Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 11:14   #3781
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dołączam ze słaba kawusią.

Callme chciałam Ci wysłać fotosy ale cos mi poczta szwankuje i wogóle załącznika nie mogę dodać. Spróbuje później.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 11:49   #3782
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej piekności
Co za upalny i niestety słoneczny dzień u mnie , filtr, czapka,okulary czyli niezbędnik poszedł w ruch. Na noc posmarowałam się cosm2 i bardzo dziś jestem różowa jak prosiątko.Mija juz prawie 3 miesiąc,smaruje się teraz tylko 2x w tyg i nadal po każdej aplikacji jestem bordowa.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 12:43   #3783
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam wszystkie piękne panie,
cate załącznik doszedł, bardzo ładny załącznik;-))), odesłałam swój...
Ja po cosm2 jestem różowutka jak świnka Peppa lub jej brat George do wyboru ;-))))))). Skóra schodzi mniej, nie wiem czy już tak będzie (oby), czy to tylko przerwa przed kolejnym łuszczeniem.
Vivaxyz, jak długo się łuszczyłaś używając cosm2??? Czy buzia się w koncu przyzwyczaja i po aplikacji cosm2 jest "jedynie" różowa??
Moja buzia mocno przesuszona, ściągnięta, ale na razie hydrovital stosuję tylko w nagłych przypadkach.
Vivaxyz czy Ty kładziesz cosm również wokół oczu?? Bo ja od dzisiaj odpuszczam, trochę zeszło mi naskórka, ale ogólnie to mam strasznie wokół oczu napiętą skórę i mocno podrażnioną, boję się, że sobie bubę zrobiłam ;-(((
a tak w ogóle to pozdrawiam serdecznie
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 15:13   #3784
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez callmedaisy Pokaż wiadomość
witam wszystkie piękne panie,
cate załącznik doszedł, bardzo ładny załącznik;-))), odesłałam swój...
Ja po cosm2 jestem różowutka jak świnka Peppa lub jej brat George do wyboru ;-))))))). Skóra schodzi mniej, nie wiem czy już tak będzie (oby), czy to tylko przerwa przed kolejnym łuszczeniem.
Vivaxyz, jak długo się łuszczyłaś używając cosm2??? Czy buzia się w koncu przyzwyczaja i po aplikacji cosm2 jest "jedynie" różowa??
Moja buzia mocno przesuszona, ściągnięta, ale na razie hydrovital stosuję tylko w nagłych przypadkach.
Vivaxyz czy Ty kładziesz cosm również wokół oczu?? Bo ja od dzisiaj odpuszczam, trochę zeszło mi naskórka, ale ogólnie to mam strasznie wokół oczu napiętą skórę i mocno podrażnioną, boję się, że sobie bubę zrobiłam ;-(((
a tak w ogóle to pozdrawiam serdecznie
Callme u mnie mocne łuszczenie trwało grubo ponad miesiąc,skóra złaziłami dokładnie jak u Ciebie na fotkach, wygladałam jak zoombie
czasami były to duże płaty skóry,a czasami takie drobniusie skórki,które jeszcze bardziej mnie wnerwiały. Teraz aplikuję cosm. 2x w tyg. tylko w miejscach gdzie były plamiska, skóra jest rózowa tylko przez jeden dzień,ale po nałożeniu podkładu praktycznie nic nie widać,ja mam wrazliwą skórę,naczyniową i nadrekaktywną,wiec może dlatego u mnie nadal po aplikacji jest taka reakcja i rumień. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Callme ja nakładam cosm pod łuki brwiowe bo tam miałam też przebarwienia ,pod same oczy nie ( skoro nie miałam tam plam wolałam te miejsca zostawić w spokoju) ale musze przyznać,że właśnie plamiska pod łukami wyszły gdy pierwszy raz zrobiłam sobie cosm. 2 lata temu wcześniej ich nie miałam. Ja raczej na Twoim miejscu nie smarowałabym pod oczętami tym bardziej,że już masz podrazniona skórę.Nawilżaj,filtruj i tak na zmiane .Ja zamiat hydrovital stosowałam Iwostin bo bardziej mi służył, filtr też Iwostin bo również okazał sie super.Callme Ty masz sliczną bużkę,praktycznie bez plam więc uważaj,abys nie przedobrzyła .
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 19:50   #3785
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a ja mam doła bo plamy dalej są, a buzia w małe ranki od cosm2
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:39   #3786
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie
zamowilam drugi sloik dermamelanu i czekam na przesylke. moj plan to wysmarowac resztke z pierwszego sloika i potem wysmarowac drugi. przypomne,ze jestem miesiąc po masce.na moja tłusta cere zadzialalo to zbawiennie-zwezone pory, bardziej matowa skora, ładny jasny kolor(miewam klopoty z czerwienieniem sie i troche wzmogl to dermamelan,ale do przezycia).

i teraz mam pytanie do Was- moze powinnam byla zalozyc oddzielny watek, ale sprobuje tutaj, mzoe ktos mi doradzi. otoz po skonczeniu tego drugiego sloika chcialabym przejsc na cos innego(troche tanszego).zalezy mi na czyms, co dobrze wplywa na skore tłusta, z bliznami i przebarwieniami, a jednoczenie odmladza, zmniejsza zmarszczki i rozjasnia.myslalam o czyms z witamina A. co Wy byscie zaproponowaly na taka skore jak moja? chodzi o to,ze przegladam w internecie rozne kremy,ale nie wiem,na co ewentualnie w przyszlosci powinnam sie zdecydowac. z gory dziekuje za rady i pozdrawiam serdecznie.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 18:00   #3787
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro vit A jest fajna zwłaszcza Retin A ale każda skóra inaczej na niego reaguje choć sa różne stężenia i jest w PL niestety na receptę.Sama się nad nim zastanawiam ale mam skórę naczynkową.Poczytaj bo jest cały wątek o Retinie.

Kupiłam drugą butelkę platyny,pierwsza tak szybko mi "poszła"bo mi się niechcący część wylałaMyślałam że kupując drugą butelkę dostane jakiś rabat w końcu to nie mało kosztuje ale nie dostałam
Zobaczymy jaka teraz będzie wydajność.Ale powiem Wam że nie wiem czy ona tak działa czy to zasługa Biodermy tonującej ale moje plamiska już się tak nie rzucają w oczy,nawet ja to widzęale nie zapeszam tylko się maziam dalej.Miłego weekendu dziewczynki

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sabik71 Pokaż wiadomość
a ja mam doła bo plamy dalej są, a buzia w małe ranki od cosm2
Sabik niestety zycie nie jest sprawiedliwe ale cierpliwości...bedzie lepiej tylko musisz uzbroić się w cierpliwość
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 19:21   #3788
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uuuu a co tu tak cicho?Przecież już po wakacjach?Cati jak się czujesz?Już bliżej niż dalejMiszka nie wykręcaj się obowiązkamiIdę do wanny.Buziaki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 10:47   #3789
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Heloł laseczki,
mały ostro kopie z dnia na dzień coraz mocniej, poza plamiskami i okropną zgagą czuję się w miare dobrze
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 13:51   #3790
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzien dybry Cati ciesze sie ,ze sie dobrze czujecie oboje , oby tak dalej
pozdrowionka

sluchajcie - mam pyt. jak dlugo po otwarciu sloika z cos1 i cos 2 maja one waznosc ???? mam otwarte od kwietnia i nie wiem czy jeszcze moge ich uzyc czy lepiej wyrzucic ?
nie chcialabym sobie narobic " bajzlu " na twarzy ...
sie przymierzam do maski lub samego cos2 ...prosze o info jak ktoras wie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-14 o 15:55
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 10:48   #3791
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć Lapiel i wszystkie inne Panie,
cos2 na pewno ma termin 3 m, tak jest narysowane na słoiczku, więc pewnie ze 4 można się maziać, potem pewnie coś się utlenia i już tak nie działą jak powinien...Maska nie wiem, muszę zejść na doł do lodówki, potem dam cynk, chyba, że mnie ktoś ubiegnie

U mnie dzisiaj 12 dzień po masce...i zaczyna być widać efekty hurrraaa!!! Nie jakieś spektakularne, bo przebarwienia są, tam gdzie były, ale jakby jaśniejsze;-))
Buzia ciągle się łuszczy, ale najbardziej wokół nosa, nos i w okół ust, broda też...reszta raczej na spokojnie. Ogólnie lekko zaróżowiona po zmyciu i od razu po aplikacji cos2. Teraz 4 godziny po nałożeniu cos2 wyglądam jakbym miała bardzo niedbale nałożony podkład, naprawdę nieźle...spokojnie chodzę z synkiem na spacerki. Moja skóra jest taka, że gdyby mnie przypiliło, a musiałabym pracować, to jedynie na pierwsze 7-10 dni musiałabym wziąć urlop, przy bardzo dokłądnej aplikacji, skóra wygląda nieźle, a poza tym na dzień cos2 smaruję sie jeszcze tlko do czwartku, potem tylko na noc..
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zmykam z synkiem na spacerek

ps jak mi jeszcze bardziej zejdą przebarwienia, to za kilka dni wkleję fotki
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 11:22   #3792
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Superaśnie CALLME że widzisz efekty. Miejmy nadzieję że każda z nas będzie miała kiedyś wyśnione lico.
Ja jeszcze 2 mce i zaczynam ostrą walkę. W razie niepowodzenia wysmaruję buzie ACE Nie mogę juz patrzeć na tego mojego paskudnego ryjka
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 11:32   #3793
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Heloł laseczki,
mały ostro kopie z dnia na dzień coraz mocniej, poza plamiskami i okropną zgagą czuję się w miare dobrze
Wow jak masz zgagę to Szymek bedzie miał śliczne włoskina noc pij mleko i nie śpij na płasko to przy zgadze pomaga
Ja tez myślałam już o ACEale mi przeszło
Call super oby nie wróciły
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 14:22   #3794
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanuś to w takim razie Szymek będzie miał kręcone loki do kostek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:37   #3795
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka wszystkimCati probuj Mante w tabletkach,mnie pomagały tylko one..a obydwoje miednicowo położeni tak mi dawali popalic z tym uciskiemCame cieszę sie razem z Tobą ze blaknieszkobieto..wle j fotosyz Pietruchą poproszęCati ja tez chce Ciebie zobaczyćSzatanko biegasz?bo mie zapał słabnie..uf..Ściskam Was wszystkie cieplutko
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:49   #3796
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dobry wieczorek

Call dzieki za info , wlasnie cos2 nalozylam na gebuche , zobaczem rano co bedzie , jak nadal dziala to bede rozowa w najlepszym razie a max czerwono-buracza tak dziala na mnie sam krem niestety ....o masce to juz nie wspomne bo niemile sa to wspomnienia ;(....
Cati - Ty masz sliczne lico ...Michell wierz mi na slowo , widzialam te laseczke mila ...

pozdrowka mile panie i nocki dobrej, ide spac bo na ryjek padam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:00   #3797
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelko latam bo dziewczyna u mnie w pracy skręciła nogę i teraz pracuję codziennie
Cati to Szymkowi bedziemy warkocze zaplatać
Wiecie co....chciałam kupić Retin A i sie okazało ze ten najsłabszy już wycofali z produkcjia boje się tego silniejszegoRoc z retinem ponoć mało pomaga,Vichy chyba też a ja już bym chciała się zacząć pozbywać zmarchBuziaki:cm ok:
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 11:15   #3798
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi na tych zdjęciach nie mam plam bo wtedy jeszcze nie miałam. Teraz uciekam przed aparatami.

Miszka wysłałam Ci namiaros na privie. A jak rodziłaś? w końcu się ułozyło główką czy miałaś cesarkę?

Pozdrawiam słonecznie z małą słaba kawusią
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:27   #3799
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny,co wiecie o produktach retinol, producent environ oraz azelac żel złuszczający, producent mediderma?
interesuje mnie ich dzialanie na skore tłusta i blizny. moze ktoras z Was uzywala?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 16:48   #3800
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A ja mam jednego kłeszczona czy któras z Was używała kremu ze śluzem ślimaka? Podobno tez rozjaśnia przebarwienia
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:56   #3801
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej , Cati ja uzywalam kremika ze slimaczka ale do rak - smierdzial , nic wiecej w tym temacie nie pomoge ....
ostatnio kupilam krem na przebarwienia z Collistara - szkoda kasy , po ponad 2 tyg zadnej poprawy a krem juz sie konczy (koncentrat- 15ml tylko )...
juz sie nie skusze na zadne wybielacze w kremach czy serum bo to nie ma senu , zaden i tak nie dziala, za slabe sa !;( ....

pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:20   #3802
Ani18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Angry Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
A ja mam jednego kłeszczona czy któras z Was używała kremu ze śluzem ślimaka? Podobno tez rozjaśnia przebarwienia
Cati ja smarowałam twarz tym kremem ale mi nic nie rozjaśnił!!uważam,że szkoda kasy na niego.Teraz jestem już 2 i pół miesiąca po dermamelanie i jest ok.Plamy w większości zniknęły-chociaż ja widzę cień jednej na czole-ale tylko ja!!!!Mam nadzieję,że nie wrócą brrr.Pozdrowionka
Ani18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 07:21   #3803
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek o! jestem pierwsza dzis z kawusia

smaruje cos2 na noc , od wczoraj , sprawdze czy cosik zdziala na mojej gebusi bez nalozenia maski ....

milej pracy , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:10   #3804
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lapuśdołaczę sie z kubkiem..jejku jak dobrze miec wolne i sie wyspać
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:11   #3805
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
A ja mam jednego kłeszczona czy któras z Was używała kremu ze śluzem ślimaka? Podobno tez rozjaśnia przebarwienia
Cati mam dwa słoiczki kremu ze sluzu slimaka, jeden z usa , a drugi jakis hiszpański. Przez jakis czas stosowałam, efekt zerowy nic sie nie rozjasniło ,ale muszę przyznac ,że dość fajnie napinał skórę. Moim zdaniem szkoda kasy. Moje plamiska muszę potraktować z "grubej rury" takie slimaczki na mnie nie działają. Dzis własnie zmyłam rano cosm2 i jestem mega czerwona, moja skóra chyba nigdy nie bedzie przechodzic łagodniej tych aplikacji, a to juz 3 miesiąc ech.......

Dzień doberek wszystkim
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:08   #3806
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No to dupcia blada z tym slimakiem.
Wczoraj mnie zaczepiła jedna babka i powiedziała że jej siostrze ten krem pomógł na plame hormonalną pociążową.
W takim razie zostaje mi cosmelan u dr osadowskiej lub pigma.

Oczywista dołączam ze słabą kawusią
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:08   #3807
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynkiJak to dobrze ze nie kupiłam tego kremu ze ślimaka jak są takie zerowe efekty.
Za to dziś cudem kupiłam Retin A i będę sie retinować choć się boję bo podobno to ciężki kaliberale będę uważaćPodobno vitaminka A też odplamia....pożyjemy....z obaczymy....
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:33   #3808
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Exclamation Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati , mysle ,ze najlepiej jak sie skusisz na cosmelan , to zdaje sie jedyny skuteczny srodek , co prawda najdrozszy ale i efekty daje najlepsze , choc nie na stale niestety i to jest jego feler ....
ale jak wiesz po laserze czy kwasach tez plamy wracaja a i czesto laser lub kawsy sa poprostu na niektore plamiska za slabe i nie usuwaja ich do konca a cosmelan - (mowie o pelnym zabiegu z maska) usuwa plamy w NIEMAL 100%... ..u mnie osobiscie usunal dwukrotnie w 100%
tak sie przymierzam do 3 razu , poki co przez 2 kolejne tyg daje szanse samemu cos2 ,od 2 dni smaruje na noc .... jak po tym czasie nic nie ruszy nakladam cos1 .i plamki bankowo zejda ,adjeu ...tylko ,ze bede przez ponad mies "burakiem" a to juz mi sie mniej podoba dlatego sprobuje tym razem najpierw samym kremem plam sie pozbyc ....

pozdrawiam Ciebie i wszystkie lachony z tego forum
......................... ......................... ...........
SzatAnka - prosze o info na temat tego Retinu A, jakie masz stezenie bo wiem ,ze sa dwa lub nawet trzy rozne , masz ten najsilniejszy ??? , jakiej to firmy masz ????,
rozumiem tez , iz to tylko na recepte mozna kupic ???? udalo Ci sie u nas dostac czy musialas za granica kupic ?

i napisz prosze za jakis czas jak i CZY to dzialajet na plamy , oprocz tego ,ze cudownie odmladza bo to juz wiem ,ze ten specyfik pieknie dziala na zmarchy , rowniez na rozstepy i ogolnie odmladza no i cena chyba nie zwala z nog co tez wazne ...
ile mozna wciaz na te "gebusie" inwestowac ....fajnie jak sie trafi taniego i skutecznego ...prawdziwe szczescie i rzadko sie trafia ...no przynajmniej mnie
......................... .................

Ja z kolei siem przymierzam do zakupu mikrokapsulek z retinolem z Filorgi , maja stezenie o,1% , jest tez jedna super opinia na wizazu , kto zainteresowany niech poczyta...

a moze ktoras tego uzywala i napisze czy warto kase na to wydac ????
10 ampulek kosztuje ok 350zl zatem warto by opini przed zakupem zasiegnac .....bede wdzieczna za jakiekolwiek info co by nie byc krolikiem doswiadczalnym ...tak mysle najpierw zrobic High peel z tej firmy a potem ampuleczki uzywac , razem koszt jakies 650zl zgroza !....a jak nic nie zadziala i nadal .... sie pochlastam

I JESZCZE JEDNO MILE PANIE - WLASNIE ZNALAZLAM NOWE
( bynajmniej -nowe dla mnie ) 2 PRODUKTY FIRMY MESOESTETIC NA PLAMISKA A MIANOWICIE :
Mesoestetic - Radiance serum intensive ORAZ Mesoestetic - Melanogel antispot cream
I TERAZ JU JESTEM CALA POZAMIATANA .....
ktoras zna ? cosik wie , uzywa lub uzywala moze ???? please mowicie ....

cos chce kupic by sie odmladzac i przy okazji i odplamic troszku moze ale juz sama nie wiem w co zainwestowac ...

ciao

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:21 Powód: dopisek , info
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 19:44   #3809
milena123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej jest tu ktoś w wieku 21-24lat z przebarwieniami na twarzy??słoneczne
milena123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 21:46   #3810
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Cati , mysle ,ze najlepiej jak sie skusisz na cosmelan , to zdaje sie jedyny skuteczny srodek , co prawda najdrozszy ale i efekty daje najlepsze , choc nie na stale niestety i to jest jego feler ....
ale jak wiesz po laserze czy kwasach tez plamy wracaja a i czesto laser lub kawsy sa poprostu na niektore plamiska za slabe i nie usuwaja ich do konca a cosmelan - (mowie o pelnym zabiegu z maska) usuwa plamy w NIEMAL 100%... ..u mnie osobiscie usunal dwukrotnie w 100%
tak sie przymierzam do 3 razu , poki co przez 2 kolejne tyg daje szanse samemu cos2 ,od 2 dni smaruje na noc .... jak po tym czasie nic nie ruszy nakladam cos1 .i plamki bankowo zejda ,adjeu ...tylko ,ze bede przez ponad mies "burakiem" a to juz mi sie mniej podoba dlatego sprobuje tym razem najpierw samym kremem plam sie pozbyc ....

pozdrawiam Ciebie i wszystkie lachony z tego forum
......................... ......................... ...........
SzatAnka - prosze o info na temat tego Retinu A, jakie masz stezenie bo wiem ,ze sa dwa lub nawet trzy rozne , masz ten najsilniejszy ??? , jakiej to firmy masz ????,
rozumiem tez , iz to tylko na recepte mozna kupic ???? udalo Ci sie u nas dostac czy musialas za granica kupic ?

i napisz prosze za jakis czas jak i CZY to dzialajet na plamy , oprocz tego ,ze cudownie odmladza bo to juz wiem ,ze ten specyfik pieknie dziala na zmarchy , rowniez na rozstepy i ogolnie odmladza no i cena chyba nie zwala z nog co tez wazne ...
ile mozna wciaz na te "gebusie" inwestowac ....fajnie jak sie trafi taniego i skutecznego ...prawdziwe szczescie i rzadko sie trafia ...no przynajmniej mnie
......................... .................

Ja z kolei siem przymierzam do zakupu mikrokapsulek z retinolem z Filorgi , maja stezenie o,1% , jest tez jedna super opinia na wizazu , kto zainteresowany niech poczyta...

a moze ktoras tego uzywala i napisze czy warto kase na to wydac ????
10 ampulek kosztuje ok 350zl zatem warto by opini przed zakupem zasiegnac .....bede wdzieczna za jakiekolwiek info co by nie byc krolikiem doswiadczalnym ...tak mysle najpierw zrobic High peel z tej firmy a potem ampuleczki uzywac , razem koszt jakies 650zl zgroza !....a jak nic nie zadziala i nadal .... sie pochlastam

I JESZCZE JEDNO MILE PANIE - WLASNIE ZNALAZLAM NOWE
( bynajmniej -nowe dla mnie ) 2 PRODUKTY FIRMY MESOESTETIC NA PLAMISKA A MIANOWICIE :
Mesoestetic - Radiance serum intensive ORAZ Mesoestetic - Melanogel antispot cream
I TERAZ JU JESTEM CALA POZAMIATANA .....
ktoras zna ? cosik wie , uzywa lub uzywala moze ???? please mowicie ....

cos chce kupic by sie odmladzac i przy okazji i odplamic troszku moze ale juz sama nie wiem w co zainwestowac ...

ciao
Lapi ja mam 0.05.Jest jeszcze 0.01 więc silniejszy.Mam go teraz na twarzy i przyznam ze boję się efektów bo to silny srodek złuszczający i ponoć strasznie skórę wysusza ale jak już przejdzie się linienie i dobrze będzie nawilżać to cuda zdziała.Słyszałam że na plamiska też działa ale mnie głównie o zmarchy chodzi. http://www.biochemiaurody.fora.pl/retinoidy,4/ poczytaj sobie bo warto
Kupiłam cudem bo go wycofująNaściem niałam farmaceutce że to już moje drugie opakowanie a ze poczytałam wcześniej o różnych specyfikach z vit A więc Pani popatrzyła na mnie z uznaniem że chyba wiem o czym mówięZapłaciłam 36 zł
Właśnie poczytałam co piszą w necie o tym Retinie i.............broń Boże nie wierz we wszystko co piszą!!!Napisali zeby smarować nim twarz DWA razy dziennie.........Matko... ....dziewczyny na forum piszą żeby zacząć od dwóch razy w tygodniu i to cieniutką warstewką...przecież on pali skóręzanim zaczniesz poczytaj wątki o tym....to ważne.
Na rozstępy jest inny specyfik-Saliderm.Dziewczyna pisała ze jak posmarowała wieczorem brzuch to rano ściągnęła płat skóry z niego....musze o nim poczytać
Buziaki na dobranoc
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.