochodne kwasowe wit. A czyli inaczej kwasy. Dopóki stosujemy cosmelan (który ma największą dawke kwasów) po co stosować coś co ma to samo w sobie tylko w słabszym wydaniu. Dziewczyny szukajcie innych preparatów z czyms czego nasz cosmelane nie ma w skłądzie bo tego nasza skóra potrzebuje. Nie sugerujcie się wątkami gdzie stosują retinoidy, one to stosują bo nie uzywają cosmelanu. A cosmelan to najwyższa szkoła jazdy.
ma działanie nie tylko wybielajace. Kilkanascie wątków dalej i pisałam o innym działaniu cosmelanu nie tylko niwelującym przebarwienia.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Gościnnie z perfumeryjnego wpadam do WAS drogie wizażanki po rade

Kupilam Skinoren i Lysanel Activ. Mam problem z cerą..zaskórniki mimo oczyszczania tonizowania,kremowania,gr udy co jakiś czas po i przed miesiączka,twarde jak kamienie. Na grudy stosowalam maść z antybiotykiem,ale i tak wyskakują nowe. Cera tlusta,wrażliwa,zapychaja ca się jestem po 30tce.

Moje pytanie:
Czy mogę oba produkty stosować na noc?
Czy wystarczy tylko Lysanel Activ?Czy mogę smarować nim na noc co trzeci dzień?Filtrować się np Vichy50 na dzień + podklad?
Nawilżać??czym ??

Przepraszam ale nie mam kiedy śledzić wątku...liczę na Waszą pomoc. Dziękuje pozdrawiam
Neonka28 - Zarówno Skinoren jak i Lysanel Activ wykazują podobne działanie, jeśli koniecznie chcesz stosowac obydwa to Lysanel na noc, a Skinoren na dzien, jednak musisz dodatkowo twarz zabezpieczyć filtrami bo zarówno jeden jak i drugi może fotouczulac i przebarwienia gotowe. Nie wiem czy jest sens stosować obydwa specyfiki, ponieważ one mają taki sam skład, substancją aktywna jest w nich kwas azaleinowy. Jednak Skinoren zawiera go więcej bo az 15%. Skinoren występuje w formie żelu - 15 %, albo silniejszego kremu 20 %. Ten drugi ma działanie wybielajace przebarwienia również. W niektórych aptekach sprzedawany na recepte wyłacznie, a w niektórych bez probelmu można dostać bez recepty.

Czy słyszałaś o retinoidach trzeciej generacji ? Np. Differin. Retinoidy sa najskuteczniejsze na tego typu dolegliwości. Oprócz zahamowania łojotoku, leczenia trądziku, wykazują również działanie odmładzajace, pobudzaja produkcje kolagenu, usuwają płytkie blizny i przebarwienia ( mają działanie złuszczajace).

Wtedy jeden z powyższych preparatów które posiadasz łaczy się z retinoidem. Np. Skinoren na dzień, a Differin zawsze na noc. Retinoidy stosuje się raz dziennie ( chyba ze to początek kuracji co wtedy co drugi dzień ale również na noc wyłacznie).
Oczywiscie filtry przy tym non stop.

Dodam, ze stsosowałam zarówno Isotrex (retinoid pierwszej generacji), Skinoren jak i Differin (retinoid trzeciej generacji). Wszystko to jeszcze przed cosmelanem.


Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma tatuaż?
Bo ja tylko plamy po laserze
Ale tatuarze delikatne mi się podobaja
Casi ja mam tatuaż, na stopie. Mogę dzisiaj zrobić zdjęcie jak wróce z pracy i wrzucić. Zrobiłam go sobie dokładnie na 30 urodziny. Wtedy wydawało mi się że cała młodosc już za mna i teraz już tylko z górki będzie i to tak na pamiątke było
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:30   #4173
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Masimcia to co pod oczy?


moj idol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HBmvySUW_Pxgen_r_700xA.jpg (54,8 KB, 14 załadowań)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:33   #4174
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

buczus to jest facet ( oni chyba nie maja plam, prawda to czy nie?)
i ma taki makijaz i fotoshopem zrobiony ze hej)
ale taka twarz bez zadnej ryski ani plamki jest nierealna
ale prezentuje sie wokazale
ehhh marzenie marzenieeeeee.........
lalalallalalalalal
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:37   #4175
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
buczus to jest facet ( oni chyba nie maja plam, prawda to czy nie?)
i ma taki makijaz i fotoshopem zrobiony ze hej)
ale taka twarz bez zadnej ryski ani plamki jest nierealna
ale prezentuje sie wokazale
ehhh marzenie marzenieeeeee.........
lalalallalalalalal
wiinii to byl zart.Chodzi o podobienstwo.Ja blada i czarna ,a on tez
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:39   #4176
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wiinii to byl zart.Chodzi o podobienstwo.Ja blada i czarna ,a on tez
tak myślałam ze to żart :p
ale takA blada to Ty nie jestes
jestes babka z klasą !!
ja bym cie farbneła na ciepłą czekoladę z połyskiem!!!!
a bladość twarzy i ciała mi sie podoba
z tego co widze to Ty masz ciemniejsza karnacje raczej.
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-11-14 o 09:40 Powód: ZNOWU ZJADAM LITERKI
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:45   #4177
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
tak myślałam ze to żart :p
ale takA blada to Ty nie jestes
jestes babka z klasą !!
ja bym cie farbneła na ciepłą czekoladę z połyskiem!!!!
a bladość twarzy i ciała mi sie podoba
z tego co widze to Ty masz ciemniejsza karnacje raczej.


blada jestem!!! Pacnelam sie tylko teracotta,zeby ludzi nie straszyc
Ja wlasnie chcialam taka czekoladke,a tu niewypal.Zaczekam moze miesiac i zmienie kolor.Tylko to nie jest tak latwo ciemne wlosy rozjasnic
A pasemek nie chce
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 09:48   #4178
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam wszystkie ranne ptaszki
Masi koniecznie musisz się pochwalić kostką też bym sobie zrobiła ale boję się bólu Buczanta spróbuj jak tak bardzo chcesz coś zmienić, szampon co kolor daje na jeden raz a po zmyciu masz naturalny
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:51   #4179
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
blada jestem!!! Pacnelam sie tylko teracotta,zeby ludzi nie straszyc
Ja wlasnie chcialam taka czekoladke,a tu niewypal.Zaczekam moze miesiac i zmienie kolor.Tylko to nie jest tak latwo ciemne wlosy rozjasnic
A pasemek nie chce
prawda nie jest łatwo
a rozjasniac to szkoda włosa

mi tez sie juZ moje blondasy znudziły i myslałm o jakims tofi kolorze ale boje sie ehehhe
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:56   #4180
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Pasemka na ciemnych to klasyczny ...borsuk.
W tym roku pojechałam na weekend majowy w ok. Zakopca. ( nigdy w zyciu w. majowy w tym rejonie). Na pare godzin wjechaliśmy do Zakopanego ( miało być na godzinę, by po kremówki wpaść do Samanty - pychaaaaa, ale nie mogliśmy sie z tego korka wydostać). I wracam do wątku - po krupówkach chodziły stada borsuków, albo jajek z niespodzianką - to znaczy na wierzu ciemne , pod spodem - jasne. albo odwrotnie. I do tego szpilki i takie tam typowe górskie ciuszki. Ale to margines tematu. Te kobiety tak wygladały i bylo ich tak dużo, ze zaczelismy sie z TZ zastanawiać, ćzy to może nie wyjazd zbiorowy ofiar fryzjerów, które złozyły zbiorowy pozew , wygrały go i teraz zadośćuczynieniem za zniszczon,e, spalone i przefarbowane , bo nie pofarbowane, wlsoy , dostały wycieczke w Tatry.
Czekoladowy brąz - tak, bardzo trudno go osiągnąć, ale warto, i wcale z ciemnych az tak trudno nie bedzie - mysle, Buczus, że już przy nastepnym farbowaniu troche się uda . bo ten, co teraz masz, juz się troche spierze.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 09:59   #4181
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Pasemka na ciemnych to klasyczny ...borsuk.
W tym roku pojechałam na weekend majowy w ok. Zakopca. ( nigdy w zyciu w. majowy w tym rejonie). Na pare godzin wjechaliśmy do Zakopanego ( miało być na godzinę, by po kremówki wpaść do Samanty - pychaaaaa, ale nie mogliśmy sie z tego korka wydostać). I wracam do wątku - po krupówkach chodziły stada borsuków, albo jajek z niespodzianką - to znaczy na wierzu ciemne , pod spodem - jasne. albo odwrotnie. I do tego szpilki i takie tam typowe górskie ciuszki. Ale to margines tematu. Te kobiety tak wygladały i bylo ich tak dużo, ze zaczelismy sie z TZ zastanawiać, ćzy to może nie wyjazd zbiorowy ofiar fryzjerów, które złozyły zbiorowy pozew , wygrały go i teraz zadośćuczynieniem za zniszczon,e, spalone i przefarbowane , bo nie pofarbowane, wlsoy , dostały wycieczke w Tatry.
Czekoladowy brąz - tak, bardzo trudno go osiągnąć, ale warto, i wcale z ciemnych az tak trudno nie bedzie - mysle, Buczus, że już przy nastepnym farbowaniu troche się uda . bo ten, co teraz masz, juz się troche spierze.
dokładnie jak piszesz borsuki
ja marze by robic całą głowe na blondi ale moja fyrurka mowi mi ze bedzie to źle wygladało i robi mi ciagle balayage
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-11-14 o 10:04
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 10:18   #4182
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Wiiniii faceci maja również przebarwienia, u nich się tylko to tak w oczy nie rzuca, albo i oni sami się tym nie przejmują.

Znam takich co mają jasną karnację i stosuja filtry tak jak my.


Buczuś nie odpowiem konkretnie co pod oczy. Po pierwsze nie specjalizuje sie w kosmetykach najwyżej pólki, wiec nic nie poradzę ci nic z tego bo sie na nich nie znam. Jak smarujesz się cosmelanem pod same rzęsy to nie potrzeba ci intensywnego działania czego innego. Cosmelan stymuluje ci skórę do produkcji kolagenu już. Kwasy zawiera jeszcze raz to wszystkim przypomne. Kwasy owocowe żeby była jasność.

Z preparatów które powinnyśmy stosować to kosmetyki zawierajace antyoksydanty i retinol i to zarówno pod oczy jak i na całą twarz ( Retinol czyli czystą wit. A a nie retinoidy czyli pochodne kwasowe tej witaminy czyli inaczej mówiąc kwasy). Tak wiec preparaty z wit. C i wit. A są wystarczajace do pielęgnacji gdy stosuje się cosmelan.

Tu masz link do dobrej stronki gdzie takie produkty możesz znaleźc i coś sobie wybrać, zamówić przez internet:

Produkty z wit. C
http://www.bio-med.pl/vit_c.html

Produkty z wit. A (retinolem):
http://www.bio-med.pl/vit_a.html

Flavo C Serum jest odpowiednikiem tego które można zamówić na BU za dwie dychy.

I jeszcze jednen link gdzie od razu ceny widac, nie są to tanie rzeczy ale mozna wybrac i cos tańszego również
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_cate...=short&lang=pl

Oczy:http://www.sklep.bio-med.pl/go/_cate...=short&lang=pl

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-14 o 10:26 Powód: dodałam linki
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:32   #4183
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam wampirki nocne, skowronki ranne i wszystkie Lalunie

Ivcia- ja sobie kupiłam Roc-a i dostałalm maila ze pan juz wysyła- co prawda nie serum ale tojeszcze upoluję.
Na razie zgodnie z poradami naszej wspaniałej wyroczni Masi zakupiłam kosmetyki w BU i zobaczymy... Ale póki co to sobie tak buzie ukrzywdziłam - zrobił mi się pod wargą taki gruby, podskórny guzek bolący- zgodnie z zaleceniami dr Buczki odstesowałam się zupełnie i ten dziad zaczął mi na wierzch się wybijać. I ja wczoraj przez waciki chciałam mu pomóc zeby sobie szybciej precz poszedł.....jeżżżżżżżżżżż żżżu- czy skóra moze być taka cienka, ze aż jej nie ma - normalnie przytarłam sobie cały świeży nasókrek - zszedł pod wacikami- skóra sie rozchodzi....to tak dla przestrogi dziewczyny- jutro mam imprezę i będę fatycznie jak wampir kładę na to emolum całymi warstwami

Buczuś- żadne kasztanowe i czerwienie- NIE - może rudy ale taki złocisty- trudno utrafić z takim kolorem- ale bezpieczny jest czekoladowy....chociaż ja ostatnio jak byłam w Krakowie, to tak jak w tym Zakopcu- zlot borsuków- a tam był zlot czekoladowych piękności. Pomysł z szamponem jest niezły- bo nie niszczy tak włosów, a kolor szybciej się zmywa jakby co.
Dla ciekawostki moja znajoma nosząca się ostatnio ciągle na czarno- przefarbowała włosy na jakies czerwienie i rudości- dziwne balajaże i wygląda "bezpłciowo"

Jak Castrolka synek- wie któras coś????

wszystkim Cosmo-laluniom
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:38   #4184
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

dziekuje Masimciu
Mi sie wydaje,ze moja skora pod oczami potrzebuje cos tlustego,takie mam wrazenie.I dlatego uzywalam emoilum pod oczy.Tylko on jest za ciezki na dzien,a na noc maziam cosmelanem.
Co do produktow z "wyzszej"polki ,to coz....nie wszystko zloto co sie swieci.
Tylko ja mam maly problem.Jak ktos zacznie reklamowac cos ...nowe cudo na zmarszczki itp. ,to musze to miec.I tak majatki wydawalam na kremy,az przekonalam sie,ze te "tansze" potrafia tez cuda zdzialac.Flavo C tez bardzo polecam
I moje" drogie" resztki kremow nie lubia sie z cosmelanem.Na moje szczescie
A teraz poczytam na Twoich linkach,a noz cos znajde

Kamilcia Borsuka z siebie NIGDY nie zrobie.Nie lubie pasemek na czarnych wlosach
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:44   #4185
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

A ja w zeszłym roku, na wiosnę, przy okazji jakiejs z mojej form prac, załapałam sie , chociaz bylam sceptyczna, na analize kolorystyczną. Czyli czy ja wiosna, lato, jesień czy zima. I ja, która myslalam, żem ciepła jesien ( bo jesień to ciepła paleta kolorów ), okazałam się latem - a to chłodna . I kiedy poprzymierzałam te wszystkie chustki, to nie mialam wątpliwosci, że nie powinnam nosić niczego z cieplym , żółtym pigmentem, tylko z niebieskim. Wszystkie kolory moga być ok, bo moga być w wersji i takiej i takiej. Nadal nosze czerwienie, ale teraz wiem, jakich szukać. Włosy też zmieniałam
kolorystycznie, bo mialam za ciepłe - takie cieple rude. Buczuś i pozostale Plameczki - jeżeli macie mozliwość, to sobie zafundujecie taką analizę.

Buczuś - ja tez nie lubie pasemek.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-14 o 10:46
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:51   #4186
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A ja w zeszłym roku, na wiosnę, przy okazji jakiejs z mojej form prac, załapałam sie , chociaz bylam sceptyczna, na analize kolorystyczną. Czyli czy ja wiosna, lato, jesień czy zima. I ja, która myslalam, żem ciepła jesien ( bo jesień to ciepła paleta kolorów ), okazałam się latem - a to chłodna . I kiedy poprzymierzałam te wszystkie chustki, to nie mialam wątpliwosci, że nie powinnam nosić niczego z cieplym , żółtym pigmentem, tylko z niebieskim. Wszystkie kolory moga być ok, bo moga być w wersji i takiej i takiej. Nadal nosze czerwienie, ale teraz wiem, jakich szukać. Włosy też zmieniałam
kolorystycznie, bo mialam za ciepłe - takie cieple rude. Buczuś i pozostale Plameczki - jeżeli macie mozliwość, to sobie zafundujecie taką analizę.

Buczuś - ja tez nie lubie pasemek.
jak wroce do domu,powyciagam wszystkie chustki i popatrze jaka ja pora roku.Pewnie zima jestem

a to na Masimkowych linkach znalazlam.Na baterie Krulig cos wymyslil
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...d=1213&lang=pl
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:52   #4187
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

DLA ZABAWY:


1.przejdz˝ na poniższą stronę(kliknij link i poczekaj chwilkę aż się zaladuje)
[www.tatuagemdaboa.com.br]
2.wpisz swoje imię w pierwszą linię
3.wpisz swoje drugie imię, ksywe lub nazwisko w drugÂą linię ( najlepiej małymi literami)
4.Trzecią i czwartą linię pomiń
5.nacisnij "Visualizar"
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 10:55   #4188
joannaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 39
GG do joannaku
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

dziewczyny. rozpoczynam III tydzien cosmelanu2 od jutra na raz dziennie przechodzę ( a własciwie nocnie) , ale potrzebuje waszej porady. Okolice oczu mam wybitnie niewyjsciowe, podpuchniete mimo ze pod same rzęsy sie cosmelanię. czym te miejsca naozic zeby po ludzku wygladać.
joannaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:01   #4189
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
DLA ZABAWY:


1.przejdz˝ na poniższą stronę(kliknij link i poczekaj chwilkę aż się zaladuje)
[www.tatuagemdaboa.com.br]
2.wpisz swoje imię w pierwszą linię
3.wpisz swoje drugie imię, ksywe lub nazwisko w drugÂą linię ( najlepiej małymi literami)
4.Trzecią i czwartą linię pomiń
5.nacisnij "Visualizar"
dobre to, z tym tylkiem doskonale


joanaku to mamy ten sam problem

Sagus [B[/B] skonczylas sprzatac?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-14 o 11:04
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 11:04   #4190
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=buczacza;9711760]dobre to, z tym tylkiem doskonale


tak dla usmiechu
dupcia mnie juz od siedzenia boli ide po herbatke mietową
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:04   #4191
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witamy cię Joannaku oczy tylko podpuchnięte to normalka jak są przesuszone to nanobase Lecę pracowaćBuczuś zostaw wlosy w spokoju - do twarzy ci w tym kolorze
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:05   #4192
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzien dobry

My juz po szpitalu i badaniuAllt bra-powiedziala lekarkaNastepna kontrol za 6miesiecy.
Wpadlam sie przywitac i wypic z Wami kawusie.Zaraz uciekam,wczorajsze sprzatanie mnie wola

Buczus jak zdrowie i samopoczucie?Trang juz zaczela
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:07   #4193
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzień Dobry Cosmitki
Przywitam się tylko, i nadrobię zaległości w czytaniu. Polazłam do szpitala z twarzą Daty, patrzyli dziwnie..trudno, drutu z nóżki się pozbyłam, na żywca co prawda, bo okazało się, żeby dostać znieczulenie, muszę się położyć w szpitalu na 1 dobę, a ja nie byłam na to przygotowana, nie miałam ze sobą cosm2, więc wolałam tortury.
Jestem 5dzien na cosm2 i łuszczę się,szczypie tylko przez 5 min, ale nic więcej i dalej tłusta gęba
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:08   #4194
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

Sagus [B[/b] skonczylas sprzatac?
Rano ogarnelam troche,pozniej szpital,a teraz mnie odkurzanie czeka
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:08   #4195
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

My juz po szpitalu i badaniuAllt bra-powiedziala lekarkaNastepna kontrol za 6miesiecy.
Wpadlam sie przywitac i wypic z Wami kawusie.Zaraz uciekam,wczorajsze sprzatanie mnie wola

Buczus jak zdrowie i samopoczucie?Trang juz zaczela

Trang to nazwisko? imie?
ja tez mam pania antetke młoda i szybka
okien sama nie myłam juz chyba z 8 lat
dobrze miec pomocna dłoń
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-11-14 o 11:10
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:12   #4196
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

[quote=kamilia;9711586]A ja w zeszłym roku, na wiosnę, przy okazji jakiejs z mojej form prac, załapałam sie , chociaz bylam sceptyczna, na analize kolorystyczną. Czyli czy ja wiosna, lato, jesień czy zima. I ja, która myslalam, żem ciepła jesien ( bo jesień to ciepła paleta kolorów ), okazałam się latem - a to chłodna . I kiedy poprzymierzałam te wszystkie chustki, to nie mialam wątpliwosci, że nie powinnam nosić niczego z cieplym , żółtym pigmentem, tylko z niebieskim. Wszystkie kolory moga być ok, bo moga być w wersji i takiej i takiej. Nadal nosze czerwienie, ale teraz wiem, jakich szukać. Włosy też zmieniałam
kolorystycznie, bo mialam za ciepłe - takie cieple rude. Buczuś i pozostale Plameczki - jeżeli macie mozliwość, to sobie zafundujecie taką analizę.

Kamilka napisałaś to o czym i ja myślałam.Nasze eksperymenty nie mają sesnsu.Trzeba poruszać się w kolorach i barwach,które nam pasują.Ja drogą dedukcji wywnioskowałam,że jestem mieszanką lata i zimy i pasuję mi to co chłodne i trochę brudne.Uwielbiam borda,bakłazany,brudne róże,fiolety,brązy.Nienaw idzę natomiast czarnego bo on dodaje mi lat i sprawia,że jestem bez wyrazu.Niestety w sklepach to co najładniejsze i eleganckie to własnie czarne .O przysłowiowej małej czarnej mogę zapomnieć.Może być mała ale nie czarna.I jeszcze jedno im klasyczniej tym lepiej.Żadnych falbanek,dużych wzorów i krzyczących kolorów.

Ale Buczka w tej czerni to co innego.Od razu widać,że babeczka z charakteremPsycholo gowie mówią,że męzczyznom podobają się blondynki,ale żenią się z brunetkami bo utożsamiają się im z inteligencją.
Blondyneczki

Iv ja też chce takie okulary


Jeśli mówimy już o zlocie to wychodzi mi,że najlepiej będzie spotkać się w pobliżu Ivonki bo ona mieszka w centrum i do niej będzie nam wszystkim najbliżej.Iv cieszysz się,że wprosimy się do ciebie ?


Masima dzięki za wykład

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-11-14 o 11:41
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:20   #4197
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masimcia to co pod oczy?


moj idol
Buczka to Twój brat
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:21   #4198
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Megusiu dziekuje

No widzicie blondysie co Megi napisala.Nadajec ie sie na szybki numerek,a czarna buczka do dyskusji.To juz nie wiem co lepsze

Sagus ale mi przypomnialas.Trang (to imie) nie podchodzi do telefonu,a ja gabeczke nie schowalam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:26   #4199
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Megusiu dziekuje

Sagus ale mi przypomnialas.Trang (to imie) nie podchodzi do telefonu,a ja gabeczke nie schowalam
Boi sie telefonuNie doczytalam wczorajszych,wieczornych plotek.Moze pozniej
Teraz uciekam i jesli wejde na forum,prosze mnie stad wykopac i zagonic do sprzatania
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 11:29   #4200
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś - sama nie ustalisz kolorystyki. Na moje oko, faktycznie Tobie pisane chłodne kolory czyli nie rudy, bo on z żółtym , tylko co najwyzej miedziany jakiś odcień. wiesz, - poprzymierzaj gdzieś peruki .. I przede wszystkim najpierw ustal podział na to, czy chlodne czy ciepłe, a potem kombinuj co dalej.

Megi - ta wizazysta rzekła,że dla mnie czarny to ma być jedynie granat. ale ja lubię czarny więc dodaję do niego kolory - chustkę , szal, kolczyki itp.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.