wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-24, 11:54   #1291
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
feelin, zdawaj relacje z xen-tanu!
Nie dostalam go jeszcze, potwierdzenie wysylki otrzymalam juz w sobote a do teraz samoopalacz nie doszedl... napisalam wczoraj w tej sprawie maila i kazali poczekac do 7dni i wtedy w razie czego pisac. Przesylka podobno ubezpieczona wiec nie kazali sie martwic...
Sama juz sie nie moge go doczekac !!
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:03   #1292
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Nie dostalam go jeszcze, potwierdzenie wysylki otrzymalam juz w sobote a do teraz samoopalacz nie doszedl... napisalam wczoraj w tej sprawie maila i kazali poczekac do 7dni i wtedy w razie czego pisac. Przesylka podobno ubezpieczona wiec nie kazali sie martwic...
Sama juz sie nie moge go doczekac !!
koniecznie daj znac jak dojdzie no i jak juz sie nim wymiaziasz-czekamy na recenzje!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:44   #1293
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
koniecznie daj znac jak dojdzie no i jak juz sie nim wymiaziasz-czekamy na recenzje!!
czekamy
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:54   #1294
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Witam kobietki

Mam pytanie do Bemaz albo do innej Wizazanki, która uzywala St. Tropez mouse jest lepszy czy lotion???

Zastanawiam sie ktory jest lepszy St. Tropez czy Xen tan?

Pozdrawiam serdecznie
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:39   #1295
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

No właśnie feelin czekamy,czekamy Co do Xen-Tan i St.Tropez to już pisałam o tym wcześniej-oba są wysokiej jakości i równie dobre,ja zostałam przy Xen-Tanie i mi bardziej odpowiada Lotion niż mus.
Pozdrawiam.
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:39   #1296
kopea
Przyczajenie
 
Avatar kopea
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Dziewczyny, a widziłyście te filmiki?
tu o xen tan:
http://www.youtube.com/watch?v=_RmBOm1P8PU
a tu o st.tropez:
http://www.youtube.com/watch?v=4co73...eature=related

Ja sama zastanawiam się który samoopalacz wybrać, więc czekam na dodatkowe recenzje dziewczyn, które ich używały.Pzdr wiosennie wszystkie wizażanki



ps:to mój pierwszy post, więc przepraszam za ewentualne błędy...
kopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:33   #1297
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Dziewczyny moja przesylka gdzies zagineła Bylam wczoraj na poczcie, pani przeszukala wszystkie paczki i nic ... powiedziala rowniez ze to nie mozliwe zeby tak dlugo szlo (wczoraj bylo 6 dni) . A tak na nia czekalam Nie wiem jaki jest tego powod, w poniedzialek bede dzwonic do be-lux skad zamawialam xen-tana niech cos z tym zrobia !! ciekawe ile sie to wszystko przedluzy... ale zla jestem!

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:35
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 11:57   #1298
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Bemaz Masz Deep Bronze zwykły czy luxe?

Deep bronze na stronce jest za 120, a luxe za 156 zl!!! A na allegro deep bronze luxe jest za 125 zł
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 15:16   #1299
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja przesylka gdzies zagineła Bylam wczoraj na poczcie, pani przeszukala wszystkie paczki i nic ... powiedziala rowniez ze to nie mozliwe zeby tak dlugo szlo (wczoraj bylo 6 dni) . A tak na nia czekalam Nie wiem jaki jest tego powod, w poniedzialek bede dzwonic do be-lux skad zamawialam xen-tana niech cos z tym zrobia !! ciekawe ile sie to wszystko przedluzy... ale zla jestem!
hmmm nieciekawie......tylko kto zawinil? firma czy poczta?
daj znac co ci powiedza!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:56   #1300
Bemaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 39
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Zanka 86 mam Deep Bronze Luxe-bo jest mocniejszy i jestem bardzo zadowolona-opalenizna jest delikatna i wygląda bardzo naturalnie.Zamawiałam z allegro
Pozdrawiam.
Bemaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:10   #1301
izaiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Send a message via Skype™ to izaiza
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

No nie wiem.
Jak dla mnie panie prezentowane na filmie reklamowym Xen tan (przed samoopalaczem i po) sa po prostu żółte.

Myślę nad zakupem samoopalacza, mam b. jasną skórę, potrzebuję delikatny kolor. Ale wychodzi na to, że żaden z XEN TAN nie jest dla mnie. Bo z tego co czytam każdy daje mocny brązowy efekt.

Poza tym na stronie be-lux napisane jest, że dla jasnej cery polecają Dark lotion. Natomiast pani z firmy be-lux napisała mi w @, że dla jasnej cery lepszy bedzie Deep bronze lub deep bronze lux. Po czym przeczytalam tu w jednym z wątków, ze deep bronze lux jest mocny. Kompletna dezinformacja.

Chetnie poczytam opinię kogoś kto tego samoopalacza uzywa, bo tu na razie jak widze można przeczytac same ogólniki na jego temat: że np. kolor zależy od nałożonego produktu". A co tak właściwie znaczy? Że zależy od ilości (grubości warstwy) nałożonego jednorazowo produktu? Czy od częstotliwości jego nakładania?
izaiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 14:44   #1302
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Hey izaiza dark lotion z pewnosciá nie jest dla jasnej karnacji, poniewaz jakas kobietka co kupila na allegro ten xen tan od be-lux sprzedala go po jednym użyciu, bo wlasnie jak to wyrazila ze jest bardzo bladziutka a kolor jest dla niej xen tan jest za ciemny....
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:32   #1303
izaiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Send a message via Skype™ to izaiza
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
Hey izaiza dark lotion z pewnosciá nie jest dla jasnej karnacji, poniewaz jakas kobietka co kupila na allegro ten xen tan od be-lux sprzedala go po jednym użyciu, bo wlasnie jak to wyrazila ze jest bardzo bladziutka a kolor jest dla niej xen tan jest za ciemny....

No właśnie.
A na stronie dystrybutora napisane jak wół: " Decydujące znaczenie podczas zakupu produktu do bezsłonecznej opalenizny jest fakt "im jaśniejszą masz skórę tym ciemniejszy a nie jaśniejszy produkt potrzebujesz". Zwykłe i jasne samoopalacze mogą wyglądać żółto na skórze z jasną karnacją. Chcesz wyglądać jak jedna z wielu kobiet na egzotycznej plaży to użyj jednego z ciemniejszych opalaczy z naszej serii.

NASZA SUGESTIA PRODUKTU DLA OSÓB O JASNEJ KARNACJI

XEN-TAN Dark Lotion 236ml"

A wychodzi na to, ze wcale nie...


Któraś z Was dziewczyny używała samoopalacza St. Tropez?





---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

To może w takim razie alternatywa dla jasnej skory bylby transform luxe?


"
Najnowsza innowacja w stopniowym opalaniu. Najlepiej sprzedający się stopniowy samoopalacz jest teraz dostępny w nowej i zaawansowanej serii LUXE. Stworzony z myślą o szybko rosnącym zapotrzebowaniu na rynku stopniowych samoopalaczy. TRANSFORM LUXE nadaje przemiłej dawki codziennego nawilżenia której oczekujesz od wysokiej klasy kosmetyków XEN-TAN. Wraz z mocniejszymi składnikami brązującymi otrzymujesz jedwabnie gładką opaleniznę. Jako jeden z naszych produktów posiada cudowny zapach wanilii. Używaj jako swojego codziennego balsamu nawilżającego aby uzyskać delikatną i nigdy przenigdy pomarańczową opaleniznę. Teraz w 236ml opakowaniu.





" Obudziłam sie rano wyglądając jakbym dopiero co wróciła z wakacji na Maladiwach. Najlepszy samoopalacz jaki kiedykolwiek stosowałam. Nie należy do tanich ale efekt jest niesamowity i utrzymuje sie przez wieki "
Women's Own Magazine
XEN-TAN jest rewolucyjnym nowym samoopalaczem na polskim rynku. Starannie dobrane składniki i precyzyjny proces produkcyjny pozwalają na otrzymanie oliwkowej opalenizny w kilka minut, która utrzymuje się do 10 dni. Zanika ona stopniowo i naturalnie. Dzięki swoim unikatowym składnikom nie powoduje żadnych przebarwień na skórze.Jakby tego było mało to w odróżnieniu od większości samoopalaczy ma przyjemny zapach".






Ale w takim razie to chyba nie samoopalacz, tylko balsam brązujący.... (?)
Musze cos kupic, jestem blada, a opalac sie nie mam zamiaru.



izaiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:00   #1304
Smatna312
Przyczajenie
 
Avatar Smatna312
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Smile Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Jak pisałam wcześniej skusiłam się na XEN-TAN Dark Lotion. Jeszcze nie znam efektów, bo dopiero co mi przyszedł. Ale jak tylko będę mogła się wymienić swoją opinią i wrażeniami to od razu napisze co i jak

Czekajcie na wiadomość
Smatna312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:49   #1305
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Kurzce, nie trzymaj nas w niepewności...
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 12:01   #1306
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

ja też bym chętnie wypróbowała ten xen-tan, ale właśnie mam bardzo jasna cenę i obawiam się efektu...
chyba zaryzykuje, ale nie wiem czy wybrać dark lotion czy to "transform"
iryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:25   #1307
izaiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Send a message via Skype™ to izaiza
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez iryda Pokaż wiadomość
ja też bym chętnie wypróbowała ten xen-tan, ale właśnie mam bardzo jasna cenę i obawiam się efektu...
chyba zaryzykuje, ale nie wiem czy wybrać dark lotion czy to "transform"

To poczekaj, bo własnie po dlugich konsultacjach z panią z be-lux zamówiłam deep bronze. Podobno mam mieć delikatna opaleniznę.
Przesylka powinna dojść pod koniec przyszłego tygodnia albo w następnym. Od razu powiem o efekcie. A cere mam b. jasną.

Z tego, co mi napisała, dark lotion jest b. ciemny.
izaiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:33   #1308
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Dziewczyny do mnie wczoraj w koncu dotarl Dark Lotion. Bede sie nim jutro smarowac wiec zdam relacji, zaznaczam ze mam tez dosc jasna karnacje.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 16:07   #1309
aguuh
Przyczajenie
 
Avatar aguuh
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Send a message via Skype™ to aguuh
Dot.: Smugi, plamy, zacieki po samoopalaczu, balsamie brązującym

Ja też używam Garnier skóra muśnięta słoncem już tydzień, bez żadnych peelingów i jestem zadowolona, mam ciemną skóre bez żadnych zacieków. ;PP
__________________




<3.

D
ziś muzykalnie. Gram na nerwach. : )
aguuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 19:37   #1310
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny do mnie wczoraj w koncu dotarl Dark Lotion. Bede sie nim jutro smarowac wiec zdam relacji, zaznaczam ze mam tez dosc jasna karnacje.
czekam na relacje!! i powiedz jak to w koncu bylo z ta przesylka?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:50   #1311
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

też jestem ciekawa a czy ten dark lotion jest do ciemnej karnacji? Bo ja to taki bledziuszek jestem
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:11   #1312
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Hej dziewczyny Zoaczyłam Wasz wątek i postanowiłam, że się odezwę. Ja również używam samoopalaczy i mogę powiedzieć Wam o moich historiach:
J&J był chyba pierwszy- więc nie przypadł mi do gustu, gdyż okropnie śmierdział i dawał mizerne efekty
GARNIER- zamiast brązowa byłam żółta
SUN OZON- to mój obecny samoopalacz, uważam go za bardzo dobrego, ładnie pachnie, nawet później nei przeradza się w smród, daje ładny kolor i nawet nie wysusza
DAX w piance-też uważam że jest bardzo dobry, tylko ostatnio mam problem, żeby go znaleźć, wie ktoś może gdzie go mogę kupić w Lublinie?? Czy ktoś widział? Pozdrawiam
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 08:44   #1313
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Zoaczyłam Wasz wątek i postanowiłam, że się odezwę. Ja również używam samoopalaczy i mogę powiedzieć Wam o moich historiach:
J&J był chyba pierwszy- więc nie przypadł mi do gustu, gdyż okropnie śmierdział i dawał mizerne efekty
GARNIER- zamiast brązowa byłam żółta
SUN OZON- to mój obecny samoopalacz, uważam go za bardzo dobrego, ładnie pachnie, nawet później nei przeradza się w smród, daje ładny kolor i nawet nie wysusza
DAX w piance-też uważam że jest bardzo dobry, tylko ostatnio mam problem, żeby go znaleźć, wie ktoś może gdzie go mogę kupić w Lublinie?? Czy ktoś widział? Pozdrawiam
a w Rossmanie patrzalas??
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 08:57   #1314
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Kochane zdaje obiecane relacje z Xen-tan'a Dark Lotion.
Ogolne wrazenia bardzo dobre, uzywalam go wczoraj wieczorem. Konsystencje ma dosc lekka, zaskoczyl mnie kolor bo jest doslownie czekoladowy-czarny, po wsmarowaniiu staje sie nie widoczny. Zapach przyjemny na poczatku migdalowy, pozniej taki bardziej slodki, tak czy owak nie ma smrodu typowego samoopalacza. Teraz efekty: szczerze po Dark Lotion spodziewalam sie naprawde siemnej opalenizny, a uzyskalam lekki braz na rekach, dekolt tylko lekko przyciemniony, jakby na nim wogole nie zadzialalo moze zbyt malo go nalozylam, to tez prawdopodobne bo za pierwszym razem staralam sie byc ostrozna, nie wiedzac jakich efektow moge sie spodziewac. No ale podsumowujac jestem dzisiaj tylko lekko zabrazowiona ne rekach, dekolt bede musiala ponownie dzisiaj posmarowac bo efekty niewielkie... A i zrobilam sobie plame w okolicach nadgarstkow ale to juz ewidentnie moj blad
Aha co do uzyskanego odcienia... hmm... nie jest to obiecany oliwkowy nie jest jednak rowniez pomaranczowa ani zolta. jest to ladny kolor naturalnej opalenizny
Jeszcze jedno, zaznaczam ze mam karnacje dosc jasna jakby kogos to interesowalo

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2009-05-02 o 08:59
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 09:02   #1315
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Wklejam swoja recenzje rowniez do tego watku na wszelki wypadek
Kochane zdaje obiecane relacje z Xen-tan'a Dark Lotion.
Ogolne wrazenia bardzo dobre, uzywalam go wczoraj wieczorem. Konsystencje ma dosc lekka, zaskoczyl mnie kolor bo jest doslownie czekoladowy-czarny, po wsmarowaniiu staje sie nie widoczny. Zapach przyjemny na poczatku migdalowy, pozniej taki bardziej slodki, tak czy owak nie ma smrodu typowego samoopalacza. Teraz efekty: szczerze po Dark Lotion spodziewalam sie naprawde siemnej opalenizny, a uzyskalam lekki braz na rekach, dekolt tylko lekko przyciemniony, jakby na nim wogole nie zadzialalo moze zbyt malo go nalozylam, to tez prawdopodobne bo za pierwszym razem staralam sie byc ostrozna, nie wiedzac jakich efektow moge sie spodziewac. No ale podsumowujac jestem dzisiaj tylko lekko zabrazowiona ne rekach, dekolt bede musiala ponownie dzisiaj posmarowac bo efekty niewielkie... A i zrobilam sobie plame w okolicach nadgarstkow ale to juz ewidentnie moj blad
Aha co do uzyskanego odcienia... hmm... nie jest to obiecany oliwkowy nie jest jednak rowniez pomaranczowa ani zolta. jest to ladny kolor naturalnej opalenizny
Jeszcze jedno, zaznaczam ze mam karnacje dosc jasna jakby kogos to interesowalo
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:53   #1316
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Poluję na samoopalacz Sun Ozon i nigdy go nie ma w Rossmanie
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:04   #1317
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

A czy można go stosować na twarz? Zależy mi na delikatnej konsystencji bo mam cerę mieszaną a cerę dość jasną
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:06   #1318
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Czyli polecacie Sun Ozon z Rossmana i Dax w piance?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:16   #1319
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cybercat11 spojrz na KWC. Tam masz opinie na ich temat.
__________________
Paulina + Tomuś
travirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 17:45   #1320
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
A czy można go stosować na twarz? Zależy mi na delikatnej konsystencji bo mam cerę mieszaną a cerę dość jasną
gdyby sie uprzec to pewnie mozna, ja bynajmniej sprobuje, bo narazie tylko gorne partie ciala mazialam konsystencja jest dosc lekka, zawiera jednak wysoko gliceryne w skladzie ktora moze potencjalnie zapychac, jesli masz do tego sklonnosci oczywiscie
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.