Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 14:27   #1681
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

witajcie . A mozecie mi powiedziec jakie produkty do wlosow polecacie? chodzi o wlosy zniszczone farbowaniem, lekko gumiaste potrzebujace protein. Czy sa na BU produkty ktore je zregeneruja?
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:08   #1682
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez klaudyna7 Pokaż wiadomość
O,eureka! ;D
Dzięki plineczko. ;*
No dobrze,a co z tym fantem zrobić? Muszę zainwestować w jakiś tonik czy to niekonieczne? Bo to bielenie w niczym mi nie przeszkadza...
Moim zdaniem serum wtedy nie działa tak jak powinno, bo pH zostaje podniesione. W tonik (ja zamiast niego używam hydrolatu) zainwestować warto zawsze To bardzo niedoceniany kosmetyk. Wyrzuciłabym z pielęgnacji to mydło, przynajmniej wieczorem. Migdałek potrafi nieźle przesuszać skórę, a mydło będzie mu w tym tylko pomagać. Lepiej zainwestować np. w jakiś delikatny żel do mycia twarzy

ajrisz2 zniszczone włosy można ratować olejami. Obecnie używam kokosa na mokre końcówki. Ma nawilżać. Za krótko stosuję by stwierdzić czy faktycznie tak jest. Dziewczyny stosują go jako maskę na włosy i skórę głowy na kilka godzin lub całą noc, ale dla mnie ten z BU przy takiej pojemności jest trochę za drogi bym mogła stosować go jako maskę. Olej arganowy nakładany również na końcówki ma je chronić przed zniszczeniem jak np. jedwab czy serum z silikonami
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:35   #1683
mmmalutka
Raczkowanie
 
Avatar mmmalutka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witajcie
Dziś dostałam pierwszą paczuszkę z BU i jestem pod wrażeniem
Zrobiłam już żel hialuronowy, krem z lukrecją i maseczke morską perłową
Zamówiłam również hydrolat aloesowy

Wypróbowałam już mieszanke żelu hialuronowego + kilka kropelek olejku arganowego i albo moja podświadomość płata mi figle albo po kilku godzinkach moje zmarszczki pod oczami jak by płytsze się zrobiły

więc oby tak dalej

Muszę tylko dodać że mam bardzo wrażliwą alergiczną wręcz atopową skórę ze wszystkimi możliwymi problemami i po przemyciu twarzy hydrolatem oraz po użyciu wyżej wymienionych dobroci nic nie szczypie i jak narazie suuuuper jestm zadowolona

zaraz lecę robić maseczkę morską

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ajrisz2 Pokaż wiadomość
witajcie . A mozecie mi powiedziec jakie produkty do wlosow polecacie? chodzi o wlosy zniszczone farbowaniem, lekko gumiaste potrzebujace protein. Czy sa na BU produkty ktore je zregeneruja?
Jestem nowa jeśli chodzi o naturalną pielęgnację włosów ale mnóstwo dobrego słyszałam o oleju kokosowym i olejku arganowym

Jeśli dobrze pamiętam w wątku o oleju kokosowym mnóstwo dziewczyn pisze jak stosuje i opinie ten olej właśnie zbiera rewelacyjne

Ja dziś zastosuję pierwszy raz olej na włosy i napiszę co i jak u mnei zadziałało
mmmalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:08   #1684
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

witajcie! pisze do was bo jestem pod sciana! nie wiem juz czego sie chwycić, mysle nawet o dermatologu. Mój problem dotyczy mojej brody, wyskakują mi na niej twarde bolące gule których nie da się wycisnąć, dosłownie jedna na drugiej! Ręce opadają, stosowałam już OCM, olejek herbaciany i przeróżne specyfiki apteczne - nic nie działa. Doradzcie mi proszę czego zacząc używać z biochemii urody by pomogło mi pożegnać te wstrętne gule. nie jestem doświadczona w sprawach biochemii, licze na waszą poradę, czy któraś z Was miała podobny problem jak mój?
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:11   #1685
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
witajcie! pisze do was bo jestem pod sciana! nie wiem juz czego sie chwycić, mysle nawet o dermatologu. Mój problem dotyczy mojej brody, wyskakują mi na niej twarde bolące gule których nie da się wycisnąć, dosłownie jedna na drugiej! Ręce opadają, stosowałam już OCM, olejek herbaciany i przeróżne specyfiki apteczne - nic nie działa. Doradzcie mi proszę czego zacząc używać z biochemii urody by pomogło mi pożegnać te wstrętne gule. nie jestem doświadczona w sprawach biochemii, licze na waszą poradę, czy któraś z Was miała podobny problem jak mój?
Ja miałam podobny problem..to niestety raczej typowo hormonalne zmiany, u mnie pomogła dieta niskoglikemiczna, rezygnacja z glutenu, do tego u mnie problemy związane były z PCOs, tarczyca i wysokim cukrem:-( Teraz juz jest ok..ale wiem, że tutaj żadne kosmetyki nie pomogą..dopiero po wprowadzeniu diety, wyregulowaniu hormonów można wspomóc się kosmetykami,żeby szybko gule sie zagoiły. To takie moje spostrzeżenie
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 07:56   #1686
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

WOW!!!! Dostałam maila z info o wysyłce paczki i to 3 dnia roboczego po zaskięgowaniu wpłaty! Jestem mile zaskoczona!Oby tak dalej, bo w kolejce czeka drugie zamówienie
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:31   #1687
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Plineczko czyli hydrolat wystarczy? Mam oczarowy - jeśli robi to jakąkolwiek różnicę.
nataliaaa- Może warto przyjrzeć się swojej diecie? Mi zawsze wyskakują tego typu gule i zwykłe ropne pryszcze gdy tylko pochłonę jakiekolwiek przetworzone świństwo. Gdy tylko to wyeliminowałam stan cery się polepsza,a te dziadostwa wyskakiwały mi nie tylko na twarzy...pojawiały się nieraz w różnych,dość nietypowych miejscach
__________________
Do słońca ręce unoszę swe
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 17:12   #1688
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

unikam 'chemicznego' jedzenia, chleba nie jem juz ponadad poltora roku, czasem sporadycznie, unikam makaranów itp, wiec to raczej nie wina glutenu, jak sprawdzić czy to wina hormonów?
wyczytalam ze olej tamanu pomaga na zmiany tradzikowe, czy warto go sprobowac i dodac do mieszanki OCM?
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:21   #1689
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
, jak sprawdzić czy to wina hormonów?
Zbadać jeTo podstawa, poza tym zbadać pod kątem PCOs i ja dorzuciłabym cukier na czczo i krzywą cukrową. To tylko moja sugestia Wyniki mogą wiele wyjaśnić, wiem to z doświadczenia
Mi na takie gule hormonalne bardzo pomagały okłady z ciasta gryczanego (mąka gryczana zmieszana z ciepłą wodą i nałożona na zmienione miejsca, na to gaza). Gluten to nie tylko makaron czy chleb, to większość zbóż, a mąka pszenna dodawana jest prawie do wszystkiego niestety, nawet do wędlin:-( (ja nie jem mięsa i nie mam problemu

Na jakim hydrolacie robiłyście krem sojowy? Ktoś używał tego kremu?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:48
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:05   #1690
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
unikam 'chemicznego' jedzenia, chleba nie jem juz ponadad poltora roku, czasem sporadycznie, unikam makaranów itp, wiec to raczej nie wina glutenu, jak sprawdzić czy to wina hormonów?
wyczytalam ze olej tamanu pomaga na zmiany tradzikowe, czy warto go sprobowac i dodac do mieszanki OCM?
Mi czesto wyskakiwaly na brodzie i na lini zuchwy krosty ale zauwazylam ze to od tego ze nosze szaliki po sama brode,wiadomo wiele bakterii no i od dotykania rekami, podpierania sie itd. Walczylam z nawykami i wspomagalam sie olejem tamanu. Najpierw olejem bezzapachowym mylam wieczorem twarz, oczyszczalam do tego goraca sciereczka z mikrofibry i potem szybko zimna woda lekka podotykalam twarz papierem kuchennym aby nie kapalo i na to odrazu olej tamanu pomoglo tylko nie odrazu, czekalam okolo tygodnia-dwoch na efekt
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:15   #1691
madeline10
Raczkowanie
 
Avatar madeline10
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 214
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, a czym "wydobywacie" produkty jak np olejek czy masło? Palec wydaje mi się niehigieniczny mimo wszystko, a patyczki do uszu są męczące...
madeline10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 19:51   #1692
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

stosowała któraś z was olej z rokitnika? Jakie opinie?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:30   #1693
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez madeline10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym "wydobywacie" produkty jak np olejek czy masło? Palec wydaje mi się niehigieniczny mimo wszystko, a patyczki do uszu są męczące...
No ja palcem zwłaszcza, że i tak zaraz to rozsmaruję - też palcami, więc na jedno wychodzi
Kup sobie jakąś szpatułkę
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:49   #1694
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Używałyście może tego nowego peelingu enzymatycznego z BU?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:11   #1695
Nenenene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 52
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja używałam.
Mam co do niego mieszane uczucia, bo nie usunął wszystkich suchych skórek, ale z drugiej strony zdecydowanie wygładził cerę.
Jutro robię do niego drugie podejście, bo poprzednim razem zapomniałam zwilzyć twarz przed nałożeniem.
__________________
wymiana -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=585112
Nenenene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:28   #1696
Morvaa
Raczkowanie
 
Avatar Morvaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, ja chciałabym zamówić osławiony puder bambusowy i może olejek kokosowy, ale chciałabym też coś na wągry... Bo na nosie mam sporo czarnych kropeczek Możecie coś polecić? Jakiś peeling?
Morvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:28   #1697
Morvaa
Raczkowanie
 
Avatar Morvaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, ja chciałabym zamówić osławiony puder bambusowy i może olejek kokosowy, ale chciałabym też coś na wągry... Bo na nosie mam sporo czarnych kropeczek Możecie coś polecić? Jakiś peeling?
Morvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:03   #1698
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Morvaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałabym zamówić osławiony puder bambusowy i może olejek kokosowy, ale chciałabym też coś na wągry... Bo na nosie mam sporo czarnych kropeczek Możecie coś polecić? Jakiś peeling?
Musze Cie rozczarowac,ale z wagrami to nie taka prosta sprawa, a juz szczegolnie z tymi ktore sa na nosie. Z doswiadczenia ( a tez mam sporo zaskornikow na nosie, na koscilach policzkowych ale tylko pod oczami i na brodzie ) to Ci napisze,ze dzieki stosowaniu kwasu BHA udalo mi sie je najbardziej zredukowac na brodzie ,ze sa niemal niewidoczne , natomiast te na nosie i na kosciac policzkowych tez sie zredukowaly,ale jednak bardziej je widac niz te ktore mam na brodzie. Musisz sie nastawic na to,ze zaskornikow w calosci nie wyleiminujesz.

Odnosnie peelingu to dobry omysl ALE musisz wiedziec,ze peeling dziala tylko powierzchniowo, na naskorek,wiec efekt bedzie dorazny. Jezeli chcesz lepszych efektow to w tym wzgledzie najlepsze beda kwasy BHA, ze wzgledu na (cytuje z mojego ulubionego artykulu na ten temat):

"Kwas BHAJest to kwas rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki temu oprócz tego, że złuszcza martwe komórki z powierzchni naskórka, ma także zdolność przenikania przez warstwę łojową-sebum i wnikania w głąb oraz oczyszczania porów skóry, a także wnikania w głąb mieszków włosowych, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku. Dzięki temu przyczynia sie do odblokowania porów, a co za tym idzie zapobiega tworzeniu wszelkich wyprysków oraz pomaga oczyszczać tzw. "zaskórniki", które stają się dzięki temu mniej widoczne. Z tego też względu preparaty z kwasem BHA polecane są dla cer skłonnych do zanieczyszczonych porów i trądziku, ale to nie znaczy, że są odpowiednie tylko dla cer tłustych. Dla osób, które mają problemy z wypryskami kwasy BHA będą na pewno bardziej efektywne niż AHA, jednak kwasy te są także odpowiednie dla cer suchych, nie mają one bowiem właściwości wysuszających, poza tym nawet osoby z suchą cerą mają często problem z zanieczyszczonymi porami skóry, zwłaszcza w tzw. linii T, czyli nos, broda i środkowa partia czoła. Wyjątkiem są preparaty z kwasem BHA, które dodatkowo zawierają typowe składniki dla cer trądzikowych o działaniu antybakteryjnym, regulującym nadmiar łoju, takie kremy mogą wysuszać suchą cerę."
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 23:57   #1699
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
stosowała któraś z was olej z rokitnika? Jakie opinie?
Miałam próbkę, teraz czekam na pełnowymiarowe opakowanie. Jetem z niego bardzo zadowolona. Szybko goi rany, krostki, łagodni podrażnienia i zaczerwienienia, wygładza. Uwielbiam go Zresztą tak samo jak tańszy monoi
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 13:16   #1700
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Ja polecam krem anty-oksydacyjny.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Z zewnętrznych specyfików najszybciej pomagał jojoba na mokrą skórę (termalka, hydrolat)-on ma spore powinowactwo do naszego sebum..po żadnym oleju nie miałam tak natychmiastowego wygładzenia i supernawilżenia, a ja z tych suchoskórychAle obowiązkowo na mokra skórę. Inne oleje nawet na mokra skore nie pomagały (nawet róża rdzawa)
dziękuję

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość

U mnie wszelkie oleje lepiej działają na suchą skórę. Na mokrej tylko się 'mażą'. Już w ogóle cudnie odrobina żelu HA+olej, więcej oleju niż żelu. Oj tak jojoba to niezastąpiony jest, super natłuszcza i zmiękcza. Olej z Awokado ładnie nawilża twarz. Moja mama ma 45 i go sobie chwali
dziękuję

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
niestety wg mnie BU nie ma nic na odwodnienie wszystko działa super, ale w zimie i tak dotłuszczam sie jakims prostym kremem drogeryjnym
(co ja poradze, ze olej + żel hialuronowy nie wystarcza )
tak ja mieszam żel hiauronowy ze skawalanem plus d tego krem LRP lub jakiś inny nawilżający bo same niestety są za słabe o wiele

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kochana ja Ci polecam zel hialuronowy ALE! ktorys z podwojnych. CUdownie na mnie zadzialal pod tym wzgledem zel kwiatowy,ale cene ma wysoka,wiec musisz przemyslec sprawe.

Peptydowy tez dziala calkiem niezle ( i ma w skladzie ten maloczasteczkowy zel). Podwojny sam bez dodatow odradzam, dosc mocno sciaga.

Oleje dosc dobrze nawilzajace to avocado do twarzy, z rodzy rdzawej, truskawka. Natomiast jojob a moze byc za lekki.
dziękuję bardzo za wszelkie porady w załączniku moja skóra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1242 f.jpg (42,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1243 f.jpg (43,9 KB, 96 załadowań)
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 13:45   #1701
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Puder nakładałam pędzlem, chociaż niektórym za bardzo pylił i woleli wklepywać, więc można zastosować oba sposoby i sprawdzić, który bardziej nam odpowiada . Stosowałam go zawsze na suchą skórę.

Hydrolat z drzewa oliwkowego - stosuję już od dłuższego czasu. Przyjemny, odświeżający, nie pozostawia ciężkiej warstwy (jak mi się zdarzało przy innych). Jakichś super właściwości nie zauważyłam...
A jak pachnie Twój hydrolat? Bo mój pachnie prawie identycznie jak lipowy-słodko, miodowo.Na początku miałam wrażenie, że pomylili hydrolaty Bardzo podobnie pachniał oczar Naturado z Biolandera (zupełnie inaczej niz oczar z BU czy mazideł). Po aplikacji hydrolatu skóra jest odczuwalnie uspokojona i wyciszona ( info dla wrażliwców)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2012-01-25 o 13:46
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:27   #1702
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A ja mam takie pytanie: czym różni się peeling enzymatyczny z BU od tego z Naturalisa? Dawno się nie ścierałam i zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:09   #1703
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez strawberry162 Pokaż wiadomość
Miałam próbkę, teraz czekam na pełnowymiarowe opakowanie. Jetem z niego bardzo zadowolona. Szybko goi rany, krostki, łagodni podrażnienia i zaczerwienienia, wygładza. Uwielbiam go Zresztą tak samo jak tańszy monoi
dziękuję

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: czym różni się peeling enzymatyczny z BU od tego z Naturalisa? Dawno się nie ścierałam i zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich
Peeling z BU bardzo mnie podrażniał, czułam piekło na twarzy i swędzenie z Naturalisa jest fajny, ale mało wydajny
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 07:10   #1704
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Wojowniczka__
mam taką samą cerę jak Ty Czego używasz do mycia buzi?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 07:41   #1705
Majorie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Leslau
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Za mną już dwa zamówienia z BU, trzecie w drodze.
Moi dotychczasowi faworyci:
- olejek myjący - dla mojej przesuszonej cery rewelacja. Pięknie i delikatnie zmywa, nie ściąga. Nie chcę nic innego.
- puder bambusowy z jedwabiem - używam wysokich filtrów, dzięki niemu nie świecę się jak latarka w ciągu dnia. Nie zamierzam wrócić do pudrów drogeryjnych.
- żel hialuronowy - mieszam z jakimś zwykłym nawilżaczem (aktualnie Cetaphilem), kładę pod filtr i na noc.
- hydrolat oczarowy - na początku nie byłam przekonana do jego zapachu, teraz nie mogę bez niego żyć. Aktualnie mi się skończył i już tęsknię
Niestety nie sprawdziło się u mnie:
- serum z witaminą C - uczulało i było dla mnie mało komfortowe w używaniu. Nie wrócę do niego.
- peeling - nieprzyjemnie pachnie i mocno zastyga. Doszłam do wniosku, że moja wrażliwa skóra nie potrzebuje takiego złuszczania. Schowałam go w jakimś kącie i nie wiem czy wrócę. Aktualnie jeśli potrzebuję używam czarnego mydła z Helfy.pl - zdecydowanie bardziej je lubię.

W moim trzecim zamówieniu znalazło się serum GRANAT, słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii, czy któraś z Was je używała? Jak wrażenia?
Majorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:29   #1706
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, na stronie BU przy toniku BHA 2% napisane jest 105 g, ile to mililitrów?
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:02   #1707
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mam pytanie do dziewczyn, które używały kremu anty-oksydacyjnego:
czy w Waszych kremach też są wyczuwalne takie dziwne, szorstkie drobinki? W moim dodatkowo widać na powierzchni jakąś ciecz/olejek. Tak, jakby się rozwarstwiał.
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 12:49   #1708
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
A jak pachnie Twój hydrolat? Bo mój pachnie prawie identycznie jak lipowy-słodko, miodowo.Na początku miałam wrażenie, że pomylili hydrolaty Bardzo podobnie pachniał oczar Naturado z Biolandera (zupełnie inaczej niz oczar z BU czy mazideł). Po aplikacji hydrolatu skóra jest odczuwalnie uspokojona i wyciszona ( info dla wrażliwców)
Masz rację - oliwka pachnie podobnie jak lipowy . Zauważyłam, że moje naczynka koło nosa znacznie się zmniejszyły. Być może to zasługa hydrolatu, bo nie stosuję żadnej innej pielęgnacji na naczynkowy problem.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:15   #1709
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Masz rację - oliwka pachnie podobnie jak lipowy . Zauważyłam, że moje naczynka koło nosa znacznie się zmniejszyły. Być może to zasługa hydrolatu, bo nie stosuję żadnej innej pielęgnacji na naczynkowy problem.
To mamy podobne odczuciaMuszę pochwalić ten hydrolat. Tak jak przy używaniu innych nie widziałam spektakularnych efektów, tak tutaj po 2 aplikacjach jest już widoczna różnica Zaognione policzki w końcu zbledły, podrażnienia, alergia ( pokarmowa..nabiał..wiem, że nie mogę i mam z swoje:-( ustępuja. Do tego po wielu hydrolatach miałam uczucie podszczypywania, mrowienia na skórze, a tutaj nic..tylko taka natychmiastowa ulga, orzeźwienie!Zobaczymy jakie będą efekty po 2-3 tygodniach używania. Szkoda, że nie występuje w wersji bez konserwantów jak z róży damasceńskiej, ale tak czy siak ukręcę na nim krem sojowy. Znów BU wysłało paczuszkę na 3 dzień roboczy-znów miłe zaskoczenie!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:16
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:36   #1710
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Majorie Pokaż wiadomość
W moim trzecim zamówieniu znalazło się serum GRANAT, słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii, czy któraś z Was je używała? Jak wrażenia?
Mam cerę mieszaną, więc nie byłam zadowolona z tego serum.Nic nie robiło
Było za tłuste.Moja cera po prostu uwielbia kwasy.
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.