Proszę o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 16:05   #1
Es extrano
Raczkowanie
 
Avatar Es extrano
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 91

Proszę o pomoc.


Witam, mam 18 lat i przy wzroście 163cm ważę 97kg, dopiero ostatnio po kilku a może kilkunastu miesiącach się zważyłam i waga mnie poraziła.
Odkąd się zważyłam mam jakaś blokadę przez która nic do ust nie mogę wziąć, na sam widok jedzenia mam wymiotny odruch a w lustrze widzę jakiegoś potwora nie siebie.
Pije dużo wody, herbatki odchudzające, jem same owoce albo i nic i zaczęłam trochę ćwiczyć.
Dodam, ze nienawidzę się ruszać (co widać w kg) i uwielbiam jeść (no ostatnio nienawidzę).
W pobliżu nie ma dietetyka poza tym mnie na niego nie stać eh może jakieś rady jak schudnąć w domu (no oczywiście ruch typu spacery, bieganie itp również biorę pod uwagę).
Co jeść, jak jeść i ile jeść?
Proszę o rady i za wszystkie dziękuje.
__________________
Los amores son como los ninos recien nacidos, hasta que lloran no se sabe si viven.
Es extrano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 09:52   #2
Wróżka Jeżynka
Przyczajenie
 
Avatar Wróżka Jeżynka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Es extrano Pokaż wiadomość
Witam, mam 18 lat i przy wzroście 163cm ważę 97kg, dopiero ostatnio po kilku a może kilkunastu miesiącach się zważyłam i waga mnie poraziła.
Odkąd się zważyłam mam jakaś blokadę przez która nic do ust nie mogę wziąć, na sam widok jedzenia mam wymiotny odruch a w lustrze widzę jakiegoś potwora nie siebie.
Pije dużo wody, herbatki odchudzające, jem same owoce albo i nic i zaczęłam trochę ćwiczyć.
Dodam, ze nienawidzę się ruszać (co widać w kg) i uwielbiam jeść (no ostatnio nienawidzę).
W pobliżu nie ma dietetyka poza tym mnie na niego nie stać eh może jakieś rady jak schudnąć w domu (no oczywiście ruch typu spacery, bieganie itp również biorę pod uwagę).
Co jeść, jak jeść i ile jeść?
Proszę o rady i za wszystkie dziękuje.
Poczytaj 10 PZ, przykladowe jadlospisy.
nie boj sie jedzenia bo nie tedy droga
__________________
"A to jest...
- Wróżka Jeżynka - przedstawiła się niania Ogg."
T. Pratchett "Wyprawa czarownic"
Wróżka Jeżynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.