Żel do higieny intymnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 15:43   #1
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 34

Żel do higieny intymnej


Witam. Być może jest to dziwne że chłopak zakłada temat w dziale o ginekologi, lecz mam pytanie. Chodzi mi o żel do higieny intymnej Anti Allergique - profilaktyczny żel do higieny intymej i mycia ciała (rumianek, pięciornik).

Czy jako chłopak mogę go używać ??. Na opakowaniu piszę jakby było to skierowane do kobiety, piszę że sprawdzone przez ginekologów i położników . I nie wiem czy to jest dobre dla mężczyzn.

OPIS ŻELU
Żel zawiera bardzo delikatne środki myjące, wzbogacony o extrakt z rumianku lekarskiego i kłączy pięciornika lekarskiego – ziół wsławionych w ziołolecznictwie i medycynie ludowej swoim działaniem łagodzącym, przeciwzapalnym i regenerującym.

Lekarze ginekolodzy i położnicy polecają żel do stosowania w profilaktyce dermatologiczno – ginekologicznej zwłaszcza dla kobiet w ciąży i młodzieży.

Dzięki delikatnej formule i właściwie dobranym składnikom preparat nie tylko spełnia zadania myjące, ale również zapobiega powstawaniu wszelkiego rodzaju podrażnień i przykrych zapachów.Żel możemy stosować do mycia całego ciała a w szczególności polecamy do higieny intymnej – dla delikatnych miejsc wymagających wyjątkowej pielęgnacji - zachowując uczucie świeżości przez wiele godzin.

składniki aktywne: Pięciornik lekarski, krwawnik lekarski, kwas mlekowy, pantenol, alantoina.
Kamil17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:42   #2
limonka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Żel do higieny intymnej

Dlaczego chcesz używać żelu dla kobiet?
limonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:14   #3
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Żel do higieny intymnej

Cytat:
Napisane przez Kamil17 Pokaż wiadomość
Witam. Być może jest to dziwne że chłopak zakłada temat w dziale o ginekologi, lecz mam pytanie. Chodzi mi o żel do higieny intymnej Anti Allergique - profilaktyczny żel do higieny intymej i mycia ciała (rumianek, pięciornik).

Czy jako chłopak mogę go używać ??. Na opakowaniu piszę jakby było to skierowane do kobiety, piszę że sprawdzone przez ginekologów i położników . I nie wiem czy to jest dobre dla mężczyzn.

OPIS ŻELU
Żel zawiera bardzo delikatne środki myjące, wzbogacony o extrakt z rumianku lekarskiego i kłączy pięciornika lekarskiego – ziół wsławionych w ziołolecznictwie i medycynie ludowej swoim działaniem łagodzącym, przeciwzapalnym i regenerującym.

Lekarze ginekolodzy i położnicy polecają żel do stosowania w profilaktyce dermatologiczno – ginekologicznej zwłaszcza dla kobiet w ciąży i młodzieży.

Dzięki delikatnej formule i właściwie dobranym składnikom preparat nie tylko spełnia zadania myjące, ale również zapobiega powstawaniu wszelkiego rodzaju podrażnień i przykrych zapachów.Żel możemy stosować do mycia całego ciała a w szczególności polecamy do higieny intymnej – dla delikatnych miejsc wymagających wyjątkowej pielęgnacji - zachowując uczucie świeżości przez wiele godzin.

składniki aktywne: Pięciornik lekarski, krwawnik lekarski, kwas mlekowy, pantenol, alantoina.
Raczej nie zaszkodzi, ale czy nie lepiej żel do higieny intymnej dla mężczyzn? Z AA mają taki.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:05   #4
Kamil17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 34
Dot.: Żel do higieny intymnej

Ale to można dostać w sklepie, czy w aptece ??
Kamil17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 19:53   #5
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Żel do higieny intymnej

w kazdej drogerii, markecie...

Wyglada tak http://www.kosmetykiaa.pl/produkty/o...m?produkt=3062, kosztuje ok 20 zl
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:03   #6
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: Żel do higieny intymnej

Cytat:
Raczej nie zaszkodzi, ale czy nie lepiej żel do higieny intymnej dla mężczyzn? Z AA mają taki.
Wlasnie. Jest zel z AA dla mezczyzn. Ale moj chlopak uzywa do higieny intymnej tego samego zelu, co ja. Tak doradzil moj gin po infekcji. Sprawdza sie w naszym przypadku, wiec mysle, ze mozesz uzywac opisanego przez Ciebie zelu;]

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Sorry, dopiero teraz kliknelam w link. To jest wlasnie ten AA dla mezczyzn. Wiec tym bardziej mozesz go uzywac.

Jak zwykle szybciej dzialam niz mysle:P:P
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:43   #7
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Żel do higieny intymnej

w gruncie rzeczy to ten damski tez ci nie zaszkodzi. ale meskie tez są musisz sie rozejzec po drogeriach
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 11:57   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Żel do higieny intymnej

Żele może uzywac kazdy i do wszytskiego od mycia miejsc intymnych do mycia ciala i twarzy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 12:37   #9
mola0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: Żel do higieny intymnej

mozesz uzywac dla kobiet
mola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:27   #10
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Żel do higieny intymnej

Cytat:
Napisane przez pussszek Pokaż wiadomość
Wlasnie. Jest zel z AA dla mezczyzn. Ale moj chlopak uzywa do higieny intymnej tego samego zelu, co ja. Tak doradzil moj gin po infekcji. Sprawdza sie w naszym przypadku, wiec mysle, ze mozesz uzywac opisanego przez Ciebie zelu;]

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Sorry, dopiero teraz kliknelam w link. To jest wlasnie ten AA dla mezczyzn. Wiec tym bardziej mozesz go uzywac.

Jak zwykle szybciej dzialam niz mysle:P:P
Mój też używa. I sprawdza się bardzo dobrze.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 09:09   #11
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Żel do higieny intymnej

Jeśli ze znanych Tobie powodów wolisz damski to możesz.
Ale istnieje też cała masa kosmetyków tego typu specjalnie przeznaczonyc dla mężczyzn.
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 14:31   #12
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Żel do higieny intymnej

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Jeśli ze znanych Tobie powodów wolisz damski to możesz.
Ale istnieje też cała masa kosmetyków tego typu specjalnie przeznaczonyc dla mężczyzn.
We W-w patrzyłam w Rossmannie i Naturii (różnych sklepach tych sieci), a także po okolicznych drogeriach i hipermarketach (tesco, carrefour) i nigdzie nie znalazłam. Widziałam je jedynie na stronach internetowych aptek.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 07:08   #13
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Żel do higieny intymnej

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
We W-w patrzyłam w Rossmannie i Naturii (różnych sklepach tych sieci), a także po okolicznych drogeriach i hipermarketach (tesco, carrefour) i nigdzie nie znalazłam. Widziałam je jedynie na stronach internetowych aptek.
tak ?
o prosze, ja ostatnio będąc w małej drogeri Schlecker, spotkałam ;-)
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:13   #14
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Żel do higieny intymnej

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
tak ?
o prosze, ja ostatnio będąc w małej drogeri Schlecker, spotkałam ;-)
No może właśnie po takich mniejszych są. Ale koło mnie same sieciówki, to trudno, że mąż ganiał na drugi koniec miasta
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:05   #15
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Żel do higieny intymnej

u mnie raczej takich dużych to nie ma ^^;p
mieszkam w miejszym mieście, tzn mam jedną Naturę i jednego Rossmanna, ale tam rzadko bywam
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.