dlaczego tak się dzieje? plamienie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 12:08   #1
soleil111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1

dlaczego tak się dzieje? plamienie :(


Witajcie. Proszę o radę Nie wiem co się dzieje. W czerwcu miałam plamienie pod koniec miesiąca 12 dni ok. trwało. Były to takie lekkie plamki na bieliźnie okres taki obfity nie występował. 3 lipca było to takie już mocniejsze krwawienie jak normalny okres. Skończyło się 12 lipca. Do wczoraj nic nie miałam, ale dzisiaj po 17 dniach mam plamki na bieliźnie nie duże ale są. Byłam zarejestrowana do ginekologa, ale nie miałam tyle dni już plamienia więc poprosiłam mamę żeby odwołała, bo bardzo boję się iść Dodam, że mam 16 lat. Może być to spowodowane stresem? W sobotę wyjeżdżam na wakacje i nie wiem czy powinnam znów się rejestrować żeby zdązyć jeszcze przed wyjazdem jednak pójść? Okres w miarę mi się regulował zawsze dostawałam pod koniec miesiąca. W maju miałam jakoś w środku, a w czerwcu tylko te plamienia. Proszę o odpowiedź, bo bardzo się denerwuję
soleil111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.