Dieta - duża zawartość tłuszczu w organiźmie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 18:14   #1
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159

Dieta - duża zawartość tłuszczu w organiźmie...


Tak więc miłe panie muszę poprosić o pomoc. Otóż nie jestem jakoś specjalnie gruba chociaż można trochę zrzucić 164 cm -60 kg wagi. Chodzi mi o to, że według mnie - widze sama po sobie, ale i po tych kalkulatorach internetowych mam za dużo tkanki tłuszczowej... nawiecej na pupie i udach co do tego koszmarny cellulit...
Czy mam zacząć dietę połączoną z ćwiczeniami? Będę chodziła na siłkę 2 razy w tyg. Przeżuciłam się z chleba białego na ciemny z ziarnami. Ogólnie dużo nie jem. Śniadań nie jadam bo nie mam czasu - drugie śniadanie na zajęciach - była bułka, jest razowy i coś do picia - obiad jem zazwyczaj co mama zrobi, czyli głównie zupy z makaronami. Kolacja bywa ale nie zawsze - choć staram się już jeść białkowo - serek biały czy nieduża kanapka.
Co zrobić z tym tłuszczem? Bo z nim jest straszny problem! Proszę Was o pomoc, ja dłużej tak nie mogę wygląda to strasznie :<
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:46   #2
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Dieta - duża zawartość tłuszczu w organiźmie...

Jak pozbyć się tłuszczu z organizmu, czyli po prostu schudnąć, było wałkowane milion razy w milionach wątków. Radzę skorzystać z wyszukiwarki i zapoznać się z podwieszonymi wątkami, zanim zjedzą Cię wizażanki
Bo komu by się chciało odpowiadać tysiąc razy na to samo pytanie...
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:39   #3
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Dieta - duża zawartość tłuszczu w organiźmie...

tak tylko problem jest w tym, że jak chudnę, to chudnę na całym ciele i nie wygląda to dobrze kiedy buzia robi mi sie szczupła a mimo to nie chudnę w tym miejscach co trzeba i skad tyle samego tłuszczu ?
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:50   #4
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Dieta - duża zawartość tłuszczu w organiźmie...

Cytat:
Napisane przez HDaisy Pokaż wiadomość
tak tylko problem jest w tym, że jak chudnę, to chudnę na całym ciele i nie wygląda to dobrze kiedy buzia robi mi sie szczupła a mimo to nie chudnę w tym miejscach co trzeba i skad tyle samego tłuszczu ?
U każdego tłuszcz inaczej się odkłada i chudnie się szybciej w różnych miejscach. Tego niestety nie zmienisz. Ćwicz, wyrzeźbisz i wzmocnisz swoją sylwetkę. Poprawisz tam gdzie trzeba.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:13   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dieta - duża zawartość tłuszczu w organiźmie...

Cytat:
Napisane przez HDaisy Pokaż wiadomość
Tak więc miłe panie muszę poprosić o pomoc. Otóż nie jestem jakoś specjalnie gruba chociaż można trochę zrzucić 164 cm -60 kg wagi. Chodzi mi o to, że według mnie - widze sama po sobie, ale i po tych kalkulatorach internetowych mam za dużo tkanki tłuszczowej... nawiecej na pupie i udach co do tego koszmarny cellulit...
Czy mam zacząć dietę połączoną z ćwiczeniami? Będę chodziła na siłkę 2 razy w tyg. Przeżuciłam się z chleba białego na ciemny z ziarnami. Ogólnie dużo nie jem. Śniadań nie jadam bo nie mam czasu - drugie śniadanie na zajęciach - była bułka, jest razowy i coś do picia - obiad jem zazwyczaj co mama zrobi, czyli głównie zupy z makaronami. Kolacja bywa ale nie zawsze - choć staram się już jeść białkowo - serek biały czy nieduża kanapka.
Co zrobić z tym tłuszczem? Bo z nim jest straszny problem! Proszę Was o pomoc, ja dłużej tak nie mogę wygląda to strasznie :<
Powodzenia z chudnieciem bez sniadan i umiejetnosci korzystania z wyszukiwarki
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.