Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-22, 15:41   #1471
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Kusi mnie ta luna ogromnie... Mam niby, ale czarną i od koleżanki braną i w sumie nie wiem czy orginalną a 400PLN z jakimś fajnym produktem sprawia, że skuszona jestem jeszcze bardziej... I tak myślę, czy nie kliknąć z płatnością w perfumerii a jak coś to zrezygnuję....
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 15:50   #1472
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Czy jest teraz jakiś kod na zakupy w iperfumy?
niche5pl - rabat 5%

Nie wiem co klikasz ale w e-glamour jest teraz dostawa do paczkomatu za 1zł więc warto sprawdzić ceny i tu
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 16:06   #1473
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Kliknęłam tę lunę... Najwyżej nie odbiorę- mogę, prawda ... Kusi strasznie, ale kasy też szkoda, bo mam od koleżanki czarną, tylko nie wiem czy orginalną....
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 16:11   #1474
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Kliknęłam tę lunę... Najwyżej nie odbiorę- mogę, prawda ... Kusi strasznie, ale kasy też szkoda, bo mam od koleżanki czarną, tylko nie wiem czy orginalną....
Dlatego ja klikam na przelew takie rzeczy i myślę

pingwintastas, możemy liczyć na jakieś sezonowe warzywka w S w najbliższym czasie? Krem z filtrem mi się kończy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 17:03   #1475
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dlatego ja klikam na przelew takie rzeczy i myślę

pingwintastas, możemy liczyć na jakieś sezonowe warzywka w S w najbliższym czasie? Krem z filtrem mi się kończy
Chyba nie bardzo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 17:09   #1476
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie bardzo
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 17:10   #1477
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie bardzo
i niech tak zostanie. Każde niewydane w S. 500 zł oddala mnie od kredytu na mieszkanie W ogóle jestem w szoku, jak zaczęłam liczyć raty kredytu, w sumie niewielkiego jak na polskie realia (i realia mojego miasta), z zarobkami moimi (czyli bardzo dobrymi w skali kraju) Jak zobaczyłam wysokość raty to myślałam, że mi się zera w oczach namnożyły
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 17:52   #1478
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Dzisiejszy tk maxxowy zakup . Mam nadzieję, że sprawdzi się jeszcze lepiej niż ta baza z Inglota .

Dziewczyny, czy któraś miała zapachy Masaki Matsushima? Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160522_174145.jpg (125,3 KB, 38 załadowań)
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 18:21   #1479
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy tk maxxowy zakup . Mam nadzieję, że sprawdzi się jeszcze lepiej niż ta baza z Inglota .

Dziewczyny, czy któraś miała zapachy Masaki Matsushima? Co sądzicie?
Ile ta baza w TK Maxxie kosztowała? Ja kupiłam nową wersję z ostatnim boxem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 18:27   #1480
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy tk maxxowy zakup . Mam nadzieję, że sprawdzi się jeszcze lepiej niż ta baza z Inglota .

Dziewczyny, czy któraś miała zapachy Masaki Matsushima? Co sądzicie?
Ja miałam Mat Chocolat i bardzo go lubiłam Pachnie jak gorzka czekolada, może nawet prawdziwe, 90% kakao, ale właśnie tak matowo. Trwałość 4-5h, bez szału
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 18:28   #1481
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ile ta baza w TK Maxxie kosztowała? Ja kupiłam nową wersję z ostatnim boxem
40 złociszy
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 18:36   #1482
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
40 złociszy
Dobra cena Ciekawe czy skład ma taki sam jak ta w nowej szacie graficznej (chyba tak) - daj znać jak się sprawuje. Ja z mojej jestem zadowolona
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 18:43   #1483
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dobra cena Ciekawe czy skład ma taki sam jak ta w nowej szacie graficznej (chyba tak) - daj znać jak się sprawuje. Ja z mojej jestem zadowolona
A to jest "stara" baza. Ja ja kupowałam chyba z ponad 2 lata temu w bootsie i mimo 12 m-cy przydatności dalej uzywam, bo dosc ze wydajna, to jeszcze nic sie z nia nie dzieje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:12   #1484
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to jest "stara" baza. Ja ja kupowałam chyba z ponad 2 lata temu w bootsie i mimo 12 m-cy przydatności dalej uzywam, bo dosc ze wydajna, to jeszcze nic sie z nia nie dzieje
Dopiero w domu sprawdziłam, że to faktycznie starsza jakaś wersja, no ale będę używać, opinie ma ok, ponoć wyrównuje koloryt powieki, a to byłoby świetnie, bo ta z Inglota niestety tego nie robi.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:21   #1485
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Z tych dwóch rzeczy, mimo że obie uwielbiam, obstawiałabym raczej GlamGlow. Origins jest dla mnie megadelikatny, mimo że skuteczny. W ogóle znalazłam fajny zamiennik czarnej maski GG- dla mnie tak samo ujądrnia, napina, lekko złuszcza i nadaje blask i wyrównuje koloryt maska z Origins- Rose Clay. Używam ja, moja mama, obie jesteśmy nardzo zadowolone. Kiedyś wyłudziła ode mnie () GlamGlowa a potem przyczaiła, że mam Originsa i zaczęła cichaczem używać, ostatnio stwierdziła "mogę użyć Twojej maseczki, bo Twoja jest lepsza"? A GG za ciężki hajs leży w kątcie Niedługo Rose Clay i węglowa Origins będą mi się kończyły, więc dokupię

No i przychodzę z recenzją trzech innych produktów Origins:
1. Lotion grzybkowy (Mega-Mashroom)- używam od początku majówki i jest super Doczyszcza skórę, łagodzi, zmiękcza, uspkaja. Jestem z niego bardzo zadowolona
2. Jak kupowaam lotion, dostałam pokaźną próbkę tego: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Serum/P2387024 i jestem pod mega wrażeniem. Sephorowy słoiczek wystarczył mi na 2 tygodnie codziennego używania, więc produkt jest wydajny. Ale najfajniesze jest działanie- jak go pierwszy raz nałożyłam i wsmarowałam pod oczy, poczułam takie delikatne, przyjemne ciepło, skóra szybko zaczęła się napinać (nie mylić ze ściągnięciem). Bardzo fajny produkt, moim zdaniem na noc. Ja muszę na niego nałożyć raz na jakiś czas jakiś mocno nawilżający krem pod oczy, ale ja spracuję dużo przy kompie, siedzę w klimie i noszę soczewki, więc moja skóra pod oczami tego potrzebuje.
3. Krem na noc nawilżający- Make a Difference Night Overnight Hydrating Repair Cream- no cóż, i tutaj chyba lekki zawód. Moim zdaniem to jest lekki krem nawilżający na dzień. Lubię ekstremalnie nawilżyć i odżywić skórę w nocy, no on sobie nie daje rady. Zużyję, bo był cholernie drogi (chociaż kupowałam go w zestawie), no ale jakoś się nie polubiliśmy.

W ogóle jakoś ostatnio mało kupuję, dużo zużywam oszczędzam i to mnie cieszy Wczoraj kusiły mnie dwie flaszki na rozbiórkę, ale poczytałam opinie, przeanalizowałam i stwierdziłam, że może jednak nie

Dzięki będę testować tą rose clay

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macham, pozdrawiam wszystkich i na dzisiaj tyle, nie mam za bardzo ochoty na pisanie od paru dni jakos
Macham

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Śliczna ta turkusowa Luna .
Ja czekam . Tylko obawiam się, że skończy się ten rabat 60 zł. Czy ktoś znalazł termin przydatności kodu ?


Klikaj na przelew i masz czas na myślenie

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
40 złociszy

Super cena A jak z datą produkcji?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:28   #1486
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Kjd3 - wszystkiegimo najlepszego dla corci

Oktawiaa - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

Uzylam wczoraj probki z pomaranczowa glam glow - bylam czerwona jakbym sie na sloncu spalila postanowilam, ze jezeli nie dostane probek to w ciemno nie kupuje
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:33   #1487
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Kjd3 - wszystkiegimo najlepszego dla corci

Oktawiaa - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

Uzylam wczoraj probki z pomaranczowa glam glow - bylam czerwona jakbym sie na sloncu spalila postanowilam, ze jezeli nie dostane probek to w ciemno nie kupuje

Czyli następna osoba z problemami po gg. Używam gg odkąd pojawiły się w D. i zawsze byłam zadowolona, ale nowe egzemplarze, kupione w tym roku okropnie podrażniają. Mnie akurat biała tak poparzyła
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:37   #1488
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

Super cena A jak z datą produkcji?
Powiem szczerze, że nie wiem Próbowałam rozkodowac, ale nic się nie pokazuje, ale skoro to stara wersja to na pewno jakimś świeżakiem nie jest . Natomiast pudełko ostało się niezmacane i jak teraz otwarłam i wycisnęłam na rękę to nic nie jest rozwarstwione i konsystencja ok wię chyba wszystko w porządku.

Wybrałam się tam po kosmetyki Stila, ale nie było, nigdzie ich nie mogę znaleźć a ponoć miały być. Kiedyś znalazłam tarte, ale były strasznie zmacane. W tym tk maxxie był też Tinted Beauty Balm, ale jakiś ciemny odcień chyba.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:46   #1489
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie wiem Próbowałam rozkodowac, ale nic się nie pokazuje, ale skoro to stara wersja to na pewno jakimś świeżakiem nie jest . Natomiast pudełko ostało się niezmacane i jak teraz otwarłam i wycisnęłam na rękę to nic nie jest rozwarstwione i konsystencja ok wię chyba wszystko w porządku.

Wybrałam się tam po kosmetyki Stila, ale nie było, nigdzie ich nie mogę znaleźć a ponoć miały być. Kiedyś znalazłam tarte, ale były strasznie zmacane. W tym tk maxxie był też Tinted Beauty Balm, ale jakiś ciemny odcień chyba.

To super, u mnie w tkmax ciężko znaleźć coś niezmacanego
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 19:52   #1490
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Klikaj na przelew i masz czas na myślenie
Kliknęłam, ale wolałabym zapłacić gotówką w perfumerii, może udałoby się wykorzystać bon na 40 zeta...
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Kjd3 - wszystkiegimo najlepszego dla corci

Oktawiaa - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia

Uzylam wczoraj probki z pomaranczowa glam glow - bylam czerwona jakbym sie na sloncu spalila postanowilam, ze jezeli nie dostane probek to w ciemno nie kupuje
Dzięki za życzenia w imieniu mojego dziecka.
Cudny, tęczowy tort dostała upieczony przez koleżankę. 6 biszkoptów w różnych kolorach. Jeśli zrobiła fotkę, wrzucę Wam potem.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:19   #1491
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
To super, u mnie w tkmax ciężko znaleźć coś niezmacanego
W warszawskich kosmetyki są w takim stanie, że aż strach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:19   #1492
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Witam się i ja.
U mnie cały dzień piękna pogoda, ale mało z niej skorzystałem, bo pochłonęła jestem przygotowaniami do wyjazdu.
Wczoraj mieliśmy stłuczkę, jakiś g...wniarz zahaczył nam tył samochodu. Na szczęście nam nic się nie stało, jednak bardzo to przeżyłam, bo to moja pierwsza.
Wpadłem dziś do S. i dokupić 30 cc szanela, będzie do mieszania.

dla córki kdj3.
Oktawiana - dużo szczęścia i miłości .
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:21   #1493
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W warszawskich kosmetyki są w takim stanie, że aż strach
dla mnie to wygląda jak śmietnisko, trzeba mieć dużo cierpliwości, czasu i szczęścia, żeby coś fajnego znaleźć, dlatego ja tam nawet nie wchodzę, bo nie mam ani tego ani tego ani tego
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:46   #1494
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Witam
Chciałam wziąć dzisiaj w D maczka Hot Chocolate ale podobno godzinę wcześniej ostatnia się sprzedała. Kliknęłam sobie na pocieszenie Flat Out Fabulous, czyli przylecą do mnie 2 nowe pomadki bo jednak nie wytrzymałam i kliknęłam też NY Apple
Mierzyłam w Mohito tę sukienkę, oczy miałam w fioletach dzisiaj, usta Pink Nouveau, świetnie to wyglądało. W sklepie wszystkie sukienki były wybrudzone w podkładach i to nawet na wysokości pasa, nie tylko przy szyi :/ kliknęłam z kurierem do domu, mam nadzieję że wyrobią się w tym tygodniu.

http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...ion-long-dress
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:53   #1495
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam wziąć dzisiaj w D maczka Hot Chocolate ale podobno godzinę wcześniej ostatnia się sprzedała. Kliknęłam sobie na pocieszenie Flat Out Fabulous, czyli przylecą do mnie 2 nowe pomadki bo jednak nie wytrzymałam i kliknęłam też NY Apple
Mierzyłam w Mohito tę sukienkę, oczy miałam w fioletach dzisiaj, usta Pink Nouveau, świetnie to wyglądało. W sklepie wszystkie sukienki były wybrudzone w podkładach i to nawet na wysokości pasa, nie tylko przy szyi :/ kliknęłam z kurierem do domu, mam nadzieję że wyrobią się w tym tygodniu.

http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...ion-long-dress
Fajna strasznie podobają mi się długie sukienki, jednak przy moim wzroście (172) wszystkie są za krótkie,a jak założę wysokie buty, to już w ogóle do kostek są
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:58   #1496
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam wziąć dzisiaj w D maczka Hot Chocolate ale podobno godzinę wcześniej ostatnia się sprzedała. Kliknęłam sobie na pocieszenie Flat Out Fabulous, czyli przylecą do mnie 2 nowe pomadki bo jednak nie wytrzymałam i kliknęłam też NY Apple
A testowałas Hot Ch? Bo u mnie smętnie i niefajnie wygladała wiec moze nie ma o co płakać, tym bardziej, ze FOF jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 21:10   #1497
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A testowałas Hot Ch? Bo u mnie smętnie i niefajnie wygladała wiec moze nie ma o co płakać, tym bardziej, ze FOF jest
Nie testowałam, nawet tester był zdjęty już. Ale po swatchach mi się bardzo podoba. No i opakowanie tej limitki również a to u mnie rzadkość, do tej pory tylko Alluring Aquatic mi się podbał ale wtedy jeszcze marką gardziłam
Na FOF się cieszę, dobrze że zachwalasz
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 21:13   #1498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie testowałam, nawet tester był zdjęty już. Ale po swatchach mi się bardzo podoba. No i opakowanie tej limitki również a to u mnie rzadkość, do tej pory tylko Alluring Aquatic mi się podbał ale wtedy jeszcze marką gardziłam
Na FOF się cieszę, dobrze że zachwalasz
Po swatchach to mi tez sie podobała, ale na mnie juz nietakże wiesz, nie masz co żałować. A o tester mogłaś poprosić, jak chciałaś potestowac i sprawdzić czy leży. Co zas dopakowania, to słabe, były duzo fajniejsze. Ale wiem, ze de gustibus ... Itd ;-)
FOF to jedna z moich ulubionych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 22:02   #1499
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Witam się i ja.
U mnie cały dzień piękna pogoda, ale mało z niej skorzystałem, bo pochłonęła jestem przygotowaniami do wyjazdu.
Wczoraj mieliśmy stłuczkę, jakiś g...wniarz zahaczył nam tył samochodu. Na szczęście nam nic się nie stało, jednak bardzo to przeżyłam, bo to moja pierwsza.
Wpadłem dziś do S. i dokupić 30 cc szanela, będzie do mieszania.

dla córki kdj3.
Oktawiana - dużo szczęścia i miłości .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 22:44   #1500
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Fajna strasznie podobają mi się długie sukienki, jednak przy moim wzroście (172) wszystkie są za krótkie,a jak założę wysokie buty, to już w ogóle do kostek są
Jestem wyższa kilka cm i znalazłam w zeszłym roku długą sukienkę w h&m, tylko jest całkiem zwyczajna i codzienna, a ja nie noszę wysokich butów

Magdalena, ja też polecam FoF

Moja dzikuska już wysłana
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.