Włosy i cała reszta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 01:13   #1
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214

Włosy i cała reszta


Hej. Długo się wahałam czy napisać, ale się zdecydowałam. Ogólnie potrzebuję jakiejś zmiany i chyba "ogarnięcia" się pod względem wyglądu. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby komuś udało się ustalić jakim typem pory roku jestem. A teraz główna sprawa - włosy. Naturalnie mam ciemny brąz, ale ogółem z koloru jestem raczej zadowolona tyle, że powoli mi się już nudzi. Nie wiem też czy zapuszczać czy ścinać. Tak czy siak potrzebuję jakiegoś innego ułożenia fryzury.
I czy lepiej mi w okularach czy bez (mi się wydaje, że bez)?

Zdjęcia bez żadnego makijażu, więc proszę się nie przestraszyć - ale pod tym względem też chętnie przyjmę jakieś rady. I może macie jakieś sprawdzone sposoby na prostą kreskę na górnej powiece, bo za nic w świecie mi nie wychodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (49,7 KB, 401 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (48,5 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (52,9 KB, 404 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 07:04   #2
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Włosy i cała reszta

Może taki styl Ci się spodoba? http://www.hairxstatic.com/styles/im...cropbru160.jpg
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 09:09   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Włosy i cała reszta

A jak z tyłu twoja aktualna fryzura wygląda, raczej długości krótszego boku czy dłuższego (fajnie będzie jak wstawisz zdjęcie tyłu )
Wg mnie bardzo pasują Ci krótkie włosy i na twoim miejscu obcięłabym się tak że zostawiła długą grzywkę opadającą na oko a tył i drugi bok obcięłabym na bardzo króciutko Dodaje kilka propozycji
1. O taką grzywkę mi chodzi
2,3 - tak ścięty tył
4, 5, 6 - a taka cała fryzura
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5408.jpg (154,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30-Chic-Pixie-Haircuts-Back-View-of-Short-Hair.jpg (46,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5w8q31fKo1qazzpqo1_500.jpg (74,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30-Chic-Pixie-Haircuts-Very-Short-Hair.jpg (62,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Long-Pixie-Hairstyles-Side-View.jpg (68,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 739952a57d28998f7262a240882b1704.jpg (61,7 KB, 7 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:36   #4
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Włosy i cała reszta

Taka trochę szalona, rockowa fryzurka z pazurem Ci pasuje - ale kolorek włosów mógłby być jaśniejszy Możesz pomyśleć o wyregulowaniu brwi, i jakimś ładnym zdecydowanym makijażu - czerwone usta, smoky eyes - myślę, że ostry styl jest dla Ciebie
3.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:35   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Włosy i cała reszta

ja bym Cie widziala w zlotym brazie,ten rudy mi nie pasuje za bardzo do Ciebie
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:48   #6
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Włosy i cała reszta

Myślę, że przede wszystkim powinnaś poprawić kształt brwi. Masz je z natury takie ciemne?

Ja akurat widziałabym Cię w naturalniejszym i jaśniejszym odcieniu, ten Cię jakoś przytłacza. Skóra wydaje się być bardzo blada i widać cienie po oczami.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:52   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włosy i cała reszta

a masz jakieś zdjęcie w naturalnym odcieniu?
moglabys tez dodać takie z odsłoniętą twarzą?

co bym zmieniła, to na pewno lekko trzeba ogarnąć brwi,
czekam na zdjęcia i wtedy pomyślę co dalej.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 22:05   #8
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Dzięki za odzew.
Kaminka24, o takiej fryzurze myślałam, w sumie aktualna fruzyra jest w tym stylu - jeden bok krótszy, drugi dłuższy i dość krótki tył, ale nie aż tak jak na zdjęciach przez co ten tył i krótszy bok dziwnie mi się układają. Ogółem dobrze się czuję w krótkich włosach więc chyba się na taką zdecyduję.

Brwi byłam dzisiaj zrobić i jest już lepiej. Takie ciemne i grube mam naturalnie.
Cienie pod oczami to moja zmora, nawet przez korektor prześwitują. :/

Postaram się wrzucić jutro zdjęcie w dziennym świetle.

A macie jakiś pomysł na kolor skoro ma być jaśniejszy? Taki jak na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c5dc29b23970cbed5641865e0d88ebaf.jpg (16,4 KB, 33 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:50   #9
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Wrzucam zdjęcie zrobione w świetle dziennym z odsłoniętą całą twarzą - bez makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02035.jpg (52,5 KB, 469 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 15:10   #10
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Włosy i cała reszta

Jesteś bardzo mocno kontrastowa. Możesz być Zimą - Pełną lub Czystą. Warto byłoby to ustalić. Nie farbuj włosów na ciepłe odcienie, unikaj też blondów. Najlepiej wróć do naturalnego koloru.

Masz ładny owal i teoretycznie krótkie włosy powinny pasować. Ale równocześnie, masz dość ostrą urodę, którą warto złagodzić kobiecą fryzurą. Co w praktyce sprowadza się do zapuszczenia włosów. Długość przynajmniej do ramion.

Podsumowując - unikaj wyostrzania wizerunku. Postaw na wprowadzenie jak największej ilości elementów kobiecych.

Zobaczysz jaki fantastyczny efekt przyniosą zmiany. Jesteś bardzo ładna, tylko Twojej urodzie brakuje należytej oprawy.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 15:26   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włosy i cała reszta

To ostatnie zdjęcie zrobione w mega chłodnym oświetleniu i jeszcze bardziej podkreśla chłód kolorystyczny, ale i tak widać, że jesteś typem chłodnym. prawdopodbbnie Clear Winter (czysta zima). pewna na 100 nie jestem, bo nie jestem jakimś znawcą tak czy siak typem jesteś chłodnym.
Na pierwszyc zdjęciach wyraźnie widać, jak ten rudy kolor włosów Ci nie pasuje, strasznie gryzie się z brwiami, cerą, no odstaje totalnie. Nie idź w tym kierunku, raczej podkreślaj w sobie to co masz najlepsze.
Na Twoim miejscu wróciłabym do naturalnego odcienia, a twarz i typ urody podkreśliła intensywnymi kolorami odzieży, które do Ciebie pasują.
Wybieraj nasycone wyraziste kolory, one fajnie podbiją twoją urodę.

Co do fryzury.. ja bym Cię jednak widziała w dłuższych włosach, krótkie wyostrzają Ci rysy twarzy, robią look takiej chłopczycy, nie wiem czy to do końca dobrze.. no chyba, ze tego oczekujesz.

Co do cieni pod oczzami, one mogą byc bardziej widoczne wlasnie wtedy gdy masz niepasujący kolor wlosow.

sprobuj przykladać do twarzy materialy w intensywnych odcieniach tj
indygo, czerwony, intensywna zieleń, granatowy, ale wlosy zbierz do tylu, sa przecie rude.
i oceń czy te kolory sprawiają, ze widzisz swoją twarz jakoś lepiej, bardziej wypoczętą, piekniejszą. ?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 21:24   #12
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Dziękuję za miłe słowa i pomoc w określeniu typu urody. Czysta zima by chyba rzeczywiście najbardziej do mnie pasowała.

Teraz mam dylemat co zrobić z włosami. Ścinać czy zapuszczać. Nie chcę looku chłopczycy ale z drugiej strony lubię krótkie włosy. Muszę się zastanowić. Na pewno pójdę w przyszłym tygodniu zafarbować.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 00:06   #13
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Włosy i cała reszta

Wrzucam boba. Minę na zdjęciu masz trochę nietęgą. Ale myślę, że nie miałabyś nic przeciwko temu, aby tak wyglądać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza_get_the_look_czysta_zima.jpg (31,3 KB, 212 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:12   #14
Nellvis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 9
Dot.: Włosy i cała reszta

Jeśli nudzi Ci się aktualny kolor pomyśl o czerni, myślę że by Ci pasował. W okularach wyglądasz na starszą, ale to chyba każdy tak ma
Nellvis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 10:51   #15
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Włosy i cała reszta

Jesteś bardzo ładna, ale rudy odbiera Ci uroku. jak dla mnie pasował by Ci
ciemny czekoladowy brąz (broń Boże nie czarny)
lub naturalny ciepły bląd, który by cię 'odświezył'
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:40   #16
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Dzięki.
GretaKredka, podoba mi się, a kolor włosów taki mam naturalny w sumie. No to postanowione, zapuszczam włosy a w przyszłym tygodniu na farbowanie.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:48   #17
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Jeszcze chciałam się zapytać, ostatnio kupiłam takie cienie z Inglota, czy one będą mi pasowały? Czy jakich kolorów lepiej się trzymać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cien-do-powiek-freedom-system-rainbow.jpg (106,4 KB, 31 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:52   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Włosy i cała reszta

Skoro lubisz krótkie, to taki bob jaki proponuje Greta byłby idealny, zarówno "kobiecy" jak i włosy nadal krótkie.
Na Twoim miejscu zapuściłabym je, będzie o wiele ładniej.

Co do Twojego pytania o kreski na gornej powiece. Cóz najpierw radzę nauczyć się robić je czarną kredką. a potem linerem.
Mój sposób na równe kreski to malowanie ich od zewnętrznego kącika do połowy powieki a nie na odwrót.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:47   #19
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Włosy i cała reszta

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam się zapytać, ostatnio kupiłam takie cienie z Inglota, czy one będą mi pasowały? Czy jakich kolorów lepiej się trzymać?
Myślę, że będzie Ci pasować paleta barw dla Zimy
images (1).jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 20:55   #20
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Czyli teoretycznie powinny mi pasować, a jak się pomaluję to wyglądam strasznie. Ale to może być wina już nieumiejętnego nakładania cieni niż samych kolorów. Popróbuję jeszcze. Najlepiej czuję się w szarych. Ale mam problem z różem - nigdy go nie stosowałam, bo bałam się, że będę wyglądać jak lalka. W którym miejscu przy moim kształcie twarzy należy go nakładać? Bo przyznam szczerze, że na google to jakieś mieszane wskazówki. I który kolor? Waham się między którymś z tych dwóch z Inglota a tym z FM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz-do-policzkow-freedom-system.jpg (157,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz-do-policzkow-freedom-system-amc.jpg (106,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: png Baked_Blush_Blooming_Rose.png (26,3 KB, 975 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 23:26   #21
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Włosy i cała reszta

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Czyli teoretycznie powinny mi pasować, a jak się pomaluję to wyglądam strasznie. Ale to może być wina już nieumiejętnego nakładania cieni niż samych kolorów. Popróbuję jeszcze. Najlepiej czuję się w szarych. Ale mam problem z różem - nigdy go nie stosowałam, bo bałam się, że będę wyglądać jak lalka. W którym miejscu przy moim kształcie twarzy należy go nakładać? Bo przyznam szczerze, że na google to jakieś mieszane wskazówki. I który kolor? Waham się między którymś z tych dwóch z Inglota a tym z FM.
Ten drugi jest bardziej wyrazisty, więc mogłabyś spróbować - on nadałby Twojej cerze nieco więcej życia i wyrazu
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:39   #22
Zosie
Raczkowanie
 
Avatar Zosie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Włosy i cała reszta

moim zdaniem masz chłodny tym urody, zima
brwi wyglądają lepiej, ale wypadałoby je skrócić od wewnętrznego kącika oka (teraz twarz jest "inna" , "ciekawa" ale nie wiem czy w życiu codziennym chcesz osiągnąc taki efekt?)
moim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02035.jpg (62,0 KB, 205 załadowań)
__________________

proszę o klik
Zosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:41   #23
Zosie
Raczkowanie
 
Avatar Zosie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Włosy i cała reszta

a co do różów/cieni najlepiej przejść się na stoisko i popróbować.
Dopóki nie wymaziasz się wszystkimi kolorami tęczy tak naprawdę nie masz pewności czy coś Ci pasuje czy nie. Powodzenia!
__________________

proszę o klik
Zosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 22:11   #24
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Włosy i cała reszta

Niesamowita ostra uroda

A nie myślałaś, żeby zapuścić trochę włosy i zgolić z jednej strony? Żeby nie było ZBYT 'ładnie', a z pazurem?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:04   #25
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Włosy i cała reszta

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
To ostatnie zdjęcie zrobione w mega chłodnym oświetleniu i jeszcze bardziej podkreśla chłód kolorystyczny, ale i tak widać, że jesteś typem chłodnym. prawdopodbbnie Clear Winter (czysta zima). pewna na 100 nie jestem, bo nie jestem jakimś znawcą tak czy siak typem jesteś chłodnym.
Na pierwszyc zdjęciach wyraźnie widać, jak ten rudy kolor włosów Ci nie pasuje, strasznie gryzie się z brwiami, cerą, no odstaje totalnie. Nie idź w tym kierunku, raczej podkreślaj w sobie to co masz najlepsze.
Na Twoim miejscu wróciłabym do naturalnego odcienia, a twarz i typ urody podkreśliła intensywnymi kolorami odzieży, które do Ciebie pasują.
Wybieraj nasycone wyraziste kolory, one fajnie podbiją twoją urodę.

Co do fryzury.. ja bym Cię jednak widziała w dłuższych włosach, krótkie wyostrzają Ci rysy twarzy, robią look takiej chłopczycy, nie wiem czy to do końca dobrze.. no chyba, ze tego oczekujesz.

Co do cieni pod oczzami, one mogą byc bardziej widoczne wlasnie wtedy gdy masz niepasujący kolor wlosow.

sprobuj przykladać do twarzy materialy w intensywnych odcieniach tj
indygo, czerwony, intensywna zieleń, granatowy, ale wlosy zbierz do tylu, sa przecie rude.
i oceń czy te kolory sprawiają, ze widzisz swoją twarz jakoś lepiej, bardziej wypoczętą, piekniejszą. ?

o tak

Włosy do ramion - super, bo chyba naturalnie masz proste, ładnie Ci właśnie w takim brązie jak na ostatnim zdjęciu (byle nie rudości i ciepłe blondy) i z grzywką zaczesaną do góry - przykułaś moją uwagę i masz bardzo piękne oczy! Nawet przy neutralnych kolorach ciuchów i makijażu, jeśli będą one dobrze dobrane, myślę ze będzie Ci dobrze jeśli zachowasz równowagę w podkreślaniu swoich naturalnych atutów i kolorów. Ale oczywiście warto poszaleć z zimową paletą barw

Brwi - wyregulowałabym jeszcze bardziej, pomysł Wizażanki powyżej też mi się podoba

Z Twoimi predyspozycjami można zdziałać cuda spróbuj wytrwać w zapuszczaniu włosów do ramion!
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 09:07   #26
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Włosy i cała reszta

Jak na mój gust przy dość ostro zarysowanych rysach dłuższe włosy dodadzą Ci dziewczęcości proponowałabym więc włoski zapuścić! A jeśli chodzi o ich kolor to zdecydowanie brąz, odejść od czerowno-rudego który wyostrza mocno rysy i GROŹNIE wygląda. Widziałam, że dziewczyny polecają także ogarnąć brwi - słusznie.
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:18   #27
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Włosy i cała reszta

Ja mam radę, nie odnośnie fryzury ale okularów. Miałam taki sam problem - podkowy od ich noszenia. Gdybyś przerzuciła się na soczewki, przynajmniej na kilka miesięcy cały kształt uległ by zmianie na lepsze, twarz wyglądałaby zdrowiej a okulary lekko przyciemniane dość mocno postarzają, więc jeżeli nie jest za soczewkami, to chociaż zmień ich wygląd !
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 21:11   #28
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Włosy i cała reszta

Ale masz fajną urodę, taką charakterystyczną. A co ja bym zmieniła, to nie myślałaś może o wybieleniu zębów i aparacie? Droga impreza ale na lata, no i jednak zęby są baardzo ważne. Sama noszę aparat więc polecam, a kiedyś miałam naprawdę krzywe zęby.
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 17:53   #29
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Włosy i cała reszta

A ja bym została przy krotkich wlosach, tylko zeby ta grzywka na bok byla dluzsza ( na jakies imprezy mozesz wywinąć sobie na lokówce), a drugi bok zupelnie krociutko, by tak nie sterczal. Zgadzam sie tez z wypowiedzia powyzej odnosnie zebow - polecam paski wybielające, ewentualnie biala perle - bialy usmiech to wg mnie podstawa, ktora bardzo dodaje urody
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:10   #30
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Włosy i cała reszta

Brwi ogarnęłam ponownie u kosmetyczki. Włosy na razie zapuszczam.
Co do zębów... jak je wyleczę to na pewno założę aparat, jednak na wybielanie się chyba nie zdecyduję, na pewno nie na własną rękę, a dentystka powiedziała, że w moim przypadku to nie ma sensu i mam za słabe i wrażliwe zęby.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 12:44:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.