Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (; - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 16:26   #1
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650

Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;


Witam serdecznie wszystkie wizażanki

Zwracam się do Was o pomoc (widzę, że nie tylko ja), bo jesteście tak kreatywne i pomysłowe, że szczęka po prostu opada i nic innego jak tylko pogratulować!
(żeby nie było, szukałam w innych wątkach pomysłu, aby nie zakładać kolejnego, ale nie moge nic odnieść do swojego pokoju )

Jako, że mam teraz więcej wolnego czasu postanowiłam wziąć się za swój pokój. Tak naprawdę do tej pory nic kreatywnego nie robiłam i tak jak sobie stał, tak stał.. Mam duży dom i tak naprawdę w swoim pokoju to tylko śpię. Jednak postanowiłam coś z nim zrobić, nie podoba mi sie, że jest taki "nie mój".

Jednak tutaj rodzi się problem - aktualnie nie posiadam funduszy, żeby wymienić meble, mogę je jedynie w jakiś sposób odnowić, dać im trochę życia, kupić ewentualnie jakieś dodatki, aby było bardziej przytulnie.

W pokoju moim znajduje się:
- kanapa - rozkładana, więc wszystkie przemeblowania sa raczej nie możliwe, bo gdy się ją rozłoży zajmuje większą cześć pokoju
- meblościanka, która dzieli się na: biurko (wraz z pobocznymi szafkami) oraz szafę
- mam też taki "mebelek", z napisem "chupa-chups", ono ma otwieraną pokrywkę, używałam go do jakiegoś stojaczka - myślałam, żeby teraz może obkleić go jakąś okleiną i kupić na to lampkę nocną

Rozstaw meblii oraz ich wielkości załączyłam w takim mini planie.

Co do ścian:
- nad łóżkiem mam praktycznie pustą ścianę (oprócz 2 antyram - które mogłabym zdjąć, lub ew. powiesić tam coś innego).
- na ścianie, na której znajduje się okno jest po całości zasłonka z firanką (myślałam, żeby może kupić rolety, albo zmienić kolor zasłonki).
- i ściana na której wisi tablica korkowa jest z płyty paździerzowej - praktynicznie w ogóle nie jest zagospodarowana - także jestem otwarta na wszystkie pomysły


Jak ja widzę ten pokój?
Zakładajac ten watek nie jestem kompletnie bez pomysłu na mój pokój, oczywiście.
- myślałam , aby pomalować ściany w poziome paski, aby ten pokój optycznie powiększyć (na przemiennie dwa kolory - jeden pastelowy, drugi mocniejszy). - tak jak juz pisałam ten stojaczek z napisem "chupa-chups" obkleić jakąś okleiną.
- zmienić kolor zasłon
- a przede wszystkim chciałabym dodać trochę życia mojej meblościance, tylko nie mam pojęcia jak!

Muszę też dodać, że mój pokój nie należy do przesadnie oświetlonych - mieszkam na osiedlu domków, gdzie znajduje się duuużo drzew, także "kradną" mi trochę słońca.

Liczę na Wasze pomysły, bo ja już jestem bezradna. Byłabym wdzieczna jeżeli podpowiedziałybyście mi w jakiejj kolorystyce pokój utrzymać, co dodać, co wyrzucić, jestem otwarta na wszystkie możliwosci (naprawdę mam już dość mojego pokoju )




PS.
Opis zdjęć:
1. kanapa
2. meblościanka (część biurko)
3. meblościanka (cz. szafa + kawałek biurka)
4. stojak z napisem "chupa-chups"
5. wzór dywanu
6. mini plan pokoju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05838.jpg (57,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05835.jpg (56,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05834.jpg (50,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05837.jpg (63,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05839.jpg (63,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plan.jpg (23,6 KB, 46 załadowań)
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-01-24 o 16:31
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:27   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

c.d. zdjęć

1. ściana przy łóżku
2. cd ściany przy łóżku z drzwiami
3. ściana, na której znajduje się tablica korkowa
4. ściana z oknem (zasłonięte zasłonki)
5. ściana z oknem (odsłonięte zasłonki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05828.jpg (53,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05829.jpg (47,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05830.jpg (54,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05832.jpg (53,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05833.jpg (49,8 KB, 59 załadowań)
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:04   #3
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

Moja droga, najpierw trochę powytykam.
1. zdecydowanie musisz pozbyc sie zaslon i firan, dywanu.
Pod wykladziną co jest? Bo tez jest srednio ciekwa, do tego ciemna.

2.Antyramy nad lozkiem wisza bez ladu i skladu
Najlepiej przyslonic jakas efektywniejsza kratka ten wywietrzbuk, bo straszy.

3. kontakt i wlacznik swiatla, wymien sobie na nowe. Mam nadzieje ze masz miedzina instalacje elektryczna, wtedy klopotu wielkiego nie bedzie. gorzej gdy aluminiowa.

4. Mowisz ze pokoj sluzy Ci w zasadzie do spania. To w w zwiazku z tym mozesz pozbyc sie mebla jakiegos?

5. dla mnie ten pojemnik ciupa chups, to moze sluzyc wylacznie za kosz na smieci, albo obklejony folia dekoracyjna, albo wsyprejowany.

6. interesuje mnie ta wneka, dokad prowdza tamte dzrwi, i czy powinna mnie interesowac, czy tak po lewej stronie cos jest czy scina prowdzi az do dzrwi ?

7. zdecydowanie kapa na lozko.

8. tablica korkowa tez bez ladu wisi w dziwnym miejscu.

9. okno masz ladne. wiec zdecydowanie nalezy je odslonic, ponadto rolety to dobry pomysl, ale takie na szynach nie te montowane do sciany.

10. zdecydowanie ten kinkiet nad lozkiem to za malo swiatla.


Z racji tego ze widac w zasadzie tylko jedna sciane, to bylaby za tm aby sciany odnowic na czysty odcien bieli. i zagrac tylko dodatkami.
Na meble pomysli nie mam , bo ta okleina chyba fakturowana jest, wiec pomalowac sie nie da. A obklejac folia taka ilsoc to lekka masakra by byla.
Moze wsytarczy je dobrze wyszorowac?

Elementy religijne w miare mozliwosci zmniejsz do prostszej formy. Np krzyzyk i raczej nd drzwiami [jesli to mozliwe]

jedynie ta sciane za drzwiami bym pomalowala na kolor jakis pastelowy, o ktorym wspomnialas. I na niej zrobic kolaz w bialych ramach np.

Na razie tyle do pomyslenia.

Jest szansa na fotke bez zalon lub z odslonietymi maksymalnie?

A moze uda Ci sie zorbic fotki w ciau dia w miare sloneczneo?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:25   #4
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

Bardzo się cieszę, że ktoś mi odpisał.

Już z samego początku widzę baty będą ale to dobrze, wiem chociaż co mam robić
Odpowiadając na Twoje pytania:
To pod dywanem i wykładziną są po prostu deski. Co do pozbycia się jakiegoś mebla - hm, jest problem, bo to meblościanka, nie da jej się rozłożyć na kilka części, może być tylko osobno biurko i szafa inaczej się nie da. A takto ani tego, ani tego się pozbyć nie mogę - bo nie pomieszczę się ze swoimi rzeczami.
Dalej... ta wnęka to taki jakby korytarz - łączy mój pokój,a kuchnię. Też może być włączony do zmiany pokoju , bo się z nim praktycznie łączy.

Oczywiscie w ciągu dnia również zrobię zdjecia.

Natomiast ja mam jeszcze parę pytań:
- Pisałaś o czystym odcieniu bieli - jednak ja średnio lubię białe, puste ściany. Chciałabym, aby ten pokój był w miarę żywy - a obawiam sie, że biały go trochę "przybije". Ewentualnie o jakich dodatkach myślisz?
- Myślałam o jakiejś narzucie na łóżko, czy coś w tym stylu - tylko jaki kolor? Ogólnie jak kolorystycznie widzisz ten pokój?

Co do meblii - przegladałam dziś róźne stronki i natrafiłam na cos co mnie bardzo zaciekawiło, otóż to: http://www.urzadzamy.pl/salon/meble-...e,5476_712.htm - czyli porozbijanie jakby tych meblii - może w tym kierunku iść? Mi się bardzo podobają takie pojedyncze meble, nie lubię całych rzędów meblii (dlatego też trochę mój pokój dziala mi na nerwy ) Tylko właśnie okleina i malowanie ich odpada, bo maja fakturę

Myślałam też może nad kupnem łózka - w sumie nie odnawia się pokoju codziennie. Takie zwykłe, ale napewno wrzuciłabym na niego sporo poduch. To, które mnie zainteresowało wrzuciłam do załącznika. Wtedy może pokój byłby bardziej przystosowany do przemeblowania...



edycja:
Tak sobie pomyślałam, że np. ścianę za drzwiami można by pomalować np. na jakiś mocniejszy kolor (przykładowo fiolet) - na niej jakiś wzorek - z białej, śnieżnej farby, pozostałą część pokoju pomalować na śnieżny kolor, z ciemno (w tym przykładzie fioletowymi) wzorkami - chodzi mi o taki kontrast - czy to byłby dobry pomysł?

Ah, zapomniałam jeszcze o jednym Myślałam, żeby kinkiet wymienić na jakieś może halogneny i kupić jakąś jeszcze lampę stojącą, bądź jakąś małą lampkę nocną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523702938.jpg (47,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 523702938_5.jpg (48,5 KB, 55 załadowań)
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-01-24 o 22:35
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 07:21   #5
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

No tak, ale jeśli nie można zmienić mebli, to z drugiej strony trzeba się do nioch dostosować .

A te deski na podłodze sa polakierowane czy surowe?

Aha czyli w korytarzyku do kuchni po lewej stronie nie ma dodatkowej wnęki? Trochę buu, bo bym tam szafę przeniosła heh

Jednak ciągle pomalowałabym na biel - co do kolorostyki dodatków, ewentualnie ściany za dzrwiami. to już sama musisz wybrać jakie kolory CI odpowiadają. Bo nie chchę nic narzucać.

Na łóżko wolnostojące wg mnie nie masz miejsca w pokoju. Wolnostojące jednoosobowe ma szerokości 90cm A Twoje teraz na jaką szerokość się rozkłada?

Jeśli zostawiłabyś ną pojemną [!] kanapkę, to możesz wyłożyć ją kapą, lub ozdobnym grubszym materiałem, uciętym i obszytym do odpowiedniej szerokośći i długości. Wywalić te poduchy co są, i zastąpić je nowymi poduszkami dekoracyjnymi, z jednym motywem przewodnim koloru, ale domiennymi wzorami.
o coś takiego : każda inna ale wszytskie pasują hihi:
http://www.doramdesign.pl/img/poduszki_1.jpg

Co do tego światła też myślałam nad listwą halogenową, chyba można ją zawiesić na bocznej ścianie
Taką na trzy halogeny ew. cztery - ale musiałabyś spojrzeć aby za długa nie była.

Lampa stojąca to baaardzo dobry pomysł.
jakas prosta forma nie rzucajaca sie w oczy
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20139874


Kolor można również wykorzystać w delikatnej firance, przepuszczającej światło. Np. z woalu, zebranej do boku - najlepiej zamontować taki haczyk, żeby ładnie zebrac wstążka itp. i podpiąć do haczyka.

na razie pomyslu brak :/
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:39   #6
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

skoro masz za mało swiatła to trzeba bardziej odsłonic okno, w zaleznosci od tego co widac z okna i czy z zewnatrz tez widac co i jak w pokoju - moze jako firanke dac cos bardziej przezroczystego, tradycyjnego, bo woale nie przepuszczaja za duzo swiatła, a jak ci sie podobajafiranki 'spagetti'? karnisz pomalowałabym olejna farba na biała, albo doczepiła jakis ozdoby - był watek 'karnisz i lampka' jakos tak i dziewczyna fajnie ozdobiła karnisz
skoro meble zostaja i same w sobie przyciagaja uwage to zminimalizowałabym liczbe figurek, pojemników itp, pochowac co sie da, reszte posegregowac i poskładac np w pudełka po butach obklejone jednakowym papierem,
moze jakies zywe kwiaty???w dobranych kolorystycznie doniczkach
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 21:53   #7
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

Kliwia sa to surowe niestety deski, więc pozbycie się wykładziny nie będzie możliwe, bo raczej estetycznie to wyglądać nie będzie. W oknach zamontuję rolety tak myślę, że to najlepsze rozwiązanie, bo jak odsłoniłam zasłonki i firanki to pokój naprawdę stał się większy. Myślałam o tym, aby szafę dosunąc bardziej w stronę okna i pomiędzy szafą, a biurkiem pojawiłaby się wnęka - można by tam zrobić mini toaletkę - jakąś prostą szafeczkę z wiszącym pionowym lustrem - czytałam, że lustra optycznie powiększają pomieszczenia - także byłby to chyba dobry krok.

Agatka kwiaty u mnie w pokoju to jedynie na parapecie, bo na takiego wolnostojącego kwiatka nie mam miejsca - a ja nie przepadam za kwiatami na parapecie. Na parapecie lubię mieć wolna, dużą przestrzeń, ew. z poduszką, żeby sobie czasami w oknie posiedzieć/poleżeć jak kto woli

Natomiast ja zostawię pokój w ciemnych tonacjach - tak jak mam meble czarno-białe, tak też urządzę resztę pokoju. Ściany będą śnieżnobiałe (jedną z nich planuję pomalować na taki lekki kawa z mlekiem) i ewentualnie ciemnymi farbami jakiś szablon na ścianie. Na kanapę kupię jakąś narzutę - zastanawiam się tylko jaką... jaki kolor by pasował?
Tak, jak Kliwia pisała na łózku będą też poduchy. Na pólkach zminimalizuję ilość rzeczy, żeby był w miarę ład i powkładam je w jakieś ozdobne pudełka,które gdzieś wkomponuję w całość. Karnisz pomaluje się na biało, a w oknach będzie roleta rzymska - tylko nie wiem czy to dobry pomysl, ale myślałam, żeby kolor materiału rolety był kontrastowy do całego pokoju, żeby nie było mdło. Co o tym myślicie?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 00:42   #8
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

Hej, to może i ja spróbuję Ci coś doradzić
Więc na początek popieram poprzedniczki - kupiłabym jakąś ładną narzutę na kanapę. Nie wydawałabym pieniędzy chyba na nowe łóżko, wolałabym przeznaczyć pieniądze na inne rzeczy) Poduszki niekoniecznie bym zmieniała - wystarczy kupić kolorowe poszewki, albo materiał i uszyć samemu (w Ikei są fajne wzory materiałów)
Tą ścianę za łóżkiem można jakoś ciekawie zagospodarować, hm.. wykombinować przykuwające wzrok ramki, może naklejki, fototapeta? Albo nałożyć gips szpachlowy (tak to się nazywa? ) i takie wzory porobić. Jak masz smykałkę to sama mogłabyś szablon zrobić i namalować jakiś wzór na tej ścianie. Tu masz dwa linki do inspiracji, może już widziałaś te strony, ale a nóż pomogą:
http://www.szabloneria.pl/index.php?...jka-dmuchawiec (mi to się tam dmuchawiec strasznie podoba, ale i inne rzeczy są fajne)
www.artofwall.com.pl


Co do mebli, nie wiem czy nie pisałaś czy może ja nie doczytałam (późno jest trochę :P), można tą dwudrzwiową szafę odsunąć od reszty? https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1232813752 Bo moim skromnym zdaniem to by tak trochę "odciążyło" tą jedną ścianę, bo tam bardzo dużo tych mebli jest. A oklejenie samych frontów (drzwiczek z zewnątrz) byłoby możliwe? Wtedy to właściwie masz pełne pole do popisu, bo gdyby tak wybrać jakąś gładką okleinę, np jasnobeżową to wszystko by do niej pasowało, a i meble wyglądałyby korzystniej. Poza tym to myślę, że całość będzie się ładniej prezentować jak swoje rzeczy poukładasz w jakiś kartonach, koszykach itepe - pełno jest teraz w sklepach różnych pojemników do przechowywania.
Toaletka jest jak dla mnie super pomysłem, do tego jakieś fajne krzesło, albo pufa.
Jeśli pozwolą ci na to fundusze to zamiast łóżka wybrałabym dywan, wykładzinę.

Twój pomysł: meble zostawić czarno białe, jedna ściana biała a z resztą pokombinować też jest fajny. Ja bym tu zostawiła biały sufit, ściany jakieś ecru czy tam kawa z mlekiem, a np jedną taką intensywną, ciemną (czekolada, śliwka, grafit?)

Mam nadzieję, że się na coś przydałam Pozdrawiam

Edytowane przez free..
Czas edycji: 2009-01-28 o 00:47
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 06:54   #9
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

już wiem
brakuje mi pewnej podstawowej rzeczy w pokoju dziewczyny - lustra
Najlepiej bez ramy naklejone na ścianę za drzwiami, koniecznie może jakieś 40cm lustra od samego narożnika? Dlatego na tej ścianie, bo jest naprzeciw okna, i będzie ładnie odbijać światełko

agatka ja mam w sypialni biały woal, do tego gnieciony, wiec jest gęsto pleciony i ładnie przebija światło


CO do rolety rzymskiej ech, one chyba się sprawdzają w większych pomieszczeniach, i do tego osiada na nich kurz. WIęc lepiej postaw na roletę jasną. Tylko skoro światła jest mało, to może nie będzie ci potrzebna gumowana? No bo telewizora nie masz, więc nie trzeba maksymalnie zaciemniać pomieszczenia
Karnisz na biało ok, można też przykelić styropianową listwę Obojetnie.

Zrobienie miejsca na toaletkę miedzy szafa a regałem, to kiepski pomysł bo będziesz miała ciemnice.
Ja się rozsiadam na krzesle przy oknie. Też tam możesz zorbić. eleganckie ozdobne pudelko przeznaczyć na kosmetyki itp. postawić krzesło, na którym możesz zrobić pokrowiec czy coś. ozdrobić poduszką, wstązką w kolorze tej sciany kawa z mlekiem i gotowa toaletka przy parapecie.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:29   #10
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

mam jeszcze jeden pomysł (zaczerpnięty z mojego jeszcze do końca urządzonego pokoju)
Może urządzisz taki mały "kącik dla gości"? Mały niski stoliczek, jakieś kolorowe poduchy do siedzenia i miejsce do plot i spotkań przy ciasteczkach gotowe. Myślę, że dodało by trochę przytulności pokojowi
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:12   #11
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość

agatka ja mam w sypialni biały woal, do tego gnieciony, wiec jest gęsto pleciony i ładnie przebija światło
moze masz organdyne?albo chodzi nam o inny rodzaju materiału. uwazam ze jesli zamieniłabys woal na jakies bardziej 'tiulowe' firanki czyli takie z dziurkami w materiale, takie bardziej azurkowe to roznica jest znaczna

Marzeniatko - jesli chcesz rolete to po co jeszcze karnisz? - na firanke? jak tak to ok i proponuje zwykle rolety, bo wg mnie rzymskie rolety chociaz piekne bede kłocic sie z firanka

toaletka to swietny pomysł taka we wnece na pewno bedzie fajnie wygladala, ale mysle ze bedzie mało praktyczna, bo jak pisała Kliwia mało swiatła do malowania sie, a do tego jak mocno przysuniesz szafe do okna to zmniejszasz swiatlo w pokoju - moze wiec toaletke przy oknie?
pomyslalabym ew. o przekształceniu biurka na toaletke - jesli biurko nie ejst Ci potrezbne i mozesz pogodzic sie z gorszym swiatłem...
przy okazji toaletki koniecznie lusterko i poduszka na krzesełku, taka sama poduszke spraw sobie na parapet
a skoro kwiatkow nie lubisz na parapecie to zabierz je stamtad na regał uwazam ze musowo miec kwiatki w pokoju - chociazby paprotke na lepsze powietrze i jakiegos stojacego zazieleniajacego wolny katek,
bardzo fajne sa rozne pudełka na drobiazgi w naturalnych kolorach jakby z trzciny czy trawy... ew mozesz kupic rolke tapety w fajny wzór w Twoich kolorach i obklej dowolne pudełka....polecam jakis kwiatowy nowoczesny wzór - kolory smietanka,beze, czekolada.
czy mozesz rozdzielic szafe od reszty regału?, albo bradziej drastycznie -zlikwidowac biurko? - moja siostra tak zrobiła - porozkrecała szafki i z tej czesci biurkowej zostawiła sobie górna szafke (trzyma tam buty) i półke.... ogolnie to zmierzam do tego ze masz pusta sciane naprzeciwko okna i warto by tam było cos ustawic....
napisz na co sie zdecydowałas - to moze jeszcze cos wymysle
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...


Edytowane przez _agatka
Czas edycji: 2009-01-29 o 13:27
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 14:05   #12
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Odnawiamy i zmieniamy, proszę o pomoc (;

Marzeniątko, a jak duze wydatki jesteś gotowa ponieść? Dobry projekt musi uwzględnić Twój budżet
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.