Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-05, 19:32   #1
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087

Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego


Jeżeli był taki wątek to poproszę moderatora o podpięcie .

Chcę się z Wami moje drogie podzielic uwagami jakie wyniosam ze służbowego wykładu na temat wszechzalewających nasz rynek falsyfikatów markowych produktów . Akurat trafił się wykład na temat wód perfumowanych Chanel więc czemuż miałabym nie przekazac Wam choc częsci wniosków.

Zacznę od tego oprócz wyglądu flakonu , zakrętki , pudełka , nalepek i kodów oraz jakości szkła z jakiego wykonana jest flaszka / o tym nie będę pisała bo już to wszystko jest pięknie ujęte w wizażowych wątkach o podróbkach /
należy zwrócic baczną uwagę na samą rurę od atomizera. Jak mi pokazano jak krowie na miedzy na czym rzecz polega , to faktycznie przeglądając np aukcje na Allegro / o ile oczywiście sprzedający zamieścił realne fotki produktu a nie pożyczył sobie od kogoś kto ma oryginały / jestem już prawie biegła w tropieniu fałszywek Allure , Mademoiselle, Coco , no 5 i 19 / niestety na temat Cristalle nie mówili /

Szkoda ,że tak późno zostałam uswiadomiona bo sama nabyłam podróbkę allure jakis czas temu

Poniżej załączę fotografie wód z Allegro - na fotkach są porobione opisy na co patrzec aby nie dc się oszukac. Pod tym postem - oryginalne. Post 2 chanel chance oryginał i podróba . Post 3 same podróbki . Zapraszam

P.S. Przepraszam za malutkie literki w opisach na fotkach - tak jakos mi wyszło ale chyba można powiększyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mademoiselle1.jpg (44,5 KB, 2765 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allure.jpg (8,7 KB, 2020 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allure1.jpg (21,6 KB, 1706 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coco1.jpg (13,2 KB, 1823 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg no 5.jpg (43,7 KB, 1636 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mademoiselle.jpg (24,4 KB, 2255 załadowań)
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 19:33   #2
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Fotki Chanel chance i chance eau fraiche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chance.jpg (51,0 KB, 2669 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chance podróba.jpg (33,8 KB, 2229 załadowań)
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 19:33   #3
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

tu już ciurkiem same podróby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mademoiselle podróbka1.jpg (41,1 KB, 2005 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mademoiselle podróbka.jpg (64,3 KB, 2214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chance podróba.jpg (33,8 KB, 1676 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allure podróbka.jpg (39,0 KB, 1416 załadowań)
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 19:58   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Chcę się z Wami moje drogie podzielic uwagami jakie wyniosam ze służbowego wykładu na temat wszechzalewających nasz rynek falsyfikatów markowych produktów . Akurat trafił się wykład na temat wód perfumowanych Chanel więc czemuż miałabym nie przekazac Wam choc częsci wniosków.
[...]
należy zwrócic baczną uwagę na samą rurę od atomizera.
Myślę że nie powinnaś więcej chodzić na te służbowe wykłady, bo uczą Cię tam za przeproszeniem bzdur. Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 20:38   #5
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinnaś więcej chodzić na te służbowe wykłady, bo uczą Cię tam za przeproszeniem bzdur. Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.

a może zamiast pisać, że Idiaminkę uczą samych bzdur wkleisz zdjęcie butelki od tatusia Twojego najulubieńszego dla porównania, czegoś się wszystkie nauczymy.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 20:44   #6
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Jeżeli był taki wątek to poproszę moderatora o podpięcie .

Chcę się z Wami moje drogie podzielic uwagami jakie wyniosam ze służbowego wykładu na temat wszechzalewających nasz rynek falsyfikatów markowych produktów . Akurat trafił się wykład na temat wód perfumowanych Chanel więc czemuż miałabym nie przekazac Wam choc częsci wniosków.

Zacznę od tego oprócz wyglądu flakonu , zakrętki , pudełka , nalepek i kodów oraz jakości szkła z jakiego wykonana jest flaszka / o tym nie będę pisała bo już to wszystko jest pięknie ujęte w wizażowych wątkach o podróbkach /
należy zwrócic baczną uwagę na samą rurę od atomizera. Jak mi pokazano jak krowie na miedzy na czym rzecz polega , to faktycznie przeglądając np aukcje na Allegro / o ile oczywiście sprzedający zamieścił realne fotki produktu a nie pożyczył sobie od kogoś kto ma oryginały / jestem już prawie biegła w tropieniu fałszywek Allure , Mademoiselle, Coco , no 5 i 19 / niestety na temat Cristalle nie mówili /

Szkoda ,że tak późno zostałam uswiadomiona bo sama nabyłam podróbkę allure jakis czas temu

Poniżej załączę fotografie wód z Allegro - na fotkach są porobione opisy na co patrzec aby nie dc się oszukac. Pod tym postem - oryginalne. Post 2 chanel chance oryginał i podróba . Post 3 same podróbki . Zapraszam

P.S. Przepraszam za malutkie literki w opisach na fotkach - tak jakos mi wyszło ale chyba można powiększyc
Idiaminko, niestety, teraz fałszerze są coraz bardziej sprytni i produkują podróby również z prostymi rurkami. Tak że jedynym miernikiem oryginalności jest (chyba) tylko kod na butelce i opakowaniu.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 20:49   #7
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Idiaminko, niestety, teraz fałszerze są coraz bardziej sprytni i produkują podróby również z prostymi rurkami. Tak że jedynym miernikiem oryginalności jest (chyba) tylko kod na butelce i opakowaniu.
BeYourself , Idiamince chyba chodziło o sposób umocowania rurki. Tak przynajmniej wnoszę z opisów na zdjęciach
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 21:02   #8
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinnaś więcej chodzić na te służbowe wykłady, bo uczą Cię tam za przeproszeniem bzdur. Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
nie mogę przestac chodzic na te wykłady , bo są one częscią mojej pracy a prowadzone są przez komórkę państwową służacą do zwalczania właśnie owych falsyfikatów / ich producentów oraz dystrybutorów /na rynku i w sieci. Niezbyt spektakularnie jak narazie ale mam nadzieję coraz bardziej skutecznie.

podzieliłam się z Wami wiedzą jaką otrzymałam u dośc poważnego żródła.Bo powiem szczerze , szlag mnie trafia jak bezkarni oszuści sprzedają fałszywe towary już o zgrozo w cenie nie jak dotychczas około stówy tylko jak wysokopółkowych produktów.


Też poproszę o fotke Twojej wody ,jeśli możesz oczywiście.

A w przypadku mademoiselle , alure ,coco,no19 i 5 sa w rurce widoczne sprężynki ale rurka przy samym wejsciu do atomizera ma taki jak gdyby grzybek plastikowy nie jest prosta i cieniutka jak w chance.

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Idiaminko, niestety, teraz fałszerze są coraz bardziej sprytni i produkują podróby również z prostymi rurkami. Tak że jedynym miernikiem oryginalności jest (chyba) tylko kod na butelce i opakowaniu.
Kody niestety też już są nabijane laserowo na szkło w podrobionych wodach.

A dokładnie chodzi mi nie o rurki tylko miejsce wejścia rurki do atomizera.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
BeYourself , Idiamince chyba chodziło o sposób umocowania rurki. Tak przynajmniej wnoszę z opisów na zdjęciach
Dokladnie tak

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-08-05 o 23:56 Powód: post pod postem
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:12   #9
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
BeYourself , Idiamince chyba chodziło o sposób umocowania rurki. Tak przynajmniej wnoszę z opisów na zdjęciach
Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Kody niestety też już są nabijane laserowo na szkło w podrobionych wodach.

A dokładnie chodzi mi nie o rurki tylko miejsce wejścia rurki do atomizera.
Aha, bo ja nie przeglądałam dokładnie tych zdjęć (nie powiększałam). Sorki. Choć i tak pewnie to kwestia czasu, że i z tymi "wejściami" fałszerze zaczną coś robić. No chyba, że to już by im się nie opłacało. Ale skoro nawet laserowo wybijają numery...
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:15   #10
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Aha, bo ja nie przeglądałam dokładnie tych zdjęć (nie powiększałam). Sorki. Choć i tak pewnie to kwestia czasu, że i z tymi "wejściami" fałszerze zaczną coś robić. No chyba, że to już by im się nie opłacało. Ale skoro nawet laserowo wybijają numery...
No niestety podróbki są coraz doskonalsze
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:26   #11
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinnaś więcej chodzić na te służbowe wykłady, bo uczą Cię tam za przeproszeniem bzdur. Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
100 flaszek CM

Idiaminko,dzieki za te cenne info.

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2008-08-05 o 23:59 Powód: post pod postem
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 00:01   #12
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinnaś więcej chodzić na te służbowe wykłady, bo uczą Cię tam za przeproszeniem bzdur. Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
Szugar, to można było chyba ująć inaczej?...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:43   #13
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Szugar, to można było chyba ująć inaczej?...
Można było zapewne, tylko nie bardzo rozumiem co złego jest w mojej wypowiedzi. Uważam, że ideologia "sprężynek" jest bzdurna i absurdalna; że też chciało się komuś (autorowi wykładu) zajmować się dorabianiem ideologii do sprężynek w rurkach - to mi się po prostu nie mieści w głowie. I też nie mieści mi się w głowie, że przed kupnem jakiejś wody na Allegro będę prosić o zdjęcie wejścia rurki do atomizera i porównywać z niewiadomo czym. Tak jak jeszcze kod zakupionej wody można sprawdzić w Sephora lub Douglas, tak nikt chyba nie będzie latał z butelką, prosił Panią w Sephorze o otwarcie pudełka wody i porównywał sprężynki.

Zdjęcia nie mam co wklejać, bo moja butelka wygląda dokładnie identycznie jak w poście 3 zdjęcie 2.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:51   #14
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Wydaje mi sie, ze jezeli na wykladach i to raczej nie w podstawowce o tym mowili, to jakis sens to ma i ta swiadomosc chociazby tego jak powinien wygladac grzybek przy rurce przyda sie nie jednej osobie, a jesli ktos uwaza to za glupote to moze poprostu z wiedzy przedstawionj przez Idiaminke nie korzystac, sama nie mam zadnego "Chanela" ale moja mama bardzo lubi np Allure i kupujac jej na prezent wolalabym dla wlasnego spokoju sprawdzic wszystko co sie da, nawet rurke, a jesli byloby trzeba to zmierzycgrubosc materialy z ktorego zostal wykonany korek. I o ile kazdy moze miec wlasna teorie na stwierdzenie autentycznosci perfum, to mysle, ze kazda dodatkowa wiedza w tym temacie jest jak najbardziej na miejscu.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:15   #15
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
wolalabym dla wlasnego spokoju sprawdzic wszystko co sie da, nawet rurke, a jesli byloby trzeba to zmierzycgrubosc materialy z ktorego zostal wykonany korek. I o ile kazdy moze miec wlasna teorie na stwierdzenie autentycznosci perfum, to mysle, ze kazda dodatkowa wiedza w tym temacie jest jak najbardziej na miejscu.
Sprawdzając wszystko po kolei niestety stracisz tylko czas. Na podstawie kilkuletniej obserwacji butelek Coco Mademoiselle mogę stwierdzić, że nie trzymają jej się żadne teorie. Na początku sprzedaży korek wykonany był ze szkła, a naklejka wokół niego była "bez złączenia", napisy "Coco mademoiselle" były o 1/3 mniejsze", na spodzie była naklejka z numerami' w międzyczasie kształt korka się zmieniał (raz był większy, raz mniejszy), zmienił się na plastikowy, naklejka była ze złączeniem lub bez, z logo lub bez, napisy sie powiększyły, i od jakiegoś roku nie ma na spodzie naklejek tylko jest "farbkowy" napis i numery.


Więc uważam, iż każda teoria rurkowa, materiałowa, sprężynkowa itp. jest po prostu absurdalna i mnie śmieszy. Należy przede wszystkim sprawdzać numery i kupować w sprawdzonych miejscach, a już chyba szczególnie prezenty. Oczywiście moim zdaniem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:33   #16
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Perfumy Chanel kupuję średnio co miesiąc, i np. miesiąc temu w paryskiej perfumerii Marionnaud Tatuś mój najulubieńszy zakupił mi setną z kolei Coco Mademoiselle i ma sprężynki identyczne jak na zdjęciu trzecim, co oczywiście nie czyni jej podróbką, a wręcz jest najoryginalniejsza z oryginalnych.
No to chyba muszę Cię zmartwić, bo w owej perfumerii widziałam przezroczystego Halloweena, więc Twojej setnej z kolei CM można byłoby się jednak bliżej przyjrzeć.

A ton wypowiedzi rzeczywiście bardzo niemiły (choć oczywiście nie ma obowiązku być na forum miłym, to czasami warto delikatniej wypowiadać swoje zdanie), a jeżeli temat uważasz za bzdurny, to go omijaj i nie wypowiadaj się.

Autorka nie dorabia ideologii do sprężynek, ale pokazuje jeszcze jedną drogę sprawdzania Chanel pod kątem oryginalności.

Poszłam sprawdzić swoje Chance i rzeczywiście jest jak na wstawionym przez Idiaminkę zdjęciu.

Jeszcze jedną rzecz zauważyłam, że na zdjęciu Chance różnią się wykończeniem metalowej obręczy przy atomizerze, w oryginalnym jest prosta, a w podróbce pozaginana.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:44   #17
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No to chyba muszę Cię zmartwić, bo w owej perfumerii widziałam przezroczystego Halloweena, więc Twojej setnej z kolei CM można byłoby się jednak bliżej przyjrzeć.
Z tego co kojarzę w Paryżu jest około 30 perfumerii Marionnaud, a ja nie pisałam, w której dokładnie dokonano mi zakupu, ciekawa jestem więc w jakiż to magiczny sposób wiesz w której zostały moje perfumy kupione ...

Cytat:
A ton wypowiedzi rzeczywiście bardzo niemiły (choć oczywiście nie ma obowiązku być na forum miłym, to czasami warto delikatniej wypowiadać swoje zdanie), a jeżeli temat uważasz za bzdurny, to go omijaj i nie wypowiadaj się.
Nie widzę nic niedelikatnego w mojej wypowiedzi. A wypowiadam się, ponieważ to forum jest nieco inne od ... innych, i powinno być raczej skarbnicą wiarygodnych informacji niż luźnych dywagacji sprężynkowych. Ale faktycznie wypowiadam się tu rzadko i będę jeszcze rzadziej, bo niektórych rzeczy po prostu nie da się tu czytać.

Cytat:
Autorka nie dorabia ideologii do sprężynek, ale pokazuje jeszcze jedną drogę sprawdzania Chanel pod kątem oryginalności.
Co wg mnie jest startą czasu, bo image butelek Chanel zmienia się zbyt często by można było wyciągnąć z nich jakiś probierz oryginalności.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:01   #18
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 766
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

im wiecej wiedzy na dany temat, tym lepiej Informacje idiaminki uwazam za bardzo cenne. Jako ze sama czaje sie wlasnie na allure - bede sprawdzac i sprezynki
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:22   #19
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Nie widzę nic niedelikatnego w mojej wypowiedzi. A wypowiadam się, ponieważ to forum jest nieco inne od ... innych, i powinno być raczej skarbnicą wiarygodnych informacji niż luźnych dywagacji sprężynkowych. Ale faktycznie wypowiadam się tu rzadko i będę jeszcze rzadziej, bo niektórych rzeczy po prostu nie da się tu czytać.

hm... dywagacja sprezynkowa jest jak najbardziej prawdziwa natomiast raczej mniej prawdziwe wydaja sie Twoje wypowiedzi dotyczace setnej juz CM ,jakbym nieliczyla nijak nie wyjdzie ,sama napisalas ,ze srednio co miesiac kupujesz .
W tamtym roku w czerwcu pisalas ,ze zuzylas 2 szt hm.... nie nie czepiam sie ale to Ty napisals o wiarygodnosci i w niezbyt przyjemnym tonie zaatakowalas dziewczyne ,ktora przyszla podzielic sie wiedza i za to jej dziekuje.

A na marginesie i w renomowanych perfumeriach tez mozna sie naciac na podroby (kilka lat temu znana mi sprawa z renomowanej perf, w Poznaniu ,a podroba przyjechlala z Francji.....)
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:25   #20
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Ojej , ojej wcale nie chciałam rozpętatac niemiłej dyskusji. A co do wypowiedzi Sugarbejb wcale nie uważam ,że jest niegrzeczna , chociaż trochę mnie zaskoczyła lekko napastliwym tonem . Tylko mam niejako wrażenie że według przysłowia uderz w " stół a nożyce się odezwą" i jeszcze " ziarno niepewnosci zostało zasiane ......................... ...

Tak jak pisze któraś z koleżanek nie był to wykład w podstawówce tylko w Wydziale do Zwalczania Przestępczości Wysokich Technologii Centralnego Biura Śledczego. I nie prowadził go jakiś dzieciak tylko osoba dokładnie do tego przygotowana przez specjalistów .

I nie jest to zadna ideologia rurkowa , tylko powazne działanie zlecone przez miedzy innymi właśnie włascicieli marki Chanel , Gucci , Dior i innych producentów wysokomarkowych produktów. I nie tylko w Polsce bo handel podróbkami zalewa praktycznie cały świat.

I tyle . W kazdym razie będzie mi miło jak komuś się te informacje przydadzą, i nie da sie nabrac na bajeczki o okazyjnej wyprzedażyza niewielkie pieniądze , lub tez o super oryginalnym oryginale za kolosalną kwotę.

P.S. Jeszcze jedno , ja jakbym była osobą sprzedającą perfumy to na prośbę kupującego oczywiście zrobiłabym tak dokładne fotki jak tylko mozna , rurki a nawet dziurki którą lecą perfumy. I nie widzę w tym nic nienormalnego.
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:32   #21
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Ojej , ojej wcale nie chciałam rozpętatac niemiłej dyskusji. A co do wypowiedzi Sugarbejb wcale nie uważam ,że jest niegrzeczna , chociaż trochę mnie zaskoczyła lekko napastliwym tonem . Tylko mam niejako wrażenie że według przysłowia uderz w " stół a nożyce się odezwą" i jeszcze " ziarno niepewnosci zostało zasiane ......................... ...

Tak jak pisze któraś z koleżanek nie był to wykład w podstawówce tylko w Wydziale do Zwalczania Przestępczości Wysokich Technologii Centralnego Biura Śledczego. I nie prowadził go jakiś dzieciak tylko osoba dokładnie do tego przygotowana przez specjalistów .

I nie jest to zadna ideologia rurkowa , tylko powazne działanie zlecone przez miedzy innymi właśnie włascicieli marki Chanel , Gucci , Dior i innych producentów wysokomarkowych produktów. I nie tylko w Polsce bo handel podróbkami zalewa praktycznie cały świat.

I tyle . W kazdym razie będzie mi miło jak komuś się te informacje przydadzą, i nie da sie nabrac na bajeczki o okazyjnej wyprzedażyza niewielkie pieniądze , lub tez o super oryginalnym oryginale za kolosalną kwotę.

P.S. Jeszcze jedno , ja jakbym była osobą sprzedającą perfumy to na prośbę kupującego oczywiście zrobiłabym tak dokładne fotki jak tylko mozna , rurki a nawet dziurki którą lecą perfumy. I nie widzę w tym nic nienormalnego.
To nie Ty rrozpetalas niemila dyskusje i mysle,ze inni tez beda sie cieszyc jesli zechcesz podzielic sie z nami wiedza na temat jak rozpoznac podrobe , jak tylko bedziesz miala cos nowego.
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:50   #22
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę w Paryżu jest około 30 perfumerii Marionnaud, a ja nie pisałam, w której dokładnie dokonano mi zakupu, ciekawa jestem więc w jakiż to magiczny sposób wiesz w której zostały moje perfumy kupione ...
pisząc słowo perfumerii, miałam na myśli sieć perfumerii, może rzeczywiście nie do końca jasno się wypowiedziałam
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie widzę nic niedelikatnego w mojej wypowiedzi. A wypowiadam się, ponieważ to forum jest nieco inne od ... innych, i powinno być raczej skarbnicą wiarygodnych informacji niż luźnych dywagacji sprężynkowych.
Ale skoro dwie osoby widzą, to chyba to coś znaczy

A dywagacje sprężynkowe coś w sobie mają, z ciekawością oglądałam wszystkie swoje flaszki i stwierdzam jedno, że absolutnie w żadnej nie znalazłam sprężynki wchodzącej bezpośrednio do rurki , więc ja jednak poważnie biorę owe dywagacje

Ty oczywiście nie musisz brać poważnie luźnych dywagacji sprężynkowych
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale faktycznie wypowiadam się tu rzadko i będę jeszcze rzadziej, bo niektórych rzeczy po prostu nie da się tu czytać.
No to prosta recepta, nie czytaj
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
hm... dywagacja sprezynkowa jest jak najbardziej prawdziwa natomiast raczej mniej prawdziwe wydaja sie Twoje wypowiedzi dotyczace setnej juz CM ,jakbym nieliczyla nijak nie wyjdzie ,sama napisalas ,ze srednio co miesiac kupujesz .
W tamtym roku w czerwcu pisalas ,ze zuzylas 2 szt hm.... nie nie czepiam sie ale to Ty napisals o wiarygodnosci i w niezbyt przyjemnym tonie zaatakowalas dziewczyne ,ktora przyszla podzielic sie wiedza i za to jej dziekuje.
Dokładnie, nie dość, że dziewczyna swój czas poświęciła, żeby wyszukać, i przygotować zdjęcia, to stwierdziłaś, że jej praca jest bzdurna i niepotrzebna...

Na temat 100 flaszek CM nie chciałam się wypowiadać, bo nie znam tematu, ale chętnie ujrzałabym przynajmniej 50 na jednej fotce
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
A na marginesie i w renomowanych perfumeriach tez mozna sie naciac na podroby (kilka lat temu znana mi sprawa z renomowanej perf, w Poznaniu ,a podroba przyjechlala z Francji.....)
No właśnie, ja jako wielbicielka i miłośniczka Halloweena, jak ujrzałam bezbarwnego w Marionnaud, to:
1. Mało trupem nie padłam
2. Chciałam zrobić awanturę
3. Obiecałam sobie, że moja noga w tym przybytku więcej nie stanie i dotrzymuję obietnicy
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:53   #23
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
hm... dywagacja sprezynkowa jest jak najbardziej prawdziwa natomiast raczej mniej prawdziwe wydaja sie Twoje wypowiedzi dotyczace setnej juz CM ,jakbym nieliczyla nijak nie wyjdzie ,sama napisalas ,ze srednio co miesiac kupujesz .
W tamtym roku w czerwcu pisalas ,ze zuzylas 2 szt hm.... nie nie czepiam sie ale to Ty napisals o wiarygodnosci i w niezbyt przyjemnym tonie zaatakowalas dziewczyne ,ktora przyszla podzielic sie wiedza i za to jej dziekuje.

Jest takie powiedzenie, np. "Powtarzam Ci to już setny raz ...", "Sto razy do Ciebie mówię a Ty dalej nie rozumiesz ..." , i takie oto powiedzenie miałam na myśli, pisząc i że zużyłam już sto butelek CocoM. Mam nadzieję, że to jasne (już). Dwie sztuki zużyłam w zeszłym roku, to fakt.

Nie zaatakowałm dziewczyny, tylko zaatakowałam jej bzdurny wykład.

Cytat:
A na marginesie i w renomowanych perfumeriach tez mozna sie naciac na podroby (kilka lat temu znana mi sprawa z renomowanej perf, w Poznaniu ,a podroba przyjechlala z Francji.....)
No więc dlatego pisałam wcześniej, że należy przede wszystkim zwracać uwagę na numery seryjne.

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Tylko mam niejako wrażenie że według przysłowia uderz w " stół a nożyce się odezwą" i jeszcze " ziarno niepewnosci zostało zasiane ......................... ...
No właśnie, zasiewasz ziarno niepewności, a tak naprawdę sprężynki niestety nie mają tu wielkiego znaczenia, bo tak jak mówię - przez lata butelki Chanel zmieniają się.

Cytat:
Tak jak pisze któraś z koleżanek nie był to wykład w podstawówce tylko w Wydziale do Zwalczania Przestępczości Wysokich Technologii Centralnego Biura Śledczego. I nie prowadził go jakiś dzieciak tylko osoba dokładnie do tego przygotowana przez specjalistów .
I nie jest to zadna ideologia rurkowa , tylko powazne działanie zlecone przez miedzy innymi właśnie włascicieli marki Chanel , Gucci , Dior i innych producentów wysokomarkowych produktów. I nie tylko w Polsce bo handel podróbkami zalewa praktycznie cały świat.

No to cóż, tu już mnie zastrzeliłaś. Skoro specjaliści do oceniania podrób używają tylko wiedzy na temat sprężynek to nie dziwię się, że wciąż jest tych podrób w Polsce zatrzęsienie.


Cytat:
I tyle . W kazdym razie będzie mi miło jak komuś się te informacje przydadzą, i nie da sie nabrac na bajeczki o okazyjnej wyprzedażyza niewielkie pieniądze , lub tez o super oryginalnym oryginale za kolosalną kwotę.
Nie będę się powtarzać. Ocenianie perfum Chanel za pomocą probierza sprężynkowego, grubości korka czy kształtu rurki jest dla mnie bzdurą. Ale jeśli komuś to pomoże to masz rację - dobrze, że się nie natnie na podróbę.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:58   #24
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Można było zapewne, tylko nie bardzo rozumiem co złego jest w mojej wypowiedzi. Uważam, że ideologia "sprężynek" jest bzdurna i absurdalna; że też chciało się komuś (autorowi wykładu) zajmować się dorabianiem ideologii do sprężynek w rurkach - to mi się po prostu nie mieści w głowie. I też nie mieści mi się w głowie, że przed kupnem jakiejś wody na Allegro będę prosić o zdjęcie wejścia rurki do atomizera i porównywać z niewiadomo czym. Tak jak jeszcze kod zakupionej wody można sprawdzić w Sephora lub Douglas, tak nikt chyba nie będzie latał z butelką, prosił Panią w Sephorze o otwarcie pudełka wody i porównywał sprężynki.

Zdjęcia nie mam co wklejać, bo moja butelka wygląda dokładnie identycznie jak w poście 3 zdjęcie 2.
To ja w takim razie wklęję zdjęcia z Allegro i zapytam czy kupiłabyś te wody / nie podważam ich autentyczności absolutnie / nie prosząc sprzedającego o dokładniejsze fotki a przy tym nawet rurki , bo masz takie prawo.

Pierwsze zdjecie jest na tyle niewyraźne , że zanim wydam te 3 stówki z hakiem to zdecydowanie poproszę o szczegółowe fotografie

Dwa pozostałe - widac dokładnie że nie są to zdjecia oferowanego produktu tylko zapożyczone z internetu a cena tez nie banalna - więc jak - kupisz w ciemno ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mademoiselle za 345 złotych.jpg (12,6 KB, 727 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chance 50 ml za 300 zl.jpg (19,1 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chnce eau 100 ml za ponad 200 zł.jpg (24,4 KB, 360 załadowań)
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:06   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
To ja w takim razie wklęję zdjęcia z Allegro i zapytam czy kupiłabyś te wody / nie podważam ich autentyczności absolutnie / nie prosząc sprzedającego o dokładniejsze fotki (...)
Dwa pozostałe - widac dokładnie że nie są to zdjecia oferowanego produktu tylko zapożyczone z internetu a cena tez nie banalna - więc jak - kupisz w ciemno ?
Nie nie kupiłabym; żaden rozsądny człowiek nie kupiłby. W przypadku pierwszego zdjęcia poprosiłabym o numery seryjne z butelki i z pudełka, a aukcji bez zdjęć przedmiotu (bo zdjęcia reklamowe zdjęciem przedmiotu nie są) nawet nie przeglądam.

Edit: co do 3 stówek ... Jeśli miałabym wydać na perfumy 3 stówki, to wydałabym je na Truskawce.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:11   #26
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość


1.Nie zaatakowałm dziewczyny, tylko zaatakowałam jej bzdurny wykład.




2.No więc dlatego pisałam wcześniej, że należy przede wszystkim zwracać uwagę na numery seryjne.






3.No to cóż, tu już mnie zastrzeliłaś. Skoro specjaliści do oceniania podrób używają tylko wiedzy na temat sprężynek to nie dziwię się, że wciąż jest tych podrób w Polsce zatrzęsienie.

.

Ad 1 .I tym właśnie powinnam się poczuc urazona bo uważam ,że nie jesteś na tyle specjalistką po zużyciu nawet tych 100 flaszek zeby kogoś oceniac.Ja nie oceniam ani Ciebie ani Twoich wypowiedzi


Ad2 .Jak napisałam powyżej w postach numery seryjne są już wypalane laserem na butelkach wód markowych w wielkim cudzysłowiu przywożonych do nas np. z Turcji


Ad.3 A to juz jest całkiem cios poniżej pasa. Podzieliłam sie częscią wniosków jak pisałam w pierwszym poście . O flaszkach , kodach , krzywości lub prostości rurki , przeżroczystości lub metalowości bądź tez plastikowości korka juz było napisane na Wizażu a o końcówce rurki tuż przy atomizerze nie i dlatego o tym napisałam
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:32   #27
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Można było zapewne, tylko nie bardzo rozumiem co złego jest w mojej wypowiedzi.
Twoja wypowiedź była niegrzeczna, zauważyło to wiele osób, poza Tobą oczywiście.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Uważam, że ideologia "sprężynek" jest bzdurna i absurdalna; że też chciało się komuś (autorowi wykładu) zajmować się dorabianiem ideologii do sprężynek w rurkach - to mi się po prostu nie mieści w głowie. I też nie mieści mi się w głowie, że przed kupnem jakiejś wody na Allegro będę prosić o zdjęcie wejścia rurki do atomizera i porównywać z niewiadomo czym. Tak jak jeszcze kod zakupionej wody można sprawdzić w Sephora lub Douglas, tak nikt chyba nie będzie latał z butelką, prosił Panią w Sephorze o otwarcie pudełka wody i porównywał sprężynki.
To, że Tobie coś nie mieści się w głowie nie oznacza, że jest bzdurą.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Więc uważam, iż każda teoria rurkowa, materiałowa, sprężynkowa itp. jest po prostu absurdalna i mnie śmieszy. Należy przede wszystkim sprawdzać numery i kupować w sprawdzonych miejscach, a już chyba szczególnie prezenty. Oczywiście moim zdaniem.
Mnie śmieszą Twoje posty, pisane jakby Ci sie wydawało, że pozjadałaś wszystkie rozumy. Ale to oczywiście moje zdanie.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jest takie powiedzenie, np. "Powtarzam Ci to już setny raz ...", "Sto razy do Ciebie mówię a Ty dalej nie rozumiesz ..." , i takie oto powiedzenie miałam na myśli, pisząc i że zużyłam już sto butelek CocoM. Mam nadzieję, że to jasne (już). Dwie sztuki zużyłam w zeszłym roku, to fakt.
TROCHĘ inaczej to napisałaś w swoim pierwszym poście tego wątku.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:32   #28
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie nie kupiłabym; żaden rozsądny człowiek nie kupiłby. W przypadku pierwszego zdjęcia poprosiłabym o numery seryjne z butelki i z pudełka...........

No to zmartwie Ciebie te wprowadzone do obrotu w renomowanych perfumeriach mialy wlasciwe numery seryjne i ......
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:45   #29
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Ad 1 .I tym właśnie powinnam się poczuc urazona bo uważam ,że nie jesteś na tyle specjalistką po zużyciu nawet tych 100 flaszek zeby kogoś oceniac.Ja nie oceniam ani Ciebie ani Twoich wypowiedzi.
Ad.3 A to juz jest całkiem cios poniżej pasa. Podzieliłam sie częscią wniosków jak pisałam w pierwszym poście . O flaszkach , kodach , krzywości lub prostości rurki , przeżroczystości lub metalowości bądź tez plastikowości korka juz było napisane na Wizażu a o końcówce rurki tuż przy atomizerze nie i dlatego o tym napisałam
Ok, czujesz się urażona - przepraszam. Nie atakuję Ciebie, tylko wykład specjalistów, jak już pisałam tu kilka razy.

Ale cios poniżej pasa dla kogo ? Uważam, że specjalista który bada sprężynki rurki przede wszystkim, tudzież grubość szkła nie jest specjalistą. I tyle.


Cytat:
Ad2 .Jak napisałam powyżej w postach numery seryjne są już wypalane laserem na butelkach wód markowych w wielkim cudzysłowiu przywożonych do nas np. z Turcji
Nie wiem co to ma do rzeczy. Ja proszę Sprzedającego o numer seryjny i piszę do firmy - z Thierry Mugler odpisują mi tego samego dnia, z Dior następnego dnia. Więc jakie to ma znaczenie czy to wypalane czy jakie - jeśli numer seryjny na butelce i pudełku jest prawidłowy ?

Poza tym w takim razie nic jest niepewne - bo tak jak pisałam butelki, korki, grubość szkła czy plastiku, spręzynki czy inne takie się zmieniają się, numer seryjny może być wypalony i dobrze podrobiony - to równie dobrze możemy zamiast tu dyskutować kupić elegancką podróbkę FM, bo tak naprawdę nic nie jest pewne.



Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1
No to zmartwie Ciebie te wprowadzone do obrotu w renomowanych perfumeriach mialy wlasciwe numery seryjne i ......
Nie znam się na Halloween, ale może powinnaś napisać do działu marketingu JdP i spytać czy przypadkiem nie wypuścili serii przezroczystej ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:00   #30
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Wody perfumowane Chanel jak rozpoznac oryginał ? Wnioski z wykładu poglądowego

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Nie znam się na Halloween, ale może powinnaś napisać do działu marketingu JdP i spytać czy przypadkiem nie wypuścili serii przezroczystej ?


Nie pisalam o Halloween i nie pisalam ,ze mi sie wydawalo ,tylko sprawa swego czasu byla bardzo glosna u nas w Polsce ,ja osobiscie wlasnie mialam Allure Chanel z renomowanej perfumerii w Poznaniu .
Nie ja to odkrylam tylko sie dowiedzialm od pan z perfumerii,bo zadzwonily do mnie ,ze wynikla nieprzyjemna sprawa i dostalam nowe perfumy.

A kod byl jak najbradziej prawidlowy i reszta tez ,tylko to co w butelce nie bylo takie jak powinno ......
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 23:45:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.