szary tusz do rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-26, 11:56   #1
gia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 6

szary tusz do rzęs


Witam
Poszukuję szarego, pogrubiającego tuszu do rzęs. Mam zielone (ciemna zieleń) oczy i jasne włosy. Czarny tusz nie zawsze mi pasuje :/ Szukam odcienia ciemnej szarości, wiem, że kiedys miał coś takiego Rimmel w swoich tuszach pogrubiajacych, ale wycofano je ze sprzedaży i Rimmel kompletnie przestał mi pasować Będę wdzięczna za jakiekolwiek propozycje
gia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 12:09   #2
gia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 6
Re: szary tusz do rzęs

Ewentualnie mogę spróbować z brązami, jeśli szarości nie znajdę...
Czy Long Life Astora lub Cil Plume (Featherlash) L'Oreala ma takie kolorki? Zależy mi na naturalnym efekcie (lekkie pogrubienie wystarczy ).
gia napisał(a):
> Witam
> Poszukuję szarego, pogrubiającego tuszu do rzęs. Mam zielone (ciemna zieleń) oczy i jasne włosy. Czarny tusz nie zawsze mi pasuje :/ Szukam odcienia ciemnej szarości, wiem, że kiedys miał coś takiego Rimmel w swoich tuszach pogrubiajacych, ale wycofano je ze sprzedaży i Rimmel kompletnie przestał mi pasować Będę wdzięczna za jakiekolwiek propozycje
gia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 12:32   #3
gia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 6
szary tusz do rzęs

Ten temacik załozyłam juz na forum kosmetycznym, ale nie jestem do końca pewna, gdzie powinnam była go umieścić

Witam
Poszukuję szarego, pogrubiającego tuszu do rzęs. Mam zielone (ciemna zieleń) oczy i jasne włosy. Czarny tusz nie zawsze mi pasuje :/ Szukam odcienia ciemnej szarości, wiem, że kiedys miał coś takiego Rimmel w swoich tuszach pogrubiajacych, ale wycofano je ze sprzedaży i Rimmel kompletnie przestał mi pasować Będę wdzięczna za jakiekolwiek propozycje
Czy Long Life Astora, Isa Dora, Lumene lub Cil Plume (Featherlash) L'Oreala ma takie kolorki? Zależy mi na naturalnym efekcie...
gia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 14:03   #4
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Re: szary tusz do rzęs

Nie wiem jak jest z markami, które wyminiłaś, ale ja mam szary tusz do rzęs Bourjois Volume Glamour, kolor nr 41 Gris Perle. Efekt dosyć naturalny, co najwżniejsze nie osypuje się, nie rozmazuje, no chyba że przesadzisz czego nie wiem, bo zazwyczaj nakładam jedną warstwę. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 15:38   #5
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: szary tusz do rzęs

A próbowałaś zielony? Wiem to brzmi okropnie, ja zareagowałam przerażeniem jak mi kiedyś wizażystka zaproponowała taki kolorek, ale okazało się, że to wygląda bardzo fajnie. YR ma bardzo ładny kolorek, taka zieleń wpadająca w szary, właściwie na rzęsach nie widać do końca, że to zielony, ale wygląda super!
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 17:46   #6
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: szary tusz do rzęs

zobacz w YR ale nie dam glowy ze maja-takie jakies mam skojarzenie
sproboj brazowego-ja mialam i bardzo dobrze to wyglada-tez mam jasne wlosy i zielone oczy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.