Moja metamofoza - doradźcie. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 18:05   #841
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Fajnie jestes ubrana i ladny lakier na pazurkach ale odcien szminki zbyt intensywny - zamienilabym na jakis jasniejszy brudny roz i byloby super. Masz zamiar kontynuowac z pasemkami?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:38   #842
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Wszystko super, ladne wloski, styl tez ok Jedyne co mi nie pasuje, to to, ze ta koszulka jest zdecydowanie za dluga/za bardzo zciagnieta na dol i zaburza proporcje O wiele lepiej byloby gdyby siegala do lini biodra - tak mniej wiecej polowy rozporka

Lakier do paznokci do stroju nie pasuje, ale tu sie nie ma co czepiac - mi tez sie nie chce malowac paznokci dzien w dzien I fakt, lepiej stawiac na kolory uniwersalne, ktore pasuja do wszystkiego, ale nie zawsze sie da

Ogolnie - swietna metamorfoza
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 09:49   #843
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

mi tez od razu rzucil sie odcien szminki jest za czerwony za ostry przy czym twoje ustka traca na wielkosci ... ogolnie to ja bym na twoim miejscu nie uzywala szminki nie lepiej zamienic ja na jakis blyszczyk badz balsamik do ust ja nie maluje ust wogole stawiam na makijaz oka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 10:51   #844
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi tez od razu rzucil sie odcien szminki jest za czerwony za ostry przy czym twoje ustka traca na wielkosci ... ogolnie to ja bym na twoim miejscu nie uzywala szminki nie lepiej zamienic ja na jakis blyszczyk badz balsamik do ust ja nie maluje ust wogole stawiam na makijaz oka
Ja na co dzień też nie maluje ust (chociaż ostatnio kupiłam świetny kokosowy błyszczyk i z avonu zamówiłam pudrowo-różową szminkę, z których to jestem zzadowolona) - czerwona szminka na zdjęciu to wybryk, który zdarza mi się około dwa razy w roku - na zdjęciach, ponieważ była to planowana sesja.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Fajnie jestes ubrana i ladny lakier na pazurkach ale odcien szminki zbyt intensywny - zamienilabym na jakis jasniejszy brudny roz i byloby super. Masz zamiar kontynuowac z pasemkami?
To sesja planowana i stąd ta czerwona szminka, na co dzień preferuję no makeup ust lub pudrową szminkę lub kokosowy błyszczyk (w porywach braku czasu pomadkę ochronną). Tak, mam zamiar kontynuować, ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektu.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Wszystko super, ladne wloski, styl tez ok Jedyne co mi nie pasuje, to to, ze ta koszulka jest zdecydowanie za dluga/za bardzo zciagnieta na dol i zaburza proporcje O wiele lepiej byloby gdyby siegala do lini biodra - tak mniej wiecej polowy rozporka

Lakier do paznokci do stroju nie pasuje, ale tu sie nie ma co czepiac - mi tez sie nie chce malowac paznokci dzien w dzien I fakt, lepiej stawiac na kolory uniwersalne, ktore pasuja do wszystkiego, ale nie zawsze sie da

Ogolnie - swietna metamorfoza
Bardzo dziękuję. Kolor paznokietków rzeczywiście nie do końca pomalowany, ale nie zawsze mam czas, by przed wyjściem zmienić kolor paznokci - zazwyczaj zmieniam około dwóch razy w tygodniu, po prostu kiedy lakier odpryskuje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 10:53   #845
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

skoro nie na codzien to ok
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 10:58   #846
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Julia, jak Ci sie nie chce bawic w oleje kup sobie odzywke albo maske z olejkami co? Bo te wlosy nadal suche, a jak chcesz dalej isc w pasemka to bedzie masakra jak ich nie podratujesz. I jakas mgielke bez splukiwania - gliss kury sa ok. Cos co Ci bedzie caly dzien wlosy odzywiac.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 11:30   #847
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Julia, jak Ci sie nie chce bawic w oleje kup sobie odzywke albo maske z olejkami co? Bo te wlosy nadal suche, a jak chcesz dalej isc w pasemka to bedzie masakra jak ich nie podratujesz. I jakas mgielke bez splukiwania - gliss kury sa ok. Cos co Ci bedzie caly dzien wlosy odzywiac.
Ok - już się kiedyś zastanawiałam nad tymi mgiełkami z gk .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 17:47   #848
pelasia91
Przyczajenie
 
Avatar pelasia91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Jak dla mnie to super tak wyglądasz!
pelasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 18:27   #849
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

ślicznie wyglądasz, kolor włosków super 3cie mi się najbardziej podoba, ładnie Ci w takich ciemno karmelkowych włosach
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:01   #850
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Oooo ja też jestem na tak! Ślicznie Ci
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:09   #851
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze - włoski nadal odżywiam i nie wyglądają jakoś bardzo źle . Wczoraj wpadłam na pewien pomysł i dzisiaj zupełnie inaczej się uczesałam - załączam zdjęcia - zmieniłam przedziałek i podpięłam pod spód część włosów - zawsze mi się podobały takie fryzury. Znajomym się podobało a Wy co sądzicie, kochane? Zawsze to jakaś odmiana.

PS Wybaczcie bardzo nienaturalne światło, ale zdjęcia robione wczoraj późnym wieczorem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 16:32   #852
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze - włoski nadal odżywiam i nie wyglądają jakoś bardzo źle . Wczoraj wpadłam na pewien pomysł i dzisiaj zupełnie inaczej się uczesałam - załączam zdjęcia - zmieniłam przedziałek i podpięłam pod spód część włosów - zawsze mi się podobały takie fryzury. Znajomym się podobało a Wy co sądzicie, kochane? Zawsze to jakaś odmiana.

PS Wybaczcie bardzo nienaturalne światło, ale zdjęcia robione wczoraj późnym wieczorem.
uważam że ta fryzura jest ok makijaz i kolczyki nie...
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:41   #853
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
uważam że ta fryzura jest ok makijaz i kolczyki nie...
Jeszcze brakuje jednego wielkiego koła na dole .
Ogólnie - nie preferuję już takiego makijażu, ale wczoraj była rockowa sesja wieczorową porą i się ostał... .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:50   #854
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

fryza ok
co do kolczykow to moze by jakies delikatniejsze ladniej wygladaly w tych dziurkach..nie mam nic przeciwko -sama mam w nochalu..jednak co za duzo nawieszane to po prostu za duzoladniej to wyglada jak sa wszystkie takie same jakies male delikatne no i nie lubie wiszacych lancuszkow przy kolczykach jakos tak mam...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:43   #855
Galaksja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 162
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze - włoski nadal odżywiam i nie wyglądają jakoś bardzo źle . Wczoraj wpadłam na pewien pomysł i dzisiaj zupełnie inaczej się uczesałam - załączam zdjęcia - zmieniłam przedziałek i podpięłam pod spód część włosów - zawsze mi się podobały takie fryzury. Znajomym się podobało a Wy co sądzicie, kochane? Zawsze to jakaś odmiana.

PS Wybaczcie bardzo nienaturalne światło, ale zdjęcia robione wczoraj późnym wieczorem.
Bardzo mi się podoba taka fryzurka, wyglądasz seksownie i tak drapieżnie
__________________




Galaksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:59   #856
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Tak więc we wtorek będą trzy tygodnie, odkąd byłam odnowić pasemka, załączam zdjęcia . Mam teraz taką blondomiedź połączoną z brązem. Kondycja włosów średnia, ale nadal stosuję specjalne szampony, odżywki i olejki no i ostatnio często wiążę włosy a grzywkę zostawiam lekko pofalowaną - zdarzają mi się nawet tygodniowe odstępy od prostowania, więc spory sukces. Zdjęcia z sesji, więc przepraszam za dziwne ujęcia, czy sukienkę . Na co dzień preferuję ubrania w kolorze zgaszonego granatu. Przełamałam się też i noszę rurki i legginsy (gładkie czarne lub granatowe w panterkę), ale oczywiście w połączeniu z tuniką.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:01   #857
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Aha - co do makijażu, na co dzień polubiłam szary cień na górnej powiece + czarna, ostro zakończona kredka. Praktyka czyni mistrza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 20:20   #858
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

a ja znowu powiem, ze nic si enie zmienilas.
oprocz tego, ze we wrzesniu juz kolor byl okej i widzialam cien szansy, na ich marne zycie, ale patrzac na terazniejszy kolor nie chce mowic jak wlos wyglad aporowato, wysuszony, polamany.
Przyhamuj z tym rozjasnianiem?
styl okej
makijaz jak dla mnei zdecydowany, ale jak mowisz ze codziennie malujesz sie lekko
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 20:58   #859
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

No niestety podobnie jak caat uwazam, ze musisz sie bardziej wysilic z regeneracja wlosow bo wygladaja na bardzo suche. Wyblakle pasemka tez im zycia nie dodaja ale na razie kolorystycznie zostaw jak jest, albo jakas odzywke podkreslajaca kolor brazowy dorzuc do regularnej pielegnacji. Probowalas w koncu tego glisskura? Wlosow nie wyleczy ale wygladzi i optycznie uzdrowi fryzure. Fajnie, ze zrezygnowalas z tej silnej czerwieni na ustach, ale oczy nadal za ciemno i troche niestarannie pomalowane (albo przy zdjeciach sie roztarly) - ja bym Ci polecala jasne kolory - masz subtelny typ urody i makijaz na zasadzie silnych kontrastow nie do konca Ci sluzy. Moze nastepnym razem zamiast pasemek jakas regeneracja profesjonalna? Ja to bym Cie widziala w soczystym jednolitym srednim brazie i wlosach za lopatki lekko pofalowanych.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 09:09   #860
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

no wiec wypowiem sie co do makijazu szkoda ze malujesz sie ciemnymi cieniami one maja to do siebie ze sie scieraja odbijaja na powiece chyba ze sa to jakies profesjonalne kredka ciemna moze byc ale po co do tego ciemny cien niewiem moze chcesz wygladac na starsza co w tym przypadku ci sie udaje blada buzka plus pomalowane na ciemno oczy wygladasz jak chora ...a ja chce zeby bylo swiezo dziewczeco
co do stylu ubran to dobrze ze polubilas rurki chociaz jeden element jest dobry co do reszty stylu nie wypowiem sie bo kazdy ma inny podobaja mi sie inne rzeczy tobie inne narzucic stylu nikomu nie mozna
no i wloski nakladaj maski w miare czesto jak mozesz mowie o tych sklepowych bo podejrzewam ze te domowe juz slabo dzialaja( wiem to po sobie ) uwazaj z rozjasnianiem czestym bo zapewne robisz to rozjasniaczem dlatego wloski sie sianuja po nim krusza

no i czekam na dalsze pozytywne zmiany
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:59   #861
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Kurcze, nie obraz sie, ale moim zdaniem strasznie Cie te pasemka + makijaz postarzyly Na wczesniejszych zdjeciach wygladalas duzo fajniej ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 11:41   #862
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a ja znowu powiem, ze nic si enie zmienilas.
oprocz tego, ze we wrzesniu juz kolor byl okej i widzialam cien szansy, na ich marne zycie, ale patrzac na terazniejszy kolor nie chce mowic jak wlos wyglad aporowato, wysuszony, polamany.
Przyhamuj z tym rozjasnianiem?
styl okej
makijaz jak dla mnei zdecydowany, ale jak mowisz ze codziennie malujesz sie lekko

Niestety, nadal zniszczone jak cholera, chociaż prostownicę praktycznie odstawiłam i nakładam codziennie różnego rodzaju odżywki... Nie rozjaśniałam. Fryzjer, odnawiając pasemka, nałożył blond farbę.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
No niestety podobnie jak caat uwazam, ze musisz sie bardziej wysilic z regeneracja wlosow bo wygladaja na bardzo suche. Wyblakle pasemka tez im zycia nie dodaja ale na razie kolorystycznie zostaw jak jest, albo jakas odzywke podkreslajaca kolor brazowy dorzuc do regularnej pielegnacji. Probowalas w koncu tego glisskura? Wlosow nie wyleczy ale wygladzi i optycznie uzdrowi fryzure. Fajnie, ze zrezygnowalas z tej silnej czerwieni na ustach, ale oczy nadal za ciemno i troche niestarannie pomalowane (albo przy zdjeciach sie roztarly) - ja bym Ci polecala jasne kolory - masz subtelny typ urody i makijaz na zasadzie silnych kontrastow nie do konca Ci sluzy. Moze nastepnym razem zamiast pasemek jakas regeneracja profesjonalna? Ja to bym Cie widziala w soczystym jednolitym srednim brazie i wlosach za lopatki lekko pofalowanych.
Też chciałabym mieć takie włosy - http://images.buddytv.com/articles/i...ter-photos.jpg , ale niestety daleka droga do tego. Czerwonej szminki używam może ze trzy razy w roku, bo jakoś nieciekawie się w niej czuje, a makijaż na zdjęciach jest nieciekawy, ponieważ znajoma malowała mnie eyelinerem i nie zdążył do końca wyschnąć - odbił się więc jakże uroczo na górnej powiece.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kurcze, nie obraz sie, ale moim zdaniem strasznie Cie te pasemka + makijaz postarzyly Na wczesniejszych zdjeciach wygladalas duzo fajniej ...
Nie obrażam się. Moja starsza przyjaciółka uważa, że dużo lepiej mi w pasemkach, niż w czerni. Ja w sumie też się dobrze czuję w tych pasemkach, chociaż chciałabym, żeby włosy były zdrowsze. Na odmładzanie się przyjdzie czas później, teraz nieszczególnie mi przeszkadza to, że wyglądam na dwa, czy trzy lata więcej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:31   #863
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

Nie obrażam się. Moja starsza przyjaciółka uważa, że dużo lepiej mi w pasemkach, niż w czerni. Ja w sumie też się dobrze czuję w tych pasemkach, chociaż chciałabym, żeby włosy były zdrowsze. Na odmładzanie się przyjdzie czas później, teraz nieszczególnie mi przeszkadza to, że wyglądam na dwa, czy trzy lata więcej.
Pasemka owszem - takie jak mialas na zdjeciach na bodajze moscie, na gorze strony. Czy to te same ?!?! I ja wcale nie powiedzialam, ze w czerni wygladalas lepiej ... bo nie wygladalas. I to postarzanie to nie tylko 2-3 lata wiecej, bo wygladasz (przynajmniej na zdjeciach) naprawde "nieswiezo" ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 18:05   #864
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Pasemka owszem - takie jak mialas na zdjeciach na bodajze moscie, na gorze strony. Czy to te same ?!?! I ja wcale nie powiedzialam, ze w czerni wygladalas lepiej ... bo nie wygladalas. I to postarzanie to nie tylko 2-3 lata wiecej, bo wygladasz (przynajmniej na zdjeciach) naprawde "nieswiezo" ...
Nie, to nie te same . Tamte były robione trzeciego września. Wtedy na czerń miałam nałożony rozjaśniacz i wyszły takie rude. Teraz pod koniec października poszłam aby zredukować odrosty i fryzjer nałożył mi na nie farbę blond.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:23   #865
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

farba blond nie rozjasni tak wlosa
przeciez, teraz masz wiecej tych 'pasemek' na glowie to jak on to zrobil blondem...?
moze jednak byl uzyty rozjasniac zi na to dopiero blond?

watpie zebys pamietala moje wlosy, co mialam tak zadbane, sama nie farbuje juz od pol roku, nie prostuje, pielegnuje je jak sie da i ostatnio scielam 13cm bo byly tak polamane i teraz yja i ciesze sie nimi, bo widze, wielka roznice, niewazne ze teraz mam 40cm a do moich wymarzonych mi daleko.
Ty musisz odstawic farbe, bo to tak silny detergent, ze pali Ci wlosy. Z kazdym rozjasnieniaem wygladaja coraz gorzej, wiec Twoja robota idzie na marne. Cos za cos. A podcinal Ci cos wlosow fryzjer przy ostatnim farbowaniu?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:54   #866
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
farba blond nie rozjasni tak wlosa
przeciez, teraz masz wiecej tych 'pasemek' na glowie to jak on to zrobil blondem...?
moze jednak byl uzyty rozjasniac zi na to dopiero blond?

watpie zebys pamietala moje wlosy, co mialam tak zadbane, sama nie farbuje juz od pol roku, nie prostuje, pielegnuje je jak sie da i ostatnio scielam 13cm bo byly tak polamane i teraz yja i ciesze sie nimi, bo widze, wielka roznice, niewazne ze teraz mam 40cm a do moich wymarzonych mi daleko.
Ty musisz odstawic farbe, bo to tak silny detergent, ze pali Ci wlosy. Z kazdym rozjasnieniaem wygladaja coraz gorzej, wiec Twoja robota idzie na marne. Cos za cos. A podcinal Ci cos wlosow fryzjer przy ostatnim farbowaniu?
No właśnie nałożył tylko farbę, sama byłam zaskoczona, bo jeszcze się pytałam, czy rozjaśniał a on te pasemka tylko blond farbą pokrył. Podciął mi też ze 2 cm, ale odrosty już troszkę mam, więc odrastają.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:57   #867
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

z duza iloscia % wody utlenionej pewnie to zrobil
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:18   #868
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
z duza iloscia % wody utlenionej pewnie to zrobil
Ano może, powiedział tylko, że to farba blond i nakładał raz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 12:27   #869
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Twoje włosy wyglądają niestety tragicznie, są przesuszone... Zamiast robić kolejne pasemka, nakładać kolejny kolor wybierz się na jakąś profesjonalną regenerację, bo za niedługo nie będziesz miała na co tych farb nakładać...
A w domu stosuj olejowanie np. olejem kokosowym, arganowym, a na końcówki rycyna...

Makijaż na tych ostatnich zdjęciach jest okropny... Niestaranny, kolory źle dobrane, wszystko to cię przytłacza, postarza. Ok chcesz wyglądać na starszą, ale można się lekko postarzyć i wyglądać nadal promiennie i pięknie... Zrezygnuj z tak ciemnego makijażu. Postaw na kolory!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:49   #870
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

SceneQueene, jeszcze raz przemyśl czy nie warto byłoby zgolić włosy. Wyglądają FA-TAL-NIE - szczególnie tutaj. Nie wyobrażam sobie, jak można doprowadzić włosy do takiego stanu, bo sama choć miałam już na głowie wszystkie kolory tęczy (od blondów przez rudości i brązy, aż po czarne), to moje kudły nigdy nie wyglądały tak, jak u Ciebie.
Nie chcę Cię obrażać, ale to, co masz na głowie prezentuje się, delikatnie mówiąc, okropnie. Jeśli je zgolisz, to już za pół roku, będziesz miała ładne, zdrowe, krótkie włosy, które nie będą wyglądały jak mop.
Ratuj je dopóki jeszcze są...
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.