Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-04-29, 15:34   #151
moniak82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1
po jakim czasie zagoi się pępek po wyjęciu kolczyka??????

hej, miałam robiony kolczyk w pepku 23 kwietnia, 27 kwietnia go wyjelam bo byl zrobiony krzywo Teraz chcialabym go znowu zrobic tylko w innym salonie. Po jakim czasie moge? prosze o pomoc. pepek wyglada dobrze, nic mi sie nie babralo, mam 2 malutkie strupki. chcialabym sie przekluc 7 maja, ale nie wiem czy to nie za szybko.
moniak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-29, 15:38   #152
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: po jakim czasie zagoi się pępek po wyjęciu kolczyka??????

miałam identyczną sytuację. u mnie chyba szybko się to zrosło, bo nie pamiętam, żeby coś było nie tak. została jednak blizna ( coś w rodzaju 3 jasnych plamek). chciałam znowu przebić, ale jaką mam gwarancje, że tym razem będzie prosto
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-29, 16:02   #153
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: po jakim czasie zagoi się pępek po wyjęciu kolczyka??????

Moniak-to za wczesnie,mysle ze powinnas zaczekac az ci sie pepek zagoi!powtornie mozesz przekluc jezeli kanal jest wyleczony(a pepek goi sie srednio 2 miesiace ale to zalezy od organizmu)ja po dwoch latach wyjelam kolczyka z pepka by powtornie przebic, ale zanim to zrobilam to odczekalam 3 miesiace.nie dam sobie glowy uciac ze tak musi byc bo nie jestem specjalista ale uwazam ze musisz zaczekac!
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-01, 16:32   #154
Dori90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 7
GG do Dori90
Re: po jakim czasie zagoi się pępek po wyjęciu kolczyka??????

Nie wiem po jakim czasie goi sie pepek po takim kolczyku ale ja bym radzila jeszcze troche pczekać. A tak na marginesie jak sie wyciagnie kolczyk z jezyka to czy on szybko sie zarasta?? bo ja chcialabym sobie zobic kiedys kolczyk w jezyku ale boje sie ze on sie nigdy nie zagoi
Dori90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-02, 10:30   #155
be_be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 89
GG do be_be
Re: po jakim czasie zagoi się pępek po wyjęciu kolczyka??????

zagoi sie i to w jakies 30 minut!
be_be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-31, 19:29   #156
NAstunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
Przekuty pępek

pól roku temu przebiłam sobie pępek i do tej pory mam ciągle z nim problemy. to jakaś ropka leci albo strupki się robią. czy to powinno tak długo trwać i kiedy się wkąńcu skąńczy?
NAstunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-31, 20:25   #157
Atropos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 21
Re: dlugo gojący się pępek

Miałam podobny problem. Przez pięć miesięcy z pępka wiecznie coć się sączyło, był opuchnięty i zaczerwieniony. Przeszło w ciągu tygodnia po zmianie kolczyka (mimo że ten pierwszy był niby hipoalergiczny ze stali chirurgicznej). Od tej pory - czyli od 4 lat wszystko jest ok.
Atropos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-31, 20:29   #158
Atropos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 21
Re: dlugo gojący się pępek

polecam kolczyki wildcata www.wildcat.pl ( kupowałam w studium tatuażu w Rudzie Śl.) ale sprzedają też wysyłkowo
Atropos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-05-31, 20:47   #159
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: dlugo gojący się pępek

polecam ci strone www.kolczyki.pl tam jest forum;najlepiej wpisz w wyszukiwarce to co cie interesuje i wyswietli sie masa watkow na ten temat.sa rozne antybiotyki itd itp,ktore przyspieszaja proces gojenia ale nie wypowiadam sie na ich temat bo zadnego nie stosowalam tak wiec mowie zajrzyj na tamte forum.
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-01, 12:06   #160
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 138
Re: dlugo gojący się pępek

Moja droga, nie zmieniaj kolczyka, tylko zrób rzecz następującą. Kup w aptece (bez recepty) maść z antybiotykiem Tribiotic i smaruj pępek przez okres co najmniej 2 tygodni. Mnie po tym przeszło całkowicie i nie wróciło.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-04, 17:30   #161
iveti
Przyczajenie
 
Avatar iveti
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 25
GG do iveti
Percing

Rok temu u pewnego tatuazysty przkłułam sobie pępek,jednak przez ponad miesiąc nie mogłam zagoić tego miejsca, pępek był zaczerwieniony i bolał , nie mogłam się dotknąć.Musiałam wyjąć kolczyk teraz wszystko ładnie się zagoiło ja jednak bardzo chciałabym mieć percing czy mam zaryzykować drugi raz? Bardzo proszę o odpowiedz,pozdrawiam.Ivet
__________________
"Jeżeli nie możesz byc kotem,bądź przynajmniej człowiekiem"
"Hiena zawsze pozostanie hieną,człowiek jest o wiele bardziej skomplikowany"
iveti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-04, 17:46   #162
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: Percing

Ja za pierwszym razem mialam nieprofesjonalnie przebity pepek, dlugo sie goil i zakonczylo sie to podobnie jak u Ciebie. Jednak po roku zdecydowalam sie ponownie i tym razem z dobrym skutkiem. Zostala co prawda niewielka blizna, ale kolczyk w ksztalcie kwiatka super ja zakrywa. Do Ciebie nalezy decyzja czy przebijesz pepek jeszcze raz, ale jesli zalezy Ci na tym to nie wachaj sie. Tylko pamietaj aby zrobic to u kosmetyczki, ktora jest juz sprawdzona i najwazniejsze:dbaj o przeklute miejsce. Ja to zaniedbalam i mialam dosc duze komplikacje. Poczytaj sobie stronke http://www.wildcat.pl/ tam sa podane rozne specyfiki tego typu. Pozdrawiam i zycze powodzenia!
patricy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-04, 18:31   #163
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Percing

Ja stanowczo bym odradzała korzystanie z usług kosmetyczek. Piercing powinien być wykonywany tylko i wyłącznie w sprawdzonych salonach tatuażu i piercingu. Iveti, nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale znam w Wawie świetne studio. Pozdrawiam!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 12:01   #164
Szyszuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 48
Pierwszy kolczyk w pępku

Witam Mam pytanie do dziewcyzn ktore zdecydowaly sie na kolczyk w pępku. We wrzesniu mam zamiar tez to zrobic i zastanawiam sie na kolczykiem. Mam wielka ochote na slicznego motylka http://www2.kolczyki.pl/index/pow_ob...4285714&nr=148 ale zastanawiam sie czy to jest dobry pomysl? Moze pierwszy kolczyk powinien byc poprostu jak najzwyklejszy zeby nie sprawial problemow? http://www2.kolczyki.pl/index/pow_ob...6165414&nr=188 Napiszcie prosze jakie Wy sobie zakladalyscie i czy nie bylo to klopotliwe ? Z gory dziekuje i pozdrawiam
Szyszuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 13:55   #165
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

cześć
ja przekuwałam pępuszek 7 czerwca więc jeszcze jestem tj. świerzo po przekuciu

uwazam że lepiej żebyś wzięła ten drugi kolczyk (ja mam właśnie taki sam tylko że z diamencikami różowymi)
Motylka nie polecam bo na początku musisz się przyzwyczaić że coś masz w pępku , a motylek jest bardziej podatny na zachaczenia o np. spodnie... albo jak będziesz się schylać
na fotce jest mój brzusio hihi
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 14:11   #166
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

nie ma róznicy czy zrobisz sobie motylka czy kuleczke, wazne żeby kolczyk był w kształcie banana ja mam kolczyk juz półtorej roku, zaczynalam od kwiatuszka i nie sprawiał mi żadnego problemu, pozdrawiam

ps- powinnas nosić spodnie biodrówki, wtedy napewno kolczyk nie bedzie o nic zachaczał
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 14:31   #167
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

Boze dziewczyny narobilyscie mi chetki Od jakiegos czasu mam chec sobie zrobicz kolczyk ale jakos sie nie moge zebrac.Jak obejrzalam te zdjatka jak to fajnie wyglada to chyba nie wytrzymam i niedlugo sobie wraszcie zrobie Mam tylko pytanie.Do przekuwania to jestem przyzwyczajona troszeczke,poniewaz mialam juz kolczyk w brwi i w nosku.Niestety nie mam juz tych kolczykow bo mialam pewne problemy W brwi to nie zaluje bo i tak bym sie juz go pozbyla ale w nosku to chyba chcialabym jeszcze miec.Takze przeklucia sie nie boje.Zastanawiam sie tylko czy mozna sobie samemu przekluc cos.Moj chlopak mowi,ze nie ma mowy ale troszke szkoda mi wydac 110 zl na przeklucie takiej malej blonki Dolly85 a Ty gdzie przekluwalas?Nie znacie jakis fajnych salonow w Warszawie?Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 17:19   #168
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

Twój chłopak ma rację. Jeśli naprawdę chcesz mieć kolczyk w pępku, to wybierz się do studia tatuażu i piercingu (absolutnie odradzam kosmetyczkę!!!). W Warszawie polecam studio na Chmielnej, a jeszcze bardziej studio na Dereniowej. Pozdrawiam serdecznie
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 17:35   #169
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

Dzieki za odpowiedz A czy to na Chmielnej to czasem nie yakuza czy jakos tak?Bo ja wlasnie tam robilam kolczyk w brwi.Podobal mi sie nawet ale za jakies 4 miesiace musialam zdjac,poniewaz jak sie lekko wygoilo kupilam sobie kolczyk(oczywiscie dobry ze stali chirurgicznej po 85 zl )i wyienilam sobie poszlam do zwyklej kosmetyczki i ona mi wsadzila.zaczelo sie babrac.Skorka na ktora przytrzymywala kolczyk stawala sie coraz ciensza.Musialam wyjac,poniewaz i tak sam by wkoncy wypadl.Teraz mam lekka blizne.Dowiadywalam sie co moglo to spowodowac i powiedziano mi,ze oglam kupic poprostu zbyt maly kolczyk No ale w pepuszku z checia bym sobie zrobila Cmoczki.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 17:47   #170
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

Tak, tak, Yakuza A co do kosmetyczek - to w sumie mnie to wcale nie dziwi. U mnie dzięki "zabiegom" kosmetyczki też się skończyło na wyjęciu kolczyka. POZDROWIONKA!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 18:19   #171
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

Ja miałam robiony w grudniu u kosmetyczkie pistoletem (!)
i jestem zadowolona, chociaż skóra na której wisi kolczyk zrobiła się o połowe cieńsz niż na początku ale tak już jest od paru miesięcy bez zmian a i tak wygląda ładnie.
Od tego czasu mam en sam kolczyk, taki jak na zdjęciu Dolly85 tylko ze niebieski. Pozdrawiam
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 18:30   #172
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

No wiesz, każdy robi na własną odpowiedzialność. Ja się interesuję piercingiem i trochę się na tym znam, więc wiem, że tym nie powinny zajmować się kosmetyczki. Zresztą tu na forum już wielokrotnie był poruszany ten temat i wiele osób pisało, że przekłuwało pępek lub język (!!!) właśnie u kosmetyczki. Ja się przekonałam na własnej skórze ile można się nacierpieć, robiąc to u kosmetyczki i już takiego błędu nie popełnię. Oczywiście nie każdemu dziurka w ciele zrobiona w salonie kosmetycznym będzie się babrać, sprawiać ból itp. Wiadomo, że często bierze się pod uwagę względy finansowe, ale wtedy chyba lepiej już w ogóle zrezygnować z przekłucia. Nie chciałabym wyjść na mądralę, naprawdę piszę to ze szczerej troski. Pozdrawiam serdecznie
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-02, 18:51   #173
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Pierwszy kolczyk w pępku

Jak nad tym pomyslec to rzeczywiscie masz racje.Lepiej zaplacic troszke wiecej ale miec pewnosc i byc obsluzonym profesjonalnie.Jesli chodzi o yakuze to co do tego studia nie mam zadnych zastrzezen.Bylam obsluzona szybko i fachowo.Bylam troszke przestraszona to jeszcze mi poprawiali humorek zartujac Natomiast kolczyk w nosie ialam robiony u kosmetyczki...aparatem do przekluwania uszu Co prawda zaplacilam tylko 35 zl ale potem mialam straszny bol nosa i nie moglam wsadzic normalnego kolczyka(takiego zagietego)Moglbyc tylko wyprostowany bo jakbym zgie3la to sie nie miescil Pozdrawiam i dziekuje.Cmoki
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-04, 15:10   #174
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
chcę kolczyka,jak sądzicie?

Duzo moich koleżanek z mlodszych klas(1,2 gim.)robi sobie kolczyki,połowa robi sobie sama,a druga część chodzi do "zaprzyjaźnionej"pani.Tak o kobieta jest w ratownictwie medycznym,kupiła sobie sprzęt sterylny itd.no i przekłuwa(najczęściej pępki,czasem nosy lub języki).Żadnej z moich koleżanek jeszce nic się nie stało,kolczyki ładnie sie zagoiły,oczyszczane nawet tylko wodą utlenioną.Wszyscy sa zadowoleni,bo płacą tylko 20 zł.i przynoszą włsny wymarzony kolczyk.Zastanawiam się czy nie wybrać się do tej pani,jak mi radzicie?
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-04, 15:20   #175
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

wszytsko zalezy od tego czy tego chcesz?
jesli tak to żadne przkonywanie nie pomoze ,skoro pytasz to masz wątpliwosci ,może powinnaś zapytac rodziców ,co oni o tym myslą .
ja także chiałabym miec kolczyk np. w pępku i brwi ale boje sie bólu i problemów z gojeniem dlatego tego nie zrobie.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-04, 17:33   #176
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

ja chyba nie zdecydowalabym sie na przeklucie pepka u kogos bioracego za to 20zł,skoro w salonach kosztuje to ok stówy,cos w tym musi byc,przede wszytskim niedoswiadczenie tej pani,ktora nieswiadomie moze wyrzadzic komus duza krzywde,nawet osobom z dlugim stazem w przekluwaniu ciala zdarzaja sie oplakane w skutkach bledy,a co dopiero pani z ratownictwa medycznego,ktora o piercingu wie pewnie tyle,co ja,czyli nic szczerze odradzam Ci to, pozdrowionka
__________________
Nic bardziej zwierzęcego
niż czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od Słońca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-04, 18:36   #177
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

coś co jest drogie w salonie u komsetyczki nie równa sie jakościowe bezpieczniejsze, skoro w poprzednich rozmowach na ten temat wiele dziewczyn ranki sie nie goiły a płaciły dużo wiecej niz 20 zł.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-04, 21:33   #178
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

masz racje,nie zawsze rowna sie,ale wydaje mi sie,ze ryzyko jakis bledow u kosmetyczki,ktora posiada(no przynajmniej teorytycznie )wiedze na ten temat i tez spore doswiadczenie,jest jednak mniejsze niz u pani z ratownictwa medycznego,ktora postanowila kupic sobie sprzet do przekluwania zapewne w celu podreperowania budzetu,nie majac wiekszego pojecia na temat piercingu. pozdrowionka
__________________
Nic bardziej zwierzęcego
niż czyste sumienie
na Trzeciej Planecie od Słońca
W.Szymborska
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-05, 11:33   #179
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

ja przekuwałąm pępek jakiś miesiac temu i juz mam zagojony.. wogle się nei babrał

a zapłąciłam 150zł... a to tylko dlatego z ekupowałam na miejscu kolczyk, który kosztował 120zł... czyli samo przekucie kosztuje 30zł (i tyle bym zapłąciła jakbym przyszła ze swoim kolczykiem)

ja bym NIGDY nie oddała mojego pępka kobiecie która postanowiła pewnego dnia zajmować się przekuwaniem... bez kursu czy papierków na to... może dlatego że ja panikara jestem

ja wychodze z założenia że lepiej wydać te 10zł więcej i iśc do Studia Tatuażu

P.S.
Paula78, przekuwanie pępka nie boli... no troszke boli a dokładnie ja czułąm tj szczypanie, jakbym złapała się palcami za brzuch i się szczypałą
więc śmiało możesz zrobić
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-05, 11:53   #180
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: chcę kolczyka,jak sądzicie?

dzięki Dolly85 za zapewnienia ,pomysle nad tym ,tylko nie wiem jak wyglada sprawa dziury w pepku w czasie ciązy ,wiesz ja w wieku rozrodczym jestem
czy kolczyk sie wyciąga? ,czy ta dziurka zarasta? boje sie żeby nie zniekształciło mi to pepka (mam wyjątkowej urody )
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.