Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 22:18   #421
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego odcienia Castingu. Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Na początku lipca położyłam Casting w kolorze "miodowy kasztan (432)", aczkolwiek naturalnych włosów było ok 10 cm, niższe partie były trochę skatowane próbami ombre hair i wcześniejszymi farbowaniami na blond, zatem były dość niejednolite. Zdecydowałam się na miodowy kasztan, bo oczekiwałam brązu z rudawo rdzawym połyskiem i uznałam, że skoro farba nazywa się kasztan, to właśnie takie coś mi wyjdzie Wyszedł natomiast kolor ciemno brązowy (nie będę dramatyzować, nie były czarne, kilka lat temu farbowałam włosy na czarno, więc wiem, że czerń to nie była) ze złotym połyskiem. Nie podobał mi się, ale wszyscy twierdzili, że mi ładnie, że wygląda naturalnie, więc uznałam "przeczekam, zmyje się". Niestety minęły ponad 2 miesiące, a kolor wciąż siedzi. Oczywiście zmył się dość mocno, natomiast moje włosy wciąż są zdecydowanie bardziej brązowe niż blond, do tego pojawił się już dość mocno widoczny odrost. Z moich obserwacji wnioskuję, że te cholerstwo już więcej nie puści, zatem chciałabym zafarbować ponownie takim kolorem, jaki planowałam od początku tzn. brąz z kasztanowo-rudo-rdzawym połyskiem. Byłam już niemal zdecydowana na kolor Brownie (454), ale znalazłam w internecie zdjęcia, po obejrzeniu których ten kolor uznałam za nieco zbyt czerwony, a za mało brązowy, a nie chcę żeby po kilku myciach zrobił się bardziej rudy niż brązowy. I jestem w kropce, naprawdę nie wiem, którego koloru użyć, heeelp
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 08:16   #422
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Merkuria Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego odcienia Castingu. Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond. Na początku lipca położyłam Casting w kolorze "miodowy kasztan (432)", aczkolwiek naturalnych włosów było ok 10 cm, niższe partie były trochę skatowane próbami ombre hair i wcześniejszymi farbowaniami na blond, zatem były dość niejednolite. Zdecydowałam się na miodowy kasztan, bo oczekiwałam brązu z rudawo rdzawym połyskiem i uznałam, że skoro farba nazywa się kasztan, to właśnie takie coś mi wyjdzie Wyszedł natomiast kolor ciemno brązowy (nie będę dramatyzować, nie były czarne, kilka lat temu farbowałam włosy na czarno, więc wiem, że czerń to nie była) ze złotym połyskiem. Nie podobał mi się, ale wszyscy twierdzili, że mi ładnie, że wygląda naturalnie, więc uznałam "przeczekam, zmyje się". Niestety minęły ponad 2 miesiące, a kolor wciąż siedzi. Oczywiście zmył się dość mocno, natomiast moje włosy wciąż są zdecydowanie bardziej brązowe niż blond, do tego pojawił się już dość mocno widoczny odrost. Z moich obserwacji wnioskuję, że te cholerstwo już więcej nie puści, zatem chciałabym zafarbować ponownie takim kolorem, jaki planowałam od początku tzn. brąz z kasztanowo-rudo-rdzawym połyskiem. Byłam już niemal zdecydowana na kolor Brownie (454), ale znalazłam w internecie zdjęcia, po obejrzeniu których ten kolor uznałam za nieco zbyt czerwony, a za mało brązowy, a nie chcę żeby po kilku myciach zrobił się bardziej rudy niż brązowy. I jestem w kropce, naprawdę nie wiem, którego koloru użyć, heeelp
Skorzystaj z doboru koloru Loreala ---> http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/mi...oru/index.aspx . Jeśli chcesz Casting to zaznacz klasyczna aplikacja, a następnie koloryzacja do 28 myć, bez amoniaku. Łącznie jest 12 pytań. Ja skorzystałam
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:41   #423
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Skorzystaj z doboru koloru Loreala ---> http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/mi...oru/index.aspx . Jeśli chcesz Casting to zaznacz klasyczna aplikacja, a następnie koloryzacja do 28 myć, bez amoniaku. Łącznie jest 12 pytań. Ja skorzystałam
Właśnie zrobiłam... Zaproponowali miodowy kasztan
Zrobiłam jeszcze raz, nieco pozmieniałam odpowiedzi i zaproponowali Czekoladę, wygląda całkiem nieźle

Edytowane przez Merkuria
Czas edycji: 2011-09-26 o 09:56
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 10:53   #424
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Merkuria Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam... Zaproponowali miodowy kasztan
Zrobiłam jeszcze raz, nieco pozmieniałam odpowiedzi i zaproponowali Czekoladę, wygląda całkiem nieźle
czekolada wychodzi dość ciemna z czerwonym połyskiem, mówię Ci po sobie bo długo tym kolorem farbowałam...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 12:38   #425
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Heh, robie ten test i mimo iz zaznaczam, ze chce rozjasnic wlosy, to wyskakuje mi wciaz Mrozne Moccachino 613 moze powinnam to przemyslec, ale pewnie wyszedlby ciemno
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:29   #426
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

ja farbuję miodowym karmelem i jestem zadowolona
biibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:51   #427
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ja już po raz drugi farbuję satynowym blondem 801. Starsznie ubolewam, że wycofali Miodowy blond bo był piękny
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 16:21   #428
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
czekolada wychodzi dość ciemna z czerwonym połyskiem, mówię Ci po sobie bo długo tym kolorem farbowałam...
Dzięki a jak ze zmywaniem? Wydaje mi się, że będzie mniej czerwona od "Brownie" także, myslę, że to może być to czego szukam!
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:35   #429
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Merkuria Pokaż wiadomość
Dzięki a jak ze zmywaniem? Wydaje mi się, że będzie mniej czerwona od "Brownie" także, myslę, że to może być to czego szukam!
zmywa się dość rudo, raczej nie czerwono.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:09   #430
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
zmywa się dość rudo, raczej nie czerwono.
Czekolada to połączenie czekoladowych i mahoniowych refleksów. Tak po zakończeniu tego doboru koloru pisało.


Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Ja już po raz drugi farbuję satynowym blondem 801. Starsznie ubolewam, że wycofali Miodowy blond bo był piękny
Ja też jestem zła, że go wycofali. Ale podobno nowa kolekcja miodów zawita do sklepów w 2012 roku. Zobaczymy co z tego będzie

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Heh, robie ten test i mimo iz zaznaczam, ze chce rozjasnic wlosy, to wyskakuje mi wciaz Mrozne Moccachino 613 moze powinnam to przemyslec, ale pewnie wyszedlby ciemno
Robiłam tym odcieniem i wychodzi ciemno. Bo to ciemny kolor, ale bardzo piękny.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

DZIEWCZYNY: Czy Waszym zdaniem Castingi to najgorsze farby na rynku i co sądzicie o efekcie końcowym po zastosowaniu tego kremu koloryzującego???
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:53   #431
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
ja farbuję miodowym karmelem i jestem zadowolona
Bibi, a możesz fotki wstawić?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 12:50   #432
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

[QUOTE=Gosia_14;29450344]Hej,mam do was pytanie.Mój naturalny kolor to ciemny blond,nawet z takimi żółtymi pasemkami.Znudzona pofarbowałam włosy Pallette do 28 myć takim średnim brązem,wyszedł czarny.Wypłukał się prawie do końca,odrobina została.Zamierzam do wody dodawać sodę oczyszczoną tak sprawić aby kolor się do końca wypłukał.Potem chciałam nałożyć castinga-satynowy blond,mam nadzieję,że załapie na moje włosy i efekt będzie naturalny,co myślicie?Co w ogóle sądzicie o blondynkach z okularami które mają ciemne oprawki,pasuje to?
Cieżko powiedzieć czy kolor Ci złapie, może być cięzko. Co do ciemnych oprawek to mogę ci trochę podpowiedzieć, bo pracuje w salonie optycznym i na co dzień dobieram oprawki. Musiałabym Cię zobaczyć, ale generalnie jest tak, że ciemna oprawka wygląda dobrze, jeżeli sama w sobie jest w miarę delikatna i nie jest czarna. Dziewczynom o blond włosach rewelacyjnie pasują odcienie brązu, fiolety, jeśli czerń to połączona z bielą. Bardzo dużo zależy od samego fasonu oprawki. Jeśli jest pełna to nie moze być za ciemna, jeśli wybierasz żyłkę to możesz sobie pozwolić na ciemniejszy kolor, ale tu tez bym odradzała czerń. Pozdrawiam.
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:12   #433
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bibi, a możesz fotki wstawić?
Proszę bardzo Byłam od zawsze blondynką, później chciałam się trochę przyciemnić i fryzjerka zrobiła mi pasemka na które się zgodziłam ale czułam się w nich fatalnie. Postanowiłam spróbować w domu (ryzykownie dość bo pierwszy raz w życiu na ciemniejszy kolor i to na rozjaśnianych włosach - bałam się, że wyjdzie zielony :P) A tu taka niespodzianka Ładnie wyrównał mi kolor włosów - ani śladu po okropnych pasemkach :P Lubię Casting bo wypłukuje się na rudo-brązowo i w sumie kolor mi się nie nudzi Farbuję jakoś raz w miesiącu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 295776_250352291661797_100000610834925_789789_7193203_n.jpg (15,9 KB, 381 załadowań)

Edytowane przez biibi
Czas edycji: 2011-09-28 o 10:14
biibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:20   #434
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Biibi, ślicznie! Ja właśnie się zastanawiam nad tym kolorem, naturalny mam jasny brąz/ciemny blond, ale zimny. Teraz mam zafarbowane na stonowany rudy, a zastanawiam się mocno nad powrotem do brązu, ale takiego właśnie ciepłego.

Nie wyszedł Ci zielony, bo wybrałaś ciepły odcień brązu, zielony wychodzi po położeniu na rozjaśniane chłodnego.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:57   #435
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziękuję !

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Nie wyszedł Ci zielony, bo wybrałaś ciepły odcień brązu, zielony wychodzi po położeniu na rozjaśniane chłodnego.
tak właśnie myślałam i tym się kierowałam wybierając kolor
biibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:03   #436
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Miałam rozjaśniane włosy u fryzjera, wszystko w porządku, udało się wreszcie mieć wymarzone rude włosy Tylko kolor bardzo szybko się spłukał i teraz pytanie czy kolor Bursztyn będzie rudawy jak na opakowaniu, bo czytam, że on ciemny się robi A bez sensu, żebym znowu ciemne kudły miała.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 13:05   #437
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

ponawiam pytanie, czy ktoś próbował miodowy kasztan?
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 23:23   #438
Merkuria
Raczkowanie
 
Avatar Merkuria
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 140
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Astral Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie, czy ktoś próbował miodowy kasztan?
Ja farbowałam miodowym kasztanem, pisałam o tym kilka postów wyżej Jeżeli znasz się na numeracjach odcieni, to pewnie wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie, to powiem Ci, że ten odcień z ogólnie pojmowanym "kasztanem" nie ma nic wspolnego, jest to ciemny brąz ze złotym połyskiem, kolor bardzo zbliżony do tego:

http://www.pudelek.pl/artykul/33984/..._plan_zdjecia/

Nie zmywa się całkowicie, przynajmniej na włosach ciemny blond.
Merkuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 08:49   #439
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Farbowała któraś z Was Castingiem kolorami: mroźne machaccino lub mroźne trufle? Jak one wychodzą?

Szukam czegoś ciemnego ale bez rudych i czerwonych poświat ....
typowe zimne kolorki?
a jak się spierają?

swoje włosy mam średni-ciemny blond.


Proszę o pomoc
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 19:24   #440
kosalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 30
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Farbowała któraś z Was Castingiem kolorami: mroźne machaccino lub mroźne trufle? Jak one wychodzą?

Szukam czegoś ciemnego ale bez rudych i czerwonych poświat ....
typowe zimne kolorki?
a jak się spierają?

swoje włosy mam średni-ciemny blond.


Proszę o pomoc
Hej ja włanie dzisiaj farbowałam mroźnym mochaccino.... kolor nie wychodzi ani rudy ani czerwony, trochę złotawy ale ma też taką troszkę popielata poświate... trudno określić. Narazie ogądałam w świetle sztucznym i nie bardzo mi sie podoba... nie lubie u siebie złotych refleksów. Zobaczymy jak się będzie zachowywal w ciągu dnia. i jak zwykle kolor jest ciemny i u mnie nie ma nic wspólnego z kolorkiem z pudełka ale to normalne raczej.
kosalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:53   #441
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Merkuria Pokaż wiadomość
Ja farbowałam miodowym kasztanem, pisałam o tym kilka postów wyżej Jeżeli znasz się na numeracjach odcieni, to pewnie wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie, to powiem Ci, że ten odcień z ogólnie pojmowanym "kasztanem" nie ma nic wspolnego, jest to ciemny brąz ze złotym połyskiem, kolor bardzo zbliżony do tego:

http://www.pudelek.pl/artykul/33984/..._plan_zdjecia/

Nie zmywa się całkowicie, przynajmniej na włosach ciemny blond.

o, dzięki, nie zauważyłem.

a fe a fe, ten kolor jest... popielaty! a miał być głęboki i ciepły zawiodłem się... myślałem, że jednak inny wyjdzie... takie coś mniej więcej (tylko czarniejszY) to mam teraz, gdy mi się ciemna czekolada trochę wymyła.
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:03   #442
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kosalka Pokaż wiadomość
Hej ja włanie dzisiaj farbowałam mroźnym mochaccino.... kolor nie wychodzi ani rudy ani czerwony, trochę złotawy ale ma też taką troszkę popielata poświate... trudno określić. Narazie ogądałam w świetle sztucznym i nie bardzo mi sie podoba... nie lubie u siebie złotych refleksów. Zobaczymy jak się będzie zachowywal w ciągu dnia. i jak zwykle kolor jest ciemny i u mnie nie ma nic wspólnego z kolorkiem z pudełka ale to normalne raczej.

ooo.. a bedziesz miała może zdjęcie? Zobacz w świetle dziennym jak wyjdzie i daj znać. a jaki kolor włosów miałas przed farbowaniem?
wychodzi ciemny... pod brąz czy pod czarny?
w ogóle złotawy? ;O tzn jaki ?
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 07:22   #443
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Robiłam włosy już tyloma odcieniami Castinga. Chciałabym coś nowego na swojej łepetynce dlatego zastanawia mnie jak wychodzi Miodowy Karmel i na jaki kolor własnych włosów trzeba go nałożyć aby wyszedł taki karmelowo - miodowy?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:08   #444
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

parę postów wyżej właśnie o tym pisałam i dodałam fotkę Taki efekt uzyskałam na włosach jasny blond z ciemnymi pasemkami
biibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:22   #445
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
ooo.. a bedziesz miała może zdjęcie? Zobacz w świetle dziennym jak wyjdzie i daj znać. a jaki kolor włosów miałas przed farbowaniem?
wychodzi ciemny... pod brąz czy pod czarny?
w ogóle złotawy? ;O tzn jaki ?
Wychodzi taki ciemny o mega chłodnym refleksach. A jeśli przedłóżysz czas trzymania to może Ci wyjść kolor w odcieniu Brownie. Ja tak ostatnio przedłużyłam o 10 minut i taki otrzymałam efekt. Na szczęście kolor się wypłukuj

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Robiłam włosy już tyloma odcieniami Castinga. Chciałabym coś nowego na swojej łepetynce dlatego zastanawia mnie jak wychodzi Miodowy Karmel i na jaki kolor własnych włosów trzeba go nałożyć aby wyszedł taki karmelowo - miodowy?
Najlepiej na ciemne(ciemny blond i odcienie brąz)
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:48   #446
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Wychodzi taki ciemny o mega chłodnym refleksach. A jeśli przedłóżysz czas trzymania to może Ci wyjść kolor w odcieniu Brownie. Ja tak ostatnio przedłużyłam o 10 minut i taki otrzymałam efekt. Na szczęście kolor się wypłukuj
Hmm.. a skoro to jest seria iced chocolates... Czy mają poświatę czerwoną?


Matko i córko... tak nie lubię tego rudego i czerwonego na włosach że szok
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:53   #447
kasiia_l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Farbowała któraś z Was Castingiem kolorami: mroźne machaccino lub mroźne trufle? Jak one wychodzą?

Szukam czegoś ciemnego ale bez rudych i czerwonych poświat ....
typowe zimne kolorki?
a jak się spierają?

swoje włosy mam średni-ciemny blond.


Proszę o pomoc
Cześć, tak wyglądały moje włosy po farbowaniu odcieniem Mroźna Mokka 612. Byłam bardzo zadowolona przez pierwsze dni, niestety kolor bardzo szybko się wymył do bardzo nieciekawego. Moje włosy przed farbowaniem miały kolor bardzo ciemny blond/mysi. Niestety nie wymył się i odrost staje się coraz bardziej widoczny. Na chwilę obecną włosy są jaśniejsze niż przed farbowaniem.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po farbowaniu.jpg (10,0 KB, 189 załadowań)
kasiia_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 19:55   #448
kasiia_l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiia_l Pokaż wiadomość
Cześć, tak wyglądały moje włosy po farbowaniu odcieniem Mroźna Mokka 612. Byłam bardzo zadowolona przez pierwsze dni, niestety kolor bardzo szybko się wymył do bardzo nieciekawego. Moje włosy przed farbowaniem miały kolor bardzo ciemny blond/mysi. Niestety nie wymył się i odrost staje się coraz bardziej widoczny. Na chwilę obecną włosy są jaśniejsze niż przed farbowaniem.....
przepraszam za pomyłkę w nr koloru - 613
kasiia_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 06:35   #449
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

witajcie. ja dziś satynowy blond...ciekawa jestem jak odrost złapie. ostatnio chwycił nie najgorzej postanowiłam maksymalnie dbac o włosy. olejowanie/witaminy/casting
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 17:21   #450
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Hmm.. a skoro to jest seria iced chocolates... Czy mają poświatę czerwoną?


Matko i córko... tak nie lubię tego rudego i czerwonego na włosach że szok
Nie nie ma takiej poświty.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.